Promocja zakończona

Credit Agricole: 200 zł premii za przeniesienie konta

Załóż Konto w promocji
+ 200 zł premii
Promocja zakończona

W najnowszej promocji Credit Agricole za przeniesienie konta oferuje premię 200 lub 100 zł. Sprawdźmy czy promocja jest opłacalna. Czy warto przenosić konto dla takiego bonusu?

1

Zasady promocji

Promocja “Polacy wybierają Credit Agricole” potrwa od 1 stycznia 2018 r. do 31 marca 2018 r. Klient, który spełni konieczne warunki, zyska uprawnienia do jednorazowej premii w kwocie 200 zł. Wypłata premii na konto klienta nastąpi nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego. Oferta nie dotyczy osób, które w ciągu ostatniego roku posiadały konto indywidualne lub wspólne w Credit Agricole, z wyjątkiem Pakietu Depozytowego. Klienci ci bowiem, jeśli zmienią pakiet na jeden z rachunków objętych promocją i spełnią pozostałe warunki, również będą mogli otrzymać premię.

2

Warunki konieczne do zdobycia 200 zł premii

Jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy zatem do dnia 31 marca przede wszystkim otworzyć rachunek indywidualny lub wspólny w Credit Agricole. Do wyboru mamy kilka rodzajów kont:

Należy zawrzeć umowę konta, złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej i jednocześnie podpisać umowę Bankowości Elektronicznej CA24.

Niezbędnym warunkiem, który należy przy tym spełnić, jest nadanie hasła do danego serwisu i wybór wyciągu z konta w formie elektronicznej.

Kolejny krok to złożenie wniosku z pełnomocnictwem do przeniesienia konta z dotychczasowego banku, wreszcie zadeklarowanie stałych i regularnych wpływów na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 3000 zł przez kolejne 3 miesiące oraz wyrażenie zgody na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Warto zwrócić przy tym uwagę, że będą się liczyły wyłącznie wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, zasiłków, emerytury i renty. Oznacza to, że przelewy z rachunków oszczędnościowych, lokat i innych tego rodzaju instrumentów finansowych nie mieści się w regulaminie promocji. Równie istotnym warunkiem uzyskania premii jest wymóg posiadania aktywnej karty w dniu jej wypłaty.

3

Zwróć uwagę na wniosek!

Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z przeniesieniem konta, bardzo ważne jest dopełnienie wszelkich wymogów formalnych, w tym prawidłowe wypełnienie wniosku. Złożony wraz z pełnomocnictwem w placówce banku Credit Agricole wniosek powinien zawierać nazwę dotychczasowego banku, prawidłowy numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego użytkowanego w dotychczasowym banku, dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego wypowiedzenia, nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego przez klienta.

Podpis na wniosku i pełnomocnictwie musi być zgodny ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku, a sam wniosek z pełnomocnictwem powinien zostać złożony z chwilą podpisania umowy lub nie później niż w ciągu 7 dni od tej daty.

4

Drugi wariant promocji (100 zł premii) dla mniej zarabiających

Kwota 3000 zł jako comiesięczny wpływ na konto może się części klientów wydawać zbyt wysoka. Dlatego też Credit Agricole uruchomił równoległą promocję “Przenies Konto II” o nieco łagodniejszych rygorach, ale też i niższej premii. Jeśli klient zdecyduje się na przeniesienie konta do Credit Agricole i zapewni przez kolejne 3 miesiące wpływy na konto w wysokości co najmniej 1500 zł, może otrzymać 100 zł premii. Pozostałe warunki, to jest złożenie wniosku i pełnomocnictwa, zasilenie konta w postaci wynagrodzenia, stypendium, emerytury itd., aktywna karta i inne, są takie same jak w przypadku poprzedniej promocji.

5

Czy warto skorzystać z oferty Credit Agricole?

Jeśli chodzi o sam wybór konta, to najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla większości klientów, których dochody mieszczą się w przedziale 1500 – 10 000 zł, wydaje się Konto PROSTOoszczędzające PLUS, bezpłatne w zakresie podstawowych usług – prowadzenia rachunku, wypłat z bankomatów, przelewów internetowych. Pozostaje pytanie, czy opłaca się przenosić konto dla bonusu w wysokości 100 czy 200 zł. Jeżeli warunki funkcjonowania konta są korzystniejsze niż w dawnym banku, to z pewnością tak, tym bardziej, że wpadają nam dodatkowe pieniądze. Minusem jest natomiast fakt, że formalności nie da się załatwić przez internet, a wyłącznie w placówkach banku.

Pełen regulamin promocji “Polacy wybierają Credit Agricole” (premia 200 zł) znajdziemy tutaj, natomiast promocji “Przenieś konto II” (premia 100 zł) pod tym linkiem.
6.5 Ocena Łączna
Jest premia, ale i warunki

Ocena promocji
6.5
ZALETY
 • 200 zł jednorazowej premii
WADY
 • Sporo warunków do spełnienia (regularne wpływy, zgody marketingowe)
 • Konta CA nie należą do najtańszych
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Paweł 25 września 2017 15:30

  Nie mogę zrozumiec intencji banków,które pobierają haracz za wpłaty w wpłatomatach na swoje konto.
  Wydają krocie na agitację aby zakładać konta,a gdy już mają klieta to dają po łapach za oszczędzanie.Tak samo z wypłatami do 100 zł.Używam zawsze karty,ale drobne należy też mieć w kieszeni

 2. Odpowiedz
  jzmk 2 maja 2017 15:24

  Niezłą propozycja dla osób , które bedą zasilać konto regularnie min. 1500 zł miesięcznie. Wtedy konto jest całkowicie darmowe. No i przenosząc swoje konto z innego banku można jeszce zgarnąć 200 zł.

 3. Odpowiedz
  elka 24 kwietnia 2017 21:58

  Promocje to jedna sprawa, ale prowadzenie konta zwraca bankowi wyłożone pieniądze.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0