Promocja mBanku: Zyskaj nawet 500 zł premii

Do 31.05.2016 r. trwa promocja mBanku „Zyskaj z eKontem” pozwalająca klientom będącym posiadaczami konta mBanku uzyskać do 500 zł premii m. in. za płatności kartą wydaną do rachunku. Jakie są zasady promocji i kto może wziąć w niej udział?

Promocja mBanku „Zyskaj z eKontem” pozwala klientom będącym posiadaczami takiego konta uzyskać do 500 zł premii. Jakie są zasady promocji i kto może wziąć w niej udział?

Okres trwania promocji

Zorganizowana przez mBank promocja „Zyskaj z eKontem” rozpoczęła się 1 marca 2016 roku i potrwa do 31 maja 2016 roku. Kierowana jest ona do nowych klientów banku.

Uczestnicy

Szansę na zarabianie na posiadaniu i użytkowaniu eKonta w mBanku mają nowi klienci, czyli osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych. Nowym klientem według regulaminu promocji, są klienci, którzy nie byli stronami umowy z bankiem, na mocy której prowadził on na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy.

Muszą oni spełniać łącznie warunki:

 • złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego (kliknij by to zrobić),
 • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych.

Zasady promocji

mbank promocja

 

Po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym”, uczestnicy otrzymują raz w miesiącu premię za płatność kartą i płatność BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem.

Premia będzie wypłacana w postaci zwrotu, bezpośrednio na rachunek eKonto w wysokości 2% wartości dokonywanej płatności kartą lub 4% poprzez płatności BLIK. Premia może wynieść nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Zwrot na rachunek mobilny za dany miesiąc kalendarzowy będzie dokonany przez mBank, jeśli klient spełni łącznie warunki:

 • dokona i rozliczy transakcje bezgotówkowe kartą lub płatności BLIK w danym miesiącu, na kwotę łączną minimum 250 zł
  ,
 • nie dokona anulacji wspominanych transakcji do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumianej jako zwrot towaru,
 • zapewni w danym miesiącu jednorazowy wpływ
  na rachunek eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus w kwocie nie niższej niż 1000 zł
  , ale wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji.

Łączna wartość wypłacanych przez mBank premii za płatność kartą i płatność BLIK w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych może wynieść maksymalnie 250 zł.

Uczestnik Promocji może dodatkowo otrzymać jednorazową premię w wysokości 10 zł
za pierwszą aktywację dostępu do eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus za pomocą aplikacji mobilnej dokonaną w ciągu 24h od założenia konta.

Dodatkowo Uczestnik Promocji, który spełni wszystkie warunki, otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł.

Wypłata premii nastąpi w cyklach miesięcznych, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wypłacana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

eKonto mBanku

eKonto mBanku w wersji Standard pozostaje bezpłatne bezwarunkowo. Nie płaci się za wydanie karty, a za jej użytkowanie pobierana jest opłata w wysokości 4 zł miesięcznie. mBank może z niej zrezygnować, jeśli klient dokona 5 transakcji kartą w miesiącu. Klienci mogą wypłacać z eKonta pieniądze w 7800 bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash na terenie całego kraju.

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0