Promocje Millenium: 250 zł na start + 50 zł za konto dla dziecka

Aktualizacja - 2020.11.03

Nowy klient Banku Millennium, który otworzy tam konto osobiste i wykaże się aktywnością, zarobi 250 zł premii i uniknie opłat związanych z utrzymaniem rachunku. Do tego równie łatwo może zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie konta swojemu dziecku.

W ostatnich miesiącach oprocentowanie depozytów w bankach mocno spadło. Na szczęście wciąż można całkiem przyzwoicie zarabiać na promocjach organizowanych przez instytucje finansowe. Do tego wcale nie trzeba ponosić kosztów udziału w takich akcjach, ponieważ niektóre rachunki płatnicze są darmowe w utrzymaniu.

Upoluj 100 zł na Zalando i 150 zł z kontem 360

Świetnym przykładem jest Konto 360° Banku Millennium. Nie dość, że przy niewielkiej aktywności nie ponosi się kosztów jego posiadania, to teraz można jeszcze zyskać nawet 250 zł na jego otwarciu. Przy czym 150 zł to premia pieniężna, a 100 zł karta upominkowa do zrealizowania w sklepie Zalando. Dodatkowe 50 zł można zyskać za otwarcie rachunku płatniczego osobie małoletniej.

W trwającej do 30 listopada promocji mogą wziąć udział nowi klienci. Chodzi o osoby, które na dzień rozpoczęcia akcji (2 listopada) nie miały w Banku Millennium lub Millennium TFI żadnego produktu, czyli nie były stroną żadnej umowy z tymi organizacjami. Wykluczeni są również byli klienci, którzy korzystali z wcześniejszych odsłon promocji dotyczących Konta 360° lub Konta 360° Student.

Ważne! Choć promocja trwa do 30 listopada, obowiązuje w niej limit 2000 uczestników. Szansę na nagrody będą mieć ci, którzy zarejestrują się najszybciej.

Jak zdobyć 250 zł premii?

Aby otrzymać łącznie bonusy warte 250 zł należy:

1Do 30 listopada poprzez Stronę Promocji założyć Konto 360° lub Konto 360° Student

Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.  Trzeba także podać swój polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej).

Uwaga! Umowę zawrzemy na kilka sposobów (selfie, kurier, finalizacja w oddziale). Jeśli zdecydujemy się na fotoweryfikację (zdjęcia twarzy i dowodu osobistego), po otwarciu ROR-u będziemy musieli udać się do oddziału, by potwierdzić tożsamość i złożyć wzór podpisu. Zgodnie z wymogami promocji będziemy mieć na to czas do 30 kwietnia 2021 r.

2Do 31 marca pobrać i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Za spełnienie punktów nr 1 i 2 otrzymujemy kartę upominkową 100 zł na Zalando.

3W każdym z czterech kolejnych miesięcy (grudzień, styczeń, luty, marzec):

 • zapewnić wpływy łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku, ale dopuszczalne są także wpłaty we wpłatomatach),
 • wykonać kartą płatniczą albo Blikiem min. 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę

4Do 31 marca wykonać min. 1 transakcję zbliżeniową telefonem.

Żeby móc to zrobić, najpierw należy zapisać dane karty w bankowej chmurze (technologia HCE) lub dodać ją do portfela cyfrowego Apple Pay (dla posiadaczy urządzeń z iOS-em). Obie czynności wykonuje się bardzo prosto. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi przez aplikację.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymujemy bonus 150 zł w gotówce.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Karta upominkowa 100 zł do wykorzystania w sklepie Zalando zostanie przekazana do 20 grudnia. Bank wyśle ją na podany we wniosku numer telefonu za pomocą wiadomości SMS. Karta będzie ważna bezterminowo.

Premia 150zł w gotówce zostanie przelana na konto założone w promocji do 30 kwietnia 2021 r. 

Dodatkowe 50 zł za konto dla dziecka

W osobnej promocji klient Banku Millennium, który otworzy tam ROR, może otrzymać dodatkowe 50 zł w gotówce. W tym celu musi on przez bankowość elektroniczną otworzyć swojemu dziecku Konto 360° Junior i Konto Oszczędnościowe Profit oraz zasilić rachunek min. 200 zł.

W przypadku dzieci powyżej 13 lat dochodzi jeszcze jeden warunek: trzy płatności kartą albo Blikiem na dowolną kwotę. Wszystkie czynności trzeba wykonać do 31 grudnia.

Pełna analiza promocji dostępna jest tutaj.

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

Konto 360° to warunkowo darmowy rachunek bieżący. Może być darmowe w utrzymaniu, jeśli co miesiąc zapewnimy nań wpływ łącznie 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem (te same czynności warunkują zdobycie premii, więc warto wyrobić w sobie nawyk ich wykonywania).

A co jeśli tego nie zrobimy? Bank Millennium pobierze łącznie 15 zł miesięcznie (8 zł za konto i 7 zł za kartę). W dodatku będzie nas obciążać kosztami wypłat z obcych bankomatów (1-5 zł za operację w zależności od maszyny).

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej lub blika.

Oprócz braku podstawowych opłat zaletą posiadania Konta 360° jest przyzwoicie oprocentowane Konto Oszczędnościowe Profit. Lokując na nim nowe środki, zyskuje się odsetki w wysokości 1% przez 2 miesiące. Limit wpłat wynosi 25 tys. zł.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

Ocena promocji

Promocje Banku Millennium należą do najlepszych na rynku, ponieważ oferują atrakcyjną premie pieniężne i nie stawiają wygórowanych wymagań. Tak jest i tym razem.

Otwarcie Konta 360° w Banku Millennium to dobry sposób na łatwe zarobienie 150 zł w gotówce i 100 zł do Zalando. Wystarczy w każdym z czterech kolejnych miesięcy spełnić warunki bezpłatności rachunku (wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą). Wówczas automatycznie zyskuje się darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na terenie EOG.

Dodatkowo w łatwy sposób, możemy zdobyć 50 zł za otwarcie konta swojemu dziecku.

Na koniec warto wspomnieć o alternatywnej akcji promocyjnej Banku Millenium dla studentów (osób poniżej 26 lat) z jeszcze prostszymi warunkami. W tej promocji premia wynosi 220 zł, pierwsze 50 zł można otrzymać już za samo otwarcie konta, a kolejne 170 zł za wykonanie 5 płatności bezgotówkowych w grudniu i styczniu.
Konto 360º

Kumulacja promocji

+ 250 zł premii i 50 zł dla dziecka
OSTATNI dzień promocji
9 Ocena Łączna
25 opinie
Promocje Millennium

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.4Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.4
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
47 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  MAGDA 8 Listopad 2020 13:33

  Czy można skorzystać kilkakrotnie z 1% na koncie oszczędnościowym profit dopłacając co jakiś czas odpowiednią kwotę? Czy należy najpierw wycofać z konta środki, które już na niej są, odczekać odpowiedni czas i wówczas przelać środki, żeby skorzystać ponownie? Czy może jeden klient może z tego skorzystać wyłącznie raz?

 2. Odpowiedz
  Matti 3 Listopad 2020 21:48
  Ocena promocji
  100

  Jeżeli np. przeleje na konto promocyjne 1000 zł, a następnego dnia przeleję ten sam 1000 zł na inne swoje konto to spełniam warunek wpływu 1000 zł w danym miesiącu?

  Pomocne(69) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 3 Listopad 2020 21:55

   Tak, w ten sposób spełnisz warunek wpływu.

   • Odpowiedz
    VIL 3 Listopad 2020 22:17

    to te 1000 zł może być z innego BANKU ale z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko albo porostu wpłacone w gotówce kasie banku ? Czy tak mam rozumieć zasilenie konta kwotą 1000zł ?

    • Redakcja 3 Listopad 2020 23:43

     Zgodnie z regulaminem promocji:

     “Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w ust. 1 pkt 3 i 4 , nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii .”

     A pod pojęciem Bank w regulaminie jest określony jest Bank Millennium Spółka Akcyjna.

     Czyli nie będą brane pod uwagę jedynie przelewy wewnętrzne między własnymi kontami klienta w banku Millenium.

     Zatem, jak najbardziej te 1000 zł może być z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko, ale pod warunkiem, że będzie to INNY bank niż Millennium.
     Wpłata tego 1000 zł w kasie banku jest również jak najbardziej dopuszczalna.

     Co do warunku 1 płatności kartą lub przez BLIK to musi być to zwykła płatność za towary lub usługi np. w sklepie.

     Bank zgodnie z regulaminem nie będzie uwzględniał:
     – wypłat gotówki,
     – transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi
     – transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

 3. Odpowiedz
  Krysss 3 Listopad 2020 12:51
  Ocena promocji
  100

  Czy konto w promocji można otworzyć przez przelew z innego banku?

  Pomocne(10) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 4 Listopad 2020 21:49

   Na stronie promocji widnieją tylko takie opcje: kurier, aplikacja mobilna (na selfie) lub wizyta w oddziale.

 4. Odpowiedz
  Joanna 24 Maj 2020 11:00

  Witam, czy jeśli niedawno zamknęłam konto w banku Millenium, mogę wziąć udział w promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 25 Maj 2020 23:31

   Jeśli brałaś już udział w jakiejkolwiek promocji tego banku z premią na start to niestety nie.

 5. Odpowiedz
  MTRK 27 Kwiecień 2020 13:39
  Ocena promocji
  100

  Czy można połączyć tą promocję z premią za polecenie konta (jedna z 4 nagród do wyboru, w tym 80zł karta Goodie) zarówno dla osoby polecającej jak i otwierającej rachunek?
  To, w połączeniu dodatkowo z 300zł za kartę kredytową dawałoby w sumie 220 + 2×80 + 300 = 680zł.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Sierpień 2020 17:03

   Powyższej promocji z premią 220 zł nie można połączyć z programem poleceń Millenium (gdzie nagroda ma wartość 80 zł). Promocja z premią 220 zł na start jest dużo bardziej opłacalna więc warto właśnie ją wybrać.

   Można za to połączyć ją dodatkowo z promocją karty kredytowej (+ dodatkowe 300 zł):
   https://www.tanie-konto.pl/promocje/karta-kredytowa-banku-millenium-zwrot-760/

   Jednak i tak trzeba najpierw założyć sobie konto osobiste w promocji z premią 220 zł, a dopiero potem (po aktywacji konta) ewentualnie przez bankowość internetową złożyć wniosek o kartę kredytową.

 6. Odpowiedz
  jozzin 24 Marzec 2020 21:18
  Ocena promocji
  100

  Jeśli zapłacę kartą do konta na Allegro to spełnię warunek promocji (1 transakcja bezgotówkowa) i uniknę opłaty za kartę?

  Pomocne(6) Niepomocne(21)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Paweł 6 Marzec 2020 06:39
  Ocena promocji
  50

  Opcja podpisania umowy w oddziale banku dotyczy dosłownie tylko placówek będących bezpośrednio strukturyzowanych przez Millennium. W punktach partnerskich (franczyza) nie ma takiej możliwości.

  + ZALETY: Dość przejrzyste i nieskomplikowane zasady.
  - WADY: Wysokość miesięcznej kwoty obowiązkowego zasilenia konta bankowego.
  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Krakus 15 Luty 2020 23:45

  Promocja owszem rewelacyjna, ale bank tak działa, że teraz waham się, czy przelać tam swoją kasę 🙁
  Pracowników to chyba mają z łapanki, bo co jeden, to bardziej niekompetentny i tylko odsyłają klientów z jednego Oddziału do drugiego.
  Założyłem konto przez stronę WWW żeby załapać się na te 200 zł premii, poszedłem do Oddziału żeby podpisać umowę. Przede mną jakaś kobieta wyszła cała wściekła i grożąca, że złoży skargę, bo cały dzień ją odsyłali z jednego Oddziału do drugiego i w żadnym z nich sprawy nie załatwiła.
  Gdy przyszła kolej na mnie, to wszystko poszło z płatka, wyszedłem z Oddziału niosąc kartonową teczkę z kilkudziesięcioma wydrukowanymi formularzami.
  Schody zaczęły się gdy chciałem po raz pierwszy zalogować się na swoje nowe konto.
  Zgodnie z instrukcją, do logowania miałem użyć MilleKodu zawartego w otrzymanej umowie, oraz Hasła Tymczasowego otrzymanego przy podpisywaniu umowy.
  Rzecz w tym, że umowa nie zawierała MilleKodu, a hasła też nie otrzymałem!
  Po weekendzie będę musiał ponownie iść do tego Oddziału i ponownie walczyć z niekompetencją tych ludzi.
  To jest zresztą mały pikuś w porównaniu z przeprawami jakie miała z tym bankiem moja żona. Opisywać ich nie będę, bo byłoby za dużo pisania, ale efekt jest taki, że chociaż żona wciąż jeszcze ma w tym banku konto, a odsetki 2,7% są bardzo atrakcyjne, to ona nawet nie chce słyszeć o tym, ze miałaby tam umieścić jakiekolwiek swoje pieniądze.

 9. Odpowiedz
  Ciekawa 15 Styczeń 2020 21:58

  Czy jeżeli przez kolejne 3 miesiące będę wpłacać na konto 360 wymagany 1000 zł, a następnie np. tego samego dnia będę przelewać te pieniądze na konto oszczędnościowe to dostanę 200 zł premii na koncie 360, a na koncie oszczędnościowym te pieniądze będą stanowiły “nowe środki”?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Styczeń 2020 23:38

   1. By zdobyć bonus 200 zł musisz założyć konto 360 jako nowy klient wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi. Dalej w każdym z trzech kolejnych miesięcy: lutym, marcu i kwietniu: dokonać co najmniej jednej płatności kartą oraz zasilenia rachunku, kwotą co najmniej 1000 zł. Musisz też aktywować aplikację mobilną.

   2. Przy założeniu, że jesteś nowym klientem (na dzień badania salda tj. 11 stycznia miałaś na koncie zero zł) każdy przelew 1000 zł w tych trzech miesiącach będzie zwiększał saldo nowych środków, jeśli oczywiście po wpłacie tego 1000 zł na konto osobiste Millennium przelejesz je sobie przelewem wenętrznym na konto oszczędnościowe profit. Po pierwszym przelewie z konta osobistego na oszczędnościowe profit promocja na nowe środki (2,7% na 100 dni) powinna się aktywować automatycznie.

 10. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 12 Styczeń 2020 21:18

  Zgodnie z przewidywaniami, w dniu dzisiejszym 12 stycznia Bank Millennium wystartował z kolejną 19 edycją promocji “Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”.

  Warunki praktycznie bez zmian, bank nowe środki do 100 000 zł premiuje podwyższeniem oprocentowania do 2,7% na 100 dni (o 8 dni dłużej niż w poprzedniej edycji).

  Do promocji możemy przystąpić (wpłacić nowe środki) do 14 marca.
  Indywidualny okres podwyższonego oprocentowania (100 dni), rozpoczyna się od dnia, w którym nastąpi pierwsze zasilenie konta nowymi środkami i trwa równe 100 dni.

  I tak jeśli na konto nowe środki wpłyną 13 stycznia, 100-dniowy okres podwyższonego oprocentowania do 2,7% będzie trwał do 22 kwietnia 2020 r.

  Konto oszczędnościowe Profit to cały czas jest to jeden z najlepszych rachunków oszczędnościowych na rynku, którego bezsprzecznie największa zaletą jest to, iż można wielokrotnie przedłużać sobie oprocentowanie 2,7% na kolejne edycje promocji.

 11. Odpowiedz
  magic 6 Styczeń 2020 18:36
  Ocena promocji
  100

  Czy mogę zrobić ,,większy,, przelew z obecnego konta oszczędnościowego np. PKO na nowo utworzone konto oszczędnościowe MILLENIUM bez jakichkolwiek konsekwencji np. fiskus, opłaty itd?

  Pomocne(56) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Wiktor 7 Styczeń 2020 14:07

   Jeśli obywa konta są twoje (założone na Ciebie) nie powinno być żadnego problemu.
   To normalne przelewy międzybankowe.

   Najpierw musisz przelać środki w PKO z konta oszczędnościowego na osobiste.
   A następnie przelewasz środki z konta osobistego w pko do millenium.
   Kolejny krok to przelew wewnętrzny w Millenium z nieoprocentowanego konta osobistego na konto oszczędnościowe profit.

   • Odpowiedz
    Magic 7 Styczeń 2020 16:21

    Tak oczywiście chodzi o moje konta. Dziękuję.

 12. Odpowiedz
  Ola 25 Październik 2019 08:12

  Cześć. Miałam założone konto 360 w Millennium 2015 roku, ale nie pamiętam czy była też wtedy jakaś dodatkowa promocja. Wiecie może jak się dowiedzieć czy kwalifikuję się do aktualnej akcji? Na infolinii czy zacząć składać wniosek i bank wtedy weryfikuje?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 25 Październik 2019 10:03

   W 2015 roku chyba jeszcze nie było takich większych promocji (typu bonus 200 zł) w Millenium i wg mnie powinnaś się zakwalifikować…
   Pytanie kiedy dokładnie to konto zamknęłaś?

   Na pewno możesz skorzystać z promocji konta oszczędnościowego profit (2,7% do 100 tys zł) to jest dla wszystkich klientów bez ograniczeń, którzy przeleją do Mille nowe oszczędności.

 13. Odpowiedz
  Dom 18 Październik 2019 11:01

  Czy promocja dotyczy również osób, które chcą założyć konto wspólne?

 14. Odpowiedz
  Bolek 8 Październik 2019 07:14
  Ocena promocji
  80

  Czy po 28.02.2020 można bez opłat i żadnych konsekwencji zamknąć rachunek?

  Pomocne(63) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 8 Październik 2019 08:11

   Zgodnie z regulaminem promocji, premia 200 zł po spełnieniu warunków aktywności zostanie przelana do 28 lutego 2019 r.:

   “…Premia zostanie przekazana na Konto Uczestnika, otwarte w ramach Promocji w terminie do 28.02.2020 r.o ile nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto oraz nie odwoła zgód….”

   Zatem od 1 marca 2020 można bez żadnych konsekwencji zamknąć konto. Samo zamknięcie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami z tego tytułu.

 15. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 7 Październik 2019 22:56
  Ocena promocji
  100

  W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna edycja promocji banku Millenium, w której zdobyć możemy 200 zł premii. Warunki uzyskania premii bardzo zbliżone do poprzednich edycji. Jedynie limit, po którym promocja zostanie wyłączona został obniżony do 7000 rejestracji.

  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  zainteresowany12121212 27 Sierpień 2019 11:04

  czy jak otworze to konto we wrzesniu to juz we wrzesniu musze przelac 1000 zl i zrobic transakcje karta by uniknac oplat?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Sierpień 2019 13:18

   W toip jest taki zapis:

   Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu.

   Czyli by uniknąć opłat najlepiej już we wrześniu spełnić warunki zwalniające (wpływ 1000 zł + 1 płatność)

 17. Odpowiedz
  miko80 8 Lipiec 2019 23:10

  witam czy dostaliście już 200zł premii niby data jest 16.07 ale jestem ciekaw czy już ktoś otrzymał??

  • Odpowiedz
   StudentGD 27 Sierpień 2019 13:24

   Ja dla siebie założyłem konto w Mille w promocji chyba w marcowej edycji, wszystkie warunki spełniłem i nagroda 200 zł w połowie lipca została zaksiegowana na moim koncie.

   Teraz pomagam założyć konto tutaj bratu, matce i ojcu 🙂
   3 osoby po 200 zł czyli razem kolejne 600 zł do zgraniecia

   Na to liczę 🙂

 18. Odpowiedz
  Artur 17 Czerwiec 2019 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten wpływ 1000 zł może być od innej osoby, która ma już konto w Millenium czy musi być koniecznie z rachunku w innym banku?

  Zastanawiam się, gdyż moja żona otworzyła konto w Mille w poprzedniej edycji promocji 200 zł i teraz jak sobie przeleję ten 1000 z jej konta czy będzie to zaliczone czy nie?

  Pomocne(16) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  Darek 17 Maj 2019 16:33

  Czy swoje oszczędności mogę przelać na konto innej osoby jeżeli nie posiadam swojego konta w innym banku?

  • Odpowiedz
   Ar2r 27 Maj 2019 11:47

   Chodzi Ci o spełnieni warunku zasilenia konta kwotą 1000 zł? Nie musisz koniecznie robić tego przelewem z innego konta.

   Jeśli nie masz konta w żadnym innym banku, możesz wpłacić sobie ten 1000 zł na swoje konto w Millenium w kasie banku w dowolnym oddziale Millenium lub np. na poczcie (tyle że pewnie tutaj doliczą ci kilka zł prowizji za wpłatę).

 20. Odpowiedz
  Blanka 26 Marzec 2019 15:12

  Nie rozumiem jak można utrzymać dłużej (ponad 3 m-ce) oprocentowanie 2,7 % obracając tymi samymi pieniędzmi? Czy jak wypłacam w przedostatni dzień obowiązywania promocji to nie zrywam umowy i mam zachowane te 92 dni?

  • Odpowiedz
   Pomocny 26 Marzec 2019 17:28

   Masz to dokładnie opisane tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-oszczednosciowe-profit/
   By więc nie musieć dopłacać nowych środków, tylko cały czas operować tymi samymi i cieszyć się wyższymi odsetkami, wystarczy wycofać oszczędności z banku w przedostatni dzień starej promocji i wrócić z nimi w pierwszy dzień nowej, która zazwyczaj zaczyna się w niedzielę.

   Jak to działa w praktyce?

   Jeśli np. już bierzesz udział w obecnej 12 edycji promocji, która trwa do soboty 30 marca, wystarczy, że w piątek 29 marca (przedostatni dzień) swoje oszczędności przelejesz na swoje konto w innym banku i wrócisz z nimi spowrotem w poniedziałek. Oczywiście, zakładamy, że od 31 marca ruszy nowa 13 edycja promocji 2,7% na nowe środki.

   Chodzi o to by w ostatni dzień starej promocji (30 marca) pieniędzy już nie było na koncie, gdyż zawsze przy wznawianiu nowych edycji tej promocji w Millenium, ostatni dzień obowiązywania starej promocji był dniem ustalania nowych środków.

 21. Odpowiedz
  Jane 10 Marzec 2019 12:51
  Ocena promocji
  100

  Hej, a ja mam pytanie czy mogę założyć to konto i otrzymać bonus, gdy byłam klientem banku Millennium kiedyś, zamknęłam konto chyba jakieś 10 lat temu?

  Znalazłam taki ustęp regulaminu:

  “Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek
  umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

  Pomocne(18) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   wiśnia 11 Marzec 2019 17:04

   Ja tylko dodam, że jak piszesz miałaś w Mille konto 10 lat temu, to pewnie Ciebie nawet w bazach już nie mają….

   Ale tak jak napisano wcześniej, każdy były klient może skorzystać z tej promocji pod warunkiem, że nie brał nigdy udziału w żadnej akcji promocyjnej tego typu w Millenium.
   Aa trochę takich promocji było w przeszłości w Mille.
   Sam zakładałem sobie konto w Mille na początku zeszłego roku w takiej akcji z bonusem, teraz pomagam założyć konto ojcu tutaj.

  • Odpowiedz
   Redakcja 11 Marzec 2019 16:58

   Jeśli nigdy wcześniej nie brałaś udziału w żadnej akcji promocyjnej banku to jak najbardziej możesz skorzystać z obecnej promocji – Zyskaj 200 zł.

   Zauważ, iż cytowany przez Ciebie fragment, wyklucza z promocji byłego klienta banku tylko wtedy gdy:

   brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

 22. Odpowiedz
  dede 20 Wrzesień 2018 13:21
  Ocena promocji
  100

  Promocja chyba najkorzystniesza jeśli chodzi aktualnie o konta bankowe dla studentów.
  To 200 zł naprawdę łatwo zdobyć, kto dziś nie używa aplikacji mobilnej i nie robi płatności telefonem czy kartą.
  Dobrze , że limit zasilenia dla studentów onizyli do 360 zł – to się da zrobić bez problemu 🙂

  + ZALETY: wysoka premia (200 zł), ale to co najważniejsze to łatwo ją zdobyć - proste warunki do spełnienia 2,7% na koncie oszczędnościowym też spoko wysokie oprocentowanie konto darmowe przy 1 płatności w miesiącu
  - WADY: na razie nie znalazłem, jak znajdę to tutaj wrócę i napisze, na razie wszystko ok
  Pomocne(4) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  majka 26 Sierpień 2018 14:21
  Ocena promocji
  80

  Na jaki okres jest zawarta umowa? Kiedy moge zamknac konto?

  + ZALETY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  - WADY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  Pomocne(9) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 27 Sierpień 2018 00:22

   Zgodnie z regulaminem promocji:
   “Do 12.12.2018 r. uczestnik promocji nie może rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto.”

   • Odpowiedz
    henio 11 Styczeń 2019 15:30

    Nie ma takiego zapisu w regulaminie promocji

    • Redakcja 11 Styczeń 2019 16:36

     Ten zapis był w regulaminie poprzedniej edycji promocji.

     W obecnej edycji promocji “200 zł na Nowy Rok”, do której można przystąpić do 28.01.2019 r. konto powinno być aktywne co najmniej do 20 maja 2019 r. tj. do dnia wypłaty ostatniej części premii (jeśli chcemy otrzymać całość premii).

 24. Odpowiedz
  Iwo 23 Sierpień 2018 20:40

  Może ktoś poradzi/odpowie na nurtujące mnie pytania: wpływ 1000 zł w październiku i listopadzie oznacza, że te środki mają wpłynąć i mają być niejako zamrożone na koncie, nie mogę ich potem wydać, przelać na inne konto?

  • Odpowiedz
   Redakcja 24 Sierpień 2018 12:49

   W promocji tej jest mowa jedynie o wysokości wpływu a nie o średnim miesięcznym saldzie.
   Oznacza to tyle, że bank musi zaksięgować wpływy na kwotę 1000 zł (środki muszą przeleżeć na koncie co najmniej 1 dzień).
   Potem już z tymi pieniędzmi można robić co się chcę. Można np. wydać, przelać na inne konto.

 25. Odpowiedz
  mysliciel 13 Kwiecień 2018 11:40

  Żona ma to konto i jest ok.

  Wg mnie to chyba najlepsze z kont premiujących za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

 26. Odpowiedz
  Andy 24 Styczeń 2018 16:29
  Ocena promocji
  100

  Mille ma bardzo dobre konto oszczędnościowe, oprocentowanie jedno z najwyższych na rynku, a co najważniejsze bank regularnie przedłuża promocje dla nowych środków (aktualnie 12 edycja), tak więc można mieć to 2,7% na dłużej niż tylko 3 miesiące przy odpowiednim operowaniu swoimi oszczędnościami (wypłacamy w ostanie dni promocji i wracamy z tymi samymi środkami już w nowym okresie promocyjnym).

  Ja mam tutaj swoje oszczędności już ponad rok i w ten sposób ta sama kwotą oszczędności jest cały czas oprocentowana w przedziale 2,7% (minus te kilka dni miedzy wycofaniem w starej a wpłatą w nowej edycji promocji)

  Dla nowych klientów jest to wszystko jeszcze bardziej opłacalne mogą w promocji za założenie konta oszczędnościowego z kontem osobistym zyskać dość łatwo dodatkowe 200 zł.

  Sam skorzystałem z premii dla nowych klientów w zeszłym roku, teraz pomagam założyć kolejne konto matce/ojcowi.

  + ZALETY: wysoka premia, łatwe warunki 2,7% na koncie oszczędnościowym - bank regularnie przedłuża promocja - teraz jest 12-sta edycja, w rezultacie można mieć to 2,7% na dłużej niż 3 miesiące
  Pomocne(29) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0