mBank Konto Osobiste: premia 650 zł za płatności kartą

Załóż Konto w promocji
+ 650 zł zwrotu
67 dni do końca promocji

W nowej promocji konta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać nawet 650 zł premii. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki, czy warto z niej skorzystać.

Jeśli do 31 marca 2018 r. założysz w mBanku eKonto Standard, na które co miesiąc będą wpływać środki i z którego będziesz wykonywać transakcje bezgotówkowe, zbierzesz dwa atrakcyjne bonusy. Promocja skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały żadnego rachunku w mBanku.

1

Podwójna nagroda dla nowych klientów mBanku

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z intratną ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku. Każdy, kto po 1 stycznia 2016 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

Do oferty specjalnej mBanku pod hasłem „Lepiej z eKontem – III edycja” można dołączyć od 18 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Standard albo eKonto Plus, aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji uzyskać:

 • Premię 650 zł moneyback-u, czyli 4% zwrotu za płatności kartą lub systemem BLIK (nie więcej niż 130 zł w miesiącu przez okres 5 miesięcy)
 • Gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata (w tym bezwarunkowo darmową kartę)

Warto zaznaczyć, iż warunkiem uzyskania premii 650 zł moneyback-u jest przynajmniej jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł (środki nie mogą pochodzić z rachunku należącego tej samej osoby).

Drugim wymogiem są comiesięczne transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-em w dowolnych punktach handlowo-usługowych w kwocie min. 250 zł przez okres 5 miesięcy.

Dodatkowo należy przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

ekonto premia 650 zł

Po spełnieniu niezbędnych warunków premia 650 zł moneyback-u wypłacana będzie bezpośrednio na eKonto, co miesiąc.

Załóż eKonto na stronie mBanku
2

Słowo o eKoncie Standard i eKoncie Plus

Zostając użytkownikiem eKonta Standard dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi bezwarunkowo 0 zł przez 2 lata od zawarcia umowy (w ramach aktualnej promocji). Później z opłaty możemy uzyskać zwolnienie jeśli w ciągu miesiąca dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie zapłacimy 4 zł za kartę.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, BZ WBK i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 1,30 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta standard oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

W przypadku eKonta Plus płatności za użytkowanie rachunku przedstawiają się nieco inaczej. Prowadzenie konta kosztować nas będzie 0 zł, ale tylko pod warunkiem comiesięcznych wpływów na konto min. 1000 zł. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce zapłacimy 0 zł przy minimalnej kwocie wypłaty 100 zł (przy niższych wypłacanych kwotach zapłacimy 1,30 prowizji).

Opłata za kartę wynosi 0 zł, ale jeśli w ciągu miesiąca nie dokonamy co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK-em, bank pobierze 4 zł za kartę z naszego konta. Internetowe przelewy w PLN w eKoncie Plus są darmowe.

3

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 650 zł  jest bardzo dużym atutem (największy aktualnie moneyback wśród banków), szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych. Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

Pełen regulamin promocji “Lepiej z eKontem – III edycja” znajdziemy  tutaj.
eKonto Standard

PROMOCJA: Lepiej z eKontem - III edycja

+ 650 zł zwrotu
67 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja "Zyskaj z eKontem - II edycja"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 komentarze
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Mentor 11 września 2017 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z lepszych promocji, jesli chodzi o moneyback dla mających takie wpływy na konto (1000 zł)

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Kasia 2 sierpnia 2017 23:47
  Ocena promocji
  90

  Mogliby w końcu coś zorganizować dla starych klientów, takie promocje tylko promują…zamykanie kont, aby załapać się na tego typu promocję za te 2 lata . Mnie przed zamknięciem powstrzymuje tylko to, że ekonto to moje konto do US i ZUS, ale w końcu można to zmienić.

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Klient 18 czerwca 2017 23:54

  Na początku wszystko jest za darmo , potem trzeba za wszystko słono płacić. Najwidoczniej nie mają klientów dając takie warunki dla nowych klientów.

 4. Odpowiedz
  agn 20 kwietnia 2017 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0