Citi Priority: premia do 400 zł

Załóż Konto w promocji
+ 400 zł premii
40 dni do końca promocji

Nawet 400 zł premii można zyskać dzięki promocji banku Citi Handlowy: „Do 400zł premii z kontem Citi Priority”. Jakie warunki trzeba spełnić? Zobacz opinie, czy warto z niej skorzystać.

1

Warunki skorzystania z promocji

Z uwagi na atrakcyjność oferty dostęp do niej jest ograniczony nie tylko czasowo – do 31 października 2017 r. , ale limitowi podlega również liczba osób, które mogą z promocji skorzystać, mianowicie obejmie ona pierwszych 1000 chętnych. Oferta adresowana jest do klientów, którzy nie są po 30 czerwca 2016 roku właścicielami, współwłaścicielami lub pełnomocnikami żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w City Handlowym.

Aby skorzystać z promocji, trzeba bowiem założyć konto City Priority. W ramach pakietu powitalnego możemy wówczas uzyskać 300 lub 400 zł premii. Oferta jest dostępna w dwóch wariantach, uwzględniających różne możliwości finansowe klientów, z czego wynika też różna wysokość nagrody.

2

Jak zdobyć premię? Nagroda 1

Nagroda w wysokości  6% zwrotu za transakcje w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych (maks. 300 zł, a mówiąc ściśle po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy), będzie przysługiwała tym, którzy:

3

Jak zdobyć premię? Nagroda 2

Dodatkowa nagroda w wysokości 100 zł, będzie przysługiwała tym, którzy począwszy od następnego miesiąca po otwarciu rachunku City Priority, przez kolejnych 5 miesięcy:

 •  wpłacą minimum 5000 zł tytułem wynagrodzenia i będą posiadali przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy, na przykład kredyt odnawialny, kartę kredytową, pożyczkę gotówkową czy kredyt hipoteczny
 • LUB zgromadzą i utrzymają na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł

4

Konto Citi Prioriti pod lupą

Jednocześnie stałe spełnienie powyższych warunków, to jest utrzymywanie salda w wysokości 30 000 zł lub comiesięczne wpływy wynagrodzenia w wysokości minimum 5000 zł i jeden produkt kredytowy, to gwarancja braku opłat i prowizji związanych z prowadzeniem rachunku i obsługą karty płatniczej. Jeśli te warunki wypełnimy, mamy do dyspozycji konto praktycznie darmowe, mianowicie:

 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej MasterCard Paypass z technologią zbliżeniową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą

Citi Priority to bez wątpienia konto dla dobrze sytuowanych, aktywnych, a zarazem wymagających klientów, dla których liczy się jakość i szybkość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasza pełną recenzje konta Citi Priority oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
5

Promocja Citi Priority – ocena końcowa

Z pewnością atrakcyjna jest wysokość możliwej do uzyskania premii, tym bardziej, że nie podlega ona opodatkowaniu. Z drugiej strony warunki jej uzyskania przekraczają możliwości finansowe znacznej grupy potencjalnych klientów o przeciętnych, czy mniej niż przeciętne zarobkach.

Warto też pamiętać, że w przypadku niespełnienia warunków w którymś miesiącu, traci się prawo do premii w miesiącach kolejnych.

Pełen regulamin promocji znajdziemy pod tym linkiem.
Citi Priority

PROMOCJA: Do 400zł premii z kontem Citi Priority - edycja II

+ 400 zł premii
40 dni do końca promocji
5.5 Ocena Łączna

Promocja Citi Priority, mimo że dość atrakcyjna pod względem potencjalnych korzyści, jest dość trudna do spełniania.

Ocena promocji
5.5
ZALETY
 • Można zyskać: 400 zł lub 300 zł
WADY
 • Dość trudne warunki do spełnienia
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  dorcia 20 kwietnia 2017 17:07

  citi ma zawsze bezplatne konta w promocji. W umowie jest zapis ze oplaty beda pobierane zgodnie z aktualna tabela oplat i fajnie jest dopoki trwa ta promocja. W pewnym momencie pojawia sie nowa tabela oplat w ktorej twoje konto juz nie jest bezplatne a wprowadzaja jakis nowy dziwolag ktory ma dokladnie taka sama funkcjonalnosc tylko sie inaczej nazywa i ni z tego in z owego masz oplaty i to takich ze wala po kieszeni. poza tym ciagle zawracaja d…pe telefonami z promocjami i specjalnymi ofertami – opedzic sie nie mozna! goraco NIE polecam!

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0