Konto Getin Up

Dodaj do porównywarki

Czy warto założyć konto Getin Up w Getin Banku? Jakie są opłaty? Ile kosztuje karta? Czy pieniądze w Getinie są bezpieczne? Opinie klientów i recenzja konta.

Getin Bank może poszczycić się ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku usług finansowych. Instytucja kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, ale również małych i średnich firm, wspólnot mieszkaniowych, samorządów oraz największych korporacji. W marcu 2013 roku bank ogłosił nową strategię „Getin UP”, której głównym założeniem było podniesienie innowacyjności oraz osiągnięcie statusu banku uniwersalnego, oferującego najwyższe dostępne na rynku standardy bankowości internetowej.

Konto Getin UP to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim stały i bezproblemowy dostęp do swoich pieniędzy. Jest im to umożliwiane dzięki możliwościom Internetu, który potrafi zagwarantować całkiem sporo opcji dostępnych dla wszystkich, od przelewów internetowych z dowolnego miejsca na świecie po dokładną analizę zmian finansowych.

Dla kogo Getin Up?

Konto Getin Up dedykowane jest osobom pełnoletnim. Poza standardowym kontem Getin Up bank oferuje również rachunek Getin Up Free przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 28 lat, które ponad standardową ofertę umożliwia uzyskanie dodatkowych 3% do otrzymywanych przez klienta stypendiów naukowych i socjalnych, oraz aktywowanie możliwości dokonywania płatności za pomocą legitymacji studenckiej.

Opłaty za Konto Getin Up

Konto Getin Up w Getin Banku to propozycja godna uwagi. Bardzo ważnym aspektem jest intuicyjna w obsłudze i darmowa platforma bankowości internetowej. Do głównych cech konta możemy zaliczyć:

 • brak oprocentowania oraz kosztów za prowadzenie konta;
 • wydawaną za darmo karta debetowa Visa lub MasterCard;
 • wydawaną za dodatkową opłatą zaawansowaną technologicznie kartę MasterCard Display;
 • brak opłat za zewnętrzne i wewnętrzne przelewy przez internet;
 • brak opłat za realizację polecenia zapłaty oraz przelewów stałych.

Tabela opłat i prowizji

Skrócona tabel opłat Getin Up, został przedstawiona poniżej:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa konta
Konto Getin UP
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
5,99 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
6,99 zł zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
dokonanie trasakcji kartą za min. 300 zł w miesiącu
Darmowe bankomaty
Planetcash, Euronet
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł - w przypadku comiesięcznego wpływu na konto w wysokości 1000 zł, transakcji bezgotówkowych min. 300 zł i wyrażenie zgody marketingowej dla banku
3,5% min. 5 zł - w przypadku nie spełnienia powyższych warunków
Wypłaty z bankomatów za granicą
4,5% min. 10 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 1,9%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Otwarcie konta i jego prowadzenie jest całkowicie bezpłatne. Wykonywanie dyspozycji w formie przelewów zarówno na rachunek w Getin Banku, jak i w innym banku jest całkowicie bezpłatne.

Koszt karty zależy od kwoty transakcji jakie tą kartą wykonaliśmy (jeśli więcej niż za 300/miesiąc jesteśmy z niej zwolnieni)

Dość sporo ograniczeń zauważyć można, jeżeli chodzi o wypłatę w wielu bankomatach. Korzystając z bankomatów Euronetu, nie trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami, jednak inne bankomaty już taką opłatę pobierają. Wynosi ona 3,50%, nie mniej niż 5 zł.

Ile kosztuje karta do konta Getin Up?

Z momentem założenia konta Getin UP będziemy mogli wybrać spośród kilku dostępnych kart debetowych. Za darmo możemy otrzymać kartę MasterCard PayPass lub Visa Debit – obie umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych oraz internetowych. Bardzo ciekawą opcją wydają się jednak karty, których wydanie obciążone jest dodatkową opłatą w wysokości 50 zł. MasterCard Display zawiera miniaturowy wyświetlacz umożliwiający sprawdzenie aktualnego stanu konta. Dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo interesującym wariantem będzie karta MasterCard Dynamic CVC2, dzięki której płatności w internecie stają się dużo bezpieczniejsze.

Niezależnie od wybranego wariantu posiadacz karty będzie obciążony opłatą za korzystanie z niej w wysokości 6.99 zł miesięcznie. Płatności można jednak uniknąć, dokonując transakcji na co najmniej 300 zł w miesiacu. O ile miesięczna opłata w wysokości niespełna 7 zł nie jest tak irytująca, zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę możliwość jej uniknięcia, to ograniczenie darmowych wypłat jedynie do bankomatów Euronet i Planet Cash może być naprawdę uciążliwy.

Pozytywnym akcentem, choć stanowiącym już standard jest brak prowizji za zmianę kodu PIN zarówno w placówce jak i przez telefon.

Bankowość Internetowa

Getin Bank jest liderem na rynku bankowości internetowej. Konto Getin UP dedykowane jest dla osób, które cenią sobie stały i bezpieczny dostęp do swoich pieniędzy. Nie bez znaczenia jest też łatwość z jaką możemy kontrolować swoje wydatki. Jest to możliwe dzięki bardzo zaawansowanej bankowości internetowej, która nie tylko umożliwia dokonywanie przelewów z każdego miejsca na świecie, ale również dokładną analizę zmian finansowych.

Dodatkowe Korzyści

Konto Getin UP oferuje bardzo atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści. Możemy otrzymać zwrot za obsługę karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w kraju, opłat za pakiet SMS-info, 2% płatności za rachunki domowe dokonywane przez polecenie zapłaty oraz transakcje dokonane za pośrednictwem karty kredytowej (nie więcej jednak niż 30 zł miesięcznie).

Niestety, otrzymanie tych korzyści obwarowane jest spełnieniem kilku warunków. Wymagane jest posiadanie konta oszczędnościowego w banku Getin Bank, przelewanie na konto osobiste wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł lub zgoda na komunikację marketingową banku.

Dlaczego konto otwierane w Getin Banku cieszy się aż takim zainteresowaniem? Przede wszystkim ze względu na wygodę, jaką ono oferuje. Swoje finanse można kontrolować wszędzie, gdzie tylko mamy dostęp do Internetu, a co więcej, całkiem ciekawie przygotowany panel pozwala na zapoznanie się z wszystkimi możliwościami konta, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Interesującą opcją, wyróżniającą tę ofertę na tle pozostałych, jest możliwość wykonywania przelewów bez konieczności posiadania numeru konta – wystarczy aktywne konto na Facebooku, adres poczty elektronicznej bądź SMS. Wykonywanie przelewów jeszcze nigdy nie było tak proste i jednocześnie szybkie.
Konto Getin Up to nie tylko konto osobiste, lecz także wiele innych możliwości. Podpisując umowę, otrzymujemy także pakiet, który umożliwia dostęp do Konta Oszczędnościowego Skarbonka oraz kartę debetową. Ich wykorzystywanie zależy od naszych potrzeb, jednak bardzo często stanowią ciekawy sposób na zarządzanie swoimi finansami, szczególnie jeżeli możemy kontrolować je online.

Zakładanie konta  w Getin Banku

Konto można założyć korzystając z formularza internetowego lub udając się do placówki banku. Wypełnienie wniosku zdalnie sprawi, że do klienta przyjedzie kurier z umową. Po jej podpisaniu rachunek się uaktywni.

Opinie końcowe: Konto Getin Up – wady i zalety


ZALETY:

 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy przez internet
 • 0 zł za wypłaty wypłty gotówki w oddziałach

WADY:

 • 6.99 zł/miesiąc – wysoka standardowa opłata za kartę;
 • darmowe wypłaty gotówki jedynie z bankomatów Planetcash i Euronet;


Do niezaprzeczalnych zalet konta Getin UP należą: brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta, brak opłat za przelewy internetowe, darmowa informacja telefoniczna o saldzie rachunku, brak opłat za wypłaty w placówkach, bezpłatne definiowanie, odwoływanie, zmiana i realizowanie zleceń stałych przez stronę www.

Wśród najbardziej istotnych wad tego konta należy wymienić: opłątę za kartę 6.99 /miesiąc, opłaty za bankomaty za granicą w wysokości 4.5 %, lecz nie mniej niż 10 zł, 3,99 zł miesięcznej opłaty za pakiet SMS- info, bardzo wysoką opłatę za przesłanie karty kurierem (34,99 zł), opłata za utworzenie lub zmianę zlecenia stałego za pośrednictwem Contact Center (4,99 zł) .

Patrząc na opinie Konto Getin Up jest dosyć specyficzną ofertą na rynku. Z jednej strony oferuje bardzo atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści oraz umożliwia korzystanie z jednego z lepszych systemów bankowości internetowej na rynku. Z drugiej  posiada dosyć wysokie opłaty za usługi, których bezpłatność stała się już niemal standardem (opłata za kartę, bankomaty).

Zdecydowanie nie jest to konto dla wszystkich, a przed jego wyborem należy bardzo dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Wydaje się, że najmocniejszym punktem tej oferty jest konto Getin UP Free dla studenta.

Opinie klientów o Getin Banku

Prosimy o wasze opinie o Getin Banku i koncie Getin Up? Czy warto je założyć? Jakie są opłaty w g was? Czy tabela opłat nie jest za wysoka? Czy konto Getin Up jest rzeczywiście tak dobre jak go chwalą w reklamach? Prosimy o wasze oceny i uwagi w komentarzach.

Konto Getin UP

5.5 Ocena Łączna
20 opinie
Konto Getin Up

6.5Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6
Bankowość internetowa i mobilna
7.5
Dodatkowe korzyści
6
5.4Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
6.1
Bankowość internetowa i mobilna
5.2
Dodatkowe korzyści
5.1
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
22 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  kira 7 września 2017 15:18

  -długi czas oczekiwania na przelewy
  -zbyt duża opłata za kartę
  -aplikacja się ścina
  – infolinia to kpina
  -pieniądze „giną”

 2. Odpowiedz
  Irena 29 czerwca 2017 13:54
  3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  50

  mam konto od lat. Generalnie niezle ale wkurza mnie słabe załatwianie reklamacji ( wolno i odpowiedzi nie na temat ). No i nie rozumiem dlaczego nie mozna ustanowic zlecenia stałego do Urzedu Skarbowego. Ani nie mozna zdefiniowac odbiorcy stałego dotej instytucji. Tlumaczenia ze kwoty i okresy sa rozna sa ponizej poziomu europejskiego banku za jaki GETINBank chce uchodzic

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Uroboros 15 maja 2017 23:06
  1.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  20

  Mam konto 2 tygodnie i skończę z nim w kolejnym. Zobowiązują się do dostarczenia karty debetowej do rachunku w ciągu 14 dni. Wysyłają ją listem zwykły. Kiedy nie dociera w terminie mają to w najgłębszym poważaniu. Na infolinię trudno się dodzwonić i proponują jedynie zastrzeżenie karty, której nie mam. Parodia. Umowy również nie można rozwiązać na infolinii. To pewnie zabezpieczenie przed wściekłymi klientami. Stanowczo odradzam.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  ncn 9 maja 2017 22:49
  1
  Wysokość opłat
  20
  20
  20

  Ma ktoś to konto w GETIN Banku ? Lokaty maja wysokie oprocentowanie, bezplatne prowadzenie rachunku, wszystkie operacje wykonywane on-line za darmo… ma ktos tam moze konto ? czy to naprawde tak kolorowo wyglada ?

  Pomocne(0) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  peen 8 maja 2017 11:18
  2
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  40

  Jestem klientem Getin Banku. Niezły bank. W miarę nieźle mnie obsługuje. Niestety nie wszystkie bankomaty są bezpłatne.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  pawe 29 kwietnia 2017 15:16
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Wybór banku na które nasz pracodawca przelewa zarobki zależy od nas samych; wybrałem Getin Up bo tutaj konto oszczędnościowe jest nieźle oprocentowane

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  matin 20 kwietnia 2017 17:31
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  90
  90

  Moim numerem jeden jest zdecydowanie getin up. Mobilność, nowoczesność, pakiety korzyści…

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  aina 20 kwietnia 2017 16:02
  2.8
  Wysokość opłat
  40
  70
  60

  NIE polecam! Podczas zakładania wszystko bezpłatne, ale co chwila wchodzą jakieś zmiany w regulaminie i tak za bezpłatne konto płacimy 9 zł! Poza tym na rachunku oszczędnościowym przelewy płatne 10 zł, niby pierwszy za darmo, ale i tak pobierają opłatę 10 zł a oddają je dopiero na koniec miesiąca, porażka. Podobnie z bankowością elektroniczną, mega często sa prace konserwatorskie, w weekendy to już normalka a i coraz częściej w ciągu tygodnia też. nikomu NIE polecam. Właśnie szukam czegoś alternatywnego, oby tylko nie wpaść z deszczu pod rynnę!
  A i miałam kiedyś konto w Citi Handlowy, wytrzymałam raptem miesiąć – to dopiero była porażka!
  Jeszcze wcześniej miałam w Deutche Banku – byłam zadowolona i chyba tam wrócę:)

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Aleksandro 18 marca 2017 15:50
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Gorzkie żale w tych komentarzach, ale przecież są też pozytywne strony np.konto Getin UP wyróżnia się niskimi opłatami, przejrzystymi warunkami umowy i ciekawymi programami premiowymi.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Olek 19 lutego 2017 09:08
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Jestem zadowolony z konta Getin up. Mam od czerwca 2013 roku i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder ,właściciel dalej się starał.Polecam.

  Pomocne(0) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  klientka 18 lutego 2017 09:05
  2.15
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  50

  Awaria za awarią i awarią pogania: albo nie można wysłać przelewu, albo nie można sprawdzić bieżących księgowań na koncie (przy czym mówię o braku księgowań za ostatnie 2 miesiące, a nie – 2 dni), albo nie można wypłacić pieniędzy z lokaty, która wygasła kilka dni temu.
  I za każdym razem to samo infantylne tłumaczenie „mamy problemy techniczne, jak tylko je rozwiążemy, skontaktujemy się” – proponuję otworzyć ciucholand.

  - WADY: awarie
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  dah 30 stycznia 2017 19:04
  1.15
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Wielki minus w Getinie to błędy systemu : znikające operacje kartą debetową w historii konta skarbonka nie doliczanie kolejnych złotówek w subkoncie SKARBONKA utrzymujące się blokady środków za operacje kartą pomimo tego że już są zaksięgowane. Zmieńcie informatyków i dopracujcie system inaczej będziecie tracić klientów

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Andrzej 23 stycznia 2017 11:17
  1.8
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  40

  Ponad piętnaście miesięcy temu zmarła moja żona, nie mieliśmy dzieci, za to Ania miała ośmioro rodzeństwa – i tak zostali spadkobiercami. Razem z żoną przez dwadzieścia lat pracowaliśmy i oszczędzali – w kilku bankach (na szczęście). Po jej przedwczesnej śmierci, udałem się do tych banków, żeby przepisać rachunki i lokaty ze współwłasności na moje konta.
  getin był trzeci w kolejności – i tu… pracownik o nazwisku adekwatnym do tego co zrobił, zablokował połowę środków… Dobra, jakoś to łyknąłem…!
  W związku z tym, że rodzeństwo Ani rozsiane jest po Europie, sprawę działu spadku trzeba było przeprowadzić sądownie. W sierpniu tego roku postanowienie sądu się uprawomocniło. Udałem się z tym do getin, żeby wypełnić formularz wypłaty mojej części … Po 30 dniach pieniądze miały znaleźć się na moim koncie w innym banku.
  Wczoraj – po 39 dniach udałem się do placówki żeby dowiedzieć się dlaczego pieniądze nie zostały przelane? No i niespodzianka!!! Pokazuję papier podpisany wtedy przez pracownika banku… kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
  No, ale przecież kierownik chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że „wewnętrzne ustalenia” banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ja i ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego całego… banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy, które prawomocnym postanowieniem sądu są mi należne!!!!

  To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!

  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  kamil 12 stycznia 2017 09:12
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Zalozylem konto w getin 3 lata temu. Konto wtedy idealne wszystko ză darmo. Natomiast teraz porazka. Brak poinformowania klienta(telefonicznie badz listownie) ze Juz wyplaty z bankomatow(oprocz dwoch jakis smiesznych ktorych ciezko znalesc) mie sa Juz darmowe dzieki czemu jestem w plecy 185 al w dwa tygodnie. Juz noe mowie o opoznionych aktualizacjach na koncie gdzie w domu patrzymy mamy 200 ide wyplacic a tam 120.

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  Magda 3 stycznia 2017 20:55
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Nie wiem czemu moi przedmówcy narzekają na konto getin up. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego konta od 3 lat i jestem zadowolona. Nie zawsze mam wpływy w wysokości minimum 1000 zł jak to jest wymagane w innych bankach a i tak nie płace za konto. Wszystkie przelewy i bankomaty mam za darmo nie mam przymusu zrobienia operacji bez gotówkowych karą na jakąś konkretną kwotę, czasem jest tak że w danym miesiącu nie użyje karty ani razu a nadal za nic nie płace,za kartę którą posiadam też nie płace. więc czego chcieć więcej? Jak można narzekać jeśli coś z systemem się nie raz stanie i komuś nie naliczy się ZŁOTÓWKA skoro w innych bankach posiadacze kont muszą za coś jednak każdego miesiąca zapłacić. Albo za kartę, albo za konto bo nie wpłynęła określona kwota, albo nie zostały przeprowadzone transakcje bezgotówkowe, albo trzeba zapłacić za wypłatę z innego bankomatu Ni wspomnę o tym że we wszystkich bankach zdarzają się awarie systemów i albo nie ma dostępu do konta albo dzieją się dziwne rzeczy na koncie. dla mnie konto getin up to najlepsze konto jakie jest na rynku.:)

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Mabcia 23 września 2016 20:00
  2.5
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  50

  Od kilku lat mam to konto. Byłam z niego nawet dość zadowolona. Ale od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy. Na stronie widnieją bardzo nieaktualne informacje np. nie pokazują się wykonane transakcje, nie ma ich również w blokadach środków, nie pokazują się wpłaty na konto, choć robiłam je osobiście, a po trzech dniach nadal nie ma ich na koncie. Infolinia jest porażką, bo konsultanci nic nie mogą jeśli nie ma się dostępu do usługi konta telefonicznego – nie odblokują karty, konta, nie sprawdzą czy jak w powyższych przypadkach pieniądze są na koncie. Ten bank i to konto to całkowita porażka. Zdecydowanie odradzam.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   xion 23 września 2016 11:00

   Mabcia4 – jak możesz mieć konto getin up od kilku lat, skoro jest w ofercie od około roku? Myślisz nad tym co piszesz?

 17. Odpowiedz
  Andrzej 15 sierpnia 2016 15:50
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  Martai 23 kwietnia 2016 18:03
  1.15
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Od początku posiadania konta w Getinie nie było chyba momentu, w którym byłam z tego zadowolona.

  Po pierwsze karta debetowa: dostałam wadliwie działającą – nie czytała pin-u. Podobno jest to problem nagminny, ale za wymianę każą płacić, pomimo że jest to ich wina!!!!!

  Po drugie infolinia – zdecydowana niekompetencja. Obiecują oddzwonić z rozwiązaniem problemu i nie oddzwaniają. Na jeden taki telefon czekam już 6 miesięcy… Poza tym pracownicy są niedouczeni i wciskają „kity”. Karta debetowa i kredytowa wyglądają identycznie – łatwo się pomylić i uparcie wpisywać PIN do karty kredytowej zamiast do akurat używanej debetowej. Nabijanie klientów w butelkę. Gdy chciałam wymienić kartę kredytową na MasterCard, bo miała inną szatę graficzną uroczy Pan z infolinii powiedział że specjalnie dla mnie zrobi to bez opłat (po długich moich negocjacjach). Nie wiedział że jako dociekliwa sprawdzę Taryfę opłat i prowizji,gdzie w przypadku akurat mojego pakietu taka operacja jest gratis.

  Po trzecie: przelewy składane jako dyspozycja ustna na infolinii nie zawsze są realizowane. Wiem z własnego doświadczenia.

  Strona internetowa – w ogóle nieczytelna i nie zawsze działa. Infolinia przyjmuje zgłoszenie problemu i każe czekać na telefon. A telefonu 7 dzień nie ma….Konto oczywiście w międzyczasie sprawdziłam i działa,ale gdzie obsługa?
  Nie można porozmawiać na infolinii uprzednio nie logując się do serwisu. Przecież będąc za granicą i chcąc zrobić zapomniany przelew nie zawsze pamięta się loginy i hasła.
  Ogólnie nie polecam.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  klient 23 lutego 2016 11:07
  2.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  właśnie mnie zlewają a 129,99 zł jak nie było tak nie ma

  Z przykrością stwierdzam że to kolejny bank na którym się zawiodłam, infolinia to fikcja, zero kontaktu i możliwości zareklamowania braku pieniędzy na koncie, fakt że to mała kwota i mogę machnąć ręką bo w przeciwnym wypadku zostałabym na lodzie przez mieisąc, zamierzam zlikwidować konto tylko najpierw wolałbym odzyskać tę kwotę, ktoś ma jakiś pomysł?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  ktosiek 29 sierpnia 2015 16:12
  2
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
  Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
  Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
  Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d… .
  Pora zmienić bank na lepszy.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  xion 3 kwietnia 2015 11:01
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jestem zadowolony z konta getin up. Mam od kilku miesięcy i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder właściciel i dalej sie starał.

  Pomocne(0) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0