Promocja CitiBank: Smartfon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Pod dwoma prostymi do spełnienia warunkami można zdobyć telefon o wartości 449 zł i mieć darmową kartę kredytową, która zapewni płynność finansową w awaryjnych sytuacjach.

Promocja z telefonem została zakończona, ale nadal trwa równie korzystna promocja karty citibanku z 400 zł na Allegro.

W branży bankowej instytucja zarządzana przez Sławomira Sikorę należy do najintensywniej promujących sprzedaż kart kredytowych. Odbywa się to poprzez organizowanie atrakcyjnych dla klientów promocji, w ramach których za wyrobienie plastiku można otrzymać np. bon zakupowy albo smartfon.

Taka strategia się sprawdza, ponieważ Citi Handlowy należy do czołowej trójki największych wydawców kart tego typu, choć rozmiarami zdecydowanie ustępuje pierwszym dwóm bankom (PKO BP i Santander).

Jak zdobyć smartfon za wyrobienie karty kredytowej Citi?

W promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A” nagrodą jest sprzęt chińskiego producenta. Oficjalna wartość urządzenia to 449 zł. Do tego jest ono objęte 24-miesięczną gwarancją.

Promocja CitiBankOtrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A
Ile można zyskać? Smartfon Xiaomi Redmi 6A 16GB o wartości 449 zł
Do kiedy można przystąpić? do 24 kwietnia 2019 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Wyrazić zgody marketingowe
2.Zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 1500 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Oferta skierowana jest do nowych klientów Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 czerwca 2015 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja trwa do 24 kwietnia. Udział w niej wymaga spełnienia podstawowych warunków dotyczących minimalnego:

 • wieku (18 lat),
 • stażu zatrudnienia lub pobierania świadczenia (min. trzy miesiące, a dla samozatrudnionych – 12 miesięcy),
 • dochodu (min. 1,2 tys. zł netto, a dla samozatrudnionych – 2,5 tys. zł netto).

Wyrobienie karty Simplicity wymaga:

 • Wypełnienia formularza na stronie banku
 • Wyrażenia zgód marketingowych
 • Dostarczenia wymaganego dokumentu potwierdzającego dochód (sprawę można załatwić mailem)

Uwaga! O przyznaniu karty kredytowej decyduje bank na podstawie analizy wniosku. Oznacza to, że samo wysłanie formularza nie daje pewności co do wyrobienia plastiku.

Natomiast celem otrzymania nagrody należy w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy:

 • Zalogować się do bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Wykonać kartą transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 1,5 tys. zł.

Dokładny termin na spełnienie warunków mija z końcem trzeciego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę Citi Simplicity. Jeśli więc plastik wyrobimy w lutym, wymogi musimy spełnić do końca maja.

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Za wyrobienie karty Simplicity się nie płaci. Nie ponosi się też kosztów miesięcznej ani rocznej obsługi i trzeba w tym celu spełniać żadnych warunków.

Oprocentowanie wykorzystanych środków wynosi 10 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie.

By nie ponosić kosztów, należy unikać operacji gotówkowych, czyli wypłat z bankomatów, spłaty w oddziale. Nie róbmy też przelewu z rachunku karty ani nie spłacajmy limitu w bankomacie. Należy także zrezygnować z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej CitiPhone (6 zł miesięcznie).

Przy umiejętnym korzystaniu nie poniesie się żadnych kosztów posiadania karty kredytowej Citi Simplicity.

Opinie o telefonie Xiaomi Redmi 6A

Oferowany w promocji Citi Handlowego smartfon Xiaomi Redmi 6A wyposażony jest w: pamięć wewnętrzną 16 GB, 2 GB pamięci RAM, ekran o przekątnej 5.45″, czterordzeniowy procesor z taktowaniem 2 GHz. Obsługuje dwie karty SIM oraz tryb hybrydowy (karta SIM i karta pamięci jednocześnie). Na rynku pojawił się w II kwartale 2018 r.

Czy warto się starać o taki smartfon? Jest to urządzenie dla średnio wymagających użytkowników. Ci oceniają telefon raczej pozytywnie.

Chwalą sobie płynnie działający procesor, który umożliwia płynne korzystanie z internetu. Niekiedy przy otwieraniu aplikacji zdarzają się tzw. lagi, czyli krótkie okresy spowolnionego działania.

Smartfon zapewnia dobrą jakość połączeń. Do tego szybko wykrywa sieć bezprzewodową. Bateria nawet przy intensywnej eksploatacji typu oglądanie telewizji nie przegrzewa się. Generalnie stosunek ceny do jakości w tym modelu jest bardzo dobry. Przykładową recenzję telefonu umieściliśmy poniżej:

Podsumowanie

Warto skorzystać z promocji? Jak najbardziej! Citi Handlowy to bank, który już od dłuższego czasu ma najlepsze promocje kart kredytowych .

Warunki obecnej promocji nie są specjalnie trudne do spełnienia, a nagroda powinna przypaść do gustu większości użytkowników. Do tego da się uniknąć kosztów posiadania karty kredytowej.

Na koniec warto dodać, że w ramach innej promocji Citi Handlowego, pod prostymi do spełnienia warunkami można: zgarnąć 150 zł i stać się posiadaczem darmowego konta osobistego z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

+ smartfon Xiaomi Redmi 6A
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Benny 27 Marzec 2019 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon o wartości 449 zł proste warunki przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(12) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0