Tanie-Konto.pl · Alior · Konto Osobiste

Konto Osobiste

Opinie (75)

alior bank

Czy konto internetowe Alior Banku jest w 100% za 0 zł? Reklamy nie kłamią? Ukryte opłaty nie istnieją? Sprawdźmy jak to jest naprawdę.

Konto internetowe w Alior Banku to gwarancja bezprowizyjnych wypłat z bankomatów na świecie. Bezpłatne są też przelewy internetowe i prowadzenie rachunku. Żeby założyć konto w Alior Banku, nie trzeba nawet udawać się do jednego z oddziałów – umowę można podpisać online, a potwierdzamy ją dokonaniem przelewu na konto .

Alior Bank dba zwłaszcza o klientów, dla których jest głównym bankiem. Posiadacze Konta Osobistego mogą korzystać z przelewu natychmiastowego – pieniądze trafiają do odbiorcy dosłownie w kilka minut.

Klient do konta dostaje kartę debetową. Jeśli dokona nią transakcji za min. 100 zł w miesiącu, nie będzie ponosił za nią żadnych opłąt (jeśli nie, opłata rośnie do 4 złotych). Za wydanie karty tradycyjnej, płaskiej, klient nie płaci nic.

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły


Porównanie głównych opłat

Konto Alior - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet [zł] 0
Dostępne kartyDebit MasterCard PayPass, MasterCard Debit
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc] 0 zł - gdy zostaną dokonane transakcje kartą za min 100 zł w miesiącu
4 zł - w pozostałych przypadkach
Bankomaty darmowe (bez prowizji) Alior Bank, Euronet
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce 3 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą0 zł
Wpłaty darmowe gotówki (bez prowizji)Alior Bank

Jeśli interesuje Ciebie kredyt lub pożyczka w Alior Banku, sprawdź jaką ma opinie w Alior Banku kredyt gotówkowy lub też kredyt konsolidacyjny. Bądź świadomy swojego wyboru
Konto Osobiste - Alior - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2.2 na 5
15 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (75 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>
 1. Leszek
  Leszek
  18.06.2016. 00:02

  Zdecydowanie NIE

  W ofercie teoretycznie przenoszą na zlecenie ROR z limitem do siebie bez zaangażowania klienta w tę operację.
  Tyle teorii. Praktyka jest niestety inna.

  Po założeniu rachunku bardzo szybko okazało się, że kilka przekazanych informacji nie do końca jest prawdziwych.

  A obiecywane przy zakładaniu konta limity nie mogą być uruchomione. Przy wpływach rzędu 5 tys miesięcznie (stałych) + drugie tyle (wpływy z innych źródeł), proponowany limit 1,8 tys. Absurd.

  Efekt - strata w sumie ok. 4 godz. czasu mojego i żony.

 2. DAH
  DAH
  01.04.2016. 12:53

  Pazerny alior po zawłaszczeniu MERITUM robi skok na BPH

  Uciekłem z MERITUM banku przed przejęciem go przez zachłanny alior i założyłem w BPH konto kapitalne dla seniora . Ale sobieraj kierujący aliorem szykuje skok na BPH przy wsparciu morawieckiego i PZU .Tak więc chyba czas szukać nowego konta w innym banku gdyż alior dla mnie jest daleko w tyle za Meritum i BPH jeśli chodzi o ofertę i obsługę klientów. Alior to pazerny bank o niższej kulturze bankowości. Gdy do tego dodać finansowe machloje aliora z t-mobile to należy aliora omijać szerokim łukiem.Nie pozwoliłem żeby przejęli moje konto i oszczędności z Meritum nie pozwole obenie na przejęcie mojego konta i dochodów z BPH.

 3. sara
  sara
  06.12.2015. 20:54

  alior bank

  Mama Konto w alior banku i polecam, dobre odsetki,darmowe przelewy i bankomaty. Wad konta osobistego w Alior Banku - nie widze, polecam.

 4. alina
  alina
  06.12.2015. 20:31

  konto w alior banku

  Konto osobiste Alior Banku to podstawowy produkt, z jakim bank startował na początku działalności. Znakiem rozpoznawczym była lokata nocna dla klienta indywidualnego – jeden z pierwszych produktów, który naliczał odsetki każdego dnia z ominięciem podatku Belki.
  http://konto-w-banku.pl/konto-alior-banku-opinie-podstawowe-oplaty/

 5. tom24pl
  tom24pl
  28.10.2015. 19:54

  Opinia

  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!! NIE POLECAM !!!!!
  Prowadzą podwójne tabele kursów walut gdzie w przypadku Euro klient okradany jest na 20 gr od i tak wysokiego kursu sprzedaży. Z reguły różnica ze sprzedaży w ich kantorze a płatność kartą PLN to 30 gr więcej.Kurs sprzedaży w kantoprze Alior na dzień 28.10.2015 - 4,30 PLN, kurs sprzedaży dewiz Eur * to 4,61. LICHWA......... Ponadto wprowadzają niemal co miesiąc nowe opłaty na które człowiek nie zwraca uwagi do puki nie sprawdzi wyciągów.
  Zamykam konto i szukam uczciwego banku, może polski BS ?

 6. RonMag
  RonMag
  24.10.2015. 13:28

  Było ale sie zmyło

  Mam konto od 4 lat niestety z roku na rok coraz gorzej.
  Na chwile obecną NIE POLECAM odchodzę od nich.

 7. Issabell
  Issabell
  08.07.2015. 15:56

  Nie, Nie,Nie!!!

  Zdecydowanie nie polecam. Zaczęłam od tego gdy prowadzenie konta było darmowe, a nawet dostawało się 5% zwrotu za zakupy spożywcze, do tego program "Mała czarna" gdzie można było dostać dodatkowy zwrot za zakupy w wybranych punktach. Po jakimś czasie 5% zwrotu zamienił się w 3%, następnie zlikwidowali rabaty na "Małą czarną", potem zabrali i 3% w chwili obecnej płacę 21 (!!!) pln za prowadzenie konta i kartę...masakra...to uż mój ostatni miesiąc w tym banku.

  Odradzam i polecam trzymać się z daleka :)

 8. zawiedziony
  zawiedziony
  24.04.2015. 16:09

  Niższa kultura bankowości !

  Nie polecam!!! Co chwilę kolejne opłaty. Kiedyś mieli chociaż ciut przyzwoitości i nie pobierali opłaty za konto gdy miało się założoną lokatę. Teraz okazuje się że prawo w tym banku działa wstecz, mimo wcześniej założonej lokaty wprowadzili opłatę za prowadzenie konta. Dla mnie to skandal, tylko czekam na koniec lokaty i się żegnam.

 9. tomex
  tomex
  21.04.2015. 22:36

  nie polecam

  Bylem w tym banku od jego poczatku i bylem bardzo zadowolony obecnie warunki jakie przedstawiaja za prowadzenie konta sa nie do przyjecia nawet za bankomaty oplate wprowadzili nie ma zadnych przyjaznych ofert dla lojalnych klijentow porazka bardzo drogi jutro jade zamknac to konto bardzo mnie do sibie zrazili nie polecam

 10. domingo
  domingo
  28.03.2015. 08:41

  Niby OK

  W tej chwili jak czytam komentarze to widzę, że Alior trochę zszedł z jakości. Ja miałem konto osobiste od początku ich istnienia przez 3 lata. Miałem regularne wpływy ok 4kpln, wszystko było ok nie miałem żadnych zastrzeżeń co do przejrzystości oferty w praktyce (to z czym w różych bankach jest czasami problem). Do czasu aż zapragnąłem wziąć pożyczkę bo brakowało mi do samochodu. Zaczęły się schody, przeciąganie umówionych terminów, chcieli odemnie jakieś bzdurne zaświadczenia (jak by nie widzieli jakie mam dochody). Chciałem wziąć u nich bo myślałem, że potraktują mnie lepiej jako własnego klienta i końcu (po wielu mailach i telefonach z mojej strony) otrzymałem "atrakcyjną" ofertę. Poszedłem do jeszcze 3 innych banków bo oferta Alioru była dla mnie nie do zaakceptowania i w końcu wziąłem pożyczkę na cel w CretiAgricole w ciągu uwaga 1 dnia!

 11. ciuacz
  ciuacz
  09.03.2015. 15:08

  Fatalny bank

  Dobrze to było góra przez trzy lata od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce dopóki nie złowili zaplanowanej liczby klientów. Obecnie to jeden z najbardziej pazernych banków a to ich sztandarowe hasło to czysta kpina z ludzi.

 12. natura
  natura
  03.03.2015. 14:25

  ZACHŁANNOŚĆ ...drugie AMBER-GOLD !!

  Alior stal się tak zachłanny, że zarabianie *łyżeczką* nie wystarcza !!
  Teraz chcą zarabiać CHOCHLA, ... a niedługo CZERPAKIEM !!!!

 13. adam
  adam
  12.02.2015. 18:47

  oszustwo!!!0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie

  oszustwo jestem w holandi co tydzien mam przelewane wynagrodzenie a i tak za kazda wyplate z bankomatu biorą 1,19 euro!!!!!!

 14. luki
  luki
  25.01.2015. 14:10

  alior bank konto wyższej jakości się nie opłaca

  Alor bank ma debilną ofertę konta wyższej jakości , nie pod względem opłat lecz wymogu jaki oferuje by mieć je za zero.Po pierwsze trzeba zauważyć , że wymóg 2500zł. jest zbyt wysoki uważam ponieważ jak dali konto w sync za zero tak samo to tam nie trzeba mieć wpływu żadnego by mieć je za zero , kartę za zero+darmowe przelewy natychmiastowe.Więc alior sync jak stworzyli to mają lepsze warunki niż u siebie ,po drugie jednym z wymagań by konto osobiste mieć prawie bezpłatne jest wpływ z innego konta 200zł. a i tak płacisz gorzej bo wpływ jest nieznacznie wyższy.Mogli by więc coś spuścić za ten wpływ ,w koncie rozsądnym masz wpływ min. 500zł. i płacisz za konto.Załóżmy że ktoś ma wyższy wpływ na konto niż 500zł. a wpływ nieznacznie różni się od płatności miesięcznej kartą 700zł. w wyższej jakości.I jeżeli ktoś ma trochę niższy lub wyższy wpływ na koncie rozsądnym , i tak płaci.Debilne rozwiązanie tego banku , ponieważ sam stworzył coś lepszego czyli sync niż sam oferuje.Już lepiej się przenieść do T UB , tam przynajmniej na razie chamstwo alior banku nie dociera a minus to nadal jesteś ich klientem.

 15. DAH
  DAH
  16.12.2014. 10:35

  Pazerny alior przejmuje Meritum Bank

  Bardzo sobie chwale dotychczasową obecność w Meritum banku ale chyba czas szukać nowego konta w innym banku gdyż alior dla mnie jest daleko w tyle za Meritum jeśli chodzi o ofertę i obsługę klientów. Alior to pazerny bank o niższej kulturze bankowości. Gdy do tego dodać finansowe machloje aliora z t-mobile to należy aliora omijać szerokim łukiem.Nie mam zamiaru pozwolić żeby przejęli moje konto i oszczędności z Meritum

 16. mkpol
  mkpol
  06.11.2014. 08:13

  Mam już dość ich wyższej kultury bankowości

  Fajni jak się im przynosi pieniądze. 2 razy przyszedłem pożyczyć od nich pieniądze i dwa razy potraktowali mnie jak psa. (stały klient od 5 lat, konto wspólne z żoną, stałe comiesięczne wpływy) Chcieliśmy zwiększyć limit zadłużenia z 4 do 20 tysięcy i dostaliśmy odmowę. Zaproponowali żebyśmy założyli kolejne konto, to wtedy dadzą nam taki limit. Poszliśmy do PKO i po pół godzinie wyszliśmy z kasą i to bez żadnej łaski.

 17. przek
  przek
  19.01.2014. 00:02

  Tragedia

  Niby dają opiekuna konta jednak nigdy nic niemoze. problemy z obsługą rachunków zajętych przez komornika ze zwolnieniem wpływów. Polecam wrogowi z problemami finansowymi, np. ściągającym alimenty komornikiem.

 18. Mamnia
  Mamnia
  18.11.2013. 20:15

  kompletny brak kultury

  Od dawna nie ma lokaty nocnej.
  Alior jest jedynym bankiem, który odmówił wypłaty chargeback (za niezrealizowaną usługę opłaconą kartą kredytową MC). Już 13 miesięcy dochodzę swoich praw!!! Odsyłali mnie do instytucji, które tym problem się nie zajmują, po skardze na osobistego konsultanta, kazali mi zgłosić się do ... osobistego konsultanta Przesłałam im opinię MC, w której mowa, że mają obowiązek zwrócić mi pieniądze i co? Opinia nie doszła!!! Wysłałam potwierdzenie nadania listu poleconego ... Wyższa kultura bankowości!!! Gorąco odradzam. Spada oprocentowanie, wzrastają opłaty, giną dokumenty, podpisują pisma bezosobowo - Zespół Alior Bank SA. Kompletny brak profesjonalizmu. Szukam innego banku. Sync też się zmienia, powolutku - na niekorzyść.

 19. Krzysiekstalowawola
  Krzysiekstalowawola
  07.11.2013. 19:04

  Krętactwo

  Bank spisywał się bardzo świetnie wszystko ok bez żadnych problemów było bo 18 zł za konto to już gruba przesada a zaczynało się na 5 zł za karte a teraz ? 8 zł prowadzenie +6 za karte i opłata dodatkowa za karte = opłata za kody sms żegnam dziekuje nigdy wiecej

 20. Magda
  Magda
  13.10.2013. 16:48

  Alior NIE!

  9 zł jeśli Alior nie jest głównym bankiem? To niezupełnie zgodna z prawdą informacja, ponieważ ja płacę za taką usługę 17 złotych. Zresztą już niedługo, bo mam dość Aliora, cały czas wprowadzają jakieś nowe opłaty i wydzwaniają o niemożliwych porach np w weekendy popołudniu. Wyższej kultury bankowości z pewnością nie reprezentują, szczerze odradzam wszystkim.

 21. kinga
  kinga
  06.10.2013. 01:34

  Telefony

  Slogan z reklamy: Wyższa kultura bankowości wygląda tak, że z okazji najniższego nawet debetu mają zwyczaj wydzwaniać po kilka razy w tygodniu. Mój debet wynosił 17 GROSZY. Byłam na wakacjach, po powrocie nie zdążyłam pójść do banku, kiedy rozdzwonił się telefon. Kilkakrotnie miałam taką sytuację i pani po drugiej stronie, nie znała sloganu reklamowego, a właściwie to żadna z pań. Kolejny absurd! Wpłata na moje konto kosztowała mnie ostatnio 9zł :) nie wiem na jakiej podstawie, ale podobno transakcję "gotówka na konto" są teraz płatne. Konto za 0 stało się kontem na 0 w skali od 1 do 50.

 22. Kinga
  Kinga
  06.10.2013. 01:27

  PORAŻKA

  Konto osobiste mam a AliorBanku od kilku ładnych lat i niestety polityka banku sukcesywnie z roku na rok przyczynia się do mojej rychłej likwidacji konta. Początkowo całkowity koszt utrzymania konta nie przekraczał 5zł, obecnie ciężko stwierdzić. Konto które zakładałam, było darmowe, teraz mam im płacić 17 zł. Tylko z tego powodu, że oni zmieniają regulamin. Irytujące najbardziej z tego wszystkiego jest ich księgowanie transakcji, a właściwie to nie wiem jak to nazwać. Saldo księgowe, jestem w stanie zrozumieć, że transakcje wykonane w weekend lub wieczorem, a nawet wszystkie inne wchodzą później. Saldo dostępne? Po miesiącu okazuje się, że zabierają mi z niego jakieś 5 dych?? Co? Cały czas był z tym problem. Po kilku dniach mój stan konta się uszczuplał bo aktualizacja salda dostęnego trwa ponadprzeciętnie długo. A teraz SZCZYT!!! Opłata za bankomaty "obce"!!! Powód, dzięki któremu tyle tu wytrzymałam uległ całkowitej destrukcji. Wypisuje się z tego cyrku jak najszybciej. Jak można robić z ludzi idiotów w tak jawny sposób. Czy nie ma żadnej sankcji prawnej ograniczającej możliwości zmiany umowy? A właśnie może jako stały klient banku powinnam renegocjować tą starą umowę, tylko czy to się w ogóle praktykuje? I jaką mam pewność, że po kilku miesiącach mi jej nie zmienią, tak jak stało sie to 01.10 tego roku, kiedy to Alior strzelił sobie w stopę.

 23. zgon
  zgon
  04.09.2013. 22:31

  nie ma już lokaty

  Nie ma już lokaty nocnej.
  A Ci złodzieje kasują 17 PLN miesięcznie, choć wcześniej wszystko było za darmo....

 24. plamka
  plamka
  26.08.2013. 23:44

  Coraz gorzej

  Stanowczo polecam czytanie regulaminu, bank ma tendencje do częstej zmiany warunków. Jak zakładałam konto to było dopiero coś! Lokata nocna, zero opłat, minimalne za prowadzenie kartę. I po raz pierwszy w Polsce wszystkie bankomaty bezpłatne. W tym momencie bank odchodzi od tych innowacji. W tym tygodniu idę rozwiązać umowę. Chcę się przenieść do Alior Sync ale boję się że będzie podobnie... w końcu to ta sama 'rodzina'

 25. Marek
  Marek
  06.08.2013. 00:04

  kiedyś zachwycony

  A teraz entuzjazm blednie, od października 2013 opłata za kartę wynosić będzie 6 zł, zlikwidowali lokatę nocną, jedyna zaleta to internetowa obsługa konta (jest dobra, teraz rozważam zmianę na bank lokalny (karta za darmo po wydaniu 300 zł na zakupy i brak problemów z kredytami)


  (token: * Proszę podać poprawną sumę dwóch liczb: 9+6=)

  to właśnie jest zapis sumy a liczba 15 to wynik sumy

 26. hmmKlientka
  hmmKlientka
  31.07.2013. 17:41

  ALLIOR

  Nie polecam, naciągają ludzi na nieistniejące debety, za które trzeba potem zapłacić 25 zł. A wypłaty księgują kiedy maja ochotę. Dla przykładu wypłatę z bankomatu z dn 23.06.2013 zaksięgowano 23.07.2013r. Gdy odwiedziłam placówkę, Pani zasugerowała mi,ze na zakupy powinnam chodzić z laptopem, by móc sprawdzać stan konta! BRAK słów. Rezygnuję!!!!!

 27. wojtek
  wojtek
  15.07.2013. 16:07

  Konto Osobiste

  Witam i NIE POLECAM Bank Alior Ponieważ na lokacie Nocnej to Zarabia Bank a nie my a po 2 drugie jak masz konto ujemna Zaraz Dzwonią i jest pobierana opłata za kartę 5 złotych

 28. paulina1234
  paulina1234
  27.06.2013. 19:46

  Opinia

  Witam
  Ja mam konto w Aliorze od kilku lat i płace tylko 5 zl za karte a za prowadzenie konta jest 0 zl, pod warunkiem ze wplywa wynagrodzenie lub jest sredni miesieczny obrot na 2 tys. Dodatkowo place karta w sklepach i mam 5 % zwrotu Cashbacku za zakupy spożywcze.
  Od konta Direct rozni sie tym, ze tam trzeba zrobic 4 transakcje karta zeby nie bylo oplaty, no i w ING jest oplata za wplaty w oddziale no i nie mozna korzystac z karty za granica bo mamy potracane 3 % a w Aliorze jest bezpłatnie to wszystko.

  Polecam Aliorm, jakby ktos mial pyt to prosze pisac :)

 29. koala
  koala
  26.06.2013. 09:45

  Opinia

  W sierpniu 2013 zaproponowano mi udział w promocji tj. konto i karta za 0 zł na 1 rok - po 4 miesiącach zaczęto zabierać z mojego konta opłatę w wys.8 zł miesięcznie. Po zgłoszeniu reklamacji poinformowano mnie, że w zapisach rozmów telef. nie było mowy o promocji. Z 1 roku promocji w rzeczywistości korzystałam tylko 4 m-ce. Wiec ja też dziękuje bardzo za nabijanie w banie. Pobierano także opłatę za lokatę terminową.

 30. Agata
  Agata
  25.06.2013. 21:19

  Nie polecam tego banku

  Jedyny chyba bank w Polsce, który pobiera od własnych klientów pieniądze, jeśli chcemy wpłacić bezpośrednio w oddziale środki na swoje konto. Do tak prostej operacji potrzebny jest dowód osobisty.
  Opłaty za prowadzenie konta są spore, zniżki oferowane są dla osób które otrzymują wynagrodzenie tylko z jednego źródła. Duża prowizja za wpłatomaty. Likwidacja oprocentowania środków ( nocna lokata). Całkowity brak dodatkowych propozycji. Aby wyrobić debet, lub kartę kredytową, tygodniami należy zbierać rozliczne dokumenty i setki razy odwiedzać z nimi oddział. Z reguły klient w trakcie tego procesu znudzi się lub zmęczy i zrezygnuje.

 31. roman
  roman
  25.06.2013. 09:15

  Alior zszedł na psy !!!

  Byłem parę lat w Aliorze - teraz zlikwidowali nocną lokatę - no to ja likwiduję konto !!!

 32. chars
  chars
  10.06.2013. 14:37

  Żenada

  Zakładając konto dwa lata temu, wszystko bylo super. Opłata 5 zł za karte, ewentualnie 9 jak nie mialem wpływów z konta firmowego. A teraz???????????? 9 za karte , 7 za prowadzenie rachunku.... ZAMYKAM KONTO !!!!

 33. aadik
  aadik
  06.06.2013. 15:22

  niepolecam

  wkurzjące kąto płaciłem peypasem sciongło po 2 tyg i zroniło złotek debetu odrazu dostałem pismo za 23,50 ze mam wyruwnac stan kata tzw ukryte koszty wyższej kultury

 34. Zbigniew
  Zbigniew
  27.05.2013. 11:34

  wykorzystywanie

  Jestem już kilka lat klientem banku.Już się przyzwyczaiłem do niezdrowych praktyk Alior Banku .Ostatnio moją płatność kartą kredytową zaksięgowali po 5 dniach i w ten sposób rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy i musiałem zapłacić dodatkowe 5 zł za kartę bo nie miałem w danym okresie rozrachunkowym 4 transakcji.W taki oto łatwy sposób bank zarabia dodatkowe złotówki zgodnie z prawem bo do zaksięgowania zgodnie z regulaminem ma 7 dni.Zdecydowanie niepolecam tego banku.

 35. Grzegorz
  Grzegorz
  25.04.2013. 21:58

  ściema i oszustwo.

  W Pilskim oddziale Alior Banku pomimo umówienia telefonicznego na konkretną godzinę czekaliśmy na:
  1. kontakt z konsultantem w celu otwarcia konta około 30 minut 2. na rozmowę z konsultantem w celu zmiany konta 40 minut. Tenże konsultant, gdy zakładaliśmy konto poinformował nas, że gdy co miesiąc na konto wpływa 2000 PLN to nie ma opłat za konto. Po pół roku okazało się, że pobierają opłaty za konto i kartę, ponieważ te 2000 PLN wpływa z dwóch różnych kont, a powinno wpływać z jednego (!!??). Nie rozumiem - mam wyższe wykształcenie, ale nie jestem tego stanie zrozumieć. Nie starałem się tego skomplikowanego systemu pojąć tylko zlikwidowałem konto i polecam ten sam ruch wszystkim niezadowolonym.

 36. Norbvlo
  Norbvlo
  02.04.2013. 22:56

  NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!

  Witam!! Konto w Aliorze posiadam od przeszło 2 lat.Kiedyś odpowiadało mi to że płacę 5pln i mam wszystkie bankomaty i przelewy za darmo.Problem pojawił się dopiero wtedy gdy zadzwonili do mnie z centrali Alioru i zaproponowali debet.Cóż wszystko było by ok gdyby nie fakt iż wszelkie formalności bądź jakiekolwiek zmiany związane z debetem muszę załatwiać z CENTRALĄ a nie z moim miejscowym oddziałem.Cóż oczywiście opłaty za debet miały być naliczane co miesiąc w zależności od jego wielkości.A oprócz tego jak się niedawno okazało doszłą jeszcze opłata za "prowadzenie konta debetowego" która wynosi 60pln!!!!Pamiętam iż kiedyś gdy potrzebowałem zwiększyć limit debetu to po mimo tego iż załatwiałem formalności w oddziele zamiejscowym(z centralą telefonicznie nie dało się tego załatwić)to zwyczajnie bezczelnie "OLALI".Do dziś nikt się ze mną nie skontaktował w celach wyjaśnienia i przedstawienia tej że sytuacji(pani która się tym rzekomo zajmowała albo była na urlopie albo na L-4).Cóż może marudzę a może i nie to przecież im powinno zależeć na klientach a nie na odwrót.Podsumowując:ZŁA OBSŁUGA KLIENTA,DROGIE PROWIZJE,CO CHWILĘ ZMIENIAJĄ COŚ W UMOWACH!!!! GENERALNIE RADZĘ UNIKAĆ TEGO BANKU!!!!!!!!!!!!!!!!!A W SZCZEGÓLNOŚCI RYBNICKIEGO ODDZIAŁU!!!!!!!!!!!!!

 37. Barbara
  Barbara
  22.03.2013. 07:20

  NIE MA LEPSZEGO BANKU W POLSCE!!ZAPEWNIAM WSZYSTKICH

  JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBSLUGI KONTA .NIGDY NIE MIALAM PROBLEMU ,ZAWSZE NA CZAS OTRZYMYWALAM POMOC I PROFESJOLANE ZALATWIENIE TEMATU.

 38. Anonim
  Anonim
  23.02.2013. 16:59

  jak za darmo?

  skoro prowadzenie 5 zł, a karta 4zł miesięcznie.

 39. Sharke
  Sharke
  05.02.2013. 22:56

  żart jakiś

  Konto założone jakieś 2,3 lata temu. dało sie jakoś przeżyć 5 zł za karte... ale w ostatnim czasie to jakieś żart jest... 5 zł za karte, + 4 dodatkowo bo nie uznali mnie za bank główny mimo spełniania warunków i odwołań, + 8 zł za prowadzenie rachunku!! za miesiąc płacić 17 zł za to że moge tam trzymać oszczędności...WON, ide do konkurencji!

 40. Sylwia
  Sylwia
  12.08.2012. 22:19

  Opinia

  Zalozylam nie dawno konto w alior bank tylko nie bylam u niego bardzo dlugo i nie wiem czy nie ma tam mojej wyplaty prosze pomuscie mi poszukac mojej wyplaty bo mysle co mam zrobic, odpiszcie mi na ten list czy jest u was moje pieniazki to nie musialabym ich szukac tylko dajcie mi znac przez internet, bardzo bede wdzieczna za pomoc do widzenia pastwu.Pani sylwia

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: