Millennium: 150 zł dla dziecka w promocji Konta 360 Junior

Aktualizacja - 2023.04.05

Karta podarunkowa o wartości 150 zł lub 100 zł to nagroda dla tych rodziców, którzy otworzą konto dziecku w Banku Millennium i spełnią proste warunki. Przy okazji sami też mogą wzbogacić się nawet o 400 zł.

Wiele banków ma w swojej ofercie konto dla nastolatka. Niektóre prowadzą również konto dla dziecka poniżej 13. roku życia. Do tej drugiej grupy należy Bank Millennium, który wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców chcących w praktyczny sposób uczyć swoje pociechy wartości pieniądza i zarządzania środkami finansowymi.

150 zł na eKarcie w wiosennej promocji Konta 360° Junior

Jeśli zastanawialiśmy się nad założeniem takiego rachunku, teraz mamy dodatkowy argument. Chodzi o nagrodę w postaci karty podarunkowej goodie o wartości 100 zł lub 150 zł.

Przyznawana jest ona tym rodzicom, którzy otworzą Konto 360° Junior i spełnią dodatkowe wymagania. A te zależą od wieku latorośli, w imieniu której opiekun zawrze umowę.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Banku Millennium mających tam ROR albo kartę kredytową. Wykluczeni z niej są jedynie konsumenci, którzy korzystali w przeszłości z promocji Konta 360° Junior.

Uczestnik powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 7 000 kont. Liczy się kolejność otwarcia rachunku. O wyczerpaniu puli Millenium Bank, poinformuje komunikatem na swojej stronie. Warto więc się pospieszyć!

Warto dodać, że osoby, które nie mają tam ROR-u, mogą zyskać łatwo 400 zł. Wystarczy, że w każdym z 4 kolejnych miesięcy spełnią warunek  (wpływ 1000 zł + 5 płatności kartą).

Jak zdobyć 150 zł krok po kroku?

1Do 31 maja otworzyć Konto 360° Junior  dla własnego małoletniego dziecka

Wniosek o konto składamy w systemie transakcyjnym Millenet (Oferta->Nowe konto dla dziecka). Podajemy w nim dane osobowe latorośli i z jego dokumentu tożsamości. Akceptujemy regulamin promocji i wyrażamy zgody marketingowe. Umowę zawieramy kodem SMS wysyłanym na numer telefonu do autoryzacji transakcji.

Jeśli nie mamy jeszcze konta osobistego w Millenium, możemy je otworzyć tutaj – zyskując dodatkowe 400 zł w promocji.

2Do 30 czerwca:

 • zasilić konto dziecka kwotą min. 150 zł.

 • zasilić konto dziecka kwotą min. 150 zł,
 • wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do rachunku dziecka albo Blikiem,
 • aktywować aplikacje mobilną dla dziecka,
 • wyrazić zgody w imieniu dziecka na otrzymywanie od informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne.

Jak zdobyć dodatkowe 50 zł?

By zdobyć dodatkową ekartę o wartości 50 zł należy do 30 czerwca złożyć w systemie transakcyjnym Millenet lub aplikacji mobilnej wniosek o świadczenie 500 plus na okres od 1 czerwca 2023 roku do 31 maja 2024 roku.

Przekazanie nagrody

Do 31 lipca otrzymamy SMS-em kod, który w ciągu 60 dni będziemy mogli wymienić na kartę podarunkową Goodie. Ta ma ważność 12 miesięcy od momentu aktywacji.

Kartę można wykorzystać do płatności w internecie oraz w sklepach stacjonarnych. Przy czym w drugim przypadku odbywa się to za pośrednictwem Google Pay bądź Apple Pay. Zatem trzeba uprzednio dodać kartę do jednego z tych cyfrowych portfeli.

Więcej o ekarcie goodie można dowiedzieć się tutaj.

Opłaty za Konto 360° Junior

Konto 360° Junior jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe. Za obsługę karty debetowej Bank Millennium nalicza 4 zł miesięcznie, ale nie pobiera tej opłaty po wykonaniu przez klienta plastikiem albo Blikiem jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu.

Podjęcie gotówki z obcego bankomatu kosztuje od 1 do 5 zł. Przy czym po wykonaniu wspomnianej transakcji kartą albo w aplikacji klient zyskuje darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na terenie EOG.

Uwaga! Bank nie wydaje kart dzieciom poniżej 13 lat.

Opłata/Wiek dziecka Dziecko poniżej 13 lat Dziecko od 13 lat
Prowadzenie konta 0 zł 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe (Elixir) 0 zł 0 zł
Obsługa karty debetowej - 0 zł lub 4 zł
0 zł pod warunkiem wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą albo Blikiem w miesiącu
Wypłaty z bankomatów - 0 zł - Bank Millenium
0 zł lub 1-5 zł - pozostałe
0 zł pod warunkiem wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą albo Blikiem w miesiącu

Czy warto?

Promocję Banku Millennium z Kontem 360° Junior można potraktować jako sposób na dodatkowe kieszonkowe dla swojej pociechy. W zamian za otwarcie rachunku przez bankowość internetową oraz spełnienie prostych warunków (wpływ 150 zł i  3 płatności kartą albo Blikiem – zależy od wieku latorośli) zyskuje się  100 zł premii. Dodatkowe 50 zł można otrzymać za wysłanie wniosku 0 500 zł za pomocą bankowości internetowej.

W przypadku dziecka do 13 lat ROR jest całkowicie darmowy. Starsi posiadacze muszą co miesiąc wykonać kartą albo w aplikacji jedną transakcję, by nie płacić 4 zł za plastik.

Warto na koniec dodać, że osoby, które jeszcze nie mają ROR-u w Millennium Banku, mogą zyskać 400 zł w promocji za założenie konta.

Konto 360º + Konto 360º Junior

Kumulacja promocji

+ 400 zł premii i 150 zł dla dziecka
2 dni do końca promocji

 

9 Ocena Łączna
150 zł z Kontem 360° Junior

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
9 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Wojtek 11 Listopad 2020 13:01

  Witam,
  Mam dwa pytanka do powyzszej promocji:
  1.Czy aby moc zalozyc to konto dla pociechy, musi ona posiadac dokument tozsamoaci?
  2. Warunkiem otrzymania nagrody jest takze zalozenie konta oszczednosciowego Profit?
  Jesli tak, jakie sa jego oplaty?

  Dziekuje bardzo za pomoc,
  Pozdrawiam

  • Odpowiedz
   Betka 12 Listopad 2020 14:43

   1. Wystarczy akt urodzenia.
   2. Konto profit jest całkowicie darmowe.

   Ja założyłam 3 konta dla każdego ze swoich dzieci, w poprzedniej edycji tej promocji.

 2. Odpowiedz
  Majka 5 Listopad 2020 13:37

  Witam.
  Mam dwójkę dzieci: 3 lata i 7 lat .

  1. Czy mogę im założyć konto 360 Junior i wziąć udział w promocji?

  2. Czy dobrze rozumiem, że dla dzieci w wieku < 13 lat konto junior jest całkowicie darmowe bez żadnych warunków do spełnienia (bo nie ma karty)?

  3. By dostać ten bonus 50 zł to zakładam konto dla dziecka i zasilam go tylko kwotą 200 zł tak? To wszystko, jest takie proste :)? Dobrze kombinuje?

  • Odpowiedz
   Betka 5 Listopad 2020 19:23

   1. Jak najbardziej. Można założyć dwa konta junior (na każde dziecko) i zgarnąć razem bonus x 2.

   2. Do 13 roku życia konto jest całkowicie darmowe (bo nie ma karty). De facto to jest takie “subkonto” twojego konta głównego.

   3. Dokładnie tak. Zakładasz przez Millenet konto 360 Junior (wybierasz “Oferta” a potem “Nowe konto dla dziecka”) i robisz przelew 200 zł na to nowe konto. Potem oczywiście możesz sobie te pieniądze przelać spowrotem. Trzeba tylko pamiętać by do czasu wypłaty tego bonusu konto dziecka cały czas było aktywne (może być puste, ważne by go nie zamknąć)

 3. Odpowiedz
  Basia 2 Listopad 2020 19:17

  Czy jak mam trójkę dzieci (5, 7 i 10 lat) to mogę założyć to promocyjne konto każdemu z nich i zdobyć łącznie 150 zł (3×50 zł)? Czy są jakieś ograniczenia?

  • Odpowiedz
   Betka 3 Listopad 2020 19:24

   Tak, można sobie zwielokrotnić tą premię 50 zł jeśli się ma więcej dzieci. Na każde dziecko można założyć takie konto.

 4. Odpowiedz
  Ola 2 Październik 2020 15:54

  Basiu, dziękuję za podpowiedź, próbowałam założyć konto na komórce i wogóle nie pytali mnie o nr dokumentu tożsamości, dlatego spróbowałam na komputerze i wszystko w porządku, konto założone.
  Dziękuję i pozdrawiam Ola

 5. Odpowiedz
  Ola 2 Październik 2020 09:32

  Witam,
  Po wprowadzeniu numeru PESEL mojego dziecka, wyskoczyła informacja, że nie ma takiego numeru PESEL i koniec z zakładaniem konta. Co można zrobić?

  • Odpowiedz
   Basia 2 Październik 2020 11:12

   Ja sobie założyłam 3 konta na każde dziecko.
   Dwa założyłam bezproblemowo.

   Z jednym pojawił się problem z tego co pamiętam. Pojawiał się komunikat taki jak napisałaś. Problemem u mnie okazał się błędnie wpisywany numer paszportu. Także sprawdź czy wpisujesz poprawnie numer dokumentu tożsamości dziecka.

   Spróbuj i napisz czy to było to.

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0