Rekord! Aż 1200 zł premii w promocji karty kredytowej CitiBanku

Aktualizacja - 2023.10.02

Warunki promocji z bardzo krótkim okresem karencji są dość wymagające, ale w zamian można liczyć naprawdę na solidną premię. Ta ma postać gotówki (900 zł) oraz punktów wymienianych na nagrody (300 zł).

Jeśli nie interesuje nas ta forma nagrody, rozważmy udział w alternatywnych promocjach Citibanku o bardzo zbliżonych warunkach. W pierwszej z nich gratyfikacją jest 600 zł do sklepów Lidl.

Popularne porzekadło mówi, że wszystko jest dla ludzi. Dotyczy to również karty kredytowej. Jest powszechnie demonizowana jako narzędzie wpędzające w długi. Jednak umiejętnie używana daje wiele korzyści, np. darmowe finansowanie przez określony czas i płynność finansową.

Promocja Citibanku z premią 1200 zł

Jeśli więc jesteśmy świadomi, że każdy dług trzeba oddać, zwróćmy uwagę na ofertę Citi Handlowego. W zamian za wyrobienie jego karty kredytowej Simplicity i spełnienie określonych warunków możemy zyskać nawet 1200 zł.

W tej kwocie 900 zł to money-back, która zasila rachunek karty (zmniejsza zadłużenie). Natomiast 300 zł ma postać punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody.

Ponadto przez pierwsze 12 miesięcy organizacja kierowana przez Elżbietę Światopełk-Czetwertyńską zwalnia z 12-zł opłaty za obsługę plastiku.

Trwająca do 16 października 2023 r. promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 lipca 2023 r. nie miały w Citibanku karty kredytowej. Okres karencji jest więc bardzo krótki. Jednak może się zdarzyć, że wnioski osób, które w przeszłości były już wielokrotnie stroną umowy o ten instrument płatniczy wydawany przez Citi Handlowy, zostaną odrzucone.

Ważne! Obowiązuje limit 300 uczestników. Trzeba też spełnić wymogi formalne (wiek, zarobki, staż pracy / prowadzenia działalności).
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 1200 zł premii – krok po kroku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o wartości 1200 zł? Należy:

1Do 16 października (lub wyczerpania puli nagród) na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem metody na selfie na smartfonie. Proces można też sfinalizować w placówce. Jednak tych Citi Handlowy ma zaledwie kilka w całym kraju (głównie w metropoliach).

Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w bankowości internetowej lub w aplikacji Citi Mobile.

Przejdź na stronę promocji

2Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej:

  • zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczą, muszą najpierw utworzyć konto);

Przykład: zawierając umowę o kartę w październiku czas na zarejestrowanie karty mamy do końca listopada (można to zrobić już w październiku).

3W każdym z 11 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy realizować kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 2000 zł.

Jeśli obroty będą się mieścić w przedziale 500-1999,99 zł miesięcznie, nagroda będzie mniejsza (łącznie: 550 zł).

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: Jeśli więc umowę zawrzemy w październiku, spełnianie warunków zaczynamy od listopada i wykonujemy je do września 2024.

Przekazanie nagrody

Nagroda za wyrobienie karty Simplicity podzielona jest na 10 części. Na pierwszą, czyli 24.000 pkt Mastercard Bezcenne Chwile o ekwiwalencie 300 zł, pracujemy przez pierwsze trzy miesiące po zawarciu umowy.

Natomiast na kolejne premie – w ośmiu kolejnych miesiącach. Za każdy możemy otrzymać 100 zł zwrotu na rachunek karty. W sumie daje to 800 zł.

Kolejne 100 zł otrzymamy za wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz dokonanie transakcji kartą na min. 500 zł.

O zdobyciu każdej z gratyfikacji bank poinformuje wiadomością w systemie transakcyjnym Citibank Online do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków jej przyznania. Przekaże ją w ciągu kolejnych 30 dni. Punkty będą ważne przez dziewięć miesięcy od zasilenia nimi konta uczestnika programu lojalnościowego.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa w Citi Handlowym?

Standardowo obsługa karty kredytowej Simplicity kosztuje 12 zł miesięcznie. Bank nie nalicza opłaty pod warunkiem wykonania obrotów na min. 1000 zł miesięcznie. Jednak w ramach promocji bezwarunkowo zwalnia z tej daniny przez pierwszy rok trwania umowy.

Ewentualne koszty mogą się pojawić, jeśli nie będziemy spłacać zadłużenia na czas. Należy też wiedzieć, że niektóre operacje wykonywane kartą kredytową, np. sprawdzenie dostępnego limitu w bankomacie albo wypłata w nim gotówki, również wiążą się z opłatami.

Oprocentowanie RRSO wykorzystanych środków wynosi 26,35 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie (okres bezodsetkowy wynosi 56 dni).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to propozycja dla osób lepiej zarabiających, które chcą związać się z bankiem na co najmniej 12 miesięcy. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Simplicity i wydawanie nią co miesiąc min. 2000 zł zyskają premię sięgającą 1200 zł, z czego 900 zł to gotówka, a reszta (300 zł) – punkty wymieniane na nagrody.

Nie poniosą też kosztów utrzymania plastiku, bo w ramach promocji przez pierwszy rok Citibank nie nalicza opłaty za obsługę. Później zwalnia z niej pod warunkiem realizowania obrotów bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł.

Wolisz inną nagrodę? W alternatywnej promocji karty kredytowej do zdobycia jest: 600 zł na zakupy Lidl.

Bank Handlowy premiuje też otwarcie darmowego konta osobistego. W tym przypadku premia wynosi  400 zł za konto w CitiBanku.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja 1200 zł

+ 1200 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
6 opinie
Mogę więcej

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena
9.8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0