Tanie-Konto.pl · Millennium Bank

Konto 360

Millenium Bank

Millenium Bank starając się dotrzeć do nowych grup klientów oferuje im między innymi Konto 360°. Co ciekawe, oferuje je aż w trzech wariantach, każdy może więc wybrać ten, który mu najbardziej odpowiada.

Dobre Konto

Millenium Bank

„Dobre konto” Millennium Banku ma cechy darmowych kont internetowych oraz kont, które nagradzają za regularne wpływy na konto oraz używanie karty. Czy nowe konto Millenium to rewolucja, która zmusi inne banki do obniżki opłat? Jak wygląda szczegółowo propozycja Millennium Banku?

Konto Internetowe

millenium konto

Od 2010 roku Millennium Bank ma w swojej ofercie konto w pełni internetowe. Wcześniej klienci mogli korzystać z bankowości elektronicznej, również internetowej w zakresie obsługi tradycyjnych kont osobistych.

Konto Osobiste

millenium bank

Konto Osobiste to standardowy rachunek w ofercie banku. Cechują go stosunkowo wysokie opłaty, jednak bank w zamian oferuje nieograniczony dostęp do wielu produktów od kart debetowych i kredytowych, limitu w koncie osobistym, produktów oszczędnościowych i kredytowych po fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia.

Karta kredytowa

milenium

Bank Millenium posiada bardzo bogatą ofertę kart kredytowych dla niemal każdego klienta. Zwrot opłat za transakcje kartami, czy też liczne programy rabatowe w wielu sklepach to nie jedyne atuty tych kart.