Tanie-Konto.pl · Getin Bank · Konto Getin Up Free

Konto Getin Up Free

Opinie (4)

logo getin

Nowe konto młodzieżowe Getin Banku Getin Up Free oferuje wyjątkowe karty do wyboru, 0 zł za prowadzenie konta i obsługę karty, 10% zniżki do Cinema City oraz wyjątkowy bonus w postaci 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego. Jakie są haczyki tego konta? Czy warto je założyć. Nasza recenzja i opinie klientów.

Dla kogo konto Getin UP Free

Getin Bank kieruje swoją ofertę konta Getin UP Free do osób młodych, w wieku od 18 do 28 roku życia, które studiują na wyższych uczelniach i szukają nowoczesnego konta młodzieżowego.

O Getin Noble Bank

Getin Noble Bank funkcjonuje na polskim rynku finansowym od 2010 roku, kiedy Getin Bank połączył się z Noble Bankiem. Produkty bankowe oferuje również Getin Online - internetowy oddział banku. Getin Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, samorządy oraz korporacje, z kolei Noble Bank ma w ofercie usługi private banking dla zamożnych klientów.

Podstawowe parametry konta

Studenckie konto Getin UP jest przeznaczone dla młodych ludzi, chcących korzystać z rachunku i zarabiać na standardowych operacjach bankowych. Klienci mają możliwość połączenia legitymacji studenckiej z kartą debetową i ułatwić sobie dostęp do naszych klientów.

Jako że młodzi ludzie za priorytet przy wyborze konta osobistego uznają brak opłat za jego prowadzenie, Getin Bank postanowił zrezygnować z ich pobierania. Po ukończeniu przez posiadacza rachunku 25 lat bank przekształci go w standardową wersję Konta Getin UP.

Getin Up Free - Opłaty i prowizje

Konto Getin UP Free jest kontem bezpłatnym w większości przypadków.

Getin Up - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet[zł] 0
Dostępne kartyMasterCard Debit PayPass
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 / 6.99 *
* Opłata nie jest pobierana do 28 roku życia. Po 28 roku życia, by zostać zwolnionym z opłaty trzeba dokonać transakcji bezgotówkowych kartami debetowymi wydanymi do konta na łączną kwotę min. 300 zł.
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Euronet i Planet Cash
Wypłaty z bankomatów w Polsce3,5% min 5 zł

Zobacz Szczegóły


Getin Noble Bank nie pobiera opłat za:

 • prowadzenie konta,
 • przelewy krajowe internetowe,
 • wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash,
 • wydanie karty debetowej do konta – w ramach rachunku oferowane są karty MasterCard i Visa,
 • użytkowanie karty debetowej,
 • realizację zlecenia stałego,
 • realizację polecenia zapłaty,
 • wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku

Studenci, którzy przekażą na rachunek Getin UP Free otrzymywane z wyższej uczelni stypendium, mogą otrzymać gratis 3 proc. przelanej kwoty z stypendium . W ramach rachunku można skorzystać z dowolnie wybranego wzoru graficznego karty debetowej typu:

 • MasterCard Paypass i Visa Debit – funkcja płatności zbliżeniowych i internetowych,
 • MasterCard Display – karta z miniaturowym wyświetlaczem, na którym można sprawdzić stan konta, wydanie tej karty kosztuje standardowo 50 zł,
 • MasterCard NFC – możliwość płatności zbliżeniowych telefonem komórkowym,
 • MasterCard Sticker – naklejka zbliżeniowa, jej wydanie i wznowienie kosztuje 10 zł.

Użytkownicy konta Getin UP Free otrzymują 10 proc. zniżki na bilety w Cinema City wraz z seansami IMAX , możliwość połączenia karty debetowej i kredytowej w ramach Karty VISA SimplyOne oraz mogą otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe Skarbonka i konto walutowe w euro, dolarach, funtach i frankach szwajcarskich.

Wady rachunku Getin Up Free

Największa wadą konta Getin Up Free to ograniczona liczba bankomatów , z których za darmo możemy wypłacić pieniądze. Możemy tego dokonać jedynie z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash. Wypłata z innych bankomatów kosztuje 3,5% kwoty min 5 zł.
Bank pobiera wysokie opłaty za dokonywane przez klientów przelewy walutowe SEPA - 20 zł za każdy przelew. Konto nie jest też oprocentowane. Getin Bank nie daje możliwości dokonywania przelewów natychmiastowych.
Po 28 roku życia użytkowanie karty jest darmowe ale warunkowo, po dokonaniu transakcji kartą za min 300 zł w miesiącu.

Promocja - Stypendium wyższe o 3 proc.

Student pobierający stypendium z uczelni, które przekazuje na konto Getin UP Free może zyskać 3 proc. otrzymywanej kwoty . Musi tylko spełnić warunek wieku - maksymalnie 28 lat i w każdym miesiącu powinien:

 • otrzymać przelew stypendium,
 • dokonać transakcji kartami debetowymi na kwotę minimum 100 zł ,
 • wyrazić zgodę marketingową.

W przypadku konta Getin UP Free obowiązuje oferta specjalna, w której można otrzymać:

 • jednorazowo 50 zł za spełnienie warunków uzyskania 3 proc. stypendium więcej,
 • nagrodę w wysokości % łącznej kwoty przelanych stypendiów, max. 30 zł. Otrzymuje się ją przez 9 miesięcy, łącznie do uzyskania jest wraz z nagrodą powitalną - 320 zł.

Końcowa opinia o Getin Up Free

Konto Getin Up Free to jedno z lepszych kont bankowych dedykowanych osobom młodym. Bank oferuje niemal darmowe konto wraz z licznymi dodatkami. Jedyne rzeczy do których można się "przyczepić" to wypłaty z bankomatów. Pieniądze za darmo można wypłacać jedynie z bankomatów Euronetu i Planet Cash. Wypłata z innych bankomatów kosztuje min. 5 zł.

Trzeba też pamiętać, że opłaty za użytkowanie karty debetowej jest ograniczone wiekiem tzn. jest bezpłatne tylko do ukończenia 28 roku życia. Później niestety aby uniknąć opłat należy dokonywać kartą transakcji za kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Ostatnia rzecz na którą warto zwrócić uwagę to, że nagroda w postaci 3% stypendium jest wypłacana pod warunkiem dokonania transakcji kartą na kwotę minimum 100 zł miesięcznie.

Załóż Konto
Konto Getin Up Free - Getin Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2.5 na 5
4 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (4 komentarzy) :

 1. miche
  miche
  19.07.2016. 12:44

  Dezaktywacja

  Witam, moze ktos wie jak zamknąć konto getin up free?

 2. Arek
  Arek
  25.11.2015. 18:42

  ODRADZAM!!!!!

  1)Bank wprowadza opłaty informując o tym gdzieś w zakładce na swojej stronie, myślę że każdy klient dowiaduje się o tych opłatach dopiero przeglądając wyciąg rachunku!
  2)Potrafią mieć awarie gdzie przez 2 tygodnie nie masz dostępu do swoich pieniędzy.
  3)Strasznie trudno się z nimi skontaktować (infolinie wiecznie zajęte)

  ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. kasia
  kasia
  25.11.2015. 06:25

  avj

  Do mnie najbardziej przemawiają zniżki do kina, Kocham do niego chodzić i jak można na tym zaoszczędzić to ja jestem pierwsza.

 4. ricard
  ricard
  25.10.2015. 20:43

  konto

  Zmienilem i jestem zly na siebie ze tak dlugo czekalem... karty wyglada swietnie, ale to nie jest tak wazne jak darmowe przelewy czy znizki na kino.... korzysci jest sporo wiecej


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: