Łatwe 460 zł za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - 2023.09.13

Takie promocje są rzadko dostępne, bo banki rzadko płacą aż 460 zł za otwarcie konta. Właśnie tyle proponuje BNP Paribas tym, którzy otworzą w nim konto osobiste i będą z niego aktywnie korzystać przez 2 miesiące. Tylko trzeba się pospieszyć bo liczba nagród ograniczona jest do 3000 rejestracji.

BNP Paribas to jeden z najaktywniejszych banków w pozyskiwaniu klientów. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego stara się przekonać odbiorców do swoich usług różnymi sposobami. Bardzo często robi to poprzez promocje z atrakcyjnymi nagrodami, w tym gotówką.

Promocja 460 zł za konto

Świetnym przykładem jest promocja „Alle kody”. Polega ona na tym, że w zamian za otwarcie konta osobistego w BNP Paribas i spełnienie prostych warunków (wykonanie wskazanych niżej czynności), zyskuje się do 460 zł premii. Z czego 420 zł to gotówka, a pozostałe 40 zł ma postać bonów zakupowych do zrealizowania na Allegro. Na tle konkurencji to bardzo sowita gratyfikacja.

Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów banku. Chodzi o osoby, które nie mają ani nie miały ROR-u w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na tle konkurencji okres karencji jest więc stosunkowo niedługi. Dzięki temu byli klienci banku, którzy odpowiednio wcześnie zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 1 października. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć nagrody krok po kroku?

Aby zdobyć nagrody o wartości 460 zł należy:

1Do 1 października  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą.

Wniosek o konto składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! W czasie wypełniania wniosku należy wyłączyć wszelkie wtyczki typu adblock w przeglądarce, aby móc go prawidłowo ukończyć.

2Do 8 października zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo w aplikacji GOmobile (pobieramy ją podczas wypełniania wniosku, na etapie metody zawarcia umowy o ROR).

Aktywacja konta odbywa się z chwilą nadania PIN-u karcie płatniczej, którą przywiezie nam kurier. Mamy na to 7 dni od jej odbioru.

Za otwarcie konta otrzymujemy pierwszą nagrodę w postaci bonów zakupowych Allegro o wartości  40 zł.

3W każdym z miesięcy październik i listopad:

 • wykonać min. 1 przelew na min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej,
 • zrealizować płatności blikiem na łączną kwotę min. 200 zł (w internecie lub punkcie stacjonarnym),
 • zalogować się min. 3 razy do aplikacji mobilnej w 3 różnych dniach (uwzględniane jest maks. 1 logowanie na dzień),

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy kolejne 2 x 210 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Kod Blik do płatności można wygenerować po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród

Nagroda za otwarcie konta w BNP Paribas podzielona jest na trzy części. Jej przekazanie odbędzie się w następujących terminach:

 • do 31 października – 40 zł w e-kodach Allegro za otwarcie konta,
 • do 30 listopada – 210 zł za aktywność w październiku,
 • do 31 grudnia – 210 zł za aktywność w listopadzie,

Na kilka dni przed końcem każdego z tych miesięcy bank poinformuje nas o przyznaniu gratyfikacji. E-kody na Allegro zostaną przekazane SMS-em.

Ważne! O prawie do bonusu pieniężnego dowiemy się do 20 listopada. W mailu informującym o tym fakcie bank przekaże też instrukcję uzupełnienia danych niezbędnych do przelewu, czyli numeru promocyjnego konta. Będziemy musieli to zrobić do 26 listopada.

powrót do menu ↑

Opłaty za konto w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 7 zł lub 0 zł
(0 zł po wyk. 3 transakcji kartą, zalogowaniu się min raz do bankowości internetowej oraz wyrażeniu zgód marketingowych)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji otwiera się ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Za Kartę Otwartą na Dzisiaj BNP Paribas nalicza 7 zł miesięcznie. Jednak klient może uniknąć tej opłaty, wykonując plastikiem min. trzy płatności w miesiącu. Trzeba też wyrazić i utrzymać zgody marketingowe oraz co miesiąc zalogować się co najmniej raz do aplikacji lub systemu transakcyjnego.

Na stronie promocji jest to tak opisane:

 Opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy:

a) Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia,

lub

b) Użytkownik Karty:

 • w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonał co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe tą kartą oraz;
 • zalogował się (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz,
 • wyraził zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej.

Wybierając najtańszą kartę, można bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów przyoddziałowych oraz Planet Cash. Pozostałe plastiki zapewniają darmowy dostęp do wszystkich maszyn w kraju.

Klienci do 26 lat są zwolnieni z opłat za obsługę karty i wypłaty z obcych bankomatów.

Mając wspomnianą kartę, można bez prowizji pobierać gotówkę w maszynach własnych banku oraz należących do sieci Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie kosztuje 5 zł.

Uwaga! Wymóg transakcji kartą oraz opłaty za obce bankomaty nie dotyczą klientów mających mniej niż 26 lat.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to jak zwykle dobra oferta, w ramach której można zyskać do 460 zł. Wystarczy założyć ROR i aktywnie z niego korzystać przez 2 miesiące (przelewy, płatności blikiem, logowania do apki).

Jeszcze łatwiej zapewnić sobie całkowite zwolnienie z kosztów utrzymania ROR-u. Wystarczy trzy razy w miesiącu zapłacić kartą debetową oraz zalogować się min. 1 raz do aplikacji. Trzeba też unikać wypłat z bankomatów innych niż własne i Planet Cash.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Alle kody

+ 460 zł premii
7 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
61 opinie
Alle kody

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
19 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  krzysiek 6 Wrzesień 2023 15:12

  A kartę debetową aktywujecie (nadając PIN) zgodnie z instrukcją, którą przynosi kurier wraz z kartą, czyli tylko infolinia? Czy tak jak w regulaminie, gdzie z definicji “Aktywacja karty” odbywa się na kilka różnych możliwych sposobów? Ja aktywowałem po pierwszym zalogowaniu się -> karta -> aktywuj -> pin (potwierdzenie sms-em) i zaczynam mieć wątpliwości. Po co w instrukcji ograniczyli aktywację do połączenia z infolinią i nie wspominają ani słowem o żadnym innym sposobie np. najprostszym w świecie wejściu do bankowości i kliknięciu “aktywuj kartę”? Czyżby to był jakiś haczyk aby nie przyznać nagrody?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 7 Wrzesień 2023 15:00

   Ja jak brałem udział w promocji paribas z rok temu, to aktywowałem kartę przez nadanie pinu i nagrodę otrzymałem bez problemu.
   Tak więc nadanie pinu = aktywacja karty.

 2. Odpowiedz
  Marek 30 Sierpień 2023 12:12
  Ocena promocji
  100

  Wygląda na to, że ta promocja jest rzeczywiście banalnie prosta….

  Proszę o info czy dobrze kombinuje:

  Załóżmy, że w 1 września wysyłam wniosek o konto, potem czekam na kuriera z kartą. Konto się aktywuje samo jak nadam pin karcie.

  We wrześniu:
  – przelewam sobie przez internet np. 2 zł z mojego konta w paribas na moje konto w mbanku
  – robie płatności kartą na łączna kwotę min. 200 zł

  We październiku i listopadzie robie podobnie – 3 przelewy z konta + płatności kartą za 400 zł.

  Czy te płatności kartą za dany miesiąc można zrobić w jednym dniu (np. płacąc 2 razy po 200 zł)? Jedna po drugiej?
  Czy musi to być jedna płatność na 400 zł czy może być kilka np. 4 x 100 zł.

  + ZALETY: Super proste warunki Ładna nagroda
  - WADY: jeszcze nic
  Pomocne(17) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania 30 Sierpień 2023 12:32

   Tak, ta edycja promocji jest wyjątkowo prosta.
   Można zrobić dokładnie tak jak to opisałeś.

   Wymagane płatności kartą można zrobić w dowolnym dniu danego miesiąca. Kwota dowolna, ważne by za dany miesiąc łacznie “uzbierać” te 200 zł (za wrzesień) lub 400 zł (październik i listopad) czyli np. we wrześniu może to być zarówno 1 płatność na 200 zł jak i 2 płatności po 100 zł czy też 4 płatności po 50 zł 🙂

 3. Odpowiedz
  Ar2ur 2 Lipiec 2023 18:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Konto założone przez stronę internetową. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością).

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 4. Odpowiedz
  Pomerolol 20 Czerwiec 2023 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten “wpływ 1000 zł” oznacza, że wystarczy zasilić nowe konto przelewem z innego banku? Mam teraz konto w PKO i poprostu robię sobie przelew z PKO do Paribasu?
  Czy musi byc to całe 1000 zł w jednym przelewie czy może to być np. 2 razy po 500 zł?

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Krzysiek 23 Luty 2023 11:08

  Chyba faktycznie lepiej wybrać weryfikację kurierem. Niby przeszedłem weryfikację w aplikacji, ale potem dostałem maila, że mój wniosek został odrzucony i zapraszają do oddziału banku. Złożyłem wniosek ponownie (używając linku, który dostałem po zarejestrowaniu się w promocji) i wybrałem opcję “kurier”. Zobaczymy, czy wszystko przebiegnie pomyślnie.

 6. Odpowiedz
  Agata 21 Listopad 2022 15:00

  Konto założone. Jak to wygląda z tym wpływem na konto 1000 zł i 750 zł? Musi to tam być na koncie cały miesiąc czy można to od razu przelać spowrotem?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Listopad 2022 15:43

   Wpływ 1000 zł (w grudniu i w styczniu) i 750 zł (w lutym) musi być jedynie zaksięgowany przez bank (można to sprawdzić w historii transakcji konta).
   Potem, np. następnego dnia można go sobie przelać spowrotem.

 7. Odpowiedz
  Marta 18 Listopad 2022 09:48

  czy jeżeli konto techniczne zostało zamknięte w sierpniu b. r natomiast ROR zamknięty powyżej 12 msc to mogę wziąć udział w promocji?

 8. Odpowiedz
  Jak 23 Wrzesień 2022 11:25

  Odsyłają mnie do banku bo nie udało się aktywować konta online mimo ze dostałem podpisaną umowę mailem. czy w takiej sytuacji uda się skorzystać z promocji?

 9. Odpowiedz
  Michal 31 Sierpień 2022 11:19

  Witam, mam pytanie – założyłem konto wczoraj 30.08.2022. Mogę się na nie zalogować itp. czekam na kartę. W takim układzie moje konto jest już aktywne i transakcje na 300 zł i wpływ 1000zł muszę dokonać już we wrześniu jak tylko dostanę kartę czy dopiero w następnym miesiącu czyli październiku ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Sierpień 2022 13:42

   Pełna aktywacja konta ma miejsce z chwilą jak otrzymasz kartę i nadasz jej PIN.

   Od tej daty wszystko liczysz.
   Aktywacja konta = Nadanie karcie PINu.

   Czyli jeśli swojej karcie nadasz PIN we wrześniu, to warunki spełniasz w październiku (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł), listopadzie (transakcje kartą za 300 zł + wpływ 1000 zł) i grudniu (transakcje za min. 300 zł)

 10. Odpowiedz
  Mimik 8 Lipiec 2022 13:41

  Wczoraj wypełniłam wniosek, dzisiaj mam konto 😀 a karta w drodze ♥!
  Pytanko – wiadomo kiedy to konto można bezpiecznie zamknąć i czychać na nowe promocje ;)?

 11. Odpowiedz
  Ania 5 Lipiec 2022 07:48

  Konto w BNP zamknęłam jakoś w styczniu 2021. Teraz skorzystałam z promocji, znowu otworzyłam konto. Widzę, że na nowym koncie jest historia tamtego rachunku. Ktoś też tak miał?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 3 Sierpień 2022 13:30

   Tym się nie przejmuj, jak normlanie zamknęłaś konto i odczekałaś te min. 12 miesięcy..
   Też tak miałem jak korzystałem drugi raz z promocji w BNP to miałem te same numery.
   Widocznie tak mają w systemach.

   Ja premię dostałem także drugi raz jak spełniłem wszystkie warunki z regulaminu.

 12. Odpowiedz
  Majkon 3 Czerwiec 2022 14:33
  Ocena promocji
  100

  Ostatnio brałem udział w promce BNP w 2021 roku – spełniłem wtedy warunki i wszstko mi ładnie wypłacili. Konto oczywiście zaraz po wypłacie całej premii szybko zamknąłem.

  Teraz szykuje się się do wzięcia znowu udziału w promocji i założenia konta tutaj ponownie bo stałem się znowu “nowym klientem” dla nich (mineło ponad 12 miechów od zamknięcia konta)

  Ta promocja wydaje się być szybka i bardzo łatwa. Warunki łatwe do spełnienia chyba niemal dla kazdego

  Chyba tym razem jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 2 x 440 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: bardzo szybko wypłacają (jak w jednym miesiącu spełnimy warunki to na koniec nastepnego jest juz wyplata), łatwe warunki praktycznie darmowe konto w uzytkowaniu wypłacają bez problemu te nagrody jak się spełni wszystkie warunki (wiem z doświadczenia)
  - WADY: zawsze ta nagroda mogłaby być jeszcze wyższa ;) (ale nic postaram się wkręcić jeszcze kogoś z rodziny)
  Pomocne(7) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Joanna 9 Wrzesień 2021 13:48
  Ocena promocji
  90

  A na jaka ja jeszcze stronę musze wrjsc i sie zalogowac zeby podac numer konta do nagrody ktos ma linka bo konto zalozone aplikacja dziala czekam na kartę

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 12 Wrzesień 2021 16:20

   Link do tej strony otrzymasz w mailu potwierdzającym przyznanie pierwszej nagrody.
   Jeśli konto aktywujesz i nadasz karcie pin jeszcze we wrześniu, to taki mail powinnaś otrzymać do 22 października.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0