Łatwe 630 zł za konto w promocjach BNP Paribas

Aktualizacja - 2024.02.08

Takie promocje są rzadko dostępne, bo banki rzadko płacą aż 630 zł za otwarcie konta. Właśnie tyle proponuje BNP Paribas tym, którzy otworzą w nim konto osobiste z kartą i będą z niego aktywnie korzystać przez 2 miesiące. Tylko trzeba się pospieszyć bo liczba nagród jest ograniczona do 9000.

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków pod względem częstotliwości organizowania promocji. Można w nich zdobyć gotówkę albo nagrody rzeczowe lub inne benefity. Niektóre z akcji można łączyć i wzbogacić się o całkiem dużą premię.

Do 630 zł w promocjach BNP Paribas

Świetnym przykładem jest  promocja „Dla Ciebie”. W zamian za założenie konta osobistego w BNP Paribas i spełnienie określonych warunków otrzymuje się 430 zł w gotówce. Na tle konkurencji to bardzo sowita gratyfikacja.

Do tego dochodzi możliwość zdobycia 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 200 zł w ramach akcji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”. Punkty można wymienić na nagrody z 11 kategorii, np. bon na zakupy w Empiku, Carrefourze, Decathlonie, Allegro itd.

Trwająca do 17 maja 2024 r. główna promocja adresowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały ROR-u w BNP Paribas. Na tle ofert innych banków to krótki okres karencji. Dzięki temu byli klienci banku, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 9000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 17 maja 2024 r.. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!
powrót do menu ↑

Jak dostać 430 zł – krok po kroku

Aby zdobyć nagrody o wartości 430 zł należy:

1Do 17 maja 2024 r.  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą.

Uwaga! Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrażenie zgody na wszystkie pliki cookie (analityczne, personalizacyjne, reklamowe) na stronie promocji.

Wniosek o konto składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! W czasie wypełniania wniosku należy wyłączyć wszelkie wtyczki typu adblock w przeglądarce, aby móc go prawidłowo ukończyć.

2Do 31 maja 2024 r. zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo w aplikacji GOmobile (pobieramy ją podczas wypełniania wniosku, na etapie metody zawarcia umowy o ROR).

Aktywacja konta odbywa się z chwilą nadania PIN-u karcie płatniczej, którą przywiezie nam kurier. Mamy na to 7 dni od jej odbioru.

Za otwarcie konta i aktywację karty otrzymujemy 50 zł w gotówce.

3W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu konta i aktywacji karty:

 • wykonać  min. 2 przelewy na kwotę min. 50 zł na inne rachunki,
 • zrealizować min. 4 transakcje bezgotówkowe Blikiem na dowolną kwotę (np. płatność w internecie, przelew na telefon),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 900 zł (np. przelewem ze swojego konta w innym banku).

Jeśli więc otworzymy konto i aktywujemy kartę w lutym to powyższe warunki aktywności spełniamy w marcu i kwietniu. W przypadku otwarcia konta w marcu, warunki spełniamy w kwietniu i maju.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 380 zł (po 190 zł za każdy miesiąc).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 900 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Kod Blik do płatności można wygenerować po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród

Premia za otwarcie konta podzielona jest na trzy części: 50 zł i 2 x 190 zł, czyli łącznie 430 zł. Każdą z nich bank przekaże przelewem do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków ich przyznania. W naszym przykładzie będzie to koniec: marca, kwietnia i maja.

Ważne! Przed otrzymaniem pierwszego przelewu trzeba będzie na stronie promocji podać numer konta otwartego w promocji. Szczegóły znajdziemy w mailu, który trafi do nas do 22. dnia miesiąca po spełnieniu warunków otrzymania pierwszej nagrody.

Przykład. Aktywujemy konto (nadajemy karcie PIN) w lutym, kolejne warunki spełniamy w marcu (4 płatności blikiem + 2 przelewy na min. 50 zł + wpływy na łącznie min. 900 zł) i powtarzamy je w kwietniu (4 płatności blikiem + 2 przelewy na min. 50 zł + wpływy na łącznie min. 900 zł). W takim układzie pierwszy przelew (50 zł) otrzymamy do końca marca, drugi  (180 zł)  do końca kwietnia, a trzeci (180 zł) do końca maja.
powrót do menu ↑

Zwiększamy premię – 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

paribas bezcenne chwile 200 zł promocjaPo założeniu konta osobistego możemy zwiększyć nasze profity, biorąc udział w kolejnej promocji związanej tym razem z programem Mastercard Bezcenne Chwile.

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w którym za transakcje kartami z logo tej organizacji otrzymuje się punkty. Można je wymieniać na nagrody. Uprzednio trzeba tylko zarejestrować kartę w programie. Można to zrobić po założeniu konta w BNP Paribas z poziomu bankowości elektronicznej.

By zdobyć 16.000 punktów o wartości 200 zł, należy w ciągu 30 dni od zgłoszenia karty wykonać nią min. 4 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł .

Warto pamiętać, że nie chodzi tu o to, by wykonać min. 4 płatności po 1000 zł każda, ale by łącznie “uzbierać” płatności na min. 1 000 zł – można więc wykonać transakcje na mniejsze kwoty, gdyż liczy się ich suma (np. można zapłacić kartą 4 razy po 250 zł lub 5 razy po 200 zł itd.).

Uwaga! Promocja trwa do 31 marca 2023 r. lub wyczerpania puli 10 000 nagród (po 16 000 punktów każda).

Pełna analizę promocji znajdziemy tutaj.

powrót do menu ↑

Opłaty za konto w BNP Paribas

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie nic nie płacimy. Za Kartę Otwartą na Dzisiaj bank pobiera 7 zł lub 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Do końca marca br. opłat nie nalicza, jeśli klient w danym miesiącu: wykona kartą debetową co najmniej trzy płatności bezgotówkowe o dowolnej wartości, raz zaloguje się do e-bankowości i wyrazi oraz utrzyma zgody marketingowe.

Uwaga! Od kwietnia będzie możliwe zredukowanie daniny za plastik do 0 zł na identycznych zasadach.

Wspomnianą kartą można pobierać gotówkę bez prowizji w maszynach własnych banku i sieci Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym bankomacie BNP Paribas inkasuje 7 zł.

Ważne! Osoby do 26 lat korzystają z karty i obcych bankomatów bez dodatkowych kosztów.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to akcja, którą warto się zainteresować. Umożliwia zgarnięcie premii 430 zł pod prostymi do spełnienia warunkami (wpływ 900 zł, 4 transakcje Blikiem, 2 przelewy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy).

Nagrodę można zwiększyć o 200 zł w formie punktów po wykonaniu 4 transakcji na łącznie min. 1000 zł.

Co z kosztami? Tych, możemy całkowicie uniknąć. Wystarczy, jeśli co miesiąc będziemy logować się do bankowości elektronicznej i wykonamy kartą debetową min. trzy płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty. Musimy, mieć również wyrażone zgody marketingowe.

Konto Otwarte na Ciebie

Kumulacja promocji

+ 630 zł premii
73 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
63 opinie
Promocja: dla Ciebie

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
22 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  odwieczny 2 Marzec 2024 06:27

  Bonus na BezcenneChwile można zdobyć płacąc normalnie zbliżeniowo itp.?

 2. Odpowiedz
  Łukasz 21 Luty 2024 10:05

  Dzień dobry,

  Mam pytanie, czy jeżeli mam w BNP już konto, ale na firmę (na karcie jest moje imie i nazwisko), to jeśli założę nowe konto indywidualne, to jest opcja na skorzystanie z promocji?
  Dziękuje i Pozdrawiam

 3. Odpowiedz
  Marek 15 Luty 2024 12:12
  Ocena promocji
  100

  Wygląda na to, że ta promocja jest rzeczywiście banalnie prosta….

  Proszę o info czy dobrze kombinuje:

  Załóżmy, że w 15 lutego wysyłam wniosek o konto, potem czekam na kuriera z kartą. Konto się aktywuje samo jak nadam pin karcie.

  W marcu robię sobie takie to kółeczko:
  – zasilam swoje nowe konto w bnp paribas kwotą 900 zł przez przelew z mojego konta w mbanku (spełniam warunek wpływów min. 900 zł),
  – następnego dnia przelewam sobie z konta w paribasie spowrotem 100 zł (robię 2 przezlewy po 50 zł) na moje konto w mbanku, (spełniam warunek 2 przelewów na min. 50 zł kazy)
  – robię 4 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę (np. płacąc za jakieś duperle na allegro)

  W kwietniu robie podobnie – zasilam konto 900 zł + 2 przelew z konta na 50 zł + 4 płatności blikiem.

  Czy te płatności blikiem za dany miesiąc można zrobić w jednym dniu (np. płacąc 4 razy po 10 zł)? Jedna po drugiej?

  + ZALETY: Super proste warunki Ładna nagroda
  - WADY: jeszcze nic
  Pomocne(20) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania 15 Luty 2024 12:32

   Tak, ta edycja promocji jest wyjątkowo prosta.
   Można zrobić dokładnie tak jak to opisałeś.

   Wymagane płatności blikiem można zrobić w dowolnym dniu danego miesiąca.

   No i pamietaj jak chcesz jeszcze oprócz tych 430 zł za założenie konta dostać w 200 zł w punktach bezcenne chwile to po rejestracji karty w tym programie musisz nią dokonać min. 4 płatności na łączną kwotę min. 1000 zł czyli może to być np.:
   4 płatności po 250 zł lub
   5 płatności po 200 zł lub
   10 płatności po 100 zł
   itd. ważen by suma tych płatności była min. 1000 zł

 4. Odpowiedz
  Agata 14 Luty 2024 15:00

  Konto założone. Jak to wygląda z tym wpływem na konto 900 zł? Musi to tam być na koncie cały miesiąc czy można to od razu przelać spowrotem?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 14 Luty 2024 15:43

   Wpływ/y na łączną kwotę 900 zł (w marciu i w kwietniu) musi być jedynie zaksięgowany przez bank (można to sprawdzić w historii transakcji konta).
   Potem, np. następnego dnia można go sobie przelać spowrotem spełniająć jednocześnie np. warunek wykonania 2 przelewów po min. 50 zł każdy.

 5. Odpowiedz
  krzysiek 27 Październik 2023 15:12

  A kartę debetową aktywujecie (nadając PIN) zgodnie z instrukcją, którą przynosi kurier wraz z kartą, czyli tylko infolinia? Czy tak jak w regulaminie, gdzie z definicji “Aktywacja karty” odbywa się na kilka różnych możliwych sposobów? Ja aktywowałem po pierwszym zalogowaniu się -> karta -> aktywuj -> pin (potwierdzenie sms-em) i zaczynam mieć wątpliwości. Po co w instrukcji ograniczyli aktywację do połączenia z infolinią i nie wspominają ani słowem o żadnym innym sposobie np. najprostszym w świecie wejściu do bankowości i kliknięciu “aktywuj kartę”? Czyżby to był jakiś haczyk aby nie przyznać nagrody?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 27 Październik 2023 15:00

   Ja jak brałem udział w promocji paribas z rok temu, to aktywowałem kartę przez nadanie pinu i nagrodę otrzymałem bez problemu.
   Tak więc nadanie pinu = aktywacja karty.

 6. Odpowiedz
  Ar2ur 2 Październik 2023 18:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Konto założone przez stronę internetową. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością).

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 7. Odpowiedz
  Piotr 26 Wrzesień 2023 08:27

  Mam 2 pytania:
  1. “W każdym z miesięcy październik i listopad: wykonać min. 1 przelew na min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej” – rozumiem, że to chodzi o przelew wychodzący? Czy może być do siebie samego? Np. przelewam 400 z innego banku po czym wysyłam te 400 z powrotem?
  2. Czy trzeba mieć kartę przez cały okres promocji? Nie można jej anulować tuż po założeniu konta? Nie wiem po co mi ona, skoro mam 200zł nastukać wydatkami z blika, a tu jeszcze dodatkowo 3 transakcji kartą wymagają, bo inaczej 7zł.

 8. Odpowiedz
  Pomerolol 20 Czerwiec 2023 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten “wpływ 1000 zł” oznacza, że wystarczy zasilić nowe konto przelewem z innego banku? Mam teraz konto w PKO i poprostu robię sobie przelew z PKO do Paribasu?
  Czy musi byc to całe 1000 zł w jednym przelewie czy może to być np. 2 razy po 500 zł?

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Krzysiek 23 Luty 2023 11:08

  Chyba faktycznie lepiej wybrać weryfikację kurierem. Niby przeszedłem weryfikację w aplikacji, ale potem dostałem maila, że mój wniosek został odrzucony i zapraszają do oddziału banku. Złożyłem wniosek ponownie (używając linku, który dostałem po zarejestrowaniu się w promocji) i wybrałem opcję “kurier”. Zobaczymy, czy wszystko przebiegnie pomyślnie.

 10. Odpowiedz
  Marta 18 Listopad 2022 09:48

  czy jeżeli konto techniczne zostało zamknięte w sierpniu b. r natomiast ROR zamknięty powyżej 12 msc to mogę wziąć udział w promocji?

 11. Odpowiedz
  Jak 23 Wrzesień 2022 11:25

  Odsyłają mnie do banku bo nie udało się aktywować konta online mimo ze dostałem podpisaną umowę mailem. czy w takiej sytuacji uda się skorzystać z promocji?

 12. Odpowiedz
  Michal 31 Sierpień 2022 11:19

  Witam, mam pytanie – założyłem konto wczoraj 30.08.2022. Mogę się na nie zalogować itp. czekam na kartę. W takim układzie moje konto jest już aktywne i transakcje na 300 zł i wpływ 1000zł muszę dokonać już we wrześniu jak tylko dostanę kartę czy dopiero w następnym miesiącu czyli październiku ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Sierpień 2022 13:42

   Pełna aktywacja konta ma miejsce z chwilą jak otrzymasz kartę i nadasz jej PIN.

   Od tej daty wszystko liczysz.
   Aktywacja konta = Nadanie karcie PINu.

   Czyli jeśli swojej karcie nadasz PIN we wrześniu, to warunki spełniasz w październiku (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł), listopadzie (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł) i grudniu (transakcje za min. 300 zł)

 13. Odpowiedz
  Mimik 8 Lipiec 2022 13:41

  Wczoraj wypełniłam wniosek, dzisiaj mam konto 😀 a karta w drodze ♥!
  Pytanko – wiadomo kiedy to konto można bezpiecznie zamknąć i czychać na nowe promocje ;)?

 14. Odpowiedz
  Ania 5 Lipiec 2022 07:48

  Konto w BNP zamknęłam jakoś w styczniu 2021. Teraz skorzystałam z promocji, znowu otworzyłam konto. Widzę, że na nowym koncie jest historia tamtego rachunku. Ktoś też tak miał?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 3 Sierpień 2022 13:30

   Tym się nie przejmuj, jak normlanie zamknęłaś konto i odczekałaś te min. 12 miesięcy..
   Też tak miałem jak korzystałem drugi raz z promocji w BNP to miałem te same numery.
   Widocznie tak mają w systemach.

   Ja premię dostałem także drugi raz jak spełniłem wszystkie warunki z regulaminu.

 15. Odpowiedz
  Majkon 3 Czerwiec 2022 14:33
  Ocena promocji
  100

  Ostatnio brałem udział w promce BNP w 2021 roku – spełniłem wtedy warunki i wszstko mi ładnie wypłacili. Konto oczywiście zaraz po wypłacie całej premii szybko zamknąłem.

  Teraz szykuje się się do wzięcia znowu udziału w promocji i założenia konta tutaj ponownie bo stałem się znowu “nowym klientem” dla nich (mineło ponad 12 miechów od zamknięcia konta)

  Ta promocja wydaje się być szybka i bardzo łatwa. Warunki łatwe do spełnienia chyba niemal dla kazdego

  Chyba tym razem jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 2 x 440 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: bardzo szybko wypłacają (jak w jednym miesiącu spełnimy warunki to na koniec nastepnego jest juz wyplata), łatwe warunki praktycznie darmowe konto w uzytkowaniu wypłacają bez problemu te nagrody jak się spełni wszystkie warunki (wiem z doświadczenia)
  - WADY: zawsze ta nagroda mogłaby być jeszcze wyższa ;) (ale nic postaram się wkręcić jeszcze kogoś z rodziny)
  Pomocne(7) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Joanna 9 Wrzesień 2021 13:48
  Ocena promocji
  90

  A na jaka ja jeszcze stronę musze wrjsc i sie zalogowac zeby podac numer konta do nagrody ktos ma linka bo konto zalozone aplikacja dziala czekam na kartę

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 12 Wrzesień 2021 16:20

   Link do tej strony otrzymasz w mailu potwierdzającym przyznanie pierwszej nagrody.
   Jeśli konto aktywujesz i nadasz karcie pin jeszcze we wrześniu, to taki mail powinnaś otrzymać do 22 października.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0