Tanie-Konto.pl · mBank · eMAX walutowy

eMAX walutowy

Opinie (14)

mbank
eMax walutowy to konto walutowe prowadzone w walutach obcych (euro, dolarach, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich) - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek, oferujący przy tym wysokie oprocentowanie. Jeśli masz rodzinę za granicą lub pracujesz poza krajem, możesz wykorzystać eMAX walutowy do transferu pieniędzy do Polski. Możesz również przelewać swobodnie złotówki z eKONTA na eMAX walutowy, jeśli uważasz, że kurs danej waluty będzie rósł.

Podstawowe cechy konta walutowego eMAX:

 • Do wyboru cztery najważniejsze waluty, w których można prowadzić konto: EUR, USD, CHF oraz GBP
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • Brak wymogu minimalnych i regularnych wpłat na konto, wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz i ile chcesz
 • Możliwość wykonania przelewu zagranicznego w walucie, w jakiej prowadzisz RACHUNEK (bez przewalutowania środków) lub przyjęcia przelewu z zagranicy
 • Do kont walutowych eMAX prowadzonych w walutach EUR, GBP, możesz zamówić kartę Visa Classic eMAX walutowy
Załóż Konto
Zobacz Szczegóły


Konto walutowe eMAX - podstawowe parametry
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przyjęcie przelewu walutowego [zł] 0
Dokonanie przelewu zagranicznego SWIFT 0,25% kwoty przelewu min 20 zł, max 200 zł
Dokonanie przelewu SEPA w EUR z kont prowadzonych w EUR - do krajów Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu, Szwajcarii [zł] 5
Zakładanie konta walutowego w mBanku
1. W mBanku konto bankowe otwierasz bez wizyty w placówce, wystarczy że wypełnisz internetowy wniosek o założenie ekonta oraz zaznaczysz w nim, że chcesz również otworzyć rachunek walutowy emax.eMAX walutowy - mBank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
5 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (14 komentarzy) :

 1. alicja
  alicja
  04.01.2015. 21:46

  Konto walutowe w funtach

  Planowałam otworzyć konto eMax walutowe w GBP i właśnie rozmawiałam z infolinią mbanku, żeby zadać parę pytań. Okazuje się, że z tego konta nie można wypłacić pieniędzy w funtach w gotówce. Można z konta w Euro i USD ale w funtach nie. Jedyna możliwość to zrobić z tego konta przelew np na konto w złotówkach lub wypłacić za pomocą karty, również w złotówkach. Przelicznik oczywiście według kursu walut mBanku, czyli troche mniej korzystny niż gdyby wziął funty w gotówce i wymienił w kantorze. Nie spodziewałam się, że wypłata gotówki w funtach nie będzie możliwa więc ciesze się że zadzwoniłam najpierw na infolinię. Stwierdziłam że podzielę się wiedzą z innymi, którzy być może planowali używać tego konta w ten sam sposób co ja i znaleźliby się w kropce. Pozdrawiam.

 2. Pawel
  Pawel
  31.10.2014. 16:00

  Spread'y walutowe

  Zastanawiam się nad otwarciem konta walutowego dla mojej spółki. Jako że kwoty przelewów zza granicy będą dość duże (EURO) bardzo zależy mi na jak naniższym Spread'dzie przy przewalutowaniu. Ma ktoś z Was może doświadczenie i wie czy ten produkt nadaje się do takiej działalności??

 3. Kami
  Kami
  18.05.2014. 14:31

  Konto walutowe w mbanku - emax to totalna tragedia

  Nie jest możliwe jakiekolwiek wykonywanie przelewów, bez posiadania ekonta. Teoretycznie powinno być możliwe wykonywanie przelewów w taki sposób aby każdorazowo zmieniać zdefiniowanego odbiorce ale niestety ta opcja nie działa. Wyskakuje tylko komunikat o tym ze prosimy skontaktować się z infolinią. Natomiast infolinia każe zakładać sobie kolejne konto. Absolutnie nie polecam tego konta, ponieważ nie można wykonywać z niego przelewów - TRAGEDIA.

 4. mela
  mela
  10.03.2014. 18:39

  Wpływ GBP z konta zlotowego w PKO

  witam, mam takie pytanie - chcialabym przelac ze swojego zlotowego konta w pkobp pieniadze na walutowe konto emax GBP.
  Wiem ze z pko pieniadze wyjda po kursie sprzedazy pkobp ale czy na walutowe wplynie mi juz tyle GBP ile wyjdzie waluty z pkob czy przy wplywie na emax walutowy nastapi kolejne przewalutowanie po kursie zakupy przez mbank?

 5. jo
  jo
  11.10.2010. 18:34

  Dziwne praktyki

  Dziwne praktyki - powiedzcie jak mam to inaczej nazwać. Jeśli chcę założyć konto w mBanku - odsyłacz działa zawsze. Jeśli chcę zobaczyć tabele prowizji i opłat - nigdy. Tabela jest. Jak się uprzeć, to mLinia poda adres strony (adres działa), ale odsyłacze nie działają. Mógłbym to potraktować jako błąd programisty, gdyby nie to, że trwa to co najmniej rok (rok temu zgłaszałem problem). Pozdrowienia.

 6. tauron
  tauron
  09.08.2010. 10:02

  Opinia

  zapewne zostana przewalutowane po niekorzystnym dla ciebie kursie, każdy bank tak robi, więc jesli tylko mozesz wypłacaj kasę w walucie za granica i przywieź ja sdo polski.Każde przewalutowanie przez bank twouich pieniedzy to dla ciebie strata!Pracowałem w banku 2 lata, wiem co pisze :)

 7. anna
  anna
  06.08.2010. 13:53

  założenie konta

  Przebywam obecnie za granicą, czy jest możliwe otwarcie konta bez przyjazdu do polski? czy można jest możliwość podpisania umowy na odległość?> lub przesłanie jej pocztą??

 8. qwerty
  qwerty
  08.07.2010. 23:55

  jak złozyc podpis i jak pobrac w eur

  Jak wygląda sprawa z przesłaniem dokumentów na podpisanie gdy jestem za granicą?
  Gdzie mogę wypłacać w euro?

 9. Wicherek
  Wicherek
  23.06.2010. 14:23

  konto walutowe mbanku

  Gosiamt: NIe musisz zakladac kolejnego ekonta, konto walutowe zostanie ci "dolozone" to obecnego. Emax walutowy mozesz otworzyc dwoma sposobami.

  1. Przez internet: klikasz tutaj "zaloz konto", we wniosku odznaczasz ekonto, a zaznaczasz tylko "produkty oszczednosciowe" -> "emax walutowy"

  2. Przez telefon: dzwonisz na infolinie mbanku i skladasz dyspozycje otwarcia emaxa walutowego. z tego co sie orientuje bedzie ono i tak aktywne dopiero po tym jak ci przysla umowe ty ja podpiszesz i im odeslesz

 10. gosiamt
  gosiamt
  22.06.2010. 19:41

  eMax do posiadanego już eKonta

  Witam :)
  Mam pytanko - założone mam już konto eKonto. Przy składaniu wniosku nie wybrałam opcji walutowej a obecnie zaistniała potrzeba posiadania takiego rachunku. Chciałam zapytać, czy koniecznym jest otwieranie drugiego konta eKonta z opcją walutową, czy może można otworzyć rachunek walutowy do posiadanego już wcześniej rachunku?
  Dziękuję i pozdrawiam
  Małgorzata M.Tabnorska

 11. MIsiek
  MIsiek
  24.11.2009. 12:43

  eMAX walutowy w EURO - Oprocentowanie

  eMAX walutoway w walucie EURO ma aktualnie oprocentowanie 1,60%.

 12. feuer
  feuer
  24.11.2009. 12:01

  Opinia

  pracuje w Niemczech, mam euro, jakie dajecie oprocentowanie? proszę o info

 13. Ukej
  Ukej
  05.09.2009. 01:35

  Opinia

  Polecam konto walutowe w funtach emax. Barzdo przydatne konto dla osob pracujacych w UK.

 14. Mati
  Mati
  07.08.2009. 11:59

  Opinia

  Mam w planie sobie założyć emax walutowy w mBanku w euro jednak nie wiem do końca jak wygląda sprawa z przelewem na taki rachunek. Z jakimi kosztami muszę się liczyć przy przelewach pieniędzy z ekonta (zł) na emax walutowy (euro) oraz ile będzie kosztował przelew z emaxa walutowego (euro) na ekonto (zł).

  Przelewając pieniądze z ekonta trzeba wybrać walutę w jakiej jest prowadzony rachunek walutowy czy mogę pieniądze wysłać w złotych i same zostaną przewalutowane?


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: