Szybkie 150 zł w promocji Banku Millenium (+ 100 zł dla dziecka)

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.07.20

W promocji Millenium Banku na nowych klientów, którzy otworzą tam konto osobiste i w zaledwie jednym miesiącu wykażą się niewielką aktywnością, czeka nagroda pieniężna 150 zł. A jeśli mają dzieci, mogą zgarnąć dodatkowe 100 zł.

Promocje bankowe należą do najprzyjemniejszych sposobów na zarobienie pieniędzy. Zwykle nie trzeba ruszać się z domu, by spełnić warunki przyznania premii pieniężnej. W dobie internetu wszystko można załatwić online.

Część promocji bankowych nie ogranicza się do podstawowej premii pieniężnej dostępnej dla wszystkich, którzy spełnią określone warunki. Takie akcje przewidują jeszcze bonusy, które może otrzymać jedynie ograniczona grupa klientów, np. rodzice osób małoletnich. W przypadku tych drugich wartość gratyfikacji rośnie do naprawdę wysokiego poziomu.

Nawet 250 zł w promocjach Millenium

Świetnym przykładem jest Bank Millennium. Przyznaje on premię 150 zł w gotówce osobie, która otworzy tam konto osobiste i wykona 5 płatności kartą lub blikiem. Do tego dorzuca bonus 100 zł pod postacią karty podarunkowej Goodie, jeśli klient z poziomu bankowości internetowej otworzy ROR małoletniemu dziecku i złoży wniosek o świadczenie w ramach programu „Dobry start”.

Do zdobycia, w różnej formie, jest więc 250 zł. Osoby bezdzietne zyskają maksymalnie 150 zł.

Trwająca do 2 sierpnia akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie są stroną umowy o jakikolwiek produkt lub usługę Banku Millennium albo Millennium TFI. Ponadto z promocji wykluczeni są uczestnicy poprzednich akcji specjalnych dotyczących Konta 360° lub Konta 360° Student.

Uwaga! W promocji może wziąć udział tylko 1000 osób. Decyduje kolejność złożonych wniosków.

Natomiast w dostępnej do 16 sierpnia promocji z kartami Goodie pula nagród to 10.000 voucherów. Z oferty nie skorzystają osoby, które w przeszłości brały już udział w jakiejkolwiek akcji specjalnej dotyczącej Konta 360° Junior. Przy czym ta promocja skierowana jest do rodziców pociech w wieku szkolnym (od 7 lat).

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 150 zł za otwarcie konta?

Aby otrzymać 150 zł za otwarcie konta 360 należy:

1Do 2 sierpnia poprzez Stronę Promocji założyć Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.

Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Pamiętajmy, by utrzymać je do czasu przekazania wszystkich nagród.

Umowę można zawrzeć na trzy sposoby: z użyciem fotoweryfikacji (na selfie), online z wykorzystaniem usługi AIS (logowanie na swoje konto w innym banku) lub przez kuriera. Ważne! Osoby, które zdecydują się na fotoweryfikację, muszą do 31 sierpnia udać się do placówki z dowodem osobistym, by potwierdzić tożsamość i złożyć wzór podpisu.

2Do 2 sierpnia pobrać i aktywować aplikację mobilną banku.

3W sierpniu wykonać kartą albo Blikiem 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (w tym jedną zbliżeniowo telefonem).

Uwaga! Przynajmniej jedną transakcję w każdym miesiącu trzeba zrealizować zbliżeniowo telefonem. Żeby móc to zrobić, najpierw należy zapisać dane karty w bankowej chmurze (technologia HCE) lub dodać ją do portfela cyfrowego Apple Pay (dla posiadaczy urządzeń z iOS-em). Obie czynności wykonuje się bardzo prosto. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi przez aplikację.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Premia 150 zł za otwarcie konta w Banku Millennium zostanie wypłacona bardzo szybko bo już 30 września.

powrót do menu ↑

Zwiększamy premię – 100 zł dla dziecka

W osobnej promocji, Bank Millennium przyzna 100 zł w formie e-karty podarunkowej goodie rodzicowi, który założy latorośli rachunek płatniczy i wraz z pociechą wykaże się niewielką aktywnością. Co dokładnie należy zrobić?

 1. Mieć konto osobiste w Banku Millennium
 2. Do 16 sierpnia otworzyć Konto 360° Junior swemu dziecku w wieku powyżej 7 lat
  Należy zrobić to z poziomu e-bankowości, czyli w systemie Millenet lub aplikacji.
 3. Do 31 sierpnia w Millenecie złożyć wniosek o świadczenie „Dobry Start”
 4. Do 30 września
  • otrzymać przynajmniej jedno świadczenie w ramach programu „Dobry Start” na swoje konto w Banku Millennium,
  • aktywować aplikację mobilną do rachunku pociechy,
  • wykonać kartą do Konta 360° Junior lub Blikiem sprzężonym z rachunkiem dziecka min. jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę.

Przekazanie nagrody dodatkowej

Karta zakupowa Goodie o wartości 100 zł zostanie przekazana SMS-em w formie kodu, który należy aktywować w ciągu 60 dni. Kod zostanie udostępniony do 31 października.

Voucher będzie ważny 12 miesięcy od dnia aktywacji. Można płacić nim w sklepach internetowych oraz – po dodaniu do portfela Google Pay albo Apple Pay – w punktach naziemnych.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

Konto 360° to warunkowo darmowy rachunek bieżący. Może być darmowe w utrzymaniu, jeśli co miesiąc zapewnimy nań wpływ łącznie 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem (te same czynności warunkują zdobycie premii, więc warto wyrobić w sobie nawyk ich wykonywania).

A co jeśli tego nie zrobimy? Bank Millennium pobierze łącznie 15 zł miesięcznie (8 zł za konto i 7 zł za kartę). W dodatku będzie nas obciążać kosztami wypłat z obcych bankomatów (1-5 zł za operację w zależności od maszyny).

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej lub blika.

Konto 360° Junior jest bezwarunkowo darmowe. Za kartę do rachunku płaci się 4 zł miesięcznie. Jednak łatwo można zapewnić sobie zwolnienie z opłaty, wykonując plastikiem jedną operację bezgotówkową o dowolnej wartości. Wówczas zyskuje się też darmowy dostęp do wszystkich bankomatów.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

powrót do menu ↑

Ocena promocji

Z uwagi na całkiem atrakcyjną premię, która wynosi 150 zł, promocja Banku Millennium jest godna zainteresowania. Warunki zdobycia nagrody są łatwe w realizacji i sprowadzają się do wykonania pięciu płatności bezgotówkowej kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Klienci będący rodzicami dziecka (najlepiej w wieku szkolnym) mogą zyskać dodatkowy bonus 100 zł. W tym celu powinni: otworzyć swojej latorośli Konto 360° Junior, złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start i zrealizować kartą do rachunku dziecka albo Blikiem jedną transakcję.

Aktywne korzystanie z Konta 360° (wpływ 1000 zł + 1 transakcja) zapewnia zwolnienie z kosztów jego utrzymana. Do tego daje darmowy dostęp do wszystkich bankomatów.

Chętni, którzy wykażą się dodatkową aktywnością, mogą zainkasować kolejne 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Millenium w promocji trwającej do 31 sierpnia. W efekcie możemy zyskać nawet 700 zł (400 zł za konto osobiste + 300 zł za kartę kredytową).
Konto 360º

Kumulacja promocji

+ 150 zł premii i 100 zł dla dziecka
7 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
24 opinie
Promocje Millennium

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
44 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotras 20 Lipiec 2021 15:41

  Mam pytanie.

  1. Czy dobrze rozumiem, że ten pierwszy bonus 150 zł za otwarcie konta osobistego jest przyznawany praktycznie za otwarcie konta i wykonanie 5 płatności?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Lipiec 2021 15:53

   1. By otrzymać pierwszy bonus 150 zł, musisz:

   – do 2 sierpnia zawrzeć umowę o konto, aktywować apkę mobilną i wyrazić zgody marketingowe.
   – w sierpniu wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem – z czego jedna z tych płatności musi być dokonana zbliżeniowo telfonem (HCE/Applepay)

   Czyli ta karta 100 zł jest praktycznie za samo założenie konta i 5 płatnosci. 🙂

   Tylko pamiętaj, że:
   – wniosek o konto musi być złożony ze strony promocji,
   – we wniosku musisz wyrazić zgody marketingowe.

   Sama nagrodę też dostaniesz bardzo szybko bo już we wrześniu przelewem na konto.

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 24 Maj 2021 12:47

  Informujemy, że w Banku Millennium pojawiła się nowa, dodatkowa metoda zakładania konta – online z użyciem usługi AIS.

  Dostępna dla osób mających konto osobiste w Banku Pekao, Santanderze, ING Banku Śląskim, mBanku, BNP Paribas lub Alior Banku.

  Wystarczy zalogować się do swojego obecnego banku (jednego z tych, które są wymienione na wniosku) i uzupełnić dane, a konto w Banku Millennium jest od razu aktywne (maksymalnie w ciągu kilku minut).

  Dotychczasowe metody zakładania konta – przez selfie lub kuriera – również nadal pozostają w mocy.

 3. Odpowiedz
  TOMASZ 22 Styczeń 2021 06:46
  Ocena promocji
  100

  Bardzo fajne jest konto 360° Aplikacja działa świetnie i jest bardzo intuicyjna. Promocje w Milleniun należą do tych mniej skomplikowanych. Moim zdaniem warto. Dodam jeszcze że konto 360° można zamknąć korzystając z serwisu internetowego.

  + ZALETY: -Nagroda łatwa do zdobycia -Proste warunki do spełnienia aby konto było darmowe -Obsługa na wysokim poziomie -nagroda w formie gotówki -brak problemów z zamykaniem konta
  - WADY: -konieczność wizyty w oddziale po założeniu konta w celu potwierdzenia tożsamości
  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Wally 22 Grudzień 2020 11:21

  Jak najlepiej założyć konto w tej promocji. Przez kuriera czy przez aplikację mobilną?

  Z tego co zrozumiałem, to chyba najwygodniejszy jest kurier bo przy apce i tak będzie trzeba się udać do oddziału by złożyć swój podpis, tak?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 22 Grudzień 2020 11:53

   Najwygodniej, założyć konto w opcji z kurierem – wtedy nie trzeba iść do oddziału by złożyć wzór podpisu.

   W przypadku zakładania konta przez aplikację, sam proces otwarcia i aktywacji jest dużo szybszy, ale by spełnić warunki promocji trzeba się do 31 maja wybrać do oddziału.

   W regulaminie jest to tak opisane:

   Uczestnik, który zawrze umowę o Konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie) uzyska prawo do Premii, jeśli do 31.05.2021 r. w placówce Banku złoży wzór podpisu oraz udostępni dokument tożsamości……

 5. Odpowiedz
  Matti 3 Listopad 2020 21:48
  Ocena promocji
  100

  Jeżeli np. przeleje na konto promocyjne 1000 zł, a następnego dnia przeleję ten sam 1000 zł na inne swoje konto to spełniam warunek wpływu 1000 zł w danym miesiącu?

  Pomocne(83) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 3 Listopad 2020 21:55

   Tak, w ten sposób spełnisz warunek wpływu.

   • Odpowiedz
    VIL 3 Listopad 2020 22:17

    to te 1000 zł może być z innego BANKU ale z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko albo porostu wpłacone w gotówce kasie banku ? Czy tak mam rozumieć zasilenie konta kwotą 1000zł ?

    • Redakcja 3 Listopad 2020 23:43

     Zgodnie z regulaminem promocji:

     “Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w ust. 1 pkt 3 i 4 , nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii .”

     A pod pojęciem Bank w regulaminie jest określony jest Bank Millennium Spółka Akcyjna.

     Czyli nie będą brane pod uwagę jedynie przelewy wewnętrzne między własnymi kontami klienta w banku Millenium.

     Zatem, jak najbardziej te 1000 zł może być z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko, ale pod warunkiem, że będzie to INNY bank niż Millennium.
     Wpłata tego 1000 zł w kasie banku jest również jak najbardziej dopuszczalna.

     Co do warunku 1 płatności kartą lub przez BLIK to musi być to zwykła płatność za towary lub usługi np. w sklepie.

     Bank zgodnie z regulaminem nie będzie uwzględniał:
     – wypłat gotówki,
     – transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi
     – transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

 6. Odpowiedz
  Krysss 3 Listopad 2020 12:51
  Ocena promocji
  100

  Czy konto w promocji można otworzyć przez przelew z innego banku?

  Pomocne(10) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 4 Listopad 2020 21:49

   Na stronie promocji widnieją tylko takie opcje: kurier, aplikacja mobilna (na selfie) lub wizyta w oddziale.

 7. Odpowiedz
  Joanna 24 Maj 2020 11:00

  Witam, czy jeśli niedawno zamknęłam konto w banku Millenium, mogę wziąć udział w promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 25 Maj 2020 23:31

   Jeśli brałaś już udział w jakiejkolwiek promocji tego banku z premią na start to niestety nie.

 8. Odpowiedz
  jozzin 24 Marzec 2020 21:18
  Ocena promocji
  100

  Jeśli zapłacę kartą do konta na Allegro to spełnię warunek promocji (1 transakcja bezgotówkowa) i uniknę opłaty za kartę?

  Pomocne(7) Niepomocne(21)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Paweł 6 Marzec 2020 06:39
  Ocena promocji
  50

  Opcja podpisania umowy w oddziale banku dotyczy dosłownie tylko placówek będących bezpośrednio strukturyzowanych przez Millennium. W punktach partnerskich (franczyza) nie ma takiej możliwości.

  + ZALETY: Dość przejrzyste i nieskomplikowane zasady.
  - WADY: Wysokość miesięcznej kwoty obowiązkowego zasilenia konta bankowego.
  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Krakus 15 Luty 2020 23:45

  Promocja owszem rewelacyjna, ale bank tak działa, że teraz waham się, czy przelać tam swoją kasę 🙁
  Pracowników to chyba mają z łapanki, bo co jeden, to bardziej niekompetentny i tylko odsyłają klientów z jednego Oddziału do drugiego.
  Założyłem konto przez stronę WWW żeby załapać się na te 200 zł premii, poszedłem do Oddziału żeby podpisać umowę. Przede mną jakaś kobieta wyszła cała wściekła i grożąca, że złoży skargę, bo cały dzień ją odsyłali z jednego Oddziału do drugiego i w żadnym z nich sprawy nie załatwiła.
  Gdy przyszła kolej na mnie, to wszystko poszło z płatka, wyszedłem z Oddziału niosąc kartonową teczkę z kilkudziesięcioma wydrukowanymi formularzami.
  Schody zaczęły się gdy chciałem po raz pierwszy zalogować się na swoje nowe konto.
  Zgodnie z instrukcją, do logowania miałem użyć MilleKodu zawartego w otrzymanej umowie, oraz Hasła Tymczasowego otrzymanego przy podpisywaniu umowy.
  Rzecz w tym, że umowa nie zawierała MilleKodu, a hasła też nie otrzymałem!
  Po weekendzie będę musiał ponownie iść do tego Oddziału i ponownie walczyć z niekompetencją tych ludzi.
  To jest zresztą mały pikuś w porównaniu z przeprawami jakie miała z tym bankiem moja żona. Opisywać ich nie będę, bo byłoby za dużo pisania, ale efekt jest taki, że chociaż żona wciąż jeszcze ma w tym banku konto, a odsetki 2,7% są bardzo atrakcyjne, to ona nawet nie chce słyszeć o tym, ze miałaby tam umieścić jakiekolwiek swoje pieniądze.

 11. Odpowiedz
  Ciekawa 15 Styczeń 2020 21:58

  Czy jeżeli przez kolejne 3 miesiące będę wpłacać na konto 360 wymagany 1000 zł, a następnie np. tego samego dnia będę przelewać te pieniądze na konto oszczędnościowe to dostanę 200 zł premii na koncie 360, a na koncie oszczędnościowym te pieniądze będą stanowiły “nowe środki”?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Styczeń 2020 23:38

   1. By zdobyć bonus 200 zł musisz założyć konto 360 jako nowy klient wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi. Dalej w każdym z trzech kolejnych miesięcy: lutym, marcu i kwietniu: dokonać co najmniej jednej płatności kartą oraz zasilenia rachunku, kwotą co najmniej 1000 zł. Musisz też aktywować aplikację mobilną.

   2. Przy założeniu, że jesteś nowym klientem (na dzień badania salda tj. 11 stycznia miałaś na koncie zero zł) każdy przelew 1000 zł w tych trzech miesiącach będzie zwiększał saldo nowych środków, jeśli oczywiście po wpłacie tego 1000 zł na konto osobiste Millennium przelejesz je sobie przelewem wenętrznym na konto oszczędnościowe profit. Po pierwszym przelewie z konta osobistego na oszczędnościowe profit promocja na nowe środki (2,7% na 100 dni) powinna się aktywować automatycznie.

 12. Odpowiedz
  magic 6 Styczeń 2020 18:36
  Ocena promocji
  100

  Czy mogę zrobić ,,większy,, przelew z obecnego konta oszczędnościowego np. PKO na nowo utworzone konto oszczędnościowe MILLENIUM bez jakichkolwiek konsekwencji np. fiskus, opłaty itd?

  Pomocne(57) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Wiktor 7 Styczeń 2020 14:07

   Jeśli obywa konta są twoje (założone na Ciebie) nie powinno być żadnego problemu.
   To normalne przelewy międzybankowe.

   Najpierw musisz przelać środki w PKO z konta oszczędnościowego na osobiste.
   A następnie przelewasz środki z konta osobistego w pko do millenium.
   Kolejny krok to przelew wewnętrzny w Millenium z nieoprocentowanego konta osobistego na konto oszczędnościowe profit.

   • Odpowiedz
    Magic 7 Styczeń 2020 16:21

    Tak oczywiście chodzi o moje konta. Dziękuję.

 13. Odpowiedz
  Ola 25 Październik 2019 08:12

  Cześć. Miałam założone konto 360 w Millennium 2015 roku, ale nie pamiętam czy była też wtedy jakaś dodatkowa promocja. Wiecie może jak się dowiedzieć czy kwalifikuję się do aktualnej akcji? Na infolinii czy zacząć składać wniosek i bank wtedy weryfikuje?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 25 Październik 2019 10:03

   W 2015 roku chyba jeszcze nie było takich większych promocji (typu bonus 200 zł) w Millenium i wg mnie powinnaś się zakwalifikować…
   Pytanie kiedy dokładnie to konto zamknęłaś?

   Na pewno możesz skorzystać z promocji konta oszczędnościowego profit (2,7% do 100 tys zł) to jest dla wszystkich klientów bez ograniczeń, którzy przeleją do Mille nowe oszczędności.

 14. Odpowiedz
  Dom 18 Październik 2019 11:01

  Czy promocja dotyczy również osób, które chcą założyć konto wspólne?

 15. Odpowiedz
  Bolek 8 Październik 2019 07:14
  Ocena promocji
  80

  Czy po 28.02.2020 można bez opłat i żadnych konsekwencji zamknąć rachunek?

  Pomocne(63) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 8 Październik 2019 08:11

   Zgodnie z regulaminem promocji, premia 200 zł po spełnieniu warunków aktywności zostanie przelana do 28 lutego 2019 r.:

   “…Premia zostanie przekazana na Konto Uczestnika, otwarte w ramach Promocji w terminie do 28.02.2020 r.o ile nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto oraz nie odwoła zgód….”

   Zatem od 1 marca 2020 można bez żadnych konsekwencji zamknąć konto. Samo zamknięcie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami z tego tytułu.

 16. Odpowiedz
  StudentGD 27 Sierpień 2019 13:24

  Ja dla siebie założyłem konto w Mille w promocji chyba w marcowej edycji, wszystkie warunki spełniłem i nagroda 200 zł w połowie lipca została zaksiegowana na moim koncie.

  Teraz pomagam założyć konto tutaj bratu, matce i ojcu 🙂
  3 osoby po 200 zł czyli razem kolejne 600 zł do zgraniecia

  Na to liczę 🙂

 17. Odpowiedz
  zainteresowany12121212 27 Sierpień 2019 11:04

  czy jak otworze to konto we wrzesniu to juz we wrzesniu musze przelac 1000 zl i zrobic transakcje karta by uniknac oplat?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Sierpień 2019 13:18

   W toip jest taki zapis:

   Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu.

   Czyli by uniknąć opłat najlepiej już we wrześniu spełnić warunki zwalniające (wpływ 1000 zł + 1 płatność)

 18. Odpowiedz
  Artur 17 Czerwiec 2019 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten wpływ 1000 zł może być od innej osoby, która ma już konto w Millenium czy musi być koniecznie z rachunku w innym banku?

  Zastanawiam się, gdyż moja żona otworzyła konto w Mille w poprzedniej edycji promocji 200 zł i teraz jak sobie przeleję ten 1000 z jej konta czy będzie to zaliczone czy nie?

  Pomocne(16) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  Darek 17 Maj 2019 16:33

  Czy swoje oszczędności mogę przelać na konto innej osoby jeżeli nie posiadam swojego konta w innym banku?

  • Odpowiedz
   Ar2r 27 Maj 2019 11:47

   Chodzi Ci o spełnieni warunku zasilenia konta kwotą 1000 zł? Nie musisz koniecznie robić tego przelewem z innego konta.

   Jeśli nie masz konta w żadnym innym banku, możesz wpłacić sobie ten 1000 zł na swoje konto w Millenium w kasie banku w dowolnym oddziale Millenium lub np. na poczcie (tyle że pewnie tutaj doliczą ci kilka zł prowizji za wpłatę).

 20. Odpowiedz
  Jane 10 Marzec 2019 12:51
  Ocena promocji
  100

  Hej, a ja mam pytanie czy mogę założyć to konto i otrzymać bonus, gdy byłam klientem banku Millennium kiedyś, zamknęłam konto chyba jakieś 10 lat temu?

  Znalazłam taki ustęp regulaminu:

  “Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek
  umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

  Pomocne(18) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   wiśnia 11 Marzec 2019 17:04

   Ja tylko dodam, że jak piszesz miałaś w Mille konto 10 lat temu, to pewnie Ciebie nawet w bazach już nie mają….

   Ale tak jak napisano wcześniej, każdy były klient może skorzystać z tej promocji pod warunkiem, że nie brał nigdy udziału w żadnej akcji promocyjnej tego typu w Millenium.
   Aa trochę takich promocji było w przeszłości w Mille.
   Sam zakładałem sobie konto w Mille na początku zeszłego roku w takiej akcji z bonusem, teraz pomagam założyć konto ojcu tutaj.

  • Odpowiedz
   Redakcja 11 Marzec 2019 16:58

   Jeśli nigdy wcześniej nie brałaś udziału w żadnej akcji promocyjnej banku to jak najbardziej możesz skorzystać z obecnej promocji – Zyskaj 200 zł.

   Zauważ, iż cytowany przez Ciebie fragment, wyklucza z promocji byłego klienta banku tylko wtedy gdy:

   brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

 21. Odpowiedz
  dede 20 Wrzesień 2018 13:21
  Ocena promocji
  100

  Promocja chyba najkorzystniesza jeśli chodzi aktualnie o konta bankowe dla studentów.
  To 200 zł naprawdę łatwo zdobyć, kto dziś nie używa aplikacji mobilnej i nie robi płatności telefonem czy kartą.
  Dobrze , że limit zasilenia dla studentów onizyli do 360 zł – to się da zrobić bez problemu 🙂

  + ZALETY: wysoka premia (200 zł), ale to co najważniejsze to łatwo ją zdobyć - proste warunki do spełnienia 2,7% na koncie oszczędnościowym też spoko wysokie oprocentowanie konto darmowe przy 1 płatności w miesiącu
  - WADY: na razie nie znalazłem, jak znajdę to tutaj wrócę i napisze, na razie wszystko ok
  Pomocne(4) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 22. Odpowiedz
  majka 26 Sierpień 2018 14:21
  Ocena promocji
  80

  Na jaki okres jest zawarta umowa? Kiedy moge zamknac konto?

  + ZALETY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  - WADY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  Pomocne(9) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 27 Sierpień 2018 00:22

   Zgodnie z regulaminem promocji:
   “Do 12.12.2018 r. uczestnik promocji nie może rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto.”

   • Odpowiedz
    henio 11 Styczeń 2019 15:30

    Nie ma takiego zapisu w regulaminie promocji

    • Redakcja 11 Styczeń 2019 16:36

     Ten zapis był w regulaminie poprzedniej edycji promocji.

     W obecnej edycji promocji “200 zł na Nowy Rok”, do której można przystąpić do 28.01.2019 r. konto powinno być aktywne co najmniej do 20 maja 2019 r. tj. do dnia wypłaty ostatniej części premii (jeśli chcemy otrzymać całość premii).

 23. Odpowiedz
  Redakcja 24 Sierpień 2018 12:49

  W promocji tej jest mowa jedynie o wysokości wpływu a nie o średnim miesięcznym saldzie.
  Oznacza to tyle, że bank musi zaksięgować wpływy na kwotę 1000 zł (środki muszą przeleżeć na koncie co najmniej 1 dzień).
  Potem już z tymi pieniędzmi można robić co się chcę. Można np. wydać, przelać na inne konto.

 24. Odpowiedz
  mysliciel 13 Kwiecień 2018 11:40

  Żona ma to konto i jest ok.

  Wg mnie to chyba najlepsze z kont premiujących za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

 25. Odpowiedz
  Andy 24 Styczeń 2018 16:29
  Ocena promocji
  100

  Mille ma bardzo dobre konto oszczędnościowe, oprocentowanie jedno z najwyższych na rynku, a co najważniejsze bank regularnie przedłuża promocje dla nowych środków (aktualnie 12 edycja), tak więc można mieć to 2,7% na dłużej niż tylko 3 miesiące przy odpowiednim operowaniu swoimi oszczędnościami (wypłacamy w ostanie dni promocji i wracamy z tymi samymi środkami już w nowym okresie promocyjnym).

  Ja mam tutaj swoje oszczędności już ponad rok i w ten sposób ta sama kwotą oszczędności jest cały czas oprocentowana w przedziale 2,7% (minus te kilka dni miedzy wycofaniem w starej a wpłatą w nowej edycji promocji)

  Dla nowych klientów jest to wszystko jeszcze bardziej opłacalne mogą w promocji za założenie konta oszczędnościowego z kontem osobistym zyskać dość łatwo dodatkowe 200 zł.

  Sam skorzystałem z premii dla nowych klientów w zeszłym roku, teraz pomagam założyć kolejne konto matce/ojcowi.

  + ZALETY: wysoka premia, łatwe warunki 2,7% na koncie oszczędnościowym - bank regularnie przedłuża promocja - teraz jest 12-sta edycja, w rezultacie można mieć to 2,7% na dłużej niż 3 miesiące
  Pomocne(29) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0