Tanie-Konto.pl · Porady

Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe - Sierpień 2011

Liderem wśród kont oszczędnościowych jest bez wątpienia to, oferowane przez BNP Paribas – oprocentowanie 5,8 proc. stawia go w jednym szeregu z dobrymi lokatami oszczędnościowymi. Zobacz szczegóły naszego sierpniowego porównania.

Opinie (1)

Wakacje od kredytu

oprocentowanie

Latem bez żadnych wątpliwości więcej klientów myśli o wakacjach – również tych kredytowych. Większe wydatki związane z wypoczynkiem sprzyjają chęci przesunięcia spłaty comiesięcznych rat – przede wszystkim mieszkaniowych. W niektórych bankach możliwe jest również uzyskanie zgody na chwilową przerwę w spłacie kredytu gotówkowego.

Opinie (0)

Ranking lokat i kont bez podatku Belki - Lipiec 2011

lider rankingu

Mamy lipiec, lokaty są, ale jest również obietnica definitywnej likwidacji wraz z nadchodzącym rokiem 2012. Ponieważ mamy jeszcze pół roku na korzystanie z tzw. antybelek , warto przyjrzeć się aktualnie najlepszym ofert produktów depozytowych z dzienną kapitalizacją odsetek.

Opinie (0)

Włamanie na konto - radzimy jak go uniknąć

bezpieczeństwo

Dzisiaj w dobie internetu ważne by konto bankowe było nie tylko tanie, ale i bezpieczne. W kwestii bezpieczeństwa konta bankowego naprawdę sporo zależy od samego użytkownika. Hakerzy bowiem czyhają tylko na nasza nieuwagę, aby zdobyć dostęp do naszego konta. W artykule przedstawiamy 6 rad, dzięki którym korzystanie z naszego konta internetowego będzie w pełni bezpieczne.

Opinie (0)

Inteligo: wiele kart do głównego konta

inteligo

W Inteligo klienci mogą używać równocześnie kart debetowych dwóch płatniczych organizacji, wydanych do głównego rachunku. Spełniając warunki symboliczne, klienci mogą skorzystać z kart za darmo.

Opinie (0)

E-konto w banku internetowym

konto przez internet

Jest wygodne jednak wielu klientów nie ma do niego pełnego zaufania. Na co zwracać uwagę przy wyborze e-banku i który wybrać? Jakie są zalety i wady typowego konta internetowego?

Opinie (0)

Rok 2011 końcem lokat antybelkowych? Czas na polisolokaty?

koniec lokat antybelkowych

Koniec lokat antypodatkowych jest coraz bliższy. Resort finansów przygotował projekt zmian przez co położy kres omijania podatku Belki w lokatach z dzienną kapitalizacją odsetek. Są opinie, że dziurę po antybelkach wypełnią znane już, polisolokaty, ale czy na pewno?

Opinie (0)

Konto bankowe dla dziecka

dziecko

Otwarcie rachunku dla dziecka, które ma dostać kartę i dostęp do Internetu możliwe jest wtedy, gdy dziecko skończy 13 lat. Rodzice dzieci w wieku 13 lat i więcej co raz częściej zaczynają dostrzegać zalety kont bankowych dla dzieci.

Opinie (2)

Jak działa wpłatomat?

bankomat

Co jest wpłatomat? Jak działa? Jak wpłacić pieniądze na konto za pomocą wpłatomatu. Porady i opinie.

Opinie (1)

Banki doceniają młodych użytkowników

młodzież

ROR może mieć nawet dziecko w wieku 13 lat. Jest to niezwykle łatwe wyjście dla rodziców, a dzieci z kolei nauczą się istoty dbania o własne finanse.

Opinie (1)