Promocje Millenium: Zyskaj 220 zł premii i 1,0% na koncie oszczędnościowym

Aktualizacja - 2020.07.03

Millennium Bank powrócił ze świetną promocją, w której w łatwy sposób można zdobyć 220 zł premii.  Do tego bank oferuje 1,0% w skali roku na koncie oszczędnościowym Profit dla nowych środków do 100 tys. zł.

W branży handlowej coś, co się świetnie sprzedaje i budzi zainteresowanie, określa się mianem bestsellera. W świecie finansów takie określenie nadaje się bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia klientów promocjom.

Promocja – Poczuj swobodę i zyskaj

Bryluje w nich Bank Millennium, który uruchomił kolejną akcję specjalną. Chodzi o promocję „Poczuj swobodę i zyskaj”, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce. Dodatkową nagrodą w tej edycji jest 20 zł w formie zwrotu za zakupy dokonane na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilną goodie.

Trwająca do 31 sierpnia oferta skierowana jest nowych klientów. Wykluczone są z niej osoby będące stroną umowy o jakikolwiek produkt albo usługę świadczoną przez Bank Millennium. Nie skorzystają z niej również ci, którzy uczestniczyli w poprzednich odsłonach promocji powitalnej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Jak zdobyć 220 zł premii – instrukcja krok po kroku

Aby otrzymać bonus 200 zł w gotówce + 20 zł do Goodie należy:

1Do 31 sierpnia poprzez Stronę Promocji założyć Konto 360° lub Konto 360° Student z wymaganymi zgodami marketingowymi

Konto możemy założyć w pełni online (nawet w 15 minut) – z wykorzystaniem metody na selfie (polega na wykonaniu smartfonem albo tabletem zdjęć twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku; nie trzeba drukować żadnych dokumentów).

2Do 31 sierpnia aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
3W każdym z trzech kolejnych miesięcy tj. wrześniu, październiku i listopadzie dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem oraz zasilenia rachunku, kwotą co najmniej 1000 zł .

Zasilenie konta w danym miesiącu kwotą 1000 zł może być przeprowadzone w postaci kilku przelewów – ważne by suma wpływów na koniec danego miesiąca wynosiła min. 1000 zł.

W przypadku płatności bezgotówkowych bank nie będzie uwzględniał transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych.

Akceptowane będą natomiast wszelkie “normalne” płatności kartą lub blikiem w tradycyjnych sklepach (spożywczych, supermarketach, stacjach paliw, itp.) i w sklepach internetowych.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Kod 20 zł do Goodie (za otwarcie konta) otrzymamy bardzo szybko. Zostanie on przesłany smsem wraz z instrukcją jego użycia na nasz numer telefonu do 30 września.

Z kolei premię 200 zł w gotówce bank przeleje nam na konto założone w promocji do 31 grudnia. 

Do tego czasu nie możemy zamknąć konta, ani odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Prosty przykłady:

1. Otwieramy konto 10 lipca.  We wrześniu, październiku i listopadzie zasilamy konto kwotą 1000 zł i wykonujemy jedną transakcję bezgotówkową kartą. Kod 20 zł do Goodie za otwarcie konta bank przesyła sms’em do 30 września. Premię 200 zł przelewa na nasze konto do 31 grudnia.

1,0% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Premia za aktywne korzystnie z konta, to nie jedyny bonus jaki możemy uzyskać aktualnie, zakładając konto w Banku Millennium.

Bank Millennium należy do wąskiego grona podmiotów z atrakcyjną ofertą depozytową.

Od 6 lipca do 8 sierpnia trwa promocja “Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 23”.

W ramach niej, dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 2 miesiące (60 dni) obowiązuje specjalne oprocentowanie promocyjne w wysokości: 1,0% w skali roku do  100 000 zł .

KwotaOprocentowanie nowych środków w skali roku przez 2 miesiące
do 100000 zł 1,0%

Konto oszczędnościowe Profit jest prowadzone za darmo i można go założyć razem z  Kontem 360°.

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

Konto 360° to warunkowo darmowy rachunek bieżący. Może być darmowe w utrzymaniu, jeśli co miesiąc zapewnimy nań wpływ łącznie 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem (te same czynności warunkują zdobycie premii, więc warto wyrobić w sobie nawyk ich wykonywania).

A co jeśli tego nie zrobimy? Bank Millennium pobierze łącznie 15 zł miesięcznie (8 zł za konto i 7 zł za kartę). W dodatku będzie nas obciążać kosztami wypłat z obcych bankomatów (1-5 zł za operację w zależności od maszyny).

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

Ocena promocji

Promocje Banku Millennium należą do najlepszych na rynku, ponieważ oferują atrakcyjną premie pieniężne i nie stawiają wygórowanych wymagań. Tak jest i tym razem. W zamian za wpływ 1000 zł i jedną płatność kartą albo Blikiem w każdym z trzech kolejnych miesięcy zgarniemy 200 zł w gotówce.

Jeśli wykażemy się taką aktywnością, utrzymanie Konta 360° nie będzie nas kosztować ani złotówki.

Dzięki podwyższonemu oprocentowaniu konta oszczędnościowego dla nowych środków do 1,0% w skali roku, bank ten jest ciekawą opcją dla osób pragnących sensownie ulokować swoje oszczędności. Większość banków dla wyższych kwot oszczędności obniżyła oprocentowanie do zera.

Konto 360º

Promocja: Poczuj swobodę i zyskaj

+ 220 zł premii i 1,0% na KO
50 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
18 opinie
Promocje Millennium

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.1Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.1
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
46 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Joanna 24 Maj 2020 11:00

  Witam, czy jeśli niedawno zamknęłam konto w banku Millenium, mogę wziąć udział w promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 25 Maj 2020 23:31

   Jeśli brałaś już udział w jakiejkolwiek promocji tego banku z premią na start to niestety nie.

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 9 Kwiecień 2020 15:37

  Dzisiaj wystartowała kolejna edycja promocji Banku Millenium z premią tym razem pod nazwą “200 zł z kontem online”.
  W odróżnieniu od poprzednich edycji, oprócz 200 zł w gotówce możemy zdobyć dodatkowe 20 zł do Pyszne.pl. W tym celu trzeba założyć Konto 360º metodą na selfie – całkowicie online.

  Do promocji możemy przystąpić do 27 kwietnia. Do 30 kwietnia trzeba zawrzeć umowę. Do 31 lipca aktywować apkę Millenium.

  Podobnie jak w poprzednich edycjach, musimy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (maj, czerwiec, lipiec):
  – wykonać conajmniej 1 transakcję kartą lub blikiem,
  – zasilić konto conajmniej 1000 zł.

 3. Odpowiedz
  jozzin 24 Marzec 2020 21:18
  Ocena promocji
  100

  Jeśli zapłacę kartą do konta na Allegro to spełnię warunek promocji (1 transakcja bezgotówkowa) i uniknę opłaty za kartę?

  Pomocne(0) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Paweł 6 Marzec 2020 06:39
  Ocena promocji
  50

  Opcja podpisania umowy w oddziale banku dotyczy dosłownie tylko placówek będących bezpośrednio strukturyzowanych przez Millennium. W punktach partnerskich (franczyza) nie ma takiej możliwości.

  + ZALETY: Dość przejrzyste i nieskomplikowane zasady.
  - WADY: Wysokość miesięcznej kwoty obowiązkowego zasilenia konta bankowego.
  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 4 Marzec 2020 12:10

  Pula nagród w promocji Millenium powiększyła się o dwa bilety do Kin Helios.

  Warunki przyznania biletów są banalnie proste:

  1. do 13 marca 2020 poprzez stronę promocji należy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student
  2. do 17 marca 2020 podpisać umowę o konto.

 6. Odpowiedz
  Krakus 15 Luty 2020 23:45

  Promocja owszem rewelacyjna, ale bank tak działa, że teraz waham się, czy przelać tam swoją kasę 🙁
  Pracowników to chyba mają z łapanki, bo co jeden, to bardziej niekompetentny i tylko odsyłają klientów z jednego Oddziału do drugiego.
  Założyłem konto przez stronę WWW żeby załapać się na te 200 zł premii, poszedłem do Oddziału żeby podpisać umowę. Przede mną jakaś kobieta wyszła cała wściekła i grożąca, że złoży skargę, bo cały dzień ją odsyłali z jednego Oddziału do drugiego i w żadnym z nich sprawy nie załatwiła.
  Gdy przyszła kolej na mnie, to wszystko poszło z płatka, wyszedłem z Oddziału niosąc kartonową teczkę z kilkudziesięcioma wydrukowanymi formularzami.
  Schody zaczęły się gdy chciałem po raz pierwszy zalogować się na swoje nowe konto.
  Zgodnie z instrukcją, do logowania miałem użyć MilleKodu zawartego w otrzymanej umowie, oraz Hasła Tymczasowego otrzymanego przy podpisywaniu umowy.
  Rzecz w tym, że umowa nie zawierała MilleKodu, a hasła też nie otrzymałem!
  Po weekendzie będę musiał ponownie iść do tego Oddziału i ponownie walczyć z niekompetencją tych ludzi.
  To jest zresztą mały pikuś w porównaniu z przeprawami jakie miała z tym bankiem moja żona. Opisywać ich nie będę, bo byłoby za dużo pisania, ale efekt jest taki, że chociaż żona wciąż jeszcze ma w tym banku konto, a odsetki 2,7% są bardzo atrakcyjne, to ona nawet nie chce słyszeć o tym, ze miałaby tam umieścić jakiekolwiek swoje pieniądze.

 7. Odpowiedz
  Ciekawa 15 Styczeń 2020 21:58

  Czy jeżeli przez kolejne 3 miesiące będę wpłacać na konto 360 wymagany 1000 zł, a następnie np. tego samego dnia będę przelewać te pieniądze na konto oszczędnościowe to dostanę 200 zł premii na koncie 360, a na koncie oszczędnościowym te pieniądze będą stanowiły “nowe środki”?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Styczeń 2020 23:38

   1. By zdobyć bonus 200 zł musisz założyć konto 360 jako nowy klient wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi. Dalej w każdym z trzech kolejnych miesięcy: lutym, marcu i kwietniu: dokonać co najmniej jednej płatności kartą oraz zasilenia rachunku, kwotą co najmniej 1000 zł. Musisz też aktywować aplikację mobilną.

   2. Przy założeniu, że jesteś nowym klientem (na dzień badania salda tj. 11 stycznia miałaś na koncie zero zł) każdy przelew 1000 zł w tych trzech miesiącach będzie zwiększał saldo nowych środków, jeśli oczywiście po wpłacie tego 1000 zł na konto osobiste Millennium przelejesz je sobie przelewem wenętrznym na konto oszczędnościowe profit. Po pierwszym przelewie z konta osobistego na oszczędnościowe profit promocja na nowe środki (2,7% na 100 dni) powinna się aktywować automatycznie.

 8. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 12 Styczeń 2020 21:18

  Zgodnie z przewidywaniami, w dniu dzisiejszym 12 stycznia Bank Millennium wystartował z kolejną 19 edycją promocji “Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”.

  Warunki praktycznie bez zmian, bank nowe środki do 100 000 zł premiuje podwyższeniem oprocentowania do 2,7% na 100 dni (o 8 dni dłużej niż w poprzedniej edycji).

  Do promocji możemy przystąpić (wpłacić nowe środki) do 14 marca.
  Indywidualny okres podwyższonego oprocentowania (100 dni), rozpoczyna się od dnia, w którym nastąpi pierwsze zasilenie konta nowymi środkami i trwa równe 100 dni.

  I tak jeśli na konto nowe środki wpłyną 13 stycznia, 100-dniowy okres podwyższonego oprocentowania do 2,7% będzie trwał do 22 kwietnia 2020 r.

  Konto oszczędnościowe Profit to cały czas jest to jeden z najlepszych rachunków oszczędnościowych na rynku, którego bezsprzecznie największa zaletą jest to, iż można wielokrotnie przedłużać sobie oprocentowanie 2,7% na kolejne edycje promocji.

 9. Odpowiedz
  magic 6 Styczeń 2020 18:36
  Ocena promocji
  100

  Czy mogę zrobić ,,większy,, przelew z obecnego konta oszczędnościowego np. PKO na nowo utworzone konto oszczędnościowe MILLENIUM bez jakichkolwiek konsekwencji np. fiskus, opłaty itd?

  Pomocne(51) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Wiktor 7 Styczeń 2020 14:07

   Jeśli obywa konta są twoje (założone na Ciebie) nie powinno być żadnego problemu.
   To normalne przelewy międzybankowe.

   Najpierw musisz przelać środki w PKO z konta oszczędnościowego na osobiste.
   A następnie przelewasz środki z konta osobistego w pko do millenium.
   Kolejny krok to przelew wewnętrzny w Millenium z nieoprocentowanego konta osobistego na konto oszczędnościowe profit.

   • Odpowiedz
    Magic 7 Styczeń 2020 16:21

    Tak oczywiście chodzi o moje konta. Dziękuję.

 10. Odpowiedz
  Ola 25 Październik 2019 08:12

  Cześć. Miałam założone konto 360 w Millennium 2015 roku, ale nie pamiętam czy była też wtedy jakaś dodatkowa promocja. Wiecie może jak się dowiedzieć czy kwalifikuję się do aktualnej akcji? Na infolinii czy zacząć składać wniosek i bank wtedy weryfikuje?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 25 Październik 2019 10:03

   W 2015 roku chyba jeszcze nie było takich większych promocji (typu bonus 200 zł) w Millenium i wg mnie powinnaś się zakwalifikować…
   Pytanie kiedy dokładnie to konto zamknęłaś?

   Na pewno możesz skorzystać z promocji konta oszczędnościowego profit (2,7% do 100 tys zł) to jest dla wszystkich klientów bez ograniczeń, którzy przeleją do Mille nowe oszczędności.

 11. Odpowiedz
  Dom 18 Październik 2019 11:01

  Czy promocja dotyczy również osób, które chcą założyć konto wspólne?

 12. Odpowiedz
  Bolek 8 Październik 2019 07:14
  Ocena promocji
  80

  Czy po 28.02.2020 można bez opłat i żadnych konsekwencji zamknąć rachunek?

  Pomocne(61) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 8 Październik 2019 08:11

   Zgodnie z regulaminem promocji, premia 200 zł po spełnieniu warunków aktywności zostanie przelana do 28 lutego 2019 r.:

   “…Premia zostanie przekazana na Konto Uczestnika, otwarte w ramach Promocji w terminie do 28.02.2020 r.o ile nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto oraz nie odwoła zgód….”

   Zatem od 1 marca 2020 można bez żadnych konsekwencji zamknąć konto. Samo zamknięcie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami z tego tytułu.

 13. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 7 Październik 2019 22:56
  Ocena promocji
  100

  W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna edycja promocji banku Millenium, w której zdobyć możemy 200 zł premii. Warunki uzyskania premii bardzo zbliżone do poprzednich edycji. Jedynie limit, po którym promocja zostanie wyłączona został obniżony do 7000 rejestracji.

  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  zainteresowany12121212 27 Sierpień 2019 11:04

  czy jak otworze to konto we wrzesniu to juz we wrzesniu musze przelac 1000 zl i zrobic transakcje karta by uniknac oplat?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Sierpień 2019 13:18

   W toip jest taki zapis:

   Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu.

   Czyli by uniknąć opłat najlepiej już we wrześniu spełnić warunki zwalniające (wpływ 1000 zł + 1 płatność)

 15. Odpowiedz
  miko80 8 Lipiec 2019 23:10

  witam czy dostaliście już 200zł premii niby data jest 16.07 ale jestem ciekaw czy już ktoś otrzymał??

  • Odpowiedz
   StudentGD 27 Sierpień 2019 13:24

   Ja dla siebie założyłem konto w Mille w promocji chyba w marcowej edycji, wszystkie warunki spełniłem i nagroda 200 zł w połowie lipca została zaksiegowana na moim koncie.

   Teraz pomagam założyć konto tutaj bratu, matce i ojcu 🙂
   3 osoby po 200 zł czyli razem kolejne 600 zł do zgraniecia

   Na to liczę 🙂

 16. Odpowiedz
  Artur 17 Czerwiec 2019 20:00
  Ocena promocji
  100

  Czy ten wpływ 1000 zł może być od innej osoby, która ma już konto w Millenium czy musi być koniecznie z rachunku w innym banku?

  Zastanawiam się, gdyż moja żona otworzyła konto w Mille w poprzedniej edycji promocji 200 zł i teraz jak sobie przeleję ten 1000 z jej konta czy będzie to zaliczone czy nie?

  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Darek 17 Maj 2019 16:33

  Czy swoje oszczędności mogę przelać na konto innej osoby jeżeli nie posiadam swojego konta w innym banku?

  • Odpowiedz
   Ar2r 27 Maj 2019 11:47

   Chodzi Ci o spełnieni warunku zasilenia konta kwotą 1000 zł? Nie musisz koniecznie robić tego przelewem z innego konta.

   Jeśli nie masz konta w żadnym innym banku, możesz wpłacić sobie ten 1000 zł na swoje konto w Millenium w kasie banku w dowolnym oddziale Millenium lub np. na poczcie (tyle że pewnie tutaj doliczą ci kilka zł prowizji za wpłatę).

 18. Odpowiedz
  Blanka 26 Marzec 2019 15:12

  Nie rozumiem jak można utrzymać dłużej (ponad 3 m-ce) oprocentowanie 2,7 % obracając tymi samymi pieniędzmi? Czy jak wypłacam w przedostatni dzień obowiązywania promocji to nie zrywam umowy i mam zachowane te 92 dni?

  • Odpowiedz
   Pomocny 26 Marzec 2019 17:28

   Masz to dokładnie opisane tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-oszczednosciowe-profit/
   By więc nie musieć dopłacać nowych środków, tylko cały czas operować tymi samymi i cieszyć się wyższymi odsetkami, wystarczy wycofać oszczędności z banku w przedostatni dzień starej promocji i wrócić z nimi w pierwszy dzień nowej, która zazwyczaj zaczyna się w niedzielę.

   Jak to działa w praktyce?

   Jeśli np. już bierzesz udział w obecnej 12 edycji promocji, która trwa do soboty 30 marca, wystarczy, że w piątek 29 marca (przedostatni dzień) swoje oszczędności przelejesz na swoje konto w innym banku i wrócisz z nimi spowrotem w poniedziałek. Oczywiście, zakładamy, że od 31 marca ruszy nowa 13 edycja promocji 2,7% na nowe środki.

   Chodzi o to by w ostatni dzień starej promocji (30 marca) pieniędzy już nie było na koncie, gdyż zawsze przy wznawianiu nowych edycji tej promocji w Millenium, ostatni dzień obowiązywania starej promocji był dniem ustalania nowych środków.

 19. Odpowiedz
  Jane 10 Marzec 2019 12:51
  Ocena promocji
  100

  Hej, a ja mam pytanie czy mogę założyć to konto i otrzymać bonus, gdy byłam klientem banku Millennium kiedyś, zamknęłam konto chyba jakieś 10 lat temu?

  Znalazłam taki ustęp regulaminu:

  “Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek
  umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

  Pomocne(17) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   wiśnia 11 Marzec 2019 17:04

   Ja tylko dodam, że jak piszesz miałaś w Mille konto 10 lat temu, to pewnie Ciebie nawet w bazach już nie mają….

   Ale tak jak napisano wcześniej, każdy były klient może skorzystać z tej promocji pod warunkiem, że nie brał nigdy udziału w żadnej akcji promocyjnej tego typu w Millenium.
   Aa trochę takich promocji było w przeszłości w Mille.
   Sam zakładałem sobie konto w Mille na początku zeszłego roku w takiej akcji z bonusem, teraz pomagam założyć konto ojcu tutaj.

  • Odpowiedz
   Redakcja 11 Marzec 2019 16:58

   Jeśli nigdy wcześniej nie brałaś udziału w żadnej akcji promocyjnej banku to jak najbardziej możesz skorzystać z obecnej promocji – Zyskaj 200 zł.

   Zauważ, iż cytowany przez Ciebie fragment, wyklucza z promocji byłego klienta banku tylko wtedy gdy:

   brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.”

 20. Odpowiedz
  Andy 24 Styczeń 2019 16:29
  Ocena promocji
  100

  Mille ma bardzo dobre konto oszczędnościowe, oprocentowanie jedno z najwyższych na rynku, a co najważniejsze bank regularnie przedłuża promocje dla nowych środków (aktualnie 12 edycja), tak więc można mieć to 2,7% na dłużej niż tylko 3 miesiące przy odpowiednim operowaniu swoimi oszczędnościami (wypłacamy w ostanie dni promocji i wracamy z tymi samymi środkami już w nowym okresie promocyjnym).

  Ja mam tutaj swoje oszczędności już ponad rok i w ten sposób ta sama kwotą oszczędności jest cały czas oprocentowana w przedziale 2,7% (minus te kilka dni miedzy wycofaniem w starej a wpłatą w nowej edycji promocji)

  Dla nowych klientów jest to wszystko jeszcze bardziej opłacalne mogą w promocji za założenie konta oszczędnościowego z kontem osobistym zyskać dość łatwo dodatkowe 200 zł.

  Sam skorzystałem z premii dla nowych klientów w zeszłym roku, teraz pomagam założyć kolejne konto matce/ojcowi.

  + ZALETY: wysoka premia, łatwe warunki 2,7% na koncie oszczędnościowym - bank regularnie przedłuża promocja - teraz jest 12-sta edycja, w rezultacie można mieć to 2,7% na dłużej niż 3 miesiące
  Pomocne(28) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  Matti 16 Styczeń 2019 21:48
  Ocena promocji
  100

  Jeżeli np. przeleje na konto promocyjne 1000 zł, a następnego dnia przeleję ten sam 1000 zł na inne swoje konto to spełniam warunek wpływu 1000 zł w danym miesiącu?

  Pomocne(58) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 16 Styczeń 2019 21:55

   Tak, w ten sposób spełnisz warunek wpływu.

   • Odpowiedz
    VIL 25 Styczeń 2019 22:17

    to te 1000 zł może być z innego BANKU ale z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko albo porostu wpłacone w gotówce kasie banku ? Czy tak mam rozumieć zasilenie konta kwotą 1000zł ?

    • Redakcja 25 Styczeń 2019 23:43

     Zgodnie z regulaminem promocji:

     “Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w ust. 1 pkt 3 i 4 , nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii .”

     A pod pojęciem Bank w regulaminie jest określony jest Bank Millennium Spółka Akcyjna.

     Czyli nie będą brane pod uwagę jedynie przelewy wewnętrzne między własnymi kontami klienta w banku Millenium.

     Zatem, jak najbardziej te 1000 zł może być z rachunku należącego do tej samej osoby na to samo imię i nazwisko, ale pod warunkiem, że będzie to INNY bank niż Millennium.
     Wpłata tego 1000 zł w kasie banku jest również jak najbardziej dopuszczalna.

     Co do warunku 1 płatności kartą lub przez BLIK to musi być to zwykła płatność za towary lub usługi np. w sklepie.

     Bank zgodnie z regulaminem nie będzie uwzględniał:
     – wypłat gotówki,
     – transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi
     – transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

 22. Odpowiedz
  Krysss 9 Styczeń 2019 12:51
  Ocena promocji
  100

  Czy konto w promocji można otworzyć przez przelew z innego banku?

  Pomocne(9) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 16 Styczeń 2019 21:49

   Na stronie promocji widnieją tylko dwie opcje: kurier lub wizyta w oddziale.

 23. Odpowiedz
  dede 20 Wrzesień 2018 13:21
  Ocena promocji
  100

  Promocja chyba najkorzystniesza jeśli chodzi aktualnie o konta bankowe dla studentów.
  To 200 zł naprawdę łatwo zdobyć, kto dziś nie używa aplikacji mobilnej i nie robi płatności telefonem czy kartą.
  Dobrze , że limit zasilenia dla studentów onizyli do 360 zł – to się da zrobić bez problemu 🙂

  + ZALETY: wysoka premia (200 zł), ale to co najważniejsze to łatwo ją zdobyć - proste warunki do spełnienia 2,7% na koncie oszczędnościowym też spoko wysokie oprocentowanie konto darmowe przy 1 płatności w miesiącu
  - WADY: na razie nie znalazłem, jak znajdę to tutaj wrócę i napisze, na razie wszystko ok
  Pomocne(3) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 24. Odpowiedz
  majka 26 Sierpień 2018 14:21
  Ocena promocji
  80

  Na jaki okres jest zawarta umowa? Kiedy moge zamknac konto?

  + ZALETY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  - WADY: Czekam na odpowiedz.Poznam jak ja otrzymam.
  Pomocne(8) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Redakcja 27 Sierpień 2018 00:22

   Zgodnie z regulaminem promocji:
   “Do 12.12.2018 r. uczestnik promocji nie może rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto.”

   • Odpowiedz
    henio 11 Styczeń 2019 15:30

    Nie ma takiego zapisu w regulaminie promocji

    • Redakcja 11 Styczeń 2019 16:36

     Ten zapis był w regulaminie poprzedniej edycji promocji.

     W obecnej edycji promocji “200 zł na Nowy Rok”, do której można przystąpić do 28.01.2019 r. konto powinno być aktywne co najmniej do 20 maja 2019 r. tj. do dnia wypłaty ostatniej części premii (jeśli chcemy otrzymać całość premii).

 25. Odpowiedz
  Iwo 23 Sierpień 2018 20:40

  Może ktoś poradzi/odpowie na nurtujące mnie pytania: wpływ 1000 zł w październiku i listopadzie oznacza, że te środki mają wpłynąć i mają być niejako zamrożone na koncie, nie mogę ich potem wydać, przelać na inne konto?

  • Odpowiedz
   Redakcja 24 Sierpień 2018 12:49

   W promocji tej jest mowa jedynie o wysokości wpływu a nie o średnim miesięcznym saldzie.
   Oznacza to tyle, że bank musi zaksięgować wpływy na kwotę 1000 zł (środki muszą przeleżeć na koncie co najmniej 1 dzień).
   Potem już z tymi pieniędzmi można robić co się chcę. Można np. wydać, przelać na inne konto.

 26. Odpowiedz
  mysliciel 13 Kwiecień 2018 11:40

  Żona ma to konto i jest ok.

  Wg mnie to chyba najlepsze z kont premiujących za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0