Promocja zakończona

Program poleceń Mam Inteligo: 100 zł za założenie konta z polecenia

Zobacz stronę programu
+ 100 zł premii
Promocja zakończona

W programie poleceń “Mam Inteligo” na nowych klientów Inteligo, którzy przy otwieraniu konta podadzą kod polecający czeka 100-zł premia. Tyle samo skasują obecni klienci, którzy mogą również starać się o 3000 zł bonusu za skuteczność. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki tej promocji.

Banki mają różne metody pozyskiwania klientów. Jedną z nich są programy poleceń (rekomendacyjne), które przypominają promocje, bo jego uczestnicy otrzymują nagrody w zamian za spełnienie określonych warunków.

Zasady programu – Mam Inteligo

Taki program funkcjonuje m.in. w Inteligo, czyli internetowej marce należącej do PKO BP. Obecnie trwa jego XVI edycja, która podzielona jest na trzy etapy. Ostatni kończy się 31 grudnia br.

Nowy klient za otwarcie konta z polecenia może otrzymać 100 zł. Tyle samo otrzyma osoba polecająca, czyli obecny klient.

Dodatkowo ten ostatni nagradzany jest za określoną liczbę skutecznych rekomendacji. Przykładowo przy pięciu otrzymuje on 250 zł, a przy 11 poleceniach – 500 zł. Maksymalna premia dodatkowa wynosi 3000 zł i zgarnia ją każdy, kto poleci co najmniej 51 rachunków.

W myśl regulaminu za nowego klienta uchodzi osoba, która nie miała konta w Inteligo na trzy lata przed startem obecnej edycji programu, czyli po 8 października 2016 r. Co ciekawe posiadanie ROR-u w samym PKO BP nie wyklucza możliwości starania się o premię dla nowego klienta.

powrót do menu ↑

Kod polecający

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku.  Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego sprawdzonego i aktualnego kodu.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za założenie konta?

W swoim programie poleceń Inteligo wynagradza, wszystkich nowych klientów, którzy założą dowolne konto z polecenia (może to być konto indywidualne, ale również firmowe czy wspólne).

polecanie konta inteligo

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę w postaci 100 zł za założenie konta?

Nowy klient otwierający konto indywidualne lub wspólne:

1Do 31 grudnia złożyć wniosek na stronie programu i zawrzeć umowę o konto

We wniosku podać kod polecającego i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od PKO BP.

kod polecajacy inteligo

2W ciągu 30 dni od zawarcia umowy: wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na łącznie min. 200 zł oraz co najmniej jedną płatność Blikiem na łącznie min. 40 zł

Uwaga! Bank wymaga zrealizowania płatności w punktach stacjonarnych. Wątpliwości dotyczą operacji Blikiem, dlatego je również najlepiej wykonać w punktach tradycyjnych.

Nowy klient otwierający konto firmowe:

1Do 31 grudnia złożyć wniosek na stronie programu i zawrzeć umowę o konto

We wniosku podać kod polecającego i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od PKO BP.

2W ciągu 40 dni od zawarcia umowy: wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na łącznie min. 200 zł oraz zlecić jeden przelew internetowy lub telefoniczny do ZUS z nowo otwartego konta

Spełnienie warunków przez nowego klienta skutkuje automatycznym przyznaniem premii obecnemu klientowi. Z tym że ten ostatni powinien zarejestrować się na stronie maminteligo.pl oraz zaakceptować regulamin programu.

Przekazanie nagród

Weryfikacja uprawnień do otrzymania gratyfikacji następuje w ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu programu (31 października, 30 listopada, 31 grudnia). Bonus wypłacany jest w ciągu kolejnych 44 dni. W praktyce wszystko odbywa się dużo szybciej.

Ile kosztuje konto w Inteligo?

Rachunek Inteligo prowadzony jest bezpłatnie. Za kartę bank pobiera 4 zł miesięcznie. Jednak klient unika tej opłaty, jeśli wykona plastikiem obrót bezgotówkowy na min. 100 zł w miesiącu.

Klienci Inteligo mogą bezpłatnie pobierać gotówkę z maszyn PKO BP oraz Santandera. Za każdą wypłatę z innego bankomatu płacą 5 zł, a za usługę cash-back – 1 zł od transakcji.

Uwaga! Klienci firmowy ponoszą też koszty przelewów internetowych na konta prowadzone przez banki inne niż PKO BP. Opłata wynosi 1 zł od transferu.

Nasza pełną recenzje Konta Inteligo można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Program poleceń Mam Inteligo to sposób na łatwe zdobycie atrakcyjnej premii. By zarobić 100 zł, wystarczy we wniosku o konto podać kod rekomendacyjny, a następnie wydać kartą 200 zł i Blikiem 40 zł (albo zlecić przelew do ZUS-u – w przypadku klientów firmowych). Należy pamiętać o wywiązaniu się z terminu i zrobić to w ciągu 30 dni od założenia rachunku.

Uniknięcie opłat związanych z utrzymaniem rachunku będzie wymagać nieco mniejszej aktywności (transakcje kartą na 100 zł w miesiącu) oraz unikania obcych bankomatów. Po zakończeniu promocji kartę można zastrzec, a gotówkę pobierać Blikiem.

Dodatkowo później możemy sami zarabiać. Wystarczy zdobyć kod polecający, który otrzymamy poprzez zalogowanie się na stronie programu na stronie maminteligo.pl, a następnie polecić komuś założenie rachunku osobistego lub firmowego banku. Pamiętajmy o tym, że nagroda trafi tylko do tych, którym uda się skutecznie zarekomendować rachunki i polecone przez danego klienta osoby faktycznie spełnią wszystkie wymogi.

Konto Inteligo

Program Mam Inteligo - XVI edycja

+ 100 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Program Mam Inteligo

8Ocena Redakcji
Ocena promocji
8
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  mde 18 Grudzień 2019 15:37

  Mi kilka dni temu wpadła ta premia 100 zł za konto założone z polecenia 14.11, warunki spełnine do końca listopada.

 2. Odpowiedz
  rokoko 15 Grudzień 2019 14:43
  Ocena promocji
  100

  Podczas składaniu wniosku pojawiają się trzy zgody. Przy każdej widnieje informacja:
  „Brak zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych uniemożliwi Ci branie udziału w promocjach Inteligo lub podmiotów współpracujących.”

  Czy wystarczy zaznaczyć pierwszą zgodę:
  “Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji o charakterze marketingowym”

  Czy trzeba wszystkie

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Seba 16 Grudzień 2019 15:35

   Nie musisz wyrażać zgody na marketing podmiotów współpracujących. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę.

   W regulaminie ramowym programu Mam Inteligo jest wyrażenie

   ….podczas składania wniosku, o którym mowa w pkt 1) zgody na otrzymywanie przez PKO Bank Polski informacji o charakterze marketingowym…

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0