Promocja zakończona

Toyota Bank Konto Osobiste: do 10% zwrotu wydatków na paliwo

Załóż Konto
+ 10% zwrotu wydatków na paliwo
Promocja zakończona

Każdy kto założy konto osobiste w Toyota Bank, może skorzystać z promocji „Tankuj korzyści do pełna” i uzyskać aż 10% zwrotu wydatków na paliwo, nawet 600 zł w skali roku.

1

Ogólne zasady promocji

Ciesząca się dużym zainteresowaniem kampania promocyjna trwa od kilku lat, obecna edycja kończy się 31 grudnia 2017. Program jest czterostopniowy, zwrot może wynieść od 5 do 10% wydatków na paliwo, można zarobić 50 zł miesięcznie, to jest 600 zł rocznie, pod warunkiem posiadania określonego salda na koncie i oszczędności oraz zrealizowania wymaganej kwoty transakcji bezgotówkowych. Promocja jest skierowana zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów Toyota Banku.

Należy zatem posiadać bądź założyć Konto Jedyne w Toyota Banku – rachunek dedykowany wszystkim właścicielom samochodów, niezależnie od ich marki. Niezbędna jest również karta debetowa oraz dopełnienie konkretnych formalności, to jest wypełnienie deklaracji przystąpienia do promocji, podanie danych posiadanego samochodu, wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Nie wymaga się ponownej rejestracji na stronie promocji od dotychczasowych uczestników.

2

Warunki otrzymania zwrotu za paliwo w Toyota Banku

Jeśli chcemy uzyskać premię, musimy w każdym miesiącu zrealizować określone warunki szczegółowe.

Po pierwsze zrealizować transakcje Petrol, czyli zapłacić kartą za paliwo, po drugie wykonać dowolne transakcje kartą na określoną kwotę, po trzecie utrzymywać na odpowiednim poziomie saldo konta i saldo oszczędności.

Premia naliczana będzie od sumy wartości Transakcji Petrol  (transakcji bezgotówkowych z tytułu zakupu paliw wykonanych Kartą płatniczą i określonych kodem MCC o numerach 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752), zrealizowanych przez Uczestnika w danym miesiącu kalendarzowym.

Konkretne progi przedstawiają się następująco:

5%Zwrot 5% wydatków na paliwo otrzymamy, jeśli zachowamy średniomiesięczne saldo na koncie min. 1000 zł, mamy na koncie oszczędności co najmniej 10 000 zł, zapłacimy kartą za zakupy inne niż na stacjach paliw na kwotę minimum 500 zł
6%Zwrot 6% otrzymamy, jeśli odpowiednio saldo na koncie wyniesie 2000 zł, oszczędności 30 000 zł, transakcje kartą 800 zł
8%Zwrot 8% odpowiednio – saldo konta 2500 zł, depozyty 40 000 zł, płatności bezgotówkowe 800 zł
10Zwrot 10% odpowiednio – saldo konta 3000 zł, depozyty 50 000 zł, płatności 1000 zł

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że o ile do kryteriów progu oprocentowania zalicza się bezgotówkowe transakcje dowolne, dokonywane kartą w punktach usługowo-handlowych innych niż stacje paliw, o tyle do obliczenia wysokości moneybacku brana jest wysokość wydatków petrol.

W związku z tym, żeby uzyskać maksymalny zwrot miesięczny (50 zł), trzeba wydać na paliwo:

 • 1000 zł przy progu 5%
 • 833 zł przy progu 6%
 • 625 zł przy progu 8%
 • 500 zł przy progu 10%

3

Konto Osobiste Toyota Banku  pod lupą

Konto Jedyne rachunek osobisty Toyota Banku, chociaż adresowany przede wszystkim do zmotoryzowanych, można jednak polecić i innym klientom, głównie tym, którzy cenią wygodne połączenia różnych funkcjonalności w ramach jednego instrumentu finansowego. W tym przypadku chodzi o korzystny rachunek osobisty, konto oszczędnościowe i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, nie wspominając już o licznych promocjach.

Jeśli chodzi o opłaty, to co prawda prowadzenie rachunku kosztuje 2,49 zł miesięcznie, ale unikniemy tej opłaty, jeśli dokonamy miesięcznych transakcji kartą na kwotę 400 zł. Bezwarunkowo darmowa jest za to, co jest raczej rzadkością, karta debetowa oraz przelewy internetowe i trzy w miesiącu wypłaty gotówki w dowolnym bankomacie.

Nasza pełną recenzje Konta Jedynego Toyota Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Gra warta świeczki?

Obiektywnie należy przyznać, że warunki zdobycia premii są po pierwsze dość skomplikowane, po drugie dla wielu osób zapewne trudne do osiągnięcia. Jednak trzeba mieć na uwadze, że cała oferta Toyota Bank kierowana jest do określonego kręgu klientów. Są to osoby, które mają raczej zasobne portfele i spore oszczędności, dużo jeżdżą samochodem i często posługują się kartą płatniczą. Dla nich tego rodzaju promocja z pewnością okaże się atrakcyjna.

7 Ocena Łączna
Korzystna dla kierowców

Ocena promocji
7
ZALETY
 • Do 600 zł rocznie zwrotu wydatków na paliwo
WADY
 • Dość duże wymagania do uzyskania zwrotu
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Basia 5 Maj 2017 12:22

  Mam konto od dwóch lat. Przeniosłam się z Inteligo i nie żałuję. Wszystko za darmo i dobre oprocentowanie lokat. Polecam !

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0