Rekord! Aż 1200 zł premii w promocji karty kredytowej CitiBanku

Aktualizacja - 2024.05.23

Warunki promocji z bardzo krótkim okresem karencji są dość wymagające, ale w zamian można liczyć naprawdę na solidną premię. Ta ma postać gotówki (600 zł) oraz punktów wymienianych na nagrody (600 zł).

Popularne porzekadło mówi, że wszystko jest dla ludzi. Dotyczy to również karty kredytowej. Jest powszechnie demonizowana jako narzędzie wpędzające w długi. Jednak umiejętnie używana daje wiele korzyści, np. darmowe finansowanie przez określony czas i płynność finansową.

Promocja Citibanku z premią 1200 zł

Jeśli więc jesteśmy świadomi, że każdy dług trzeba oddać, zwróćmy uwagę na ofertę Citi Handlowego. W zamian za wyrobienie jego karty kredytowej Simplicity i spełnienie określonych warunków możemy zyskać nawet 1200 zł.

W tej kwocie 600 zł to money-back, która zasila rachunek karty (zmniejsza zadłużenie). Natomiast 600 zł ma postać punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody.

Ponadto przez pierwsze 12 miesięcy CitiBank zwalnia z 12-zł opłaty za obsługę plastiku.

Trwająca do 30 września 2024 r. promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. nie miały w Citibanku karty kredytowej. Okres karencji jest więc bardzo krótki. Jednak może się zdarzyć, że wnioski osób, które w przeszłości były już wielokrotnie stroną umowy o ten instrument płatniczy wydawany przez Citi Handlowy, zostaną odrzucone.

powrót do menu ↑

Jak dostać 1200 zł- krok po kroku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o wartości 1200 zł? Należy:

1Do 30 września (lub wyczerpania puli nagród) na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem metody na selfie na smartfonie. Proces można też sfinalizować w placówce. Jednak tych Citi Handlowy ma zaledwie kilka w całym kraju (głównie w metropoliach).

Uwaga! Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w aplikacji Citi Mobile (nie w bankowości internetowej!).

Przejdź na stronę promocji

2Do końca drugiego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej:

 • zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczą, muszą najpierw utworzyć konto);

Przykład: zawierając umowę o kartę w maju czas na zarejestrowanie karty mamy do końca lipca (można to zrobić wczesniej). W przypadku wyrobienia plastiku w czerwcu omawiany warunek musimy spełnić do końca sierpnia.

3W pierwszych 5 miesiącach  po miesiącu zawarcia umowy realizować kartą transakcje bezgotówkowe wg poniższego schematu. I tak:

 • w 1 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonać transakcje na łączną kwotę min. 100 zł,
 • w 2 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonać transakcje na łączną kwotę min. 200 zł,
 • w 3 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonać transakcje na łączną kwotę min. 300 zł,
 • w 4 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonać transakcje na łączną kwotę min. 400 zł,
 • w 5 i 6 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym ze wskazanych miesięcy wykonaj transakcje na łączną kwotę min. 500 zł.

Przykład: Jeśli więc umowę zawrzemy w maju, spełnianie warunków zaczynamy od czerwca i wykonujemy je do listopada 2024.

Za spełnienie powyższego etapu otrzymamy 48 000 punktów Bezcenne Chwile o łącznej wartości 600 zł (8000 punktów za każdy miesiąc).

4W 7,8,9,10,11 i 12 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę  dokonać przynajmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 500 zł (w każdym ze wskazanych miesięcy).

Przykład: Jeśli więc umowę zawrzemy w maju, spełnianie warunków zaczynamy od grudnia 2024 i kontynuujemy do maja 2025.

Za spełnienie powyższego etapu otrzymamy 600 zł w formie zasilenia karty kredytowej (100 zł za każdy miesiąc).

Przekazanie nagrody

Nagroda za wyrobienie karty Simplicity podzielona jest na 12 części. Na pierwszą, czyli 48.000 pkt Mastercard Bezcenne Chwile o ekwiwalencie 600 zł, pracujemy przez pierwsze 6 miesięcy po zawarciu umowy.

Natomiast na kolejne premie – w kolejnych 6 miesiącach. Za każdy możemy otrzymać 100 zł zwrotu na rachunek karty. W sumie daje to 600 zł.

O zdobyciu każdej z gratyfikacji bank poinformuje wiadomością w systemie transakcyjnym Citibank Online do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków jej przyznania. Przekaże ją w ciągu kolejnych 30 dni. Punkty będą ważne przez dziewięć miesięcy od zasilenia nimi konta uczestnika programu lojalnościowego.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa w Citi Handlowym?

Standardowo obsługa karty kredytowej Simplicity kosztuje 12 zł miesięcznie. Bank nie nalicza opłaty pod warunkiem wykonania obrotów na min. 1000 zł miesięcznie. Jednak w ramach promocji bezwarunkowo zwalnia z tej daniny przez pierwszy rok trwania umowy.

Ewentualne koszty mogą się pojawić, jeśli nie będziemy spłacać zadłużenia na czas. Należy też wiedzieć, że niektóre operacje wykonywane kartą kredytową, np. sprawdzenie dostępnego limitu w bankomacie albo wypłata w nim gotówki, również wiążą się z opłatami.

Oprocentowanie RRSO wykorzystanych środków wynosi 23,15 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie (okres bezodsetkowy wynosi 56 dni).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to propozycja dla osób, które chcą związać się z bankiem na co najmniej 12 miesięcy. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Simplicity i wydawanie nią co miesiąc od 100 do 500 zł zyskają premię sięgającą 1200 zł, z czego 600 zł to gotówka, a reszta (600 zł) – punkty wymieniane na nagrody.

Nie poniosą też kosztów utrzymania plastiku, bo w ramach promocji przez pierwszy rok Citibank nie nalicza opłaty za obsługę. Później zwalnia z niej pod warunkiem realizowania obrotów bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł.

Wolisz inną nagrodę? W Citibanku dostępne są teraz inne oferty specjalne. W ramach najlepszej z nich zyskujemy nawet smartfon Samsung Galaxy A15.

Bank Handlowy premiuje też otwarcie darmowego konta osobistego. W tym przypadku premia wynosi  700 zł za konto w CitiBanku.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja 1200 zł

+ 1200 zł premii
77 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
6 opinie
Zaserwuj sobie kartę kredytową

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena
9.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Nikodem 20 Czerwiec 2024 16:47

  Daję znać, że próbowałem dokończyć otwieranie umowy w placówce – pani na infolinii, która dzwoniła „przekazać informacje marketingowe” (prawie się przez to rozłączyłem, myślałem że kolejny spam), a tak naprawdę umówić przyjazd kuriera, powiedziała oburzona że „absolutnie się nie da, nie jak zacząłem przez internet”. Tak że może i ta opcja istnieje, jak tu w opisie jest napisane, ale nie każdemu jest to dane.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0