251 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego BNP Paribas

251 zł w gotówce  może zyskać nowy klient w najnowszej promocji Konta Otwartego. Wystarczy założyć konto i w kolejnych trzech miesiącach wykazać się aktywnością.

1

Dla kogo promocja Konta Otwartego BNP Paribas?

Nagrodę w akcji specjalnej „Skorzystaj z kontem” stanowi  251 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród 100 zł i 151 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (przelewy, transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach październik-grudzień 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 30 września.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest bardzo krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 251 zł do Biedronki krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 30 września złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 7 października zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w październiku dokonać min. 2 przelewów środków z konta,
 • listopadzie oraz w grudniu: dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Uważać trzeba także na przelewy z konta – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując 2 zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku). Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w październiku (2 przelewy z konta), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 21 listopada organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody (100 zł). Będziemy mieć wtedy czas do 25 listopada na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca listopada.

Drugą nagrodę  151 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w listopadzie i grudniu (transakcje za 300 zł + wpływ 1000 zł). Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 20 stycznia 2020, a sam przelew zostanie wykonany do końca stycznia.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 3000 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 251 zł w ciągu trzech miesięcy prostych aktywności.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja skorzystaj z kontem

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Łukasz 9 Wrzesień 2019 20:34

  Fajnie fajnie, ale co się stało z promocją powrót do szkoły bnp paribas 350 zł dawali, ja się zapisałem i naglę bum nie ma…
  Nawet nie ma już tej stronki z tą promocją chyba że już liczba osób się wyczerpała i zagasł link do tej promocji.? dobrze myślę ???

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Wrzesień 2019 23:53

   Tak, promocja z 350 zł do Biedronki została zakończona przed czasem z powodu wyczerpania się limitu 2000 rejestracji.

   Aktualna promocja “Skorzystaj z kontem”, w której można zdobyć 251 zł w gotówce trwa do 30 września. Także tutaj jest limit (3000 rejestracji) w przypadku jego przekroczenia promocja zostanie zakończona.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0