Konto 360

Sprawdź
+ 220 zł na start i 70 zł dla dziecka
16 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2020.09.03

Czy konto 360 w Millenium się opłaca? Kiedy może być w 100% darmowe? Jakie są “haczyki” i ukryte opłaty w tej ofercie? Jak zdobyć nawet 290 zł premii i 1,0% na koncie oszczędnościowym? Sprawdźmy.

Bank Millenium to ogólnopolska instytucja o profilu uniwersalnym, która ma portugalskiego właściciela (BCP). W jego ofercie znajdziemy konto osobiste, w tym takie stworzone z myślą o młodych klientach. Pod względem liczonej miliardami złotych sumy bilansowej należy do średniej wielkości banków.

Oczywiście instytucja bierze udział w obowiązkowym systemie gwarantowania depozytów Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Millenium Bank starając się dotrzeć do nowych grup klientów oferuje im między innymi Konto 360 stopni. Co ciekawe, oferuje je aż w trzech wariantach, każdy może więc wybrać ten, który mu najbardziej odpowiada.

Dla kogo konto 360 Millenium

Konto 360° to nie jedna, ale aż trzy propozycje. Bank zadbał o to, by rachunek mogły otworzyć także osoby niepełnoletnie – zostały przygotowane oferty siostrzane dla głównej, czyli Konto 360 Junior i Konto 360 Student (analiza i opinie). Różnią się od siebie tylko nieznacznie, przede wszystkim dodatkowymi promocjami. Są skierowane odpowiednio do dzieci/młodzieży szkolnej oraz do studentów.

Tabela Opłat

W segmencie rachunków bieżących flagowym produktem Banku Millenium jest standardowe Konto 360°. To warunkowo darmowy ROR. By nie płacić za jego prowadzenie (8 zł), obsługę karty debetowej (7 zł) ani transakcje w obcych bankomatach (1-5 zł w kraju i min. 9 zł za granicą), należy w każdym miesiącu spełnić dwa warunki. Chodzi o:

 • łączne wpływy min. 1000 zł,
 • jedną płatność bezgotówkowa kartą albo Blikiem na dowolną kwotę.

W zamian nie ponosimy kosztów podstawowych usług. Możemy również bezpłatnie (bez prowizji banku) pobrać gotówkę w dowolnej maszynie na świecie. Z tym że w sytuacji wypłaty z bankomatu zagranicznego należy się liczyć z ewentualnymi prowizjami operatora urządzenia.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Millenium Bank
Nazwa
Konto 360
Przeznaczenie konta
Prowadzenie konta
8 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
7,99 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
7 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Darmowe bankomaty
Millenium Bank

wszystkie w Polsce (wpływ min. 1000 zł na miesiąc oraz min. 1 transakcja kartą w miesiącu)
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce (warunek: wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu)

W przypadku braku spełnienia powyższego warunku:
1 zł - BZ WBK i Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - jeśli co miesiąc odnotowany zostanie wpływ min. 1000 zł oraz zostanie dokonana przynajmniej 1 transakcja kartą

W przypadku braku spełnienia powyższego warunku:
2,5% min. 9 zł
Plus koszty przewalutowania.
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% w skali roku na 3 miesiące
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Gdy spełnimy wymogi stawiane nam przez bank (wpływ 1000 zł/miesiąc i 1 transakcja kartą/miesiąc) możemy liczyć na:

 • darmowe prowadzenie konta,
 • darmową kartę płatniczą dołączoną do rachunku (Millennium Visa Konto 360 stopni),
 • zwolnienie z opłat z tytułu korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • zwolnienie z opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą (co jest możliwością dość rzadko stwarzaną przez banki),
 • darmowe mobilne i internetowe przelewy krajowe (w polskich złotych);
 • darmowe realizacje zleceń stałych i poleceń zapłaty;
 • bezpłatną zmianę PINu za pomocą bankowości elektronicznej, w bankomacie lub TeleMillennium.
powrót do menu ↑

Konto 360 Student

Konto 360° Student to specjalna, tańsza oferta banku dla młodych osób w wieku od 18 do 26 lat.

W przypadku Konta 360 Student, bank zrezygnował z wymogu regularnych wpływów na konto w wysokości 1000 zł na miesiąc.

Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów ma już miejsce przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Zobacz pełną analizę Konta 360 Student

Aplikacje mobilne i bankowość internetowa

Bank Millennium stawia na nowoczesne rozwiązania techniczne. Aplikacja mobilna powiązana z kontem jest bardzo intuicyjna i łatwo z niej korzystać. Co ciekawe, można ją uruchomić nawet na… smartwatch’ach. Interesującym rozwiązaniem jest także możliwość logowania się za pomocą odcisków palca.

 

Co ważne, aplikacja mobilna pozwala posiadaczom Konta 360 stopni na założenie lokat mobilnych. Mają one lepsze warunki niż te oferowane w placówkach – oprocentowanie wynosi 2,25% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie do 10000 zł.

Bank Millennium zainwestował także w bezpieczny system płatności BLIK. Za jego pomocą można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych lub wypłacać gotówkę z bankomatu bez użycia karty. Płatności przez system BLIK łączą się z wieloma rabatami, np. na bilety Polskiego Busa.

Dodatkowe korzyści

Konto zaproponowane nam przez Millenium Bank może chronić nas o wiele lepiej niż inne produkty dostępne na rynku. Jest to możliwe dzięki opcjonalnemu Pakietowi Bardzo Korzystnemu
– pakietowi ubezpieczeniowemu, którego koszt wynosi 4,99 PLN za miesiąc. Pakiet obejmuje między innymi: pomoc medyczną w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, pomoc domową w przypadku zdarzenia losowego, a nawet pomoc IT, gdy zepsuje się nam telefon, komputer stacjonarny lub tablet. Oczywiście, wsparcie nie jest nieograniczone, w ciągu roku możemy jednak skorzystać nawet z siedmiu interwencji.

Dodatkowym atutem Konta 360 stopni jest możliwość założenia korzystnego Konta Walutowego, które pozwoli na uzyskanie dostępu do obsługi kredytów i lokat w obcych walutach oraz otrzymywania wpływów w walucie bez konieczności jej odsprzedawania do banku.

powrót do menu ↑

Konto Profit 1,0%

Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 2 miesiące obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 1,0% w skali roku do kwoty 25 000 zł  – od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit.

KwotaOprocentowanie nowych środków w skali roku przez 2 miesiące
do 25000 zł 1,0%
Więcej o koncie oszczędnościowym Profit można dowiedzieć się tutaj.
powrót do menu ↑

Promocja 220 zł

millenium promocja 200 220 złW nowej promocji Banku Millennium, otwierając Konto 360° do 5 października jako nowy klient i spełniając warunki promocji, możemy zyskać aż 200 zł w gotówce i 20 zł do goodie!

Warunki otrzymania podstawowego bonusu 200 zł są bardzo proste:

 • do 5.10.2020 r. należy poprzez Stronę Promocji zawrzeć umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi,
 • do 31.12.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
 • w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad, grudzień należy spełnić te same warunki aktywności: wykonać co najmniej 1 płatność bezgotówkową oraz zasilić rachunek bankowy, tak aby suma wpływów w danym miesiącu wynosiła co najmniej 1000 zł.

By otrzymać dodatkowo 20 zł na konto cashback goodie, oprócz spełnienia powyższych warunków należy przynajmniej raz zapłacić zbliżeniowo telefonem przy użyciu aplikacji mobilnej banku Millennium.

Pamiętaj! By wziąć udział w akcji promocyjnej, konto 360 musi zostać założone wyłącznie poprzez stronę promocyjną.
Szczegółowa analiza tej promocji znajduje się tutaj: Millenium Promocja 220 zł + 70 zł dla dziecka – regulamin i warunki

Zakładanie konta

Konto 360 stopni w Millenium można otworzyć składając wniosek przez internet, korzystając z infolinii lub w oddziale banku.

Zostaje ono aktywowane na 3 sposoby: albo przez wizytę w oddziale, albo przez selfie. Ewentualnie można zamówić kuriera. Osoby, które nie ukończyły 26 lat mogą skorzystać z preferencyjnego Konta 360 stopni Student (dla najmłodszych, w wieku od 13 do 18 lat, bank przygotował Konto 360 stopni Junior). Różni się ono od zwykłego rachunku tym, że zawsze prowadzone jest bezpłatnie. Zwolnienie z opłat za kartę następuje po dokonaniu jednej płatności.

Opinie końcowe: Konto 360 stopni Millenium – zalety i wady


ZALETY:

 • 220 zł premii na start dla nowych klientów;
 • 70 zł za założenie konta 360 Junior swojemu dziecku,
 • 0 zł za prowadzenie konta, kartę, przelewy i bankomaty ;
 • przejrzysta i dopracowana bankowość internetowa i aplikacja mobilna;
 • 1,0% na Koncie Oszczędnościowym Profit dla nowych środków do 25 tys. zł

WADY:

 • zwolnienie z większości opłat jest warunkowe, tylko dla aktywnych klientów (warunek wpływ 1000 zł/miesiąc i 1 transakcja kartą w miesiącu);
 • płatność za pakiety dodatkowe – usługa „Pakiet Bezpieczeństwa” dołączana jest do konta automatycznie, oznacza to konieczność świadomego z niej zrezygnowania;


Konto 360° należy do najlepszych ROR-ów na rynku. Jego posiadacz pod łatwymi warunkami unika podstawowych opłat i może zyskać  200 zł premii.

Te duże atuty Konta 360 stopni mają jednak swoje „obostrzenia”. Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów oraz obsługę karty możliwe jest tylko wówczas, gdy na koncie zostanie zaksięgowane przynajmniej 1000 zł wpływów zewnętrznych (czyli z innego banku). W przeciągu miesiąca trzeba też dokonać przynajmniej 1 płatności za pośrednictwem karty. Jeżeli właściciel rachunku tego nie zrobi, z jego konta zostaną odciągnięte konkretne opłaty: 7 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej oraz 8 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku. Nie wszystkie przelewy są także darmowe.

Konto 360 stopni może okazać się bardzo atrakcyjne dla osób aktywnych zawodowo. Jeżeli będą one często korzystały z usług bankowych, dokonywały wielu przelewów, na koncie pojawi się co miesiąc wypłata – wówczas łatwo spełnić wszystkie warunki stawiane przez bank, dzięki którym rachunek będzie prowadzony bezpłatnie.

Konto 360 stopni jest jednak mało opłacalne dla osób, które chcą posiadać rachunek „dodatkowy”, z którego rzadko będą korzystali lub nie mają stałych dochodów.

Konto 360

Kumulacja promocji

+ 220 zł na start i 70 zł dla dziecka
16 dni do końca promocji

 

8 Ocena Łączna
20 opinie
Konto 360

9Ocena Redakcji
Wysokość opłat
9
Bankowość internetowa i mobilna
9
Dodatkowe korzyści
9
7.8Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8.2
Bankowość internetowa i mobilna
8.6
Dodatkowe korzyści
6.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
28 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Asasinek 3 Czerwiec 2020 09:17

  Jak dla mnie tragedia przewalutowanie w porównaniu z innymi bankami bardzo niska cena
  Chcąc wybrać euro w banku naprawdę niewielką kwotę powiedzieli że nie mają następnym dniu koło 13:00 znowu nie ma pieniądze nie dojechały jak dla mnie bardzo wielkie minus

 2. Odpowiedz
  Daria 27 Marzec 2020 09:20
  3.8
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  Witam

  Jak to jest:
  13.03. wycofałam środki myśląc, że będzie kolejna edycja promocji z oprocentowaniem KO 2,7% Okazało się, że obniżyli do 2,6%, a ja mimo wycofania środków 13.03. i wrócenia z nimi 16.03. pozostałam przy oprocentowaniu 2,7
  Promocje na 2,7% mam do 12.05. I czy teraz jak powtórnie wycofam 24.04. to nic się nie zmienia?

  Pomocne(18) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 27 Marzec 2020 21:49

   Jeśli twój indywidualny okres podwyższonego oprocentowania trwa do 12 maja, to najlepiej wyzerowywać sobie konto pod koniec trwania tego okresu – wtedy ma to sens.

   Czyli wycofujesz środki na koniec obecnej edycji – tj. na weekend z 25 kwietnia ma być nim zero

   Dzięki temu, “przygotowujesz” sobie automatyczne wskoczenie (od 13 maja) do kolejnej promocji (na warunkach nowej 21 edycji).

   Podsumowując wyglądałoby to tak:

   do 12 maja trwa twój indywidualny okres oprocentowania 2,7%
   24 kwietnia (piątek) wycofujesz środki z Millenium (na dzień 25 kwietnia ma być konto wyzerowane)
   28 kwietnia (poniedziałek) wracasz spowrotem ze środkami do Millenium
   od 28 kwietnia do 12 maja kontynuujesz swój indywidualny okres oprocentowania 2,7% z poprzedniej promocji
   13 maja system banku wykrywa, że 25 kwietnia na koncie miałaś zero – więc wszystkie twoje środki traktuje jako “nowe” i automatycznie wskakujesz z nimi na swój nowy indywidualny okres podwyższonego oprocentowania (2,6% ??) z 21 edycji promocji (jeśli bank będzie dalej ja kontynuował.)

   Więcej o tym masz tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-oszczednosciowe-profit/#comment-4562

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 12 Styczeń 2020 21:18
  4.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Zgodnie z przewidywaniami, w dniu dzisiejszym 12 stycznia Bank Millennium wystartował z kolejną 19 edycją promocji “Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”.

  Warunki praktycznie bez zmian, bank nowe środki do 100 000 zł premiuje podwyższeniem oprocentowania do 2,7% na 100 dni (o 8 dni dłużej niż w poprzedniej edycji).

  Do promocji możemy przystąpić (wpłacić nowe środki) do 14 marca.
  Indywidualny okres podwyższonego oprocentowania (100 dni), rozpoczyna się od dnia, w którym nastąpi pierwsze zasilenie konta nowymi środkami i trwa równe 100 dni.

  I tak jeśli na konto nowe środki wpłyną 13 stycznia, 100-dniowy okres podwyższonego oprocentowania do 2,7% będzie trwał do 22 kwietnia 2020 r.

  Konto oszczędnościowe Profit to cały czas jest to jeden z najlepszych rachunków oszczędnościowych na rynku, którego bezsprzecznie największa zaletą jest to, iż można wielokrotnie przedłużać sobie oprocentowanie 2,7% na kolejne edycje promocji.

  + ZALETY: wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego (2,7% do 100 000 zł) możliwość wielokrotnego "przedłużania" podwyższonego oprocentowania łatwa premia 200 zł dla nowych klientów dobra aplikacja mobilna
  - WADY: By konto było darmowe należy wykonać min. 1 transakcje kartą w miesiącu i zapewnić wpływ min. 1000 zł
  Pomocne(14) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Andrzej 30 Listopad 2019 13:20

  Namówiony przez pracownika banku postanowiłem założyć konto,tym bardziej że bank obiecywał po trzech miesiącach i spełnieniu warunków premię w kwocie co najmniej 200 złotych. Pracownik przekazał info że aby otrzymać premię konto muszę założyć poprzez stronę internetową banku. I tak zrobiłem, zgodnie z instrukcją, warunki spełniłem, gdy po trzech miesiącach zapytałem się o premię zostałem poinformowany, że premia mi się nie należy bo powinienem założyć konto przez specjalną stronę, a że założyłem przez oficjalną stronę banku to figa, z tym że nikt mnie o tym nie poinformował, o taki Kruczek prawny. Napisałem reklamację, otrzymałem odpowiedź w stylu ukradłem ci płaszcz i co mi zrobisz. Konto 2,7 % procenta to też ściema, ustawione tak aby działało na krótko. Nie polecam, tym bardziej że co innego mówią i obiecują pracownicy oddziału a co innego infolinia. Czuję się oszukany. Ale to chyba taka celową polityka banku.

 5. Odpowiedz
  Paweł 13 Luty 2019 06:58
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Mam konta osobiste i oszczędnościowe i polecam. Ich system internetowy też daje rade.
  Teraz można zgarnąć 200zł za założenie konta 360.

  Pomocne(28) Niepomocne(69)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  pablogdansk 10 Październik 2018 14:59
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Użytkuje konto 360 od początku, z każdym rokiem zmienia się coś na lepsze, nowinki ze świata finansów i bankowości oraz ułatwienia transakcyjne bank szybko wyłapuje i wdrąża w życie gdzie konkurencja śpi i jest daleko w tyle. Polecam każdemu

  + ZALETY: -Prawie wszystko darmowe! nawet wypłaty w bankomacie za granicą!!!! HIT -super aplikacja na smartfon i przejrzysta strona -b. szybki kontakt tel z obsluga banku
  - WADY: - przelew natychmiastowy 5 złoty (gdyby było 0zł byłoby idealnie
  Pomocne(39) Niepomocne(21)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  jon 14 Sierpień 2018 00:05

  Proszę zwrócić wagę że bank ogranicza możliwość wykonania przelewu internetowego twoich własnych pieniędzy dziennie do 50 000,- zł maksymalnie. Chcesz przelać większą kwotę, finalizować większa tranzakcie, zakup danego dnia biegniesz do oddziału.

 8. Odpowiedz
  Jack 30 Lipiec 2018 11:53
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Konto nie dla JANUSZY 🙂 !!! Konto i obsługa na poziomie premium !! Aktualnie chyba najlepsze i najbardziej udane konto na rynku !! Gratulacje BANK MILLENNIUM !!!

  Pomocne(38) Niepomocne(113)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  ryszard 19 Lipiec 2018 09:40

  Mam konto 360 od około 10 miesięcy i sobie chwalę.

 10. Odpowiedz
  Tomek 31 Maj 2018 18:35
  3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  0

  W banku millenium konto mam 5 lat i na dzień dzisiejszy jestem tylko w tym banku do czasu aż spłacę kredyt i zamykam konto zresztą już mam drugie konto bez problemów w Idea banku.
  Bank millenium jest dobry, gdy nie ma żadnych problemów, a jak się pojawiają to winny jest zawsze klient, a w rzeczywistości to błędy banku.
  Pierwszy problem miałem z kartą do konta, gdy stara straciła ważność i aktywowałem nową, która według listu jaki otrzymałem z kartą powinna mieć ten sam pin co poprzednia, a w rzeczywistości przy pierwszych zakupach okazał się inaczej, że ma inny pin, którego bank mi nie podał. Drugi problem to zablokowanie pieniędzy na za transakcję, która została już rozliczona. Pomimo mojej interwencji w banku ich doradcza twierdził, że mam iść z reklamacją tam, gdzie dokonałem zakupów bo to oni nałożyli mi podwójną blokadę i nic tu nie, że będzie bankowi tłumaczyć, że była prędzej jedna blokada środków, a jak pobrali środki to oni nie zdjęli blokady i tak blokują moje pieniądze przez 11 dni.
  Za każdym razem dla tego banku winny jest klient, a w rzeczywistości winny jest bank za własne błędy. Jedyne w czym pomogą to wcisnąć klientowi kredyt lub kartę kredytową, ale gdy pojawiają się jakieś problemy, które sami stworzyli to po prostu olewają klienta.

  - WADY: Gdy bank popełni błąd to obarczy winą klienta i tak można zostać z zablokowaną kartą lub zablokowanymi środkami na koncie z winy banku
  Pomocne(81) Niepomocne(35)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  Adrian 7 Październik 2017 02:12
  3.65
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  Dla mnie najlepsze obecnie konto na rynku

  + ZALETY: Dla pracujących idealne
  - WADY: Dla nie pracujących drogie
  Pomocne(33) Niepomocne(26)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Marcin 23 Czerwiec 2017 07:42

  mam konto od roku i ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to wzór cnoty ale wszystko mam za darmo i tego było mi trzeba. Rok temu zrezygnowałem z konta w santander gdzie kazali sobie za wszystko płacić. Millenium póki co spełnia moje oczekiwania, dobra bankowość elektroniczna i cały czas trzymam rękę na pulsie. Pierwsza złotówka jaką będę musiał za coś oddać bankowi spowoduje moją reakcję i zmianę konta, co już robiłem chyba 6 razy w ciągu ostatnich 5 latach. Póki co jestem zadowolony z Millenium. No i sporo pieniędzy zwrócili mi za płatności kartą.

 13. Odpowiedz
  ajo_2005 30 Maj 2017 22:03

  Witam !!!Na dwa lata zawierzyłem i przekazałem swoje oszczędności życia temu bankowi “millennium.Pani z uśmiechem i namawianiem od samych drzwi ,naciągnęła mnie na 3 super produkty. Dodam ,że każdy inny, ale każdy jakże świetny i mega super hiper najlepszy(oczywiście jak się okazało po 2 latach dotrzymania umowy i wyciągnięciu moich pieniędzy, nie dostałem z ani jednego produktu ani jednej złamanej złotówki więcej .Jestem skromnie mówiąc przynajmniej 2% w skali roku w najmniejszym nawet banku ,ale mając choćby na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym te pieniądze do tyłu.Proszę sobie dopowiedzieć jakich pseudo fachowców od “zarabiania”ma ten bank i komu służą nasze pieniądze napewno nie ich właścicielom czyli klientom ale napewno ich prezesom.pozdrawiam i gorąco przestrzegam przed tym bankiem .Sprawa z Cieszyna.

 14. Odpowiedz
  monti 10 Maj 2017 12:53

  czy pieniądze w wysokości ponad 1000 zł, które przelewam stale z innego konta osobistego na dobre konto w millenium są traktowane jako stały wpływ na poziomie wymaganego tysiąca złotych???

 15. Odpowiedz
  quako 6 Maj 2017 22:08
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jak widze komentarze w stylu “nie doczytałem umowy a teraz musze płacić, pieprzyć ten bank” to mi sie rzygać chce. Ludzie nauczcie sie odpowiedzialności, podpisywanie umowy to nie jest dziecinada, no ale wiadomo kredycik przyznany kaska jest to czym predzej podpisik i jest fajnie… do czasu.

  Polacy są strasznie krótkowzroczni, i mam wrażenie, że w tym kraju liberalny system by się położył, za duzo ludzi którzy muszą być trzymani za rączke.

  Wracając do konta – Nie jest może idealne (nie ma takiego), ale ma wszystko co czego wymagam od nowoczesnego konta. Mam 24 lata, stałą pracę i brak potrzeb kredytowych. Warunki jakie otrzymałem od tego banku są nie do przebicia przez konkurencje. Wcześniej przez długie lata korzystałem z santander, ale to jak ostatnio traktują klienta jest niewybaczalne, i nie mam zamiaru tego dłużej znosić.

  Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi.

  Pomocne(97) Niepomocne(23)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Anonim 1 Maj 2017 10:05
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  70

  “Osoby, które korzystają z Konta 360° radzą przy tym, aby transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać, że wcale nie zostanie ona zaksięgowana tak szybko, jak tego oczekujemy”

  To jest prawda. oni sa w stanie ksiegowac jedna platnosc karta nawet do 8 dni wiec jesli zrobisz ta jedna wymagana platnosc dwa dni przed koncem miesiaca to nie licz ze ci ja w tym samym miesiacu zaksieguja. to jest w zasadzie jedyna rzecz jakiej trzeba pilnowac w przypadku tego konta.

  + ZALETY: bardzo tanie
  - WADY: długie księgowanie transakcji kartą
  Pomocne(77) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  mixo 20 Kwiecień 2017 18:13
  3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  70

  Radze omijac szerokim lukiem bank Millenium. Moze i w oddzialach sa bardzo mili, jednakze wielokrotnie blokuja dostep internetowy, żądając pojawienia sie w placowce po odbior nowego hasla.

  Tak stracilem twarz, bedac za granica i majac do przelania kilka razy po kilkadziesiat tys. zl, co skonczylo sie zablokowaniem dostepu internetowego i zyczeniem pojawienia sie w placowce po odbior nowych hasel (gdyz zdarzylo sie to kilkakrotnie!!!). Procz tego niespodzianka bylo zablokowanie mozliwosci przelewu z konta oszczednosciowego na konto “360”, by srodki byly dyspozycyjne, a jedynia na tzw. konto techniczne, ktore obslugiwane jest tylko w placowkach. A wiec mozna zapomniec o tym banku, jako o bezproblemowym banku internetowym.

  Zlikwidowalem wszystkie r-ki w tym banku przy pierwszej lepszej okazji. Poza tym: miesiac bez zmiany regulaminu to dla Millennium m-c stracony. I sprobuj to wszystko przeczytac…

  Pomocne(67) Niepomocne(25)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  marucha 4 Kwiecień 2017 21:47
  2.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  60

  Słuchajcie a jak jest z kwestią wpływów? Czy można z innnego banku sobie przelew robic, a potem np ta kase moze popłynac dalej czy nie?

  Pomocne(92) Niepomocne(35)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  beta 3 Kwiecień 2017 13:56
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jestem w tym banku kilka dobrych lat i wybrałam dobre konto, mogę powiedzieć że to bardzo dobry wybór jestem w 100% zadowolona i polecam wszystkim znajomym. Wcześniej byłam w Alior bank to bez porównania inna półka. Polecam

  + ZALETY: konto praktycznie darmowe w użytkowaniu zwrot za płatności kartą
  - WADY: brak
  Pomocne(28) Niepomocne(16)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  holen 19 Marzec 2017 09:02
  3.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  50

  Bardzo fany bank, trochę już mam doświadczenia z innymi bankami i ten jak na razie 100 % spełnia moje oczekiwania, to prawda maja mało wpłatomatów, ale maja, pieniadze zawsze mozna wpłacić w kasie banku, nie jest to na pewno wirtualny bank jak np. mbank. Infolinia jak najbardziej komunikatywna i doinformowana. Bardzo fajna i intuicyjna aplikacja mobilna.
  Wszystko jak na razie na plus.

  + ZALETY: niskie opłaty aplikacja mobilna
  Pomocne(15) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  juras 19 Luty 2017 10:54
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Po miesiącu intensywnego użytkowania – bez jakichkolwiek problemów. Na razie bardzo polecam. Mam nadzieje, że dalej nie zawiodą.

  Pomocne(17) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 22. Odpowiedz
  reaper 4 Grudzień 2016 22:14
  4
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  40

  Witam, jeśli chodzi o prowadzenie konta jak i opłaty to nie mam na razie jakichkolwiek zastrzeżeń, dlatego też nie rozumiem niektórych komentarzy. Ludzie na ślepo coś podpisują a później są zdziwieni. Regulamin mówi jasno: kiedy i za co są pobierane opłaty.

  Jedynym minusem tego banku są wysokie prowizje ( lub oprocentowanie) kredytu w stosunku do innych banków, np.:

  I – kredyt 5000PLN na 10mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 594zł= 5940zł
  2. ING Bank: rata 562.35= 5623,5zł

  Jak widać różnica: 316.50zł pomiędzy bankami na korzyść ING.
  Porównując do innych banków to Millennium jest najdroższe średnio o 150zł.

  II – kredyt 10000PLN na 36mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 362zł= 13032zł
  2. Ing Bank: rata: 343,30zł= 12.358,8
  Różnica 673,2zł.

  Tyle w tym temacie, być może komuś się przyda porada. Nie chodzi tu o negowanie banku, ponieważ z jednej strony ma super warunki co przyciąga klienta a z drugiej strony odpycha. Pozdrawiam.

  Pomocne(52) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  kubek 19 Lipiec 2016 21:57
  2.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  30

  Korzystałem z ich usług 11 lat, więc mam porównanie jak na przestrzeni tych lat zeszli stopniowo na przysłowiowe psy. Kwiatków jakie przydarzyły mi się po drodze nie będę z osobna opisywał. Obecnie pracownicy tego banku nie są w stanie udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zasad jego funkcjonowania. Od dwóch różnych pracowników można uzyskać dwie sprzeczne odpowiedzi na to samo pytanie – tak, jakby 2+2 czasem równało się 4, a czasem -1. Taki to bank. Z ostatnich wieści: Właśnie okazało się, że do dziś pobierają mi miesięczne opłaty za karty zlikwidowane …w sierpniu 2013. Błąd systemu? W BANKU?!?!

  Pomocne(26) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 24. Odpowiedz
  beti 4 Maj 2016 21:41
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  100

  Doświadczenie 3 banki, różne produkty; w Millennium mam konto, karty, kredyt itd. bardzo jestem zadowolona, jasno, przejrzyście, wszystko bezpłatnie przelewy w ramach banku i do innych za darmo, karta za darmo, konto za darmo, niewiele rzeczy robi sie w banku reszta tylko za pośrednictwem internetu, kredyt debety lokaty itp przelewy zabazpieczone jednorazowymi kodami sms, jest ok, chcę założyć dodatkowe konto ale gdzie mnie tak obsłużą za darmo?

  Pomocne(17) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 25. Odpowiedz
  awa 4 Marzec 2016 22:00
  3.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  50

  w koncie 360 jest opłata za ubezpieczenie karty 2,99zł
  można z niego zrezygnować
  ja zrezygnowałem i zrezygnowałem tez z płatności zbliżeniowych

  ponadto wypłata w punktach sprzedaży (cashback) od 2015 płatana bodajże 50groszy

  - WADY: w bankomatach sprawdzenie salda darmowe tylko w bankomatach milenium wydruk salda płatny mało wpłatomatów
  Pomocne(24) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   mkk 4 Październik 2016 22:01

   w każdej placówce milenium można wpłacić kase bez prowizji

 26. Odpowiedz
  grzegorz 4 Sierpień 2014 21:50
  2.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  40

  Mam dobre konto niemal od początku…ostatnio ograniczyli zwrot 3% do kwot przekraczających 100 zł…
  mam też konto oszczędnościowe w tym banku…miesiąc w miesiąc obniżają oprocentowanie…dlatego tu trafiłem bo zamierzam poszukać innego banku mimo, iż w tym byłem ponad 10 lat…czas na zmiany…z tego co widzę są inne lepsze oferty…

  Pomocne(27) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0