Promocje Pekao: 200 zł na konto + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile (+ 50 zł dla dziecka)

Aktualizacja - 2021.10.01

Wystartowała prawdziwa kumulacja promocji w Pekao SA. Bank Pekao płaci nowym klientom 100 zł za otwarcie konta osobistego. Dorzuca im kolejne 100 zł w formie money-backu i 4000 pkt o równowartości ponad 50 zł w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Instytucje finansowe lubią podkreślać, że są innowacyjne i odpowiadają na potrzeby klientów. Dlatego tak chętnie chwalą się nowymi rozwiązaniami technologicznymi. To buduje ich wizerunek. Przy okazji przynosi też oszczędności, które wynikają np. z automatyzacji niektórych procesów.

Ponad 300 zł w promocjach

Żeby jednak nakłonić klientów do nowinek, sięgają po promocje. Świetny przykład stanowi Bank Pekao.

W zamian za otwarcie tam konta osobistego (Konta Przekorzystnego lub Konta Premium) z użyciem nowoczesnej metody (selfie albo e-dowód) proponuje on 100 zł w gotówce oraz 10 proc. money-backu (max 100 zł) za transakcje kartą płatniczą powiązaną z ROR-em.

Do tego dorzuca darmowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W ramach dwóch promocji klient może zgarnąć 4000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to ok. 58 zł.

Na klientów mających potomstwo (nastoletnie) czeka kolejne 50 zł za otwarcie konta dla dzieci w wieku 13-17 lat. Razem daje to premię o wartości 300 zł!

Jakby tego było mało, przez sześć miesięcy oferuje za darmo Pakiet Komfort, który normalnie kosztuje 6-12 zł miesięcznie. Obejmuje on m.in. ubezpieczenie zakupów, wsparcie specjalistów czy ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Klient oszczędza więc 36-72 zł.

Ale to nie koniec gratyfikacji. Dodatkową premię otrzymują osoby polecające znajomym usługi banku z żubrem. W ten sposób mogą one zarobić  100 zł za każde polecenie.

Trwająca do 31 grudnia akcja adresowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2019 r. nie miały żadnego ROR-u lub lokaty w Banku Pekao.

powrót do menu ↑

Łatwe 100 zł na start

Jak zdobyć premię 100 zł za otwarcie konta osobistego? Trzeba:

1Do 31 grudnia przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay.

We wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin.

Umowę można zawrzeć metodą na selfie albo z użyciem e-dowodu. Ewentualnie, gdyby weryfikacja tożsamości okazała się niemożliwa, można sfinalizować proces w placówce.

2Aktywować Pakiet Komfort.

Przez pół roku jest on darmowy (później można z niego zrezygnować). Chodzi m.in. o bezpłatne przelewy ekspresowe oraz darmowe ubezpieczenie zakupów internetowych i rzeczy osobistych.

3W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu przystąpienia do promocji, czyli zawarcia umowy:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na ROR min. 500 zł (najlepiej przelewem z innego konta),
 • wykonać 1 transakcję bezgotówkową kartą lub w aplikacji PeoPay.

Jeśli więc Konto Przekorzystne otworzymy jeszcze w październiku, wymagania spełniamy w listopadzie, grudniu i styczniu. W pozostałych przypadkach wszystko przesuwa się do przodu o jeden-dwa miesiące.

4Do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta potwierdzić swoją tożsamość w oddziale, legitymując się dowodem tożsamości oraz składając wzór podpisu.

Przykładowo: umowę zawieramy w październiku, a tożsamość potwierdzamy do 31 stycznia 2022.

Kiedy otrzymamy nagrodę?

100-zł premia za otwarcie konta w Banku Pekao zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Jeśli więc umowę zawrzemy w październiku, wymagania zrealizujemy w listopadzie, grudniu i styczniu, nagrodę otrzymamy do 28 lutego 2022.

powrót do menu ↑

Do 100 zł zwrotu za transakcje kartą

W ramach kolejnej promocji „Ekstra 100 zł z kontem założonym online” Pekao oddaje klientowi 1/10 wartości niemal każdej transakcji bezgotówkowej zrealizowanej kartą debetową w okresie trzech miesięcy od otwarcia ROR-u. Maksymalnie można zyskać 100 zł.

Jak otrzymywać money-back za transakcje kartą płatniczą Banku Pekao?

1Do 31 października zawrzeć umowę o ROR z kartą płatniczą i aplikację z użyciem e-dowodu lub metodą na selfie.

Ważne! We wniosku należy zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w promocji.

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta osobistego wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową.

Zwrot wynosi 10 proc. od każdej transakcji w okresie trzech kolejnych miesięcy. Przy czym limit kwotowy premii dla całego okresu wynosi 100 zł. By otrzymać taki money-back, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy wydać łącznie 1000 zł.

Ważne! Zwrot nie będzie naliczany za płatności w:

 • drogeriach,
 • aptekach,
 • kasynach,
 • hurtowaniach i sklepach z alkoholem,
 • barach, klubach nocnych.

Money-back (max 100 zł), podobnie jak premia za otwarcie konta osobistego (100 zł) zostanie wypłacony do 28 lutego 2022.

powrót do menu ↑

50 zł w punktach programu Bezcenne Chwile

Kolejnym bonusem przysługującym klientom Banku Pekao jest 4000  punktów powitalnych  w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi  58 zł.

Punkty można wymienić na nagrody np. na bon zakupowy do zrealizowania w Decathlonie, Circle K, RtvEuroAgd, empiku czy opłacić nimi subskrypcję w serwisie streamingowym.

Jak zdobyć dodatkowe 4000 pkt?

 • Być nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i zarejestrować w nim kartę Banku Pekao
 • W ciągu 30 dni wykonać nią cztery płatności bezgotówkowe na łącznie min. 50 zł.

Bonusowe 4000 pkt o równowartości 58 zł zostaną dopisane do konta uczestnika w ciągu 60 dni. Będą ważne przez dwa miesiące od dnia zasilenia.

powrót do menu ↑

Bonus 50 zł dla dziecka

To propozycja dla klientów mających potomstwo w  13-17 lat, którzy nie uczestniczyły w poprzednich odsłonach akcji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” albo „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay Kids”. Ponadto z udziału w promocji wykluczone są pociechy, które miały rachunek bieżący w Banku Pekao od 1 stycznia 2019 r.

Warunki otrzymania nagrody 50 zł przez rodziców dzieci 13-17 lat:

 1. Mieć konto osobiste w Banku Pekao
 2. Do 31 grudnia zawrzeć umowę o pakiet dla młodych (Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek Mój Skarb)
  Można to zrobić w systemie transakcyjnym lub w oddziale. Wystarczy PESEL pociechy.
 3. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

Bonus zostanie wypłacony na rachunek latorośli do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

powrót do menu ↑

Dodatkowa premia w programie poleceń

Konto Przekorzystne w promocji możemy polecać swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże osobie polecającej 100 zł. Nowy klient nie ma z tego tytułu żadnego dodatkowego bonusu (oprócz standardowej premii 100 zł na start).

Konto można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo możemy w ten sposób zarobić nawet 1500 zł (15 x 100 zł).

powrót do menu ↑

Pakiet Komfort

Pakiet Komfort to zestaw kilku produktów i usług dostępnych w trzech wariantach cenowych:

 • standard – 6 zł miesięcznie,
 • złoty – 9 zł,
 • platynowy – 12 zł.

Oprócz ceny różnią się one zakresem usług. Najtańsza wersja obejmuje ubezpieczenie zakupów internetowych do 5000 zł oraz rzeczy osobistych (np. smartfona) do 1000 zł.

W średnim dochodzi do tego assistance, czyli wsparcie ośmiu specjalistów, w tym elektryka, hydraulika, informatyka, ślusarza, gazownika, specjalisty od AGD i RTV. Ubezpieczyciel (PZU) pokrywa koszty dojazdu, części i robocizny eksperta do łącznie 800 zł trzy razy w ciągu 12 miesięcy.

W najdroższej odmianie Pakietu klient otrzymuje jeszcze polisę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym do 10.000 zł. Przydaje się to np. wtedy, gdy zarysujemy komuś samochód albo gdy z naszego parapetu spadnie komuś na głowę doniczka.

Ponadto w zależności od wersji Pakietu klientowi przysługuje od dwóch do czterech przelewów ekspresowych w miesiącu za 0 zł.

Ochrona w ramach Pakietu Komfort rozpoczyna się 1. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu jego aktywacji. Przy czym należy to zrobić do 25. dnia poprzedniego miesiąca.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego odbywa się bezpłatnie. Za wielowalutową kartę debetową, która pozwala też na przewalutowanie bez prowizji po kursie Mastercardu, Bank Pekao nalicza 4 zł miesięcznie.

Opłaty unika się pod warunkiem wykazania się aktywnością. Chodzi o wpływ 500 zł i jedną płatność kartą albo w aplikacji na dowolną kwotę.

Standardowo za każdą wypłatę w obcym bankomacie w kraju organizacja kierowana przez Leszka Skibę pobiera prowizję 2,3 proc. (min. 5 zł). Jednak spełnienie opisanych wyżej wymogów sprawia, że za pierwsze dwie operacje w miesiącu klient nie jest obciążany kosztami.

Rachunki dla dzieci są zupełnie darmowe.

Nasza pełną recenzje Konta Przekorzystnego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocje Banku Pekao to całkiem atrakcyjna propozycja dla tych, którzy chcą mieć darmowe w utrzymaniu konto osobiste i zarobić na jego posiadaniu. Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu ROR-u wykażą się niewielką aktywnością (wpływ 500 zł + 1 płatność kartą), a wzbogacą się o 100 zł. Dodatkowo otrzymają money-back 10 proc. (max 100 zł) od każdej transakcji plastikiem i punkty o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile.

A jeśli są rodzicami, zgarną kolejne 50 zł. Wystarczy, że zawrą umowę o pakiet produktów dla dzieci.

Spełnienie warunku przyznania premii skutkuje zwolnieniem z kosztów utrzymania Konta Przekorzystnego. Umożliwia też każdego miesiąca dwukrotne pobranie gotówki z obcego bankomatu.

Jeśli nie chcemy przenosić całych swoich finansów do Banku Pekao, możemy potraktować jego konto jako dodatkowe.

Przy odpowiedniej optymalizacji nie będzie nas ono nic kosztować. Ustawiamy zlecenie stałe na 500 zł ze swojego głównego ROR-u i pamiętamy o tym, żeby choć raz w miesiącu zapłacić kartą albo apką banku z żubrem.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji Pekao, ale tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Do zyskania jest nawet 1200 zł w promocji Pekao dla firm.

Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 250 zł za konto i 50 zł dla dziecka
33 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
19 opinie
Kumulacja promocji

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
48 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kart 30 Wrzesień 2021 22:43
  Ocena
  100

  Czy, żeby uzyskać money-back muszę wydać pieniądze w sklepie czy istnieje jakiś sposób, żeby ten 1000 zł wydać na swoje konto? Na przykład doładować SkyCash na telefonie, a potem sobie zwrócić?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Marek 19 Luty 2021 10:55
  Ocena
  100

  A jak te 1000 złotych w jednym miesiącu wydam kartą debetową to kiedy dostanę te 100 złotych

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Budryk 1 Styczeń 2021 09:24
  Ocena
  100

  Chyba najłatwiejsza promocja ze wszystkich, warunki bardzo proste. Trochę jest zabawy z zakładaniem konta, ale da się to przejść.

  + ZALETY: super łatwe warunki - 1 przelew na 500 zł + 1 transakcja;
  - WADY: nagroda mogłaby być wyższa :)
  Pomocne(40) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Ania W 3 Czerwiec 2020 12:30

  Jesli chodzi o wymog 1 platnosci w miesiacu dokonanej za pomoca apki, to czy musi to byc platnosc w sklepie, czy wystarczy przelew elektroniczny?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 3 Czerwiec 2020 14:15

   W regulaminie masz taki zapis:

   ..zrobisz jedną transakcję bezgotówkową czyli zapłacisz w sklepie stacjonarnym lub internecie, Kartą lub
   w aplikacji mobilnej PeoPay…

   Czyli trzeba raz w miesiącu zapłacić za zakupy kartą lub poprzez aplikację mobilną.
   Możesz zapłacić normalnie kartą w zwykłym sklepie stacjonarnym lub zrobić płatność blikiem z apki Peopay płacąc w sklepie internetowym za coś np. na allegro

 5. Odpowiedz
  Michal 8 Maj 2020 13:18

  Czy bank pobiera jakieś opłaty przy zamykaniu konta?

  • Odpowiedz
   karo 17 Maj 2020 13:40

   Byliśmy w banku i nie ma żadnych opłat związanych z zamknięciem konta. Niestety trzeba to zrobić w oddziale banku.

 6. Odpowiedz
  Grzegorz 7 Kwiecień 2020 21:35

  Czy jeśli mam ustawioną tak zaznaczoną autoryzację to oznacza że moge dokonywać bezpłatnych przelewów przez aplikację PeoPay bez generowania płatnych kodów sms ?

  Aktywna metoda autoryzacji
  PeoPay + kody SMS [?]

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 10:43

   Musisz mieć aktywną autoryzację mobilną przez Peopay (operacje autoryzujesz za pomocą powiadomień Push w aplikacji).

   Jak zmienić obecną metodę autoryzacji na mobilną PeoPay?

   Zaloguj się do serwisu internetowego Pekao24 (www.pekao24.pl), przejdź do sekcji USTAWIENIA -> ZARZĄDZANIE AUTORYZACJĄ i w sekcji Alternatywne metody, w linii z PeoPay kliknij “Ustaw jako aktywną”.

   • Odpowiedz
    Grzegorz 8 Kwiecień 2020 10:51

    @ANIA – TANIE-KONTO.PL

    Dziękuje za odpowiedź, tak wiem bo zanim napisałem posta próbowałem tej metody ale mam tak jak poniżej :

    Aktywna metoda autoryzacji

    PeoPay + kody SMS [?]

    Alternatywne metody

    Kody SMS [?] Opłata za kod SMS zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji Ustaw jako aktywną

    Z tym że nie mogę w żaden sposób zmienić nic w lini Alternatywne metody — jedyny aktywny przycisk to ustaw jako aktywna ale wtedy ustawię “opłate za kod SMS ” tak ?

    Pozdrawiam

    • Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 12:23

     Wg twojego opisu – wychodzi, że masz poprawnie wszystko ustawione tj. na autoryzację mobilną przez Peopay.

     Aktywna metoda autoryzacji

     PeoPay + kody SMS [?]

     Tu chodzi o to, że transakcje na kwotę do 120 zł są zatwierdzane w aplikacji Peopay PIN-em lub biometrią.

     Natomiast operacje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120 zł są zatwierdzane kodem SMS ale już bezpłatnym.

     Na 100% wszystko sprawdzisz jak dokonasz jakiegoś przelewu na drobną kwotę, jeśli w aplikacji wyskoczy Ci powiadomienie zamiast smsa to wszystko masz skonfigurowane poprawnie.

 7. Odpowiedz
  Adrianna 7 Kwiecień 2020 14:33

  Dobrze rozumiem, że jeśli założyłam konto 6.04, to pierwszy wpływ 500 zł (+reszta warunków promocji) może nastąpić do końca maja? Czy musi to być do końca kwietnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Kwiecień 2020 14:56

   Dokładnie tak.
   W regulaminie masz taki zapis:

   Warunki opisane …. Uczestnik powinien spełnić miedzy Dniem przystąpienia do Promocji a końcem kolejnego miesiąca kalendarzowego

   .

   Czyli w Twoim przypadku do końca maja:
   – zasilasz konto kwotą min. 500 zł,
   – robisz min. 1 transakcje bezgotówkową kartą,
   – logujesz się do aplikacji mobilnej.

   W czerwcu, lipcu i sierpniu powtarzasz powyższe czynności.

 8. Odpowiedz
  Sebek 6 Kwiecień 2020 00:02
  Ocena
  100

  O co dokładnie chodzi z tą biometrią przy zakładaniu konta przez selfie?

  Pomocne(8) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Katalina 6 Kwiecień 2020 11:46

   Ta biometria to zrobienie zdjęcia twojego dowodu oraz proste polecenia przed kamerą/telefonem typu głowa w prawo / lewo / mrugnij.

 9. Odpowiedz
  Krzysztof 2 Marzec 2020 11:18

  Witam serdecznie!

  Czy wystarczy tylko tyle, że przeleje 500 zł na konto Pekao SA z innego banku i od razu po przelaniu tej kwoty przeleje tą gotówkę na swoje konto z którego korzystam na codzień? Chodzi mi tutaj czy muszę trzymać te 500 zł na Pekao SA. 🙂

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Marzec 2020 17:57

   Ważne, by został zaksięgowany w historii twojego konta wpływ na kwotę min. 500 zł. Potem możesz z tymi pieniędzmi robić co chcesz. Możesz sobie je zaraz przelać gdzie chcesz. Nie ma żadnego wymogu by trzymać je w Pekao SA.

 10. Odpowiedz
  rfly 19 Luty 2020 15:24

  Witam.
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak długo jestem zobowiązany do utrzymania konta po jego założeniu aby uniknąć generowania kosztów związanych z zamknięciem rachunku ROR?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 17:14

   Jeśli chcemy zamknąć konto najlepiej to uczynić po wypłacie nagród. Ostatnia transza premii zostanie wypłacona 31 lipca – więc w siepniu można bez przeszkód zamknąc konto.

 11. Odpowiedz
  bolo 19 Luty 2020 13:09
  Ocena
  100

  Nie wiem jak się to stało ale udało się zawrzeć umowę z domu biometrycznie. Super oby reszta promocja poszła tak dobrze:)

  Pomocne(5) Niepomocne(22)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  barbara 14 Luty 2020 09:47

  Witam, nie udalo mi się zalożyć konta biometrycznie , musialam udać się do banku , czy to znaczy że dostanę tylko część nagrody i czy muszę korzystać z konta oszczędnościowego , zalożyć zalożylam .

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 16:53

   Jeśli wypełniłaś wniosek online, ale nie udała się weryfikacja biometryczna i podpisałaś umowę w oddziale to powinnaś otrzymać cała nagrodę 200 zł (oczywiście jeśli spełnisz wymagane warunki).

   W regulaminie jest taki zapis na temat:

   do zawarcia umowy z Bankiem o Konto Przekorzystne wraz z Kartą iaplikacją PeoPay powinno dojść:
   – poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub
   – poprzez aplikację PeoPay (mobilnie).

   Warunek opisany powyżej uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku określonego w § 2 ust. 1 lit. b uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie….

   Z konta oszczędnościowego możesz nie korzystać jak nie chcesz

 13. Odpowiedz
  Klara 4 Luty 2020 20:26

  Jeśli założyłam konto pod koniec grudnia i spełniłam warunki promocji, do którego lutego powinnam dostać informację o pierwszej transzy nagrody?

 14. Odpowiedz
  Marcin 30 Styczeń 2020 15:31

  Czy wie ktoś czy jeśli przeleje 500 zł z mojego innego konta w innym banku i przeleje te pieniądze od razu na konto oszczędnościowe to biorę udział w promocji 200 zł?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Styczeń 2020 12:35

   Ja jak startowałem w poprzedniej edycji to przelewałem zawsze to min. 500 zł ze swojego konta w innym banku na konto osobiste, a potem przelewem wewnętrznym na konto oszczędnościowe (jedno kliknięcie i przelew wykonany).

   Wszystko mi poprawnie zaliczyli i 200 zł wypłacili w terminie.

 15. Odpowiedz
  Maja 23 Styczeń 2020 11:35
  Ocena
  100

  Promocja fajna i łatwa, a z kontem nie mam żadnych problemów, więc jak najbardziej na plus

  Pomocne(10) Niepomocne(53)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Natalia 12 Grudzień 2019 17:56
  Ocena
  100

  Konto założyłam sobie online, łatwo i prosto, wszystko w jasny sposób opisane, więc teraz czekam na nagrodę 😉

  Pomocne(16) Niepomocne(24)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Jowisz 25 Wrzesień 2019 08:48
  Ocena
  100

  obiecana premia z opoźnieniem ale jest. Żadnych niespodzianek więcej. proste procedury i konto. polecam

  Pomocne(3) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   podlos 2 Październik 2019 21:55

   U mnie premia też doszła. Kilka dni po terminie ale podobno jakiś problem mieli wewnętrzny i stąd opóźnienie.

 18. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:22

  I jeszcze jedno pytanko, ile skasowali was na koniec miesiąca za sms-y autoryzacyjne.
  Tak sobie liczę, że powinno to być 2 smsy (podczas podpisywania umowy i zmiany na autoryzację mobilną) czyli 40 groszy (2x20gr).
  Dalej (po włączeniu autoryzacji mobilnej) już nie powinno być żadnych kosztów tak?

 19. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:14

  Co prawda konto pekao w promocji udało się założyć bez problemu z domu, karta doszła szybko, aplikacja na android działa całkiem sympatycznie, udało się założyć konto i przejść te biometryczne autoryzacje ale do tej pory ciężko mi się się zalogować…

  • Odpowiedz
   Paulina 31 Październik 2019 16:57

   Bo zakładając rachunek przez Biometrię, czy stronę internetową masz ograniczenia w bankowości. Aby ściągnąć blokady co do zmian np:limitów dziennych czy miesiacznych, albo wnioskowania o różne produkty należy udać się do oddziału w celu podpisania stosownego dokumentu

  • Odpowiedz
   Sara36 15 Wrzesień 2019 11:31

   Ja dostałam kartę po 5 dniach. Muszę też pochwalić pracowników oddziału Pekao w moim mieście.

   Młoda, sympatyczna pani bardzo szybko i sprawnie pomogła dokończyć mi zakładanie konta (po wypełnieniu wniosku na stronie promocji), sama zainstalowała mi aplikację i wytłumaczyła jak wszystko działa.

   Naprawdę obsługa pierwsza klasa.

 20. Odpowiedz
  BETI 12 Sierpień 2019 18:31
  Ocena
  80

  Czy zapis w regulaminie w &2 :
  “zapewni jednorazowy wpływ….. kwoty min.500 zł (z wyłączeniem…………. przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów”
  nie wyklucza zasilenia tą kwotą z własnego konta w innym banku?

  Pomocne(0) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 13 Sierpień 2019 10:24

   Zauważ, że regulamin mówi o przelewach wewnętrznych.
   Czyli, zapis ten wyklucza jedynie przelewy z innych kont prowadzonych w Pekao SA (przelew wewnętrzny to przelew w ramach Pekao SA).
   Przelew wykonany ze swojego konta w innym banku, będzie oczywiście zaliczony do promocji gdyż jest to przelew zewnętrzny, a nie wewnętrzny.

   Dokładnie ten zapis brzmi:

   “…zapewni jednorazowy wpływ na Konto Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)”…

   Zasilenia ze swojego konta w innym banku są jak najbardziej prawidłowe.

 21. Odpowiedz
  SEBA 3 Sierpień 2019 14:48

  Czy jak nie chcę płacić za sms kody i w aplikacji zmienię na autoryzację właśnie poprzez ich apkę to już nie będzie obciążenia konta podczas przelewów jeśli będę je akceptować przez aplikacje ?

  • Odpowiedz
   Kristoffo 8 Sierpień 2019 13:29

   Zanim przejdziesz na mobilną autoryzację co najmniej 3 razy będziesz musiał użyć sms kodów:
   1. potwierdzenie umowy – 0,2 zł,
   2. potwierdzenie bankowości mobilnej – 0,2 zł,
   3. ustawienie autoryzacji mobilnej 0,2 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Sierpień 2019 23:57

   Tak włączenie mobilnej autoryzacji i płacenie poprzez aplikację Peopay to sposób na uniknięcie płacenia za sms kody (0,2 zł za 1 sms kod). Niestety, kilka sms kodów trzeba będzie odebrać już na start np. do potwierdzenia umowy czy właśnie aktywacji autoryzacji mobilnej

   • Odpowiedz
    Asia 21 Sierpień 2019 20:44

    Za te smsy płaci się ze swoich środków dostępnych na telefonie, czy pobiera to z konta bankowego? Bo szczerze mówiąc mam usługę telefoniczną, która uniemożliwia jakiekolwiek dodatkowe opłaty, a zakładając konto otrzymywałam smsy, ale no nie płaciłam za nie, bo to konto jeszcze nie istniało. Jestem ciekawa jak to działa.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:48

     Oczywiście z konta bankowego. Wszystkie opłaty potrącane są z konta bankowego.

 22. Odpowiedz
  Sebastian 1 Sierpień 2019 21:20

  Jeśli przeleje te 500zł jednorazowo na to konto w połowie sierpnia i wykonam transakcję kartą to czy w międzyczasie mogę z powrotem przelać kwotę na podstawowe konto, czy musi ona pozostać na tym koncie w pekao ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:20

   Jak najbardziej, po zaksięgowaniu tego 500 zł na koncie w Pekao (np. następnego dnia), możesz sobie spowrotem przelać tą kwotę na inne konto.

 23. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 19:37

  Czy są jakieś obostrzenia odnośnie kodów MCC, aby płatność kartą została uznana w poczet promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:18

   W regulaminie nie ma żadnych obostrzeń/ograniczeń co płatności bezgotówkowych kartą. Jedynie jest ogólny opis:

   …wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi….

 24. Odpowiedz
  tomek 30 Lipiec 2019 14:37

  Czy płatność blikiem w sklepie zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku i zalicza się do spełnienia warunku nagrody wraz z przelewem 500zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:27

   Płatność wykonana poprzez aplikację mobilną Peopay (np. Blikiem czy Apple Pay) jak najbardziej zwalnia z opłaty i jest “zaliczna” jako 1 płatność w miesiącu wymagana do uzyskania nagród w promocji.

 25. Odpowiedz
  Lucyna 11 Lipiec 2019 08:43

  Jak długo trzeba utrzymywać to konto, żeby zdobyć premię i kiedy ona wpłynie na konto?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:12

   Konto musi być aktywne conajmniej do daty wypłaty premii, gdyż wypłata premii nastąpi przelewem na nowo otwarte konto.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0