Tanie-Konto.pl · Bank Zachodni WBK · Konto Godne Polecenia

Konto Godne Polecenia

Opinie (63)

bzwbk

Czy Konto Godne Polecenie w BZ WBK jest w 100% darmowe bez opłąt? Czy reklamy nie kłamią? Gdzie jest haczyk? Zobacz naszą analizę i opinie klientów BZ WBK.

Konto BZ WBK Godne Polecenia to propozycja dla osób, które bardzo często posiadają konieczność korzystania z dostępu do swoich finansów, bez znaczenia, czy chodzi jedynie o ich kontrolowanie, czy o zlecanie dyspozycji przelewów. Charakteryzuje się ono bardzo wieloma możliwościami, których wymaga się od dobrych kont, z których większość jest dostępna bez jakichkolwiek opłat. BZ WBK to przecież jeden z największych banków na polskim rynku mogący pochwalić się wieloma placówkami, licznymi bankomatami oraz innowacyjnym podejściem do bankowości elektronicznej, korzystanie z jego produktów jest więc niemal intuicyjne.

Porównanie opłat Konta Godnego Polecenia

Banki, które starają się zainteresować nowych klientów kontami osobistymi podkreślają przede wszystkim oszczędności, jakie wspomniane konta generują. BZ WBK również nie musi niczego się wstydzić, osoby, które zainteresują się Kontem Godnym Polecenia nie będą bowiem zmuszone do uiszczania kolejnych opłat.

Konto Godne Polecenia - podstawowe opłaty
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet [zł] 0
Dostępne kartyMasterCard PAYBACK Omni, MasterCard Omni
Opłata za użytkowanie karty MasterCard Omni [zł/miesiąc]0 - w ramach promocji "Konto na 4%" do 30.06.2017 r.
Bankomaty darmowe (bez prowizji)0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą5 zł
Wpłaty darmowe gotówki (bez prowizji)oddziały BZ WBK i placówce partnerskie BZ WBK
Pełna tabela opłat i prowizji

Bezpłatne jest w związku z tym nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale także korzystanie z karty debetowej (MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni) umożliwiającej nam korzystanie z usług takich, jak choćby możliwość wypłaty pieniędzy czy sprawdzenia salda w czasie wizyty w bankomacie. Zwolnieni z wszelkich opłat za kartę jesteśmy do 30 czerwca 2017 r. w ramach promocji "Konto na 4%".

Na dodatkowe koszty nie narazi nas dokonywanie przelewów przez Internet, wpłacanie pieniędzy w oddziałach banku.

Nic nie kosztują też zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz smsKody, które wykorzystuje się, aby autoryzować przelewy internetowe.

Osoby korzystające z Konta Godnego Polecenia i karty Mastercard Omni mogą też wypłacać za darmo pieniądze z wszystkich bankomatów w Polsce.

Nie oznacza to jednak, że bezpłatna jest każda wykonywana przez nas operacja. 7 złotych to opłata za przelew złożony w placówce BZ WBK w systemie ELIXIR, a 5 złotych kosztują nas wypłaty wykonywane z wykorzystaniem wszystkich bankomatów za granicą. Kosztowne jest też wygenerowanie nowego numeru PIN w siedzibie banku, za usługę tę zapłacimy bowiem 9 złotych.

Promocja "Konto na 4%" dla zakładających konto do 31.08.2016 r.

Dodatkowo w ramach promocji „Konto na 4%” bank zapewnia specjalne warunki:

 • Oprocentowanie środków na koncie:
  • do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku,
  • powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.
 • Brak opłat m.in za:
  • użytkowanie karty MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni ,
  • sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach,
  • zmianę numeru PIN w placówkach
  • za generowanie zestawienia operacji

Powyższe warunki promocyjne obowiązują przez ok. 1,5 roku do 30 czerwca 2017 r.
Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe możliwości

Osoby korzystające z Konta Godnego Polecenia automatycznie zyskują dostęp do aplikacji BZWBK24 dającej im nie tylko możliwość sprawdzania stanu rachunku, ale i wykonywania operacji bankowych. Ciekawym rozwiązaniem są także zniżki , na które można liczyć tak w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych oraz dodatkowe punkty uzyskiwane przez osoby uczestniczące w programie PAYBACK (dotyczy posiadaczy karty debetowej MasterCard PAYBACK Omni).
Konto Godne Polecenia - Bank Zachodni WBK - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
1.75 na 5
35 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (63 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>
 1. rafa
  rafa
  18.08.2016. 21:41

  naciągacze

  konto miało byc darmowe całkowicie, a tu 7 zł co miesiąc za karte, ponoc za to ze nie wyraziłem zgody na otrzymywanie droga mailową i telefoniczną informacji handlowych. Mam tez konto darmowe w ING i miało byc zero za wszystko i jest zero, nie tak jak w WBK, miało byc zero a jest 7 co miesiąc w plecy

 2. marek
  marek
  15.08.2016. 20:55

  NIE POLECAM!!! WYSOKIE OPŁATY W BZWBK!!!

  Od 1 sierpnia wprowadzili bardzo wysokie i często kuriozalne opłaty. Po trzech latach likwiduję rachunek. Uważają klientów za idiotów.

 3. anka
  anka
  11.08.2016. 06:38

  nie godne-polecenia

  konto mam od lat bo mam kredyt hipoteczny wiec powiedzmy nie mam wyjścia, opłat coraz więcej, a największa paranoją jest rachunek oszczędnościowy przy ROR gdzie w bieżącym miesiącu za zasilenie konta pobrano prowizje 10 zł. No ale cóż wielkie "gwiazdy" w reklamach trzeba opłacać to nic że właśnie zlikwidowali oddział i kolejny bankomat (zostały całe 3 bezpłatne)

 4. jaco
  jaco
  10.08.2016. 12:45

  konto ror

  limity na smskody gratis 5 szt a za następne opłata, pani w banku radzi aby ustawić odbiorców zaufanych ale w tej chwili każda zmiana generuje koszty za smskod.

  zdziadzieją na każdym kroku szukają kasy dla Frankowiczów(nowobogackich darmozjadów.

 5. m - gdansk
  m - gdansk
  08.08.2016. 10:02

  NIC ZA DARMO

  Nie wierzcie że jest tam coś za 0 zł ! Nawet za zestawienie miesięczne transakcji naliczają sobie 5 zł ! Bankomaty nie za darmo ! Nic nie jast za darmo !

 6. klient bzwbk
  klient bzwbk
  05.08.2016. 13:21

  nie jest tak rozowo

  posiadam konto w bzwbk od nastu lat ale widze ze po ostatnich zmianach trzeba stad uciekac w rankingu na 4 miejscu bo niby takie darmowe i fajne:) a w rzeczywistości tu 0,5 zł za to tu 0,2 zł. za to i tych opłat dodatkowych jak policzyłem uzbiera mi sie na jakies 20-30 zl. miesiecznie po wprowadzeniu zmian od 01.08 to jest bardzo drogie konto. po wakacjach uciekam stad:)

 7. Marek
  Marek
  24.05.2016. 07:38

  Nie będzie bezpłatne

  Dostałem nowe warunki prowadzenia konta. Wprowadzają mnóstwo opłat. Bank zmusza mnie do szukania innych rozwiązań.

 8. uber
  uber
  12.05.2016. 20:24

  Lipa

  Porażka żeby zmienić sms kod na innym numerze telefonu cały dzień się czeka jakaś paranoja że nie można tego online zrobić samemu. Patologia

 9. Mariola
  Mariola
  15.04.2016. 11:34

  straszna kwota za sms

  Robiłam zakupy przez internet i za 1 SMS 8 zł mi potrącili z konta godnego polecenia! Nie polecam.
  Szukam gdzie indziej konta, będę z BZ-tu uciekać mam już dość płacenia za wszystko 5 razy tyle co w innych bankach, no cóż trzeba jakoś zarobić na reklamę z kolejnym francuskim aktorem.

 10. anikol24
  anikol24
  31.03.2016. 11:03

  Konto Godne polecenia - nie polecam

  Przy transakcjach kartą w krajach UE szczególnie Francja blokuje się limit dostępny karty np. 150 euro. Kiedy bank dostaje potwierdzenie transakcji na faktyczną kwotę zakupu np 55,30 euro to księguje operacje i zmniejsza kwotę dostępnych środków o 55,30 euro i oczywiście wszystkie opłaty jakie są za przewalutowanie kwoty itp. 150 euro, które zablokowano na poczet tej transakcji jednak nie odblokowuje. Zdarza się, że trzeba czekać miesiąc , żeby można było korzystać z własnych pieniędzy. Na 24 godzinnej infolinii potrafią tylko powiedzieć, że muszą jeszcze raz potwierdzać transakcje, którą już rozliczyli.Jak się ma szczęście to w ciągu tygodnia uda im się potwierdzić. W konsekwencji BZWBK obraca sobie twoimi pieniędzmi a ty musisz wyczarować sobie jakieś środki do życia, bo własne pieniądze masz nielegalnie blokowane.

 11. fazer
  fazer
  21.02.2016. 09:35

  wpłatomaty

  Czy przy założeniu konta są dostępne wpłatomaty ??

 12. Pawel
  Pawel
  26.01.2016. 07:53

  konto godne polecenia

  Zainteresowałem się tym kontem, jak zobaczyłem, że jest na 4%. Wysłałem już wniosek, teraz czekam na kuriera.

 13. Grze
  Grze
  13.01.2016. 17:36

  Godne polecenia?

  To konto to było godne polecenia 5 lat temu,...
  Piszecie tu,że bankomaty za darmo - kłamstwo 5zł za bakomaty inne niż BZ WBK i jeszcze jakiś jeden bank
  Przelewy przez internet za darmo???? Bzdura. Co miesiąc dostaję potrącenie za przelewy. Opłat jest jeszcze kilka, ale na szczęście to już ostatni miesiąc w tym banku
  Nie polecam!!!

 14. tomek
  tomek
  30.12.2015. 12:27

  Opinia

  Przyznam się, że chyba nie będę obiektywny bo z bankiem jestem związany od 1992 roku. Nie mniej jestem zadowolony i nie zamierzam rezygnować. Mam tez porównanie z ING (założyłem tam konto firmowe) oraz z DnB Nord (kredyt + konto jako zniżka do kredytu). BZWBK ma najlepszy dla mnie serwis w internecie. Poza tym wszystko załatwiam bez problemu przez telefon. Konto jest darmowe, opłata za kartę to 1zł, b o mam jakąś starszą. Przelewy działają szybko (w ING) czekam czasami cały dzień. Trzeba przyznać, że zdarzało mi się, i to kilka razy, że podnoszono mi jakieś opłaty. Jednak zawsze wystarczył telefon i wszystko wracało do normy. Miałem tez w BZWBK kredyt hipoteczny i też nic złego nie mogę powiedzieć. Ja osobiście mogę polecić. Moja żona też ma konto w tym banku i jest to mega wygdone. Dodam, ze z nowym rokiem zamykam konto w ING i przenoszę je właśnie do BZWBK.

 15. klientka wbk
  klientka wbk
  11.12.2015. 13:11

  ODRADZAM

  Moim zdaniem NIE WARTO!
  Posiadam konto w w/w banku i bardzo często jest problem z płatnościami kartą, oczywiście mając znaczną ilość środków na koncie. Ostatnio zrobiłam zakupy duże zakupy w markecie i chciałam zapłacić kartą okazało się, że "transakcja odrzucona".Pomijam wstyd,brak najpotrzebniejszych zakupów i stracony czas w sklepie.Jak tylko wyszłam ze sklepu to od razu zadzwoniłam do banku wbk,żeby wyjaśnić dlaczego mając środki nie mogłam zapłacić za zakupy.Okazało się ,że jest "globalna awaria" i nie wiedzą jak długo potrwa. Żałosne!!!Nawet głupiego "przepraszam" nie usłyszałam.Od wielu lat jestem klientką tego "banku" i to co się ostatnio dzieje to kupa śmiechu, a co by było gdybym zatankowała samochód do pełna i poszła zapłacić kartą.Awaria to jest definicja tego "banku"!!!

 16. Sinafey
  Sinafey
  28.09.2015. 16:26

  Zależy jaką kto ma karte.

  Posiadam "konto godne polecenia" z zwykłą kartą MasterCard. Za samo konto nie płace nic, a za kartę TYLKO jeżeli w ciągu poprzedniego miesiąca użyłem jej więcej niż 5 razy i to nie 7 tak jak piszecie, a 5 zł.

 17. klepacDZIK
  klepacDZIK
  03.09.2015. 18:58

  Po co tak gadacie o to 7 zł miesięcznie?

  Wszystko jest napisane że opłata jest pobierana za kartę a nie prowadzenie konta... Karty nie trzeba mieć ale tacy ludzie jak Wy o tym nie wiedzą bo nie czytacie wszystkiego. Najpierw nauczcie się czytać ze zrozumieniem a później wypowiadajcie się na forach...

 18. pedro
  pedro
  01.06.2015. 20:54

  Opłaty wyskakują jak królik z kapelusza !!!

  Wczoraj nagle zaczęli naliczać mi za konto w EURO opłatę 2E na miesiąc???!!!!Jestem klientem banku od 15 lat.NIE POLECAM !!!!JUTRO IDĘ ZAMKNĄĆ TO COŚ.Oczywiście trafie tam znów na kogoś kto jedyne co potrafi zrobić to wielkie oczy.Bank zaczyna od paru miesięcy na różne sposoby bawić się z klientami w podchody,próbując dołożyć wciąć nowe opłaty.Mam tego dość.

 19. Andrzej
  Andrzej
  25.04.2015. 15:05

  Drogo 7 zł/ miesiąc.

  Za 7 złotych miesięcznie mamy
  Darmowy dostęp przez internet.

  Nie potrzebujemy karty do bankomatu.
  Wystarczy, że ustawimy sobie BLIK
  Dostaniemy kod, ten wbijamy do bankomatu i dostajemy gotówkę.
  Krotność 50 zł.

  Oprocentowanie salda debetowego konta 10%.

  Podsumowanie wygodne ale i drogie prowadzenie ROR.

 20. Po co mi to
  Po co mi to
  11.04.2015. 14:29

  Stracicie klientów

  Konto ROR
  W miesiącach styczeń - listopad 2014 r. koszt prowadzenia konta wynosił 10 zł. miesięcznie. W miesiącu grudniu 2014 r. już 20 zł., a w kolejnych miesiącach styczeń-kwiecień po 26 zł. za jakieś miesięczne pakiety bez wyszczególnienia konkretnych potrąceń. Mam u Państwa rachunek ROR z dawnego Kredyt Banku i zapewnialiscie Państwo, ze koszt prowadzenia rachunku nie przekroczy kwoty 10 zł. miesięcznie. Okazuje się, że to gołosłowne zapewnienie, bo obecnie koszt ten wynosi 26 zł. miesięcznie tj. wzrost o 160%, a tak miało być cudownie
  (0 zł. za karty, 0 zł. za prowadzenie konta, wszystkie bankomaty za darmo), a jak jest każdy to odczuwa stratą w kieszeni. Ostatecznie obracacie Państwo moimi środkami za 0% prowizji i każecie sobie płacić juz nie 10, ale 26 zł. miesięcznie za prowadzenie rachunku rozliczając generalnie jakieś pakiety bez konkretnego wyszczególnienia kosztów jednostkowych. Swoje wpływy i wydatki potrafię rozliczyć sam bez Państwa pośrednictwa. Ja pakietów nie zamawiałem u Państwa, z limitu w karcie póki co nie korzystam, z karty kredytowej również, więc skąd ten nagły drastyczny wzost kosztów? 300 zł. za roczną obsługę konta ROR to lekka przesada. Nie zamierzam płacić miesięcznego haraczu i to nie wiadomo za co? Najwyższy czas się pożegnać z BZWBK.

 21. Elka
  Elka
  09.04.2015. 00:38

  Przesadzacie nie jest tak źle!

  Dzisiaj większość banków ma wprowadzone opłaty za kartę.

  Nie przepadam za napastliwymi kampaniami reklamowymi, ale Konto Godne Polecenia w BZ WBK naprawdę mnie zainteresowało. Bank cieszy się opinią solidnego, a samo konto można prowadzić za darmo, bez obaw o jakieś niespodziewane opłaty. Podobają mi się tez dodatkowe korzyści, już jako klientka jestem bowiem często zaskakiwana przez bank.

 22. ABC
  ABC
  09.04.2015. 00:06

  Poczekam jeszcze miesiąc i zamykam

  Jak nie usuną opłaty 7 zł to usuwam konto.

 23. esu
  esu
  27.03.2015. 11:47

  O koncie i opłatach za kartę.

  Czytam opinię tutaj i nie wiem rzeczywiście skąd wy bierzecie swoje informacje wprowadzając ludzi w błąd. Nigdy, nigdzie w żadnych umowach, regulaminach nie było wymogu zasilania konta żadnymi kwotami. Karty miały być za darmo, choć nie dano gwarancji do kiedy (co już powinno wzbudzić podejrzenia). Wprowadzenie opłaty było chamskie, to fakt, bo wielu ludzi nie sprawdza e-poczty z banku non stop (jest jej po prostu za dużo), a ciągłe logowanie też kosztuje czas. Z kolei SMS ze stanem konta jest zdaje się płatny, więc można przegapić wysysanie kasy. Na szczęście jakimś cudem akurat otwarłem e-mail z banku i zrezygnowałem w porę z karty. Więc pamiętajcie opłaca się sprawdzać pocztę z banku jeśli np. robimy przelew to przy okazji warto zajrzeć.

  Jeśli nie znacie sztuczek banków to pamiętajcie, że trzeba być przygotowanym na to, że nowo reklamowane jako darmowe konto, po jakimś czasie przelewania na nie mnóstwa pieniędzy przez hordy ludzi przechodzi w etap golenia. Najczęściej jest to opłata za kartę. Warto więc zrezygnować z niej jeśli nie będziecie kontrolować przez dłuższy czas stanu konta, ani z niego korzystać. Jeśli ktoś ma słaby dostęp przez internet to niech bierze druki z bankomatu (to nic nie kosztuje) i porównuje. Wprowadzanie opłat po pewnym czasie, to stała praktyka w tej chwili w Polsce. Odpowiada się na nią szukając innego konta, które tych opłat nie ma albo ma niższe. Ja miałem jeszcze konto Inteligo na wszelki wypadek - tam opłata za kartę jest prawie połowę mniejsza - 4 zł a kwota płatności kartą jakich należy dokonać by jej uniknąć też dużo niższa - tylko 100 zł (2 x duże zakupy w Biedronce). Mimo to zdecydowałem się założyć konto T-Mobile. Chyba jedyne, które nie wymaga żadnych opłat za kartę jeśli nie płacisz nią w sklepach. Na razie nie za bardzo mu ufam, więc przelałem tylko troszkę kasy. Karta nie doszła jeszcze po tygodniu, więc zobaczymy jak z tą jakością. Tak czy inaczej cennik do tego konta jest tak korzystny, że jest to aż dziwne. Więc tylko czekać e-maila z banku o zmianie TOIP :), ale do tego czasu można je mieć. Wydanie karty jest przecież darmowe podobnie jak rezygnacja. Założenie banalnie proste - bez wychodzenia z domu i czekania na kuriera (chociaż taką opcję też można wybrać). Jest jeszcze VW Bank co miał nie mieć opłat, ale coś za mało o nim piszą, więc informację mogą być nieaktualne. Z kolei w ING spotkałem się z opisem, że też darmowa karta, ale wszedłem na stronę sprawdzić, bo nie dawno rezygnowałem z konta u nich i nie do końca prawda - trzeba wydać ileś kasy w sklepach.

  Jeśli chodzi o BZWBK to po rezygnacji z karty mimo wszystko jestem nadal zadowolony. Interfejs przejrzysty, informatywny (wykres wydatków na koncie), działa szybko, nie pamiętam żadnych przerw serwisowych. Przelewy bezpłatne, SMS szybkie, kod od razu na początku SMS. Zaufanie nadszarpnięte przez opłaty za karty? Tak, ale dziś już nie ma lepszych banków. Dobrze jest jeśli pieniądze nie znikają same. Konto godne polecenia? Dopóki nie było opłat za kartę to na pewno, ale cieszę się, że nie udało mi się namówić ojca na nie. Bo musiałbym teraz go informować o tym, że musi pójść do Pani w banku i posiedzieć tam trochę, czekając na przyjęcie dyspozycji rezygnacji z karty (niestety nie można z niej zrezygnować przez internet).

 24. stell
  stell
  18.03.2015. 23:30

  7zl

  Czy rezygnacja z konta" godnego polecenia" jest platna?

 25. Godne rezygnacji
  Godne rezygnacji
  13.03.2015. 10:08

  "darmowe konto" ale do opłat

  Wielkie oszustwo banku bzwbk. Miało być wszystko za darmo. Wysłałem reklamacje do banku z treścią ,że nie ma ich czym "chwalić" Nie podpisywałem aneksu do umowy na konto Godne Polecenie , więc nie maja podstaw do naliczeń. Postraszyłem bank Rzecznikiem Praw Konsumenta i pieniądze mi zwracają , tak przynajmniej zadeklarowali ( przysłali SMS z nr 2425 o treści "Informujemy ,że dokonaliśmy zwrotu zareklamowanej opłaty , mimo iż jest zgodna z nasza Taryfa. Prosimy o sprawdzenie taryfy. Pozdrawiamy BZWBK") .

 26. Haa
  Haa
  10.03.2015. 21:56

  godne polecenia

  jutro też zamykam konto. wolę kasę trzymać w domu.i żadnych kont więcej chyba ze bede miec pracę za parę tysi miesięcznie

 27. Anna
  Anna
  07.03.2015. 13:55

  Naciągacze!!

  Założyłam miesiac temu konto - bo darmowe, wszystko miało być darmowe. Doradca przez telefon poinformował mnie, że muszę spełnić warunki: min 1000 zł zasilenie i 300 zł transakcje kartą. Przysłali karte, przysłali tez drugą do naklejenia na komórkę- fajnie. Dzisiaj patrze a z konta pobrali opłatę 7zl !!!! Dzwonię i dowiaduje się, ze jeszcze mi sciagną 3 zl za kartę naklejke, to razem 10zl!!! I że nie musiałam w ogole konta zasilać, nie ma wymogu.... To po co przelewalam dwa razy po tysiąc, zaczął sie kolejny miesiac ????? OSZUŚCI !!!! W dodatku zrezygnować moge tylko w oddziale, ktory jest paredziesiat km ode mnie, mieszlam w malej miejscowości. Granda !!!!

 28. Anonim
  Anonim
  07.03.2015. 09:29

  rozbój w biały dzień

  To jest skandal!!!!Bankowcy skubią nas w biały dzień. Konto bezpłatne to fikcja. Podstawowe konto z podstawową debetówką powinno być bezpłatne, tak jest w normalnych krajach. W Polsce bankowcy skubią nas w obliczu prawa. Właśnie oskubano mnie 7 zyli za karte, którą użyłem w zeszłym roku. Nie polecam konta godnego polecenia.Dzwoniąc na infolinie BZWBK, wciskają ci kita o zaletach posiadania karty oraz innych "bezpłatnych usług", żenada i nieuczciwość.

 29. tom
  tom
  06.03.2015. 18:33

  pazerna szajka

  dzis zauwazylem ze pobrano mi z konta 7 zl. oczywiscie nie za prowadzenie konta bo ono jest darmowe jak to mowi reklama. oplata jest za karte platnicza (od 01.02.2015r). zapewniano mnie przed zmiana na konto godne polecenia ze bedzie ono w 100% darmowe. okazalo sie to naciagactwem. 7zl * 12 miesiecy daje 84zl. do tego co 3 lata oplata za nowa karte 30zl co daje w skali roku 94zl oplat. wychodzi na to ze przecietny klient banku jeden dzien w roku pracuje za darmo muszac oplacic bank ktory ma i tak zyski z tego ze obraca naszymi pieniedzmy zgromadzonymi na koncie. 12 lat bylem klientem banku ale miarka sie przebrala. dziewczyna namawia mnie na mbank. mowi ze nic w nim nie placi od lat i ma darmowe wyplaty ze wszystkich bankomatow w polsce. nie tylko wbk, pko i 1zl za milenium a reszta za 5 zl jak w tym smiesnym banku

 30. Gelo
  Gelo
  06.03.2015. 17:41

  Usuwam konto

  Zakładając konto miało być całkowicie darmowe obrcnie pobierana jest mi opłata łacznie 10zł...

 31. mag
  mag
  06.03.2015. 13:18

  Juz nie "godne polecenia"

  Konto już zamknięte po wprowadzeniu opłaty 7 PLN za kartę. Pazerny dwa razy traci. Konkurencja też wprowadza. Chyba trzeba będzie kasę trzymać w skarpecie. To zaraz sami będą błagać o depozyty. Jak nie będą mieli gotówki na kredyty.

 32. kamil
  kamil
  06.03.2015. 11:36

  koniec z kontem

  Witam, dzisiaj została pobrana opłata za kartę 7zł... kończe już z tym kontem, bo nawet nie raczyli poinformować o opłacie, którą teraz co miesiąc będzie trzeba uiszczać, a konto miało być darmowe... żanada! Jakie polecacie darmowe konto dla studentów? Pozdrawiam

 33. pawe
  pawe
  29.01.2015. 15:35

  opłaty

  juz wiem owszem 7 zł zapłacicie za tzw. "stare" rachunki, takie np. jak ja mam AVOCADO. ale dowiedzialem się ze konwertujac AVOCADO na GODNE POLECENIA unikne tej opłaty i dlatego jutro jadę do placówki, tabela - http://static3.bzwbk.pl/asset/t/a/r/taryfa_dla_ciebie_30580.pdf - prosze mi pokazac oplate 7 zł za prowadzenie czy za karte.

 34. pawe
  pawe
  29.01.2015. 15:19

  tabela opłat

  Gdzie wy macie te 7 zł od 1 stycznia niema zadnej opłaty, opłata jest tylko za kartę gdy nie rozliczymy zadnej transakcji 5 zł lub tylko 1 zł za minimum jedna transakcje, i plus trzeba uwazac z bankomatami bo juz nie sa bezplatne obce.

 35. Dom
  Dom
  29.01.2015. 10:49

  Niegodne polecenia

  Właśnie zaraz idę zamykac te konto w piz**. Jest koniec stycznia, zaraz luty i opłaty za konto już będą NIEGODNE POLECENIA. Po to je zakładałem, bo było bez opłat, więc zamykam, bo nawet jak będę wydawał np. po 10 tys. miesięcznie, to i tak mi nie popuszczą tych 7zł za korzystanie. Kwota 7zł przy 10 tys, pewnie to nic dla wiekszości, ale ja nie podaruję przy takich obrotach i wpływach. Koniec męki z BZWBK i sponsorowaniem gwiazdorzyn z "Holiłudu".

 36. piotr
  piotr
  17.12.2014. 20:30

  oplata za karty od lutego

  Nawet mnie jeszcze nie powiadomili.OD ZNAJOMYCH DOWIEDZIAŁEM SIĘ O TYM.Poszedłem do banku i wszystko się wyjaśniło.JUŻ RAZ ZAŁOŻYŁEM KIEDYŚ DARMOWE KONTO,A POTEM PO JAKIMŚ CZASIE SKUBALI MNIE ZA KARTĘ PÓŁTORA ROKU,A JA NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ BO PRZEBYWAŁEM POZA POLSKĄ.Później jak wróciłem z emigracji i poszedłem zlikwidować konto,to znów zaoferowali mi darmowe.Teraz widzę wracają do starych trików.MOŻE KTOŚ SIĘ NIE ZORIENTUJE I BĘDZIE GO MOŻNA SKUBAĆ JAKICHŚ CZAS.LITOŚCI,GDY TYLE KOINT I KART DARMOWYCH NA RYNKU!!!!!!!!

 37. Bartak
  Bartak
  05.12.2014. 13:01

  Konto Godne Polecenia

  Jest jeszcze 1 wyjście nie jest konieczne zamknąć konto w tym Banku. Bo można np zrezygnować z karty do tego konta. A za zamienne można sobie kupić Kartę Prepaid MasterCard Payback i koszt takiej karty są dostępne od kwoty 15 zł do 30 zł w zależności od rodzaju katy. I przy okazji ta karta nie jest powiązana z naszym ogólnym kontem ror.

 38. Tomek
  Tomek
  05.12.2014. 12:43

  Opłata 7 zł za kartę = Likwidacja konta

  Bank strzelił sobie w kolano
  Opłata 7 zł za kartę od 02-2015 spowodowała że zamykam 4 konta mojej rodziny w tym banku. Jestem klientem od ponad roku żadnych problemów nie miałem ale za obracanie moimi pieniędzmi nie będę dodatkowo płacił.

 39. Rafa
  Rafa
  24.11.2014. 16:24

  Płatne

  Konto Godne polecenia już od lutego 2015 płatne.

 40. Rafa
  Rafa
  24.11.2014. 16:09

  Od lutego zmiany w cenniku

  W lutym Bank Zachodni WBK zmieni cennik. Wprowadzi sztywną opłatę miesięczną w wysokości 7 zł za obsługę karty wydanej do Konta Godnego Polecenia. Przykręci też śrubę klientom korzystającym ze starych pakietów przejętych od Kredyt Banku oraz wprowadzi opłatę za konto Avocado. Kolejny bank podnosi swoim klientom opłaty za korzystanie z podstawowych produktów bankowych. Bank Zachodni WBK poinformował o planowanych na luty 2015 r. zmianach w cenniku. Powodów do zadowolenia nie będą raczej mieli klienci korzystający z flagowego produktu banku - Konta Godnego Polecenia. Bank wprowadzi sztywną miesięczną opłatę w wysokości 7 zł za karty MasterCard Omni i MasterCard Payback Omni. Posiadacze Konta Godnego Polecenia będą mogli wymienić kartę na Visa Sol, która kosztuje 4 zł. By obniżyć tę opłatę do 0 zł trzeba będzie dokonać co najmniej 5 transakcji miesięcznie.

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: