Promocja CitiBank: Smartfon Xiaomi Redmi 9 za wyrobienie karty Citi Simplicity

Potrzebujesz nowego telefonu ze średniej półki? Zamiast wydawać kilkaset złotych, weź udział w promocji Citibanku. Pod prostymi warunkami otrzymasz Smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB/32G o deklarowanej wartości 649 zł.

Citi Handlowy to jeden z najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje. Celuje zwłaszcza w oferty specjalne kart kredytowych, których jest czołowym wydawcą (trzecie miejsce po PKO BP i Santanderem). Zachęca do ich wyrobienia, kusząc premiami pieniężnymi, bonami zakupowymi albo nagrodami rzeczowymi typu smartfon.

Jak zdobyć smartfon Xiaomi Redmi 9 w promocji CitiBanku Handlowego?

W promocji dotyczącej karty kredytowej Simplicity Citibank proponuje nowym klientom nowy smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB/32G w kolorze carbon grey o deklarowanej wartości 649 zł. W rzeczywistości jest to bliżej 500 zł, ale i tak bonus wydaje się atrakcyjny. Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Drugą nagrodą jest złagodzenie warunków zwalniających z opłaty za obsługę plastiku. Zamiast 1000 zł wystarczy wydawać nim 300 zł miesięcznie. Obniżone wymagania obowiązują przez 12 miesięcy.

Trwająca do 31 lipca akcja adresowana jest do nowych klientów. Regulamin określa, że są nimi osoby, które nie mają karty kredytowej Citibanku ani nie miały jej od 1 stycznia 2020. Przy czym bycie stroną umowy o inny produkt oferowany przez tę instytucję nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga! Akcja dotyczy produktu kredytowego. Uczestnicy muszą więc spełnić minimalne warunki formalne (18 lat, dochód 1200 zł netto i zatrudnienie od trzech miesięcy lub 2500 zł przy działalności gospodarczej prowadzonej od min. 24 miesięcy) oraz wykazać się zdolnością kredytową.

Aby zdobyć smartfon należy:

1Do 31 lipca na stronie promocji złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę

Umowę można zawrzeć całkowicie online, z użyciem metody na selfie. Chodzi o wykonanie kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego. Należy też aktywować kartę w aplikacji Citi Mobile.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

3Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zalogować się do aplikacji banku Citi Mobile

Przykładowo: zawierając umowę w czerwcu, mamy czas na zalogowanie się do końca lipca.

4Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu wyrobienia instrumentu płatniczego wykonać nim transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł

Przy założeniu, że umowę zawrzemy w czerwcu, wymagane płatności realizujemy do końca września. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej będziemy cieszyć się nowym smartfonem.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody Citibank poinformuje do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Zrobi to poprzez wysłanie wiadomości w serwisie transakcyjnym Citibank Online.

Smartfon Xiaomi Redmi 9 przekaże w ciągu kolejnych 60 dni. Wyśle go na adres korespondencyjny. Na bazie doświadczeń z poprzednich edycji promocji można stwierdzić, że smartfony trafiają do klientów znacznie szybciej.

Im szybciej wykonamy promocyjne zadania, tym lepiej dla nas. Jeśli akurat czekają nas większe wydatki, śmiało możemy pokryć je środkami z karty Citi Simplicity.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę plastiku, który można dodać do portfela Google Pay i Apple Pay, Citi Handlowy pobiera 12 zł miesięcznie.

Z tym że opłaty można uniknąć, wykonując kartą odpowiednie obroty. W ramach promocji wystarczy 300 zł miesięcznie. Po upływie roku próg wzrośnie do 1000 zł miesięcznie.

Użytkowanie instrumentu zgodnie z przeznaczeniem, czyli terminowa spłata zadłużenia w bankowości elektronicznej, brak wypłat gotówki z bankomatów, brak przelewów z rachunku karty, pozwoli na zredukowanie kosztów jego utrzymania do zera.

Plastik z funkcją kredytową ma 56-dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli spłacimy powstałe zadłużenie w terminie wskazanym przez bank na wyciągu, nie ponosimy kosztów korzystania z jego pieniędzy. W przeciwnym razie nalicza on odsetki karne.

Karta kredytowa to instrument, który bardzo różni się od karty do konta. Tą pierwszą też można pobierać gotówkę z bankomatu, ale ze względu na wysokie prowizje (8 proc., min. 10 zł) lepiej tego nie robić. Podobnie jak przelewów z rachunku karty.

Nie korzystajmy też z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej Citi Phone. Zadłużenie regulujmy przelewem, a nie w oddziale (20 zł) czy bankomacie (10 zł).

Opinie o telefonie Xiaomi Redmi 9 3GB/32G

W ramach promocji Citi Handlowy proponuje Xiaomi Redmi 9 wyświetlaczem 6,53 cala (2340×1080), 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Sprzęt wyposażony jest w poczwórny aparat SI (13 / 8 / 5 i 2 Mpix) z trybem macro i czujnikiem głębi. Jego bateria ma pojemność aż 5020 mAh, którą dzięki dodatkowej funkcji szybko się ładuje.

Telefon umożliwia nagrywanie filmów w jakości 1080p (Full HD). Producenci umieścili w nim antenę NFC, więc po dodaniu karty można płacić nim zbliżeniowo za zakupy.

Długotrwałe korzystanie nie męczy oczu, ponieważ wyświetlacz emituje mniej światła niebieskiego. Mocny proces zapewnia płynną wielozadaniowość.

Użytkownicy są raczej z niego zadowoleni. W serwisie Ceneo przyznali mu notę 4,8 na 5.

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to sposób na łatwe zdobycie smartfona Xiaomi Redmi 9 o wartości ok. 500 zł. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Simplicity i w ciągu trzech miesięcy wydać nią 1000 zł. Oczywiście im szybciej to zrobimy, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Umowę zawrzemy całkowicie przez internet.

Utrzymanie karty może być całkowicie bezkosztowe. By tak się stało, należy co miesiąc wykonywać nią obrót 300 zł, a po upływie roku – 1000 zł.

A może bon 400 zł na Allegro zamiast telefonu?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity 1000 zł, możemy otrzymać 400-zł bon do wykorzystania na Allegro.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja karty Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9

+ smartfon Xiaomi Redmi 9
43 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Promocja karty Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
7 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Joanna 22 Styczeń 2020 23:45
  Ocena
  100

  Czy umowa na kartę jest terminowa? Można z niej zrezygnować po tych 3 miesiącach?

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dedeks 22 Styczeń 2020 23:51

   Z karty możesz zrezygnować dopiero po odbiorze telefonu.
   Odbiór nagrody jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

   Dużo zależy jak szybko zrobisz te płatności w wys. 2000 zł.

   Jeśli do końca kwietnia, to telefon odbierasz w czerwcu – w lipcu możesz już wypowiedzieć umowę.

   Jeśli wyrobisz się z transakcjami już w lutym, to telefon odbierasz w kwietniu, a w maju rezygnujesz z karty.

 2. Odpowiedz
  qwerty 24 Listopad 2019 14:27

  Taki smartfon kosztuje 423zł skad u nich cena 599zł

 3. Odpowiedz
  Benny 19 Listopad 2019 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon o wartości 600 zeta proste warunki przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(18) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  mlody 10 Październik 2019 09:50

  Mam pytanie.
  Zacząłem wypełniać wniosek o kartę online. Na etapie 3 (dane pracodawcy) musiałem zakończyć ze względu na brak danych. Następnego dnia, zadzwoniłem do BOK i wniosek został telefonicznie dokończony. Czy w takim przypadku również będą spełniał warunki promocji i będę uprawniony do nagrody (po spełnieniu pozostałych wymagań)?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Październik 2019 13:55

   Tu Ci na 100% nikt nie odpowie na to pytanie.

   Teoretycznie jeśli był to wniosek dokańczany (a nie całkowicie nowy) to powinno być wszystko ok.

   A co ci odpowiedzieli w BOK na to pytanie podczas wypełniania wniosku?

   • Odpowiedz
    mlody 10 Październik 2019 15:43

    BOK (kontakt poprzez CHAT) potwierdził, że jeśli wniosek został dokończony telefonicznie to będę mógł wziąć udział w tej promocji

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0