Rekordowe 900 zł premii w promocji karty kredytowej CitiBanku

Aktualizacja - 2022.03.30

W zamian za wyrobienie karty Simplicity i minimalną aktywność (transakcje na 300 zł miesięcznie) Citi Handlowy proponuje do 600 zł premii oraz 24.000 pkt w programie Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody o wartości 300 zł. Do tego przez rok zwalnia z opłaty za plastik.

Inflacja w praktyce polega na tym, że na podstawowe dobra i usługi wydajemy więcej niż do tej pory. Zatem sprawia, że nasz dochód rozporządzalny się kurczy (no chyba że nasze zarobki rosną jeszcze szybciej). W takiej sytuacji łatwo stracić płynność finansową.

Tę można poprawić dzięki karcie kredytowej. Umiejętnie używana jest naprawdę przydatnym narzędziem. W dodatku w niektórych bankach można zyskać premię za jej wyrobienie.

Zyskaj do 600 zł na Allegro i 300 zł w punktach Bezcenne Chwile

Świetnym przykładem jest Citi Handlowy. W zamian za zawarcie umowy o kartę Simplicity i spełnienie prostych warunkach przyznaje on premię 900 zł. W tej kwocie 600 zł stanowią karty podarunkowe na Allegro, a resztę – 24.000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 300 zł.

Trwająca do 31 sierpnia promocja skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie mają i od 1 stycznia 2023 nie miały w Banku Handlowym karty kredytowej. Zatem okres karencji jest bardzo krótki.

Uwaga! Promocja dotyczy produktu kredytowego. Potencjalnie zainteresowani muszą spełnić wymogi formalne w postaci wieku (18 lat) oraz źródła i wysokości dochodów (np. umowa o pracę od trzech miesięcy i 1200 zł netto).

Ważne! Liczba uczestników promocji jest ograniczona do 2500 zawartych umów. To oznacza, że akcja może zakończyć się wcześniej. Zatem nie zwlekajmy z rejestracją, bo limit może zostać osiągnięty przed czasem.
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 900 zł premii – krok po kroku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o wartości 900 zł? Należy:

1Do 31 sierpnia na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem metody na selfie na smartfonie. Proces można też sfinalizować w placówce. Jednak tych Citi Handlowy ma zaledwie kilka w całym kraju (głównie w metropoliach).

Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w bankowości internetowej lub w aplikacji Citi Mobile.

2Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty kredytowej:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej (systemu Citibank Online albo aplikacji Citi Mobile) – warunek ten spełniamy przy okazji aktywowania plastiku,
  • zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (osoby, które jeszcze w nim nie uczestniczą, muszą najpierw utworzyć konto);

Przykład: zawierając umowę o kartę w kwietniu czas na zalogowanie się mamy do końca maja (można to zrobić już w kwietniu). W przypadku wyrobienia plastiku w maju omawiany warunek musimy spełnić do końca czerwca.

3W każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy po wyrobieniu karty kredytowej zrealizować nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w kwietniu płatności na  kwotę 300 zł/miesiąc należy wykonać od maja do stycznia.   Przy umowie w maju czas na spełnienie tego wymogu przesunie się od czerwca do lutego.

Przekazanie nagrody

Premia za wyrobienie karty Simplicity podzielona jest na kilka części: 300 zł w punktach bezcenne chwile (24 000 punktów) oraz 600 zł w formie kart podarunkowych Allegro.

Punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile zostaną dopisane do konta użytkownika w ciągu 30 dni od poinformowania go o przyznaniu nagrody. A to nastąpi do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Przykład. Umowę zawieramy w kwietniu. Transakcje za pierwsze 3 miesiące zrealizujemy od maja do lipca. Bank informuje nas o przyznaniu punktów do końca sierpnia, a punkty otrzymujemy do końca września.

Karty podarunkowe na Allegro otrzymamy za każdy miesiąc aktywności, licząc od czwartego do dziewiątego miesiąca po wyrobieniu plastiku. Otrzymamy je w ciągu 30 dni w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Uwaga! Bony na Allegro mają 6-miesięczny termin ważności. Aby móc zrealizować dany bon, należy wpisać jego numer w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa w Citi Handlowym?

Standardowo za obsługę karty Simplicity bank nalicza 12 zł miesięcznie. Jednak w ramach promocji zwalnia z tej opłaty przez pierwsze 12 miesięcy od zawarcia umowy.

Po tym okresie również jest możliwość uniknięcia kosztów. W tym celu należy realizować kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł miesięcznie.

Z założenia instrument tego typu służy do płatności bezgotówkowych. Nie warto więc podejmować nim gotówki z bankomatów. Wiąże się to z aż 10-proc. prowizją (min. 20 zł).

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych np. bankowości telefonicznej CitiPhone, naklejki zbliżeniowej czy karty dodatkowej.

Oprocentowanie RRSO wykorzystanych środków wynosi 26,34 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie (okres bezodsetkowy wynosi 56 dni).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocję Citi Handlowego można polecić tym, którzy co miesiąc chcą mieć dostęp do darmowego finansowania nawet przez 56 dni i przy okazji zarobić na tym 600 zł na Allegro oraz 300 zł w formie punktów wymienianych na nagrody. Wystarczy, że wyrobią kartę kredytową Simplicity i co miesiąc będą nią realizować obrót bezgotówkowy na łącznie min. 300 zł.

Za posiadanie karty nic nie zapłacą przez pierwsze 12 miesięcy. Później będą musieli wykonywać płatnośći na łącznie min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym razie bank naliczy 12 zł.

Wolisz inną nagrodę? W alternatywnych promocjach karty kredytowej do zdobycia są: 600 zł na zakupy na Allegro czy smartfon motorola e22.

Bank Handlowy premiuje też otwarcie darmowego konta osobistego. W tym przypadku premia wynosi  350 zł za konto w CitiBanku. Do tego dochodzi nawet 100 zł za transakcje plastikiem (money-back 1 proc.).

Karta kredytowa Citi Simplicity

Promocja 900 zł

+ 900 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
6 opinie
900 zł za kartę kredytową Citibanku

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena
9.8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0