Tanie-Konto.pl · Getin Bank · Konto Getin Up

Konto Getin Up

Opinie (48)

getin bank

Konto Getin UP to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim stały i bezproblemowy dostęp do swoich pieniędzy. Jest im to umożliwiane dzięki możliwościom Internetu, który potrafi zagwarantować całkiem sporo opcji dostępnych dla wszystkich, od przelewów internetowych z dowolnego miejsca na świecie po dokładną analizę zmian finansowych.

Otwarcie konta jest całkowicie bezpłatne, a samo jego prowadzenie nie wiąże się ze zbyt wysokimi opłatami. Wykonywanie dyspozycji w formie przelewów zarówno na rachunek w Getin Banku, jak i w innym banku jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak posiadanie karty. Dość sporo ograniczeń zauważyć można, jeżeli chodzi o wypłatę w wielu bankomatach. Korzystając z bankomatów Euronetu, nie trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami, jednak inne bankomaty już taką opłatę pobierają. Wynosi ona 3,50%, nie mniej niż 5 zł .

Dlaczego konto otwierane w Getin Banku cieszy się aż takim zainteresowaniem? Przede wszystkim ze względu na wygodę, jaką ono oferuje. Swoje finanse można kontrolować wszędzie, gdzie tylko mamy dostęp do Internetu, a co więcej, całkiem ciekawie przygotowany panel pozwala na zapoznanie się z wszystkimi możliwościami konta, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Interesującą opcją, wyróżniającą tę ofertę na tle pozostałych, jest możliwość wykonywania przelewów bez konieczności posiadania numeru konta – wystarczy aktywne konto na Facebooku, adres poczty elektronicznej bądź SMS. Wykonywanie przelewów jeszcze nigdy nie było tak proste i jednocześnie szybkie. Konto Getin Up to nie tylko konto osobiste, lecz także wiele innych możliwości. Podpisując umowę, otrzymujemy także pakiet, który umożliwia dostęp do Konta Oszczędnościowego Skarbonka oraz kartę debetową. Ich wykorzystywanie zależy od naszych potrzeb, jednak bardzo często stanowią ciekawy sposób na zarządzanie swoimi finansami, szczególnie jeżeli możemy kontrolować je online.

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły


Porównanie opłat konta Getin Up

Getin Up - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet[zł] 0
Dostępne kartyMasterCard Debit PayPass
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]6.99/0 *
* Opłata nie jest pobierana jeśli w ciągu miesiąca dokonasz transakcji bezgotówkowych kartami debetowymi wydanymi do konta na łączną kwotę min. 300 zł.
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Euronet, Planet Cash
Wypłaty z bankomatów w Polsce3,5% min 5 złKonto Getin Up - Getin Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2.45 na 5
15 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (48 komentarzy) :

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>
 1. wacek
  wacek
  10.12.2016. 17:37

  Opinia

  Gratulacje dla mojego banku w rankingu.Sukces Getin Banku w prestiżowym rankingu Newsweeka to owoc ciężkiej pracy całego zespołu w oddziałach i centrali.

 2. miriam
  miriam
  07.12.2016. 17:06

  zdanie

  Newsy jakie ppokazują się na temat Getinu upewniają mnie o słusznym wyborze własnie konta w tym miejscu.

 3. Peen
  Peen
  28.11.2016. 17:01

  No cóz

  Jestem klientem Getin Banku. Niezły bank. W miarę nieźle mnie obsługuje. Niestety nie wszystkie bankomaty są bezpłatne. Ale też powyższe opinie były pisane, w dużej mierze, przez ... pracowników banku. To widać na 3 kilometry. Ja bym to napisał lepiej.

 4. Andrzej
  Andrzej
  18.10.2016. 11:32

  getin nie chce oddać moich pieniędzy

  Ponad piętnaście miesięcy temu zmarła moja żona, nie mieliśmy dzieci, za to Ania miała ośmioro rodzeństwa - i tak zostali spadkobiercami. Razem z żoną przez dwadzieścia lat pracowaliśmy i oszczędzali - w kilku bankach (na szczęście). Po jej przedwczesnej śmierci, udałem się do tych banków, żeby przepisać rachunki i lokaty ze współwłasności na moje konta.
  getin był trzeci w kolejności - i tu... pracownik o nazwisku adekwatnym do tego co zrobił, zablokował połowę środków... Dobra, jakoś to łyknąłem...!
  W związku z tym, że rodzeństwo Ani rozsiane jest po Europie, sprawę działu spadku trzeba było przeprowadzić sądownie. W sierpniu tego roku postanowienie sądu się uprawomocniło. Udałem się z tym do getin, żeby wypełnić formularz wypłaty mojej części ... Po 30 dniach pieniądze miały znaleźć się na moim koncie w innym banku.
  Wczoraj - po 39 dniach udałem się do placówki żeby dowiedzieć się dlaczego pieniądze nie zostały przelane? No i niespodzianka!!! Pokazuję papier podpisany wtedy przez pracownika banku... kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
  No, ale przecież kierownik chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że "wewnętrzne ustalenia" banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ja i ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego całego... banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy, które prawomocnym postanowieniem sądu są mi należne!!!!

  To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!

 5. sawomir
  sawomir
  07.06.2016. 19:45

  opinia

  Od lat jestem klientem Getinu i teraz też zalożyłem konto w Getin Up dla syna. Dla stałych klientów i lojalnych bank zawsze ma jakieś bonusy.

 6. jaroszy
  jaroszy
  27.05.2016. 18:33

  opinia

  Warto korzystać z konta Getin Up ze względu na mobilną dostępność do wielu operacji; konto łatwe w obsłudze. Polecam zwłaszcza spieszącym się z monitorowaniem wydatków.

 7. imogena
  imogena
  23.05.2016. 08:58

  opinia

  Dla mnie najważniejsza jest dostępność internetowa i nowoczesność technologiczna w dostępie do konta i operacjach na odległość a Getin Noble to wszystko ma.

 8. dorian
  dorian
  23.05.2016. 08:52

  opinia

  Ważne i potrzebne.Za darmo w Getin Up są bankomaty Euronet których jest bardzo dużo, ale jak jesteś aktywnym Klientem to za darmo możesz wypłacać z innych, nawet PKO.

 9. karina
  karina
  29.03.2016. 11:01

  opinia

  Od dłuższego czasu korzystam z konta w Getin Up i jestem zadowolona, przede wszystkim na prostą obsługę mobilną i łatwy dostęp w bankomatach..

 10. pawe
  pawe
  20.03.2016. 13:00

  Getin Up

  Wybór banku na które nasz pracodawca przelewa zarobki zależy od nas samych; wybrałem Getin Up bo tutaj konto oszczędnościowe jest nieźle oprocentowane

 11. betina
  betina
  21.02.2016. 19:15

  karta

  Wygoda na codziennych zakupach i operacjach internetowych z kartą Getin Up; przy okazji bonusy.

 12. inga
  inga
  06.02.2016. 14:52

  opinia

  Noszę się z kartą Getin Up, bardzo wygodna forma płatności mobilnych i na dodatek powiadomienie o stanie konta.

 13. ewa
  ewa
  03.02.2016. 13:23

  opinia

  Od przelewów internetowych z dowolnego miejsca na świecie po dokładną analizę zmian finansowych i właśnie o to chodzi w nowoczesnej bankowości. Brawa dla Getin Up

 14. jolka
  jolka
  21.01.2016. 19:37

  opinia

  Polecam, zwłaszcza tym, którzy się mocno spieszą do korzystania z Getin Up, mają fajne rozwiązania technologiczne i korzystne bonusy.

 15. patrycja
  patrycja
  10.01.2016. 22:26

  opinia

  Ktoś z komentujących przejechał się po jakichś aneksach do umowy o koncie Getin Up. No to jak to wygląda w rzeczywistości. Pokarzcie swoje doświadczenia. Chętnie podyskutuję.

 16. makbet
  makbet
  09.01.2016. 17:23

  opinia

  W ofercie banków Czarneckiego Getin Up potwierdza , że tu zawsze odnajdujemy najnowocześniejsze technologie, które wykorzystujemy dla oszczędzania czasu i w usługach mobilnych.

 17. elka
  elka
  06.01.2016. 19:38

  Opinia

  Tak trzymać w Getin Upie.Opłata nie jest pobierana jeśli w ciągu miesiąca dokonasz transakcji bezgotówkowych kartami debetowymi wydanymi do konta na łączną kwotę min. 100 zł.

 18. milena
  milena
  02.01.2016. 16:47

  konto

  Wreszcie coś sensownego na rynku bankowym, jak zawsze Czarnecki daje radę. Konto Getin UP to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim stały i bezproblemowy dostęp do swoich pieniędzy. Jest im to umożliwiane dzięki internetowi, który potrafi zagwarantować całkiem sporo opcji dostępnych dla wszystkich, od przelewów z dowolnego miejsca na świecie po dokładną analizę zmian finansowych.

 19. Kasia
  Kasia
  23.12.2015. 18:29

  Tylko nie Getin Bank

  Konto Optymalne.Otwiera się niby za darmo . Potem jest wiele cichych aneksów do umowy .Wszystkie niekorzystne dla klienta . Aneksy zamieszczane po kryjomu . Potem ten tzw. bank do tego konta przypisuje kartę Master Kard . Złodzieje podobno wysyłają kartę zwykłym listem . List nie dochodzi bo ginie na poczcie !!!! To mało ważne bo naliczają opłaty za kartę , której de facto nie wysłali , w kwocie 6.99 zł miesięcznie . Zdecydowana większość klientów o tym nie wie . Bank co miesiąc taką sumę nalicza dodając odsetki karne 10 procent . Rośnie zadłużenie spreparowane przez złodziei . Krajowy Nadzór Finansowy o tym wie .I nic nie robi . Może tez ma coś z tego do kieszeni . Bezprawie bankowe dzieje się w państwie europejskim .Członku Unii .

 20. anita
  anita
  16.12.2015. 18:03

  konto-w-banku

  Korzystam z wielu propozycji Getinu od lat, można powiedzieć, że jestem lojalną klientką od czasu jak ten bank wygrał przetarg na obsługę naszej firmy. Ostatnio mam też kartę Getin Up. Zawsze polecam, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Właściciel stara się.

 21. magda
  magda
  13.12.2015. 17:31

  konto-w-banku

  Konto Getin UP to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim stały i bezproblemowy dostęp do swoich pieniędzy. Jest im to umożliwiane dzięki możliwościom Internetu, który potrafi zagwarantować całkiem sporo opcji dostępnych dla wszystkich, od przelewów internetowych z dowolnego miejsca na świecie po dokładną analizę zmian finansowych.///To propozycja bankowa i ja się z nią identyfikuję.

 22. beta
  beta
  17.11.2015. 23:48

  jest jeszcze wersja dla młodych i z niej korzystam bo jeszcze studiuję.

  jest jeszcze wersja dla młodych i z niej korzystam bo jeszcze studiuję. mam konto za free plus zniżki do kina do cinema city i dostaję parę % do stypendium. kartę mam taką jak chciałam, nigdzie nie widziałam tak kolorowych i ładnych. dobre konta mają w getinie.

 23. Aleksander
  Aleksander
  19.10.2015. 17:51

  karta

  Gorzkie żale w tych komentarzach, ale przecież są też pozytywne strony np.konto Getin UP wyróżnia się niskimi opłatami, przejrzystymi warunkami umowy i ciekawymi programami premiowymi.

 24. Igor
  Igor
  19.10.2015. 12:18

  Getin up

  Mysle, ze obecnie jedna z najlepszych opcji. 0zl na prowadzenie czy zalozenie, konto oszczednosciowe tez bez oplat

 25. iko
  iko
  05.10.2015. 19:38

  zdrada getin robi co chce

  gdyby nie kredyt hipoteczny już dawno bym zrezygnował, oplata za kartę, oplata za bankomat z innych banków, źle działająca strona zniknęło saldo po i przed operacja na stronie online źle księgowane operacje, salda z nieba po operacji ,nie jeden księgowy by się zagubił a potem powiesił zal mi tylko tych ludzi na infolinii

 26. ktosiek
  ktosiek
  29.08.2015. 12:00

  Konto internetowe to TRAGEDIA

  Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
  Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
  Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
  Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d... .
  Pora zmienić bank na lepszy.

 27. Kamil
  Kamil
  21.08.2015. 09:09

  tragedia

  Zalozylem konto w getin 3 lată temu. Konto wtedy idealne wszystko ză darmo. Natomiast teraz porazka. Brak poinformowania klienta(telefonicznie badz listownie) ze Juz wyplaty z bankomatow(oprocz dwoch jakis smiesznych ktorych ciezko znalesc) mie sa Juz darmowe dzieki czemu jestem w plecy 185 al w dwa tygodnie. Juz noe mowie o opoznionych aktualizacjach na koncie gdzie w domu patrzymy mamy 200 ide wyplacic a tam 120.

  Rezygnuje z banku dziadostwo.

 28. Maks
  Maks
  13.08.2015. 09:47

  tragedia

  Jestem studentem. Kiedy zakładałem konto w Getin o. Jakieś 2 lata temu, była to najlepsza oferta na rynku. 0 opłat, wszystkie bankomaty za darmo itd. Po pewnym czasie zaczął doskwierać mi brak placówek stacjonarnych. Natomiast ostatnio po zmianie regulaminu bank zmienił się niemalże w spółkę lichwiarską! Z przyzwyczajenia przez tydzień wypłacałem pieniądze ze wszystkich bankomatów co kosztowało mnie 140 zł. Gorąco rozradzam założenie konta w tym banku, chyba że interesuje was jedna z najgorszych (wg mnie) ofert na rynku.

 29. Eryka
  Eryka
  29.04.2015. 09:35

  Opinia

  Getin Bank nie zawsze trafia ze swoimi ofertami, ale Konto Getin Up dla Studenta raczej mu się udało.

  W opinii moich znajomych trochę dziwne jest to, że jego prowadzenie nie jest bezwarunkowo bezpłatne, ale mi to nie przeszkadza, bo sporo płacę kartą i co miesiąc przekraczam 100 złotych, a więc kwotę przewidzianą dla osób, które mają mniej niż 25 lat.

 30. beata
  beata
  22.03.2015. 10:29

  Opinia

  witam mam tylko lokaty i jestem zadowolona

 31. Olek
  Olek
  13.03.2015. 17:26

  jest dobrze.

  Jestem zadowolony z konta Getin up. Mam od czerwca 2013 roku i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder ,właściciel dalej się starał.Polecam.

 32. kash
  kash
  01.03.2015. 13:58

  NIE POLECAM

  PRZESZŁAM JUŻ PRZEZ KILKA BANKÓW, ZARÓWNO JAKO KLIENT JAK I PRACOWNIK. RÓWNIEŻ BYŁAM PRACOWNIKIEM GETINU. POWAŻNIE- NIE POLECAM, WIEDZĄC JAK TO WYGLĄDA OD ŚRODKA NO I OCZYWIŚCIE POPIERAM PRZEDMÓWCÓW- AWARIA ZA AWARIĄ, NIE MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ, W PLACÓWKACH NIEKOMPETENTNA OBSŁUGA...SAMO KONTO RÓWNIEŻ DNO. Z WSZYSTKICH BANKÓW KTÓRE PRZERABIAŁAM NAJBARDZIEJ POLECAM MILLENNIUM. NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANE JEŚLI CHODZI O OBSŁUGĘ INTERNETOWĄ, BANKOWOŚĆ MOBILNĄ, OBSŁUGĘ W PLACÓWKACH NO I OGÓLNIE.

 33. mart
  mart
  08.01.2015. 23:18

  nie polecam

  problem z pinem,kazdemu moglo sie zdarzyc. Teraz mam problem z odzyskaniem dosyc duzej kwoty pieniedzy,nie polecam,dno.

 34. klient
  klient
  25.11.2014. 13:39

  właśnie mnie zlewają a 129,99 zł jak nie było tak nie ma

  Z przykrością stwierdzam że to kolejny bank na którym się zawiodłam, infolinia to fikcja, zero kontaktu i możliwości zareklamowania braku pieniędzy na koncie, fakt że to mała kwota i mogę machnąć ręką bo w przeciwnym wypadku zostałabym na lodzie przez mieisąc, zamierzam zlikwidować konto tylko najpierw wolałbym odzyskać tę kwotę, ktoś ma jakiś pomysł?

 35. andrzej
  andrzej
  11.11.2014. 15:41

  same kłopoty z tym bankiem

  Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.

 36. Klientka
  Klientka
  05.10.2014. 20:35

  Ten bank to porażka!!!

  Awaria za awarią i awarią pogania: albo nie można wysłać przelewu, albo nie można sprawdzić bieżących księgowań na koncie (przy czym mówię o braku księgowań za ostatnie 2 miesiące, a nie - 2 dni), albo nie można wypłacić pieniędzy z lokaty, która wygasła kilka dni temu.
  I za każdym razem to samo infantylne tłumaczenie "mamy problemy techniczne, jak tylko je rozwiążemy, skontaktujemy się" - proponuję otworzyć ciucholand.

 37. monika
  monika
  30.06.2014. 09:45

  Opinia

  Dokładnie osoby do 26 roku życia mają niższe limity, obecnie jest to chyba 150 zł miesięcznie :)

 38. Kasia
  Kasia
  10.05.2014. 22:07

  konto

  Konto Getin up, to jedna z ciekawszych propozycji banku. Wygodne konto z łatwym dostępem.

 39. Arkos
  Arkos
  05.05.2014. 20:21

  Opinia

  Ja posiadam tylko lokaty internetowe i na razie jestem zadowolony.

 40. NMS
  NMS
  23.03.2014. 15:15

  Opinia

  Coraz więcej mam problemów z dotychczasowy bankiem, zastanawiam się nad nowym kontem Getin up, kusi mnie możliwość dostępu mobilnego, internetowego jaki i poprzez placówki. Konto darmowe.

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >>

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: