Promocja zakończona

Nest Bank: 200 zł premii dla beneficjentów Rodzina 500+

Załóż Konto w promocji
+ 200 zł premii
Promocja zakończona

W nowej promocji “Nest Kieszonkowe“, każdy klient banku, który będzie otrzymywał zasiłek “Rodzina 500+” na konto w Nest Banku, może zyskać 200 zł premii. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki skorzystania z tej promocji.

„Rodzina 500+” to świadczenie, z którego korzysta duża część polskich rodzin. Nic dziwnego w tym, że banki prześcigają się w ofertach, które mają zachęcić rodziców do tego, by pieniądze te wypłacali właśnie z ich kont. Jednak Nest Bank posiada ofertę, która jest naprawdę opłacalna dla beneficjentów programu Rodzina 500 plus. O co w niej chodzi? Kto może z niej skorzystać? Ile zyskają rodzice i ich pociechy?

1

Ile można zyskać promocji Rodziny 500+ w Nest Banku?

Główną korzyścią wynikającą ze skorzystania z promocji „Nest Kieszonkowe” są cokwartalne wpływy o wysokości 50 zł dla osób, na których konta wpływa świadczenie 500+. Można więc zyskać dodatkowe 200 zł w ciągu roku (4×50 zł).

Pierwszy okres kwartalny jest liczony od miesiąca pierwszego wpływy z programu w okresie świadczeniowym od 1.10.2017 do 30.09.2018.

Czas wypłaty premii wynosi do 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego. Jeśli konto zostanie zamknięte przed końcem tego terminu, premia nie zostanie wypłacona.Promocja obowiązuje do jej odwołania przez Nest Bank.

2

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Nest Banku.

By skorzystać z promocji Nest Bank Rodzina 500+ należy posiadać Rachunek ROR w Nest Banku, pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Oprócz tego konieczne jest oczywiście bycie beneficjentem programu „Rodzina 500+”.

Sposób składania wniosku o 500+ uzależniony jest od wybranej wcześniej ścieżki aktywacji. Jeśli decydujemy się na Przelew Weryfikacyjny możemy złożyć go w wersji elektronicznej przez ePUAP, PUE ZUS, portal Emp@tia, a także w Urzędzie miasta/gminy lub ośrodku pomocy społecznej w formie papierowej. Jeśli wybrana ścieżka aktywacji to Kurier lub Oddział, wniosek może zostać złożony przez bankowość internetową Nest Banku.

3

Instrukcja krok po kroku jak zyskać 200 zł?

By skorzystać z promocji należy spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na Rachunek ROR w kwocie wynoszącej przynajmniej 2 500 zł miesięcznie. Osoby posiadające BIZnest Konto również mogą skorzystać z promocji. Wówczas na rachunek musi wpływać co najmniej 6000 zł miesięcznie, realizując przy tym w terminie miesięczną zaliczkę podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego lub płacąc składkę do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Innym warunkiem, który należy spełnić, by móc uczestniczyć w promocji jest udzielenie zgody marketingowej i nie rezygnowania z niej przez okres trwania promocji.

Poniżej instrukcja krok po kroku:

 • Załóż Nest Konto, jesli jesteś nowym klientem.
 • Przelewaj wynagrodzenie w wysokości min. 2500 zł LUB jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, co miesiąc zapewniaj wpływ na BIZnest Konto (min. 6 000 zł) oraz wykonuj z niego płatności do ZUS/US.
 • Składając wniosek o przystąpienie do Programu Rodzina 500 plus, wskaż swoje Nest Konto do wypłaty świadczeń 500+ (wniosek Rodzina 500+ możesz złożyć elektronicznie po zalogowaniu się do bankowości internetowej Nest Banku).
 • Wyraź zgody marketingowe i nie rezygnuj z nich przez okres trwania promocji.
 • Załóż do Twojego konta osobistego jeden z rachunków: konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią nawet do 30% rocznie (!) lub Nest Konto Samodzielne (dla nastolatków).
 • Złóż wniosek o przystąpienie do promocji w Bankowości Internetowej lub Mobilnej (zakładka “Wnioski i umowy” -> sekcja “Oświadczenia” -> wniosek o przystąpienie do promocji “Nest Kieszonkowe”).

4

Nest Bank Rodzina 500+ opinia końcowa

Promocja „Nest Kieszonkowe” to sposób na to, by świadczenie „Rodzina 500+” wynosiło jeszcze więcej. Pozwala bowiem na dodatkowy dochód w wysokości 200 zł rocznie. Warunki przystąpienia do promocji są proste do spełnienia, a w czasie pobierania świadczenia nie należy robić niczego dodatkowego. Wystarczy, że na konto w Nest Banku wpływa 500 zł z programu każdego miesiąca, a kieszonkowe pociechy zwiększa się o dodatkowe 50 zł co kwartał.

Pełen regulamin promocji  znajdziemy na  stronie promocji “Nest Kieszonkowe”.
Nasza pełną recenzje Nest Konta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
9 Ocena Łączna
Promocja "Nest Kieszonkowe"

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0