Promocje Pekao: proste 150 zł za konto (+ 50 zł dla dziecka)

Aktualizacja - 2020.07.15

Wystartowała kumulacja promocji w Pekao SA. Bank płaci nowym klientom, którzy otworzą tam Konto Przekorzystne, 100 zł w gotówce oraz 50 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Do tego dorzuca 50 zł za konto dla dziecka i pakiet ubezpieczeń o wartości dochodzącej do 72 zł oraz po 100 zł za każdą skuteczną rekomendację.

Gdy stopy procentowe są niemal zerowe, bankom trudno jest zarabiać na kredytach. Dlatego szukają innych źródeł przychodów. Coraz częściej oferują ubezpieczenia, produkty inwestycyjne, szeroko pojęte assistance. Rozbudowują też aplikacje, w których można kupić usługi niezwiązane z finansami, np. opłacenie przejazdu autostradą, parkingu czy przejazdu komunikacją miejską. Oprócz tego nadal organizują promocje z nagrodami pieniężnymi i innymi bonusami.

Nawet 200 zł w promocjach

Świetnym przykładem jest Bank Pekao. Instytucja zarządzana przez Leszka Skibę płaci 100 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Do tego dorzuca równowartość 50 zł pod postacią punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile i 50 zł w gotówce za otwarcie konta dziecku.

Jakby tego było mało, przez sześć miesięcy oferuje za darmo Pakiet Komfort, który normalnie kosztuje 6-12 zł miesięcznie. Obejmuje on m.in. ubezpieczenie zakupów, wsparcie specjalistów czy ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Klient oszczędza więc 36-72 zł.

Ale to nie koniec gratyfikacji. Dodatkową premię otrzymują osoby polecające znajomym usługi banku z żubrem. W ten sposób mogą one zarobić  100 zł za każde polecenie.

Trwająca do 30 września akcja skierowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2019 r. nie miały w Banku Pekao konta osobistego albo lokaty.

powrót do menu ↑

 Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta?

Jak zdobyć premię 100 zł za otwarcie konta osobistego? Trzeba:

1Do 30 września przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne z Kartą Rewolucyjną, aplikację PeoPay oraz aktywować Pakiet Komfort.

We wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin.

Umowę można zawrzeć na kilka sposobów: metodą na selfie, z użyciem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną (e-dowód) albo sfinalizować w placówce. Ważne! W przypadku zawarcia umowy z użyciem e-dowodu albo fotoweryfikacji, czyli metodą na selfie, konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości w oddziale. Sprowadza się to do okazania dokumentu tożsamości i złożenia wzoru podpisu.

Jeśli w trakcie zakładania rachunku poprzez selfie system nie będzie mógł zweryfikować naszej tożsamości i poprosi nas o wizytę w oddziale, otwarcie rachunku w oddziale również zostanie uznane za spełnienie warunków promocji.

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu przystąpienia do promocji, czyli zawarcia umowy:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na ROR min. 500 zł (najlepiej przelewem z innego konta),
 • wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą lub w aplikacji PeoPay.

Jeśli więc Konto Przekorzystne otworzymy jeszcze w lipcu, wymagania spełniamy w sierpniu, wrześniu i październiku. Natomiast tożsamość potwierdzamy do 29 października. W pozostałych przypadkach wszystko przesuwa się do przodu o jeden-dwa miesiące.

Kiedy otrzymamy nagrodę?

100-zł premia za otwarcie konta w Banku Pekao zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Jeśli więc umowę zawrzemy w lipcu, wymagania zrealizujemy w sierpniu, wrześniu i październiku, nagrodę otrzymamy do końca listopada.

powrót do menu ↑

50 zł w punktach programu Bezcenne Chwile

Kolejnym bonusem przysługującym klientom Banku Pekao jest 3400 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 50 zł. Punkty można wymienić np. na bon zakupowy do zrealizowania w Decathlonie, Circle K, RtvEuroAgd, empiku albo opłacić nimi subskrypcję w serwisie streamingowym.

nagrodę mogą otrzymać wszyscy klienci bez względu na staż. Istotne jest to, by do 30 września na stronie akcji lub w serwisie Pekao24 po raz pierwszy zarejestrowali kartę debetową (do konta) wydaną przez ten bank. Ponadto muszą:

 • W trakcie zgłaszania plastiku wyrazić zgody marketingowe Mastercardowi, na co najmniej jeden kanał komunikacyjny (telefonicznie lub mailowo) w celu przesyłania ofert marketingowych i informacji handlowych,
 • W ciągu 30 dni od zarejestrowania karty zrealizować nią 4 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Punkty za rejestrację (3400) pojawią się na koncie uczestnika w ciągu  30 dni roboczych. Ich ważność upłynie po sześciu miesiącach.

powrót do menu ↑

Bonus 50 zł dla dziecka

W Banku Pekao równolegle trwają inne akcje z nagrodami, w których można wziąć udział.

Pierwsza dotyczy konta dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jeśli rodzic do 30 czerwca zawrze umowę o pakiet PeoPay Kids (obejmuje on Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek Mój Skarb i aplikację PeoPay), pociecha zyska 50 zł. Do tego będzie mogła ulokować środki na koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 2 proc. przez cztery miesiące. Przy czym kwota objęta podwyższonymi odsetkami wynosi 3000 zł.

Szczegółowo ta promocja została przeanalizowana tutaj.

powrót do menu ↑

Dodatkowa premia w programie poleceń

Konto Przekorzystne w promocji możemy polecać swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże osobie polecającej 100 zł. Nowy klient nie ma z tego tytułu żadnego dodatkowego bonusu (oprócz standardowej premii 100 zł na start).

Konto można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo możemy w ten sposób zarobić nawet 1500 zł (15 x 100 zł).

Więcej o programie można dowiedzieć się w tym artykule.

powrót do menu ↑

Pakiet Komfort

Pakiet Komfort to zestaw kilku produktów i usług dostępnych w trzech wariantach cenowych:

 • standard – 6 zł miesięcznie,
 • złoty – 9 zł,
 • platynowy – 12 zł.

Oprócz ceny różnią się one zakresem usług. Najtańsza wersja obejmuje ubezpieczenie zakupów internetowych do 5000 zł oraz rzeczy osobistych (np. smartfona) do 1000 zł.

W średnim dochodzi do tego assistance, czyli wsparcie ośmiu specjalistów, w tym elektryka, hydraulika, informatyka, ślusarza, gazownika, specjalisty od AGD i RTV. Ubezpieczyciel (PZU) pokrywa koszty dojazdu, części i robocizny eksperta do łącznie 800 zł trzy razy w ciągu 12 miesięcy.

W najdroższej odmianie Pakietu klient otrzymuje jeszcze polisę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym do 10.000 zł. Przydaje się to np. wtedy, gdy zarysujemy komuś samochód albo gdy z naszego parapetu spadnie komuś na głowę doniczka.

Ponadto w zależności od wersji Pakietu klientowi przysługuje od dwóch do czterech przelewów ekspresowych w miesiącu za 0 zł.

Ochrona w ramach Pakietu Komfort rozpoczyna się 1. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu jego aktywacji. Przy czym należy to zrobić do 25. dnia poprzedniego miesiąca.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Standardowo za prowadzenie Konta Przekorzystnego płaci się 6 zł miesięcznie, a za obsługę sprzężonej z nim i zapewniającej darmowe przewalutowania Karty Rewolucyjnej (Mastercard Debit FX) – 3 zł. Pobranie gotówki z obcej maszyny wiąże się z prowizją 2 proc. (min. 5 zł). Do tego dochodzi 20 gr za każdy SMS autoryzacyjny do odbiorcy niezaufanego.

Jednak większości podstawowych opłat związanych z Kontem Przekorzystnym można uniknąć. Jak? Trzeba co miesiąc zapewniać wpływ min. 500 zł i raz zapłacić kartą albo aplikacją. Wtedy nie płaci się za ROR i kartę oraz można dwukrotnie skorzystać z obcych bankomatów w kraju bez prowizji.

Warto też używać aplikacji mobilnej. Po pierwsze, wszystkie wykonywane w niej przelewy z konta oszczędnościowego są darmowe (normalnie to koszt 7 zł od transferu). Po drugie, autoryzacja transakcji również odbywa się bezpłatnie i jest wygodniejsza. Nie trzeba bowiem przepisywać kodów z SMS-a, tylko zatwierdza się daną operację na ekranie smartfona. Nazywa się to autoryzacją mobilną, która jest nie tylko wygodniejszym, ale też bezpieczniejszym rozwiązaniem niż autoryzacja SMS.

Uwaga! Od niedawna do Konta Przekorzystnego można zamówić kartę Visa Debit Gold, która może być kartą główną lub dodatkową. Wedle normalnej taryfy jej obsługa kosztuje 10 zł miesięcznie.

Lecz opłaty unika się po wykonaniu w miesiącu plastikiem czterech transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Co ważne wymóg ten można zrealizować dowolną inną kartą z oferty Banku Pekao.

Ponadto przy wpływach 5 tys. zł miesięcznie karta Visa Debit Gold zapewnia darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju bez limitu liczby operacji. Standardowy koszt takiej wypłaty to 5 zł.

Nasza pełną recenzje Konta Przekorzystnego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocj Banku Pekao SA można polecić tym, którzy chcą mieć darmowe w utrzymaniu konto osobiste oraz zarobić 100 zł w gotówce i 50 zł w formie punktów oraz bez ponoszenia kosztów korzystać z całkiem sensownego pakietu ubezpieczeń, w tym assistance domowego, o wartości 72 zł.

To wszystko będzie ich, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykażą się aktywnością rozumianą jako wpływ na ROR min. 500 zł i jedna płatność kartą lub w aplikacji. Punkty zostaną im dopisane, jeśli w ciągu miesiąca od otwarcia rachunku wykonają kartą cztery transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty.

Dodatkowo, w prosty sposób możemy zwiększyć premię o kolejne 50 zł za sam fakt otwarcia rachunku dla swojej latorośli (PeoPay Kids). Im więcej pociech, tym większa premia. Koszty są zerowe, bo rachunek dla młodych jest darmowy do ukończenia przez dziecko 26 lat.

Jeśli nie chcemy przenosić całych swoich finansów do Banku Pekao, możemy potraktować jego konto jako dodatkowe.

Przy odpowiedniej optymalizacji nie będzie nas ono nic kosztować. Ustawiamy zlecenie stałe na 500 zł ze swojego głównego ROR-u i pamiętamy o tym, żeby choć raz w miesiącu zapłacić kartą albo apką banku z żubrem.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji Pekao, ale tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Do zyskania jest nawet 1200 zł w promocji Pekao dla firm.

Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 150 zł za konto i 50 zł dla dziecka
66 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
18 opinie
Kumulacja promocji

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
47 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Marek 19 Luty 2021 10:55
  Ocena
  100

  A jak te 1000 złotych w jednym miesiącu wydam kartą debetową to kiedy dostanę te 100 złotych

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Budryk 1 Styczeń 2021 09:24
  Ocena
  100

  Chyba najłatwiejsza promocja ze wszystkich, warunki bardzo proste. Trochę jest zabawy z zakładaniem konta, ale da się to przejść.

  + ZALETY: super łatwe warunki - 1 przelew na 500 zł + 1 transakcja;
  - WADY: nagroda mogłaby być wyższa :)
  Pomocne(40) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Ania W 3 Czerwiec 2020 12:30

  Jesli chodzi o wymog 1 platnosci w miesiacu dokonanej za pomoca apki, to czy musi to byc platnosc w sklepie, czy wystarczy przelew elektroniczny?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 3 Czerwiec 2020 14:15

   W regulaminie masz taki zapis:

   ..zrobisz jedną transakcję bezgotówkową czyli zapłacisz w sklepie stacjonarnym lub internecie, Kartą lub
   w aplikacji mobilnej PeoPay…

   Czyli trzeba raz w miesiącu zapłacić za zakupy kartą lub poprzez aplikację mobilną.
   Możesz zapłacić normalnie kartą w zwykłym sklepie stacjonarnym lub zrobić płatność blikiem z apki Peopay płacąc w sklepie internetowym za coś np. na allegro

 4. Odpowiedz
  Michal 8 Maj 2020 13:18

  Czy bank pobiera jakieś opłaty przy zamykaniu konta?

  • Odpowiedz
   karo 17 Maj 2020 13:40

   Byliśmy w banku i nie ma żadnych opłat związanych z zamknięciem konta. Niestety trzeba to zrobić w oddziale banku.

 5. Odpowiedz
  Grzegorz 7 Kwiecień 2020 21:35

  Czy jeśli mam ustawioną tak zaznaczoną autoryzację to oznacza że moge dokonywać bezpłatnych przelewów przez aplikację PeoPay bez generowania płatnych kodów sms ?

  Aktywna metoda autoryzacji
  PeoPay + kody SMS [?]

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 10:43

   Musisz mieć aktywną autoryzację mobilną przez Peopay (operacje autoryzujesz za pomocą powiadomień Push w aplikacji).

   Jak zmienić obecną metodę autoryzacji na mobilną PeoPay?

   Zaloguj się do serwisu internetowego Pekao24 (www.pekao24.pl), przejdź do sekcji USTAWIENIA -> ZARZĄDZANIE AUTORYZACJĄ i w sekcji Alternatywne metody, w linii z PeoPay kliknij “Ustaw jako aktywną”.

   • Odpowiedz
    Grzegorz 8 Kwiecień 2020 10:51

    @ANIA – TANIE-KONTO.PL

    Dziękuje za odpowiedź, tak wiem bo zanim napisałem posta próbowałem tej metody ale mam tak jak poniżej :

    Aktywna metoda autoryzacji

    PeoPay + kody SMS [?]

    Alternatywne metody

    Kody SMS [?] Opłata za kod SMS zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji Ustaw jako aktywną

    Z tym że nie mogę w żaden sposób zmienić nic w lini Alternatywne metody — jedyny aktywny przycisk to ustaw jako aktywna ale wtedy ustawię “opłate za kod SMS ” tak ?

    Pozdrawiam

    • Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 12:23

     Wg twojego opisu – wychodzi, że masz poprawnie wszystko ustawione tj. na autoryzację mobilną przez Peopay.

     Aktywna metoda autoryzacji

     PeoPay + kody SMS [?]

     Tu chodzi o to, że transakcje na kwotę do 120 zł są zatwierdzane w aplikacji Peopay PIN-em lub biometrią.

     Natomiast operacje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120 zł są zatwierdzane kodem SMS ale już bezpłatnym.

     Na 100% wszystko sprawdzisz jak dokonasz jakiegoś przelewu na drobną kwotę, jeśli w aplikacji wyskoczy Ci powiadomienie zamiast smsa to wszystko masz skonfigurowane poprawnie.

 6. Odpowiedz
  Adrianna 7 Kwiecień 2020 14:33

  Dobrze rozumiem, że jeśli założyłam konto 6.04, to pierwszy wpływ 500 zł (+reszta warunków promocji) może nastąpić do końca maja? Czy musi to być do końca kwietnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Kwiecień 2020 14:56

   Dokładnie tak.
   W regulaminie masz taki zapis:

   Warunki opisane …. Uczestnik powinien spełnić miedzy Dniem przystąpienia do Promocji a końcem kolejnego miesiąca kalendarzowego

   .

   Czyli w Twoim przypadku do końca maja:
   – zasilasz konto kwotą min. 500 zł,
   – robisz min. 1 transakcje bezgotówkową kartą,
   – logujesz się do aplikacji mobilnej.

   W czerwcu, lipcu i sierpniu powtarzasz powyższe czynności.

 7. Odpowiedz
  Sebek 6 Kwiecień 2020 00:02
  Ocena
  100

  O co dokładnie chodzi z tą biometrią przy zakładaniu konta przez selfie?

  Pomocne(8) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Katalina 6 Kwiecień 2020 11:46

   Ta biometria to zrobienie zdjęcia twojego dowodu oraz proste polecenia przed kamerą/telefonem typu głowa w prawo / lewo / mrugnij.

 8. Odpowiedz
  Krzysztof 2 Marzec 2020 11:18

  Witam serdecznie!

  Czy wystarczy tylko tyle, że przeleje 500 zł na konto Pekao SA z innego banku i od razu po przelaniu tej kwoty przeleje tą gotówkę na swoje konto z którego korzystam na codzień? Chodzi mi tutaj czy muszę trzymać te 500 zł na Pekao SA. 🙂

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Marzec 2020 17:57

   Ważne, by został zaksięgowany w historii twojego konta wpływ na kwotę min. 500 zł. Potem możesz z tymi pieniędzmi robić co chcesz. Możesz sobie je zaraz przelać gdzie chcesz. Nie ma żadnego wymogu by trzymać je w Pekao SA.

 9. Odpowiedz
  rfly 19 Luty 2020 15:24

  Witam.
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak długo jestem zobowiązany do utrzymania konta po jego założeniu aby uniknąć generowania kosztów związanych z zamknięciem rachunku ROR?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 17:14

   Jeśli chcemy zamknąć konto najlepiej to uczynić po wypłacie nagród. Ostatnia transza premii zostanie wypłacona 31 lipca – więc w siepniu można bez przeszkód zamknąc konto.

 10. Odpowiedz
  bolo 19 Luty 2020 13:09
  Ocena
  100

  Nie wiem jak się to stało ale udało się zawrzeć umowę z domu biometrycznie. Super oby reszta promocja poszła tak dobrze:)

  Pomocne(5) Niepomocne(22)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  barbara 14 Luty 2020 09:47

  Witam, nie udalo mi się zalożyć konta biometrycznie , musialam udać się do banku , czy to znaczy że dostanę tylko część nagrody i czy muszę korzystać z konta oszczędnościowego , zalożyć zalożylam .

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 16:53

   Jeśli wypełniłaś wniosek online, ale nie udała się weryfikacja biometryczna i podpisałaś umowę w oddziale to powinnaś otrzymać cała nagrodę 200 zł (oczywiście jeśli spełnisz wymagane warunki).

   W regulaminie jest taki zapis na temat:

   do zawarcia umowy z Bankiem o Konto Przekorzystne wraz z Kartą iaplikacją PeoPay powinno dojść:
   – poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub
   – poprzez aplikację PeoPay (mobilnie).

   Warunek opisany powyżej uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku określonego w § 2 ust. 1 lit. b uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie….

   Z konta oszczędnościowego możesz nie korzystać jak nie chcesz

 12. Odpowiedz
  Klara 4 Luty 2020 20:26

  Jeśli założyłam konto pod koniec grudnia i spełniłam warunki promocji, do którego lutego powinnam dostać informację o pierwszej transzy nagrody?

 13. Odpowiedz
  Marcin 30 Styczeń 2020 15:31

  Czy wie ktoś czy jeśli przeleje 500 zł z mojego innego konta w innym banku i przeleje te pieniądze od razu na konto oszczędnościowe to biorę udział w promocji 200 zł?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Styczeń 2020 12:35

   Ja jak startowałem w poprzedniej edycji to przelewałem zawsze to min. 500 zł ze swojego konta w innym banku na konto osobiste, a potem przelewem wewnętrznym na konto oszczędnościowe (jedno kliknięcie i przelew wykonany).

   Wszystko mi poprawnie zaliczyli i 200 zł wypłacili w terminie.

 14. Odpowiedz
  Maja 23 Styczeń 2020 11:35
  Ocena
  100

  Promocja fajna i łatwa, a z kontem nie mam żadnych problemów, więc jak najbardziej na plus

  Pomocne(10) Niepomocne(53)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  Natalia 12 Grudzień 2019 17:56
  Ocena
  100

  Konto założyłam sobie online, łatwo i prosto, wszystko w jasny sposób opisane, więc teraz czekam na nagrodę 😉

  Pomocne(16) Niepomocne(23)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Jowisz 25 Wrzesień 2019 08:48
  Ocena
  100

  obiecana premia z opoźnieniem ale jest. Żadnych niespodzianek więcej. proste procedury i konto. polecam

  Pomocne(3) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   podlos 2 Październik 2019 21:55

   U mnie premia też doszła. Kilka dni po terminie ale podobno jakiś problem mieli wewnętrzny i stąd opóźnienie.

 17. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:22

  I jeszcze jedno pytanko, ile skasowali was na koniec miesiąca za sms-y autoryzacyjne.
  Tak sobie liczę, że powinno to być 2 smsy (podczas podpisywania umowy i zmiany na autoryzację mobilną) czyli 40 groszy (2x20gr).
  Dalej (po włączeniu autoryzacji mobilnej) już nie powinno być żadnych kosztów tak?

 18. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:14

  Co prawda konto pekao w promocji udało się założyć bez problemu z domu, karta doszła szybko, aplikacja na android działa całkiem sympatycznie, udało się założyć konto i przejść te biometryczne autoryzacje ale do tej pory ciężko mi się się zalogować…

  • Odpowiedz
   Paulina 31 Październik 2019 16:57

   Bo zakładając rachunek przez Biometrię, czy stronę internetową masz ograniczenia w bankowości. Aby ściągnąć blokady co do zmian np:limitów dziennych czy miesiacznych, albo wnioskowania o różne produkty należy udać się do oddziału w celu podpisania stosownego dokumentu

  • Odpowiedz
   Sara36 15 Wrzesień 2019 11:31

   Ja dostałam kartę po 5 dniach. Muszę też pochwalić pracowników oddziału Pekao w moim mieście.

   Młoda, sympatyczna pani bardzo szybko i sprawnie pomogła dokończyć mi zakładanie konta (po wypełnieniu wniosku na stronie promocji), sama zainstalowała mi aplikację i wytłumaczyła jak wszystko działa.

   Naprawdę obsługa pierwsza klasa.

 19. Odpowiedz
  BETI 12 Sierpień 2019 18:31
  Ocena
  80

  Czy zapis w regulaminie w &2 :
  “zapewni jednorazowy wpływ….. kwoty min.500 zł (z wyłączeniem…………. przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów”
  nie wyklucza zasilenia tą kwotą z własnego konta w innym banku?

  Pomocne(0) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 13 Sierpień 2019 10:24

   Zauważ, że regulamin mówi o przelewach wewnętrznych.
   Czyli, zapis ten wyklucza jedynie przelewy z innych kont prowadzonych w Pekao SA (przelew wewnętrzny to przelew w ramach Pekao SA).
   Przelew wykonany ze swojego konta w innym banku, będzie oczywiście zaliczony do promocji gdyż jest to przelew zewnętrzny, a nie wewnętrzny.

   Dokładnie ten zapis brzmi:

   “…zapewni jednorazowy wpływ na Konto Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)”…

   Zasilenia ze swojego konta w innym banku są jak najbardziej prawidłowe.

 20. Odpowiedz
  SEBA 3 Sierpień 2019 14:48

  Czy jak nie chcę płacić za sms kody i w aplikacji zmienię na autoryzację właśnie poprzez ich apkę to już nie będzie obciążenia konta podczas przelewów jeśli będę je akceptować przez aplikacje ?

  • Odpowiedz
   Kristoffo 8 Sierpień 2019 13:29

   Zanim przejdziesz na mobilną autoryzację co najmniej 3 razy będziesz musiał użyć sms kodów:
   1. potwierdzenie umowy – 0,2 zł,
   2. potwierdzenie bankowości mobilnej – 0,2 zł,
   3. ustawienie autoryzacji mobilnej 0,2 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Sierpień 2019 23:57

   Tak włączenie mobilnej autoryzacji i płacenie poprzez aplikację Peopay to sposób na uniknięcie płacenia za sms kody (0,2 zł za 1 sms kod). Niestety, kilka sms kodów trzeba będzie odebrać już na start np. do potwierdzenia umowy czy właśnie aktywacji autoryzacji mobilnej

   • Odpowiedz
    Asia 21 Sierpień 2019 20:44

    Za te smsy płaci się ze swoich środków dostępnych na telefonie, czy pobiera to z konta bankowego? Bo szczerze mówiąc mam usługę telefoniczną, która uniemożliwia jakiekolwiek dodatkowe opłaty, a zakładając konto otrzymywałam smsy, ale no nie płaciłam za nie, bo to konto jeszcze nie istniało. Jestem ciekawa jak to działa.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:48

     Oczywiście z konta bankowego. Wszystkie opłaty potrącane są z konta bankowego.

 21. Odpowiedz
  Sebastian 1 Sierpień 2019 21:20

  Jeśli przeleje te 500zł jednorazowo na to konto w połowie sierpnia i wykonam transakcję kartą to czy w międzyczasie mogę z powrotem przelać kwotę na podstawowe konto, czy musi ona pozostać na tym koncie w pekao ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:20

   Jak najbardziej, po zaksięgowaniu tego 500 zł na koncie w Pekao (np. następnego dnia), możesz sobie spowrotem przelać tą kwotę na inne konto.

 22. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 19:37

  Czy są jakieś obostrzenia odnośnie kodów MCC, aby płatność kartą została uznana w poczet promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:18

   W regulaminie nie ma żadnych obostrzeń/ograniczeń co płatności bezgotówkowych kartą. Jedynie jest ogólny opis:

   …wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi….

 23. Odpowiedz
  tomek 30 Lipiec 2019 14:37

  Czy płatność blikiem w sklepie zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku i zalicza się do spełnienia warunku nagrody wraz z przelewem 500zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:27

   Płatność wykonana poprzez aplikację mobilną Peopay (np. Blikiem czy Apple Pay) jak najbardziej zwalnia z opłaty i jest “zaliczna” jako 1 płatność w miesiącu wymagana do uzyskania nagród w promocji.

 24. Odpowiedz
  Lucyna 11 Lipiec 2019 08:43

  Jak długo trzeba utrzymywać to konto, żeby zdobyć premię i kiedy ona wpłynie na konto?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:12

   Konto musi być aktywne conajmniej do daty wypłaty premii, gdyż wypłata premii nastąpi przelewem na nowo otwarte konto.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0