Dodaj do porównywarki

Elastyczne Konto Oszczędnościowe – Bonus za Aktywność

Aktualizacja - 2020.09.01

W promocji “Bonus za aktywność – edycja X” Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku możemy zyskać oprocentowanie  2% na rok (do 10 000 zł). Jakie warunki trzeba spełnić? Analiza regulaminu i warunków promocji.

W dobie niskich stóp procentowych ciężko znaleźć w bankach jakąś dobrą lokatę czy konto oszczędnościowe. Ale od tej reguły są wyjątki. Należy do nich Getin Bank.

Oprocentowane na 2% na rok Elastyczne Konto Oszczędnościowe to tylko jedna z korzyści wynikających z otwarcia darmowego w utrzymaniu ROR-u w Getin Banku. W nagrodę z otwarcie konta osobistego dla nowych klientów czekają jeszcze karty podarunkowe do Empiku, Decathlona lub na Allegro o wartości 50 zł.

Tabela oprocentowania

Jak w każdym banku, również w Getin Banku znajdziemy rachunek oszczędnościowy jego nazwa to elastyczne konto oszczędnościowe. Jego standardowe oprocentowanie wynosi 0,3% w skali roku. Kapitalizacja odbywa się w cyklu miesięcznym.

Nowi klienci mogą skorzystać jednocześnie z dwóch ciekawych promocji podwyższających oprocentowanie na koncie: “Bonus za aktywność” (2,0% do 10000 zł na 12 miesięcy) i “Na nowe środki” (1% do 100 000 zł na 2 miesiące).

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa
Elastyczne Konto Oszczędnościowe - Bonus za Aktywność
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
0 zł - do końca 2020 r.
Oprocentowanie promocyjne
przez 12 miesięcy:
2,0% do 10 000 zł
Oprocentowanie standardowe
0,15%
powrót do menu ↑

Bonus za aktywność – edycja X

W promocji „Bonus za aktywność – edycja X” Elastycznego Konta Oszczędnościowego organizacja kierowana przez Artura Klimczaka proponuje rachunek oszczędnościowy ze stawką 2%. w skali roku. Tak wysokie oprocentowanie nalicza przez 12 miesięcy od zawarcia umowy. Z tym że obejmuje ono kwoty do 10 000 zł. Powyżej tego progu obowiązują odsetki standardowe, czyli 0,15%.

powrót do menu ↑

Regulamin – warunki

Oferta specjalna “Bonus za Aktywność”  dostępna jest do 30 września. Skorzystają z niej nowi klienci. W myśl regulaminu promocji są to osoby, które od 11 maja 2017 do 31 lipca 2020 r. nie miały w Getin Banku konta osobistego.

Jak uzyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym jako nowy klient?

1Do 30 września poprzez stronę banku otworzyć konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej

Pamiętajmy także, by na etapie wypełniania wniosku o konto podać kod polecającego (można wykorzystać nasz sprawdzony kod: W67PT7 ) i zaznaczyć odpowiednią zgodę odnośnie akceptacji regulaminu programu poleceń. Zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 50 zł na start za założenie konta.

Musimy także wyrazić i utrzymać zgody marketingowe.

Po aktywacji konta osobistego, elastyczne konto oszczędnościowe zakładamy wypełniając wniosek w bankowości internetowej (klikamy ‘Oferta i wnioski’ -> “Oszczędzanie” -> “Elastyczne Konto Oszczędnościowe” -> “Złoż wniosek”).

2Co miesiąc zapewnić wpływ na konto osobiste łącznie min. 1500 zł (pierwszy wpływ należy zapewnić maks. do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego)

Zgodnie z regulaminem promocji chodzi jedynie o sam wpływ środków w postaci przelewu z innego banku albo rachunku firmowego prowadzonego przez Getin Bank. W praktyce nie musi to być wynagrodzenie. Pieniądze można od razu wycofać.

Kiedy bank nalicza odsetki?

Odsetki podstawowe (0,15 proc.) bank wypłaca na koniec miesiąca. Odsetki bonusowe, czyli różnicę między 0,15 i 2%, przekazuje do 15. dnia kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

1% do 100 000 zł

Promocję „Bonus za aktywność” można połączyć z akcją „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, która trwa do 20 września. W jej ramach instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego na 2 miesiące podnosi oprocentowanie rachunku oszczędnościowego do 1% w skali roku. Warunkiem jest wpłata nowych środków (max 100 tys. zł), tj. nadwyżki względem stanu z 13 sierpnia. Trzeba też wyrazić i utrzymać zgody marketingowe dla banku.

Odsetki bonusowe w promocji „Nowe środki” wypłacane są standardowo, czyli wraz z odsetkami podstawowymi – na koniec miesiąca.

powrót do menu ↑

50 zł za wpisanie kodu polecającego

Oprócz wyższego oprocentowania konta oszczędnościowego nowi klienci Getin Banku mogą zdobyć dodatkowe bonusy.

W zamian za wpisanie we wniosku kodu polecenia, a następnie zawarcie umowy o ROR i spełnienie warunków organizacja kierowana przez Artura Klimczaka nagradza klientów bonem 50 zł do zrealizowania w sieci sklepów Allegro, Empik lub Decathlon.

By otrzymać tę premię, należy:

 • we wniosku o konto i kartę podać kod polecenia – można w tym celu wykorzystać nasz sprawdzony kod: W67PT7
 • wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
 • zapewnić wpływ łącznie min. 1500 zł (w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta).

Do 800 zł za polecanie konta znajomym

Po założeniu konta w Getin Banku możemy wygenerować swój własny kod polecenia (za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej) i polecać bank swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże nam bon o wartości 80 zł.

Konto Proste Zasady w Getin Banku można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo można zarobić nawet 800 zł w bonach (10 x 80 zł)!

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto osobiste w Getin Banku?

Konto Proste Zasady, bo to ten rachunek jest premiowany, kosztuje 8 zł miesięcznie. Lecz opłaty unika się po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej kartą albo Blikiem w miesiącu. Pozostałe usługi, tj. karta debetowa, przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych, są dostępne za darmo.

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł lub 8 zł
(zwolnienie: dokonanie min. 1 transakcji kartą lub blikiem w miesiącu)
Opłata za kartę
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł

Warto też zauważyć, że Getin Bank nie pobiera opłat za transfery z konta oszczędnościowego na ROR. U konkurencji można zwykle wykonać jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Na razie zwolnienie obowiązuje do końca 2020 r.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku w promocji Bonus za Aktywność to najlepsza oferta rachunku oszczędnościowego na rynku jeśli chodzi o wysokość oprocentowania (2% !) i czas trwania (12 miesięcy !).

Dodatkowo wstępując teraz do grona klientów Getin Banku, można zyskać 50 zł w bonach, a do tego darmowy w utrzymaniu ROR ze wszystkimi bankomatami w kraju.

Wystarczy tylko otworzyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać (transakcje kartą, wpływy) oraz wyrazić zgody marketingowe.

Pamiętajmy, że promocja “Bonus za aktywność” trwa jedynie do 30 września – warto z niej skorzystać póki jest jeszcze w ofercie. W dobie zerowych stóp procentowych i utrzymującego się trendu obniżania oprocentowania w innych bankach raczej jest pewne, że kolejna edycja promocji będzie miała dużo gorsze warunki. Warto się zatem pospieszyć 🙂

Elastyczne Konto Oszczędnościowe + Konto Proste Zasady

Ważny Kod Polecający: W67PT7

+ 2% i 50 zł premii
103 dni do końca promocji

 

 

Konto maklerskie elastyczne w ing – opinie, czy warto założyć

9.5 Ocena Łączna
6 opinie
Elastyczne Konto Oszczędnościowe - Bonus za Aktywność

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
ZALETY
 • najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe na rynku,
 • długi okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania,
WADY
 • konieczność otwarcia konta osobistego (darmowe pod łatwym do spełnienia warunkiem),
 • niskie saldo maksymalne (10 tys. zł),
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Majka 20 Maj 2020 14:38
  Ocena
  100

  Witam.
  Założyłam sobie konto osobiste w Getin Banku zgodnie z powyższą instrukcją i teraz mam pytanie jak mogę sobie teraz utworzyć to subkonto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% na rok?

  Czy dobrze rozumiem, że by mieć to wysokie oprocentowanie to muszę mieć przez kolejnych 12 miesięcy:
  – założone konto osobiste proste zasady (zrobione)
  – mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku (zrobione)
  – zasilać konto osobiste kwotą 1000 zł (pierwszy przelew poszedł)

  + ZALETY: wysokie oprocentowanie - to chyba ostatni bank , który jeszce nie zdążył obniżyc oprocentowania
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Maj 2020 15:39

   Po aktywacji konta osobistego proste zasady logujesz się do bankowości internetowej.

   Tam wchodzisz w prawym górnym rogu w zakładkę “Oferta i wnioski”, dalej w sekcji “Oszczędzanie” masz “Elastyczne Konto Oszczędnościowe” klikasz przy nim “Złóż wniosek”. Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku minut masz konto oszczędnościowe aktywowane.

   By skorzystać z promocji “Bonus za Aktywność” musisz zasilać konto główne czyli “Konto Proste Zasady” kwotą min. 1000 zł. Najłatwiej można to zrobić np. ustawiając sobie zlecenie stałe z konta w innym banku (by co miesiąc był ten przelew 1000 zł), lub przelewając sobie np. wynagrodzenie na konto.

   Zgody marketingowe dla banku musisz mieć zaznaczone przez cały okres trwania promocyjnego oprocentowania.

   Bonusowe odsetki z tej promocji bank nalicza w okolicach 15 dnia każdego miesiąca.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0