Konto 360

Sprawdź
+ 200 zł premii i 2,7% na KO
19 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2019.10.04

Czy konto 360 w Millenium się opłaca? Kiedy może być w 100% darmowe? Jakie są “haczyki” i ukryte opłaty w tej ofercie? Jak zdobyć 200 zł i 2,7% na koncie oszczędnościowym? Sprawdźmy.

Millenium Bank starając się dotrzeć do nowych grup klientów oferuje im między innymi Konto 360°. Co ciekawe, oferuje je aż w trzech wariantach, każdy może więc wybrać ten, który mu najbardziej odpowiada.

Bank Millennium – nowoczesny i tradycyjny jednocześnie

Bank Millennium to uniwersalny bank z pełną ofertą dla wszystkich sektorów gospodarki. Instytucja ta powstała w 1989 r. – jako jedna z pierwszych z własnym kapitałem. Od samego początku bank stawiał na nowoczesne, znane na Zachodzie rozwiązania. W 1991 r. instytucja ta, jako pierwsza w Polsce, wydała kartę płatniczą VISA dla swoich klientów. Dziś, po wielu latach zbierania doświadczeń, fuzji z innymi podmiotami (np. z Bankiem Gdańskim w 1997 r.) i poszerzania swojej oferty, Bank Millenium może pochwalić się silną pozycją na rynku usług finansowych. Instytucja posiada sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bardzo sprawnie działające aplikacje mobilne.  Oczywiście instytucja bierze udział w obowiązkowym systemie gwarantowania depozytów Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

W ostatnim czasie za flagową usługę banku uznaje się Konto 360 stopni, które doczekało się dużej kampanii promocyjnej z udziałem znanego youtubera Radka Kotarskiego. Jak w detalach wygląda ta usługa?

Dla kogo konto 360 Millenium

Konto 360° to nie jedna, ale aż trzy propozycje. Bank zadbał o to, by rachunek mogły otworzyć także osoby niepełnoletnie – zostały przygotowane oferty siostrzane dla głównej, czyli Konto 360 stopni Junior i Konto 360 Student (analiza i opinie). Różnią się od siebie tylko nieznacznie, przede wszystkim dodatkowymi promocjami. Są skierowane odpowiednio do młodzieży szkolnej i studentów. Konto podstawowe 360, którego dotyczy ta recenzja nie zawiera ograniczeń wiekowych, mogą z niego korzystać przy tym nie tylko nowi klienci, ale również osoby, które miały już wcześniej doświadczenia z Millenium Bankiem.

Tabela Opłat

Już na wstępie warto zauważyć, że Konto 360° nie zawsze jest jednakowo opłacalne. Mówimy o rozwiązaniu skierowanym przede wszystkim do tych osób, które mogą pochwalić się miesięcznymi wpływami wynoszącymi przynajmniej 1000 PLN, bank stawia więc na współpracę z tymi, klientami, którzy mogą się pochwalić choćby względną niezależnością finansową.

Co wcale nie mniej istotne, konto nie będzie atrakcyjne i wówczas, gdy przynajmniej raz w miesiącu nie dokonamy transakcji bezgotówkowej z wykorzystaniem karty debetowej. Warto pamiętać i o tym, że jedynie jednoczesne spełnienie obu warunków jest w stanie zapewnić nam zwolnienie z opłat.

Osoby, które korzystają z Konta 360° radzą przy tym, aby transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać, że wcale nie zostanie ona zaksięgowana tak szybko, jak tego oczekujemy.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Millenium Bank
Nazwa
Konto 360
Przeznaczenie konta
Prowadzenie konta
8 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
7,99 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
7 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Darmowe bankomaty
Millenium Bank

wszystkie w Polsce (wpływ min. 1000 zł na miesiąc oraz min. 1 transakcja kartą w miesiącu)
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce (warunek: wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc oraz dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu)

W przypadku braku spełnienia powyższego warunku:
1 zł - BZ WBK i Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - jeśli co miesiąc odnotowany zostanie wpływ min. 1000 zł oraz zostanie dokonana przynajmniej 1 transakcja kartą

W przypadku braku spełnienia powyższego warunku:
2,5% min. 9 zł
Plus koszty przewalutowania.
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% w skali roku na 3 miesiące
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Gdy spełnimy wymogi stawiane nam przez bank (wpływ 1000 zł/miesiąc i 1 transakcja kartą/miesiąc) możemy liczyć na:

 • darmowe prowadzenie konta,
 • darmową kartę płatniczą dołączoną do rachunku (Millennium Visa Konto 360 stopni),
 • zwolnienie z opłat z tytułu korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • zwolnienie z opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą (co jest możliwością dość rzadko stwarzaną przez banki),
 • darmowe mobilne i internetowe przelewy krajowe (w polskich złotych);
 • darmowe realizacje zleceń stałych i poleceń zapłaty;
 • bezpłatną zmianę PINu za pomocą bankowości elektronicznej, w bankomacie lub TeleMillennium.
powrót do menu ↑

Konto 360 Student

Konto 360° Student to specjalna, tańsza oferta banku dla młodych osób w wieku od 18 do 26 lat.

W przypadku Konta 360 Student, bank zrezygnował z wymogu regularnych wpływów na konto w wysokości 1000 zł na miesiąc.

Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów ma już miejsce przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Zobacz pełną analizę Konta 360 Student

Aplikacje mobilne i bankowość internetowa

Bank Millennium stawia na nowoczesne rozwiązania techniczne. Aplikacja mobilna powiązana z kontem jest bardzo intuicyjna i łatwo z niej korzystać. Co ciekawe, można ją uruchomić nawet na… smartwatch’ach. Interesującym rozwiązaniem jest także możliwość logowania się za pomocą odcisków palca.

 

Co ważne, aplikacja mobilna pozwala posiadaczom Konta 360 stopni na założenie lokat mobilnych. Mają one lepsze warunki niż te oferowane w placówkach – oprocentowanie wynosi 2,25% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie do 10000 zł.

Bank Millennium zainwestował także w bezpieczny system płatności BLIK. Za jego pomocą można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych lub wypłacać gotówkę z bankomatu bez użycia karty. Płatności przez system BLIK łączą się z wieloma rabatami, np. na bilety Polskiego Busa.

Dodatkowe korzyści

Konto zaproponowane nam przez Millenium Bank może chronić nas o wiele lepiej niż inne produkty dostępne na rynku. Jest to możliwe dzięki opcjonalnemu Pakietowi Bardzo Korzystnemu
– pakietowi ubezpieczeniowemu, którego koszt wynosi 4,99 PLN za miesiąc. Pakiet obejmuje między innymi: pomoc medyczną w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, pomoc domową w przypadku zdarzenia losowego, a nawet pomoc IT, gdy zepsuje się nam telefon, komputer stacjonarny lub tablet. Oczywiście, wsparcie nie jest nieograniczone, w ciągu roku możemy jednak skorzystać nawet z siedmiu interwencji.

Dodatkowym atutem Konta 360 stopni jest możliwość założenia korzystnego Konta Walutowego, które pozwoli na uzyskanie dostępu do obsługi kredytów i lokat w obcych walutach oraz otrzymywania wpływów w walucie bez konieczności jej odsprzedawania do banku.

powrót do menu ↑

Konto Profit 2,7%

Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 3 miesiące (92 dni) obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 100 000 zł i 1,1% w skali roku dla nadwyżki powyżej kwoty 100 000 zł – od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie Promocji, która trwa do 16.11.2019 r.

KwotaOprocentowanie nowych środków w skali roku przez 3 miesiące
do 100000 zł 2,7%
Nadwyżka ponad 100000 zł 1,1%
Więcej o koncie oszczędnościowym Profit można dowiedzieć się tutaj.
powrót do menu ↑

Promocja 200 zł

W nowej promocji Banku Millennium, otwierając Konto 360° do 4 listopada jako nowy klient i spełniając warunki promocji, możemy zyskać aż 200 zł w gotówce!millenium promocja chwyć 200 zł

Warunki otrzymania podstawowego bonusu 200 zł są bardzo proste:

 • do 04.11.2019 r. należy poprzez Stronę Promocji złożyć wniosek o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi,
 • do 07.11.2019 r. należy podpisać umowę o wybrane konto z kartą debetową,
 • do 31.01.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
 • w każdym z trzech miesięcy: listopad, grudzień, styczeń należy spełnić te same warunki aktywności: wykonać co najmniej 1 płatność bezgotówkową oraz zasilić rachunek bankowy, tak aby suma wpływów w danym miesiącu wynosiła co najmniej 1000 zł.
Pamiętaj! By wziąć udział w akcji promocyjnej, konto 360 musi zostać założone wyłącznie poprzez stronę promocyjną.

Warto się pospieszyć,  do końca promocji pozostało:

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Szczegółowa analiza tej promocji znajduje się tutaj: Millenium Promocja 200 zł – regulamin i warunki

Zakładanie konta

Konto 360 stopni w Millenium można otworzyć składając wniosek przez internet, korzystając z infolinii lub w oddziale banku.

Zostaje ono aktywowane na 3 sposoby: albo przez wizytę w oddziale, albo przez przelew weryfikacyjny. Ewentualnie można zamówić kuriera. Osoby, które nie ukończyły 26 lat mogą skorzystać z preferencyjnego Konta 360 stopni Student (dla najmłodszych, w wieku od 13 do 18 lat, bank przygotował Konto 360 stopni Junior). Różni się ono od zwykłego rachunku tym, że zawsze prowadzone jest bezpłatnie. Zwolnienie z opłat za kartę następuje po dokonaniu jednej płatności.

Opinie końcowe: Konto 360 stopni Millenium – zalety i wady


ZALETY:

 • 200 zł premii dla nowych klientów;
 • 0 zł za prowadzenie konta, kartę, przelewy i bankomaty ;
 • przejrzysta i dopracowana bankowość internetowa i aplikacja mobilna;
 • 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit dla nowych środków do 100 tys. zł

WADY:

 • zwolnienie z większości opłat jest warunkowe, tylko dla aktywnych klientów (warunek wpływ 1000 zł/miesiąc i 1 transakcja kartą w miesiącu);
 • płatność za pakiety dodatkowe – usługa „Pakiet Bezpieczeństwa” dołączana jest do konta automatycznie, oznacza to konieczność świadomego z niej zrezygnowania;


Konto 360 stopni ma niewątpliwie wiele zalet. Podstawowa oferta konta wydaje się bardzo solidna i korzystna. Bank Millennium za prowadzenie rachunku nie pobiera żadnych opłat.

Te duże atuty Konta 360 stopni mają jednak swoje „obostrzenia”. Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów oraz obsługę karty możliwe jest tylko wówczas, gdy na koncie zostanie zaksięgowane przynajmniej 1000 zł wpływów zewnętrznych (czyli z innego banku). W przeciągu miesiąca trzeba też dokonać przynajmniej 1 płatności za pośrednictwem karty. Jeżeli właściciel rachunku tego nie zrobi, z jego konta zostaną odciągnięte konkretne opłaty: 7 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej oraz 8 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku. Nie wszystkie przelewy są także darmowe.

Pakiety pomocowe – np. „Pakiet Bardzo Pomocny” lub „Pakiet Bezpieczeństwa” to atrakcyjne dodatki, które na pewno poprawiają komfort użytkowania karty i konta oraz są dodatkowym wsparciem w codziennym życiu.

Konto 360 stopni może okazać się bardzo atrakcyjne dla osób aktywnych zawodowo. Jeżeli będą one często korzystały z usług bankowych, dokonywały wielu przelewów, na koncie pojawi się co miesiąc wypłata – wówczas łatwo spełnić wszystkie warunki stawiane przez bank, dzięki którym rachunek będzie prowadzony bezpłatnie.

Konto 360 stopni jest jednak mało opłacalne dla osób, które chcą posiadać rachunek „dodatkowy”, z którego rzadko będą korzystali lub nie mają stałych dochodów.

Konto 360

PROMOCJA: Chwyć 200 zł

+ 200 zł premii i 2,7% na KO
19 dni do końca promocji
8 Ocena Łączna
18 opinie
Konto 360

9Ocena Redakcji
Wysokość opłat
9
Bankowość internetowa i mobilna
9
Dodatkowe korzyści
9
7.8Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8.2
Bankowość internetowa i mobilna
8.5
Dodatkowe korzyści
6.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
23 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Paweł 13 Luty 2019 06:58
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Mam konta osobiste i oszczędnościowe i polecam. Ich system internetowy też daje rade.
  Teraz można zgarnąć 200zł za założenie konta 360.

  Pomocne(11) Niepomocne(49)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  pablogdansk 10 Październik 2018 14:59
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Użytkuje konto 360 od początku, z każdym rokiem zmienia się coś na lepsze, nowinki ze świata finansów i bankowości oraz ułatwienia transakcyjne bank szybko wyłapuje i wdrąża w życie gdzie konkurencja śpi i jest daleko w tyle. Polecam każdemu

  + ZALETY: -Prawie wszystko darmowe! nawet wypłaty w bankomacie za granicą!!!! HIT -super aplikacja na smartfon i przejrzysta strona -b. szybki kontakt tel z obsluga banku
  - WADY: - przelew natychmiastowy 5 złoty (gdyby było 0zł byłoby idealnie
  Pomocne(25) Niepomocne(15)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  jon 14 Sierpień 2018 00:05

  Proszę zwrócić wagę że bank ogranicza możliwość wykonania przelewu internetowego twoich własnych pieniędzy dziennie do 50 000,- zł maksymalnie. Chcesz przelać większą kwotę, finalizować większa tranzakcie, zakup danego dnia biegniesz do oddziału.

 4. Odpowiedz
  Jack 30 Lipiec 2018 11:53
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Konto nie dla JANUSZY 🙂 !!! Konto i obsługa na poziomie premium !! Aktualnie chyba najlepsze i najbardziej udane konto na rynku !! Gratulacje BANK MILLENNIUM !!!

  Pomocne(27) Niepomocne(82)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  ryszard 19 Lipiec 2018 09:40

  Mam konto 360 od około 10 miesięcy i sobie chwalę.

 6. Odpowiedz
  Tomek 31 Maj 2018 18:35
  3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  0

  W banku millenium konto mam 5 lat i na dzień dzisiejszy jestem tylko w tym banku do czasu aż spłacę kredyt i zamykam konto zresztą już mam drugie konto bez problemów w Idea banku.
  Bank millenium jest dobry, gdy nie ma żadnych problemów, a jak się pojawiają to winny jest zawsze klient, a w rzeczywistości to błędy banku.
  Pierwszy problem miałem z kartą do konta, gdy stara straciła ważność i aktywowałem nową, która według listu jaki otrzymałem z kartą powinna mieć ten sam pin co poprzednia, a w rzeczywistości przy pierwszych zakupach okazał się inaczej, że ma inny pin, którego bank mi nie podał. Drugi problem to zablokowanie pieniędzy na za transakcję, która została już rozliczona. Pomimo mojej interwencji w banku ich doradcza twierdził, że mam iść z reklamacją tam, gdzie dokonałem zakupów bo to oni nałożyli mi podwójną blokadę i nic tu nie, że będzie bankowi tłumaczyć, że była prędzej jedna blokada środków, a jak pobrali środki to oni nie zdjęli blokady i tak blokują moje pieniądze przez 11 dni.
  Za każdym razem dla tego banku winny jest klient, a w rzeczywistości winny jest bank za własne błędy. Jedyne w czym pomogą to wcisnąć klientowi kredyt lub kartę kredytową, ale gdy pojawiają się jakieś problemy, które sami stworzyli to po prostu olewają klienta.

  - WADY: Gdy bank popełni błąd to obarczy winą klienta i tak można zostać z zablokowaną kartą lub zablokowanymi środkami na koncie z winy banku
  Pomocne(58) Niepomocne(31)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Adrian 7 Październik 2017 02:12
  3.65
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  Dla mnie najlepsze obecnie konto na rynku

  + ZALETY: Dla pracujących idealne
  - WADY: Dla nie pracujących drogie
  Pomocne(30) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Marcin 23 Czerwiec 2017 07:42

  mam konto od roku i ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to wzór cnoty ale wszystko mam za darmo i tego było mi trzeba. Rok temu zrezygnowałem z konta w santander gdzie kazali sobie za wszystko płacić. Millenium póki co spełnia moje oczekiwania, dobra bankowość elektroniczna i cały czas trzymam rękę na pulsie. Pierwsza złotówka jaką będę musiał za coś oddać bankowi spowoduje moją reakcję i zmianę konta, co już robiłem chyba 6 razy w ciągu ostatnich 5 latach. Póki co jestem zadowolony z Millenium. No i sporo pieniędzy zwrócili mi za płatności kartą.

 9. Odpowiedz
  ajo_2005 30 Maj 2017 22:03

  Witam !!!Na dwa lata zawierzyłem i przekazałem swoje oszczędności życia temu bankowi “millennium.Pani z uśmiechem i namawianiem od samych drzwi ,naciągnęła mnie na 3 super produkty. Dodam ,że każdy inny, ale każdy jakże świetny i mega super hiper najlepszy(oczywiście jak się okazało po 2 latach dotrzymania umowy i wyciągnięciu moich pieniędzy, nie dostałem z ani jednego produktu ani jednej złamanej złotówki więcej .Jestem skromnie mówiąc przynajmniej 2% w skali roku w najmniejszym nawet banku ,ale mając choćby na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym te pieniądze do tyłu.Proszę sobie dopowiedzieć jakich pseudo fachowców od “zarabiania”ma ten bank i komu służą nasze pieniądze napewno nie ich właścicielom czyli klientom ale napewno ich prezesom.pozdrawiam i gorąco przestrzegam przed tym bankiem .Sprawa z Cieszyna.

 10. Odpowiedz
  monti 10 Maj 2017 12:53

  czy pieniądze w wysokości ponad 1000 zł, które przelewam stale z innego konta osobistego na dobre konto w millenium są traktowane jako stały wpływ na poziomie wymaganego tysiąca złotych???

 11. Odpowiedz
  quako 6 Maj 2017 22:08
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jak widze komentarze w stylu “nie doczytałem umowy a teraz musze płacić, pieprzyć ten bank” to mi sie rzygać chce. Ludzie nauczcie sie odpowiedzialności, podpisywanie umowy to nie jest dziecinada, no ale wiadomo kredycik przyznany kaska jest to czym predzej podpisik i jest fajnie… do czasu.

  Polacy są strasznie krótkowzroczni, i mam wrażenie, że w tym kraju liberalny system by się położył, za duzo ludzi którzy muszą być trzymani za rączke.

  Wracając do konta – Nie jest może idealne (nie ma takiego), ale ma wszystko co czego wymagam od nowoczesnego konta. Mam 24 lata, stałą pracę i brak potrzeb kredytowych. Warunki jakie otrzymałem od tego banku są nie do przebicia przez konkurencje. Wcześniej przez długie lata korzystałem z santander, ale to jak ostatnio traktują klienta jest niewybaczalne, i nie mam zamiaru tego dłużej znosić.

  Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi.

  Pomocne(87) Niepomocne(19)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Anonim 1 Maj 2017 10:05
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  70

  “Osoby, które korzystają z Konta 360° radzą przy tym, aby transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać, że wcale nie zostanie ona zaksięgowana tak szybko, jak tego oczekujemy”

  To jest prawda. oni sa w stanie ksiegowac jedna platnosc karta nawet do 8 dni wiec jesli zrobisz ta jedna wymagana platnosc dwa dni przed koncem miesiaca to nie licz ze ci ja w tym samym miesiacu zaksieguja. to jest w zasadzie jedyna rzecz jakiej trzeba pilnowac w przypadku tego konta.

  + ZALETY: bardzo tanie
  - WADY: długie księgowanie transakcji kartą
  Pomocne(67) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  mixo 20 Kwiecień 2017 18:13
  3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  70

  Radze omijac szerokim lukiem bank Millenium. Moze i w oddzialach sa bardzo mili, jednakze wielokrotnie blokuja dostep internetowy, żądając pojawienia sie w placowce po odbior nowego hasla.

  Tak stracilem twarz, bedac za granica i majac do przelania kilka razy po kilkadziesiat tys. zl, co skonczylo sie zablokowaniem dostepu internetowego i zyczeniem pojawienia sie w placowce po odbior nowych hasel (gdyz zdarzylo sie to kilkakrotnie!!!). Procz tego niespodzianka bylo zablokowanie mozliwosci przelewu z konta oszczednosciowego na konto “360”, by srodki byly dyspozycyjne, a jedynia na tzw. konto techniczne, ktore obslugiwane jest tylko w placowkach. A wiec mozna zapomniec o tym banku, jako o bezproblemowym banku internetowym.

  Zlikwidowalem wszystkie r-ki w tym banku przy pierwszej lepszej okazji. Poza tym: miesiac bez zmiany regulaminu to dla Millennium m-c stracony. I sprobuj to wszystko przeczytac…

  Pomocne(59) Niepomocne(24)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  marucha 4 Kwiecień 2017 21:47
  2.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  60

  Słuchajcie a jak jest z kwestią wpływów? Czy można z innnego banku sobie przelew robic, a potem np ta kase moze popłynac dalej czy nie?

  Pomocne(73) Niepomocne(33)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  beta 3 Kwiecień 2017 13:56
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jestem w tym banku kilka dobrych lat i wybrałam dobre konto, mogę powiedzieć że to bardzo dobry wybór jestem w 100% zadowolona i polecam wszystkim znajomym. Wcześniej byłam w Alior bank to bez porównania inna półka. Polecam

  + ZALETY: konto praktycznie darmowe w użytkowaniu zwrot za płatności kartą
  - WADY: brak
  Pomocne(25) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  holen 19 Marzec 2017 09:02
  3.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  50

  Bardzo fany bank, trochę już mam doświadczenia z innymi bankami i ten jak na razie 100 % spełnia moje oczekiwania, to prawda maja mało wpłatomatów, ale maja, pieniadze zawsze mozna wpłacić w kasie banku, nie jest to na pewno wirtualny bank jak np. mbank. Infolinia jak najbardziej komunikatywna i doinformowana. Bardzo fajna i intuicyjna aplikacja mobilna.
  Wszystko jak na razie na plus.

  + ZALETY: niskie opłaty aplikacja mobilna
  Pomocne(15) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  juras 19 Luty 2017 10:54
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Po miesiącu intensywnego użytkowania – bez jakichkolwiek problemów. Na razie bardzo polecam. Mam nadzieje, że dalej nie zawiodą.

  Pomocne(17) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  reaper 4 Grudzień 2016 22:14
  4
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  40

  Witam, jeśli chodzi o prowadzenie konta jak i opłaty to nie mam na razie jakichkolwiek zastrzeżeń, dlatego też nie rozumiem niektórych komentarzy. Ludzie na ślepo coś podpisują a później są zdziwieni. Regulamin mówi jasno: kiedy i za co są pobierane opłaty.

  Jedynym minusem tego banku są wysokie prowizje ( lub oprocentowanie) kredytu w stosunku do innych banków, np.:

  I – kredyt 5000PLN na 10mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 594zł= 5940zł
  2. ING Bank: rata 562.35= 5623,5zł

  Jak widać różnica: 316.50zł pomiędzy bankami na korzyść ING.
  Porównując do innych banków to Millennium jest najdroższe średnio o 150zł.

  II – kredyt 10000PLN na 36mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

  1. Bank Millennium: rata 362zł= 13032zł
  2. Ing Bank: rata: 343,30zł= 12.358,8
  Różnica 673,2zł.

  Tyle w tym temacie, być może komuś się przyda porada. Nie chodzi tu o negowanie banku, ponieważ z jednej strony ma super warunki co przyciąga klienta a z drugiej strony odpycha. Pozdrawiam.

  Pomocne(47) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  kubek 19 Lipiec 2016 21:57
  2.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  30

  Korzystałem z ich usług 11 lat, więc mam porównanie jak na przestrzeni tych lat zeszli stopniowo na przysłowiowe psy. Kwiatków jakie przydarzyły mi się po drodze nie będę z osobna opisywał. Obecnie pracownicy tego banku nie są w stanie udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zasad jego funkcjonowania. Od dwóch różnych pracowników można uzyskać dwie sprzeczne odpowiedzi na to samo pytanie – tak, jakby 2+2 czasem równało się 4, a czasem -1. Taki to bank. Z ostatnich wieści: Właśnie okazało się, że do dziś pobierają mi miesięczne opłaty za karty zlikwidowane …w sierpniu 2013. Błąd systemu? W BANKU?!?!

  Pomocne(22) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  beti 4 Maj 2016 21:41
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  100

  Doświadczenie 3 banki, różne produkty; w Millennium mam konto, karty, kredyt itd. bardzo jestem zadowolona, jasno, przejrzyście, wszystko bezpłatnie przelewy w ramach banku i do innych za darmo, karta za darmo, konto za darmo, niewiele rzeczy robi sie w banku reszta tylko za pośrednictwem internetu, kredyt debety lokaty itp przelewy zabazpieczone jednorazowymi kodami sms, jest ok, chcę założyć dodatkowe konto ale gdzie mnie tak obsłużą za darmo?

  Pomocne(15) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  awa 4 Marzec 2016 22:00
  3.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  50

  w koncie 360 jest opłata za ubezpieczenie karty 2,99zł
  można z niego zrezygnować
  ja zrezygnowałem i zrezygnowałem tez z płatności zbliżeniowych

  ponadto wypłata w punktach sprzedaży (cashback) od 2015 płatana bodajże 50groszy

  - WADY: w bankomatach sprawdzenie salda darmowe tylko w bankomatach milenium wydruk salda płatny mało wpłatomatów
  Pomocne(21) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   mkk 4 Październik 2016 22:01

   w każdej placówce milenium można wpłacić kase bez prowizji

 22. Odpowiedz
  grzegorz 4 Sierpień 2014 21:50
  2.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  40

  Mam dobre konto niemal od początku…ostatnio ograniczyli zwrot 3% do kwot przekraczających 100 zł…
  mam też konto oszczędnościowe w tym banku…miesiąc w miesiąc obniżają oprocentowanie…dlatego tu trafiłem bo zamierzam poszukać innego banku mimo, iż w tym byłem ponad 10 lat…czas na zmiany…z tego co widzę są inne lepsze oferty…

  Pomocne(24) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0