Konto BGŻ BNP: 200 zł za aktywne korzystnie z karty

Sprawdź
+ 200 zł premii
12 dni do końca promocji

Nawet 200 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w promocji “Konto na Zakupy”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Optymalnego.

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Konto na Zakupy” stanowi  200 zł w postaci czterech pieniężnych premii po 50 zł, przyznawanych za otwarcie konta i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w miesiącach luty 2019 r. – kwiecień 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2018 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty:

 • do 31.12.2018 r. złóż wniosek o otwarcie konta, o kartę za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptuj regulamin i zaznacz wymagane zgody marketingowe,
 • do 15.01.2019 r. zawrzyj umowę o uruchomienie konta wraz z kartą,
 • do 31.01.2019 r.  aktywuj aplikację mobilną banku GOmobile i wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych,
 • w każdym z  miesięcy od  lutego 2019 r. do kwietnia 2019 r. wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach spożywczych oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za aktywację Aplikacji GOmobile do 31 stycznia 2019 r. oraz oraz wykonanie min. 3 Transakcji bezgotówkowych w Sklepach spożywczych w miesiącu styczniu 2019 r.

Drugą, Trzecią i Czwartą nagrodę w wysokości 50 zł każda otrzymasz za wykonanie min. 5 Transakcji bezgotówkowych w Sklepach spożywczych oraz za otrzymanie Wpływów na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy luty – marzec – kwiecień 2019 r.

Informację o pierwszej i drugiej nagrodzie otrzymasz do 19 marca 2019 r., a przelew nagrody nastąpi do 31 marca 2019 r.

Informację o trzeciej i czwartej nagrodzie otrzymasz do 17 maja 2019 r.,  natomiast przelew otrzymasz do 31 maja 2019 r.

 

3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto Optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1500 rejestracji). Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można stosunkowo sporo – 200 zł w ciągu 3 miesięcy aktywności. Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Pełen regulamin promocji “Zyskownie w koncie” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Optymalne

PROMOCJA: Konto na Zakupy

+ 200 zł premii
12 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
Promocja "Bonus dla Ciebie"

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
5 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Niki 19 Październik 2018 16:42

  Czy to 1000 zł wpływów musi być zrobione jedno razowo jako jeden przelew czy może być to suma kilku transakcji (przelewów) na łączną sumę 1000 zł?

  • Odpowiedz
   Redakcja 20 Październik 2018 10:31

   Może być to kilka transakcji, ważne by w miesiącu uzbierało się razem wpływów na konto za min. 1000 zł.

 2. Odpowiedz
  tymon 21 Wrzesień 2018 21:44

  Czy warto założyć Konto Optymalne w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, premie pieniężne, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 Wrzesień 2018 15:50

   Jest dobrze

   Na Konto optymalne w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na bonus dla nowego klienta.

  • Odpowiedz
   esti 23 Kwiecień 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0