Tanie-Konto.pl · Porady

Alior Bank, Deutsche Bank i mBank - najlepsze banki na urlopie

pieniądze

Gotówkę z zagranicznego bankomatu wypłacą bez prowizji klienci Alior Banku, Deutsche Banku i mBanku - wynika z porównania wykonanego przez zespół Capital24.tv i Expandera.

Opinie (0)

Co jest najważniejsze podczas wyboru banku

wybór banku

Zastanawiając się nad założeniem konta w banku, najpierw musimy dokonać wyboru, który bank ma dla nas najlepszą ofertę. W „Dzienniku Gazecie Prawnej” czytamy, na co najczęściej zwracamy uwagę przy wyborze banku i na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Opinie (0)

Zakupy w Internecie: pamiętaj o bezpieczeństwie!

sejf

Wskutek kryzysu coraz ważniejszym kryterium wyboru przy zakupach stała się cena, w wyniku czego konsumenci chętniej korzystają z handlu w Internecie. Nie należy przy tym jednak zapominać o bezpieczeństwie takich transakcji.

Opinie (0)

Zbliżeniówka - Karta z nowymi możliwościami

karta zbliżeniowa

Karty zbliżeniowe zyskują na popularności. Polskie banki wydały już ponad 240 tys. takich kart.

Opinie (1)

Karta bankomatowa, karta debetowa - Co warto wiedzieć?

karta bankomatowa

W dzisiejszych czas chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez karty płatniczej. Karta bankomatowa bo taką nazwą określamy również ten rodzaj karty, stała się uniwersalnym sposobem płatności na całym świecie.

Opinie (0)

Lokata przez Internet - Jaki bank ma najwyżej oprocentowaną lokatę?

wzrost oprocentowania

Poprzez rozwinięcie się w ostatnich latach bankowości internetowej pojawiły się na rynku usług bankowych zupełnie nowe rzeczy. Jedną z takich jest e-lokata czyli lokata zakładana przez internet bez wizyty w placówce banku.

Opinie (9)

Student na koncie

studenci

Akademicka brać właśnie zaczęła kolejny rok akademicki. W tym czasie będzie się zmagać nie tylko z kolejnymi kolokwiami i egzaminami, ale także z bardziej przyziemnymi problemami – takimi jak finanse. Jak skutecznie zarządzać swoimi pieniędzmi, które konto bankowe jest najlepsze?

Opinie (0)

Konto - Bank Inteligo - Bierzemy ofertę pod lupę

inteligo

W obecnych czasach klienci są coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o konta bankowe – chcą, aby ich konta były kontami internetowymi, które zapewniałyby całkowity dostęp z każdego miejsca na ziemi do rachunku.

Opinie (0)

Konto online - jakie banki oferują dostęp przez internet?

nastolatki

Dostęp do bankowości internetowej proponuje swoim klientom w tym momencie większość banków, które mają jakiekolwiek znaczenie na rynku – obecność dostępu internetowego znacznie usprawnia korzystanie z konta i pozwala na swobodne zarządzenia sumami na nim zgromadzonymi.

Opinie (0)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia