Tanie-Konto.pl · Alior · Rachunek Partner dla firm

Rachunek Partner dla firm

Opinie (16)

alior bank

Rachunek bankowy dla firm w Alior Banku daje możliwość zwolnienia z opłat za posiadanie rachunku jeśli tylko średnie saldo na rachunku będzie większe lub równe 2500 zł oraz zostanie spełniony warunek głównego banku. Nawet jeśli saldo będzie mniejsze, też zyskuje klient, gdyż otrzymuje bezpłatne prowadzenie konta. Dodatkowo bank zapewnia klientom, których jest "głównym bankiem" darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność, przez pierwsze 6 miesięcy wystarczy, że będziesz opłacał ZUS lub US.

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły

Konto Partner dla firm - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0 / 25
(zwolnienie z opłat ma miejsce Alior Bank jest głównym bankiem*)
Przelewy przez Internet [zł] 0
(koszt wysłania sms do autoryzacji transakcji 0,20 zł za jeden sms)
Przelew do ZUS [zł] 0
Przelew do US [zł] 0
Zlecenie stałe [zł] 1
Polecenie zapłaty [zł] 0
Limit kredytowy [zł] ustalany indywidualnie
Dostępne kartyMasterCard Business
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]3
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Alior Bank
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce2 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą [zł] 3%, min. 8 zł
Pełna tabela opłat i prowizji
*Aby Alior Bank był "głównym bankiem" wystarczy, że będziesz opłacać z rachunku zobowiązania wobec ZUS lub US (warunek obowiązkowy) oraz spełnisz JEDEN z poniższych warunków:

- Będziesz otrzymywać wpływy od kontrahentów lub wpłacać utarg na Rachunek Partner lub Rachunki pomocnicze na kwotę nie mniejszą niż 2500 zł w każdym miesiącu (nie wliczamy przelewów z rachunków własnych posiadacza (także prowadzonych w innych bankach) oraz z powiązanego rachunku indywidualnego)

- Skorzystasz z dowolnego produktu kredytowego dla firm.

Rachunek Partner dla firm - Alior - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
3.4 na 5
5 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (16 komentarzy) :

 1. Magda
  Magda
  29.07.2016. 22:30

  Fatalna obsługa-

  Jestem jedną z tych którzy założyli konto w Meritum- i póżniej chąc czy nie chcąc zostali przejęci przez Alior. Z konta bezpłatnego nagle mam 250 zł rocznie przeznaczyć na prowadzenie konta. Początkowo z lenistwa nie zmieniałam. Aż tu mi Alior bank zablokował dostęp do księgowości internetowej. Konsultant tylko mówił "musi pani zformatować komputer" informacja że to akurat nie wchodzi w grę otrzymywałam odpowiedz"musi pani bo inaczej nie odblokujemy" myślę że o konieczności zapłacenia zusu czy należności na rzecz urzędu skarbowego nie słyszał.
  Generalnie infolinia w niczym nie pomaga, informacje od różnych konsultantów są sprzeczne iW NICZYM NIE POMAGAJĄ! NAJPRAWDOPODOBNIEJ DLATEGO ŻE NIC NIE WIEDZĄ. Próby zastosowania się do zaleceń konsultantów skończyły się zablokowaniem konta na powyżej 2 tygodni.

 2. Wojt
  Wojt
  01.01.2016. 10:56

  Coraz drożej.....

  Zgadzam się z przedmówcą. Również jestem długoletnim klientem Alior Banku, który nie dba o swoich "starych" klientów i co chwilę podnosi opłaty za wszystko. Kiedyś byłem bardzo zadowolony z ich oferty, teraz zdecydowanie NIE POLECAM !!!

 3. raa
  raa
  06.11.2015. 16:27

  potwierdzam - niewiarygodny bank

  Mam w Aliorze konat od samego początku powstania tego banku w Polsce . Niestety jest coraz gorzej, praktycznie już co miesiąc przysylają zmiany regulaminow i oczywiście coraz drożej mnie to kosztuje. Treba już zmianić bank niestety!!!
  Nie polecam już tego banku

 4. Wysza kurtura
  Wysza kurtura
  27.07.2015. 00:57

  cwaniaczki

  Jak zakładałem to mieli dawać po 50zł miesięcznie jeżeli na koncie bedzie 9tys zł. Za jakiś czas miałem 11 i sie dowiedziałem że już nie za 9 dają a za 15 czy 20. Olałem ich i ich 50 zł. Potem płatne przelewy. Zawiesiłem działalność a konto zostało, bo nieużywane nie generowało kosztów. A od maja 2015 15 zł co miesiąc każą płacić. Jutro idę się z nimi pożegnać. Po odwieszeniu działalności będzie inny bank, bo tym się pod melonikami szara masa zakisiła

 5. luki
  luki
  25.01.2015. 14:11

  alior bank konto wyższej jakości się nie opłaca

  Alor bank ma debilną ofertę konta wyższej jakości , nie pod względem opłat lecz wymogu jaki oferuje by mieć je za zero.Po pierwsze trzeba zauważyć , że wymóg 2500zł. jest zbyt wysoki uważam ponieważ jak dali konto w sync za zero tak samo to tam nie trzeba mieć wpływu żadnego by mieć je za zero , kartę za zero+darmowe przelewy natychmiastowe.Więc alior sync jak stworzyli to mają lepsze warunki niż u siebie ,po drugie jednym z wymagań by konto osobiste mieć prawie bezpłatne jest wpływ z innego konta 200zł. a i tak płacisz gorzej bo wpływ jest nieznacznie wyższy.Mogli by więc coś spuścić za ten wpływ ,w koncie rozsądnym masz wpływ min. 500zł. i płacisz za konto.Załóżmy że ktoś ma wyższy wpływ na konto niż 500zł. a wpływ nieznacznie różni się od płatności miesięcznej kartą 700zł. w wyższej jakości.I jeżeli ktoś ma trochę niższy lub wyższy wpływ na koncie rozsądnym , i tak płaci.Debilne rozwiązanie tego banku , ponieważ sam stworzył coś lepszego czyli sync niż sam oferuje.Już lepiej się przenieść do T UB , tam przynajmniej na razie chamstwo alior banku nie dociera a minus to nadal jesteś ich klientem.

 6. daro60
  daro60
  09.07.2014. 21:27

  Nieuchronna droga w przepaść.

  Myślenie "finansistów" w alior jest dość pokrętne.Złapałem się od pierwszego dnia jak powstał alior,miało być różowo.Wcześniej przez długie lata byłem w BPH,niestety tam też idiotów nie brakuje i kazali mi płacić już za samo używanie bankowości internetowej.Po jedynej placówce w stu tysięcznym mieście nie ma już śladu.W alior mam konto indywidualne.Prowadzę działalność i w mojej branży nie otrzymuję przelewów,wpłacam gotówkę.Dokonuję przelewów na konta w innych bankach w tym ZUZ,US,to niby jak mam udowodnić że bank jest moim podstawowym bankiem.Może jakiś podpis krwią?

 7. Oszukana
  Oszukana
  07.05.2014. 14:25

  Obiecują i reklamują tanie konto dla firm, które jest najdroższe

  Dałam się nabrać na tanie konto, prowadzenie za 0 zł, tymczasem po kilku miesiącach kosztuje mnie to 25 zł, plus opłaty za SMS z hasłem. jak porównałam, to jest to jedno z najdroższych kont. Alior powinien reklamować się hasłem: Wyższa kultura naciągania i nieuczciwości. Zrywam umowę!

 8. Nacignity
  Nacignity
  03.12.2013. 17:24

  Darmowy rachunek firmowy...

  ... szybko staje się niedarmowy - trzeba wnikliwie czytać wszystkie zmiany taryf, bo w celu ograbienia dotychczasowych klientów wprowadzają nagle opłaty za dotychczasowe darmowe konta, a w celu złowienia nowych oferują inne darmowe... Niby przy tym oferują bezpłatną zmianę, ale w smallprincie w środku tekstu. Co sobie złowią przy każdej takiej zmianie, to ich. Ale to ma krótkie nóżki - sam byłem namówiony na konto firmowe w Aliorze przez kilkoro znajomych, jednego chyba nieopatrznie sam wciągnąłem... Teraz polecać na pewno NIE BĘDĘ!

 9. Jaro
  Jaro
  01.12.2013. 10:12

  Bank naciągacz

  Bank potrafi wiele oboecywać aby przyciągnąć klientów a gdy już ich ma kończy się ich walka o nich dobrze ktoś powiedział ma ich gdzieś ta ich wyższa kultura bank..? Prowadzenie rachunku miało być za 0zł nawet przy mniejszym saldzie wedle ich informacji opisów konta a tymczasem patrzę ni stąd no z owąd opłata prowizja za prowadzenie konta 30zł manipulują co miesiąc wprowadzają zmiany regulaminu zasady prowizje ludzie trzymajcie się z daleka od tego kultutalngo. Banku jeśli nie chcecie być ogołoceni z pieniędzy ja zmieniam bank mam go dość


  .

 10. Darek
  Darek
  24.02.2013. 11:40

  Oszustwo

  Super naciągacze!

  Darmowe przelewy po kilku miesiącach zmieniają się na przelewy za 1,5zł. Wykoując kilkadziesiąt przelewów w miesiącu konto staje się nieopłacalne, a przesuwanie kasy na prywatne i wysyłanie z niego niewygdone. Kombinacje bo bank naciąga?

  Także premia za średnie saldo konta 9tys przez miesiąc znika po kilku miesiącach.

  Dzwoniłem ze skargą, jak można traktować klienta ze starzem gorzej niż nowego. Pani spisała moją reklamację i obiecała, że zostanie rozpatrzona i otrzymam odpowiedź. Mija poł roku i cisza. Bank który się reklamuje co 30min w TV ma klienta którego już zdobędzie głęboko w d....

  Jak ktoś chce być oszukiwany to polecam to konto!

 11. Adam
  Adam
  03.04.2012. 14:33

  Rachunek zarabiający w Alior Banku

  Zgadzam się z przedmówcą to jest wyższa kultura naciągania ludzi. Piszę o tym tylko dlatego, żeby przestrzec kolejne osoby przed złożeniem konta firmowego w Alior Banku.
  Miesiąc po tym jak założyłem rachunek firmowy darmowe przelewy zaczęły kosztować 1,5 zł każdy a za 9000zł zgromadzone na koncie nic już nie dostanę.

  Dla mnie jest to oszustwo i nie chcę mieć już nic wspólnego z tą instytucją.

 12. wkurzony
  wkurzony
  28.11.2011. 19:45

  Wyższa kultura bankowości

  Wyższa kultura bankowości - to znaczy: wyższa kultura naciągania ludzi.
  Ludzie... nie djacie się ogłupiać. To nie prawda, że tyulko polowa konta jest oprocentowana na noc, a co z drugą połową??
  Banki, giełdy i fundusze są poto, aby wycyckac narody. To ejst cała prawda.

 13. alina
  alina
  16.08.2011. 20:07

  moja ocena

  Jestem wstępnie zadowolona z konta. Oczywiście strasznie problematyczne są przelewy interenetowe- czeba czekać na hasło smsem.

  Poza tym opłaty za przelewy internetowe to duży minus(bezpłatne chyba do 10), minusem jest też to, że hasła dostaje się smsem- po doświadczeniu w różnych bankach najlepszą formą dla mnie jest karta kodowa do przelewów. A największy plus to wg mnie ta premia za odpowiednie saldo na koncie

 14. Anonim
  Anonim
  31.05.2011. 22:52

  Akcja Kont Rewolucja w Alior Banku

  Bank przygotował oryginalną ofertę dla internautów. Im więcej osób wejdzie do gry, tym większa szansa, że zostaną zwolnienie z opłat za posiadanie karty debetowej 5 lub 9 zł. Bank, jako pierwszy, wykorzystał popularność na zakupy grupowe. Stworzył ofertę dla użytkowników, którzy będą mogli skorzystać z konta bankowe na warunkach specjalnych do półtora roku. W momencie gdy w akcji weźmie udział minimum 1 000 uczestników, wszystkie osoby, które osiągnął wymagane warunki, zostaną zwolnione z opłaty za debetową kartę przez rok. Udział minimum 1 500 uczestników sprawi, że okres ten będzie wynosić aż półtora roku. W momencie niższej liczby uczestników, poniosą standardową opłatę czyli 5 zł za miesiąc za posiadanie karty do konta i 4 zł opłaty dodatkowej, jeśli klient nie zechce, aby Alior Bank stał się jego podstawowym bankiem czyli, aby wpływały raz w miesiącu wypłata, emerytura, stypendium lub przelew minimum 2 tyś zł z innego banku lub klient byłby związany z Alior Bankiem depozytami (powyżej 10 tyś) lub kredytami (5 tyś). W promocji może wziąć udział każdy, kto dotychczas nie skorzystał z usług Alior Banku. Żeby skorzystać z akcji Kont Rewolucja wystarczy wpisać swój numer PESEL w specjalnym formularzu, umieszczonym na stronie, potem wypełnić internetowy wniosek o konto osobiste do 21 marca i otrzymać na to konto jednorazowy wpływ w kwocie co najmniej 1000 zł z innego banku do 31 marca br. Im więcej osób zapisze się do akcji, tym większą korzyść uzyskają wszyscy jej uczestnicy. Klient ryzykuje w zabawie, że zapłaci 5 albo 9 zł i to jedyne opłaty, które może ponieść. Wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezpłatne, nic również nie kosztuje prowadzenie konta, tak samo przelewy internetowe oraz pakiety usług.

 15. janek
  janek
  04.03.2011. 15:52

  Łatwe zasilenia komórek w Alior Banku

  Bank wprowadził wraz z firmą Blue Media usługę „Prepaid”, która umożliwia szybkie doładowanie konta komórek.

  Usługa pozwala klientom na dokonanie doładowań kont telefonów komórkowych prepaid poprzez bankowość internetową banku. Rozwiązanie to jest szybkie, wypróbowane, przyjazne w obsłudze, a co najważniejsze dostępne dla klientów bez granic czasowych. Dyspozycja zasilenia konta telefonu komórkowego jest natychmiast przekazywana do partnera usługi – sopockiej firmy Blue Media S.A., która realizuje doładowanie on-line z wybranym operatorem (system obsługuje telefony komórkowe Czynność zasilenia konta komórki prepaid trwa jedynie parę chwil. Samo zlecenie transakcji jest niesłychanie proste. Wystarczy zaledwie podać numer telefonu, kwotę i nazwę operatora oraz wykonać autoryzację transakcji kodem SMS-em lub hasłem do tokena (opcja dla firm).

  Z możliwości zasilenia „Prepaid” może skorzystać każdy klient Systemu Bankowości Internetowej banku.

 16. aliorek
  aliorek
  04.03.2011. 15:18

  Nowe usprawnienia dla użytkowników konta bankowego w Alior Banku

  Konto osobiste w Alior Banku zostało wzbogacone o dwa nowe przywileje: bezpłatny pakiet concierge „Osobisty Asystent” i możliwość otrzymania bezpłatnie wypukłej karty do konta Debit MasterCard® PayPass™, umożliwiającej dokonywanie transakcji zbliżeniowych i dokonywania płatności w sieci.

  Najnowszy pakiet concierge będzie do dyspozycji dla klientów, dla których bank jest „głównym bankiem”. Concierge to osobisty konsultant, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, służąc pomocą klientom w zrealizowaniu szerokiego zakresu usług i dostaniu ważnych informacji. Dzięki temu klienci mają szansę zaoszczędzić swój cenny czas.

  „Osobisty Asystent” użytkowników kont w Alior Banku pomoże zamówić m.in. bilety lotnicze, miejsce w hotelu, kinie lub restauracji, zorganizuje dostarczenie zakupów czy opiekę nad dziećmi. Dzięki usłudze concierge można uzyskać także m.in: aktualne informacje o imprezach kulturalnych, sportowych, bieżące informacje o warunkach drogowych, oraz skorzystać z infolinii „savoir-vivre”.

  Oprócz tego każdy klient Alior Banku będzie mógł dostać za darmo wypukłą kartę Debit MasterCard® PayPass™. Każda osoba, która zamówi tę kartę, będzie mogła wykonywać transakcje bezstykowe, oraz płacić nią w sieci.

  W połączeniu z aktualnymi udoskonaleniami, czyli darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmowymi przelewami internetowymi i brakiem opłat za prowadzenia rachunku osobistego, lokatą nocną i pakietem usług assistance „Pomocni Fachowcy”, klienci Alior Banku dostali najbardziej rozległy zakres korzyści, dołączonych do ROR-u w Polsce.


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: