Promocja CitiBank: Smartfon LG K30 za wyrobienie karty Citi Simplicity

W 5 edycji promocji Citibanku za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, możemy zgarnąć nowiuteńki telefon LG K30 Dual SIM o wartości rynkowej ok. 400 zł. Przy okazji zapewnimy sobie dostęp do darmowego przez kilkadziesiąt dni kredytu.

Citi Handlowy to jeden z najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje. Celuje zwłaszcza w oferty specjalne kart kredytowych, których jest czołowym wydawcą (trzecie miejsce po PKO BP i Santanderem). Zachęca do ich wyrobienia, kusząc premiami pieniężnymi, bonami zakupowymi albo nagrodami rzeczowymi typu smartfon.

Jak zdobyć smartfon LG K30 w promocji CitiBanku Handlowego?

W promocji dotyczącej karty kredytowej Simplicity organizacja zarządzana przez Sławomira Sikorę proponuje nowym klientom telefon LG K30 Dual SIM LMX320EMW o deklarowanej wartości 599 zł. W rzeczywistości jest to bliżej 400 zł, ale i tak bonus wydaje się atrakcyjny. Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Promocja CitiBankOtrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim - edycja V
Ile można zyskać? SmartfonLG K30 Dual SIM LMX320EMW o wartości katalogowej 599 zł
Do kiedy można przystąpić? do 23 listopada 2020 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Wypełnić wniosek na stronie promocji, zaznaczając wymagane zgody
2. Zalogować się do aplikacji mobilnej
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 1500 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Oferta dostępna jest od 21 września do 23 listopada 2020 r. Mogą z niej skorzystać nowi klienci. Chodzi o osoby, które nie miały karty kredytowej tego banku od 1 lipca 2018 r. Inne produkty, np. konto osobiste, nie wykluczają z udziału w akcji.

Chętni muszą spełnić wymogi formalne (wiek min. 18 lat, dochody min. 1200 zł netto na etacie lub 2500 zł na działalności gospodarczej) i pozytywnie przejść procedurę badania zdolności kredytowej.

Aby zdobyć smartfon należy:

1Do 23 listopada na stronie promocji złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę

O kartę kredytową Citi Simplicity mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, zarabiające min. 1200 zł netto i pracujące w obecnym miejscu zatrudnienia od trzech miesięcy (lub prowadzące działalność od 24 miesięcy). Umowę zawiera się w pełni online.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

3Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile

Przykładowo: jeśli umowę zawrzemy w październiku, czas na zalogowanie będziemy mieć do 30 listopada. W przypadku wyrobienia plastiku we listopadzie omawiany warunek musimy spełnić do 31 grudnia.

4Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu wyrobienia instrumentu płatniczego wykonać nim transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1500 zł

Przykładowo: jeśli umowę o plastik zawrzemy w październiku, obroty kartą będziemy musieli zrealizować do końca stycznia 2020 r. Przy umowie w listopadzie czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do 28 lutego 2020 r.

Przekazanie nagrody

Bank poinformuje o przyznaniu nagrody do końca miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków. Zrobi to w wiadomości w systemie transakcyjnym Citibank Online. Natomiast smartfon LG K30 Dual SIM przekaże na adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

Im szybciej wykonamy promocyjne zadania, tym lepiej dla nas. Jeśli akurat czekają nas większe wydatki, śmiało możemy pokryć je środkami z karty Citi Simplicity.

Jeśli np. w październiku planujemy remont lub większe wydatki, za zakupy zapłaćmy kartą. Dzięki temu telefon będzie nasz już w grudniu.

Uwaga! Nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej urządzenia.

Warto wspomnieć, że posiadaczom karty kredytowej Citi Simplicity przysługują zniżki u partnerów banku (sklepy, restauracje) oraz prawo do zakupu w przedsprzedaży biletów na eventy organizowane przez agencję Live Nation.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę płaci się 12 zł miesięcznie. Na szczęście jest możliwość uniknięcia opłaty po wykonaniu w danym miesiącu obrotów bezgotówkowych na 1000 zł.

Plastik z funkcją kredytową ma 56-dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli spłacimy powstałe zadłużenie w terminie wskazanym przez bank na wyciągu, nie ponosimy kosztów korzystania z jego pieniędzy. W przeciwnym razie nalicza on odsetki karne.

Karta kredytowa to instrument, który bardzo różni się od karty do konta. Tą pierwszą też można pobierać gotówkę z bankomatu, ale ze względu na wysokie prowizje (8 proc., min. 10 zł) lepiej tego nie robić. Podobnie jak przelewów z rachunku karty.

Nie korzystajmy też z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej Citi Phone. Zadłużenie regulujmy przelewem, a nie w oddziale (20 zł) czy bankomacie (10 zł).

Opinie o telefonie LG K30 Dual SIM

lg k30 przódPromocyjny LG K30 Dual SIM LMX320EMW to jeszcze nowość, gdyż na rynku pojawił się w III kwartale br. Telefon jest wyposażony w 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Dziś te parametry już nie robią wrażenia, a właściwie można je uznać za przeciętne.

Sprzęt można za to wyróżnić za pojemną baterię 3000 mAh oraz ekran FullVision 18:9 (przekątna ma 5,45 cala). Za sprawą prostych krawędzi powierzchnia ekranu jest większa niż u konkurencji. Praktycznie bezramkowy wyświetlacz sprawia, że telefon łatwiej obsługuje się jedną ręką.

Przednia lampa LED z fleszem bardzo dobrze oświetla otoczenie, dzięki czemu można nią robić dobre jakościowo selfie. To ostatnie szybko i łatwo wzbogacimy o efekt bokeh, który odróżni fotografowane osoby od rozmytego otoczenia.

W ogóle funkcja aparatu jest w tym sprzęcie bardzo rozbudowana. Aparat jest na tyle wydajny, że umożliwi tworzenie w nocy jasnych i wyraźnych zdjęć z minimalną ilością szumów.

lg k30 tyłKolejny wyróżnik LG K30 Dual SIM to wytrzymałość. Smartfon spełnia wymagania normy MIL-STD 810G. Oznacza to, że radzi sobie z wysokimi i niskimi temperaturami, wysoką wilgotnością, wstrząsami mechanicznymi oraz szokiem termicznym.

Smartfon ma moduł NFC, co w tej klasie cenowej nie jest oczywiste. W efekcie można używać go do płatności mobilnych.

Opinia na koniec

Opłacalność udziału w promocji Banku Handlowego zależy od naszych zdolności wydatkowych. Wszystko przez 12-zł opłatę miesięczną za obsługę plastiku, której unika się po wykonaniu nim obrotów na 1000 zł.

Znacznie łatwiej jest zdobyć nagrodę. W tym celu wystarczy zalogować się do e-bankowości i wydać kartą Citi Simplicity 1500 zł w ciągu trzech miesięcy. Oczywiście im szybciej to zrobimy, tym szybciej otrzymamy tytułowy smartfon LG K30 Dual SIM.

A może bon 200 zł zamiast telefonu?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity 1500 zł, możemy otrzymać 200-zł bon do wykorzystania w Lidlu.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: smartfon LG K30 Dual SIM

+ smartfon LG K30
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Promocja otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
7 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Joanna 22 Styczeń 2020 23:45
  Ocena
  100

  Czy umowa na kartę jest terminowa? Można z niej zrezygnować po tych 3 miesiącach?

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dedeks 22 Styczeń 2020 23:51

   Z karty możesz zrezygnować dopiero po odbiorze telefonu.
   Odbiór nagrody jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

   Dużo zależy jak szybko zrobisz te płatności w wys. 2000 zł.

   Jeśli do końca kwietnia, to telefon odbierasz w czerwcu – w lipcu możesz już wypowiedzieć umowę.

   Jeśli wyrobisz się z transakcjami już w lutym, to telefon odbierasz w kwietniu, a w maju rezygnujesz z karty.

 2. Odpowiedz
  qwerty 24 Listopad 2019 14:27

  Taki smartfon kosztuje 423zł skad u nich cena 599zł

 3. Odpowiedz
  Benny 19 Listopad 2019 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon o wartości 600 zeta proste warunki przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(17) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  mlody 10 Październik 2019 09:50

  Mam pytanie.
  Zacząłem wypełniać wniosek o kartę online. Na etapie 3 (dane pracodawcy) musiałem zakończyć ze względu na brak danych. Następnego dnia, zadzwoniłem do BOK i wniosek został telefonicznie dokończony. Czy w takim przypadku również będą spełniał warunki promocji i będę uprawniony do nagrody (po spełnieniu pozostałych wymagań)?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Październik 2019 13:55

   Tu Ci na 100% nikt nie odpowie na to pytanie.

   Teoretycznie jeśli był to wniosek dokańczany (a nie całkowicie nowy) to powinno być wszystko ok.

   A co ci odpowiedzieli w BOK na to pytanie podczas wypełniania wniosku?

   • Odpowiedz
    mlody 10 Październik 2019 15:43

    BOK (kontakt poprzez CHAT) potwierdził, że jeśli wniosek został dokończony telefonicznie to będę mógł wziąć udział w tej promocji

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0