BNP Paribas: 250 zł w promocji Noworoczne Konto

250 zł w gotówce może zyskać nowy klient w noworocznej promocji banku BNP Paribas. Wystarczy założyć konto osobiste i w kolejnych dwóch miesiącach wykazać się aktywnością.

1

Dla kogo noworoczna promocja BNP Paribas?

Nagrodę w akcji specjalnej „Noworoczne Konto” stanowi  250 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród (100 i 150 zł), przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje bezgotówkowe, wpływy)  w miesiącach luty-marzec 2020 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 15 stycznia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Noworoczna promocja BNP Paribas jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest bardzo krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 250 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 15 stycznia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą i usługami bankowości internetowej,,
 • do 29 stycznia zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w lutym dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (nagroda 100 zł)
 • w marcu zrobić dokładnie to samo co w lutym czyli dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz  zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (nagroda 150 zł).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w lutym (5 transakcji kartą + wpływy 1000 zł), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 marca organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody (100 zł). Będziemy mieć wtedy czas do 25 marca na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca marca.

Drugą nagrodę 150 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w marcu (również 5 transakcji kartą + wpływ 1000 zł). Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 20 kwietnia, a sam przelew zostanie wykonany do końca tegoż miesiąca.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 3000 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji są łatwe do spełnienia, a i zyskać można sporo i szybko – 250 zł w ciągu dwóch miesięcy prostych aktywności.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Noworoczne Konto

+ 250 zł premii
Promocja zakończona

Jeśli szukasz warunków poprzednich promocji, sprawdź archiwalne zakończone promocje bnp paribas -regulaminy.

9 Ocena Łączna
6 opinie
Promocja Noworoczne Konto

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9.1Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.1
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
5 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Marek 7 Styczeń 2020 23:37
  Ocena promocji
  50

  A co z klientami dawnego Raiffeisen Polbank a obecnie już Paribas są jakieś promocje? Czy to tylko dla nowych klientów?

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Alkooo 9 Styczeń 2020 00:27

   To promocja tylko dla nowych klientów BNP Paribas.
   Z kolei nowy klient dla banku, to osoba która nie posiadała żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy.

   Tak więc by móc wziąć udział w tych promocjach jako obecny klient, musisz zamknąć swoje konto i odczekać 9 miesięcy.

   Ja właśnie zawsze tak robię po wypłacie premii – zaraz zamykam konto. Dzięki temu “zabiegowi” już po 12 miesiącach jestem dla wielu banków “nowym klientem” i mogę ponownie brać udział w ich promocjach i zdobywac nowe premie.

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 14:18
  Ocena promocji
  100

  Wystartowała nowa promocja BNP Paribas Noworoczne Konto z bonusem 250 zł. Nagroda niższa niż w poprzednich promocjach konta bnp, jednak warunki do spełnienia dużo łatwiejsze – aktywnie korzystamy z konta w dwóch miesiącach – lutym i marcu. Dokonujemy w nich po 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę i zasilamy konto kwotą 1000 zł.

  Po spełnieniu warunków promocji, pamiętajmy by w okolicach 20 marca sprawdzać swojego maila (podanego przy rejestracji), gdyż wtedy będzie wysyłana wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody. Będzie trzeba się wtedy jeszcze raz zalogowac na stronie promocji i podać numer swojego nowego konta do przelewu premii (wszystko to będzie dokładnie opisane w mailu).

  Potem czekamy już tylko na przelewy nagród.

  Fajnie całą “drogę” uzyskania premii w jednej ze starych promocji BNP opisał nasz czytelnik w tym komentarzu:
  https://www.tanie-konto.pl/bgz-bnp-paribas/konto-otwarte/#comment-3173

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Łukasz 1 Styczeń 2020 20:34

  Fajnie fajnie, ale co się stało z inna promocją bnp paribas 300 zł dawali, ja się zapisałem i naglę bum nie ma…
  Nawet nie ma już tej stronki z tą promocją chyba że już liczba osób się wyczerpała i zagasł link do tej promocji.? dobrze myślę ???

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 13:53

   Tak, promocja z 300 zł premii została zakończona 31 grudnia.

   Dzisiaj wystartowała kolejna promocja BNP Paribas “Noworoczne konto”, w której można zdobyć 250 zł w gotówce (mniejszy bonus ale dużo łatwiej i szybciej go otrzymujemy). Trwa ona do 15 stycznia. Także tutaj jest limit (3000 rejestracji) w przypadku jego przekroczenia możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0