BIZ Bank

BIZ Bank należy do FM Bank PBP S.A., którego właścicielem jest fundusz private equity AnaCap. Bank posiada gwarancje BFG. Brytyjska grupa AnaCap należy do największych i najbardziej profesjonalnych inwestorów private equity w Europie.

Bank został on utworzony jako nowa marka handlowa w czerwcu 2014 r. BIZ Bank to instytucja wspierająca polskich przedsiębiorców, zajmuje się udzielaniem kredytów początkującym biznesmenom, ułatwianiem prowadzenia działalności gospodarczej. Specjaliści grupy doradzają, w jaki sposób inwestować swoje pieniądze i co może przynieść największe korzyści finansowe. Bank finansuje szereg polskich firm na każdym etapie ich rozwoju.

Model biznesowy banku obejmuje pełną obsługę mikroprzedsiębiorstw. Klienci mogą decydować o profilu oferowanych produktów, a także o sposobie kontaktowania się z bankiem. Bank opiera się na rozwiązaniach mobilnych – wiele formalności można załatwić za pomocą sieci.

Bank ma w swojej ofercie ma rozmaite konta i lokaty. Klienci mogą założyć rachunek osobisty, oszczędnościowy, walutowy. Instytucję cechuje sporo propozycji kont firmowych. Oferta BIZ Banku opiera się także na lokatach i kredytach biznesowych oraz na wielu produktach korporacyjnych i ubezpieczeniach (np. pakiety prawne, medyczne, windykacyjne itd.).

Depozyty gromadzone w Banku są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancja BFG BIZ Bank zabezpiecza całość środków zgromadzonych w instytucji, jeśli nie przekracza ona równowartości 100 000 euro. Gwarancjom podlegają imienne depozyty złotowe oraz walutowe. Co ważne, kwota gwarantowana obliczana jest od sumy środków pieniężnych, które ulokowane są na wszystkich rachunkach jednej osoby.

Konta BIZ Bank:

BIZnes Konto Active

BIZnes Konto Active

Konto BIZnes Konto Activ przeznaczone jest dla aktywnych przedsiębiorców, niezależnie od skali prowadzonej przez nich działalności.

Konto Osobiste BIZ Bank

Konto Osobiste BIZ Bank

Konto osobiste dla klientów indywidualnych.

Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
Porównaj Teraz
0