PKO Konto za Zero

Sprawdź
+ 300 zł premii i 5% na KO
18 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2024.05.17

Czy Konto za Zero w PKO BP to rzeczywiście w 100% bezwarunkowo darmowe konto bankowe bez ukrytych opłat i haczyków? Jak zyskać do 300 zł zwrotu za płatności i założyć  konto oszczędnościowe na 5% w skali roku? Przeczytaj nasza analizę i opinie klientów o banku PKO BP.

PKO BP jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. Z aktywami w wysokości 418 mld zł zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce nie tylko w naszym kraju, ale też w całej Europie Środkowej.

PKO BP na rodzimym rynku lideruje również w wielu innych statystykach, np. udzielonych kredytach, przyjętych depozytach czy wielkości kwot zarządzanych w ramach funduszy inwestycyjnych. Choć notowany jest na giełdzie, pakiet kontrolny ma w nim skarb państwa.

Tabela opłat

W ofercie PKO BP znajdziemy kilka ROR-ów. Jednym z nich jest PKO Konto za Zero.

Czy jednak Konto za Zero jest w 100% bezwarunkowo darmowe jak teoretycznie wskazuje sama nazwa rachunku? Sprawdźmy. Poniżej skrócona tabela opłat i prowizji Konta za Zero PKO BP:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
PKO BP
Nazwa
Konto za Zero
Przeznaczenie konta
Podstawowe konto osobiste w ofercie PKO BP dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
10 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł / 10 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
dokonanie 5 transakcji kartą lub blikiem w miesiącu
Bankomaty
0 zł / 10 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce (wypłata Blikiem)
0 zł - bankomaty PKO BP (wypłata kartą)
10 zł - pozostałe (wypłata kartą)
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
10 zł
Konto oszczędnościowe
Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 7,0% w promocji
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Konto za Zero bank PKO BP prowadzi jest bezpłatnie. Bez opłat realizuje też zwykłe przelewy internetowe i przelewy na telefon.

Za kartę do rachunku pobiera 10 zł miesięcznie. Z opłaty zwalnia, jeśli klient wykona plastikiem albo Blikiem min. 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Przy czym należy pamiętać, że 30-dniowy okres rozliczeniowy liczony jest od dnia zawarcia umowy, a nie od początku miesiąca kalendarzowego.

Klient może pobierać gotówkę bez prowizji w maszynach własnych PKO BP. Tych jest prawie 4200 szt. i znajdują się również na prowincji. Ale jeśli użytkownik korzysta z Blika, będzie mógł bez dodatkowych opłat wypłacić pieniądze ze wszystkich bankomatów kompatybilnych z tym systemem. A tych jest ponad 19.000 szt., tj. 92 proc. istniejących w naszym kraju.

Konto za Zero może być prowadzone bez karty. Wówczas do wypłacania i wpłacania środków klient, który nie chce ponosić kosztów operacji gotówkowych w oddziałach, może używać Blika.

Rezygnacja z karty

Jeśli karta nie jest nam potrzebna, można ją zastrzec i wtedy teoretycznie konto mamy bez warunkowo darmowe – za prawdziwe zero.
powrót do menu ↑

Promocja 300 zł na start

pko bp promocja 300 zł

W zamian za otwarcie Konta za Zero i spełnienie prostych warunków bank proponuje premię do 300 zł. Ma ona postać 5% zwrotu za wykonane płatności kartą.

Jak dostać 300 zł zwrotu za płatności:

 1. Do 30 czerwca złożyć wniosek online i zawrzeć umowę o Konto za Zero z kartą płatniczą Visa
  Ważne! We wniosku należy podać kod KASAWRACA2 oraz wyrazić zgody marketingowe. Umowę można zawrzeć metodą na selfie, za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w placówce.
 2. W każdym z sześciu kolejnych miesięcy, licząc od następnego miesiąca po zawarciu umowy:
  • zalogować się do aplikacji IKO albo systemu transakcyjnego iPKO,
  • płacić kartą do konta.

Uwaga! Zwrot nie jest naliczany od transakcji dokonanych w punktach, miejscach i stronach oznaczonych jako: kasyna, loterie, salony gier, totalizator, zakłady bukmacherskie.

Premia wynosi 5 proc. od każdej transakcji. Zatem otrzymanie maksymalnego zwrotu wymaga wykonania plastikiem obrotu bezgotówkowego na min. 1000 zł miesięcznie.

Warto się pospieszyć, gdyż pula nagród jest ograniczona i wynosi 13000 szt.

Pełna recenzja promocji została przedstawiona tutaj

powrót do menu ↑

Promocja 200 zł dla dziecka

Nagrodę podstawową można zwiększyć o 200 zł, zakładając konto dziecku w wieku poniżej 13 lat. Nagroda ma postać bonu Allegro. W promocji można zdobyć dwie nagrody (dla dwojga dzieci), czyli nawet 400 zł.

Jak zyskać 200 zł za konto dla dziecka

 1. Mieć lub otworzyć PKO Konto za Zero
 2. Do 30 czerwca złożyć wniosek i otworzyć PKO Konto Dziecka z kartą przedpłaconą PKO Junior
  Ważne! We wniosku należy podać kod JUNIOR24. Umowę zawiera się w e-bankowości.
 3. Wyrazić zgody marketingowe
 4. Do 31 lipca dziecko:
  • realizuje kartą pięć transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty,
  • choć raz loguje się do aplikacji PKO Junior.
powrót do menu ↑

Lokaty do 5%

Po ostatnich zmianach PKO BP ma średnią ofertę oszczędnościową. Bank znacząco zmniejszył oprocentowanie lokat krótkoterminowych i długoterminowych. Posiadaczom PKO Konta za Zero oferuje m. in. następujące depozyty:

Nazwa produktu Oprocentowanie Kwota maks. Okres Warunki
Konto Oszczędnościowe Plus
5,0% 250 000 zł 3 miesiące
 • posiadanie konta osobistego
 • wpłata nowych środków
Lokata 60+
2,75% 50 000 zł 12 miesięcy
 • posiadanie konta osobistego
 • lokata dostępna tylko dla osób powyżej 60 roku życia
Lokata Mobilna
4,5% 50 000 zł 3 miesiące
 • posiadanie konta osobistego
 • lokata dostępna w aplikacji mobilnej IKO

Aktualnie najlepszą ofertą depozytową PKO BP jest Konto Oszczędnościowe Plus, które w promocji na nowe środki przez 3 miesiące oprocentowane jest w wysokości 5% w skali roku.


Wśród lokat krótkoterminowych warto zwrócić uwagę na 3-miesięczną Lokatę mobilną PKO BP ze stawką 4,5% w skali roku. Limit wpłat wynosi 50 tys. zł. Depozyt dostępny jest wyłącznie w aplikacji IKO.

Szczegóły w  tabeli oprocentowania.

powrót do menu ↑

Karta wielowalutowa

Bardzo przydatną usługą powiązaną z Kontem za Zero jest karta wielowalutowa. Karta wielowalutowa PKO Ekspres Visa Umożliwia ona płacenie bezpośrednio w EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF, o ile ma się odpowiednie konto walutowe, wystarczające na nim środki i powiąże się kartę z jednym z tych rachunków. W ten sposób unika się prowizji (3,5 proc.) za przewalutowanie.

Dodatkowo PKO BP nie pobiera prowizji za wypłaty z bankomatów zagranicznych w wymienionych walutach. Przy czym mogą pojawić się opłaty nakładane przez lokalnych operatorów tych urządzeń.

Dewizy potrzebne do płacenia za granicą można nabyć w kantorze internetowym PKO BP. Dostępny jest on z poziomu bankowości internetowej iPKO oraz w aplikacji IKO.

powrót do menu ↑

iPKO

Dawniej PKO BP był synonimem anachronizmu, ale to zmieniło się kilka lat temu. Od tego czasu bank należy do liderów cyfryzacji w sektorze. Stale rozwija swój serwis transakcyjny, do którego dodaje nowe funkcje.

Z poziomu iPKO można realizować nie tylko transakcje na rachunku bieżącym, ale też inwestować. Ponadto platforma daje dostęp do Profilu Zaufanego oraz mojegoID. To narzędzia, które pozwalają załatwiać sprawy urzędowe oraz zawierać umowy z dostawcami (np. operatorami telekomunikacyjnymi) przez internet.

W bankowości elektronicznej PKO BP można również mieć podgląd kont w innych bankach oraz realizować w ich ciężar przelewy. Takie możliwości daje open banking, który wdraża instytucja kierowana przez Iwonę Dudę.

powrót do menu ↑

Aplikacja mobilna IKO

Aplikacja PKO BP należy do najlepszych nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Dwa razy z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Retail International Banker.

Użytkownicy telefonów z Androidem przyznali jej notę 4,7. Jeszcze lepiej (4,8) ocenili ją klienci z urządzeniami pracującymi na iOS-ie.

Bank udostępniła kilka systemów płatności mobilnych:

 • Blika (w tym Blika C, czyli zbliżeniowego),
 • Apple Pay,
 • Google Pay,
 • Garmin Pay,
 • Swatch Pay,
 • HCE.
powrót do menu ↑

Zakładanie konta przez internet

Bez wychodzenia z domu Konto za Zero można założyć na dwa sposoby:

 1. Za pośrednictwem kuriera
 2. Metodą na selfie.

 1. Wypełnić wniosek online na stronie promocji Potrzebujemy danych z dowodu osobistego oraz kilku innych (m.in. nazwiska panieńskiego matki). W formularzu określamy również miejsce dostarczenia przesyłki oraz preferowaną porę dnia, w której ma nas odwiedzić kurier.
 2. Potwierdzić wniosek kodem SMS
 3. Poczekać na telefon od konsultanta i potwierdzić dane wpisane we wniosku
 4. Podpisać umowę dostarczoną przez kuriera Należy okazać mu dowód osobisty celem weryfikacji tożsamości. Trzeba też złożyć podpis na karcie wzorów.
 5. Aktywować dostęp do bankowości elektronicznej Bank przyśle login (8-cyfrowy nr klienta) e-mailem w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku. Znajdziemy go także w umowie. Tymczasowe hasło otrzymamy SMS-em w trakcie pierwszego logowania. Wtedy ustalamy własne.
 6. Poczekać na weryfikację umowy przez bank Do tego czasu funkcjonalność konta jest ograniczona, np. nie można w nim zlecać transakcji ani płacić kartą.

 1. Pobrać i uruchomić aplikację IKO
 2. Wybrać „Otwórz konto na selfie”
 3. Podać dane kontaktowe i udzielić wymaganych zgód
 4. Zrobić kilka zdjęć dowodu osobistego i twarzy W poprawnym wykonaniu selfie pomogą komunikaty na ekranie.
 5. Uzupełnić pozostałe dane i zaakceptować oświadczenia
 6. Złożyć wniosek
 7. Zawrzeć umowę kodem SMS

Po zawarciu umowy można zlecać przelewy, wykonywać transakcje Blikiem oraz telefonem. By odblokować wszystkie funkcje (np. dostęp do Profilu Zaufanego) i móc zwiększyć limity transakcyjne (powyżej 10.000 zł dziennie), należy potwierdzić swoją tożsamość w oddziale.

Login do bankowości elektronicznej znajdziemy w umowie wysyłanej na adres e-mail. Hasło otrzymamy podczas pierwszego logowania. Wtedy nadajemy własne.

powrót do menu ↑

Opinia końcowa: zalety i wady


ZALETY:

 • do 300 zł zwrotu za płatności;
 • 200 zł na Allegro za założenie konta dziecku;
 • 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym;
 • konto w największym, 100% polskim banku;
 • duża sieć oddziałów i bankomatów w całej Polsce;
 • przejrzysta bankowość internetowa iPKO, dopracowana aplikacja mobilna;

WADY:

 • użytkowanie karty jest darmowe warunkowo (trzeba dokonać 5 transakcji kartą lub blikiem);


Konto za Zero na pewno przypadnie do gustu klientom preferującym nowoczesne rozwiązania i ceniącym sobie wygodę (płatności mobilne, kantor internetowy, aplikacja, karta wielowalutowa). Zadowoleni powinni być z niego również ci, którzy chcą uniknąć kosztów korzystania z podstawowych usług finansowych (wystarczy pięć transakcji kartą albo Blikiem w miesiącu).

Jeśli mamy smartfon i jesteśmy za pan brat z Blikiem, oferowany przez PKO BP rachunek może być naszym ROR-em pierwszego wyboru. Wszystko przez fakt, że wypłaty kartą debetową z obcych maszyn są obarczone wysoką opłatą (10 zł od transakcji).

Za założeniem Konta za Zero, co można zrobić w pełni zdalnie, przemawiają również sięgająca 300 zł premia na start oraz bonus 200 zł za założenie konta dziecku

Na nowych klientów, którzy otworzą konto osobiste w PKO BP, czeka konto oszczędnościowe ze stawką 5% w skali roku. Do tego dochodzi dostęp do innych wysoko oprocentowanych depozytów, które należą do ścisłej rynkowej czołówki pod względem wysokości odsetek. 

Dla części klientów pewną wadą jest płatny cash-back, który w większości instytucji pozostaje darmowy.

Opinie użytkowników Konta za Zero

A jakie są Wasze Opinie o Koncie za Zero w PKO BP? Czy tabela opłat i prowizji zawiera wszystkie koszty na które, jest narażony klient? Czy debet w koncie rzeczywiście jest tak łatwo otrzymać? Jak jest z oprocentowaniem i lokatami? Jakie zmiany w ofercie byście widzieli? Prosimy o wasze oceny i opinie w komentarzach poniżej.

Konto za Zero

Kumulacja promocji

+ 300 zł premii i 5% na KO
18 dni do końca promocji
Jeśli jesteś osobą w wieku 18-26 lat, zobacz także specjalne konto bankowe dla młodzieży: PKO BP – Konto dla Młodych.
6 Ocena Łączna
56 opinie
PKO Konto za Zero

Konto za Zero to rachunek bieżący stworzony z myślą o tych, którzy większość spraw w banku załatwiają online i lubią nowoczesne usługi finansowe. Przy minimalnej aktywności utrzymanie ROR-u nie będzie ich nic kosztować, a może przynieść całkiem atrakcyjne odsetki dzięki dobrze oprocentowanym lokatom.

7.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
9
Dodatkowe korzyści
6
5.8Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
5.6
Bankowość internetowa i mobilna
6.8
Dodatkowe korzyści
5.1
ZALETY
 • darmowe prowadzenie,
 • możliwość uniknięcia opłaty za kartę pod prostym warunkiem,
 • karta wielowalutowa,
 • darmowe wypłaty z obcych bankomatów w kraju (Blik) i za granicą,
 • kantor online,
 • możliwość założenia w pełni online,
 • premia na start,
 • wysokooprocentowane lokaty,
 • funkcjonalna i dobrze oceniana aplikacja mobilna.
WADY
 • obce bankomaty bez opłat tylko z użyciem Blika,
 • płatny cash-back (wypłata gotówki w sklepie).
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
71 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  rweqrew 16 Grudzień 2023 11:00
  1.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  0

  Konto bez opłat, ale zawsze zadbają by 10zł doliczyć, a to jako prowizję, a to jako opłatę za kartę (bo możesz zapłacić tysiące złotych kartą, ale jeśli będzie to 4 tranzakcje, a nie 5, to już doliczą albo jeśli z piątą się o godzinę spóźnisz w danym miesiącu). Także warto, ale tylko jako konto bez karty.

  + ZALETY: normalne konto, da się używać
  - WADY: opłata 10zł za kartę
  Pomocne(0) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Marek 1 Listopad 2020 09:14
  3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Posiadam Konto za zero już kilka lat, kolejki w Banku w oddziale duże do bardzo dużych, lecz można uniknąć wizyt w Banku przy odpowiednich ustawieniach w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu w Internecie. Opłaty dość spore ale warunki bezpłatności konta nie są trudne do spełnienia. Może mam inną umowę ale ja muszę wykonać jedynie płatności kartą za kwotę 300zl w ciągu miesiąca i nawet jeśli wydam ta kwotę w innej walucie np w EUR czy GBP to też jest uznawane i to wszystko jeśli chodzi o warunki do spełnienia . Wyżej nie wiem czemu są inne warunki opisane. Generalnie Bank jest ok, choć za mało wg mnie jest promocji i slabe konta do oszczędności.

  + ZALETY: Aplikacja mobilna Kantor internetowy
  - WADY: Brak możliwości wypłaty obcej waluty np EUR w Agencjach Banku Opłaty za inne bankomaty inne niż PKO i za bankomaty za granicą
  Pomocne(18) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Grzegorz 16 Sierpień 2020 13:56
  3.65
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  90

  Konto jest za zero i karta która zwalnia z opłaty. Wystarczy zrobić 5 transakcji na dowolna kwotę . Co do PKO to fajne ze 200 zł na Allegro

  + ZALETY: Konto za darmo , zastrzefasz kartę i Ror prowadzony za darmo
  - WADY: Brak kart debetowych MasterCard
  Pomocne(17) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  jabol 5 Marzec 2020 08:49
  0.15
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Dodatkowe korzyści
  0

  szukam konta po to aby nie trzymac pieniedzy w domu. Spodziewalem sie ze dajac moje pieniadze komus w tym przypadku bankowi ktory uwaza sie za najlepszy po to zeby je trzymal ale tez korzystal(gielda, obligacje, kredyty) musze za to placic? Zenada. Wychodzi na to ze jednak poszukam innego banku.

  + ZALETY: brak
  - WADY: oplaty ktore mialy byc zerowe
  Pomocne(51) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Marzec 2020 11:14

   PKO BP to jeden z banków , który ma najniższe oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Trzymając swoje pieniądze w tym banku, poprostu je “mrozimy”.
   Jeśli szukamy banku do oszczędzania, warto przejrzeć nasz na bieżąco aktualizowany ranking banków (najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe):
   https://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

 5. Odpowiedz
  emeryt 12 Sierpień 2019 22:23
  0.65
  Wysokość opłat
  0
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  0

  Konto za zero jest typową pułapką dla naiwnych. Nie ma możliwości, żeby bank nie pobrał z naszego konta jakiejś prowizji. Chociażby 1zł za prowadzenie RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO PLUS. Konto powinno nazywać się: na pewno więcej niż zero!

  + ZALETY: brak
  - WADY: ukryte opłaty i prowizje, na które trzeba uważać bo mogą osiągnąć nawet kilkadziesiąt zł/mc
  Pomocne(112) Niepomocne(37)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Kacper 14 Lipiec 2019 00:07

  Bank oceniam na plus. Dość łatwe warunki bezpłatności konta, niezła bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.

 7. Odpowiedz
  łukasz 8 Lipiec 2019 17:54
  0.3
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  0

  a mnie PKO łupie co miesiąc 20 zł za prowadzenia konta . tak samo z pożyczkami dla nowych duzo lepsze oferty dla stałego klienta rata kredytu np.100tys na 120 miesiecy dla stałego klijenta rata jest wyzsza o 500 zl złodziejstwo w biały dzien nie polecam a sam uciekam od tych złodziei

  + ZALETY: nie ma zalet
  - WADY: same wady
  Pomocne(64) Niepomocne(45)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  69109377 7 Czerwiec 2019 13:19

  Konto za 0 jedyne to Nest bank bez azdnych haczyków.

  Tutaj opłaty za karte warunki jakieś ze trzeba wydac 300 zł
  wypłaty z bankomatu 5 zł
  Dziwne podejscie Banku Polskiego do polaków.
  nie opłaca się

 9. Odpowiedz
  zestan 5 Czerwiec 2019 08:53
  2.15
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  10

  Nie do końca konto za 0 . Jest też opłata o której nikt tu nie wspomniał. Co miesiąc jest rozliczenie : Opłata kod z karty kodów (ilość 0000*) i wychodzi 0,29 zł za kod. Tylko za którą wpłatę przy użyciu kodu brak jest informacji. Zmieniłem na to konto w styczniu i co miesiąc mam obciążenia różnej wielkości. Od 2 do 7 kodów w miesiącu.

  + ZALETY: nie muszę sie ruszać z domu do placówki
  - WADY: ukryta opłata za przelewy z kodem, brak oprocentowania
  Pomocne(60) Niepomocne(16)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Piotr Ł. 5 Czerwiec 2019 19:19

   Kody SMS i mobilne są za darmo.

   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 6 Czerwiec 2019 11:55

    Dokładnie tak, standardową metodą potwierdzania transakcji są dzisiaj w większości banków kody autoryzacyjne przesyłane smsem. Te są w PKO BP całkowicie darmowe.

    Dlatego najlepiej przejść z karty kodów na kody wysyłane smsem.

 10. Odpowiedz
  Niezadowolony 22 Maj 2019 11:33
  2.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  40

  Dlugie przelewy z zagranicy np.niemiec kilka dni a powinno byc 2-3dni. obsluga klienta fajna telefoniczna srednia bo nie wszystko wiedza.lepiej zmienic bank na inny chodz jest za zero zlotych jesli zrobisz 5transakcji inaczej 5zl bez transakcji konto junior

  + ZALETY: Darmowe konto Uprzejmni pracownicy
  - WADY: Dlugie przelewy i kolejki w punkcie
  Pomocne(21) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  Piotr Ł. 14 Kwiecień 2019 21:28
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jestem zadowolona od 2 lat. Wszystko za darmo i super fajnie przelew międzybankowa za darmo. 🙂

  + ZALETY: Najlepsza "Konto za zero" jest super za darmo.
  Pomocne(22) Niepomocne(44)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Scorpio 12 Czerwiec 2018 14:11
  3.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  30

  Posiadam “konto za zero” już kilka lat i nigdy nie zapłaciłem za konto czy kartę, ale muszę pamiętać o płaceniu za zwykłe zakupy czy paliwo kartą płatniczą. Wszystkie przelewy internetowe za free, rewelacyjna aplikacja IKO. Chcąc załatwić sprawę w oddziale masz ich kilka w średniej wielkości mieście, nieco gorzej z kompetencjami czy otwartością pracujących tam ludzi 😉
  Minusem darmowe bankomaty tylko PKOBP i brak rabatów w programach lojalnościowych tak jak w Citi czy ING. Mam kilka kont w różnych bankach i nigdzie nie jest idealnie, ale póki co pozostanę w PKO.

  + ZALETY: Konto i karta zupełnie za darmo jeżeli aktywnie z nich korzystasz Super aplikacja na smartfona Wiele placówek w każdym mieście
  - WADY: Wizyta w placówkach banku pozostawia wiele do życzenia - bank zmienia się na zewnątrz ale pracownicy jakby z poprzedniej epoki Nie ma sensownych programów rabatowych
  Pomocne(88) Niepomocne(36)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Sebo 9 Marzec 2019 09:59

   Witam. Zrobiłem już kolejne podejście do tego banku w kolejnych latach. Panie I Panowie, konto za zero jest duża poprawa, ale jednak jest szkopuł, konto za zero oraz 6zł pakiet za sms np. przy wykonywaniu przelewu internetowego za czynsz, prąd itp. Bank Polski pobiera opłatę(śmiech) Czyli jednak w innych zawsze lepiej i bardziej nowoczesniej. No chyba że lubisz wozić jakieś karty zdrapki z kodami (śmiech) czyli nadal teoria króla świeczka.

 13. Odpowiedz
  Pan P 16 Marzec 2018 17:18
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Posiadam Konto dla Młodych za 0zł. Wszystkie bankomaty za 0zł jak i za kartę.
  Jedynie co muszę zrobić to wykonać min. 5 zakupów kartą na miesiąc. Jeśli wykonam 3 zakupy w ciągu mieśąca to potrącą mi jedynie 2zł a jak wykonam 4 zakupy to 1zł.

  + ZALETY: Duże możliwości bankowe jak i przez aplikację
  - WADY: Brak
  Pomocne(11) Niepomocne(45)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Jasiek 14 Marzec 2018 15:25

  Konto oszczędnościowe to nieporozumienie. Z chwilą pojawienia się jakiejkolwiek kwoty na tym koncie pobierana jest miesięczna prowizja w wysokości 1zł.
  Wpłaciłem 1350zł, Po miesiącu dostałem 10gr odsetek, ale potrącono mi 1 zł. Czyli po miesiącu z 1350zł zostało mi 1349,10zł. Nie ma więc oszczędności, jest strata. Matematycznie przy wpłaci 12 tys wyjdzie na zero

 15. Odpowiedz
  Janusz 22 Listopad 2017 18:50
  0.3
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  0

  Trzeba pamiętać datę miesięcznego okresu rozliczeniowego w przeciwnym wypadku opłata za kartę. Po założeniu konta uruchamiana jest usługa darmowej linii kredytowej, gdy się o tym zapomni to po roku pobierana jest “z góry” opłata 240 zł i nie ma zmiłuj, gapowe się płaci. To jest nieuczciwe działanie.
  Płatne korzystanie z innych bankomatów, a za granicę lepiej jechać z gotówką

  Pomocne(194) Niepomocne(37)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  ED 15 Listopad 2017 12:39
  2.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  0

  Konto za Zero powinno być za zero. Na początku warunkiem zniesienia opłat były odpowiednie wpływy, teraz są płatności kartą.
  Na każdym kroku Bank liczy, że obsługując konto przez internet posiadacz pomyli się i zaakceptuje zgodę na marketing – żenujące.
  Żadnych dodatkowych korzyści nigdy nie odczułem.
  Jestem w tym banku bo są jeszcze gorsze banki. Mam drugie konto w innym banku ale on stawia na mobilność co przekłada się na mniejsze koszty po stronie użytkownika.

  + ZALETY: Bank z którym da się prowadzić dialog. Są zdecydowanie gorsze banki.
  - WADY: Konto za Zero powinno być za zero. Na początku warunkiem zniesienia opłat były odpowiednie wpływy, teraz są płatności kartą. Na każdym kroku Bank liczy, że obsługując konto przez internet posiadacz pomyli się i zaakceptuje zgodę na marketing - żenujące. Żadnych dodatkowych korzyści nigdy nie odczułem.
  Pomocne(92) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Ted 5 Listopad 2017 21:17
  3.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Dodatkowe korzyści
  100

  Nie liczy się pełny kalendarzowy m-c co do płatnośći kartą 300zł. Liczy się data założenia takiego konta w swoim banku np. 22 a do Warszawy dotarło 24 danego m-ca i ta data jest datą graniczną twojego m-ca.Czyli musisz pilnować aby twoje płatności kartą mieściły się w twoim m-cu. ( nie m-c kalendarzowy) 300zł jest podzielone po 150 zł.Jeżeli nie zapłacę wogóle kartą w m-cu to za nią i prowadzenie rachunku zapłacę 11.90zł

  + ZALETY: Przecież i tak się płaci za np.art.spożywcze,paliwo,w aptece itp.
  - WADY: Trzeba pilnować swojego m-ca.
  Pomocne(86) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  stanko 28 Październik 2017 14:51

  Mamy wspólne konto z zona za tzw.zero jesteśmy emerytami.Prosimy o przysyłanie wydruków z konta co miesiąc,niestety jest ignorancja ze strony banku,miesiące się kończą na ogól 30-31, a wydruki przychodzą w następnym miesiącu po 15-tym albo jeszcze później.Nie każdy korzysta z internetu-tylko ze pracowników to wielkie “G” obchodzi ważne ze jest klient.
  .

 19. Odpowiedz
  Gary 26 Październik 2017 16:07
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  To normalne, że są warunki zwolnienia z opłaty za konto. Ale ja sobie akurat to jedno chwalę. Płacę dużo kartą, nie robię operacji w banku, większość rzeczy w sieci. A na plus, jest ich strona i apka, bardzo dobre i intuicyjne. Oprócz tego, wiem, że często są promocje, kiedyś na bilety do kina, do multikina, czy do cinema były.

  + ZALETY: aplikacja duże możliwości bankowości elektronicznej
  - WADY: długo się czeka na infolinii
  Pomocne(28) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  Andrzej 10 Październik 2017 21:21
  1.65
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  W zasadzie byłem zadowolony z konta w PKO BP.Niestety w trudnej dla mie sytuacji bank zawiódł całkowicie i potraktował mnie jak intruza. Okradziono mi konto na kilkanaście tysięcy złotych. Nie udostępniłem nikomu hasła ani kodów, to była robota dobrych hakerów, przed takimi przecietny użytkownik internetu nie ma możliwości zabezpieczenia. Bank trzykrotnie odmówił zwrotu kwoty mimo, że zabezpieczenie moich pieniędzy okazało się nieskuteczne. Do tego bank zarobił na przelewach prawie 200zł i potrącił je z mojego konta. Poprosiłem, żeby oddali mi chociaż te pieniądze. Oczywiście bank odmówił.

  + ZALETY: Dużo oddziałów, życzliwi pracownicy pierwszego kontaktu.
  - WADY: Bezduszni decydenci kierujący się wyłacznie chęcią zysku. Klient nawet z długoletnim stażem jest dla nich niczym.
  Pomocne(116) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  Kasia 22 Wrzesień 2017 16:03

  W sumie nic nie mogę powiedzieć, ale wniosek złożony on-line 05.09.17, w ofercie założenie do 48h. dziś jest 22.09.17, a konta nadal nie mam. Gdyby przeczytał ktoś z banku K.M. woj. mazowieckie

 22. Odpowiedz
  Paweł 18 Sierpień 2017 06:50
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Posiadałem konto w wielu bankach. Obecnie od blisko dwóch lat jestem klientem PKO BP i jestem bardzo zadowolony. Z obsługi w oddziale prawie nie korzystam, gdyż wszystko załatwiam przez internet lub wpłatomacie / bankomacie. Z opłaty za kartę jestem zwolniony, bo wykonuję określoną kwotę transakcji bezgotówkowych. Ogólnie polecam każdemu niezdecydowanemu założenie rachunku w PKO BP.

  + ZALETY: - przy aktywnym korzystaniu brak opłat, - łatwy i przyjazny system internetowy i aplikacja IKO - płatności HCE w aplikacji mobilnej - połączenia na infolinii są odbierane bardzo szybko, a odpowiedzi są wyczerpujące, - podgląd do ZUS z poziomu bankowości internetowej, - każda transakcja jest potwierdzana kodem SMS
  - WADY: - brak
  Pomocne(31) Niepomocne(38)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  Marko 9 Sierpień 2017 14:32

  Jesteśmy z zoną już dość dawno w PKO BP mamy wspólne konto w każdym miesiącu wydajemy po te 300 zł czasem niestety nie opłacimy dwoma kartami 600 zł i zdarza sie że za jedną kartę tą opłatę bank sobie potrąci.W sumie jesteśmy zadowoleni,obsługa pracowników na ogół miła,chyba ze jest kolejka do okienek to trochę denerwujące,trudno pracują tu też ludzie i są to pieniądze.

 24. Odpowiedz
  pawel 8 Sierpień 2017 06:38
  3
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  40

  Już nie narzekajcie tak, konto w PKO BP jest darmowe ale karta kosztuje 6,90 zł miesięcznie. Przypominam, że jest to największy bank w Polsce, ma kilka milionów klientów i podobno prawie 300 miliardów złotych czy jakoś tak. Moim zdaniem lepiej już płacić te kilka zł, ale czuć się spokojnie niż iść do jakiegoś darmowego. Ja bym nie oszczędzał, bo tu jednak chodzi o pieniądze. Lepiej trzymać jest w zaufanym banku. Nieważne, że nie jest darmowy ! ps. to tylko moje zdanie, nie musicie się zgadzać!

  Pomocne(42) Niepomocne(81)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 25. Odpowiedz
  miki 7 Lipiec 2017 06:44
  2.5
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  30

  Wkurza mnie to, że bank likwiduje swoje placówki i bankomaty w popularnych miejscach i zakłada w jakis absurdalnych, np. zlikwidowano placówkę i bankomat w centrum handlowym Auchan i przeniesiono w jakieś bezsensowne miejsce, gdzie na dobrą sprawę nawet parkingu nie ma, to już druga zlikwidowana placówka w Mikołowie (wcześniej na Miarki).

  + ZALETY: Sensowna i bezproblemowa bankowość internetowa.
  - WADY: Mało bankomatów, mało placówek, wysokie koszty przelewów zagranicznych.
  Pomocne(26) Niepomocne(16)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 26. Odpowiedz
  loknah 10 Maj 2017 15:21

  Witam,mam pytanko czy po założeniu konta da się od razu zaciągnąć ten debet?Czy muszę dokonać jakiejś pierwszej wpłaty?

 27. Odpowiedz
  Walery 9 Maj 2017 18:34
  2.3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  30

  Czy tylko PKO BP ma konto za zero? Nic podobnego! Opłata za prowadzenie bez karty jest nie do przyjęcia. Opłatę za kartę w wysokości 6,90 pobiera się licząc od daty jej wydania. Ponieważ założyłem konto w połowie miesiąca, więc od tego właśnie dnia liczono upływ miesiąca. Przez połowę nie korzystałem z karty, bo miałem zobowiązania w poprzednim. Wydawało mi się, że stary polski bank będzie szczególnie doceniał swoich klientów, zwłaszcza nowych. Myliłem się. Ten tok rozumowania i rodzaj pewnego zaufania do “bratniej” instytucji sprawił, że wcześniej nie sprawdziłem i nie porównałem z ofertami innych banków. Emerytura wpłynęła dopiero w nowym miesiącu i dopiero wtedy zacząłem korzystać z karty. Niestety, nie mogłem w dwa tygodnie wydać 300 złoty a bank bez skrupułów skasował 6,90, co chyba jest mocno zawyżoną opłatą, już nawet nie wśród banków w Polsce ale i u siebie, biorąc pod uwagę np. opłatę roczną za kartę walutową. 8 USD bez konieczności wydawania jakiejś minimalnej kwoty. Konto złotówkowe jest zasilane co miesiąc a jednak to dla banku jeszcze za mało. Nie rozumiem tej pazernej kalkulacji. Gdyby tak zachorować, to bank bez zmrużenia oka wziąłby należny mu haracz.

  Dla mnie ten krótki okres bycia klientem banku PKO BP przyniósł wielkie rozczarowanie. Obsługa miła lecz, jak widać, nie wszystko złoto co się świeci. Wielu zachwala ale chyba dlatego, że nie zaznali wszystkich aspektów działalności banku PKO BP.

  Pomocne(95) Niepomocne(22)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 28. Odpowiedz
  tom 6 Maj 2017 16:37
  2.5
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  10

  Lokata miesięczna na 9000 zł, odsetki po miesiącu 0,30 zł. Oprocentowanie 0,0005%/miesiąc. Kpina

  - WADY: oprocentowanie lokat w pko bp
  Pomocne(92) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 29. Odpowiedz
  ggg 6 Maj 2017 10:14
  1.8
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Konto za zero posiadam od momentu jak produkt pojawił się w ofercie pko bp, chcąc zachować dotychczasowy numer konta musiałam zapłacić bankowi 50 zł. Jedynym warunkiem, który wówczas należało spełnić był wpływ na konto- 2000zł w miesiącu. Teraz nie pytając klienta zmienia się wzrunki umowy i za brak karty karze mnie opłatą 6,90zł co miesiąc tak nie postepuje poważna instytucja finansowa.

  Pomocne(70) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 30. Odpowiedz
  cleo 4 Maj 2017 23:39
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  80

  mam to konto od dawna i jestem bardzo zadowolona, nie ma dodtkowych opłat, nie płacę za prowadzenie konta, za wypłaty z bankomatów pko bp (jest ich bardzo dużo), a i za kartę też jak się jej używa

  Pomocne(16) Niepomocne(28)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 31. Odpowiedz
  mazur 2 Maj 2017 19:35
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Ja nie narzekam na konto w pko bp. Moje potrzeby dotyczące konta są spełniane. Wpłacane są na to konto moje zarobki i oczywiste jest, że robie więcej operacji kartą niż za 300 pln.

  Pomocne(16) Niepomocne(15)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 32. Odpowiedz
  maka 1 Maj 2017 12:12
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Hej!
  Ja mam konto za zero i w tym temacie się wypowiem. Na serio jest za zero. Wystarczy płacić kartą, co i tak każdy robi. Więc w czym problem? Obsługa zawsze miła, bez względu czy oddział czy infolinia.
  Mogę zdecydowanie POLECIĆ.

  Pomocne(16) Niepomocne(34)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 33. Odpowiedz
  1arek 30 Kwiecień 2017 18:37
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Witam,
  nie rozumiem niektórych negatywnych komentarzy.
  Każdy powinien świadomie wybierać rodzaj konta dla swoich potrzeb.
  Też miałem kłopot, kiedy podnieśli mi opłaty w tym banku za prowadzenie konta, ale wtedy napisałem reklamację i momentalnie zaprosili mnie do oddziału celem podpisania nowej umowy.
  Po przeanalizowaniu sposobu moich wpływów i wydatków ustaliliśmy ze najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie konto “za zero złotych”
  Nie płacę za prowadzenie konta i za przelewy internetowe oraz za wypłaty z ich bankomatów, jedyny minus pieniądze na koncie nie pracują bo nie są oprocentowane (ale to konto nie jest do zarabiania, do tego są inne produkty np.; lokaty)
  Ja jestem zadowolony z tego Banku i rodzaju konta.

  Pomocne(11) Niepomocne(41)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 34. Odpowiedz
  marts 20 Kwiecień 2017 18:40
  3.8
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Ja mam w PKO, konto za darmo, karta niby płatna ale płace regularnie więc nie płace nic, na plus że wszędzie są oddziały nawet w każdej dziurze, a moje krótkie życie nauczyło mnie że czasem oddział się przydaje, nie wyobrazam sobie założyć konta w banku internetowym który nie ma oddziałów nawet w najwiekszych miastach, to dobre dla studentów, ja swoich oszczędności nie zostawiłabym w takim banku.

  + ZALETY: sporo bankomatów
  Pomocne(11) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 35. Odpowiedz
  fran 20 Kwiecień 2017 10:25
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Duuuuuuuuuuuży bank, ale w miarę dobrze chodzi. Przez internet zero problemów, trochę kolejki w wkurzają w siedzibach ale tu tak było zawsze od kiedy pamiętam. Karty otrzymuję i modernizuję bez najmniejszego problemu jako stały klient. A najważniejsze bankomaty w dużej ilości.

  - WADY: kolejki
  Pomocne(8) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 36. Odpowiedz
  nicoola 16 Kwiecień 2017 23:24
  1.15
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  20

  konto za zero opinia

  Moi niewidomi rodzice sa w banku od poczatku zakadania kont ,zrobili konto za zero bez kart nie znaja pisma brayla z mozliwoscia wyplaty osobistej w kasie.Jakie zdziwienie nas dopado bank naliczyl im opaty 6.90 za to ze nie pobrali kart do konta i nie robia obrotu ta karta.Nie pomogły odwoływania urzednicy pisali ze 2 starych ludzi musi sie nauczyc i kupic sobie komorki wraz z oprogramowaniem dla ludzi niewidomych.Karte uzywac.Prosze sobie wyobrazic niebezpieczeństwo w sklepie iprzy bankomacie ktoś im musi wbic pin kwote.Rzecznik banku przyznał racje urzednikom banku. A moi rodzice na starosc zostai oszukani przez bank konto za zero kosztuje 6.90 zl co miesiac nie polecam tego banku rzecznik stwierdził ze moze zmienic warunki umowy i powiadamia kijentow tylko to jest tak napisane zeby przecietny czlowiek nic nie zrozumial jest to drogi bank kiepskie oprocentowanie lokat depozytów a poza tym jak konto za zero jest nieoprocentowane to dlaczego biora opłlaty

  Pomocne(49) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 37. Odpowiedz
  Seferynka 15 Kwiecień 2017 12:29
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Proszę Państwa!

  Jestem już 11 lat w banku PKO BP. Mam zaufanie do tego banku, tylko byłam średnio zadowolona z opłat za prowadzenie konta. Przekształciłam więc aktualne konto na “KONTO ZA ZERO”. Zapłaciłam za to 50 zł, ale po kilku miesiącach inwestycja się zwraca, szczególnie jak korzystają z konta 2 osoby.

  Na koncie “ZA ZERO” nie ma opłat za przelewy i prowadzenie konta. Oczywiście darmowe przelewy są możliwe, ale nie z karty kodów, tylko zatwierdzane kodem podanym w smsie (trzeba wybrać opcję kodów telefonicznych). Przy każdorazowym przelewie system wysyła sms, za który nic się nie płaci. Jest to bardzo wygodne, nie trzeba ukrywać gdzieś karty kodów, wykonujesz przelew, klikasz wykonaj, przychodzi sms z kodem, który wpisujesz w ramkę.

  Uwaga tylko na kwestie opłaty za kartę do bankomatu. Należy co miesiąc robić transakcje kartą na kwotę 300 zł i wtedy nie pobierają żadnej opłaty za kartę, w innym przypadku potrącą 4,90 zł za dany miesiąc. Można więc wyjść rzeczywiście na zero. Warto!

  + ZALETY: darmowe, ale przy pewnych warunkach
  - WADY: trzeba pamiętać o transakcjach kartą
  Pomocne(15) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 38. Odpowiedz
  triv 10 Kwiecień 2017 11:54
  3.8
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  70

  Jeśli macie jakieś opłaty za prowadzenie rachunku, ipko, przelewy internetowe to znaczy że nie macie ‘konta za zero’ tylko nadal stare superkonto. Konwersja nie jest robiona automatycznie, trzeba udać się osobiście do banku by jej dokonać. Opłata za to wynosi 50zł przy zachowaniu starego numeru rachunku, jest to o tyle opłacalne że później faktyczne opłaty wynoszą 0 – przy wypełnieniu warunków umowy – wpłata 1500zł/mc i zakupy kartą na 250zł/mc.
  Ja za prowadzenie 2 superkont i oszczędnościowego zapłaciłem razem ponad 400zł w ciągu 12 ostatnich miesięcy. Po dokonaniu konwersji faktycznie jest o wiele lepiej.

  Pomocne(5) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 39. Odpowiedz
  Dziadek 4 Kwiecień 2017 12:56
  3
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  40

  konto za zero to kpina z klientow nie używam karty debetowej imi zabierają 6,90 co miesiąc
  na koncie mam trochę oszczędności to sa za zero procent
  A gdy trzeba cos zalatwic w PKO toruniu ul Grudziacka wkolejkach jak zkomuny

  + ZALETY: w 100% polski bank
  - WADY: kolejki niskie oprocentowanie
  Pomocne(27) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 40. Odpowiedz
  norbert 4 Kwiecień 2017 11:35
  2.15
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  60

  Za wszystko się płaci w tym banku i to sporo. Za dwie karty bankomatowe 2×39=78zł/rok, za prowadzenie konta 7,90zł/m-ąc, za dostęp internetowy tzw “ipko” 2zł/m-ąc, za każdy przelew logując się na swoim koncie 1,20zł (a miesięcznie to takich przelewów mam średnio 10-16,czyli wyjdzie jakieś 12,00zł do 19,20zł miesięcznie). Zliczając to wszystko do kupy, wychodzi poważna sumka na rok. Mało tego założyłem konto oszczędnościowe w tym koncie. Miało być za darmo i było, ale tylko do jakiegoś czasu, teraz płacę za nie 1,00zł/m-ąc. Za wszystko w tym cholernym, złodziejskim banku się płaci!!! A z ilu produktów jeszcze nie korzystam i nie wiem ile kosztują? Syf nie bank…
  Aha,a wypłaty z innych bankomatów PŁATNE!

  Pomocne(46) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 41. Odpowiedz
  Waldemar 31 Marzec 2017 23:50
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  70

  Konto za zero w PKO BP – jest świetnym rozwiązaniem i chyba najtańszym, tylko, że bank ma już dwa rodzaje kont za zero, każde na trochę innych zasadach.
  Ja mam starsze konto za zero i muszę płacić za każdy przelew Zlecenia Stałego po 1,50 zł.

  Koszmarem są kolejki w oddziałach PKO BP – dzisiaj chciałem zmienić umowę na nowe konto za zero i po godzinie oczekiwania w banku musiałem zrezygnować.

  Kolejki przypominają czasy komuny tylko zeszyt kolejkowiczów zastąpiły automaty z numerkami i są miejsca do siedzenia.

  + ZALETY: chyba najtańsze konto osobiste w pko
  - WADY: kolejki, kolejki, kolejki....
  Pomocne(11) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 42. Odpowiedz
  jolek 19 Marzec 2017 12:05
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Konto mam dwa dni. Według regulaminu i tabeli opłat otrzymanych od banku jedynym warunkiem zwalniającym z comiesięcznych opłat za konto jest posiadanie karty debetowej i rozliczenie transakcji bezgotówkowych na 300 zł. Zobaczymy czy zostanę klientką na dłużej bo po jednym dniu widać mały profesjonalizm konsultantki która informuje mnie o zupełnie innych warunkach.

  Dla niej wygląda to tak
  -6,9zł za prowadzenie konta a przy wpływie 1000 zł zero opłat za jego prowadzenie
  -100zł wydane kartą debetową żeby była za 0

  Jak zobaczę pobraną opłatę znikam.

  Pomocne(15) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 43. Odpowiedz
  Lettersee 4 Marzec 2017 15:31
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  80

  Konto w miarę dobre. Jest tylko problem z obsługą tegoż konta w Banku. Łomżyński oddział jest tego nie chlubnym przykładem. Dyrekcja tegoż oddziału musiała zostać do niego przeniesiona chyba ze starej Biedronki!!!!
  Szkoda,gdyż w innym wypadku nie byłoby na co narzekać.

  Pomocne(2) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 44. Odpowiedz
  zoka 4 Marzec 2017 15:07
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  mam to konto za zero i jestem zadowolona. Zero za konto i karty, bo wykonuje operację karta powyżej 300 zł. Ma też ładny system transakcyjny. Polecam

  Pomocne(1) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 45. Odpowiedz
  miki 980 19 Luty 2017 23:16
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  konto za zero jest ok. Robię obrót karta za 300 zł i mam wszystko za darmo. Polecam – na prawde warto.

  Pomocne(3) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 46. Odpowiedz
  jack 19 Luty 2017 11:25
  1.15
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jestem klientem tego banku prawie 20 lat bo to polski bank 🙂 i wczoraj postanowiłem przekształcić superkonto na konto za zaro bo tańsze 😉
  Pierwsza niespodzianka opłata za przekształcenie 50zł……skandal !!!Druga niespodzianka po sprawdzeniu środków na koncie 50 zł za utrzymanie numeru konta (pani zapomniała poinformować mnie o tej opłacie)
  SKANDAL!!!.

  Pomocne(26) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 47. Odpowiedz
  www 4 Luty 2017 12:30
  1.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  30

  Ten bank to jakaś porażka. Moi rodzice dopłacili 50 zł do tego Konta za zero” i miało być wszystko darmowe. I faktycznie chyba przez rok było wszystko darmowe a po ok roku zaczęli podbierać opłatę 6,90 za posiadanie rachunku i 4,90 za kartę. Żeby było śmieszniej logując się na rachunek wszędzie jesteśmy witani nazwą rachunku “konto za zero”
  To tak zwane lecenie w ch… z własnymi klientami. A gdzie jest UOKiK?
  Jeśli to jest konto za zero przez rok to niech się nazywa “konto za zero przez rok” albo “konto za zero pod pewnymi warunkami”. Jeśli nazwali by sobie rachunek “101 Dalmatyńczyków” to niech sobie zmieniają warunki ale nazwa “konto za zero” powinna zobowiązywać. Tyle w temacie.

  Pomocne(38) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 48. Odpowiedz
  slawek44 1 Luty 2017 17:06
  3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  60

  pko za zero

  Mnie też pobrali opłatę 6,90 za prowadzenie konta…choć spełniałem wszystkie warunki by nic nie płacić….po reklamacji opłata została zwrócona…ale nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie “DLACZEGO”….jeszcze raz napisze do nich i zażądam rzetelnej odpowiedzi
  A generalnie co to za “konto za zero” jak pobierają opłaty? to jest raczej “konto mniej niż zero”…:)))

  Pomocne(13) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 49. Odpowiedz
  lahoree 6 Styczeń 2017 23:26
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Zdazylam juz zapomniec, ze mialo to byc konto za zero zł, bez kosztow. Probowalam wyjasniac, upominac sie o sprawdzenie. Zero ( i tu wlasnie dokladnie zero) reakcji. Nikt nie odpowiada na mejle, z infolinii odsylaja do oddzialow banku i odwrotnie. Co z tego ze maja oddzialy … niewiele pomoga. I ile czasu sie traci!!! Z kazdym duperelem sa problemy natury.. prawnej?
  Osobny temat to tzw rzecznik klientow banku ( na etacie tegoz banku chyba). Opadly mi rece. Smutna chmara bezkarnych i niekompetentnych pacanow
  pora poszukac …innej

  Pomocne(9) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 50. Odpowiedz
  obserwator 4 Grudzień 2016 23:22
  2.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  40

  Konto nie jest do końca za zero! Mam te konto od wielu lat. Aby było za zero:
  1) należy przetrzymać na koncie kwotę nie mniejszą niż 1000pln przez 24h,
  2) dokonać kartą zakupy przynajmniej za 300pln w danym miesiącu.,
  3) każdy przelew internetowy to 10gr chyba że zapiszemy zlecenia stałe jak: gaz/prąd/czynsz/telefon/internet, wtedy jednorazowo pobierana jest opłata 10gr,
  4) korzystamy tylko z bankomatów PKO BP.

  Pomocne(18) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 51. Odpowiedz
  elzbieta 18 Listopad 2016 18:21
  1.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  10

  Witam,
  Dziś usiłowałam założyć wyżej wymienione konto. Udział brały w tym trzy urzędniczki banku, a ja spędziłam godzinę w tej wspaniałej instytucji bo Panie musiały między innymi jeszcze raz zweryfikować moje dane choć nie uległy one żadnej zmianie od 15 lat. W efekcie nie udało się założyć konta, bo wymogiem jest m. in posiadanie specjalnej aplikacji zainstalowanej w telefonie. To jakiś skandal! Czy każdy klient przychodzący do banku musi mieć Internet w komórce?! Dlaczego o tym się nie mówi. Oczywiście zawsze jest jakiś haczyk, ale co mają zrobić starsze osoby które nie potrafią zrobić takich rzeczy?

  Pomocne(22) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 52. Odpowiedz
  gregory 4 Październik 2016 14:20

  Czy ktoś się orientuje, czy w umowie do tego konta był jakiś zapis definiujący dokładnie sposób zasilania konta, aby nie być obciążanym miesięcznymi opłatami? Ja zasilałem konto przelewem z innego konta z tytułem wpłaty “zasilenie”, a dziś pani w banku powiedzała, że powinno być “zasilenei systematyczne” aby uznać to jako wpłatę powodującą nie naliczanie opłaty za używanie konta.

 53. Odpowiedz
  jarekS 19 Wrzesień 2016 12:17
  3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  60

  Taka sprawa:
  Konto za “0” przestaje być faktycznym kontem za “0”.

  Konto mam od momentu jak produkt pojawił się w ofercie PKO BP. Zachowując dotychczasowy numer konta musiałam zapłacić bankowi 50 zł oraz wyrobić nowe karty mimo, że właśnie otrzymałem nowe karty, które jeszcze nie były aktywowane. Jedynym warunkiem, który wówczas należało spełnić był wpływ na konto – 2000 zł w miesiącu.
  Jakiś czas temu została dokonana zmiana opłat za używanie karty debetowej (ze względu na konieczność dokonania nią transakcji).

  Do konta wydane były dwie karty debetowe (ja i małżonka).
  W związku z powyższym zrezygnowałem z posiadania własnej karty debetowej do konta.

  No i po raz kolejny bank zmienia warunki umowy i za brak karty karze mnie opłatą 6,90 zł co miesiąc (mimo, że przez chyba przez ostatni rok taka kara nie była dokonywana). Skoro nie było mi potrzebne używanie karty debetowej – bo przelewy elektroniczne mi wystarczały – dlaczego jestem zmuszany do jej posiadania lub płacenia kary za jej brak.

  Jak już było to na tym forum napisane:
  Tak nie powinna postępować poważna instytucja finansowa.

  Pomocne(10) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 54. Odpowiedz
  Mirek 20 Sierpień 2016 16:15
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Ludzie o czym Wy piszecie. Trzeba czytać i zapoznawać się ze zmianami a nie potem narzekać, że potrącono Wam za coś. Ja posiadam konto za zero i jestem bardzo zadowolony. Dwa razy tylko słusznie potrącono mi po 5 zł , bo ja nie doinformowałem się, iż z bankomatu BZ WBK jest już prowizja 5 zł . Drugi mój błąd to był taki, że pobrałem gotówkę z bankomatu Pekao a przecież tylko w nazwie Pekao to to samo co PKO BP. Same inne logo powinno mi włączyć światełko ostrzegawcze. No, ale za gapiostwo się płaci. Mogłem mieć tylko żal do siebie a nie pretensje do PKO BP. Teraz już o tym wiem i pobieram tylko pieniądze z bankomatów PKO BP. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają , iż potrącono im za kartę debetową z tytułu tego, iż nie dokonano zakupów bezgotówkowych za wymaganą kwotę w miesiącu. Pytam się to po co wyrabialiście sobie kartę debetową ? Żeby leżała w domu w szufladzie?. Nie wierzę, że trudno w miesiącu zrobić zakupy bezgotówkowo na kwotę 300 zł . To jak Wy używacie tej karty ? Wypłacacie kasę z bankomatu i dokonujecie opłat gotówką w sklepach ? Jak są postawione WYMOGI , które można łatwo pokonać, to trzeba się do nich dostosować, żeby nie uiszczać dodatkowych opłat. Proste jak drut. Tylko trzeba czytać o zachodzących zmianach, interesować się a nie raz w miesiącu przeglądać swój wyciąg bankowy. Co do opłat O,10 zł od przelewów internetowych. Owszem są , ale gdy za pierwszym razem tworzy się listę odbiorców opłat, powiedzmy za prąd, czynsz mieszkaniowy itd. Ale w kolejnym miesiącu jak już wchodzę w opłaty stałe zdefiniowane to już przecież nie płacę tych O,10 zł. 10 gr to majątek w stosunku do wymaganej kwoty co miesięcznych wpłat na konto za zero ? No bez przesadyzmu. Miałem przypadek zakupów kartą debetową w sklepie, kiedy to zakup przez podanie pinu nie przechodził, unieważniono go w sklepie i dokonałem opłaty zbliżeniowo. Później widziałem w internecie, że jedna kwota została potrącona a druga – ta sama kwota jest jakby w oczekiwaniu na potrącenie , a przecież w sklepie unieważniono zakup za pomoc PIN-u. Żeby to wyjaśnić poszedłem do Banku. Uzyskałem odpowiedź, iż muszę poczekać 7 dni/ bo takie są procedury/ i ta niezasadna kwota będzie usunięta a stan konta nie zostanie pomniejszony o tą kwotę. Z ciekawości kontrolowałem sobie w internecie stan operacji na koncie i faktycznie po 7 dniach kwota tzw w oczekiwaniu zniknęła a stan konta jest prawidłowy. Tak więc ja jestem bardzo zadowolony z konta ZA ZERO. Mój kolega ma konto w Banku Spółdzielczym to chcecie wiedzieć ile płaci miesięcznie ? Co miesiąc ma potrącane 11 zł : 5 zł za prowadzenie konta, 3 zł za konto internetowe, 3 zł za kartę debetową. Łącznie 11 zł miesiąc w miesiąc Bank Spółdzielczy pomniejsza stan jego konta. Reasumując polski Bank PKO BP będę polecał innym, bo oferta konto ZA ZERO jest jedną z najlepszych na rynku ofert bankowych.

  Pomocne(20) Niepomocne(19)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 55. Odpowiedz
  jolka 29 Lipiec 2016 03:01
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Ja mam konto w PKO BP ponad 12 lat i z pewną dozą wyrozumiałości stwierdzam, że jest ok 🙂

  Pomocne(11) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 56. Odpowiedz
  gosia 10 Lipiec 2016 16:20
  1.65
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  Jakiś czas temu zapłaciłam w PKO 50 zł za zachowanie tego samego numeru konta przy zmianie konta “zwykłego” na KONTO ZA ZERO (zmiana konta w tym samym banku). Zostałam O S Z U K A N A przez PKO! Ciągle płacę za to konto – za kartę kodów, za małe używanie karty do konta, a teraz jeszcze za brak karty debetowej. Nikt mnie wcześniej nie poinformował o konieczności posiadania takiej karty. DNO!

  Pomocne(13) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   michal 4 Październik 2016 23:09

   Tak samo jak Gosia zapłaciłam w PKO 50 zł za zachowanie tego samego numeru konta przy zmianie konta “zwykłego” na KONTO ZA ZERO (zmiana konta w tym samym banku). Do października 2014 było ok.
   Teraz uważam że mnie O S Z U K A L I w PKO! Znów pobierają 6,90 za to konto POD PRETEKSTEM braku karty debetowej. Przy podpisywaniu umowy warunkiem był tylko SYSTEMATYCZNY WPŁYW min. 1500zł. Nikt mnie wcześniej nie poinformował o konieczności posiadania takiej karty. DZIADOSTWO!

 57. Odpowiedz
  marcin 20 Czerwiec 2016 11:02
  2.5
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  50

  PKO B.P. znowu zaczął grać perfidnie a wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku. Ten bank to dziadostwo i tyle. Kiedy zakładałem konto w kwietniu, karta do bankomatu kosztowała 5 zł miesięcznie. Podziękowałem więc bo miałem kredytową a większość pieniędzy trzymam w innym banku. Warunek był taki – konto jest rzeczywiście za zero jeśli miesięczne wpływy były co najmniej 1000 zł. W październiku, czyli po zaledwie 6 miesiącach znowu zaczęli dawne praktyki. Konto teraz jest za zero pod warunkiem :
  1. co miesięczne wpływy na konto co najmniej 1000 zł
  2. suma transakcji kartą bankomatową na co najmniej 100 zł miesięcznie…
  Ale uwaga – te 100 zł transakcji bezgotówkowych to zbyt mało aby nie płacić 3,90 zł za kartę do bankomatu…aby i karta i konto było rzeczywiście za zero to suma transakcji bezgotówkowych musi być na co najmniej 250 zł !
  Jeżeli jest tylko wpływ na konto to rachunek płatny znowu 6,90 zł…karta 3,90 zł…chcesz mieć konto za zero ? To płać na co najmniej 250 zł ! Dla mnie to dziadostwo nie pierwszy raz i perfidna zmiana warunków w trakcie gry na zdecydowanie niekorzystne. Zamykam to konto ( 3 raz zamykam konto w PKO B.P. ! ) i pozostaję w BZ WBK, które polecam każdemu !
  A infolinia tego banku ? Gorszej już chyba nie może być, niekompetentni ludzie i brak umiejętności odpowiedzi na pierwsze kłopotliwe pytanie, które im się zada. Gadają z pamięci swoje formułki i myślą, że po drugiej stronie same leszcze są…

  Pomocne(13) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   stiff 21 Czerwiec 2016 13:04

   Nie ma już warunku dotyczącego wpływów, jedyny warunek zwalniający z opłat to posiadanie debetówki i obrót na 300 zł miesięcznie. Alternatywa dla kodów sms-ów to token w telefonie – sam używam, bez zastrzeżeń. Pozdrawiam Redakcję i czytających Michał

 58. Odpowiedz
  romano 4 Maj 2016 15:19
  1.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  20

  konto za 0 wcale nie za 0

  Ten bank sam się pogrąża i ośmiesza.Ci którzy zajmują się jego marketingiem to osoby zdesperowane albo na psychotropach.
  Sama nazwa konto za ZERO takie kiedyś było,ale po reklamie z Majewskim nie jest,aby było za darmo trzeba zapłacić kartą 300 zł.Od pewnego czasu dla starych klientów było od pewnego czasu 150zł .
  Niestety mądrzy ludzie od marketingu stworzyli nową reklamę i od maja będzie 300 zł kartą.
  I to jest chore, bo przecież nie lepie było zrobić całkowicie darmowe za naprawdę zero złotych,ale nie trzeba wydawać miliony na reklamę,ktoś powie co cię obchodzi reklama tak ale ja jestem klientem tego banku od 30 lat i twierdzę że taki kierunek rozwoju banku to porażka i niech nie reklamują że konto jest za zero.
  Prezesi zamiast dbać o wizerunek banku i o nazwę konta za zero które według nazwy nie jest za zero złotych widocznie mają profity z reklam bo je ponawiają zamiast dbać o wizerunek banku a najlepszą reklamą dla banku powinna być ilość klientów zadowolonych i wiernych.

  Pomocne(10) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 59. Odpowiedz
  tomasz 4 Marzec 2016 23:09
  2.65
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  30

  Posiadam konto niby za zero. Przy pierwszej karcie kodów jednorazowych opłaty nie pobierali. Przy drugiej za każde użycie kodu biorą haracz 10 groszy. Czas na zmianę banku.

  Pomocne(5) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 60. Odpowiedz
  aga 7 Luty 2016 23:03

  Witam, również mam konto za zero. Mój problem jest z debetem, od dwóch lat mam to konto i nigdy nie miałam problemu z debetem, raczej co miesiąc są wpływy, z debetu nie korzystałam dość długo, a jak już skorzystałam to nie więcej niż 200zł. Tak jak wspomniałam wpływy były to i debet spłacałam, jednak dzisiaj zauważyłam że nie posiadam już tego debetu. Nie mam pojęcia dlaczego mi go wycofali, miał ktoś tez taki problem?
  Oczywiście przy najbliższej okazji udam sie do banku to wytłumaczyć, ale może szybciej ktoś mi cos podpowie?

 61. Odpowiedz
  miko87 4 Sierpień 2015 22:58
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  nie rozumiem ludzi trwających przy tym PKO BP. i dających się doić przez ten dziadowski bank w którym panie przy okienkach myślą że nadal żyjemy w epoce PRL-u!!! ludzie te czasy juz dawno mineły i nie dajcie sie mamić z kasy!!! A numer konta nie jest dany raz na całe życiejak numer pesel!! można zmieniać banki i numery kont bez limitu w poszukiwaniu lepszych łatwiejszych w obsłudze i tańszych kont w innych bankach!!!

  Pomocne(8) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 62. Odpowiedz
  wojo 4 Maj 2015 23:00
  1.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  30

  Ja mam tzw stare konto
  prowadzenie konta 6,9 zl
  karta kodów 2 zl
  za przelew 0,7 zł

  ale najgorsze jest to że nie ma opcji wysłania kilku przelewów jedną płatnością cos w rodzaju “koszyka przelewów”
  i za każdy przelew 70gr.

  Pomocne(7) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 63. Odpowiedz
  ggg 20 Kwiecień 2015 15:54
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Posiadam konto za zero w PKO BP, w tym usługę internetową inteligo i jestem zadowolona, ponieważ nie ponoszę żadnych opłat za konto czy kartę debetową, ale zwracają mi 10 % za doładowanie telefonu z konta.

  Pomocne(2) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 64. Odpowiedz
  balon 4 Marzec 2015 16:59
  2
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  40

  Powiem tak od nie dawna posiadam te konto za 0 zł , ale jest dużo warunków do spełnienia po 1 co miesiąc wpływ na konto musi być mim w kwocie 1500 zł i do tego tranzakcje kartą na kwotę 250 zł a jak ktoś tych wymogów nie spełnia to jest opłata za prowadzenie tego kona 6 zł i 90 gr i do tego opłata za kartę do tego konta jest 2 zł i 90 gr A są lepsze Banki i przy najmniej nie w nich kolek. Polecam dla tych co nie mają gwarantowanych wpływów powyżej 1500 zł żeby zmienili Bank PKO BP na Bank Zachodni WBK i założyli dla siebie take koto ror Nazwa tego Konta jest Konto Godne Polecenia i tam nie ma żadnych warunków do spełnienia czy korzystania z karty i każy przelew tej jest za 0 zł tylko co to wypłaty z Bankomatów za darmo można wybrać z Bankomatu Banku Zachodniego WBK i z PKO Bank Polski A Z Bankomatu Milenium jest opłata 1 zł A już z pozostałych jest opłata 5 zeta ale tak na prawdę te Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK jest super i go dla każdego polecam !!

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 65. Odpowiedz
  zuza 19 Styczeń 2015 16:16
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  Żerują na starszych

  Klienci PKO z ponad 20 letnim stażem w tym banku to w wielu przypadkach już ludzie wiekowi głównie emeryci Wprowadzają konto za zero ale za powszechne kiedyś superkonto już i tak drogie podwyższają opłaty licząc że starsi tak łatwo nie zmieniają swoich przyzwyczajeń a jak już by chcieli zmienić superkonto na konto za zero to zdzierają z nich 50 zł opłaty- szczyt pazerności. Właściciele jednych z najdroższych kont w Polsce czyli superkont w PKO poproście swoje dzieci i wnuki aby wybrali wam tańszy bank i uwolnili z haraczu na ten najgorszy bank w kraju.

  Pomocne(19) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0