Tanie-Konto.pl · Getin Bank

Konto Getin Up Free

logo getin

Młodzi ludzie mogą skorzystać z oferty Getin Banku na konto Getin UP Free, które jest dedykowanym dla nich kontem osobistym. Zastąpiło ono wcześniejszy rachunek Getin UP dla Studenta, który cieszył się dużą popularnością. Daje ono wiele korzyści dla klientów.

Konto Getin Up

getin bank

Getin UP to nowe konto z dostępem przez Internet w ofercie Getin Banku. Dzięki niemu będziesz mieć stały dostęp do swoich finansów. Korzystaj z Bankowości Interentowej, rób przelewy internetowe i wypłacaj gotówkę z bankomatów. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

Konto Skarbonkowe

getin noble

Klienci banków przyzwyczaili się już do ofert darmowych kont, z których korzystanie naprawdę nic nie kosztuje. Ale co zrobić z ofertą, w której bank przekonuje, że to my będziemy otrzymywać pieniądze za wykonywanie operacji? Uwierzyć, czy włożyć między bajki?

Konto Swobodne

getin bank

Getin Bank to specjalista od innowacyjnych bankowych rozwiązań, zaś Konto Swobodne to jedna z ciekawszych propozycji banku. Z konta będą zadowoleni klienci, którzy cenią sobie niskie (zerowe!) koszty usług bankowych jak i ci, którzy lubią mieć świadomość, że mogą korzystać z bardziej wysublimowanych – oczywiście odpłatnych – możliwości, jakie daje posiadanie konta.