Promocja zakończona

Konto BGŻ BNP: 300 zł premii za aktywne korzystnie z konta

Załóż Konto
+ 150 zł na zakupy
Promocja zakończona

Nawet 300 zł premii w tm 150 zł na zakupy w Biedronce, H&M lub Decathlon  może uzyskać nowy klient w promocji “Zyskowne konto”. Czy ta promocja jest opłacalna? Czy premia zrekompensuje nam opłaty za konto?

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Zyskowne Konto” stanowi  150 zł w postaci premii pieniężnej oraz 150 zł w kodach (3 Kody po 50 zł każdy) na zakupy w wybranym przez Ciebie sklepie: Biedronka, Decathlon lub H&M!

Kody przyznawane są za aktywne korzystanie z konta i karty.

Akcja trwa od dnia 18 czerwca 2018 r. aż do momentu osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 8 lipca 2018 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty, należy:

 • do 08.07.2018 r. złożyć wniosek o otwarcie konta, o kartę za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody marketingowe,
 • do 25.07.2018 r. zawrzeć umowę o uruchomieniu konta wraz z kartą a następnie zalogować się do Bankowości elektronicznej,
 • w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł oraz wykonaj min. 1 przelew za pomocą Pl@net lub aplikacji GOmobile.

Przelew w wysokości 50 zł otrzymasz za otwarcie Konta Osobistego i pierwsze logowanie do Bankowości elektronicznej. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Pierwszy kod o wartości 50 zł zostanie przyznany za spełnienie warunków aktywności w pierwszym pełnym miesiącu po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej,  drugi kod za spełnienie warunków aktywności w drugim miesiącu i analogicznie trzeci kod 50 zł za spełnienie warunków aktywności w trzecim miesiącu.

Ponadto przelew w wysokości 100 zł otrzymasz jeżeli w każdym z miesięcy, w którym spełnisz warunki do otrzymania nagród 2-4, dodatkowo dokonasz Wpływów na kwotę min. 1000 zł. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Kody zostaną przesłąne za pomocą wiadomości SMS do 20 dnia kolejnego miesiąca, po spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.
3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1500 rejestracji). Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można stosunkowo sporo – 150 zł w ciągu 3 miesięcy aktywności. Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Pełen regulamin promocji “Zakupy z Kontem” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Optymalne

PROMOCJA: Zakupy z kontem

+ 150 zł na zakupy
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja "Zyskowne Konto"

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  tymon 21 Kwiecień 2017 21:44

  Czy warto założyć iKonto w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, 3% moneyback, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 Kwiecień 2017 15:50

   Jest dobrze

   Na iKonto w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na zwrot części pieniędzy.

  • Odpowiedz
   esti 23 Kwiecień 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

 2. Odpowiedz
  Angelika 21 Marzec 2017 10:50

  odradzam konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

  Byłam w tym banku 4 lata na początku było wszystko fajnie, ale od momentu połączenia się dwóch banków jest masakra, konto oszczędnościowe miałam za 0 zł pojawiły się opłaty więc zamknęłam, osobiste miałam za 0 pod warunkiem wpływów na konto minimum 2500 zł wpływy oczywiście były większe od czerwca bieżącego roku opłata za konto 17 zł bez względu na wpływy ponoć promocja im się skończyła, gdzie nikt wcześniej nie mówił o promocjach, oprócz tego opłata za ubezpieczenie konta pojawiła się pierwszy raz kwota bagatela 81 zł szlak mnie trafił i przeniosłam konto do Banku Millenium tam są przejrzyste zasady. Co do banku BGŻ BNP Paribas szczerze odradzam i nie polecam, na rynku jest dużo więcej innych banków, które klienta trzymają i zachęcają a nie odradzają pozdrawiam

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0