Rekordowe 900 zł premii w promocji karty kredytowej CitiBanku

Aktualizacja - start nowej edycji promocji - 2022.11.23

W zamian za wyrobienie karty Simplicity i minimalną aktywność (transakcje na 300 zł miesięcznie) Citi Handlowy proponuje do 600 zł premii oraz 24.000 pkt w programie Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody o wartości 300 zł. Do tego przez rok zwalnia z opłaty za plastik.

Inflacja w praktyce polega na tym, że na podstawowe dobra i usługi wydajemy więcej niż do tej pory. Zatem sprawia, że nasz dochód rozporządzalny się kurczy (no chyba że nasze zarobki rosną jeszcze szybciej). W takiej sytuacji łatwo stracić płynność finansową.

Tę można poprawić dzięki karcie kredytowej. Umiejętnie używana jest naprawdę przydatnym narzędziem. W dodatku w niektórych bankach można zyskać premię za jej wyrobienie.

Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Bezcenne Chwile

Świetnym przykładem jest Citi Handlowy. W zamian za zawarcie umowy o kartę Simplicity i spełnienie prostych warunkach przyznaje on premię 900 zł. W tej kwocie 600 zł stanowi gotówka (zasilenie rachunku karty, co zmniejsza zadłużenie albo zwiększa dostępny limit kredytowy), a resztę – 24.000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 300 zł.

Trwająca do 30 czerwca promocja skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie mają i od 1 września 2022 nie miały w Banku Handlowym karty kredytowej. Zatem okres karencji jest bardzo krótki.

Uwaga! Promocja dotyczy produktu kredytowego. Potencjalnie zainteresowani muszą spełnić wymogi formalne w postaci wieku (18 lat) oraz źródła i wysokości dochodów (np. umowa o pracę od trzech miesięcy i 1200 zł netto).

Ważne! Liczba uczestników promocji jest ograniczona do 3000 zawartych umów. To oznacza, że akcja może zakończyć się wcześniej. Zatem nie zwlekajmy z rejestracją, bo limit może zostać osiągnięty przed czasem.
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 900 zł premii – krok po kroku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o wartości 900 zł? Należy:

1Do 30 czerwca na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem metody na selfie na smartfonie. Proces można też sfinalizować w placówce. Jednak tych Citi Handlowy ma zaledwie kilka w całym kraju (głównie w metropoliach).

Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w bankowości internetowej lub w aplikacji Citi Mobile.

2Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej (systemu Citibank Online albo aplikacji Citi Mobile) – warunek ten spełniamy przy okazji aktywowania plastiku,
  • zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczą, muszą najpierw utworzyć konto);

Przykład: zawierając umowę o kartę w styczniu czas na zalogowanie się mamy do końca lutego (można to zrobić już w styczniu). W przypadku wyrobienia plastiku w lutym omawiany warunek musimy spełnić do końca marca.

3W każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy po wyrobieniu karty kredytowej zrealizować nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w styczniu płatności na  kwotę 300 zł/miesiąc należy wykonać od lutego do października.   Przy umowie w lutym czas na spełnienie tego wymogu przesunie się od marca do listopada.

Przekazanie nagrody

Premia za wyrobienie karty Simplicity podzielona jest na kilka części: 24.000 pkt oraz 6 x 100 zł w formie zasilenia rachunku karty.

Punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile zostaną dopisane do konta użytkownika w ciągu 30 dni od poinformowania go o przyznaniu nagrody. A to nastąpi do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Przykład. Umowę zawieramy w grudniu. Transakcje zrealizujemy od stycznia do marca. Bank informuje nas o przyznaniu punktów do końca kwietnia, a punkty otrzymujemy do końca maja.

Przelew zasilający rachunek karty otrzymamy za każdy miesiąc aktywności, licząc od czwartego do dziewiątego miesiąca po wyrobieniu plastiku. Otrzymamy go w ciągu 30 dni.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa w Citi Handlowym?

Standardowo za obsługę karty Simplicity bank nalicza 12 zł miesięcznie. Jednak w ramach promocji zwalnia z tej opłaty przez pierwsze 12 miesięcy od zawarcia umowy.

Po tym okresie również jest możliwość uniknięcia kosztów. W tym celu należy realizować kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł miesięcznie.

Z założenia instrument tego typu służy do płatności bezgotówkowych. Nie warto więc podejmować nim gotówki z bankomatów. Wiąże się to z aż 10-proc. prowizją (min. 20 zł).

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych np. bankowości telefonicznej CitiPhone, naklejki zbliżeniowej czy karty dodatkowej.

Oprocentowanie RRSO wykorzystanych środków wynosi 26,34 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie (okres bezodsetkowy wynosi 56 dni).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocję Citi Handlowego można polecić tym, którzy co miesiąc chcą mieć dostęp do darmowego finansowania nawet przez 56 dni i przy okazji zarobić na tym 600 zł w gotówce oraz 300 zł w formie punktów wymienianych na nagrody. Wystarczy, że wyrobią kartę kredytową Simplicity i co miesiąc będą nią realizować obrót bezgotówkowy na łącznie min. 300 zł.

Za posiadanie karty nic nie zapłacą przez pierwsze 12 miesięcy. Później będą musieli wykonywać płatnośći na łącznie min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym razie bank naliczy 12 zł.

Wolisz inną nagrodę? W alternatywnych promocjach karty kredytowej do zdobycia są: 450 zł na zakupy w Biedronce czy smartfon motorola e22.

Bank Handlowy premiuje też otwarcie darmowego konta osobistego. W tym przypadku premia wynosi 300 zł za konto w CitiBanku. Do tego dochodzi nawet 100 zł za transakcje plastikiem (money-back 1 proc.).

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja 900 zł

+ 900 zł premii
150 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
6 opinie
900 zł za kartę kredytową Citibanku

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena
9.8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0