Promocja zakończona

Promocja BGŻ BNP: 320 zł za aktywne korzystnie z konta i karty

Zobacz stronę promocji
+ 320 zł premii
Promocja zakończona

Nawet 320 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w promocji “Konto na Miarę”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Optymalnego.

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Konto na Miarę” stanowi  320 zł premii pieniężnej przyznawanej za otwarcie konta i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w miesiącach kwiecień 2019 r. – grudzień 2019 r.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy za aktywację aplikacji mobilnej GOmobile do 31 marca 2019 r.
Pozostałe 270 zł (w postaci 9 nagród po maks. 30 zł) możemy otrzymać jako premię w wysokości 3% kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w miesiącach kwiecień – grudzień 2019 r. (maks. 30 zł na miesiąc).

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 28 lutego 2019 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 320 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty:

 • do 28.02.2019 r. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptuj regulamin i zaznacz wymagane zgody marketingowe,
 • do 21.03.2019 r. zawrzyj umowę o uruchomienie konta wraz z kartą,
 • do 31.03.2019 r.  aktywuj aplikację mobilną banku GOmobile,
 • w każdym z  miesięcy: kwiecień – grudzień 2019 r. wykonaj min. 3 przelewy z Aplikacji mobilnej GOmobile,
 • w miesiącach: kwiecień – grudzień 2019 r. aktywnie korzystaj z karty – bank będzie naliczał premię w wysokości 3% kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych odpowiednio w miesiącu, za który przyznawana jest nagroda (maks. 30 zł w danym miesiącu).

Pamiętaj, że aby otrzymać w danym miesiącu premię 3% kwoty transakcji należy spełnić warunek wykonania min. 3 przelewów Aplikacją mobilną GOmobile.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za aktywację Aplikacji GOmobile. Informację o niej otrzymasz do 19 kwietnia 2019 r., a przelew nagrody nastąpi do 30 kwietnia 2019 r.

Nagrody  będące premią za transakcję kartą (9 nagród po maks. 30 zł), wydawane będą co 3 miesiące, informacje o zdobyciu kolejnych nagród otrzymasz do:

 • 16 lipca 2019 r. dla Nagród od 2 do 4
 • 16 października 2019 r. dla Nagród od 5 do 7
 • 15 stycznia 2020 r. dla Nagród od 8 do 10

Przelew zostanie zrealizowany do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o nagrodzie.

3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto Optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1500 rejestracji). Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można całkiem sporo – teoretycznie 320 zł w ciągu 9 miesięcy aktywności.

Pierwsze 50 zł jest banalnie proste do uzyskania. Z kolejnymi nagrodami, będącymi zwrotem 3% transakcji kartą będzie już nieco więcej zachodu. Aby uzyskać maksymalny miesięczny zwrot w postaci nagrody 30 zł, trzeba będzie dokonać transakcji kartą za min 1000 zł w każdym miesiącu promocji (3% *1000 zł). Oczywiście, jesli dokonamy transakcji na mniejsza kwotę  w miesiącu to otrzymamy odpowiednio mniejszą premię np. za transakcje za 500 zł w miesiącu otrzymamy premię w wysokości 15 zł.

Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Konto Optymalne

PROMOCJA: Konto na Miarę

+ 320 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja "Konto na Miarę"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
5 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Niki 6 Luty 2019 15:42

  Jeśli pi razy drzwi średnio w miesiącu dokonuję zakupów za 800 zł, to ile maksymalnie mogę wyciągnąć z tej promocji?

  • Odpowiedz
   Redakcja 6 Luty 2019 16:31

   Za samą aktywację aplikacji mobilnej dostajesz już 50 zł.

   Potem jeśli w każdym z miesięcy od kwietnia do grudnia dokonasz transakcji za 800 zł to razem powinnaś otrzymać 24 zł premii (3% z 800 zł) za każdy miesiąc czyli 9×24 zł = 216 zł.

   Oczywiście trzeba pamiętać też, o dokonaniu 3 przelewów na dowolną kwotę aplikacją mobilną w każdym z tych miesięcy (warunek promocji).

 2. Odpowiedz
  tymon 21 Wrzesień 2018 21:44

  Czy warto założyć Konto Optymalne w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, premie pieniężne, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 Wrzesień 2018 15:50

   Jest dobrze

   Na Konto optymalne w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na bonus dla nowego klienta.

  • Odpowiedz
   esti 23 Kwiecień 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0