Tanie-Konto.pl · BPH · Konto Lubię To

Konto Lubię To

Opinie (9)

konto lubie to bph

„Lubię to! Konto” nawiązuje nazwą do przycisku „Lubię to!” połączonego z funkcją polubienia – wyrażającej przychylną opinię o czymś – jaki można znaleźć na serwisie społecznościowym Facebook oraz na większości innych stron internetowych połączonych w ten sposób z Facebookiem. Rachunek osobisty połączony jest z nową promocją banku BPH, która nosi również zbliżoną nazwę „Pieniądze Cię lubią!” .

Oferta prezentuje się całkiem obiecująco i z pewnością jest atrakcyjna dla klientów. Uplasowało się na wysokich miejscach rankingów w rankingu najlepszych kont z 2015 roku.

Analiza tabeli opłat i prowizji konta Lubię To

„Lubię to! Konto” zawiera w sobie bardzo ciekawą ofertę. Tabela opłat wygląda następująco:


Konto Lubię To BPH - podstawowe opłaty
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0 zł
Przelew przez Internet [zł] 0
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 zł lub 6 zł *
* Zwolnienie z opłat ma miejsce w przypadku dokonania przez Klienta w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą do konta
Bankomaty darmowe (bez prowizji)0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą [zł]2,5% nie mniej niż 12 zł
 • otwarcie i prowadzenie rachunku – darmowe
 • przelew zewnętrzny przez internet – darmowy
 • wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce – darmowe
 • miesięczna opłata za kartędarmowa (jeśli dokonasz w ciągu miesiąca 4 transakcji , gdyż w przeciwnym wypadku wynosi ona 6 złotych)
 • przelew w oddziale banku – 9 złotych

Widzimy więc, że konto jest niemalże darmowe – tak naprawdę tylko od nas samych zależy, czy będzie darmowe w pełni. Każdy kto korzysta ze swojego konta – a takich osób jest przecież większość) będzie mógł cieszyć się nim za 0 złotych.

Konto Lubię To - podsumowanie wad i zalet

Niewątpliwą wadą nowej promocji jest fakt, że mogą z niej skorzystać jedynie nowi klienci, to znaczy tacy, którzy nie posiadają jeszcze konta w baku BPH i nie mieli go od 1 stycznia 2015 roku aż do dnia założenie rachunku "Lubię to! Konto". Znacząco ogranicza to bowiem pulę klientów, pomimo że nie ma w zasadzie innych warunków formalnych, które należy spełnić, by założyć konto.

"Lubię to! Konto" jest jednak na tyle tanim rachunkiem, że warto je otworzyć – choćby dlatego, że jest naprawdę tanie i dzięki niemu możemy zyskać sporo zwrotów, a przecież dodatkowe pieniądze zawsze się przydają.

Założ KontoKonto Lubię To - BPH - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
4.15 na 5
16 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (9 komentarzy) :

 1. kartofelfan
  kartofelfan
  05.01.2017. 21:43

  UWAGA na przejście do Alior

  Wkrótce klientów BPH w pełni wchłonie Alior.W BPH mogłeś się nie zgodzić na skanowanie dowodu osobistego.Zaś w Alior mogą cię pozbawić dostępu do twoich pieniędzy .
  UWAGA na lokaty w Alior .Upierają się by zeskanować twój dowód osobisty nawet jak masz tylko lokatę i nic od banku nie chcesz. Szantażują ,że nie oddadzą twojej gotówki bez skanu.Podejrzane -chyba chcą handlować wizerunkiem dowodu osobistego (inne banki np. Ślaski ,City obsłużą cię bez skanowania )!!!!!!!!

 2. AS
  AS
  04.10.2016. 21:28

  DAH - odpowiedz na twoje pytanie

  Wiec aby to wytlumaczyc bank moze nalezec do Alior ale jezeli wciaz funkcjonuje sam moze pozostac pod swoim imieniem. Np. Alico jest wlasnoscia MetLifa. Od restukturyzacji beda istniec pod jedna nazwa ale wiele firm tego nie robi. Dzis kupia, jutro sprzedadza. Wiele duzych firm ma setki firm zaleznych funkcjonujacych pod swoim imieniem. NBC Universal (funkcjonuje jako osobna jednostka i zachowal swoja nazwe) ale jest wlasnoscia Comcast Corporation.

 3. DAH
  DAH
  07.07.2016. 09:57

  TO JUŻ ALIOR !!!

  Nie wiem dlaczego ten bank widnieje jeszcze w sondażach i reklamuje się w TV. Przecież już wykupił go Alior i klienci detaliczni BPH zostaną za chwilę przejęci przez ten drogi i nie atrakcyjny alior

 4. Kasia
  Kasia
  06.07.2016. 20:33

  Lubie to konto

  Nigdy więcej!
  Byłam klientką dawnego GE,odkąd połączono go z Bph jakość obsługi spadła poniżej 0. Bank zatrudnia na infolinii/obsludze klienta niekompetentnych ludzi, a sam Bank nie szanuje klienta. Brak jasnych/czytelnych komunikatów, lecz przede wszystkich bank wcale nie informuje klienta o prowadzonych pracach.
  Naliczają opłaty kiedy chcą, twierdząc że mieli problemy techniczne. Oki, ale może jakaś informacja do klienta ,powinna zostać skierowana Nie upieram się by zapłacić, ale chcę by mnie o tym wcześniej poinformować. Nie omieszkam zgłosić to do UOKIK.

 5. Jon
  Jon
  21.08.2015. 12:13

  Zmiana konta

  Chciałem zmienić stare konto w banku na nowe.
  Po rozmowie z konsultantem na infolinii skierowali mnie do placówki partnerskiej w celu załatwienia papierów.
  Po załatwieniu wszystkiego w placówce miałem na drugi dzień podpisać wymagane papiery.
  Gdy przyszedłem na drugi dzień w celu sfinalizowania operacji okazało się, że placówka nie ma takich uprawnień i skierowano mnie do oddziału.
  "Po prostu Fair" ?
  Proponuje wysłać pracowników i konsultantów na szkolenie, co zaoszczędzi czasu i nerwów klientom.

 6. darek
  darek
  29.07.2015. 03:31

  to jak darmowe czy przez rok

  uuuu znaczy ze ktoś placi za konto hmmm// znaczy nowy lepszy od sprawdzonego// no już nabrałem wątpliwości nie mowie ze nie ale niepodopba mi się to

 7. Maria
  Maria
  15.07.2015. 13:12

  Konto osobiste w BPH S.A.

  Mam z mężem wspólne konto w tym banku od trzech lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Co prawda obecnie płacimy za korzystanie z konta, lecz w chwili kiedy zakładaliśmy mieliśmy przez rok darmowe. Ale mimo wszystko jest ok.Zawsze są jakieś promocje dla nowych klientów nie tylko w jednym banku. O starych klientów również dbają. Także polecam ten bank.

 8. Baesja
  Baesja
  14.04.2015. 00:12

  Zastanawiam się

  Złożyłam sobie dziś papiery o to konto.Szkoda,że nie można otworzyć rachunku przez internet a jedynie przez kuriera czy w oddziale banku.No i oprócz dowodu wymagają też niby rachunków aby potwierdzić zameldowanie(co u mnie będzie problemem bo rachunki są na męża wszystkie).Mam nadzieję,że się nie przyczepią.

 9. Maryska
  Maryska
  13.04.2015. 12:35

  Fajne konto fajna promocja

  O koncie Lubię to! dowiedziałam się od kumpla, a jego opinie są na ogół trafne.

  Sama poszukiwałam czegoś niedrogiego i okazało się, że trafiłam całkiem nieźle. Konto nie ma ukrytych opłat, mogę korzystać z dodatkowych promocji takich, jak choćby zwrot kosztów niektórych moich rozrywek, nie muszę rozpaczliwie szukać po mieście bankomatów BPH.

  Jest dobrze!


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: