Konto Getin Up Free

Załóż Konto
+ 50 zł i 3% dodatku do stypendium
Dodaj do porównywarki

Czy warto założyć konto Getin Up Free w Getin Banku? Jakie są opłaty? Ile można zyskać dodatku do stypendium? Czy są haczyki? Nasza recenzja i opinie klientów.

Nowe konto młodzieżowe Getin Banku Getin Up Free oferuje wyjątkowe karty do wyboru, 0 zł za prowadzenie konta i obsługę karty, 10% zniżki do Cinema City oraz wyjątkowy bonus w postaci 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego.

Młodzi ludzie mogą skorzystać z oferty Getin Banku na konto Getin UP Free, które jest dedykowanym dla nich kontem osobistym. Zastąpiło ono wcześniejszy rachunek Getin UP dla Studenta, który cieszył się dużą popularnością. Daje ono wiele korzyści dla klientów.

GETIN UP przygotował specjalną ofertę dla młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową i chcących jak najlepiej zarządzać swoimi finansami. Propozycja banku na pewno spodoba się też tym, którzy studiują i… są kinomaniakiami.

Dla kogo konto Getin UP Free

Getin Bank kieruje swoją ofertę konta Getin UP Free do osób młodych, w wieku od 18 do 28 roku życia, które studiują na wyższych uczelniach i szukają nowoczesnego konta młodzieżowego.

O Getin Noble Bank

Getin Noble Bank funkcjonuje na polskim rynku finansowym od 2010 roku, kiedy Getin Bank połączył się z Noble Bankiem. Produkty bankowe oferuje również Getin Online – internetowy oddział banku. Getin Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, samorządy oraz korporacje, z kolei Noble Bank ma w ofercie usługi private banking dla zamożnych klientów.

Podstawowe parametry konta

Studenckie konto Getin UP jest przeznaczone dla młodych ludzi, chcących korzystać z rachunku i zarabiać na standardowych operacjach bankowych. Klienci mają możliwość połączenia legitymacji studenckiej z kartą debetową i ułatwić sobie dostęp do naszych klientów.

Jako że młodzi ludzie za priorytet przy wyborze konta osobistego uznają brak opłat za jego prowadzenie, Getin Bank postanowił zrezygnować z ich pobierania. Po ukończeniu przez posiadacza rachunku 25 lat bank przekształci go w standardową wersję Konta Getin UP.

Getin Up Free – Opłaty i prowizje

Konto Getin UP Free jest kontem bezpłatnym w większości przypadków.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa konta
Konto Getin UP Free
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób w wieku 18 - 28 lat, później przekształca się w zwykłe Konto Getin UP
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
wiek między 18 a 28 lat
Przelew przez internet
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
Euronet i Planet Cash
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł - w przypadku wpływu na konto w wysokości 1000zł / miesiąc, transakcji bezgotówkowych min. 300 zł i wyrażenie zgody marketingowej dla banku
3,5% min. 5 zł - w przypadku nie spełnienia powyższych warunków
Największe atuty konta
 • w ramach promocji dla studentów można łącznie zyskać nawet 320 zł (w tym 3% kwoty stypendium)
 • 10% zniżki do Cinema City

Konto Getin Banku dla młodych to bardzo korzystna propozycja. W zasadzie rachunek można określić darmowym, chociaż od tej reguły jest parę wyjątków. Za co klient nie musi płacić? Bezpłatne są m.in.:

 • prowadzenie konta,
 • przelewy przez aplikację mobilną, internet, SMS oraz przez Facebooka i e-mail,
 • wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash,
 • wydanie i użytkowanie karty debetowej do konta – w ramach rachunku oferowane są karty MasterCard i Visa,
 • realizację zlecenia stałego, polecenia zapłaty,
 • wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Studenci, którzy przekażą na rachunek Getin UP Free otrzymywane z wyższej uczelni stypendium, mogą otrzymać gratis 3 proc. przelanej kwoty z stypendium.

Oczywiście, nie wszystkie usługi w ramach rachunku są całkowicie darmowe. Za wypłatę z bankomatu innego niż z listy opisanej powyżej należy uiścić opłatę, której równowartość wynosi 3,5% z jednej transakcji (min. 5 zł).  Za wpłatę do wpłatomatu również pobierana jest prowizja w wys. 0,6% od kwoty tejże wpłaty (min. 1 zł). Kosztują także przelewy dokonane w placówce banku. Trzeba za nie zapłacić za każdym razem 5,99 zł.

Opłaty za kartę

W ramach rachunku można skorzystać z dowolnie wybranego wzoru graficznego karty debetowej
typu:

 • MasterCard Paypass i Visa Debit – funkcja płatności zbliżeniowych i internetowych,
 • MasterCard Display – karta z miniaturowym wyświetlaczem, na którym można sprawdzić stan konta, wydanie tej karty kosztuje standardowo 50 zł,
 • MasterCard NFC – możliwość płatności zbliżeniowych telefonem komórkowym,
 • MasterCard Sticker – naklejka zbliżeniowa, jej wydanie i wznowienie kosztuje 10 zł.

Użytkownicy konta Getin UP Free otrzymują 10 proc. zniżki na bilety w Cinema City wraz z seansami IMAX, możliwość połączenia karty debetowej i kredytowej w ramach Karty VISA SimplyOne oraz mogą otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe Skarbonka i konto walutowe w euro, dolarach, funtach i frankach szwajcarskich.

Ponadto młodzi ludzie korzystający z oferty GETIN UP Free mają możliwość połączenia swojej elektronicznej legitymacji studenckiej z kartą bankową. W jednym dokumencie mogą znajdować się karta płatnicza, karta biblioteczna oraz bilet miejski. Opłata miesięczna za obsługę kart wynosi 6,99 zł, jednakże można jej uniknąć. Wystarczy, że w danym miesiącu kalendarzowym dokonano transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 300 zł.

Dodatkowe Korzyści – Promocja dla Studentów

GETIN UP Free wiąże się z ciekawymi bonusami – najciekawsza jest promocja dla studentów wiążąca się dopłatą do stypendium.

W ramach promocji dla studentów +3% studenci mogą uzyskać dodatkową dopłatę do stypendiów naukowych i socjalnych. W pierwszym miesiącu otrzymują 50 zł + 3% dodatku. W każdym kolejnym do uczelnianego przelewu dołączanych jest 3%. Łącznie w przeciągu 12 miesięcy trwania promocji student uzyskuje 9 takich bonusów.

Promocja – Stypendium wyższe o 3 proc.

Student pobierający stypendium z uczelni, które przekazuje na konto Getin UP Free może zyskać 3 proc. otrzymywanej kwoty. Musi tylko spełnić warunek wieku – maksymalnie 28 lat i w każdym miesiącu powinien:

 • otrzymać przelew stypendium,
 • dokonać transakcji kartami debetowymi na kwotę minimum 100 zł,
 • wyrazić zgodę marketingową.

W przypadku konta Getin UP Free obowiązuje oferta specjalna, w której można otrzymać:

 • jednorazowo 50 zł za spełnienie warunków uzyskania 3 proc. stypendium więcej,
 • nagrodę w wysokości % łącznej kwoty przelanych stypendiów, max. 30 zł. Otrzymuje się ją przez 9 miesięcy, łącznie do uzyskania jest wraz z nagrodą powitalną – 320 zł.
Nasza pełną recenzje promocji „Stypendium wyższe o 3%” oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Promocja – 10% zniżki na filmy Cinema City i Imax

Kolejną ciekawą opcją są 10% zniżki na filmy w Cinema City i IMAX. Promocja dotyczy biletów na wszystkie seanse, chociaż rabat obejmuje także strefę gastronomiczną. Wystarczy poinformowanie sprzedawcy o zamiarze skorzystania z promocji oraz dokonanie płatności przy pomocy karty. Promocja trwa do połowy września 2016 r.

Końcowa opinia o Getin Up Free

Getin Up Free to świetna alternatywa dla młodych ludzi, w szczególności tych, którzy posiadają legitymację studencką.


ZALETY:

 • 0 zł za prowadzenie konta i użytkowanie karty (bezwarunkowo)
 • korzystna promocja dla studentów – można łącznie zyskać nawet 320 zł (w tym 3% kwoty stypendium)
 • 10% zniżki na bilety w kinie Cinema City
 • połączenie karty płatniczej z elektroniczną legitymacją studencką
 • bardzo dobra aplikacja mobilna Getin Mobile

WADY:

 • darmowe wypłaty gotówki jedynie z bankomatów Planetcash i Euronet
 • po 28 roku życia konto zostaje przekształcone w standardowe konto Getin Up (dochodzi wtedy opłata za kartę)Konto w zasadzie nie ma większych wad oprócz jednej – nie jest ono przeznaczone dla wszystkich użytkowników.

Konto Getin Up Free to jedno z lepszych kont bankowych dedykowanych osobom młodym. Bank oferuje niemal darmowe konto wraz z licznymi dodatkami. Jedyne rzeczy do których można się „przyczepić” to wypłaty z bankomatów. Pieniądze za darmo można wypłacać jedynie z bankomatów Euronetu i Planet Cash. Wypłata z innych bankomatów kosztuje min. 5 zł.

Trzeba też pamiętać, że opłaty za użytkowanie karty debetowej jest ograniczone wiekiem tzn. jest bezpłatne tylko do ukończenia 28 roku życia. Później niestety zostaje przekształcone w normalne konto Getin Up, w którym aby uniknąć opłat należy dokonywać kartą transakcji za kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Ostatnia rzecz na którą warto zwrócić uwagę to, że nagroda w postaci 3% stypendium jest wypłacana pod warunkiem dokonania transakcji kartą na kwotę minimum 100 zł miesięcznie.

Opinie klientów

Czy warto założyć konto dla młodych Getin Up Free? Czy to konto jest w 100% darmowe jak w reklamach? Jakie są haczyki? Prosimy o wasze oceny i opinie o Getin Banku w komentarzach poniżej.

Konto Getin Up Free

PROMOCJA: Stypendium wyższe o 3%

+ 50 zł i 3% dodatku do stypendium
7.5 Ocena Łączna
8 opinie
Konto Getin Up Free

8Ocena Redakcji
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
8
7.5Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
6.3
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
8.2
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
10 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Miche 5 maja 2017 10:58

  Witam, moze ktos wie jak zamknąć konto getin up free?

 2. Odpowiedz
  Arek 29 kwietnia 2017 08:57
  1.65
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  40

  1)Bank wprowadza opłaty informując o tym gdzieś w zakładce na swojej stronie, myślę że każdy klient dowiaduje się o tych opłatach dopiero przeglądając wyciąg rachunku!
  2)Potrafią mieć awarie gdzie przez 2 tygodnie nie masz dostępu do swoich pieniędzy.
  3)Strasznie trudno się z nimi skontaktować (infolinie wiecznie zajęte)

  ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  bakier 20 kwietnia 2017 13:42
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Dla mnie przy wyborze najważniejsza jest mobilność i oczywiśćie konto za free dlatego zdecydowałam się na getin up. Rozwijają się najprężniej a do tego to polski kapitał.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Maks 12 marca 2017 15:11
  3.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Jestem studentem. Kiedy zakładałem konto w Getin o. Jakieś 2 lata temu, była to najlepsza oferta na rynku. 0 opłat, wszystkie bankomaty za darmo itd. Po pewnym czasie zaczął doskwierać mi brak placówek stacjonarnych. Natomiast ostatnio po zmianie regulaminu bank zmienił się niemalże w spółkę lichwiarską! Z przyzwyczajenia przez tydzień wypłacałem pieniądze ze wszystkich bankomatów co kosztowało mnie 140 zł. Gorąco rozradzam założenie konta w tym banku, chyba że interesuje was jedna z najgorszych (wg mnie) ofert na rynku.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Eryka 23 lutego 2017 15:10
  4.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  100

  Getin Bank nie zawsze trafia ze swoimi ofertami, ale Konto Getin Up dla Studenta raczej mu się udało.

  W opinii moich znajomych trochę dziwne jest to, że jego prowadzenie nie jest bezwarunkowo bezpłatne, ale mi to nie przeszkadza, bo sporo płacę kartą i co miesiąc przekraczam 100 złotych, a więc kwotę przewidzianą dla osób, które mają mniej niż 25 lat.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  rici 5 lutego 2017 10:56
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Zmienilem i jestem zly na siebie ze tak dlugo czekalem… karty wyglada swietnie, ale to nie jest tak wazne jak darmowe przelewy czy znizki na kino…. korzysci jest sporo wiecej

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   avj 23 lutego 2017 15:15

   Do mnie najbardziej przemawiają zniżki do kina, Kocham do niego chodzić i jak można na tym zaoszczędzić to ja jestem pierwsza.

 7. Odpowiedz
  Piterek 10 października 2016 15:35
  3.65
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  70

  Największa wadą konta Getin Up Free to ograniczona liczba bankomatów , z których za darmo możemy wypłacić pieniądze. Możemy tego dokonać jedynie z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash. Wypłata z innych bankomatów kosztuje 3,5% kwoty min 5 zł.

  Bank pobiera wysokie opłaty za dokonywane przez klientów przelewy walutowe SEPA – 20 zł za każdy przelew. Konto nie jest też oprocentowane. Getin Bank nie daje możliwości dokonywania przelewów natychmiastowych.
  Po 28 roku życia użytkowanie karty jest darmowe ale warunkowo, po dokonaniu transakcji kartą za min 300 zł w miesiącu.

  + ZALETY: - Fajne promocje dla studentów - Darmowa karta
  - WADY: - Za mało darmowych bankomatów !!
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  beta 23 kwietnia 2016 11:14
  3.8
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  100

  jest jeszcze wersja dla młodych i z niej korzystam bo jeszcze studiuję. mam konto za free plus zniżki do kina do cinema city i dostaję parę % do stypendium. kartę mam taką jak chciałam, nigdzie nie widziałam tak kolorowych i ładnych. dobre konta mają w getinie.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  iks 20 kwietnia 2016 16:24
  3.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Jestem klientką obu banków i w Getinie za prowadzenie konta i używanie karty nie płace nic, dodatkowo skorzystałam z promocji dla kierowców i mam zwrot co miesiąc, a w Citi utrzymanie karty kosztuje mnie aż 14 zł miesięcznie i nie mam żadnych promocji ani udogodnień…

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0