Tanie-Konto.pl · Inteligo

Konto Osobiste

pko inteligo

W przypadku kont internetowych standardem jest darmowość większości funkcjonalności konta. Inteligo, internetowa część PKO Banku Polskiego, w listopadzie 2010 roku przedstawił klientom całkiem nową ofertę. Całkiem nową, czyli taką która umożliwia nawiązanie równej walki z konkurencją, wcześniej wyprzedzającą Inteligo o kilka długości. Bezpłatne jest otwarcie i prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe. Można zostać zwolnionym z opłaty za użytkowanie karty, pod warunkiem dokonania nią transakcji za min. 100 zł na miesiąc.

Konto Firmowe

inteligo

Także dla firm internetowe ramię PKO BP - Inteligo, przygotowało tanie konto internetowe. Podobnie jak w przypadku konta indywidualnego prowadzenie konta jest bezpłatne, darmowe są również wypłaty z bankomatów PKO BP i BZ WBK. Przelewy jednak już są płatne w kwocie 1 zł za pojedynczy przelew przez internet. Jedynie przelewy do ZUS i US są zwolnione z opłat.

Rachunek oszczędnościowy

inteligo

Konto oszczędnościowe w ramach podstawowego konta Inteligo daje możliwość atrakcyjnego oprocentowanie ulokowanych środków, z jednoczesną możliwością ich wypłaty w dowolnej chwili. Rachunek oszczędnościowy jest przeznaczony dla posiadaczy konta indywidualnego lub wspólnego Inteligo. Dodatkowo można zyskać jeszcze większe oprocentowanie dzięki Dobolokacie Inteligo.