Tanie-Konto.pl · Wiadomości

MultiBank już wkrótce zmienia się w mBank

multibank

O pożegnaniu Multibanku mówiło się już od dłuższego czasu. Dziś problem traci na aktualności, wiemy bowiem, że Multibank przestanie istnieć 25 listopada 2013 roku. Czas zatem zadać sobie pytanie o to, jak ta zmiana dotknie obecnych klientów MultiBanku?

Opinie (0)

Na rynku pojawi się nowy bank – Raiffeisen Polbank

nowy bank

Polbank jako niezależna, samodzielna marka już przeszedł do historii, bo pod koniec kwietnia 2012 roku został przejęty przez austriacki Raiffeisen Bank.

Opinie (1)

Będą szybkie przelewy?

szybki przelew

Na początku 2012 roku Krajowa Izba Rozliczeniowa zapowiedziała, że pracuje nad wprowadzeniem szybkich przelewów bankowych dla małych kwot. Zgodnie z zapowiedziami, pierwsi klienci banków mieliby dostęp do takich szybkich transferów już na jesień – jednak na razie nie słychać o rewolucji w polskich bankach.

Opinie (0)

Raty kredytów hipotecznych wzrosną?

rata kredytu hipotecznego

Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe. Prawdopodobnie ta decyzja RPP przełoży się na wzrost rat kredytów hipotecznych udzielonych w złotych.

Opinie (0)

Banki obniżają wymagania co do zarobków

kredyt hipoteczny

W kwietniu banki zaczęły zmniejszać wymagania co do zarobków dla klientów, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny. Trzyosobowa rodzina mogła liczyć na kredyt w wysokości 270 tysięcy złotych (przy 10 proc. wkładzie własnym, na nieruchomość wartą 300 tys. zł), jeśli zarobki netto wynosiły 4002 złote – ponad 200 złotych mniej, niż na początku roku.

Opinie (0)

Gotówka nie tylko z bankomatu

wypłata gotówki

W Polsce już ponad 25 tysięcy sklepów i innych punktów, które przyjmują płatności kartą, pozwala korzystać z usługi CashBack.

Opinie (0)

175 tysięcy nowych Dobrych Kont w Millenium

millenium

W ciągu pół roku od wprowadzenia Dobrego Konta do oferty Banku Millennium, bank otworzył blisko 175 tys. nowych kont osobistych. 120 tys. z tej liczby to Dobre Konto.

Opinie (3)

KNF: Polskie banki nie mają greckich obligacji

kryzys w grecji

W sierpniu inwestorzy wstrzymali oddech, gdy okazało się, że Komisja Nadzoru Finansowego w trybie pilnym sprawdza, czy polskie instytucje finansowe są w posiadaniu greckich obligacji. Kłopoty Grecji mogłyby się bowiem odbić niekorzystnie na kondycji finansowej tych instytucji, a więc – wszystkich, których pieniędzmi zarządzają.

Opinie (0)

Rodzina na swoim - zmiany, szansa dla Singli.

rodzina na swoim

Dotychczasowo z rządowej promocji dopłat do odsetek kredytu mieszkaniowego mogły korzystać głównie rodziny oraz osoby samotnie wychowujące dzieci. Zmiany w programie mają dopuścić możliwość korzystania z rządowego programu dopłaty również osoby samotne, czyli single. To jednak nie koniec zmian.

Opinie (0)

Wyższe procenty na książeczkach SKO

dziecko

Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO! – któż nie pamięta hasła, zachęcającego (zwykle w podstawówkach) do oszczędzania na książeczkach SKO. PKO BP rozpoczął kolejny etap rewitalizacji SKO. Najważniejsze zmiany to nowe logo i nowe, wyższe oprocentowanie środków zaoszczędzonych przez uczniów.

Opinie (1)
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >>