Tanie-Konto.pl · Getin Bank · Konto Skarbonkowe

Konto Skarbonkowe

Opinie (5)

getin noble

Getin Noble Banku przedstawił klientom właśnie taką koncepcję konta internetowego: Internetowi nie tylko nie płacą, ale zarabiają pieniądze na transakcjach! Wystarczy, że otworzą w Getin Noble Banku, a w zasadzie Getin Online Konto Skarbonkowe.

Konto Skarbonkowe jest oczywiście darmowe. Klient nie płaci za kartę płatniczą, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce ani za internetowe przelewy krajowe.

Konto Skarbonkowe można otworzyć całkowicie online! Po wypełnieniu wniosku, bank przesyła przez SMS hasło, a login przesyłany jest na mail. Pełna aktywacja nastąpi, gdy podpiszemy umowę dostarczoną przez kuriera, ale z konta można korzystać tuż po jego otwarciu.

Na czym polega program premiowy w Koncie Skarbonka?

Bank zapewnia, że dzięki niemu można zarobić nieograniczoną ilość pieniędzy każdego miesiąca. Jest to o tyle prawda, że bank nie wprowadza żadnych limitów dla operacji premiowanych złotówką. Ich liczba zależy tylko od naszej aktywności (choć również – od zasobności konta). Bank płaci złotówkę za:

 • założenie lokaty z Konta (za każdą lokatę)
 • transakcje kartą płatniczą lub kredytową powyżej 100zł
 • spłatę karty kredytowej
 • wpływ pensji na konto.

Za spłatę karty kredytowej i wpływ wynagrodzenia na konto możemy dostać maksymalnie po złotówce w miesiącu (bank nie będzie honorował rozbicia kwoty do spłaty na karcie np. 2 tysięcy złotych na dziesięć rat po 200 złotych).

Największe pole do popisów dla „łowców złotówek” dają tym samym lokaty. Zamiast zakładać jedną lokatę na 10 tysięcy złotych na pół roku, można założyć dziesięć lokat po tysiąc złotych. Dzięki temu zarobimy nie złotówkę, a dziewięć złotych więcej.
Konto Skarbonkowe - Getin Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
1.65 na 5
6 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (5 komentarzy) :

 1. Gosc
  Gosc
  08.09.2014. 21:58

  Znikające lokaty i środki w Getin Online

  Potwierdzam, lokaty znikają w Getin Banku.
  W sierpniu z 6-ciu lokat, których termin dobiegł końca, zniknęło pięć. Myślałem, że następnego dnia pojawią się, dlatego nie szczekałem na infolinię. Po 2 dniach zgłosiłem problem. Minął tydzień i odpowiedzi brak. Ósmego dnia lokaty pojawiły się (tydzień braku możliwości korzystania z własnych środków). Po 10-ciu dniach od zdarzenia, otrzymałem na mojego maila tylko odpowiedz, że po ich stronie jest wszystko ok i nie widzą problemu -kasa wróciła.
  Mamy wrzesień i problem się pojawia, po raz kolejny - zginęły 3 lokaty.
  Zgłosiłem do GO, a oni milczą (to już 4 dni).
  Dziady i oszuści.
  Czas na zmianę banku !!!!

 2. Magda
  Magda
  22.08.2014. 13:38

  najlepsze konto jakie mozna mieć

  Nie wiem czemu moi przedmówcy narzekają na konto skarbonkowe. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego konta od 3 lat i jestem zadowolona. Nie zawsze mam wpływy w wysokości minimum 1000 zł jak to jest wymagane w innych bankach a i tak nie płace za konto. Wszystkie przelewy i bankomaty mam za darmo nie mam przymusu zrobienia operacji bez gotówkowych karą na jakąś konkretną kwotę, czasem jest tak że w danym miesiącu nie użyje karty ani razu a nadal za nic nie płace,za kartę którą posiadam też nie płace. więc czego chcieć więcej? Jak można narzekać jeśli coś z systemem się nie raz stanie i komuś nie naliczy się ZŁOTÓWKA skoro w innych bankach posiadacze kont muszą za coś jednak każdego miesiąca zapłacić. Albo za kartę, albo za konto bo nie wpłynęła określona kwota, albo nie zostały przeprowadzone transakcje bezgotówkowe, albo trzeba zapłacić za wypłatę z innego bankomatu Ni wspomnę o tym że we wszystkich bankach zdarzają się awarie systemów i albo nie ma dostępu do konta albo dzieją się dziwne rzeczy na koncie. dla mnie konto skarbonkowe to najlepsze konto jakie jest na rynku.:)

 3. DAH
  DAH
  14.03.2014. 13:52

  Czas zmienić informatyków

  Wielki minus w Getinie to błędy systemu : znikające operacje kartą debetową w historii konta skarbonka nie doliczanie kolejnych złotówek w subkoncie SKARBONKA utrzymujące się blokady środków za operacje kartą pomimo tego że już są zaksięgowane. Zmieńcie informatyków i dopracujcie system inaczej będziecie tracić klientów

 4. Anna
  Anna
  18.11.2013. 17:12

  ten sam bank i konto ale jakby nie ten sam bank i konto

  Bank poprzez swoich pracowników "podchodzi" klientów aby założyli konto i wzięli kolejną kartę np.getin online-inny nr konta banku(w getinbank ...1560... w getinonline...1460...)wpłata i opłata za prowadzenie rachunku 9.99zł/m-c,pomimo wpłaty 1000zł z innego rachunku i transakcji bezgotówkowych w m-cu powyżej określonej kwoty (tutaj 300zł)...Byleby od ludzi wyciągnąć pieniądze.
  ciekawa filozofia : do wpłat na lokatę-jest to inny bank ale do wpłat na konto jest to ten sam bank?

 5. Cierpliwa
  Cierpliwa
  04.06.2013. 22:21

  Konto w getin on line

  Byłam zadowolona z posiadanego konta niecały rok.
  Moja pierwsza karta płatnicza przestała reagować na inne operacje niż płatności Pay Pass. Jedynym rozwiązaniem było zastrzeżenie karty i oczekiwanie około 2 tygodni na nową kartę i pin.
  Nowa karta była wadliwa-tym razem by dokonać płatności należało przeciągnąć kartą przez terminal-działał pasek magnetyczny-rada j.w.
  Do trzeciej karty dostałam pin, który nie jest "prawidłowy".. rada j.w.. Dalszych prób nie prowadzę-to za długo trwa i nie przynosi skutku.
  Aby mieć dostęp do gotówki należy albo mieć alternatywne konto albo dobrych znajomych, którzy by wypłacali przelane im pieniądze, a w moim przypadku to nie jest warte takich wyrzeczeń.


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: