70 zł za założenie konta dla dziecka w promocji Banku Millennium

70 zł na zakupy to nagroda dla tych rodziców, którzy otworzą Konto 360° Junior  swojemu dziecku w Banku Millennium i  spełnią proste warunki. Przy okazji sami też mogą wzbogacić się nawet o 200 zł.

Wiele banków ma w swojej ofercie konto dla nastolatka. Niektóre prowadzą również konto dla dziecka poniżej 13. roku życia. Do tej drugiej grupy należy Bank Millennium, który wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców chcących w praktyczny sposób uczyć swoje pociechy wartości pieniądza i zarządzania środkami finansowymi.

Promocja – Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior

Jeśli zastanawialiśmy się nad założeniem takiego rachunku, teraz mamy dodatkowy argument. Chodzi o dwie nagrody o łącznej wartości 70 zł.

Przyznawane są one tym rodzicom, którzy otworzą Konto 360° Junior i spełnią dodatkowe wymagania. A te zależą od wieku latorośli, w imieniu której opiekun zawrze umowę.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Banku Millennium mających tam ROR albo kartę kredytową. Wykluczeni z niej są jedynie konsumenci, którzy korzystali w przeszłości z promocji Konta 360° Junior.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 5000 kont. Liczy się kolejność otwarcia rachunku. O wyczerpaniu puli Millenium Bank, poinformuje komunikatem na swojej stronie. Warto więc się pospieszyć!
Jak zdobyć 70 zł krok po kroku?

1Do 31 października otworzyć Konto 360° Junior i Konto Oszczędnościowe Profit dla własnego małoletniego dziecka

Wniosek o konto składamy w systemie transakcyjnym Millenet (Oferta->Nowe konto dla dziecka). Podajemy w nim dane osobowe latorośli i z jego dokumentu tożsamości. Akceptujemy regulamin promocji i wyrażamy zgody marketingowe. Umowę zawieramy kodem SMS wysyłanym na numer telefonu do autoryzacji transakcji.

Za otwarcie konta otrzymujemy pierwszy bonus 20 zł.

Jeśli nie mamy jeszcze konta osobistego w Millenium, możemy je otworzyć tutaj – zyskując dodatkowe 200 zł na start.

2Do 30 listopada:

 • zasilić konto min. 100 zł – dotyczy dziecka poniżej 13 lat,
 • zasilić konto min. 100 zł i wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do rachunku dziecka albo Blikiem – dotyczy dziecka powyżej 13 lat.

Za spełnienie tego warunku, bank przyzna nam 50 zł w formie karty podarunkowej.

Przekazanie nagrody

konto dla dziecka promocjaDo 31 grudnia otrzymamy SMS-em kod, który w ciągu 60 dni będziemy mogli wymienić na kartę podarunkową Goodie. Ta ma ważność 12 miesięcy od momentu aktywacji.

Kartę można wykorzystać do płatności w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Przy czym w drugim przypadku odbywa się to za pośrednictwem Google Pay bądź Apple Pay. Zatem trzeba uprzednio dodać kartę do jednego z tych cyfrowych portfeli.

Czym jest Goodie?

Goodie to stworzona w 2016 r. przez spółkę-córkę Banku Millennium platforma zakupowa, z którą powiązane są:

 • program rabatowy (zniżki w sklepach, restauracjach, centrach handlowych),
 • money-back (zwrot 2-15 proc. wartości zakupów w sklepach należących do 1000 marek, np. Zalando, Home&You, Frisco, pyszne.pl, Komputronik),
 • aplikacja mobilna.

Ta ostatnia umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych wydawanych przez dyskonty i markety oraz tworzenie list zakupowych. Do tego wysyła informacje o wyprzedażach, promocjach, zniżkach i wydarzeniach w ulubionych galeriach handlowych.

Operator platformy wydaje również karty podarunkowe, które można zasilać wybraną kwotą.

Opłaty za Konto 360° Junior

Konto 360° Junior jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe. Za obsługę karty debetowej Bank Millennium nalicza 4 zł miesięcznie, ale nie pobiera tej opłaty po wykonaniu przez klienta plastikiem albo Blikiem jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu.

Podjęcie gotówki z obcego bankomatu kosztuje od 1 do 5 zł. Przy czym po wykonaniu wspomnianej transakcji kartą albo w aplikacji klient zyskuje darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na terenie EOG.

Uwaga! Bank nie wydaje kart dzieciom poniżej 13 lat.

Opłata/Wiek dzieckaDziecko poniżej 13 latDziecko od 13 lat
Prowadzenie konta 0 zł 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe (Elixir) 0 zł 0 zł
Obsługa karty debetowej - 0 zł lub 4 zł
0 zł pod warunkiem wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą albo Blikiem w miesiącu
Wypłaty z bankomatów - 0 zł - Bank Millenium
0 zł lub 1-5 zł - pozostałe
0 zł pod warunkiem wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą albo Blikiem w miesiącu

Czy warto?

Promocję Banku Millennium z Kontem 360° Junior można potraktować jako sposób na dodatkowe kieszonkowe dla swojej pociechy. W zamian za otwarcie rachunku przez bankowość internetową oraz spełnienie prostych warunków (wpływ 100 zł lub wpływ 100 zł i trzy płatności kartą albo Blikiem – zależy od wieku latorośli) zyskuje się  70 zł premii.

W przypadku dziecka do 13 lat ROR jest całkowicie darmowy. Starsi posiadacze muszą co miesiąc wykonać kartą albo w aplikacji jedną transakcję, by nie płacić 4 zł za plastik.

Warto na koniec dodać, że osoby, które jeszcze nie mają ROR-u w Millennium Banku, mogą zyskać 200 zł w promocji na start. Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnią warunek bezpłatności konta (wpływ 1 tys. zł + jedna płatność kartą albo Blikiem).

Konto 360º + Konto 360º Junior

Kumulacja promocji

+ 200 zł + 70 zł premii
17 dni do końca promocji
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Basia 4 Wrzesień 2020 19:17

  Czy jak mam trójkę dzieci (5, 7 i 10 lat) to mogę założyć to promocyjne konto każdemu z nich i zdobyć łącznie 210 zł (3×70 zł)? Czy są jakieś ograniczenia?

  • Odpowiedz
   Betka 4 Wrzesień 2020 19:24

   Tak, można sobie zwielokrotnić tą premię 70 zł jeśli się ma więcej dzieci. Na każde dziecko można założyć takie konto.

 2. Odpowiedz
  Majka 4 Wrzesień 2020 13:37

  Witam.
  Mam dwójkę dzieci: 3 lata i 7 lat .

  1. Czy mogę im założyć konto 360 Junior i wziąć udział w promocji?

  2. Czy dobrze rozumiem, że dla dzieci w wieku < 13 lat konto junior jest całkowicie darmowe bez żadnych warunków do spełnienia (bo nie ma karty)?

  3. By dostać ten bonus 70 zł to zakładam konto dla dziecka i zasilam go kwotą 100 zł tak?

  • Odpowiedz
   Betka 4 Wrzesień 2020 19:23

   1. Jak najbardziej. Można założyć dwa konta junior (na każde dziecko) i zgarnąć razem bonus 140 zł.

   2. Do 13 roku życia konto jest całkowicie darmowe (bo nie ma karty). De facto to jest takie “subkonto” twojego konta głównego.

   3. Dokładnie tak. Zakładasz przez Millenet konto 360 Junior (wybierasz “Oferta” a potem “Nowe konto dla dziecka”) i robisz przelew 100 zł na to nowe konto. Potem oczywiście możesz sobie tą stówkę przelać spowrotem.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0