Promocje Pekao: 200 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym

Warunki promocji Banku Pekao są łatwe do spełnienia, a nagroda – całkiem atrakcyjna. W dodatku ROR może być darmowy, jeśli będzie się z niego odpowiednio korzystać.


Bank Pekao wystartował z kolejną akcją promocyjną, w której kusi premią pieniężną. Ofercie “Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł” warto przyjrzeć się również dlatego, że umożliwia zgarnięcie tytułowej kwoty pod prostymi warunkami. W dodatku można ją połączyć z atrakcyjną ofertą dla oszczędzających.

Promocja 200 zł

Nagrodę w promocji Pekao SA stanowi  200 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród po 100 zł, przyznawanych za otwarcie online Konta Przekorzystnego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy) .

Do promocji możemy przystąpić do 31 grudnia. Mogą z niej skorzystać nowi klienci. Wedle regulaminu są to osoby, które od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie miały w banku konta (ROR), w tym również jako współposiadacz.

By zdobyć tytułową nagrodę, trzeba:

 • do 31 grudnia przez stronę promocji otworzyć online Konto Przekorzystne wraz z kartą albo aplikacją PeoPay wraz wymaganymi zgodami,
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zasilić rachunek pojedynczym wpływem min. 500 zł i wykonać 1 płatność bezgotówkową kartą lub aplikacją (pierwsza nagroda 100 zł)
 • w każdym z następnych trzech miesięcy dokonać tych samych aktywności czyli: 1 płatności bezgotówkowej kartą lub aplikacją Peopay oraz wpływu w wysokości min. 500 zł (druga nagroda 100 zł).

O czym warto pamiętać?

Jeśli w trakcie zakładania rachunku system nie będzie mógł zweryfikować Twojej tożsamości i poprosi Cię o wizytę w oddziale, otwarcie rachunku w oddziale również zostanie uznane za spełnienie warunków promocji. W tym przypadku za moment spełnienia warunku założenia konta uważa się moment zawarcia umowy w oddziale.

Zgodnie z regulaminem promocji wpływ 500 zł na konto w danym miesiącu musi być jednorazowy, nie może być to suma przelewów (np. 2 przelewy po 250 zł).

Dodatkowo jako wpływów bank nie będzie akceptował: wpłat gotówkowych, rozliczeń depozytów terminowych lub kredytów/pożyczek oraz własnych przelewów wewnętrznych (z innych rachunków prowadzonych w  Pekao SA).

Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie jednorazowo min. 500 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta (jedna transakcja kartą i wpływ 500 zł) to już w kolejnym nastąpi wypłata pierwszej nagrody 100 zł.

Drugą nagrodę  100 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków aktywności w kolejnych trzech miesiącach. Sam przelew zostanie wykonany do 29 maja 2020 r.

Proste przykłady:

1. Otwieramy konto 12 listopada. Zasilamy je kwotą 500 zł i wykonujemy jedną płatność kartą do 31 grudnia. 100 zł premii bank przelewa nam w styczniu.  W styczniu, lutym i marcu ponownie zasilamy konto kwotą 500 zł i wykonujemy jedną transakcję bezgotówkową. Odbieramy 100 zł w maju.

2. Otwieramy konto 12 grudnia. Tym razem pojedynczy wpływ 500 zł i jedną transakcję kartą robimy do końca stycznia. 100 zł premii bank przelewa nam w lutym.  W każdym z miesięcy: luty, marzec, kwiecień ponownie zasilamy konto kwotą 500 zł i dokonujemy jednej transakcji kartą. Drugie 100 zł odbieramy do 29 maja 2020.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 3% do 30 000 zł

Premia za otwarcie konta, to nie jedyny bonus jaki możemy uzyskać aktualnie, zakładając konto w Pekao.

Dodatkowo w ramach kolejnej akcji specjalnej “3% na Koncie Oszczędnościowym” można otworzyć konto oszczędnościowe ze stawką 3 proc. w skali roku dla salda do 30 tys. zł.  Oprocentowanie jest naliczane przez sześć miesięcy. Standardowe wynosi 0,7 proc.

Z promocji można skorzystać otwierając konto oszczędnościowe Pekao do 8 stycznia 2020. Trzeba być nowym klientem lub klientem z niskimi saldami rachunków (0 – 50 zł).

KwotaOprocentowanie w skali roku przez 6 miesięcy
do 30 000 zł 3,0%
powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Na koncie najbardziej skorzystają osoby do 26 roku życia, które bez żadnych dodatkowych warunków są zwolnione z opłat za prowadzenie konta, użytkowanie karty płatniczej i wypłaty z bankomatów.

Dla osób starszych Konto Przekorzystne jest warunkowo darmowym ROR-em. Opłat w wysokości 6 zł (konto) i 3 zł (karta) unika się, jeśli w każdym miesiącu na rachunek wpłynie 500 zł i wykona się jedną płatność kartą lub aplikacją.

Trzeba uważać na przelewy internetowe. Darmowe są tylko te do zdefiniowanych odbiorców. Za pozostałe płaci się 20 groszy od sztuki, a dokładniej tyle kosztuje sms kod do potwierdzenia transakcji. Czy można uniknąć płacenia za sms kody? Tak, należy ściągnąć aplikację mobilną banku Peopay, włączyć mobilną autoryzację i przez nią potwierdzać wykonywane transakcje (np. przelewy).

Płatne są też obce bankomaty (2 proc, min. 5 zł). Jednak jeśli spełnimy warunek aktywności, możemy dwukrotnie w każdym miesiącu bez prowizji pobrać gotówkę w takiej maszynie.

Co ciekawe w takim układzie wszystkie operacje w urządzeniach zagranicznych są wolne od opłat. Lecz nie dotyczy to ewentualnych prowizji operatorów tych bankomatów.

Nasza pełną recenzje Konta Przekorzystnego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Ocena promocji

Biorąc pod uwagę wymogi oferty, nakład pracy i wysokość nagrody, promocja Pekao należy do najkorzystniejszych  promocji bankowych na rynku (listopad 2019). Nieskomplikowane zasady i łatwe do zrealizowania warunki podstawowej premii (200 zł) sprawiają, że jest ona łatwo osiągalna zarówno dla osób pracujących jak i studentów (wpływem nie musi być wynagrodzenie ale np. przelew z innego banku).

Jednocześnie spełnienie koniecznych dla zdobycia premii wymogów sprawia, że klient jest zwolniony z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej i nieograniczone wypłaty z bankomatów.

Jeśli nie chcemy przenosić całych swoich finansów do Banku Pekao, możemy potraktować jego konto jako dodatkowe.

Przy odpowiedniej optymalizacji nie będzie nas ono nic kosztować. Ustawiamy zlecenie stałe na 500 zł ze swojego głównego ROR-u i pamiętamy o tym, żeby choć raz w miesiącu zapłacić kartą albo apką banku z żubrem. Dzięki temu unikniemy opłat związanych z utrzymaniem rachunku.

Konto Przekorzystne

PROMOCJA: 200 za otwarcie i 3% na koncie oszczędnościowym

+ 200 zł premii i 3% na KO
47 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja 200 zł

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.7Ocena Użytkowników
Ocena
9.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
51 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Paulina 31 Październik 2019 16:54

  Nie ma możliwości prowadzenia samego rachunku oszczędnościowego. Warunkiem jaki trzeba spełnić, by mieć KO jest posiadanie ROR bo KO jest SUB Kontem

 2. Odpowiedz
  rwd 5 Październik 2019 09:50

  @Adam niestety nie ma takiej możliwości ale polecam jeszcze się upewnić w oddziale.
  @Podlos są takie osoby które tylko czekają na takie okazje i promocję, żeby zgarnąć kasę i elo. :<

 3. Odpowiedz
  Adam 1 Październik 2019 06:30
  Ocena
  100

  Witam.
  Czy po zgarnięciu premii we wrześniu mogę zamknąć ROR i zostawic samo konto oszczędnościowe oprocentowane promocyjnie 3% przez 6 miesięcy?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   podlos 2 Październik 2019 21:54

   Zawsze możesz spróbować tak zrobić aczkolwiek nie pamiętam czy było coś w temacie konta osczędnosciowego zapisane w umowie kiedy można je otwierać a kiedy nie. Poza tym dla 100zł premii chcesz sie tyle bawić? Nie lepiej po prostu korzystać z konta ?

 4. Odpowiedz
  Jowisz 25 Wrzesień 2019 08:48
  Ocena
  100

  obiecana premia z opoźnieniem ale jest. Żadnych niespodzianek więcej. proste procedury i konto. polecam

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   podlos 2 Październik 2019 21:55

   U mnie premia też doszła. Kilka dni po terminie ale podobno jakiś problem mieli wewnętrzny i stąd opóźnienie.

 5. Odpowiedz
  Natalia 23 Wrzesień 2019 17:56
  Ocena
  100

  Konto założyłam sobie online, łatwo i prosto, wszystko w jasny sposób opisane, więc teraz czekam na nagrodę 😉

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Sara 2 Październik 2019 21:22

   A jak dokładnie działa zakładanie konta za pomocą biometrii? Co tam trzeba zrobić/ pokazać ?

 6. Odpowiedz
  Maja 23 Wrzesień 2019 11:35
  Ocena
  100

  Promocja fajna i łatwa, a z kontem nie mam żadnych problemów, więc jak najbardziej na plus

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  tymek 23 Wrzesień 2019 08:39
  Ocena
  100

  premia w końcu do mnie doszła wiec jestem w pełni zadowolony. Zależało mi na sprawnej aplikacji – udało się.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Alicja 16 Wrzesień 2019 23:55

  Witajcie, konto założyłam w lipcu, w sierpniu i we wrześniu ! zrobiłam przelewy na 500 pln i po jednej transakcji kartą, bonus powinien być wypłacony dziś tj. 16.09 – niestety brak na rachunku. czy ktoś ma podobną sytuację?
  Alicja

 9. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:22

  I jeszcze jedno pytanko, ile skasowali was na koniec miesiąca za sms-y autoryzacyjne.
  Tak sobie liczę, że powinno to być 2 smsy (podczas podpisywania umowy i zmiany na autoryzację mobilną) czyli 40 groszy (2x20gr).
  Dalej (po włączeniu autoryzacji mobilnej) już nie powinno być żadnych kosztów tak?

 10. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:14

  Co prawda konto pekao w promocji udało się założyć bez problemu z domu, karta doszła szybko, aplikacja na android działa całkiem sympatycznie, udało się założyć konto i przejść te biometryczne autoryzacje ale do tej pory ciężko mi się się zalogować…

  • Odpowiedz
   Paulina 31 Październik 2019 16:57

   Bo zakładając rachunek przez Biometrię, czy stronę internetową masz ograniczenia w bankowości. Aby ściągnąć blokady co do zmian np:limitów dziennych czy miesiacznych, albo wnioskowania o różne produkty należy udać się do oddziału w celu podpisania stosownego dokumentu

  • Odpowiedz
   Sara36 15 Wrzesień 2019 11:31

   Ja dostałam kartę po 5 dniach. Muszę też pochwalić pracowników oddziału Pekao w moim mieście.

   Młoda, sympatyczna pani bardzo szybko i sprawnie pomogła dokończyć mi zakładanie konta (po wypełnieniu wniosku na stronie promocji), sama zainstalowała mi aplikację i wytłumaczyła jak wszystko działa.

   Naprawdę obsługa pierwsza klasa.

 11. Odpowiedz
  Budryk 2 Wrzesień 2019 21:24
  Ocena
  100

  Chyba najłatwiejsza promocja ze wszystkich, warunki bardzo proste. Trochę jest zabawy z zakładaniem konta, ale da się to przejść.

  + ZALETY: super łatwe warunki - 1 przelew na 500 zł + 1 transakcja super oprocentowane konto oszczędnościowe (3%) i to aż na pół roku
  - WADY: nagroda mogłaby być wyższa (w poprzedniej edycji było 200 zł, ale warunki były trudniejsze)
  Pomocne(10) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  mlody 31 Sierpień 2019 12:11

  Mam takie pytanie, założyłem Konto Przekorzystne bez konta oszczędnościowego w systemie online. W jaki sposób mogę założyć konto oszczędnościowe by jeszcze skorzystać z promocji oprocentowania(3%)? Czy teraz mogę w ogóle skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2019 15:09

   Spróbuj w bankowości internetowej konta przekorzystnego, wypełnić wniosek o konto oszczędnościowe lub zadzwoń poprostu na infolinie banku.

 13. Odpowiedz
  w 27 Sierpień 2019 11:46

  Mam pytanie, skąd będę wiedziała, że warunki promocji jeszcze mnie dotyczą. Zapis, że tylko pierwsze 10 000tys. osób może skorzystać z promocji jest niejasny. Czy bank automatycznie o tym zawiadamia, czy zakładam konto, a później się okazuje, że już za późno, bo za dużo osób skorzystało z promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Sierpień 2019 13:46

   W promocjach bankowych działa to tak, że jak limit uczestników danej promocji zostaje wyczerpany to bank wyłącza możliwość założenia konta poprzez stronę promocji, a także pojawia się na jej stronie informacja o jej zakończeniu.

   Tak więc, jeśli udało Ci się wypełnić wniosek o założenie konta na stronie promocji – mieścisz się w limicie uczestników (10 000) i automatycznie bierzesz w niej udział.

 14. Odpowiedz
  rafal 23 Sierpień 2019 17:11

  jak to jest z wcześniejszą wypłatą pieniędzy z konta oszczędnościowego a ewentualną utratą pieniędzy?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Sierpień 2019 15:06

   O jaka utratę pieniędzy Ci chodzi?

   To jest normalne konto oszczędnościowe – co miesiąc bank dopisuje Ci odsetki.
   Swoje oszczędności możesz przelać w każdej chwili z konta oszczędnościowego na osobiste bez utraty urosłych odsetek i sobie je wypłacić.

   Polecam wykonywać takie przelewy wewnętrzne miedzy swoimi rachunkami (kontem osobistym a oszczędnościowym) z poziomu aplikacji mobilnej PeoPay – wtedy mamy do dyspozycji za darmo nieograniczoną ilość przelewów z konta oszczędnościowego na osobiste (co jest rzadkością na rynku – standardem jest darmowy pierwszy przelew w miesiącu).

 15. Odpowiedz
  Klaudia 14 Sierpień 2019 11:08

  Jeśli założę konto 12.08.2019 r to pierwszy wpływ (500PLN) na konto musi odbyć się do 31 sierpnia aby zaliczało się to do nagrody, zgadza się?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 14 Sierpień 2019 11:20

   Zgodnie z regulaminem promocji pierwszy wpływ 500 zł i pierwszą transakcję bezgotówkową masz wykonać we wrześniu:

   …w pierwszym miesiącu kalendarzowym o po miesiącu zawierającym Dzień przystąpienia do Promocji…

   Jest to warunek otrzymania pierwszej nagrody 100 zł.

   Drugie 100 zł otrzymamy za dokonanie zasilenia konta kwotą 500 zł i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej w każdym z kolejnych 3 miesięcy czyli: październiku, listopadzie i grudniu.

 16. Odpowiedz
  BETI 12 Sierpień 2019 18:31
  Ocena
  80

  Czy zapis w regulaminie w &2 :
  “zapewni jednorazowy wpływ….. kwoty min.500 zł (z wyłączeniem…………. przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów”
  nie wyklucza zasilenia tą kwotą z własnego konta w innym banku?

  Pomocne(0) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 13 Sierpień 2019 10:24

   Zauważ, że regulamin mówi o przelewach wewnętrznych.
   Czyli, zapis ten wyklucza jedynie przelewy z innych kont prowadzonych w Pekao SA (przelew wewnętrzny to przelew w ramach Pekao SA).
   Przelew wykonany ze swojego konta w innym banku, będzie oczywiście zaliczony do promocji gdyż jest to przelew zewnętrzny, a nie wewnętrzny.

   Dokładnie ten zapis brzmi:

   “…zapewni jednorazowy wpływ na Konto Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)”…

   Zasilenia ze swojego konta w innym banku są jak najbardziej prawidłowe.

 17. Odpowiedz
  Sebastian 6 Sierpień 2019 10:02

  Mam takie pytanie, założyłem konto wraz z kontem oszczędnościowym. Na koncie przekorzystnym w aplikacji pokazuje oprocentowanie 0% a na koncie oszczędnościowym jest “-“. Czy to się zmieni jak wpłyną do nich środki czy jak to wygląda?

  • Odpowiedz
   Katalina 6 Sierpień 2019 11:35

   Też jestem ciekawa, w bankowości elektronicznej rzeczywiście nie ma podanego oprocentowania..
   …napisałam do nich zapytanie przez przez serwis online … zobaczymy co mi odpowiedzą…

   Z drugiej strony zobacz, że na umowie to oprocentowanie promocyjne (3%) jest podane w tabelce na pierwszej stronie, więc w razie czego jest podstawa do reklamacji…

   • Odpowiedz
    Jacek 30 Sierpień 2019 13:09

    Czy pojawiło się już u Pani to oprocentowanie? czy dalej jest “-” ? u mnie cały czas jest kreska a nie 3%…

    • kamillla 13 Wrzesień 2019 11:10

     Nie widać % lecz jest ono na umowie, odsetki za sierpień mi dobrze naliczyli.
     Więc wszystko jest jak najbardziej OK.

 18. Odpowiedz
  Sebek 6 Sierpień 2019 00:02
  Ocena
  100

  O co dokładnie chodzi z tą biometrią przy zakładaniu konta?

  Pomocne(1) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Katalina 6 Sierpień 2019 11:46

   Ta biometria to zrobienie zdjęcia twojego dowodu oraz proste polecenia przed kamerą/telefonem typu głowa w prawo / lewo / mrugnij.

 19. Odpowiedz
  Urszula 5 Sierpień 2019 23:36

  Dzień dobry, założyłam w banku w placówce pekao to konto na PAPIERZE. Doradczyni upiera się, że też należy mi się promocja. W Gdańsku nie ma komputerów dla klientów, aby z pomocą doradcy to założyć. Sama nie umiem. Wpłaciłam 30.000 bo myślałam że jest to transakcja wiązana. Jedną piecsetką załatwię 5 wpłat. Zalapie się na promocję 200 zl czy się nie zalapie.?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 13 Sierpień 2019 10:39

   1. Zgodnie z regulaminem promocji wniosek musi być wypełniony online poprzez stronę promocji (trzeba kliknąć przycisk “Załóż konto online” i postępować dalej wg podanych instrukcji)

   2. Zasilenia konta kwotą min. 500 zł muszą odbywać się w dokładnie tych miesiącach, których wymaga regulamin. Krok po kroku opisaliśmy to w tym akapicie.

 20. Odpowiedz
  PIOTR 5 Sierpień 2019 22:52

  Czy jeśli złożyłem wniosek to muszę udać się do placówki, żeby dostać kartę czy dostanę pocztą ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Sierpień 2019 23:45

   Karta powinna zostać do Ciebie przesłana listem w ciągu ok. 7 dni.

 21. Odpowiedz
  Zbigniew 5 Sierpień 2019 20:14

  Czy aby spełnić warunki promocji trzeba posiadać kartę do konta, czy wystarczy apka do płacenia w sklepie?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Sierpień 2019 00:16

   Posiadanie karty nie jest wymagane w tej promocji. Możesz zamiast karty ściągnąć aplikację mobilną banku PeoPay i to nią dokonywać płatności za zakupy np. poprzez BLIK. Tego typu płatność jest zgodna z regulaminem promocji i spełnia warunki transakcji bezgotówkowej.

 22. Odpowiedz
  SEBA 3 Sierpień 2019 14:48

  Czy jak nie chcę płacić za sms kody i w aplikacji zmienię na autoryzację właśnie poprzez ich apkę to już nie będzie obciążenia konta podczas przelewów jeśli będę je akceptować przez aplikacje ?

  • Odpowiedz
   Kristoffo 8 Sierpień 2019 13:29

   Zanim przejdziesz na mobilną autoryzację co najmniej 3 razy będziesz musiał użyć sms kodów:
   1. potwierdzenie umowy – 0,2 zł,
   2. potwierdzenie bankowości mobilnej – 0,2 zł,
   3. ustawienie autoryzacji mobilnej 0,2 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Sierpień 2019 23:57

   Tak włączenie mobilnej autoryzacji i płacenie poprzez aplikację Peopay to sposób na uniknięcie płacenia za sms kody (0,2 zł za 1 sms kod). Niestety, kilka sms kodów trzeba będzie odebrać już na start np. do potwierdzenia umowy czy właśnie aktywacji autoryzacji mobilnej

   • Odpowiedz
    Asia 21 Sierpień 2019 20:44

    Za te smsy płaci się ze swoich środków dostępnych na telefonie, czy pobiera to z konta bankowego? Bo szczerze mówiąc mam usługę telefoniczną, która uniemożliwia jakiekolwiek dodatkowe opłaty, a zakładając konto otrzymywałam smsy, ale no nie płaciłam za nie, bo to konto jeszcze nie istniało. Jestem ciekawa jak to działa.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:48

     Oczywiście z konta bankowego. Wszystkie opłaty potrącane są z konta bankowego.

 23. Odpowiedz
  Sebastian 1 Sierpień 2019 21:20

  Jeśli przeleje te 500zł jednorazowo na to konto w połowie sierpnia i wykonam transakcję kartą to czy w międzyczasie mogę z powrotem przelać kwotę na podstawowe konto, czy musi ona pozostać na tym koncie w pekao ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:20

   Jak najbardziej, po zaksięgowaniu tego 500 zł na koncie w Pekao (np. następnego dnia), możesz sobie spowrotem przelać tą kwotę na inne konto.

 24. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 19:37

  Czy są jakieś obostrzenia odnośnie kodów MCC, aby płatność kartą została uznana w poczet promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:18

   W regulaminie nie ma żadnych obostrzeń/ograniczeń co płatności bezgotówkowych kartą. Jedynie jest ogólny opis:

   …wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi….

 25. Odpowiedz
  tomek 30 Lipiec 2019 14:37

  Czy płatność blikiem w sklepie zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku i zalicza się do spełnienia warunku nagrody wraz z przelewem 500zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:27

   Płatność wykonana poprzez aplikację mobilną Peopay (np. Blikiem czy Apple Pay) jak najbardziej zwalnia z opłaty i jest “zaliczna” jako 1 płatność w miesiącu wymagana do uzyskania nagród w promocji Pekao 200 zł.

 26. Odpowiedz
  Lucyna 11 Lipiec 2019 08:43

  Jak długo trzeba utrzymywać to konto, żeby zdobyć premię i kiedy ona wpłynie na konto?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:12

   Konto musi być aktywne conajmniej do daty wypłaty premii, gdyż wypłata premii nastąpi przelewem na nowo otwarte konto.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0