mBank Konto Osobiste: premia 600 zł za płatności kartą i przez Blik

Załóż Konto w promocji
+ 600 zł zwrotu
32 dni do końca promocji

W nowej promocji konta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać nawet 600 zł premii. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki, czy warto z niej skorzystać.

Jeśli do 1 czerwca 2017 r. założysz w mBanku eKonto Standard, na które co miesiąc będą wpływać środki i z którego będziesz wykonywać transakcje bezgotówkowe, zbierzesz dwa atrakcyjne bonusy finansowe. Promocja skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały żadnego rachunku w mBanku.

1

Podwójna nagroda dla nowych klientów mBanku

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z intratną ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku. Każdy, kto po 1 stycznia 2016 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

Oferta specjalna mBanku pod hasłem „Lepiej z eKontem” obejmuje okres od 01 czerwca 2017 r. do 31 lipca 2017 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Standard albo eKonto Plus, aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji uzyskać:

 • Premię 600 zł moneyback-u, czyli 4% zwrotu za płatności kartą lub systemem BLIK (nie więcej niż 100 zł w miesiącu przez okres 6 miesięcy)
 • Gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata (w tym bezwarunkowo darmową kartę)

Warto zaznaczyć, iż warunkiem uzyskania premii 600 zł moneyback-u jest przynajmniej 1 comiesięczny wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł (środki nie mogą pochodzić z rachunku należącego tej samej osoby) przez okres 6 miesięcy.

Drugim wymogiem są comiesięczne transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-em w dowolnych punktach handlowo-usługowych w kwocie minimalnej 250 zł przez okres 6 miesięcy.

Dodatkowo należy przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

ekonto premia 600 zł

Po spełnieniu niezbędnych warunków premia 600 zł moneyback-u wypłacana będzie bezpośrednio na eKonto, co miesiąc, przez pół roku.

Załóż eKonto na stronie mBanku
2

Słowo o eKoncie Standard i eKoncie Plus

Zostając użytkownikiem eKonta Standard dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, jeśli w ciągu miesiąca dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie zapłacimy 4 zł za kartę.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, BZ WBK i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 1,30 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta standard oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

W przypadku eKonta Plus płatności za użytkowanie rachunku przedstawiają się nieco inaczej. Prowadzenie konta kosztować nas będzie 0 zł, ale tylko pod warunkiem comiesięcznych wpływów na konto min. 1000 zł. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce zapłacimy 0 zł przy minimalnej kwocie wypłaty 100 zł (przy niższych wypłacanych kwotach zapłacimy 1,30 prowizji).

Opłata za kartę wynosi 0 zł, ale jeśli w ciągu miesiąca nie dokonamy co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK-em, bank pobierze 4 zł za kartę z naszego konta. Internetowe przelewy w PLN w eKoncie Plus są darmowe.

3

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 600 zł  jest bardzo dużym atutem (największy aktualnie moneyback wśród banków), szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych. Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

Pełen regulamin promocji „Lepiej z eKontem” znajdziemy  tutaj.
eKonto Standard

PROMOCJA: Lepiej z eKontem

+ 600 zł zwrotu
32 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
Promocja "Zyskaj z eKontem"

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Klient 18 czerwca 2017 23:54

  Na początku wszystko jest za darmo , potem trzeba za wszystko słono płacić. Najwidoczniej nie mają klientów dając takie warunki dla nowych klientów.

 2. Odpowiedz
  agn 20 kwietnia 2017 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0