Promocja CitiBank: Smartfon Samsung Galaxy A15 + 300 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity

Klient, który wyrobi kartę kredytową Simplicity i będzie z niej korzystać przez trzy miesiące, może otrzymać smartfon Samsung Galaxy A15 LTE o wartości 599 zł. A jeśli będzie jej używać przez kolejne dziewięć miesięcy, wzbogaci się bony zakupowe o wartości 300 zł.

Część z nas zapewne ma opory przed kupowaniem nowych telefonów. Szkoda nam na to pieniędzy. Dlatego dobrym pomysłem na wymianę smartfona może być wzięcie udziału w promocjach organizowanych przez banki.

Jak zdobyć smartfon Samsung Galaxy A15 w promocji CitiBanku Handlowego?

Tak się składa, że Citi Handlowy w zamian za wyrobienie jego karty kredytowej Simplicity i spełnienie prostych warunków przyznaje telefon Samsung Galaxy A15 o wartości 599 zł.

Do tego plastik można zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile i zdobyć 24.000 pkt, które wymienia się na nagrody, np. bony zakupowe do Carrefoura, Allegro, Decathlona, Empiku i kilku innych sklepów o wartości 300 zł.

Kolejnym bonusem jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za obsługę karty na 12 miesięcy. Dzięki temu 144 zł zostaje w kieszeni.

Trwająca do 18 czerwca promocja adresowana jest do nowych klientów. Wg regulaminu chodzi o osoby, które nie mają i od 1 kwietnia 2023 nie miały głównej karty kredytowej Citibanku. Jeśli mamy albo mieliśmy inne produkty, np. darmowe konto osobiste, możemy wziąć udział w tej akcji.

Uwaga! Obowiązuje limit 250 uczestników, dlatego warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Oczywiście musimy pamiętać, że promocja dotyczy produktu kredytowego. Zatem niezbędne jest wykazanie się zdolnością kredytową. Bank wymaga minimalnego dochodu (1200 zł netto dla etatowców lub 2500 zł netto dla działalności gospodarczej) i historii zatrudnienia (min. trzy miesiące stażu w obecnej firmie albo prowadzenie biznesu od 24 miesięcy).

powrót do menu ↑

Jak dostać smartfon Samsung Galaxy A15 krok po kroku?

Aby zdobyć smartfon należy:

1Do 18 czerwca  na stronie promocji złożyć wniosek o kartę kredytową Simplicity i zawrzeć umowę

We wniosku należy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Jednak chodzi tylko o to, żeby Citi Handlowy mógł powiadomić firmę dostarczającą sprzęt, że spełniliśmy warunki promocji i przysługuje nam nagroda.

Umowę można zawrzeć całkowicie online, z użyciem metody na selfie. Chodzi o wykonanie kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego.

Uwaga! Uwaga! Obowiązuje limit 250 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Przejdź na stronę promocji

Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

3Do końca następnego miesiąca po wyrobieniu karty kredytowej zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile Można to zrobić przez e-bankowość Citi Handlowego albo na stronie programu.

Przykładowo: zawierając umowę w maju, czas na zarejestrowanie się w programie się mamy do końca czerwca.

4W każdym z 3 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej, wykonać nią co najmniej 10 płatności bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł Jeśli więc kartę wyrobimy w maju, płatności realizujemy w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody Citibank poinformuje do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Zrobi to poprzez wysłanie wiadomości w serwisie transakcyjnym Citibank Online.

Smartfon Samsung Galaxy A15 przekaże w ciągu kolejnych 45 dni. Wyśle go na adres korespondencyjny. Na bazie doświadczeń z poprzednich edycji promocji można stwierdzić, że smartfony trafiają do klientów znacznie szybciej.

powrót do menu ↑

Jak dostać dodatkowe 300 zł?

Jak zdobyć 300 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile

 1. W każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy, licząc od czwartego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej, wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 200 zł
  W naszym przykładzie warunek ten spełniamy od sierpnia 2024 do marca 2025 włącznie.

W sumie można zyskać 24.000 pkt w dwóch transzach: 8000 i 16.000 pkt. Pierwsza część ma ekwiwalent pieniężny 100 zł, druga – 200 zł. Razem daje to 300 zł.

Bank poinformuje o przyznaniu punktów do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków ich przyznania. Następnie doładuje nimi konto uczestnika w ciągu kolejnych 30 dni. Punkty będą ważne dziewięć miesięcy.

Zatem w naszym przykładzie pierwszą pulę punktów otrzymamy do końca grudnia (za transakcje od sierpnia do października).

powrót do menu ↑

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Za wyrobienie karty kredytowej Simplicity się nie płaci. Ponadto przez 12 miesięcy bank nie pobiera opłaty za jej obsługę.

Później nalicza 12 zł miesięcznie. Nie robi tego pod warunkiem wykonania przez posiadacza plastiku transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym (wskazany na wyciągu).

Uwaga! By uniknąć innych kosztów, spłacajmy wykorzystany limit w terminie wskazanym na wyciągu. Nie korzystajmy z usług dodatkowych jak np. CitiPhone, naklejka zbliżeniowa. Nie wypłacajmy kredytówką gotówki w bankomacie. Nie róbmy też przelewów z rachunku karty. Zadłużenie regulujmy w bankowości elektronicznej. Nie sprawdzajmy limitu w bankomacie.

Opinie o telefonie Samsung Galaxy A15

samsung galaxy a15W ramach promocji Citi Handlowy proponuje telefon Smartfon Galaxy A15

Samsung Galaxy A15 to smartfon wyposażony 8-rdzeniowy, wydajny procesor z 4 GB pamięci RAM, taktowaniem 2,2 GHz oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Tę ostatnią można rozszerzyć o kartę pamięci o pojemności 1 TB. Takie parametry sprawiają, że sprzęt zapewnia bezproblemowe użytkowanie i natychmiastowy dostęp do ulubionych funkcji.

Wyróżnikiem telefonu jest potrójny aparat. Ten główny ma rozdzielczość 50 Mpix. Można nim nagrywać wideo jakości Full HD (1920 x 1080). W trybie slow motion HD pracuje on w tempie 120 klatek/sekundę.

Bateria ma pojemność 5000 mAh. Dzięki temu smartfon umożliwia wielogodzinne oglądanie wideo.

Użytkownicy doceniają go za funkcjonalność i łatwość obsługi. Chwalą też design i duży wyświetlacz (przekątna 6.5″ w wersji pełny prostokąt i 6.3″ przy zaokrąglonych rogach).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego ze smartfonem Samsung Galaxy to całkiem atrakcyjna oferta, z której warto skorzystać. Wyrabiając kartę kredytową i aktywnie z niej korzystając (w każdym z trzech kolejnych miesięcy: 10 płatności na łącznie 1000 zł), można zyskać smartfon o wartości 599 zł. Do tego dochodzi bonus w postaci wymienianych na bony zakupowe punktów o wartości 300 zł za aktywność (transakcje na łącznie 200 zł miesięcznie) w kolejnych dziewięciu miesiącach.

Z kartą Simplicity zapewniamy sobie również darmowy dostęp do środków (brak odsetek przez nawet 56 dni). Przez pierwsze 12 miesięcy bank nie pobiera bowiem opłaty za obsługę plastiku.

Później można z niego zrezygnować albo wydawać 1000 zł i nadal nie ponosić kosztów utrzymania karty. Oddając w terminie tyle, ile się wykorzystało, nie płaci się odsetek.

A może bon 900 zł zamiast telefonu?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: możemy otrzymać 900 zł w punktach Bezcenne Chwile lub 600-zł bon do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Odbierz telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity

+ smartfon Samsung Galaxy A15
19 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
10 opinie
Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
19 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Krzysztof 10 Październik 2021 07:03
  Ocena
  100

  Karta aktywowana ok 10 sierpnia. 30 września przys,edl telefon. Zdziwił mnie brak jakiegokolwiek powiadomienia w aplikacji. Telefon po prostu przyszedł.

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  adam 27 Sierpień 2021 09:20

  Witam po jakim czasie jak otrzymałem wiadomość o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody otrzymam telefon
  pozdrawiam

 3. Odpowiedz
  RazDwaTrzy 26 Sierpień 2021 10:05

  Pytanie do SP7KIE – aktywowałeś kartę z komputera, a jednak otrzymałeś nagrodę. Popełniłem ten sam błąd – co zrobiłeś, że jednak udało się zgarnąć telefon?

  • Odpowiedz
   SP7KIE 26 Sierpień 2021 22:14

   Cześć. Napisałem prośbę o pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji. Motywując, że aktywnie korzystam z Karty jak i apki do kontroli zadłużenia, zmiany PIN, że karta jest mi potrzebna i nie chce z niej zrezygnować. Oczywiście obrót na Karcie był już w lipcu ponad 1K PLN.

 4. Odpowiedz
  SP7KIE 22 Lipiec 2021 16:45

  Uważajcie, bo jesli aktywujecie Karte z linku przysłanego SMS-em, to lipa! Nici z Nagrody. Niestety ja juz rezygnuje z Karty.

  • Odpowiedz
   SP7KIE 30 Lipiec 2021 23:42

   Na szczęście udało się i dziś, tj.30 lipca Kurier dostarczył telefon.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 23 Lipiec 2021 14:08

   Dzięki za tą cenną uwagę. Podkreśliliśmy w artykule w specjalnej zielonej ramce, zdanie, iż aktywacja karty musi być przeprowadzona poprzez aplikację Citi Mobile.

 5. Odpowiedz
  Benny 16 Lipiec 2021 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon mający wszystko co potrzebne (fajna duża bateria); do tego proste warunki; przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(20) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  SP7KIE 16 Lipiec 2021 09:17

  Cześć. Widzę, ze obecny Xiaomi ma juz 64GB. Ale sprawa najwazniejsza. Aktywowalem Karte wg instrukcji dolaczonej do Karty, ale niestety z komputera a w warunkach jest napisane, ze w aplikacji mobilnej. Czy to oznacza, ze z telefonu nici?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 16 Lipiec 2021 14:40

   W jakiej promocji brałeś udział?
   Kiedy wypełniłeś wniosek i aktywowałeś kartę?

   Od 8 lipca trwa obecna promocja z smartfonem Xiaomi Redmi 9 Note 3/64GB .
   Jeśli wziąłeś udział przed 8 lipca to prawdopodobnie w poprzedniej promocji z nieco innym telefonem (Xiaomi Redmi 9 3GB/32G) i nieco innymi warunkami.

   • Odpowiedz
    SP7KIE 16 Lipiec 2021 18:09

    Tak, mam tą poprzednia edycje, czyli Redmi 9 3/32GB. Troche jestem zly, bo doslownie za pare dni pojawila sie ta z lepszym telefonem. Kartę mam od ok.tygodnia.

    • SP7KIE 22 Lipiec 2021 12:52

     Właśnie dostałem odpowiedź od Citi Handlowego. Niestety nie dostanę nagrody, gdyz aktywacja karty nastapiła z linku podanego w SMS a nie z aplikacji mobilnej.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 20 Lipiec 2021 15:17

     No niestety tak czasami jest. Ta poprzednia promocja (również z Xiaomi), w której brałeś udział była tak popularna, że szybko wyczerpały się im telefony.
     Dlatego wystartowali z nową i rzeczywiście w obecnej promocji telefon jest nieco lepszy niż w poprzedniej.
     Wtedy nagrodą był Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey, o wartości 649 zł brutto. A teraz nagrodą jest telefon Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB+32GB o wartości 899 zł brutto.

     Co do twojego pytania odnośnie aktywacji, to w regulaminie jest zapis, że należy aktywować kartę za pomocą aplikacji Citi Mobile:
     https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-21-05-21.pdf

     Najlepiej niech Ci dokładnie odpowie ktoś z banku. Wyślij zapytanie na adres poczty elektronicznej Banku [email protected] lub przez Citibank Online po zalogowaniu w zakładce „Kontakt z bankiem”.

     Koniecznie napisz co ci odpisali w tym przypadku.

 7. Odpowiedz
  Joanna 12 Lipiec 2021 23:45
  Ocena
  100

  Czy umowa na kartę jest terminowa? Można z niej zrezygnować po tych 3 miesiącach?

  Pomocne(16) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dedeks 12 Lipiec 2021 23:51

   Z karty możesz zrezygnować dopiero po odbiorze telefonu.
   Odbiór nagrody jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

   Dużo zależy jak szybko zrobisz te płatności w wys. 1000 zł.

   Jeśli do końca sierpnia, to telefon odbierasz we październiku/listopadzie – w grudniu możesz już wypowiedzieć umowę.

   Jeśli wyrobisz się z transakcjami już w lipcu, to telefon odbierasz we wrześniu/październiku, a w listopadzie rezygnujesz z karty.

 8. Odpowiedz
  qwerty 24 Listopad 2019 14:27

  Taki smartfon kosztuje 423zł skad u nich cena 599zł

 9. Odpowiedz
  mlody 10 Październik 2019 09:50

  Mam pytanie.
  Zacząłem wypełniać wniosek o kartę online. Na etapie 3 (dane pracodawcy) musiałem zakończyć ze względu na brak danych. Następnego dnia, zadzwoniłem do BOK i wniosek został telefonicznie dokończony. Czy w takim przypadku również będą spełniał warunki promocji i będę uprawniony do nagrody (po spełnieniu pozostałych wymagań)?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Październik 2019 13:55

   Tu Ci na 100% nikt nie odpowie na to pytanie.

   Teoretycznie jeśli był to wniosek dokańczany (a nie całkowicie nowy) to powinno być wszystko ok.

   A co ci odpowiedzieli w BOK na to pytanie podczas wypełniania wniosku?

   • Odpowiedz
    mlody 10 Październik 2019 15:43

    BOK (kontakt poprzez CHAT) potwierdził, że jeśli wniosek został dokończony telefonicznie to będę mógł wziąć udział w tej promocji

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0