Rekordowe 420 zł premii za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - start nowej edycji - 2022.01.13

BNP Paribas wystartował z bardzo atrakcyjną promocją. Nowi klienci, którzy otworzą tam konto osobiste i wykażą się niewielką aktywnością mogą zdobyć rekordowe 420 zł premii. Tylko trzeba się pospieszyć z rejestracją, bo liczba nagród jest ograniczona.

Gdy czegoś bardzo się chce, robi się wszystko, by to osiągnąć. Tak jest z bankami, które celem pozyskania klientów oferują im mniej lub bardziej atrakcyjne nagrody. W tym gronie jest m.in. BNP Paribas.

Promocja 420 zł za konto

Tym razem bank BNP Paribas w zamian za założenie tam konta osobistego proponuje premię sięgającą 420 zł! Na gratyfikację składają się:

 • 400 zł w gotówce,
 • 20 zł w formie vouchera do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee.

Razem daje to 420 zł premii! Jest to jeden z największych bonusów za założenie konta dostępnych na rynku!

Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów banku. Chodzi o osoby, które nie mają ani nie miały ROR-u w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na tle konkurencji okres karencji jest więc stosunkowo niedługi. Dzięki temu byli klienci banku, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 6 lutego. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć nagrody krok po kroku?

Aby zdobyć premię o wartości 420 zł należy:

1Do 6 lutego  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą.

Wniosek o konto składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 20 lutego zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć przez kuriera lub w aplikacji GOmobile. Ta druga metoda (zwana na selfie lub przez wideoweryfikację) polega na tym, że podczas wypełniania wniosku na smartfonie wykonuje się nim kilka zdjęć twarzy oraz dowodu osobistego. Kartę płatniczą, którą przywozi kurier, aktywuje się z chwilą nadania jej PIN-u.

Za otwarcie konta otrzymujemy voucher 20 zł do Costa Coffee.

3W marcu:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku).

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 125 zł w gotówce.

4W kwietniu:

 • wykonać transakcje z użyciem kodu Blik  na łączną kwotę min. 200 zł (chodzi o płatności w internecie lub punkcie stacjonarnym).
 • zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł .

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy kolejne 125 zł w gotówce.

5W maju:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 1000 zł.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy 150 zł w gotówce.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród

Nagroda za otwarcie konta w BNP Paribas podzielona jest na cztery części. Jej przekazanie również odbędzie się w czterech terminach:

 • do 10 marca – voucher 20 zł do Costa Coffee,
 • do 30 kwietnia – przelew 125 zł za aktywności w marcu.
 • do 31 maja – przelew 125 zł za aktywności w kwietniu,
 • do 30 czerwca – przelew 150 zł zł w gotówce za aktywności w maju,

Na kilka dni przed końcem każdego z tych terminów bank poinformuje nas o przyznaniu gratyfikacji. Voucher do Costa Coffee zostanie przekazany SMS-em.

By odebrać nagrody pieniężne, trzeba będzie do 26 kwietnia uzupełnić numer konta (otwartego w promocji). Szczegóły znajdziemy w e-mailu z 20 kwietnia informującym o przyznaniu nagrody.

Opłaty za konto w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji otwiera się ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Za Kartę Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas nalicza 5 zł miesięcznie. Jednak klient może uniknąć tej opłaty, wykonując plastikiem min. trzy płatności w miesiącu.

Mając wspomnianą kartę, można bez prowizji pobierać gotówkę w maszynach własnych banku oraz należących do sieci Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie kosztuje 5 zł.

Uwaga! Wymóg transakcji kartą oraz opłaty za obce bankomaty nie dotyczą klientów mających mniej niż 26 lat.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to jedna z najlepszych ofert tego typu. Do zdobycia jest 420 zł pod łatwymi do spełnienia warunkami (łącznie: obroty kartą na 600 zł, płatności Blikiem za 200 zł oraz wpływ 1000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy).

Konto osobiste nie musi nas nic kosztować. Wystarczy, że co miesiąc trzykrotnie zapłacimy kartą (lub telefonem) i będziemy unikać bankomatów innych niż Planet Cash.

420 zł to za mało 🙂 ?

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 300 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Kawa z premią

+ 420 zł premii
18 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
37 opinie
Kawa z premią

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Majkon 13 Styczeń 2022 14:33
  Ocena promocji
  100

  Ostatnio brałem udział w promce BNP w 2020 roku – spełniłem wtedy warunki i wszstko mi ładnie wypłacili. Konto oczywiście zaraz po wypłacie całej premii szybko zamknąłem.

  Teraz szykuje się się do wzięcia znowu udziału w promocji i założenia konta tutaj ponownie bo stałem się znowu “nowym klientem” dla nich (mineło ponad 12 miechów od zamknięcia konta)

  Ta promocja wydaje się być szybka i bardzo łatwa. Warunki łatwe do spełnienia chyba niemal dla kazdego

  Chyba tym razem jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 2 x 420 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: bardzo szybko wypłacają (jak w jednym miesiącu spełnimy warunki to na koniec nastepnego jest juz wyplata), łatwe warunki praktycznie darmowe konto w uzytkowaniu wypłacają bez problemu te nagrody jak się spełni wszystkie warunki (wiem z doświadczenia)
  - WADY: zawsze ta nagroda mogłaby być jeszcze wyższa ;) (ale nic postaram się wkręcić jeszcze kogoś z rodziny)
  Pomocne(4) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0