BZ WBK Konto Osobiste: 300 zł za wynagrodzenie + 2,7% na koncie

Załóż Konto w promocji
+ 300 zł premii i 2,7% na koncie oszcz.
46 dni do końca promocji

Do 30.09.2018 r. jako posiadacz konta osobistego w BZ WBK, możemy zyskać nawet 300 premii i 2,7% na koncie oszczędnościowym. Jakie warunki trzeba spełnić? Czy ta promocja się opłaca? Analiza regulaminu i opinie.

Promocja: 300 zł za wynagrodzenie

Podmiot zarządzany przez Michała Gajewskiego zachęca klientów do comiesięcznego przelewania uposażenia na konto w BZ WBK. W zamian oferuje im premię 50 zł wypłacaną przez sześć miesięcy.

Promocja BZ WBK:300 zł za wynagrodzenie
Ile można zyskać? do 300 zł
Do kiedy można przystąpić? do 30 września 2018 r.
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych BZ WBK, którzy nie przelewali tam wynagrodzenia po 31.12.2017 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Posiadać lub otworzyć konto osobiste w BZ WBK
2. Do 30 września br. złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w BZ WBK
3. Co miesiąc otrzymywać wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1,5 tys. zł
Regulamin promocji

Trwająca do 31 maja 2019 r. promocja „300 zł za wynagrodzenie” skierowana jest do nowych i dotychczasowych klientów. Ci pierwsi muszą otworzyć ROR (Konto Jakie Chcę albo Konto VIP) z kartą debetową. Ci drudzy muszą zamienić posiadany pakiet na jeden z podanych, o ile jeszcze tego nie zrobili.

Natomiast obecni posiadacze Konta Jakie Chcę lub Konta VIP nie skorzystają z oferty, jeśli od 1 stycznia br. zlecili już przelewanie tam wynagrodzenia. To jest właściwie jedyny czynnik wykluczający z udziału w promocji.

Jak otrzymać premię za wpływ wynagrodzenia w BZ WBK?

Nagrodą jest 300 zł wypłacanych na konto osobiste przez sześć miesięcy po 50 zł. Co trzeba zrobić, by je otrzymać?

1Założyć konto osobiste w BZ WBK (jeśli go jeszcze nie posiadamy) Załóż konto teraz

2Do 30 września 2018 r.  złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na ROR w BZ WBK (można to zrobić w bankowości online – zakładka „Obsługa klienta” lub na infolinii)
3Otrzymać jednym przelewem na wskazane konto min. 1,5 tys. zł tytułem wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta)

Po spełnieniu powyższych warunków, bank będzie każdego miesiąca dopisywać 50 zł do salda na rachunku przez maksymalnie 6 następujących po sobie miesięcy.

Pierwszy przelew z wynagrodzeniem powinien zostać zarejestrowany najpóźniej na koniec drugiego miesiąca, licząc od dnia złożenia dyspozycji.

Pamiętaj! By otrzymać maksymalną premię w wysokości 300 zł wynagrodzenie musi być przekazywane na konto w BZ WBK w wysokości min. 1500 zł, przez co najmniej pół roku (6 miesięcy).
powrót do menu ↑

Promocja: 2,7% na koncie oszczędnościowym

Promocja BZWBK:Konto systematyczne z bonusem
Ile można zyskać? oprocentowanie 2,7%
Do kiedy? do 29 września 2018
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych BZ WBK
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Posiadać konto osobiste w BZ WBK
2. Ustanowić zlecenie stałe z ROR-u na Konto Systematyczne w wysokości min. 20 zł miesięcznie
Regulamin promocji

Promocja „Konto Systematyczne z bonusem” polega na podniesieniu stawki na rachunku oszczędnościowym Konto Systematyczne ze standardowych 0,4 proc. do 2,7 proc.

Z oferty, która obowiązuje do 29 września, może skorzystać każdy klient mający ROR w BZ WBK (w szczególności chodzi o Konto Jakie Chcę albo Konto VIP). Warunkiem naliczania bonusowych odsetek jest włącznie mechanizmu automatycznego oszczędzania.

Pod tą nazwą kryje się zlecenie stałe z konta osobistego w BZ WBK w wysokości min. 20 zł miesięcznie.

Innymi słowy: by zarabiać 2,7 proc. na koncie oszczędnościowym, trzeba je regularnie zasilać zleceniem stałym z ROR-u o wartości min. 20 zł.

Uwaga! Bonusowe oprocentowanie naliczane jest tylko od kwot nie większych niż 20 tys. zł.

Od nadwyżki ponad 20 tys. zł bank dopisuje standardowe 0,4 proc. Po zakończeniu promocji, którą BZ WBK już raz przedłużył, maksymalne odsetki wynosić będą 1,5 proc. (o ile posiadacz rachunku nadal będzie używać autooszczędzania).

Zatem maksymalny zysk po miesiącu odkładania na Koncie Systematycznym może wynieść ok. 36 zł. Tyle odsetek, już po podatku, dopisze nam instytucja kontrolowana przez Santander, jeśli ulokujemy na promocyjnym rachunku 20 tys. zł. A co z kosztami?

Tych można uniknąć. Oszczędnościowe Konto Systematyczne jest darmowe. W każdym miesiącu można raz bezpłatnie wypłacić z niego pieniądze. Każdy następny przelew kosztuje 10 zł.

Czy Konto Jakie Chcę  jest korzystne?

Widzimy więc, że zysk w wysokości 300 zł jest łatwy do osiągnięcia. Czy wiąże się to z jakimiś kosztami? Przy umiejętnym korzystaniu konto osobiste BZ WBK nie będzie nas kosztować ani grosza.

Z konta osobistego „Jakie Chcę” możemy korzystać całkowicie za darmo. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, a przy spełnieniu jednego z dwóch warunków, zostaniemy również zwolnieni z opłaty za kartę debetową.

Najprościej będzie zawrzeć minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Można również dokonać dowolną liczbę płatności na kwotę co najmniej 500 zł. W innym przypadku zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Istnieje jednak możliwość obniżenia tej opłaty do stałej kwoty 3 zł – wówczas nie musimy pamiętać o jakichkolwiek płatnościach kartą debetową.

Wypłaty z bankomatów również mogą być darmowe – dla klientów poniżej 26 roku życia lub dokonujących operacji z użyciem automatów banku BZ WBK. Wypłaty z pozostałych bankomatów – w przypadku osób w wieku co najmniej 26 lat – wiążą się z każdorazową opłatą 5 zł.

Ale jest sposób na darmowe wypłaty ze wszystkich maszyn w Polsce. Chodzi o Blik. Z tym system współpracuje nieco ponad 70 proc. urządzeń.

Nasza pełną recenzje Konta Jakie Chcę oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Promocja „300 zł za wynagrodzenie” BZ WBK jest jedną z lepszych na rynku. Po pierwsze, pod prostymi do wypełnienia wymogami oferuje wysoki bonus. Po drugie, nie wiąże się z większymi kosztami. Przy umiejętnym korzystaniu klient łatwo uniknie opłaty za kartę i bankomaty. Po trzecie, jest dostępna dla szerokiego grona uczestników.

Warunki uzyskania wysokiej premii 300 zł nie są trudne do spełnienia dla osób mających stałe dochody – wystarczy otrzymywać wynagrodzenie na konto w kwocie minimum 1500 zł.

Możemy również dodatkowo zarobić na koncie oszczędnościowym z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,7%.

Wszystko to sprawia, że warto rozważyć otwarcie ROR-u w BZ WBK specjalnie dla tej promocji.

Konto Jakie Chce

PROMOCJA: 300 zł za wynagrodzenie

+ 300 zł premii i 2,7% na koncie oszcz.
46 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0