Tanie-Konto.pl · Ranking Kont Osobistych 2011 - Zobacz nr 1

Ranking Kont Osobistych 2011 - Zobacz nr 1

Opinie (4)

Poniższy ranking kont przedstawia najczęściej zakładane konta bankowe dedykowane osobom pełnoletnim (od 18 roku życia). W rankingu tym uwzględniono, zarówno konta tradycyjne jak i internetowe

Zasady tworzenia rankingu:
Zliczane są akcje polegające na wypełnieniu wniosku o założenie konta bankowego lub kontaktu z doradcą bankowym w celu założenia konta, w ciągu ostatnich 30 dni. Następnie są one odnoszone do całkowitej liczby wniosków wysyłanych przez nasz serwis.

Warto podkreślić, że ranking ten jest dużo bardziej obiektywny od innych rankingów, gdyż bazuje na rzeczywistej popularności danych kont bankowych wśród klientów.

Bieżący ranking kont osobistych - najczęściej zakładane konta
(ostatnia aktualizacja 04.02.2012 r.)

ranking kont osobiste

Najlepsze banki, w ciągu ostatnich 30 dni (największa liczba wysłanych wniosków) to:
1. mBank (eKONTO),
2. Deutsche Bank (konto dbNET),
3. Inteligo (Konto Indywidualne i Wspólne),
4. ING (Konto Direct, Konto Klasyczne, Konto Komfort)
5. Alior Bank (Konto z Lokatą Nocną)
6. Bank Zachodni WBK (Konto<30, Konto Wydajesz i Zarabiasz, Konto24)


Przed decyzją o wyborze konta bankowego polecamy także przejrzeć porównanie opłat i prowizji kont osobistych:

porównanie kont osobistych

Forum - Opinie i Pytania (4 komentarzy) :

  1. kali
    kali
    17.03.2011. 13:15

    najlepsze konto ing

    Konto Direct -to bezpłatne konto osobiste przeznaczone dla nowoczesnych, korzystających z Internetu Klientów, którzy większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale.

    wg mnie najlepsze konto

  2. człowiek
    człowiek
    15.07.2010. 20:38

    Opinia

    Mnie interesuje gdzie jest najkorzystniej zważywsz, że większość banków kantuje na skomplikowanych umowach. Wobec tego nie interesuje mnie najczęśćiej zakładane.

  3. Adamek
    Adamek
    09.06.2010. 14:27

    Moj ranking

    Nie dziwi mnie, ze mbank, DB, Inteligo, ING i BZ WBK sa najczesciej zakladanymi kontami. Rzeczywiscie oplaty za korzystanie z tych kont sa albo zerowe albo minimalne.

    Ja ze swej strony mysle ze najtanszym i dajacym najwiecej jest konto direct w ING (prowadzenie, przelewy, karta jesli nia sie zapalci za min. 100 zl w miesiacu), do tego przede wszystkim ING ma bardzo duzo fizycznych placowek (np. chwalony wszedzie mbank nie ma zadnych, jest tam problem z wpłatami gotowki itp), gdzie mozna sporo rzezcy zalatwic od reki, do tego za darmo mamy wszystkie bankomaty w Polsce ! Polecam ING, chcociaz mbank tez jest ok, tyle ze nie jako glowne konto ale konto dodatkowe do zakupow w necie

  4. Marek25
    Marek25
    09.03.2010. 11:52

    ekonto najtansze

    mam ekonto w mbanku i moge szcerze polecic.
    wszystko za darmo

    pozdr.


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: