Tanie-Konto.pl · ING Bank · Konto Komfort

Konto Komfort

Opinie (5)

ing bank śląski

Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Komfort to 10 złotych (przez pierwsze 3 miesiące bank pobiera opłatę o połowę niższą) gwarantuje: bezpłatne wydanie kart zbliżeniowych VISA i Debit MasterCard, bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, bezpłatną wypłatę gotówki w punktach oznaczonych logo Cashback.

Klient może „zapracować” na bezpłatne użytkowanie karty – wystarczy, że w każdym okresie rozliczeniowym dokona kartą transakcji bezgotówkowych na minimum 100 złotych. W przypadku, gdy ten warunek nie zostanie spełniony, bank pobiera opłatę – 7 złotych.

Posiadacze Konta Komfort mogą również bezpłatnie wpłacać i wypłacać gotówkę w oddziałach banku. Ale już przelewy, dokonywane w placówkach są płatne – 9 złotych za przelew. Płatne – 3 proc. wypłacanej kwoty – są również wypłaty w bankomatach poza Polską.

Użytkownik może zamówić Moją Kartę ING – na której będzie umieszczone jego zdjęcie. Koszt to 15 złotych.

W Koncie Komfort klient ma możliwość skorzystania z łatwo dostępnego limitu w koncie . Bank uruchomi limit tuż po podpisaniu umowy, jeśli tylko dostarczymy dokumenty poświadczające nasze dochody. Na początek można otrzymać dwukrotność dochodów, które będą spływać na konto. Po pół roku aktywnego korzystania z konta można podwyższyć limit – nawet do sześciokrotności wpływów na konto, jednak maksymalnie do 100 tysięcy złotych.


Więcej informacji: ING Bank - Konto Komfort
Konto Komfort - ING Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
2 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (5 komentarzy) :

 1. Edward
  Edward
  13.04.2013. 18:39

  Wcale nie taki "Komfort"

  W czasie kiedy zakładałem to konto a było to ok.12 lat temu, rzeczywiście było to komfortowe konto. Dzisiaj, niestety z tego pozostała się tylko nazwa tego konta. Założyłem to konto, godząc się na wysoką prowizję za jego prowadzenie, aby mieć pełny komfort wypłaty ze wszystkich bankomatów. Były również bezpłatne przelewy za pośrednictwem konsultanta "Halo Śląski", dzisiaj się za to słono płaci.
  Obecnie zaś pobierają mi co miesiąc 12 zł za prowadzenie konta, za to, za co w innych bankach płaci się zero!
  Czeka mnie więc "wyprowadzka" do innego banku.
  Dlatego więc zważywszy na moje wieloletnie doświadczenia, rozwój i dostępność internetu, nie polecam nikomu tego konta.

 2. Roman
  Roman
  31.03.2013. 15:12

  wcale nie za darmo

  Konto Komfort - dla wymagających? Ciekawe. I tu jestem zawiedziony! Za kartę Visa + zbliżeniowa 7 zł/mc. Na marginesie wcale jej nie chciałem, "musiałem" ją dostać podczas wymiany kart! Obsługa konta 12 zł/mc. wiecznie jakieś odsetki po 2 - 5 zł/mc. Za możliwość korzystania z debetu 70 zł/rok. Dodam, że wypływy na konto są dość wysokie 3000 - 4000 zł/mc pobory. Oszczędności zgromadzone na subkontach I i II - 17000 zł. Do niedawna papiery wartościowe w ING Securities. Domyślacie się, że jak każdy "internetowy" mam kilkanaście opłat za czynsze i inne tego typu. Kilka wypłat z bankomatów po parę "stówek" i kilka płatności bezgotówkowych.
  NIE OTRZYMAŁEM ŻADNYCH BONUSÓW, są tylko opłaty, zmiany regulaminów, zmiany stawek itp.
  RANKING NA www.tanie konto NIEPRAWDZIWY.
  PRZYKRO MI - ZABIERAM ZABAWKI DO INNEGO BANKU. BANKU ZA 0 ZŁ.

 3. Monika
  Monika
  04.12.2010. 11:01

  Ostatnie problemy z systemem

  Jako posiadaczka tego konta w ostatnim tygodniu jestem co najmniej niezadowolona, ponieważ już dwukrotnie nie miałam przez kilka godzin dostępu do środków na koncie. W związku z powyższym nie polecam banku.

 4. asked
  asked
  12.02.2010. 01:17

  ING Komfort

  Nie oszukujmy się. Nie ma darmowych kont!
  Bank też musi z czegoś żyć. Firma już z samego założenia musi przynosić zysk...
  To że opłaty za jedną czy drugą usługę wynoszą 0 zł to jedno, ale to że warunki kredytu mieszkaniowego są takie czy inne to druga sprawa.
  Mam od ponad 2 lat konto w ING. Konto o nazwie KOMFORT.
  Opłata miesięczna: 15 zł
  Co w ramach tej opłaty?
  - darmowe bankomaty
  - darmowy system internetowy
  - darmowe powiadamianie SMS o każdej operacji (na każda kwotę nawet 1 zł wpływ czy obciążenie)
  - 0 problemów z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego. Naprawdę 0 formalności.
  - w przypadku zamówienia nowej karty bankomatowej 0 zl za jej wydanie
  - brak opłat za wszystkie bankomaty
  Płacę 15 zł miesięcznie i nic więcej mnie nie interesuje! Jest co prawda jakaś opłata za użytkowanie karty ale od samego początku kiedy jestem w ING nie zostala ona naliczona ponieważ większość transakcji w dzisiejszych czasach wykonuje się zezgotówkowo.
  Byłem w PKO, PeKaO, Nordea i MBank.
  Może z pozoru sa to lepsze rozwiązania ale poczekajcie do m omentu kiedy będziecie chcieli wziąć kredyt na mieszkanie. Z moich znajomych tylko ja w swoim banku dostałem go bez najmniejszego problemu...

 5. Jola
  Jola
  14.09.2009. 13:23

  Opinia

  Witam, co do konta nie mam zbytnich zastrzeżeń chodzi o pracowników banku są niekompetentni niedouczeni bank traktuje interesantów jak śmieci wszystko jest dobrze jeśli nie musisz czegoś załatwić inaczej masz problem. Bank od prawie dwóch tygodni załatwia mi sprawę dyspozycji na koncie i wiecznie pojawia się jakiś problem rozwiązuję go czekam dzwonię i znowu jestem już kłębkiem nerwów monituje to już osobiście Pani Dyrektor ale nic się nie dzieje nic nie mogę zrobić czuję się bezradnie odsetki lecą na moją niekorzyść nie mam się do kogo zwrócić o pomoc jestem przy każdej osobistej wizycie w tej placówce "omamiana" że to musi trwać. Wiem że gdybym poszła "wyżej" nic nie zrobię bo to wszystko to jedna klika.Ku przestrodze innym nikomu nie życzę takiego "horroru". Szukam innego banku dość tych męczarni pozdrawiam...


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: