Łatwe 100 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas

BNP Paribas w najnowszej promocji proponuje 100 zł nowym klientom, którzy otworzą konto online i spełnią dwa proste warunki. W dodatku bardzo szybko je wypłaca. Ale mocno ogranicza pulę nagród (1000 rejestracji).

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas, lub przeczytaj analizę aktualnie najlepszej promocji banku BNP z premią 250 zł.

Pandemia nie ustaje i wiele restrykcji wciąż obowiązuje. Dotyczy to również banków, które w związku z tym kładą większy nacisk na zdalne kanały pozyskiwania klientów, umożliwiając zawarcie umowy w pełni online. Oczywiście posiłkują się przy tym promocjami.

Kto może otrzymać premię za otwarcie konta w BNP Paribas?

Wedle takiej strategii działa BNP Paribas, który uruchomił właśnie akcję „Lekka premia”. Do zdobycia jest w niej bonus pieniężny o wartości 100 zł. By go zdobyć, trzeba otworzyć konto i spełnić dwa proste warunki.

Trwająca do 10 maja promocja skierowana jest do nowych klientów. Jej regulamin precyzuje, że są nimi osoby, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów nie wyklucza możliwości skorzystania z oferty.

Promocja teoretycznie trwa do 10 maja, ale obowiązuje w niej limit 1000 wniosków. Po jego osiągnięciu rejestracja zostanie wstrzymana. Zatem obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta krok po kroku?

1Do 10 maja zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej.

W tym celu wypełniamy prosty formularz i zaznaczamy wszystkie zgody.

2Złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i usługami bankowości internetowej

Trzeba to zrobić poprzez link, który zostanie wygenerowany po zarejestrowaniu się na stronie promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody (tylko te wymagane).

Uwaga! Dane we wniosku muszą się zgadzać z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

3Do 29 maja zawrzeć umowę.

Umowę zawieramy SMS-em w systemie firmy Autenti, który jest partnerem technologicznym BNP Paribas. Rachunek aktywujemy po tym, jak nadamy karcie PIN (przywiezie ją kurier).

4W maju: zrealizować 4 transakcje Blik i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 500 zł.

O czym warto pamiętać?

Uwzględniane będą transakcje wymagające użycia kodu Blik, czyli np. wypłata z bankomatu, płatność online. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić ten warunek  przelewając sobie 1000 zł, ale ze swojego konta w innym banku.

Czym jest i jak działa Blik?

Blik to stworzona przez największe banki w Polsce usługa płatnicza. Jest ona powiązana z ich aplikacjami mobilnymi (nie da się korzystać z Blika, nie mając aplikacji jednego z tych banków, np. BNP Paribas).

Za pomocą Blika można:

 • płacić w internecie,
 • płacić w terminalach POS w punktach handlowo-usługowych,
 • wypłacać pieniądze z bankomatów bez użycia karty,
 • wykonywać szybkie przelewy na numer telefonu,
 • wpłacać środki we wpłatomatach bez użycia karty (usługa dostępna na razie w wybranych bankach).

Realizację dyspozycji w Bliku potwierdza się sześciocyfrowym kodem, który jest ważny dwie minuty od wygenerowania przez aplikację. Nie dotyczy to jedynie przelewów na telefon, które potwierdza się swoim PIN-em do aplikacji banku.

W przypadku płatności za zakupy w sklepach internetowych istnieje możliwość zapisania danego serwisu i przeglądarki w pamięci telefonu. Dzięki temu kolejne transakcje w danym serwisie nie będą już wymagać autoryzacji kodem Blik.

Jak zapłacić Blikiem w sklepie stacjonarnym? Musi być on wyposażony w terminal. O chęci uregulowania należności w ten sposób powiadamiamy sprzedawcę. Następnie generujemy kod i wpisujemy go w terminalu.

Gdy chcemy pobrać Blikiem gotówkę z bankomatu, na ekranie wybieramy „wypłata Blik” albo „wypłata bez karty”. Następnie generujemy kod i wpisujemy go w urządzeniu. Podobnie przebiega wpłata.

Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród w promocji BNP Paribas

O zdobyciu nagrody organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego poinformuje mailem do 19 czerwca. Poprosi też o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Instrukcję prześle w osobnym mailu. Na podanie numeru nowo otwartego rachunku uczestnik będzie mieć czas do 25 czerwca. Przelew na 100 zł otrzyma do 30 czerwca.

Opłaty za konto BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto osobiste w BNP Paribas prowadzone jest bezpłatnie. Do niego można wyrobić kartę płatniczą w trzech wariantach, ale tylko jedna z nich przewiduje zwolnienie z opłaty. Chodzi o kartę Otwartą na Dzisiaj.

Kosztuje ona 3 zł miesięcznie. Bank ich nie naliczy pod warunkiem wykonania przez właściciela jednej transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę. Wymóg ten nie dotyczy osób poniżej 26 lat.

Wadą tej wersji karty jest ograniczony dostęp do bezpłatnych bankomatów. Za darmo umożliwia ona wypłaty jedynie w maszynach przyoddziałowych oraz Planet Cash. Za każdą operację w innym urządzeniu bank pobiera 5 zł. Ograniczenie to nie dotyczy klientów do 26. roku życia.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Ocena promocji

Łatwe do spełnienia warunki, wysokość premii pieniężnej oraz relatywnie krótki czas oczekiwania na nią sprawiają, że promocja BNP Paribas jest warta uwagi.

By zarobić 100 zł, wystarczy tylko otworzyć konto online, wykonać cztery transakcje Blikiem oraz zasilić rachunek kwotą 500 zł.

Zwolnienie z kosztów utrzymania ROR-u będzie wymagać jedynie jednej płatności kartą w miesiącu.

Warto podkreślić, że wszystkie wymagane warunki, możemy spełnić zdalnie przez internet. Nie trzeba wykonywać żadnych płatności kartą.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Lekka premia

+ 100 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
7 opinie
Lekka premia

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Hejho 4 Maj 2020 13:29
  Ocena promocji
  100

  Czy przesłanie komuś pieniędzy na telefon blikiem będzie się liczyć jako transakcja blik?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0