Łatwe 420 zł za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - 2023.05.01

Takie promocje są rzadko dostępne, bo banki rzadko płacą aż 420 zł za otwarcie konta i to w gotówce. Właśnie tyle proponuje BNP Paribas tym, którzy otworzą w nim konto osobiste i będą z niego aktywnie korzystać przez 2 miesiące. Tylko trzeba się pospieszyć bo liczba nagród ograniczona jest do 10000 rejestracji.

BNP Paribas to jeden z najaktywniejszych banków w pozyskiwaniu klientów. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego stara się przekonać odbiorców do swoich usług różnymi sposobami. Bardzo często robi to poprzez promocje z atrakcyjnymi premiami pieniężnymi.

Promocja 420 zł za konto

Świetnym przykładem jest akcja „Wspinaj się po okazję”. Polega ona na tym, że w zamian za otwarcie konta osobistego w BNP Paribas i spełnienie prostych warunków (wykonanie wskazanych niżej czynności), zyskuje się do 420 zł w gotówce. Na tle konkurencji to bardzo sowita gratyfikacja.

Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów banku. Chodzi o osoby, które nie mają ani nie miały ROR-u w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na tle konkurencji okres karencji jest więc stosunkowo niedługi. Dzięki temu byli klienci banku, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 10000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 16 czerwca. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć nagrody krok po kroku?

Aby zdobyć premię o wartości 420 zł należy:

1Do 16 czerwca  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą.

Wniosek o konto składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! W czasie wypełniania wniosku należy wyłączyć wszelkie wtyczki typu adblock w przeglądarce, aby móc go prawidłowo ukończyć.

2Do 30 czerwca zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo w aplikacji GOmobile (pobieramy ją podczas wypełniania wniosku, na etapie metody zawarcia umowy o ROR).

Aktywacja konta odbywa się z chwilą nadania PIN-u karcie płatniczej, którą przywiezie nam kurier. Mamy na to 7 dni od jej odbioru.

Za zawarcie umowy i aktywację karty otrzymujemy pierwsze 40 zł w gotówce.

3W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji karty (nadania jej PINu):

 • wykonać przelewy internetowe (w systemie GOonline albo aplikacji GOmobile) na łączną kwotę min. 500 zł,
 • zrealizować 5 płatności kartą na dowolną kwotę,
 • dokonać płatności za zakupy z użyciem kodu Blik (w internecie lub punkcie stacjonarnym) na łączna kwotę min. 200 zł,
 • zapewnić wpływy na konto łącznie min. 200 zł (np. przelewem ze swojego konta w innym banku).

Jeśli PIN do karty nadaliśmy w maju to powyższe warunki spełniamy w czerwcu i w lipcu. Jeżeli zrobimy to w czerwcu, to warunki spełniamy w lipcu i sierpniu.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymujemy dwa przelewy po 190 zł każdy.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 200 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Kod Blik do płatności można wygenerować po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród

Premie pieniężne (40 zł, 190 zł i 190 zł) bank wypłaci do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków ich przyznania. Ważne! O prawie do bonusów pieniężnych dowiemy się do 22 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W pierwszym mailu informującym o tym fakcie bank przekaże też instrukcję uzupełnienia danych niezbędnych do przelewu, czyli numeru promocyjnego konta. Będziemy musieli to zrobić do 26 dnia miesiąca.

powrót do menu ↑

Opłaty za konto w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 7 zł lub 0 zł
(0 zł po wyk. 3 transakcji kartą, zalogowaniu się min raz do bankowości internetowej oraz wyrażeniu zgód marketingowych)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji otwiera się ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Za Kartę Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas nalicza 7 zł miesięcznie. Jednak klient może uniknąć tej opłaty, wykonując plastikiem min. trzy płatności w miesiącu. Trzeba też wyrazić i utrzymać zgody marketingowe oraz co miesiąc zalogować się co najmniej raz do aplikacji lub systemu transakcyjnego.

Wybierając najtańszą kartę, można bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów przyoddziałowych oraz Planet Cash. Pozostałe plastiki zapewniają darmowy dostęp do wszystkich maszyn w kraju.

Klienci do 26 lat są zwolnieni z opłat za obsługę karty i wypłaty z obcych bankomatów.

Mając wspomnianą kartę, można bez prowizji pobierać gotówkę w maszynach własnych banku oraz należących do sieci Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie kosztuje 5 zł.

Uwaga! Wymóg transakcji kartą oraz opłaty za obce bankomaty nie dotyczą klientów mających mniej niż 26 lat.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego [email protected] dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to jak zwykle dobra oferta, w ramach której można zyskać do 420 zł w gotówce. Wystarczy założyć ROR i aktywnie z niego korzystać przez 2 miesiące (przelewy, wpłaty, płatności kartą i blikiem).

Jeszcze łatwiej zapewnić sobie całkowite zwolnienie z kosztów utrzymania ROR-u. Wystarczy trzy razy w miesiącu zapłacić kartą debetową. Trzeba też unikać wypłat z bankomatów innych niż własne i Planet Cash.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Wspinaj się po okazję

+ 420 zł premii
18 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
57 opinie
Wspinaj się po okazję

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
17 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Marek 29 Marzec 2023 12:12
  Ocena promocji
  100

  Wygląda na to, że ta promocja jest rzeczywiście banalnie prosta….

  Proszę o info czy dobrze kombinuje:

  Załóżmy, że w kwietniu wysyłam wniosek o konto, potem czekam na kuriera z kartą. Konto się aktywuje samo jak nadam pin karcie.

  W maju:
  – wpłacam sobie 500 zł na moje konto w paribasie 500 zł z mojego konta w mbanku (spełaniam warunek wpływu min. 200 zł)
  – potem następnego dnia przelewam sobie te 500 zł z paribas spowrotem do mbanku (spełniam warunek przelewów min. 500 zł)
  – płacę 5 razy kartą kwota dwolna czyli np. dzielę sobię zakupy na 5 paragonów,
  – płacę blikiem na łączna kwotę min. 200 zł za dowolne zakupy np. na allegro.

  W czerwcu robię dokładnie to samo co wyżej.

  Czy tak można zrobić?
  Czy te transakcje blikiem za dany miesiąc można zrobić w jednym dniu (np. płacąc blikiem w 2 sklepach po 100 zł)? Jedna po drugiej?
  Czy musi to być jedna płatność na 200 zł czy może być kilka np. 2 x 100 zł.
  Czy te płatności kartą też mogą być zrobione jednego dnia podczas jednych zakupów w sklepie?

  + ZALETY: Super proste warunki Ładna nagroda
  - WADY: jeszcze nic
  Pomocne(16) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania 29 Marzec 2023 12:32

   Tak, ta edycja promocji jest wyjątkowo prosta. Można zrobić dokładnie tak jak to opisałeś.
   Robiąc takie mini kółko z przelewem na 500 zł spełniamy zaraz dwa warunki (wpływ mbank – > paribas a potem przelew spowrotem paribas -> mbank)

   Wymagane płatności blikiem można zrobić w dowolnym dniu danego miesiąca. Kwota dowolna, ważne by za dany miesiąc łacznie “uzbierać” te 200 zł czyli może to być zarówno 1 płatność na 200 zł jak i 2 płatności po 100 zł czy też 4 płatności po 50 zł 🙂
   Podobnie 5 płatności kartą można zrobić sobie zaraz 1 dnia i mieć to już “odhaczone” 😉 Kwota płatności kartą dowolna więc można sobie kupić np. 5 jabłek i za każde zapłacić osobno.

 2. Odpowiedz
  Krzysiek 23 Luty 2023 11:08

  Chyba faktycznie lepiej wybrać weryfikację kurierem. Niby przeszedłem weryfikację w aplikacji, ale potem dostałem maila, że mój wniosek został odrzucony i zapraszają do oddziału banku. Złożyłem wniosek ponownie (używając linku, który dostałem po zarejestrowaniu się w promocji) i wybrałem opcję “kurier”. Zobaczymy, czy wszystko przebiegnie pomyślnie.

 3. Odpowiedz
  Ar2ur 2 Styczeń 2023 18:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Konto założone przez stronę internetową. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością).

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 4. Odpowiedz
  Pomerolol 22 Listopad 2022 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten “wpływ 1000 zł” oznacza, że wystarczy zasilić nowe konto przelewem z innego banku? Mam teraz konto w PKO i poprostu robię sobie przelew z PKO do Paribasu?
  Czy musi byc to całe 1000 zł w jednym przelewie czy może to być np. 2 razy po 500 zł?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Agata 21 Listopad 2022 15:00

  Konto założone. Jak to wygląda z tym wpływem na konto 1000 zł i 750 zł? Musi to tam być na koncie cały miesiąc czy można to od razu przelać spowrotem?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Listopad 2022 15:43

   Wpływ 1000 zł (w grudniu i w styczniu) i 750 zł (w lutym) musi być jedynie zaksięgowany przez bank (można to sprawdzić w historii transakcji konta).
   Potem, np. następnego dnia można go sobie przelać spowrotem.

 6. Odpowiedz
  Marta 18 Listopad 2022 09:48

  czy jeżeli konto techniczne zostało zamknięte w sierpniu b. r natomiast ROR zamknięty powyżej 12 msc to mogę wziąć udział w promocji?

 7. Odpowiedz
  Jak 23 Wrzesień 2022 11:25

  Odsyłają mnie do banku bo nie udało się aktywować konta online mimo ze dostałem podpisaną umowę mailem. czy w takiej sytuacji uda się skorzystać z promocji?

 8. Odpowiedz
  Michal 31 Sierpień 2022 11:19

  Witam, mam pytanie – założyłem konto wczoraj 30.08.2022. Mogę się na nie zalogować itp. czekam na kartę. W takim układzie moje konto jest już aktywne i transakcje na 300 zł i wpływ 1000zł muszę dokonać już we wrześniu jak tylko dostanę kartę czy dopiero w następnym miesiącu czyli październiku ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Sierpień 2022 13:42

   Pełna aktywacja konta ma miejsce z chwilą jak otrzymasz kartę i nadasz jej PIN.

   Od tej daty wszystko liczysz.
   Aktywacja konta = Nadanie karcie PINu.

   Czyli jeśli swojej karcie nadasz PIN we wrześniu, to warunki spełniasz w październiku (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł), listopadzie (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł) i grudniu (transakcje za min. 300 zł)

 9. Odpowiedz
  Mimik 8 Lipiec 2022 13:41

  Wczoraj wypełniłam wniosek, dzisiaj mam konto 😀 a karta w drodze ♥!
  Pytanko – wiadomo kiedy to konto można bezpiecznie zamknąć i czychać na nowe promocje ;)?

 10. Odpowiedz
  Ania 5 Lipiec 2022 07:48

  Konto w BNP zamknęłam jakoś w styczniu 2021. Teraz skorzystałam z promocji, znowu otworzyłam konto. Widzę, że na nowym koncie jest historia tamtego rachunku. Ktoś też tak miał?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 3 Sierpień 2022 13:30

   Tym się nie przejmuj, jak normlanie zamknęłaś konto i odczekałaś te min. 12 miesięcy..
   Też tak miałem jak korzystałem drugi raz z promocji w BNP to miałem te same numery.
   Widocznie tak mają w systemach.

   Ja premię dostałem także drugi raz jak spełniłem wszystkie warunki z regulaminu.

 11. Odpowiedz
  Majkon 3 Czerwiec 2022 14:33
  Ocena promocji
  100

  Ostatnio brałem udział w promce BNP w 2021 roku – spełniłem wtedy warunki i wszstko mi ładnie wypłacili. Konto oczywiście zaraz po wypłacie całej premii szybko zamknąłem.

  Teraz szykuje się się do wzięcia znowu udziału w promocji i założenia konta tutaj ponownie bo stałem się znowu “nowym klientem” dla nich (mineło ponad 12 miechów od zamknięcia konta)

  Ta promocja wydaje się być szybka i bardzo łatwa. Warunki łatwe do spełnienia chyba niemal dla kazdego

  Chyba tym razem jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 2 x 440 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: bardzo szybko wypłacają (jak w jednym miesiącu spełnimy warunki to na koniec nastepnego jest juz wyplata), łatwe warunki praktycznie darmowe konto w uzytkowaniu wypłacają bez problemu te nagrody jak się spełni wszystkie warunki (wiem z doświadczenia)
  - WADY: zawsze ta nagroda mogłaby być jeszcze wyższa ;) (ale nic postaram się wkręcić jeszcze kogoś z rodziny)
  Pomocne(7) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Joanna 9 Wrzesień 2021 13:48
  Ocena promocji
  90

  A na jaka ja jeszcze stronę musze wrjsc i sie zalogowac zeby podac numer konta do nagrody ktos ma linka bo konto zalozone aplikacja dziala czekam na kartę

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 12 Wrzesień 2021 16:20

   Link do tej strony otrzymasz w mailu potwierdzającym przyznanie pierwszej nagrody.
   Jeśli konto aktywujesz i nadasz karcie pin jeszcze we wrześniu, to taki mail powinnaś otrzymać do 22 października.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0