Promocja zakończona

Program Mam Inteligo: 100 zł za konto + 50 zł za polecenie

Sprawdź
+ 100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie
Promocja zakończona

“Mam Inteligo” to program banku, który oferuje 100 zł za założenie konta Inteligo oraz 50 zł za każdą osobę, która dzięki naszemu poleceniu założy konto w Inteligo. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki tej promocji.

Rozpoczęła się XIII edycja programu “Mam Inteligo” można do niej przystępować najpóźniej do dnia 22 lipca 2017 roku.

Kto może przystąpić do programu “Mam Inteligo”? Każda osoba, która w okresie od 24 kwietnia 2014 r. do 24 kwietnia 2017 r. nie posiadała rachunku w Inteligo ani nie była w tym okresie w trakcie wnioskowania o konto.

1

100 zł za założenie konta Inteligo


Co musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę w postaci 100 zł za założenie konta?

1Do dnia 22 lipca 2017 roku złożyć wniosek o otwarcie konta Inteligo (może to być konto indywidualne, ale również firmowe czy wspólne), a w samym wniosku podać kod osoby polecającej.
2Należy koniecznie pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych oraz o zaakceptowaniu Regulaminu Programu “Mam Inteligo”.
3Należy wykonać minimum 1 transakcję o wartości 200 zł przy użyciu karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od założenia konta.
4Dodatkowo koniecznie pamiętajmy o przeprowadzeniu transakcji (wartej minimum 10 zł) dzięki użyciu aplikacji IKO, która wykorzystuje kod BLIK.

Te transakcje wykonujemy w punktach usługowo-handlowych – nie dotyczą one wypłat z bankomatów ani transakcji internetowych.

W przypadku założenia konta firmowego, należy zapłacić kartą na sumę minimum 200 zł w ciągu 40 dni kalendarzowych od założenia konta. Dodatkowo pamiętajmy o jednokrotnym przelewie do ZUSu, wykorzystując opcję “przelew do ZUS”.

2

Poleć, a otrzymasz dodatkowe 50 zł

Bank oferuje również 50 zł premii w przypadku skutecznego polecenia rachunku osobistego lub firmowego jakiejś osobie. Jest to promocja zarówno dla posiadaczy rachunków indywidualnych, jak i wspólnych, firmowych czy osób, które skorzystały z opcji “Mam Inteligo”.

Jak zdobyć tę premię?

Wystarczy zdobyć kod polecający, który otrzymamy poprzez zalogowanie się na stronie programu, a następnie polecić komuś założenie rachunku osobistego lub firmowego banku. Pamiętajmy o tym, że nagroda trafi tylko do tych, którym uda się skutecznie zarekomendować rachunki i polecone przez danego klienta osoby faktycznie spełnią wszystkie wymogi.

3

Kiedy można spodziewać się wypłaty nagród w programie Mam Inteligo?

Bank oferuje, że w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu zostanie zweryfikowane, czy zostały spełnione wszystkie warunki. Wówczas możemy się spodziewać wypłaty premii w okresie następnych 44 dni kalendarzowych.

4

Jak cenowo wygląda konto Inteligo?

Prowadzenie rachunku w Inteligo nie wiąże się z żadnymi kosztami poza opłatą 4 zł miesięcznie za obsługę karty płatniczej. Opłaty tej można jednak uniknąć – wystarczy dokonać transakcji kartą na minimum 99,99 zł. Inną opłatą jest kwota 5 zł miesięcznie w przypadku wypłacania gotówki w innych bankomatach niż PKO BP i BZ WBK.
Bank oferuje możliwość zarządzania własnymi finansami dzięki aplikacji mobilnej IKO oraz bankowości elektronicznej. Istnieje także opcja założenia rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 1,8% – daje to gwarancję wypłacania środków bez jednoczesnej utraty odsetek.

Nasza pełną recenzje Konta Inteligo oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
5

Podsumowanie

Promocja banku jest prosta w wykonaniu – jedynym warunkiem jest aktywne posługiwanie się kartą oraz BLIK-iem. Należy pamiętać o wywiązaniu się z terminu i zrobić to w ciągu 30 dni od założenia rachunku. Aby zdobyć premię w postaci 50 zł wystarczy polecić rachunek w banku Inteligo nowemu klientowi.
Ogromnymi zaletami konta Inteligo są: jego niemal całkowita bezpłatność oraz nowoczesne kanały dostępu. Zarządzanie pieniędzmi może się odbywać elektronicznie, a także poprzez aplikację mobilną IKO.

Konto Inteligo

Program Mam Inteligo

+ 100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
Program Mam Inteligo

Ocena promocji
8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0