Promocja BNP Paribas: łatwe 250 zł na start za założenie konta

W zamian za otwarcie konta w BNP Paribas oraz wykazanie się niezbyt wymagającą aktywnością w trzech kolejnych miesiącach zgarnąć możemy 250 zł w gotówce. Tylko musimy się pospieszyć, ponieważ liczba uczestników promocji jest ograniczona do 3000 osób.

Z powodu pandemii koronawirusa banki ograniczyły dostępność swoich placówek. Jednak nadal starają się pozyskiwać nowych klientów, tyle że robią to innymi sposobami. Teraz mocniej stawiają na kanał internetowy, zachęcając do otwarcia konta osobistego w pełni online, bez wychodzenia z domu.

Promocja BNP Paribas 250 zł

Tak robi np. BNP Paribas, który swoje działania akwizycyjne wspiera atrakcyjnymi promocjami. Właśnie uruchomił jedną z nich.

Chodzi o akcję „Radosne konto”. W jej ramach w zamian za zawarcie umowy o ROR i spełnienie dodatkowych warunków bank proponuje 250 zł w gotówce.

Promocja teoretycznie trwa do 5 lipca, ale obowiązuje w niej limit 3000 wniosków. Po jego osiągnięciu organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego wstrzyma rejestrację. Zatem obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Ale okres karencji jest stosunkowo krótki. Regulamin stanowi bowiem, że z oferty nie skorzystają osoby, które miały konto osobiste w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji BNP Paribas?

1Do 5 lipca zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej.

Trzeba odhaczyć wszystkie okienka

Uwaga! Pamiętajmy o limicie 3000 wniosków

2Złożyć wniosek o konto z kartą debetową

Trzeba to zrobić poprzez link, który otrzymamy mailem po zarejestrowaniu się w promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody.

3Do 19 lipca zawrzeć umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną.

Umowę zawieramy, podając kod z SMS-a. Robimy to w systemie partnera banku – firmy Autenti, do którego zostaniemy przekierowani w trakcie uzupełniania wniosku.

Rachunek aktywujemy po tym, jak nadamy karcie PIN (przywiezie ją kurier).

4W lipcu:

 • wykonać 3 przelewy internetowe wychodzące,
 • zrealizować 3 transakcje Blikiem,

Ten etap nagradzany jest pierwszym 100-zł bonusem.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Jak płacić blikiem – poradnik krok po kroku

Jeśli chodzi o przelewy – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku).

5W sierpniu oraz we wrześniu:

 • wykonać 3 przelewy internetowe wychodzące,
 • zapewnić wpływ na konto łącznie min. 1000 zł (najlepiej z konta w innym banku)

Czynności te nagradzane są kolejnym 150-zł bonusem.

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić ten warunek  przelewając sobie 1000 zł, ale ze swojego konta w innym banku.

Przekazanie nagród

O zdobyciu pierwszej nagrody – 100 zł (za lipiec) bank poinformuje do 20 sierpnia. Wypłaci ją do 31 sierpnia.

Ale wcześniej (najpóźniej 27 sierpnia) w profilu na stronie promocji będziemy musieli uzupełnić numer nowo otwartego konta. O tym, jak to zrobić, dowiemy się w mailu wysyłanym przez organizatora.

O przyznaniu drugiej premii – 150 zł (za sierpień i wrzesień) bank powiadomi do 23 października, a wypłaci ją do 31 października. W tym przypadku nie będziemy musieli wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Opłaty za konto osobiste w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji „Radosne konto” zakłada się Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne. Tak samo jak zwykłe przelewy internetowe.

Do rachunku możemy zamówić plastik w trzech taryfach. Najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Co prawda jej miesięczna obsługa kosztuje 3 zł, ale opłaty unika się po wykonaniu kartą jednej płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę. Wymóg ten nie dotyczy osób do 26. roku życia.

Mając plastik w tej wersji, można bezpłatnie pobierać gotówkę w maszynach własnych banku i Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym bankomacie na terenie kraju BNP Paribas pobierze 5 zł. Wymóg ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, które mogą za darmo podejmować środki ze wszystkich urządzeń w Polsce.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Promocja „Radosne” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 250 zł w gotówce. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych trzech miesiącach wykonać 3 transakcje blikiem, 6 przelewów i zasilić raz konto 1000 zł.

Łatwo też uniknąć opłat związanych z utrzymaniem konta (jedna płatność kartą i unikanie obcych bankomatów). Tylko musimy się pospieszyć, bo w akcji obowiązuje limit 3000 wniosków!

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Radosne Konto

+ 250 zł premii
OSTATNI dzień promocji

Jeśli szukasz warunków poprzednich promocji, sprawdź archiwalne zakończone promocje bnp paribas -regulaminy.

9 Ocena Łączna
8 opinie
Na stacji korzyści

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
7 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Lech 18 Czerwiec 2020 12:49

  Czy przelew blikiem na nr telefonu traktowany będzie jako transakcja blik?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Czerwiec 2020 15:40

   Nie. Chodzi o płatności Blikiem w sklepach lub internecie.

   Zgodnie z regulaminem:

   Transakcja BLIK –transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp;

 2. Odpowiedz
  Tomasz 5 Marzec 2020 09:32

  Hej chce się dobrze upewniać w kwietniu np przelewam na to konto 1000zl robię 5 transakcji nawet po 1zl i mogę resztę pieniędzy przelać spowrotem na swoje konto? W maju zasilam znowu konto 1000 zł i robię 5 zwykłych przelewow np. na 1 zł? I czy konto które podam do nagrody jak będzie to samo z którego przelewalem ten tysiąc to nie będzie problem ?

  • Odpowiedz
   mejk 5 Marzec 2020 11:00

   1. W kwietniu zasilasz konto min. 1000 zł a następnie robisz po 5 transakcji kartą w sklepach na dowolną kwotę np. za 1 zł. Resztę możesz sobie przelać spowrotem na twoje inne konto

   2. W maju ponownie wpłacasz na konto w BNP 1000 zł, i robisz 5 przelewów z konta (mogą być nawet na 1 zł i do tego samego odpbiorcy).

   3. Do 20 kwietnia dostaniesz wiadomość e-mail (będzie instrukcja co i jak) by ponownie się zalogować na stronie promocji – będziesz musiał tam wpisać numer konta, które założyłeś w promocji BNP Paribas (nie może to być żadne inne konto!!!). Na to konto będą ci przelewać wszystkie nagrody.

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 4 Marzec 2020 14:18
  Ocena promocji
  100

  Wystartowała nowa promocja BNP Paribas Przedwiośnie z Kontem z bonusem 250 zł. Nagroda niższa niż w poprzednich promocjach konta bnp, jednak warunki do spełnienia dużo łatwiejsze – aktywnie korzystamy z konta w dwóch miesiącach – kwietniu i maju.

  Pierwsze 50 zł otrzymujemy już za otwarcie konta.

  Kolejne 100 zł za dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę i zasilenie konta kwotą 1000 zł (to wszystko robimy w kwietniu).

  Ostatnie 100 zł za zrobienie 5 przelewów z konta na dowolną kwotę i zasilenie konta ponownie 1000 zł (to wszystko robimy w maju).

  Po spełnieniu warunków promocji, pamiętajmy by w okolicach 20 kwietnia sprawdzać swojego maila (podanego przy rejestracji), gdyż wtedy będzie wysyłana wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody. Będzie trzeba się wtedy jeszcze raz zalogować na stronie promocji i podać numer swojego nowego konta do przelewu premii (wszystko to będzie dokładnie opisane w mailu).

  Potem czekamy już tylko na przelewy nagród.

  Fajnie całą “drogę” uzyskania premii w jednej ze starych promocji BNP opisał nasz czytelnik w tym komentarzu:
  https://www.tanie-konto.pl/bgz-bnp-paribas/konto-otwarte/#comment-3173

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Marek 7 Styczeń 2020 23:37
  Ocena promocji
  50

  A co z klientami dawnego Raiffeisen Polbank a obecnie już Paribas są jakieś promocje? Czy to tylko dla nowych klientów?

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Alkooo 9 Styczeń 2020 00:27

   To promocja tylko dla nowych klientów BNP Paribas.
   Z kolei nowy klient dla banku, to osoba która nie posiadała żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy.

   Tak więc by móc wziąć udział w tych promocjach jako obecny klient, musisz zamknąć swoje konto i odczekać 9 miesięcy.

   Ja właśnie zawsze tak robię po wypłacie premii – zaraz zamykam konto. Dzięki temu “zabiegowi” już po 12 miesiącach jestem dla wielu banków “nowym klientem” i mogę ponownie brać udział w ich promocjach i zdobywac nowe premie.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0