150 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego BNP Paribas

150 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka  może uzyskać nowy klient w najnowszej promocji Konta Optymalnego. Wystarczy założyć konto, aktywować aplikację mobilną i wykonać kilka transakcji kartą.

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Promocja otwarta na dzisiaj” stanowi e-kod o wartości 150 zł, który można wykorzystać w sieci sklepów Biedronka.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1200 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 31 lipca 2019 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas, w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 150 zł do Biedronki krok po kroku

Aby skorzystać z oferty:

 • do 31 lipca należy złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 14 sierpnia zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 31 sierpnia  aktywować aplikację mobilną banku GOmobile,
 • w następnym miesiącu (po aktywacji Aplikacji GOmobile), dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

Po spełnieniu warunków promocji, informacje o zdobyciu nagrody otrzymamy na adres e-mail do 17 dnia kolejnego miesiąca. Samo przekazanie e-kodu nastąpi do ostatniego dnia tego miesiąca, za pomocą wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany podczas rejestracji.

e-kod o wartości 150 zł można wykorzystać w sieci sklepów Biedronka na terenie Polski. Nagroda ważna jest do dnia 31.05.2020 r.

Prosty przykład. Uczestnik rejestruje się w promocji 15 maja i w tym dniu składa wniosek o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Następnie 20 maja podpisuje umowę, a w dniu 25 maja aktywuje Aplikację GOmobile. Transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wykonuje w czerwcu. W związku z tym, informację o zdobyciu nagrody otrzyma do 17 lipca, a sam e-kod zostanie mu przekazany do końca lipca.
3

Konto Otwarte w BNP Paribas – ile kosztuje?

Konto Otwarte jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty dla osób poniżej 26 lat jest również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat. Dla osób starszych wystarczy dokonać 1 transakcji w miesiącu by mieć darmową kartę.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP Paribas, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Samo Konto Otwarte jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę.

Promocja z bonem do Biedronki jest łatwo dostępna, a i zyskać można całkiem sporo – 150 zł za bardzo proste aktywności.

BNP Paribas za założenie konta oferuje także promocje z alternatywnymi bonusami: 250 zł do Orlenu lub 200 zł do H&M. Warunki do spełnienia są takie same, inne są tylko nagrody.

Promocja otwarta na świat
+ 250 zł do Orlenu
43 dni do końca promocji
Promocja otwarta na eświat
+ 200 zł do H&M
43 dni do końca promocji
Promocja otwarta na dzisiaj
+ 150 zł do Biedronki
43 dni do końca promocji
5

Dodatkowe 400 zł na zakupy za kartę kredytową

Na koniec warto przypomnieć, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja otwarta na dzisiaj

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  tymon 12 Maj 2019 21:44

  Czy warto założyć Konto Optymalne w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, premie pieniężne, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 Wrzesień 2018 15:50

   Jest dobrze

   Na Konto optymalne w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na bonus dla nowego klienta.

  • Odpowiedz
   esti 23 Kwiecień 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0