Tanie-Konto.pl · Bank Zachodni WBK

Konto Godne Polecenia

bzwbk

Konto Godne Polecenia Banku Zachodniego WBK to komfortowe i mobilne konto osobiste, w którym większość usług jest oferowana za darmo (prowadzenie konta, przelewy, karta Mastercard Omni).

Konto 123

bz wbk

Konto 1|2|3 to propozycja Banku Zachodniego WBK dla osób wymagających i aktywnie korzystających ze swego konta. Bank oferuje użytkownikom także możliwość otrzymania nagrody w wysokości 1%, 2% i 3% wartości zrealizowanych płatności odpowiednio za gaz, prąd, usługę telekomunikacyjną.

Konto Wydajesz & Zarabiasz

bzwbk

Konto Wydajesz i Zarabiasz Banku Zachodniego WBK to konto premiowe, w którym klient może otrzymać zwrot 1% od każdej płatności dokonanej kartą Visa Wydajesz i Zarabiasz. Konto nie należy do najtańszych, ale program premiowy WBK jest ciekawy.

Konto walutowe

bz wbk

Konto walutowe BZ WBK to darmowe konto mogące być prowadzone w euro, dolarach, funtach lub frankach. Dzięki kontu walutowemu można uniknąć kosztownego przewalutowania jak również kupować przez Internet bez przewalutowania. Konto jest prowadzone bezpłatnie.

Karta kredytowa

bz wbk

Bank Zachodni posiada stosunkową szeroką ofertę kart kredytowych. Maksymalny limit kredytowy może wynieść 100 tys. zł, a okres bez odsetkowy nawet 54 dni.