Promocja zakończona

Citi Priority: premia do 700 zł za aktywność i lojalność

Załóż Konto w promocji
+ 700 zł premii
Promocja zakończona

Nawet 700 zł premii można zyskać dzięki promocji banku Citi Handlowy: “Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”. Jak wygląda regulamin? Jakie warunki trzeba spełnić? Zobacz opinie, czy warto z niej skorzystać.

1

Warunki skorzystania z promocji – regulamin

Z uwagi na atrakcyjność oferty dostęp do niej jest ograniczony nie tylko czasowo – do 31 stycznia 2018 r. , ale limitowi podlega również liczba osób, które mogą z promocji skorzystać, mianowicie obejmie ona pierwszych 2000 chętnych. Oferta adresowana jest do klientów, którzy nie są po 31 października 2016 roku właścicielami, współwłaścicielami lub pełnomocnikami żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w City Handlowym.

Aby skorzystać z promocji, trzeba bowiem założyć konto City Priority i je aktywować.

W ramach aktualnej promocji możemy zyskać nawet łącznie 700 zł premii. Oferta jest podzielona jest na 3 rodzaje premii (450 zł + 100 zł + 150 zł), uwzględniających różne aktywności klientów, z czego wynika też różna wysokość nagrody.

2

do 450 zł zwrotu za płatności kartą – nagroda nr 1

Nagroda w wysokości  5% zwrotu za transakcje w ciągu 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych (maks. 450 zł, a mówiąc ściśle po 50 zł przez 9 kolejnych miesięcy), będzie przysługiwała tym, którzy:

3

100 zł na powitanie – nagroda nr 2

Nagroda w wysokości premii 100 zł, będzie przysługiwała tym, którzy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu od otwarcia konta, spełnią 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta, tj.:

 •  zgromadzą i utrzymają w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach)
 • LUB zasilą konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i będą posiadali przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy, na przykład kredyt odnawialny, kartę kredytową, pożyczkę gotówkową czy kredyt hipoteczny

4

150 zł za lojalność – nagroda nr 3

Dodatkowo nagroda w wysokości 150 zł premii, będzie przysługiwała tym, którzy w ciągu 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta, spełnią 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta oraz wykonają min.  1 przelew miesięcznie z konta.

5

Konto Citi Prioriti pod lupą

Jednocześnie stałe spełnienie powyższych warunków, to jest utrzymywanie salda w wysokości 30 000 zł lub comiesięczne wpływy w wysokości minimum 5000 zł i jeden produkt kredytowy, to gwarancja braku opłat i prowizji związanych z prowadzeniem rachunku i obsługą karty płatniczej. Jeśli te warunki wypełnimy, mamy do dyspozycji konto praktycznie darmowe, mianowicie:

 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej MasterCard Paypass z technologią zbliżeniową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą

Citi Priority to bez wątpienia konto dla dobrze sytuowanych, aktywnych, a zarazem wymagających klientów, dla których liczy się jakość i szybkość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasza pełną recenzje konta Citi Priority oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
6

Promocja Citi Priority – ocena końcowa

Z pewnością atrakcyjna jest wysokość możliwej do uzyskania premii, tym bardziej, że nie podlega ona opodatkowaniu. Z drugiej strony warunki jej uzyskania przekraczają możliwości finansowe znacznej grupy potencjalnych klientów o przeciętnych, czy mniej niż przeciętne zarobkach.

Pełen regulamin promocji znajdziemy pod tym linkiem.
Citi Priority

PROMOCJA: Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

+ 700 zł premii
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
1 opinie
Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

8.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
8.5
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 komentarze
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kamil_k 19 października 2017 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia szczególnie dla osób posiadających oszczędności w wysokości min. 30000 zł. Wtedy po ich wpłacie na konto np. na lokatę, mamy bezpłatne konto i łatwo zgarniemy to 100 zł + 150 zł. 450 zł też łatwo zgarnąć za regularne płacenie karta

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  - WADY: - trzeba mieć jakieś oszczędności lub wpływy by konto było darmowe
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  dorcia 20 kwietnia 2017 17:07

  citi ma zawsze bezplatne konta w promocji. W umowie jest zapis ze oplaty beda pobierane zgodnie z aktualna tabela oplat i fajnie jest dopoki trwa ta promocja. W pewnym momencie pojawia sie nowa tabela oplat w ktorej twoje konto juz nie jest bezplatne a wprowadzaja jakis nowy dziwolag ktory ma dokladnie taka sama funkcjonalnosc tylko sie inaczej nazywa i ni z tego in z owego masz oplaty i to takich ze wala po kieszeni. poza tym ciagle zawracaja d…pe telefonami z promocjami i specjalnymi ofertami – opedzic sie nie mozna! goraco NIE polecam!

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0