Łatwe 530 zł za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - 2024.05.13

Takie promocje są rzadko dostępne, bo banki rzadko płacą aż 530 zł za otwarcie konta. Właśnie tyle proponuje BNP Paribas tym, którzy otworzą w nim konto osobiste z kartą i będą z niego aktywnie korzystać przez 2 miesiące. Tylko trzeba się pospieszyć bo liczba nagród jest ograniczona do 5000.

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków pod względem częstotliwości organizowania promocji. Można w nich zdobyć gotówkę albo nagrody rzeczowe lub inne benefity. Niektóre z akcji można łączyć i wzbogacić się o całkiem dużą premię.

Do 530 zł w promocji BNP Paribas Gorący Bonus

Świetnym przykładem jest BNP Paribas. W zamian za otwarcie tam konta osobistego i spełnienie prostych warunków przyznaje on nagrodę pieniężną 530 zł.

Do tego dorzuca konto oszczędnościowe, które w promocji na nowe środki jest oprocentowane na 5% w skali roku.

Trwająca do 15 lipca 2024 r. akcja skierowana jest do nowych klientów. Wg regulaminu są nimi osoby, które w ciągu poprzednich 12 miesięcy nie miały konta osobistego w BNP Paribas. Na tle ofert innych banków to krótki okres karencji. Dzięki temu byli klienci banku, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 6000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 15 lipca 2024 r.. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!
powrót do menu ↑

Jak dostać 530 zł – krok po kroku

Aby zdobyć nagrody o wartości 490 zł należy:

1Do 15 lipca 2024 r.  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą.

Uwaga! Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrażenie zgody na wszystkie pliki cookie (analityczne, personalizacyjne, reklamowe) na stronie promocji.

Wniosek o konto składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! W czasie wypełniania wniosku należy wyłączyć wszelkie wtyczki typu adblock w przeglądarce, aby móc go prawidłowo ukończyć.

2Do 31 lipca 2024 r. zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo w aplikacji GOmobile (pobieramy ją podczas wypełniania wniosku, na etapie metody zawarcia umowy o ROR).

Aktywacja konta odbywa się z chwilą nadania PIN-u karcie płatniczej, którą przywiezie nam kurier. Mamy na to 7 dni od jej odbioru.

Za otwarcie konta i aktywację karty otrzymujemy pierwsze  50 zł w gotówce.

3W każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta i aktywacji karty:

 • wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł,
 • otrzymać wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (np. przelewem ze swojego konta w innym banku),
 • wykonać min. 3 przelewy na numer telefonu BLIK.

Jeśli więc otworzymy konto i aktywujemy kartę w maju to powyższe warunki aktywności spełniamy w czerwcu, lipcu i sierpniu. W przypadku otwarcia konta w czerwcu, warunki spełniamy w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy łącznie 480 zł (po 160 zł za każdy miesiąc).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 900 zł ze swojego konta w innym banku.

Przekazanie nagród

Premia za otwarcie konta podzielona jest na cztery części: 50 zł i 3 x 160 zł, czyli łącznie 530 zł. Każdą z nich bank przekaże przelewem do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków ich przyznania.

W naszym przykładzie (umowa w maju) będzie to koniec: czerwca, lipca, sierpnia i września.

Ważne! Żeby odebrać pierwszy przelew, trzeba będzie uzupełnić numer konta otwartego w promocji. Szczegóły znajdziemy w mailu, który bank prześle do 22. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków wypłaty pierwszej premii. W naszym przykładzie będzie to 24 czerwca (ponieważ 22 czerwca przypada w weekend). Otrzymanie kolejnych transferów nie będzie już wymagać żadnych czynności.

powrót do menu ↑

Oszczędności

Otwierając Konto Osobiste w BNP Paribas, można liczyć również na inne bonusy. Jednym z nich jest wyższe oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego. Może to być nawet 5% w skali roku.

W ofercie depozytowej BNP Paribas wartym uwagi produktem depozytowym jest Lokata Urodzinowa. To trzymiesięczny depozyt na 5% z limitem 50 tys. zł. Klient założy go w miesiącu swoich urodzin.

Taka sama stawka dostępna jest w promocji Konta Lokacyjnego (nazwa handlowa konta oszczędnościowego). W tym przypadku limit wpłat wynosi 200 tys. zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do 31 lipca (standardowe wynosi 1 proc.).

powrót do menu ↑

Opłaty za konto w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
2,5 zł lub 0 zł
(0 zł po zalogowaniu się min. 1 raz/mies. do e-bankowości i wyrażeniu zgód marketingowych)
2,5 zł lub 0 zł
(0 zł po zalogowaniu się min. 1 raz/mies. do e-bankowości i wyrażeniu zgód marketingowych)
Opłata za kartę
0 zł 7 zł lub 0 zł
(0 zł po wyk. min. 3 transakcji kartą w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
7 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe

Standardowo prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie kosztuje 2,5 zł miesięcznie. Opłaty unika się po wyrażeniu (i utrzymaniu) zgód marketingowych oraz zalogowaniu do bankowości (internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) w danym miesiącu.

Za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj BNP Paribas pobiera 7 zł miesięcznie. Nie robi tego, jeśli klient wykona plastikiem w danym miesiącu trzy transakcje bezgotówkowe dowolnej wartości.

Karta umożliwia pobieranie gotówki bez dodatkowych kosztów w bankomatach własnych banku i sieci Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym urządzeniu BNP Paribas nalicza 7 zł.

Ważne! Opłaty za obsługę plastiku i obce bankomaty nie dotyczą klientów poniżej 26 lat.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas z premią 530 zł to akcja, którą warto się zainteresować. Umożliwia zgarnięcie premii 530 zł pod prostymi do spełnienia warunkami (wpływ 1000 zł,  3 transakcje kartą na łącznie min. 350 zł, 3 przelewy Blikiem na telefon w każdym z trzech kolejnych miesięcy).

Kosztów utrzymania Konta Otwartego na Ciebie łatwo uniknąć. W tym celu należy co miesiąc: wykonywać kartą trzy płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty i raz zalogować się do e-bankowości. Wymagane jest też udzielenie i utrzymanie zgód marketingowych.

Konto Otwarte na Ciebie

Promocja: Gorący Bonus

+ 530 zł premii
33 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
65 opinie
Promocja: Gorący Bonus

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
23 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Małgorzata 12 Czerwiec 2024 07:58

  Witam, w jakich miesiącach musze spełnić warunki jeżeli konto otwarłam w maju a karta aktywowana w czerwcu? W lipcu, sierpniu i wrzesniu?

 2. Odpowiedz
  Agata 16 Maj 2024 15:00

  Konto założone. Jak to wygląda z tym wpływem na konto 1000 zł? Musi to tam być na koncie cały miesiąc czy można to od razu przelać spowrotem?

  • Odpowiedz
   Uff fvh 22 Maj 2024 11:26

   można odrazu spowrotem

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 17 Maj 2024 15:43

   Wpływ/y na łączną kwotę 1000 zł musi być jedynie zaksięgowany przez bank (można to sprawdzić w historii transakcji konta).
   Potem, np. następnego dnia można go sobie przelać spowrotem.

 3. Odpowiedz
  Marek 15 Maj 2024 12:12
  Ocena promocji
  100

  Wygląda na to, że ta promocja jest rzeczywiście banalnie prosta….

  Proszę o info czy dobrze kombinuje:

  Załóżmy, że 15 maja wysyłam wniosek o konto, potem czekam na kuriera z kartą. Konto się aktywuje samo jak nadam pin karcie.

  W czerwcu robię sobie takie to kółeczko:
  – zasilam swoje nowe konto w bnp paribas kwotą 1000 zł przez przelew z mojego konta w mbanku (spełniam warunek wpływów min. 1000 zł),
  – następnego dnia robię sobię 3 przelewy po 1 zł na nr telefonu blikiem z konta w paribasie (np. na mój nr telefonu podpięty pod konto w mbanku) (spełniam warunek min. 3 przelewów na telefon blik)
  – robię min. 3 płatności kartą na łącznie min. 350 zł (np. płacąc za jakieś rzeczy w sklepie np. 100 zł, 100 zł i 150 zł)

  W lipcu, sierpniu robie podobnie – zasilam konto 1000 zł + 3 przelewy na telefon blik każdy po 1 zł + 3 płatności kartą by łącznie uzbierać 350 zł .

  Czy te płatności kartą na łączną kwotę min. 350 zł za dany miesiąc można zrobić w jednym dniu (np. płacąc 3 razy po 120 zł)? Jedna po drugiej?
  To samo z przelewami blik na telefon? Mogę je zrobić jednego dnia? Może być każdy na 1 zł?

  + ZALETY: Super proste warunki Ładna nagroda
  - WADY: jeszcze nic
  Pomocne(20) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania 16 Maj 2024 12:32

   Tak, ta edycja promocji jest wyjątkowo prosta.
   Można zrobić dokładnie tak jak to opisałeś.

   Wymagane płatności kartą i przelewy na nr telefonu blik można zrobić w dowolnym dniu danego miesiąca.
   Kwota przelewu blik dowolna.

   Co do płatności kartą musisz dokonać min. 3 płatności na łączną kwotę min. 350 zł czyli może to być np.:
   – 3 płatności po 120 zł lub
   – 4 płatności po 100 zł lub
   – 1 płatność po 350 zł i 2 płatności po 1 zł
   itd. ważne by suma tych płatności wykonanych w danym miesiącu była min. 350 zł

 4. Odpowiedz
  Ar2ur 2 Kwiecień 2024 18:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Konto założone przez stronę internetową. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością).

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 5. Odpowiedz
  Łukasz 21 Luty 2024 10:05

  Dzień dobry,

  Mam pytanie, czy jeżeli mam w BNP już konto, ale na firmę (na karcie jest moje imie i nazwisko), to jeśli założę nowe konto indywidualne, to jest opcja na skorzystanie z promocji?
  Dziękuje i Pozdrawiam

 6. Odpowiedz
  krzysiek 27 Październik 2023 15:12

  A kartę debetową aktywujecie (nadając PIN) zgodnie z instrukcją, którą przynosi kurier wraz z kartą, czyli tylko infolinia? Czy tak jak w regulaminie, gdzie z definicji “Aktywacja karty” odbywa się na kilka różnych możliwych sposobów? Ja aktywowałem po pierwszym zalogowaniu się -> karta -> aktywuj -> pin (potwierdzenie sms-em) i zaczynam mieć wątpliwości. Po co w instrukcji ograniczyli aktywację do połączenia z infolinią i nie wspominają ani słowem o żadnym innym sposobie np. najprostszym w świecie wejściu do bankowości i kliknięciu “aktywuj kartę”? Czyżby to był jakiś haczyk aby nie przyznać nagrody?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 27 Październik 2023 15:00

   Ja jak brałem udział w promocji paribas z rok temu, to aktywowałem kartę przez nadanie pinu i nagrodę otrzymałem bez problemu.
   Tak więc nadanie pinu = aktywacja karty.

 7. Odpowiedz
  Piotr 26 Wrzesień 2023 08:27

  Mam 2 pytania:
  1. “W każdym z miesięcy październik i listopad: wykonać min. 1 przelew na min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej” – rozumiem, że to chodzi o przelew wychodzący? Czy może być do siebie samego? Np. przelewam 400 z innego banku po czym wysyłam te 400 z powrotem?
  2. Czy trzeba mieć kartę przez cały okres promocji? Nie można jej anulować tuż po założeniu konta? Nie wiem po co mi ona, skoro mam 200zł nastukać wydatkami z blika, a tu jeszcze dodatkowo 3 transakcji kartą wymagają, bo inaczej 7zł.

 8. Odpowiedz
  Pomerolol 20 Czerwiec 2023 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten “wpływ 1000 zł” oznacza, że wystarczy zasilić nowe konto przelewem z innego banku? Mam teraz konto w PKO i poprostu robię sobie przelew z PKO do Paribasu?
  Czy musi byc to całe 1000 zł w jednym przelewie czy może to być np. 2 razy po 500 zł?

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Krzysiek 23 Luty 2023 11:08

  Chyba faktycznie lepiej wybrać weryfikację kurierem. Niby przeszedłem weryfikację w aplikacji, ale potem dostałem maila, że mój wniosek został odrzucony i zapraszają do oddziału banku. Złożyłem wniosek ponownie (używając linku, który dostałem po zarejestrowaniu się w promocji) i wybrałem opcję “kurier”. Zobaczymy, czy wszystko przebiegnie pomyślnie.

 10. Odpowiedz
  Marta 18 Listopad 2022 09:48

  czy jeżeli konto techniczne zostało zamknięte w sierpniu b. r natomiast ROR zamknięty powyżej 12 msc to mogę wziąć udział w promocji?

 11. Odpowiedz
  Jak 23 Wrzesień 2022 11:25

  Odsyłają mnie do banku bo nie udało się aktywować konta online mimo ze dostałem podpisaną umowę mailem. czy w takiej sytuacji uda się skorzystać z promocji?

 12. Odpowiedz
  Michal 31 Sierpień 2022 11:19

  Witam, mam pytanie – założyłem konto wczoraj 30.08.2022. Mogę się na nie zalogować itp. czekam na kartę. W takim układzie moje konto jest już aktywne i transakcje na 300 zł i wpływ 1000zł muszę dokonać już we wrześniu jak tylko dostanę kartę czy dopiero w następnym miesiącu czyli październiku ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Sierpień 2022 13:42

   Pełna aktywacja konta ma miejsce z chwilą jak otrzymasz kartę i nadasz jej PIN.

   Od tej daty wszystko liczysz.
   Aktywacja konta = Nadanie karcie PINu.

   Czyli jeśli swojej karcie nadasz PIN we wrześniu, to warunki spełniasz w październiku (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł), listopadzie (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł) i grudniu (transakcje za min. 300 zł)

 13. Odpowiedz
  Mimik 8 Lipiec 2022 13:41

  Wczoraj wypełniłam wniosek, dzisiaj mam konto 😀 a karta w drodze ♥!
  Pytanko – wiadomo kiedy to konto można bezpiecznie zamknąć i czychać na nowe promocje ;)?

 14. Odpowiedz
  Ania 5 Lipiec 2022 07:48

  Konto w BNP zamknęłam jakoś w styczniu 2021. Teraz skorzystałam z promocji, znowu otworzyłam konto. Widzę, że na nowym koncie jest historia tamtego rachunku. Ktoś też tak miał?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 3 Sierpień 2022 13:30

   Tym się nie przejmuj, jak normlanie zamknęłaś konto i odczekałaś te min. 12 miesięcy..
   Też tak miałem jak korzystałem drugi raz z promocji w BNP to miałem te same numery.
   Widocznie tak mają w systemach.

   Ja premię dostałem także drugi raz jak spełniłem wszystkie warunki z regulaminu.

 15. Odpowiedz
  Majkon 3 Czerwiec 2022 14:33
  Ocena promocji
  100

  Ostatnio brałem udział w promce BNP w 2021 roku – spełniłem wtedy warunki i wszstko mi ładnie wypłacili. Konto oczywiście zaraz po wypłacie całej premii szybko zamknąłem.

  Teraz szykuje się się do wzięcia znowu udziału w promocji i założenia konta tutaj ponownie bo stałem się znowu “nowym klientem” dla nich (mineło ponad 12 miechów od zamknięcia konta)

  Ta promocja wydaje się być szybka i bardzo łatwa. Warunki łatwe do spełnienia chyba niemal dla kazdego

  Chyba tym razem jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 2 x 440 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: bardzo szybko wypłacają (jak w jednym miesiącu spełnimy warunki to na koniec nastepnego jest juz wyplata), łatwe warunki praktycznie darmowe konto w uzytkowaniu wypłacają bez problemu te nagrody jak się spełni wszystkie warunki (wiem z doświadczenia)
  - WADY: zawsze ta nagroda mogłaby być jeszcze wyższa ;) (ale nic postaram się wkręcić jeszcze kogoś z rodziny)
  Pomocne(8) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Joanna 9 Wrzesień 2021 13:48
  Ocena promocji
  90

  A na jaka ja jeszcze stronę musze wrjsc i sie zalogowac zeby podac numer konta do nagrody ktos ma linka bo konto zalozone aplikacja dziala czekam na kartę

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 12 Wrzesień 2021 16:20

   Link do tej strony otrzymasz w mailu potwierdzającym przyznanie pierwszej nagrody.
   Jeśli konto aktywujesz i nadasz karcie pin jeszcze we wrześniu, to taki mail powinnaś otrzymać do 22 października.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0