Promocja zakończona

Konto BGŻ BNP: 300 zł premii za aktywne korzystnie z konta i karty

Załóż online
+ 300 zł premii
Promocja zakończona
Promocja zakończona: limit 1000 rejestracji osiągnięty. - 2018.09.11

Nawet 300 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w promocji “Korzystaj i Zyskaj”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Optymalnego.

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Korzystaj i Zyskaj” stanowi  300 zł w postaci trzech premii pieniężnych (50 zł + 100 zł + 150 zł), przyznawanych za aktywne korzystanie z Konta Optymalnego i karty w miesiącach październik – grudzień 2018 r.

Akcja trwa od dnia 7 września 2018 r. aż do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 30 września 2018 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty, należy:

 • do 30.09.2018 r. złożyć wniosek o otwarcie konta, o kartę za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody marketingowe,
 • do 15.10.2018 r. zawrzeć umowę o uruchomieniu konta wraz z kartą, a następnie w październiku 2018 r. aktywować aplikację mobilną banku GOmobile,
 • w każdym z 3 miesięcy (od października do grudnia 2018 r.) dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Przelew w wysokości 50 zł otrzymasz za otwarcie konta i aktywację Aplikacji Gomobile w październiku 2018 r. Jeżeli w październiku wykonasz dodatkowo Transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnisz Wpływy na min. 1000 zł, otrzymasz również drugą nagrodę w wysokości 100 zł, a więc łącznie 150 zł. Informację o nagrodzie otrzymasz do 16 listopada, a przelew do 30 listopada 2018 r.

Kolejną nagrodę w wysokości 150 zł otrzymasz za Transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz Wpływy na Konto Osobiste w wysokości min. 1000 zł w każdym z miesięcy listopad- grudzień 2018 r. Informację o nagrodzie otrzymasz do 17 stycznia, a przelew do 31 stycznia 2018 r.

3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1000 rejestracji). Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można stosunkowo sporo – 300 zł w ciągu 3 miesięcy aktywności. Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Pełen regulamin promocji “Korzystaj i Zyskaj” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Optymalne

PROMOCJA: Korzystaj i Zyskaj

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja "Korzystaj i Zyskaj"

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
6 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Niki 7 Wrzesień 2018 16:42

  Kwota transakcji 300 zł musi być zrobiona jedno razowo czy może być to suma kilku transakcji na łączną sumę 300 zł?

  • Odpowiedz
   Redakcja 10 Wrzesień 2018 10:31

   Może być to kilka transakcji, ważne by w miesiącu uzbierało się razem transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł.

 2. Odpowiedz
  tymon 21 Kwiecień 2017 21:44

  Czy warto założyć iKonto w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, 3% moneyback, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 Kwiecień 2017 15:50

   Jest dobrze

   Na iKonto w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na zwrot części pieniędzy.

  • Odpowiedz
   esti 23 Kwiecień 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

 3. Odpowiedz
  Angelika 21 Marzec 2017 10:50

  odradzam konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

  Byłam w tym banku 4 lata na początku było wszystko fajnie, ale od momentu połączenia się dwóch banków jest masakra, konto oszczędnościowe miałam za 0 zł pojawiły się opłaty więc zamknęłam, osobiste miałam za 0 pod warunkiem wpływów na konto minimum 2500 zł wpływy oczywiście były większe od czerwca bieżącego roku opłata za konto 17 zł bez względu na wpływy ponoć promocja im się skończyła, gdzie nikt wcześniej nie mówił o promocjach, oprócz tego opłata za ubezpieczenie konta pojawiła się pierwszy raz kwota bagatela 81 zł szlak mnie trafił i przeniosłam konto do Banku Millenium tam są przejrzyste zasady. Co do banku BGŻ BNP Paribas szczerze odradzam i nie polecam, na rynku jest dużo więcej innych banków, które klienta trzymają i zachęcają a nie odradzają pozdrawiam

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0