Promocja CitiBank: Telefon LG K30 (wart 599 zł) za wyrobienie karty Citi Simplicity

W najnowszej promocji Citibanku za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, możemy zgarnąć nowiuteńki telefon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł. Przy okazji zapewnimy sobie dostęp do darmowego przez kilkadziesiąt dni kredytu.

Citi Handlowy to jeden z najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje. Celuje zwłaszcza w oferty specjalne kart kredytowych, których jest czołowym wydawcą (trzecie miejsce po PKO BP i Santanderem). Zachęca do ich wyrobienia, kusząc premiami pieniężnymi, bonami zakupowymi albo nagrodami rzeczowymi typu smartfon.

Jak zdobyć smartfon LG K30 w promocji CitiBanku Handlowego?

W promocji dotyczącej karty kredytowej Simplicity organizacja zarządzana przez Sławomira Sikorę proponuje nowym klientom telefon LG K30 Dual SIM LMX320EMW o deklarowanej wartości 599 zł. Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Promocja CitiBankOtrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim
Ile można zyskać? SmartfonLG K30 Dual SIM LMX320EMW o wartości 599 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 marca 2020 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Wypełnić wniosek na stronie promocji, zaznaczając wymagane zgody
2. Zalogować się do aplikacji mobilnej
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 2000 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Oferta dostępna jest do 31 marca 2020 r. Mogą z niej skorzystać nowi klienci. Chodzi o osoby, które nie miały karty kredytowej tego banku od 1 stycznia 2018 r. Inne produkty, np. konto osobiste, nie wykluczają z udziału w akcji.

Chętni muszą spełnić wymogi formalne (wiek min. 18 lat, dochody min. 1200 zł netto na etacie lub 2500 zł na działalności gospodarczej) i pozytywnie przejść procedurę badania zdolności kredytowej.

Aby zdobyć smartfon należy:

 • Do 31 marca wypełnić formularz na stronie promocji
 • Dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochód (np. wyciąg z konta bankowego; szczegóły przekazuje konsultant, który kontaktuje się z klientem po rejestracji na stronie promocji)
 • Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 2000 zł.

Informację o przyznaniu nagrody bank wyśle do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wymogów. Zrobi to przez wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online.

Natomiast przekazanie telefonu nastąpi do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Prosty przykład.

Jeśli kartę wyrobimy  w lutym, to do końca maja 2020 będziemy mieć czas na realizację regulaminowych zadań: zalogowania się do bankowości i dokonania transakcji kartą za 2000 zł. Oznacza to, że średnio w miesiącu będziemy musieli wydać kartą ok. 670 złotych – dla osoby pracującej, nie powinno to stanowić większego problemu.

O spełnieniu warunków CitiBank poinformuje nas poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym do końca kolejnego miesiąca. W naszym przykładzie – do końca czerwca 2020.

Z kolei przekazanie nagrody powinno się odbyć do końca lipca 2020. Odbywa się to przez kuriera. Do tego dnia promocyjna karta musi być aktywna.

Praktyka pokazuje, że im szybciej spełnimy warunki, tym lepiej, bo wtedy skróci się czas oczekiwania na nagrodę. Jeśli warunki zostałyby przez nas spełnione miesiąc wcześniej (np. już w marcu), to telefon otrzymalibyśmy również miesiąc szybciej ( do końca czerwca).

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Za wyrobienie karty Simplicity się nie płaci. Nie ponosi się też kosztów miesięcznej ani rocznej obsługi i nie trzeba w tym celu spełniać żadnych warunków.

Oprocentowanie wykorzystanych środków wynosi 10 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie.

Na co trzeba uważać?

Opłaty pojawiają się przy usługach dodatkowych (CitiPhone, karta dodatkowa, naklejka zbliżeniowa) albo gdy korzystamy z produktu niezgodnie z przeznaczeniem (wypłaty z bankomatów, przelewy z rachunku karty – 8 proc. min. 10 zł od każdej operacji). Oczywiście ponosimy też koszty odsetek (10 proc. rocznie), o ile na czas nie uregulujemy wykorzystanego limitu (okres bezodsetkowy to 56 dni).

Przy umiejętnym korzystaniu nie poniesie się żadnych kosztów posiadania karty kredytowej Citi Simplicity.

Opinie o telefonie LG K30 Dual SIM

lg k30 przódPromocyjny LG K30 Dual SIM LMX320EMW to jeszcze nowość, gdyż na rynku pojawił się w III kwartale br. Telefon jest wyposażony w 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Dziś te parametry już nie robią wrażenia, a właściwie można je uznać za przeciętne.

Sprzęt można za to wyróżnić za pojemną baterię 3000 mAh oraz ekran FullVision 18:9 (przekątna ma 5,45 cala). Za sprawą prostych krawędzi powierzchnia ekranu jest większa niż u konkurencji. Praktycznie bezramkowy wyświetlacz sprawia, że telefon łatwiej obsługuje się jedną ręką.

Przednia lampa LED z fleszem bardzo dobrze oświetla otoczenie, dzięki czemu można nią robić dobre jakościowo selfie. To ostatnie szybko i łatwo wzbogacimy o efekt bokeh, który odróżni fotografowane osoby od rozmytego otoczenia.

W ogóle funkcja aparatu jest w tym sprzęcie bardzo rozbudowana. Aparat jest na tyle wydajny, że umożliwi tworzenie w nocy jasnych i wyraźnych zdjęć z minimalną ilością szumów.

lg k30 tyłKolejny wyróżnik LG K30 Dual SIM to wytrzymałość. Smartfon spełnia wymagania normy MIL-STD 810G. Oznacza to, że radzi sobie z wysokimi i niskimi temperaturami, wysoką wilgotnością, wstrząsami mechanicznymi oraz szokiem termicznym.

Smartfon ma moduł NFC, co w tej klasie cenowej nie jest oczywiste. W efekcie można używać go do płatności mobilnych.

Opinia na koniec

Choć LG K30 Dual SIM jest telefonem z segmentu budżetowego i Citibank trochę zawyżył jego wartość, to zawsze lepiej być kilkaset złotych do przodu niż do tyłu. Warunki promocji nie są specjalnie trudne do spełnienia (wydanie 2000 zł w ciągu trzech miesięcy), a nagroda powinna przypaść do gustu większości użytkowników.

Do tego da się uniknąć kosztów posiadania karty kredytowej, o ile będziemy używać jej zgodnie z przeznaczeniem i w terminie spłacać wykorzystany limit.

A może bon 400 zł zamiast telefonu?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity nieco mniej bo 1500 zł, możemy otrzymać 400-zł bon do wykorzystania na Allegro.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: smartfon LG K30 Dual SIM

+ smartfon LG K30 (599 zł)
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Promocja otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
7 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Joanna 22 Styczeń 2020 23:45
  Ocena
  100

  Czy umowa na kartę jest terminowa? Można z niej zrezygnować po tych 3 miesiącach?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dedeks 22 Styczeń 2020 23:51

   Z karty możesz zrezygnować dopiero po odbiorze telefonu.
   Odbiór nagrody jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

   Dużo zależy jak szybko zrobisz te płatności w wys. 2000 zł.

   Jeśli do końca kwietnia, to telefon odbierasz w czerwcu – w lipcu możesz już wypowiedzieć umowę.

   Jeśli wyrobisz się z transakcjami już w lutym, to telefon odbierasz w kwietniu, a w maju rezygnujesz z karty.

 2. Odpowiedz
  qwerty 24 Listopad 2019 14:27

  Taki smartfon kosztuje 423zł skad u nich cena 599zł

 3. Odpowiedz
  Benny 19 Listopad 2019 15:49
  Ocena
  100

  Chyba najlepsza promocja aktualnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Przy umiejętnym korzystaniu z tej karty (nie korzystaniu z płatnych operacji, spłacie zadłużenia w terminie) można za nią nic nie płacić

  + ZALETY: nowy smartfon o wartości 600 zeta proste warunki przy uważnym korzystaniu można za kartę nic nie płacić
  - WADY: płatne operacje w bankomatach i w oddziale
  Pomocne(16) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  mlody 10 Październik 2019 09:50

  Mam pytanie.
  Zacząłem wypełniać wniosek o kartę online. Na etapie 3 (dane pracodawcy) musiałem zakończyć ze względu na brak danych. Następnego dnia, zadzwoniłem do BOK i wniosek został telefonicznie dokończony. Czy w takim przypadku również będą spełniał warunki promocji i będę uprawniony do nagrody (po spełnieniu pozostałych wymagań)?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Październik 2019 13:55

   Tu Ci na 100% nikt nie odpowie na to pytanie.

   Teoretycznie jeśli był to wniosek dokańczany (a nie całkowicie nowy) to powinno być wszystko ok.

   A co ci odpowiedzieli w BOK na to pytanie podczas wypełniania wniosku?

   • Odpowiedz
    mlody 10 Październik 2019 15:43

    BOK (kontakt poprzez CHAT) potwierdził, że jeśli wniosek został dokończony telefonicznie to będę mógł wziąć udział w tej promocji

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0