Promocja CitiBank: Smartfon Motorola e22 za wyrobienie karty Citi Simplicity

Potrzebujesz nowego telefonu ze średniej półki? Zamiast wydawać kilkaset złotych, weź udział w promocji  karty Citibanku. Pod prostymi warunkami otrzymasz Smartfon Motorola E22 4/64GB o deklarowanej wartości 600 zł.

Citi Handlowy to jeden z najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje. Celuje zwłaszcza w oferty specjalne kart kredytowych, których jest czołowym wydawcą (trzecie miejsce po PKO BP i Santanderem). Zachęca do ich wyrobienia, kusząc premiami pieniężnymi, bonami zakupowymi albo nagrodami rzeczowymi typu smartfon.

Jak zdobyć smartfon Motorola E22 w promocji CitiBanku Handlowego?

W promocji dotyczącej karty kredytowej Simplicity Citibank proponuje nowym klientom nowy smartfon Motorola E22 4/64GB o deklarowanej wartości 600 zł.  Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Drugą nagrodą jest złagodzenie warunków zwalniających z opłaty za obsługę plastiku. Zamiast 1000 zł wystarczy wydawać nim 0 zł miesięcznie. Obniżone wymagania obowiązują przez 12 miesięcy.

Trwająca do 30 września 2023 r. akcja adresowana jest do nowych klientów. Regulamin określa, że są nimi osoby, które nie mają karty kredytowej Citibanku ani nie miały jej od 1 lipca 2023. Przy czym bycie stroną umowy o inny produkt oferowany przez tę instytucję nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga! Akcja dotyczy produktu kredytowego. Uczestnicy muszą więc spełnić minimalne warunki formalne (18 lat, dochód 1200 zł netto i zatrudnienie od trzech miesięcy lub 2500 zł przy działalności gospodarczej prowadzonej od min. 24 miesięcy) oraz wykazać się zdolnością kredytową.

Aby zdobyć smartfon należy:

1Do 30 września na stronie promocji złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę

Umowę można zawrzeć całkowicie online, z użyciem metody na selfie. Chodzi o wykonanie kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego.

Uwaga! Uwaga! Obowiązuje limit 250 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Przejdź na stronę promocji

Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

3Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji banku Citi Mobile

Przykładowo: zawierając umowę w lipcu, czas na zalogowanie się mamy do końca sierpnia.

4W każdym z 2 kolejnych miesięcy (następujących po miesiącu zawarcia umowy) dokonać kartą min. 5 transakcji na dowolną kwotę.

Przy założeniu, że umowę zawrzemy w lipcu, wymagane płatności realizujemy w sierpniu i we wrześniu.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody Citibank poinformuje do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Zrobi to poprzez wysłanie wiadomości w serwisie transakcyjnym Citibank Online.

Smartfon Motorola E22 przekaże w ciągu kolejnych 60 dni. Wyśle go na adres korespondencyjny. Na bazie doświadczeń z poprzednich edycji promocji można stwierdzić, że smartfony trafiają do klientów znacznie szybciej.

Im szybciej wykonamy promocyjne zadania, tym lepiej dla nas. Jeśli akurat czekają nas większe wydatki, śmiało możemy pokryć je środkami z karty Citi Simplicity.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę plastiku, który można dodać do portfela Google Pay i Apple Pay, Citi Handlowy pobiera 12 zł miesięcznie.

W ramach promocji przez pierwsze 12 miesięcy jesteśmy zwolnieni z tej opłaty.

Później tej opłaty można uniknąć, wykonując kartą odpowiednie obroty.  Po upływie roku próg wzrośnie do 1000 zł miesięcznie.

Użytkowanie instrumentu zgodnie z przeznaczeniem, czyli terminowa spłata zadłużenia w bankowości elektronicznej, brak wypłat gotówki z bankomatów, brak przelewów z rachunku karty, pozwoli na zredukowanie kosztów jego utrzymania do zera.

Plastik z funkcją kredytową ma 56-dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli spłacimy powstałe zadłużenie w terminie wskazanym przez bank na wyciągu, nie ponosimy kosztów korzystania z jego pieniędzy. W przeciwnym razie nalicza on odsetki karne.

Karta kredytowa to instrument, który bardzo różni się od karty do konta. Tą pierwszą też można pobierać gotówkę z bankomatu, ale ze względu na wysokie prowizje (8 proc., min. 10 zł) lepiej tego nie robić. Podobnie jak przelewów z rachunku karty.

Nie korzystajmy też z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej Citi Phone. Zadłużenie regulujmy przelewem, a nie w oddziale (20 zł) czy bankomacie (10 zł).

Opinie o telefonie Motorola E22 4/64GB

motorola e22 4/64 GB W ramach promocji Citi Handlowy proponuje telefon Motorola moto E22 z wyświetlaczem 6,5 cala (1600×720), 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Sprzęt wyposażony jest w potrójny aparat  (tylny 16 i 2 Mpix / przedni 5 Mpix) z trybem macro i czujnikiem głębi. Jego bateria ma pojemność aż 4020 mAh, którą dzięki dodatkowej funkcji szybko się ładuje.

Telefon posiada czytnik linii papilarnych. Producenci umieścili w nim antenę NFC, więc po dodaniu karty można płacić nim zbliżeniowo za zakupy.

Długotrwałe korzystanie nie męczy oczu, ponieważ wyświetlacz emituje mniej światła niebieskiego. Mocny proces zapewnia płynną wielozadaniowość.

Użytkownicy są raczej z niego zadowoleni. W serwisie Ceneo przyznali mu notę 4,3 na 5.

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to sposób na łatwe zdobycie smartfona Motorola E22 o wartości ok. 600 zł. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Simplicity i w ciągu każdego z trzech kolejnych miesięcy wydać nią 500 zł. Oczywiście im szybciej to zrobimy, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Umowę zawrzemy całkowicie przez internet.

Utrzymanie karty może być całkowicie bezkosztowe. By tak się stało, należy co miesiąc wykonywać nią dowolny obrót, a po upływie roku – 1000 zł.

A może bon 600 zł na Allegro zamiast telefonu?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity 300 zł w kazdym z kolejnych 7 miesięcy, możemy otrzymać 600-zł bon do wykorzystania na Allegro.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Odbierz telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity

+ smartfon Motorola E22
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
10 opinie
Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
19 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Krzysztof 10 Październik 2021 07:03
  Ocena
  100

  Karta aktywowana ok 10 sierpnia. 30 września przys,edl telefon. Zdziwił mnie brak jakiegokolwiek powiadomienia w aplikacji. Telefon po prostu przyszedł.

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  adam 27 Sierpień 2021 09:20

  Witam po jakim czasie jak otrzymałem wiadomość o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody otrzymam telefon
  pozdrawiam

 3. Odpowiedz
  RazDwaTrzy 26 Sierpień 2021 10:05

  Pytanie do SP7KIE – aktywowałeś kartę z komputera, a jednak otrzymałeś nagrodę. Popełniłem ten sam błąd – co zrobiłeś, że jednak udało się zgarnąć telefon?

  • Odpowiedz
   SP7KIE 26 Sierpień 2021 22:14

   Cześć. Napisałem prośbę o pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji. Motywując, że aktywnie korzystam z Karty jak i apki do kontroli zadłużenia, zmiany PIN, że karta jest mi potrzebna i nie chce z niej zrezygnować. Oczywiście obrót na Karcie był już w lipcu ponad 1K PLN.

 4. Odpowiedz
  SP7KIE 22 Lipiec 2021 16:45

  Uważajcie, bo jesli aktywujecie Karte z linku przysłanego SMS-em, to lipa! Nici z Nagrody. Niestety ja juz rezygnuje z Karty.

  • Odpowiedz
   SP7KIE 30 Lipiec 2021 23:42

   Na szczęście udało się i dziś, tj.30 lipca Kurier dostarczył telefon.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 23 Lipiec 2021 14:08

   Dzięki za tą cenną uwagę. Podkreśliliśmy w artykule w specjalnej zielonej ramce, zdanie, iż aktywacja karty musi być przeprowadzona poprzez aplikację Citi Mobile.

 5. Odpowiedz
  Benny 16 Lipiec 2021 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon mający wszystko co potrzebne (fajna duża bateria); do tego proste warunki; przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(20) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  SP7KIE 16 Lipiec 2021 09:17

  Cześć. Widzę, ze obecny Xiaomi ma juz 64GB. Ale sprawa najwazniejsza. Aktywowalem Karte wg instrukcji dolaczonej do Karty, ale niestety z komputera a w warunkach jest napisane, ze w aplikacji mobilnej. Czy to oznacza, ze z telefonu nici?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 16 Lipiec 2021 14:40

   W jakiej promocji brałeś udział?
   Kiedy wypełniłeś wniosek i aktywowałeś kartę?

   Od 8 lipca trwa obecna promocja z smartfonem Xiaomi Redmi 9 Note 3/64GB .
   Jeśli wziąłeś udział przed 8 lipca to prawdopodobnie w poprzedniej promocji z nieco innym telefonem (Xiaomi Redmi 9 3GB/32G) i nieco innymi warunkami.

   • Odpowiedz
    SP7KIE 16 Lipiec 2021 18:09

    Tak, mam tą poprzednia edycje, czyli Redmi 9 3/32GB. Troche jestem zly, bo doslownie za pare dni pojawila sie ta z lepszym telefonem. Kartę mam od ok.tygodnia.

    • SP7KIE 22 Lipiec 2021 12:52

     Właśnie dostałem odpowiedź od Citi Handlowego. Niestety nie dostanę nagrody, gdyz aktywacja karty nastapiła z linku podanego w SMS a nie z aplikacji mobilnej.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 20 Lipiec 2021 15:17

     No niestety tak czasami jest. Ta poprzednia promocja (również z Xiaomi), w której brałeś udział była tak popularna, że szybko wyczerpały się im telefony.
     Dlatego wystartowali z nową i rzeczywiście w obecnej promocji telefon jest nieco lepszy niż w poprzedniej.
     Wtedy nagrodą był Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey, o wartości 649 zł brutto. A teraz nagrodą jest telefon Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB+32GB o wartości 899 zł brutto.

     Co do twojego pytania odnośnie aktywacji, to w regulaminie jest zapis, że należy aktywować kartę za pomocą aplikacji Citi Mobile:
     https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-21-05-21.pdf

     Najlepiej niech Ci dokładnie odpowie ktoś z banku. Wyślij zapytanie na adres poczty elektronicznej Banku [email protected] lub przez Citibank Online po zalogowaniu w zakładce „Kontakt z bankiem”.

     Koniecznie napisz co ci odpisali w tym przypadku.

 7. Odpowiedz
  Joanna 12 Lipiec 2021 23:45
  Ocena
  100

  Czy umowa na kartę jest terminowa? Można z niej zrezygnować po tych 3 miesiącach?

  Pomocne(16) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dedeks 12 Lipiec 2021 23:51

   Z karty możesz zrezygnować dopiero po odbiorze telefonu.
   Odbiór nagrody jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

   Dużo zależy jak szybko zrobisz te płatności w wys. 1000 zł.

   Jeśli do końca sierpnia, to telefon odbierasz we październiku/listopadzie – w grudniu możesz już wypowiedzieć umowę.

   Jeśli wyrobisz się z transakcjami już w lipcu, to telefon odbierasz we wrześniu/październiku, a w listopadzie rezygnujesz z karty.

 8. Odpowiedz
  qwerty 24 Listopad 2019 14:27

  Taki smartfon kosztuje 423zł skad u nich cena 599zł

 9. Odpowiedz
  mlody 10 Październik 2019 09:50

  Mam pytanie.
  Zacząłem wypełniać wniosek o kartę online. Na etapie 3 (dane pracodawcy) musiałem zakończyć ze względu na brak danych. Następnego dnia, zadzwoniłem do BOK i wniosek został telefonicznie dokończony. Czy w takim przypadku również będą spełniał warunki promocji i będę uprawniony do nagrody (po spełnieniu pozostałych wymagań)?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Październik 2019 13:55

   Tu Ci na 100% nikt nie odpowie na to pytanie.

   Teoretycznie jeśli był to wniosek dokańczany (a nie całkowicie nowy) to powinno być wszystko ok.

   A co ci odpowiedzieli w BOK na to pytanie podczas wypełniania wniosku?

   • Odpowiedz
    mlody 10 Październik 2019 15:43

    BOK (kontakt poprzez CHAT) potwierdził, że jeśli wniosek został dokończony telefonicznie to będę mógł wziąć udział w tej promocji

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0