900 zł premii w promocji karty kredytowej CitiBanku (+ 700 zł za konto)

Aktualizacja - 2024.04.18

W zamian za wyrobienie i używanie przez osiem miesięcy karty kredytowej Citibank przyznaje punkty, które można wymienić na wybrane przez siebie nagrody. Mogą to być np. vouchery Allegro, Circle K czy RTV Euro Agd.

Odpowiedzialność finansowa polega na tym, że z jednej strony gromadzimy nadwyżki finansowe, a z drugiej – jesteśmy przygotowani na nieplanowane wydatki. Jedno z drugim możemy połączyć, otwierając konto oszczędnościowe i wyrabiając kartę kredytową. Gdzie? Najlepiej w Citibanku.

Dla kogo jest promocja i ile można zyskać

W zamian za zawarcie z nim umowy o kartę kredytową Simplicity i spełnienie warunków możemy zyskać premię 900 zł w formie 72.000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty możemy wymienić na wybrane przez siebie nagrody, np. bony zakupowe Allegro, do Carrefoura czy Circle K.

Ponadto przez pierwszy rok Citi Handlowy bezwarunkowo zwalnia z 12-zł opłaty za obsługę plastiku. Daje to oszczędność rzędu 144 zł rocznie.

Trwająca do 3 czerwca akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie mają lub od 1 kwietnia 2023 nie miały karty kredytowej Citi Handlowego.

Ważne! W promocji obowiązuje limit 1500 uczestników. Ponadto zainteresowani muszą wykazać się zdolnością kredytową (dochód min. 1200 zł netto lub 2500 zł netto przy działalności gospodarczej).

Ofertę można połączyć z promocją darmowego CitiKonta. W niej do zgarnięcia jest 700 zł w gotówce. Premię otrzymuje się po wykazaniu aktywnością (wpływy + transakcje kartą do konta).

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 900 zł premii – krok po kroku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o wartości 900 zł? Należy:

1Do 3 czerwca 2024 r. lub osiągnięcia limitu uczestników na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem metody na selfie na smartfonie. Proces można też sfinalizować w placówce.

Ważne! Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w aplikacji mobilnej  Citi Mobile (nie przez przeglądarkę!).

2Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej:

  • zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczą, muszą najpierw utworzyć konto);

Przykład: zawierając umowę o kartę w kwietniu czas na zalogowanie się mamy do końca maja (można to zrobić już w kwietniu). W przypadku wyrobienia plastiku w maju omawiany warunek musimy spełnić do końca czerwca.

3Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w kwietniu płatności należy wykonać do końca lipca.   Przy umowie w maju czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do końca sierpnia.

4W każdym z pięciu kolejnych miesięcy (od czwartego do ósmego po wyrobieniu karty włącznie) wykonać kartą min. 10 płatności bezgotówkowych na łącznie min. 200 zł

Przykład: zawierając umowę w kwietniu płatności należy wykonać od sierpnia do końca grudnia.   Przy umowie w maju czas na spełnienie tego wymogu przesunie się od wrzenia do końca stycznia 2025 listopada.

5Do końca 12. miesiąca po wyrobieniu karty rozłożyć na raty przynajmniej jedną transakcję o wartości min. 1000 zł Uwaga! Raty są oprocentowane.

Przekazanie nagrody

Premia za wyrobienie karty kredytowej podzielona jest na siedem części: 300 zł (24000 pkt) oraz 6 x 100 zł (po 8000 pkt). Łącznie daje to 900 zł, czyli 72.000 pkt.

Punkty zostaną dopisane do konta uczestnika programu Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od poinformowania go o spełnieniu warunków przyznania nagrody. To nastąpi do końca następnego miesiąca po miesiącu wykazania się aktywnością poprzez wiadomość w systemie Citibank Online.

Punkty będą ważne przez dziewięć miesięcy od zasilenia nimi konta uczestnika.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa w Citi Handlowym?

Wydanie karty kredytowej Citi Simplicity odbywa się bezpłatnie. Po upływie 12 miesięcy jej obsługa kosztuje 12 zł miesięcznie. Z opłaty zwalnia wykonanie obrotów bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł miesięcznie.

By uniknąć kosztów, spłacajmy zadłużenie w terminie wskazanym na wyciągu. Róbmy to przelewem internetowym. Nie pobierajmy gotówki z bankomatu, nie sprawdzajmy w nim salda (tylko w aplikacji) ani nie korzystajmy z usług dodatkowych.

RRSO długu na karcie wynosi 23,15 proc. Jednak dotyczy to sytuacji, w której wykorzystanych środków nie spłacamy w terminie, tylko oddajemy w ratach. Bank musi podawać informację o reprezentatywnym przykładzie na mocy ustawy o kredycie konsumenckim.

Jeśli wykorzystany limit spłacimy na czas, unikniemy odsetek. By tak się stało, musimy zrezygnować z ostatniej części nagrody lub zapłacić kilka-kilkanaście złotych odsetek w zależności od wielkości rozkładanej na raty płatności.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to dobra propozycja dla tych, którzy sami lubią wybierać nagrody. Takie osoby w zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykazanie się aktywnością (transakcje na 1000 zł w ciągu trzech miesięcy + 10 płatności na min. 200 zł w każdym z pięciu kolejnych miesięcy + rozłożenie jednej transakcji na raty) otrzymają 72.000 pkt z możliwością wymiany na nagrody o wartości 900 zł. Mogą to być np. vouchery Allegro.

Zasadniczo uczestnictwo w akcji nie wiąże się z kosztami, ponieważ przez pierwszy rok bank zwalnia z opłaty za obsługę plastiku. Zapłacimy jedynie odsetki za rozłożenie jednej płatności na raty. Ale jeśli zrezygnujemy z ostatniej części premii (100 zł), nie poniesiemy tych kosztów.

Wolisz inną nagrodę? W alternatywnych promocjach karty kredytowej (z łatwiejszymi warunkami) można zdobyć:  bony 600 zł do Biedronki  czy też smartfon Samsung Galaxy A15.

Bank Handlowy premiuje też otwarcie darmowego konta osobistego. W tym przypadku premia wynosi  700 zł za konto w CitiBanku.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja 900 zł

+ 900 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
6 opinie
900 zł za kartę kredytową Citibanku

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena
9.8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0