ING: 40 zł za dziesięć płatności telefonem

Nawet 40 złotych można zarobić na płaceniu telefonem w trwającej do 24 maja ofercie specjalnej ING Banku Śląskiego. Warunki do spełnienia są banalnie proste. Niestety, promocja dostępna jest jedynie dla osób zaproszonych przez bank.

Niektóre instytucje finansowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i inwestują w nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie konsumentom. Tak jest m.in. z ING Bankiem Śląskim, który w trwającej od 25 kwietnia do 14 czerwca promocji zachęca do płacenia telefonem.

Jak zdobyć 15 lub 40 zł?

PromocjaIm częściej płacisz, tym więcej zyskujesz
Ile można zyskać? 15 zł lub 40 zł
Do kiedy można przystąpić? do 24 maja 2019 r.
Dla kogo? Obecnych klientów ING Banku, którzy otrzymają zaproszenie
Jak łatwo / trudno uzyskać?
Bardzo łatwo
90 %
Warunki
 1. Przystąpić do promocji i zaakceptować jej regulamin
 2. Do 2 czerwca wykonać co najmniej 10 (nagroda 40 zł) lub 5 (nagroda 15 zł) transakcji bezgotówkowych w zł kartą Mastercard lub Visa w telefonie na kwotę min. 5 zł każda
Regulamin promocji

Chodzi o ofertę specjalną pod nazwą „Im częściej płacisz, tym więcej zyskujesz”. Skorzystają z niej klienci mający konto osobiste w ING Banku Śląskim, którzy otrzymają zaproszenie (będzie widoczne w bankowości internetowej).

Nagroda wynosi 40 zł. By ją zdobyć, należy

 • Do 24 maja zapisać się do promocji poprzez udostępniony przez bank formularz
 • Zaakceptować regulamin
 • Do 2 czerwca wykonać co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych w złotych polskich kartą Mastercard lub Visa w telefonie na kwotę min. 5 zł każda.

Możemy też wykonać 5 transakcji zamiast 10, wtedy nagroda zmniejsza się do 15 zł.

Premia trafi na rachunek  do 10 czerwca. Każdy uczestnik może zdobyć tylko jeden bonus – bez względu na liczbę zapisanych kart w portfelu czy posiadanych ROR-ów.

Warunkowo darmowe konto w ING

Konto Direct w ING Banku Śląskim może być darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko zadbać o odpowiednie obroty kartą. Próg zwalniający z opłaty wynosi 300 zł (lub 200 zł, jeśli mamy mniej niż 26 lat).

Należy też pamiętać o płatnych obcych bankomatach. Bez prowizji wypłacimy pieniądze w maszynach własnych i Planet Cash. W innym przypadku opłata wynosi 2,5 zł (nie dotyczy pierwszej operacji w miesiącu).

Inaczej sprawa wygląda w przypadku klientów, którzy mają 13-26 lat i otworzą Konto Mobi. Bank nie obciąża ich opłatą za kartę debetową. Nie nalicza też kosztów za prowadzenie rachunku ani przelewy internetowe. Mało tego, umożliwia im darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitu – pod warunkiem, że będą realizowane Blikiem.

140 zł za założenie konta + 120 zł za wynagrodzenie

Warunki promocji ING Banku Śląskiego dotyczącej płatności telefonem są proste. Łączna premia nie jest wysoka, ale to zawsze 40 zł, które można odłożyć albo przeznaczyć na pizzę.

Sęk w tym, że skorzystanie z obu ofert wymaga zaproszenia. Jeśli takowe dostaniemy i nie boimy się nowinek technologicznych, śmiało wchodźmy w to!

Pamiętajmy też, że bank z lwem organizuje inne promocje.

Warto przypomnieć, że zakładając konto w ING Banku Śląskim jako nowy klient do 30.06.2019 r. zyskać możemy zyskać łątwe 140 zł w promocji na start.

Dodatkowe 120 zł możemy zyskać za przelew wynagrodzenia na swoje konto w ING.

 

9.5 Ocena Łączna
Promocja "Im częściej płacisz, tym więcej zyskujesz"

.

Ocena
9.5
ZALETY
 • dla starych i nowych klientów
 • łatwe warunki
WADY
 • tylko na zaproszenie
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0