6800 punktów w promocji Getin Bank Bezcenne Chwile (+ 50 zł za konto)

W ramach promocji, użytkownik karty debetowej Getin Banku łatwo zdobędzie 6800 pkt powitalnych o wartości 100 zł. W tym celu musi zrealizować transakcje na łącznie zaledwie 200 zł. Ale liczba uczestników akcji jest ograniczona, więc trzeba się pospieszyć z rejestracją plastików.

Bezcenne Chwile w Getin Banku

Getin Bank jest jednym z tych, którego klienci mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym firmy Mastercard Bezcenne Chwile. Polega on na tym, że za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną nośnikiem z logo tej organizacji otrzymuje się punkty.

Następnie można wymienić je na benefity o różnym charakterze. Wśród nich są m.in. drobny sprzęt elektroniczny, karty zakupowe, bilety, darmowe doładowania czy subskrypcje na popularnych platformach (HBO GO, Tidal, Storytel, Xbox Game Pass).

Standardowo za każde wydane 50 zł klient Getin Banku otrzymuje 1 pkt. Zatem zdobycie nagrody zajmie mu sporo czasu. Ale istnieją tzw. przyspieszacze, czyli sposoby na szybsze gromadzenie punktów. Chodzi o:

 • zakupy u partnerów programu, np. w Decathlonie, Empiku, Carrefourze, RTV Euro AGD, Douglasie, salonikach Kolportera, stacjach Circle K,
 • zakupy podczas akcji specjalnych trwających w określone dni,
 • rejestrację nowego nośnika.

Warto skupić się na ostatniej metodzie. W ramach promocji klient Getin Banku może w krótkim czasie wzbogacić się o punkty powitalne w liczbie:

 • 6800 punktów – za zgłoszenie karty debetowej

Ekwiwalent pieniężny tej nagrody to 100 zł.

Z oferty skorzystają wszyscy klienci instytucji zarządzanej przez Artura Klimczaka. Nie ma znaczenia ich dotychczasowy staż ani to, czy już są uczestnikami programu Priceless Specials. Kryterium uczestnictwa jest zgłoszenie nowego nośnika (karta musi być wydana w okresie 1 stycznia – 30 czerwca 2021).

Uwaga! Liczba uczestników promocji jest ograniczona do 2000 osób.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 6800 punktów za rejestrację karty debetowej?

 • Do 30 czerwca mieć lub wyrobić kartę debetową Mastercard wydaną przez Getin Bank (np. podczas otwierania konta osobistego)
 • Do 15 lipca dodać ją do programu Bezcenne Chwile Robi się to po zalogowaniu na konto użytkownika w serwisie bezcennechwile.pl. Nowi członkowie muszą wcześniej je założyć.
 • Wyrazić zgody marketingowe dla Mastercard na otrzymywanie wiadomości e-mail i SMS
 • W ciągu pierwszych 30 dni od zgłoszenia karty wykonać nią 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł, a następnie spełnić ten sam warunek w ciągu kolejnych 30 dni  tj. ponownie dokonać 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Punkty powitalne za kartę debetową pojawią się na koncie uczestnika w ciągu 25 dni roboczych od spełnienia warunków każdej z promocji. Termin ich ważności wynosi dwa miesiące od momentu zasilenia rachunku.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta Getin Banku?

Karta debetowa Mastercard jest wydawana i obsługiwana bezpłatnie. By ją otrzymać, trzeba otworzyć konto osobiste (koszt 9 zł miesięcznie z możliwością zwolnienia pod warunkiem wykonania plastikiem jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę).

powrót do menu ↑

Dodatkowe bonusy od Getin Banku

Darmowe punkty w programie lojalnościowym to niejedyne bonusy, jakie czekają na klientów Getin Banku. Jeśli jeszcze nie korzystamy z usług tego banku, możemy zyskać:

 • 50 zł za założenie konta (po wpisaniu kodu polecającego i zapewnieniu trzykrotnych wpływów 1500 zł)
 • 2% do 10000 zł na rok (przy regularnych wpływach min. 1500 zł na konto osobiste) .

Pełną analizę aktualnych promocji znajdziemy tutaj.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Organizowane przez Getin Bank promocje dla uczestników programu Bezcenne Chwile to idealny sposób na łatwe zdobycie sporej liczby punktów. Wystarczy w sumie wydać 300 zł , by zainkasować 6800 bonusowych punktów wartych 100 zł. Stopa zwrotu sięga zatem 33 proc.!

Bardzo łatwo zapewnić sobie też darmową obsługę obu nośników. W tym celu wystarczy wykonać nimi co miesiąc łącznie sześć płatności bezgotówkowych, z tego jedną – kartą debetową. Kwota transakcji nie ma znaczenia.

Konto Proste Zasady + Karta Debetowa

Ważny Kod Polecający: 7CJ8NA

+ 150 zł premii i 2% na KO
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
4 opinie
Bezcenne Chwile w Getin Banku

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Marecki 2 Styczeń 2021 11:57
  Ocena promocji
  90

  Teraz oprócz tych 6800 punktów można otrzymać dodatkowe 2000 punktów od samego Mastercarda za rejestrację karty i dokonanie jednej transakcji. Pula takich nagród to 57 000.

  Także naprawdę warto

  + ZALETY: 6800 punktów od Getina 2000 punktów od Mastercarda
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  MagdaD 30 Grudzień 2020 21:33

  Zarejestrowalam swoja karte debetowa w programie i po 2/3 dniach (kiedy dokonalam tylko jednej tranzakcji za okolo 30 zl) pojawilo sie na koncie 2000 punktow bonusowych (opisane jako powiatalne). Z tego co przeczytalam-spodziewalam sie 6800 punktow, jesli dokonam tranzakcji karta na 300 zl w okresie 30 dni po rejestracji karty. Nie moge znalezc nigdzie informacji o 2000 puntkach. Czy ktos moze o tym cos wie?

  • Odpowiedz
   Marecki 2 Styczeń 2021 12:02

   To dodatkowe 2000 punktów to kolejna promocja tym razem samego Mastercarda.
   W puli 57 000 nagród po 2000 punktów powitalnych.
   Warunki banalnie proste – wystarczy 1 transakcja kartą. Tu masz jej regulamin:
   https://rpm-cms.upaid.pl/media/srxnuoy4/regulamin_market_wide_promo.pdf

   Czyli teraz możesz otrzymać:
   – 2000 punktów powitalnych za 1 transakcje kartą
   – 6800 punktów powitalnych za wykonanie w ciągu 30 dni conajmniej 3 transakcji na łączną kwotę conajmniej 300 zł

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0