Promocje Pekao: 7% dla oszczędności + 200 zł za konto + 100 zł dla dziecka

Aktualizacja - 2024.06.04

Ruszyła nowa promocja Banku Pekao, w której łatwo można zdobyć 200 zł za otwarcie konta osobistego.  Do tego w równoległych akcjach można zyskać: 100 zł za założenie konta dziecku, a także atrakcyjnie ulokować swoje oszczędności (konto oszczędnościowe na 7% w skali roku).

Przyzwyczailiśmy się do tego, że mniejsze banki zabiegają o klientów, proponując im różne bonusy. Jednak te duże, a przynajmniej część z nich, także organizują promocje z atrakcyjnymi nagrodami. Otwarcie w nich konta osobistego może się opłacić.

Nawet 300 zł w promocjach

Świetnym przykładem jest Bank Pekao, czyli nr 2 na polskim rynku. W zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków proponuje on 200 zł w gotówce.

Ale to nie wszystko! Na klientów mających potomstwo (młodsze lub nastoletnie) czeka kolejne 100 zł w gotówce za otwarcie konta dla dzieci lub młodzieży.

Razem daje to premię o wartości dochodzącej do 300 zł!

W banku Pekao SA znajdziemy również dobrze oprocentowane produkty oszczędnościowe. Bank ma w ofercie m. in. promocyjne konto oszczędnościowe ze stawką 7% w skali roku (przez 5 miesięcy).

powrót do menu ↑

Łatwe 200 zł na start

Trwająca do 13 czerwca 2024 r. akcja specjalna skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie mają i od 1 listopada 2021 nie miały w Banku Pekao ROR-u lub lokaty.

Jak zdobyć premię 200 zł za otwarcie konta osobistego? Trzeba:

1Do 13 czerwca 2024 r. przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne z kartą debetową (np. Mastercard Debit FX) i aplikacją PeoPay.

We wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uwaga! W promocji biorą udział jedynie wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay).

Przejdź na stronę promocji

Umowę można zawrzeć metodą na selfie (fotoweryfikacja na smartfonie) lub poprzez logowanie do swojego konta w innym banku (najszybsza i najprostsza metoda). Ewentualnie, gdyby weryfikacja tożsamości okazała się niemożliwa, można sfinalizować proces w placówce.

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zrealizować 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub zbliżeniowo w aplikacji PeoPay na dowolne kwoty.

Jeśli więc Konto Przekorzystne otworzymy w kwietniu, wymagania spełniamy w maju, czerwcu i lipcu.  Przy umowie zawartej w maju, płatności realizujemy w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Kiedy otrzymamy nagrodę?

Termin wypłaty premii 200 zł zależy od daty zawarcia umowy.

Jeśli konto założymy w kwietniu, nagrodę otrzymamy do 15 września 2024 r. W przypadku zawarcia umowy w maju będzie to to: 15 październik 2024 r. Z kolei przy umowie zawartej w czerwcu: 15 listopad 2024 r.

powrót do menu ↑

Zwiększamy premię – 100 zł za konto dla dziecka

To propozycja dla klientów mających potomstwo w wieku 0-17 lat, którzy nie uczestniczyli w poprzednich odsłonach promocji dla dzieci.

Jak otrzymać 100 zł za otwarcie konta dziecku w Banku Pekao?

1Do 20 maja 2024 r. zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i tego samego dnia zapisać dziecko do promocji.

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

2Zapewnić, by w dniu 30 czerwca 2024 r.  na koncie dziecka znajdowało się  ponad 200 zł (np. 201 zł).

1Do 20 maja 2024 r. zawrzeć umowę o wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne dla młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,  karta Mastercard PeoPay KIDS oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS) oraz tego samego dnia zapisać dziecko do promocji.

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

2Do 30 czerwca 2024 r.  min. raz zalogować się do aplikacji mobilnej Peopay KIDS oraz dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą dziecka lub blikiem.
1Do 20 maja 2024 r. zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę i aplikację Peopay oraz zapisać dziecko do promocji tego samego dnia co otwarcie produktów.

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

2Do 30 czerwca 2024 r. min. raz zalogować sie do aplikacji mobilnej Peopay oraz dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą nastolatka lub aplikacją Peopay.

Jeśli warunki zostaną spełnione, bank wypłaci premię 100 zł na konto dziecka do 31 lipca 2024 r.

Obowiązuje zasada, że im więcej dzieci, tym większa premia. Przykład: zakładając konta dwójce dzieci można zyskać dodatkowo 200 zł (2 x 100 zł).

Szczegółowo ta promocja została przeanalizowana tutaj.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 7%

pekao konto oszczędnościowe 7Premia za otwarcie konta to niejedyna zaleta skorzystania z oferty Banku Pekao. Znajdziemy tam również dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe.

Uwaga!  Do założenia konta oszczędnościowego ze stawką 7% w skali roku uprawnieni są nowi klienci (okres karencji jest liczony od 1 lipca 2023 r.) i ci z dotychczasowych, którzy w okresie od 1 lipca 2023 r. do 3 kwietnia 2024 r. mieli średnie miesięczne saldo na rachunkach w banku Pekao w każdym miesiącu poniżej 2000 zł.

Wyższe odsetki wypłacane są przez 5 miesięcy od otwarcia rachunku. Promocyjny kupon obejmuje środki do 100 tys. zł.

Ważne jest również to, by konto oszczędnościowe otworzyć w trakcie jednego procesu z Kontem Przekorzystnym lub w bankowości internetowej do 13 czerwca 2024 r.

Nasza pełną recenzje konta oszczędnościowego można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Konto Przekorzystne Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł karta Visa Debit FX: 4 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - Pekao SA
0 zł - pierwsze 2 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
(warunek: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą w mies.)
2,3%, min. 5 zł - pozostałe

W standardzie prowadzenie Konta Przekorzystnego jest darmowe. Za kartę Mastercard Debit FX płaci się 4 zł miesięcznie, jeśli nie zapewni się wpływu na ROR min. 500 zł i nie wykona plastikiem min. jednej płatności bezgotówkowej. Natomiast dostęp do obcych bankomatów obarczony jest prowizją 2,3 proc. (min. 5 zł). Jednak spełnienie opisanych wyżej wymogów sprawia, że za pierwsze dwie operacje w miesiącu klient nie jest obciążany kosztami.

Przy czym osoby do 26 lat nie ponoszą kosztów obsługi plastików ani wypłat z obcych maszyn.

Rachunki dla dzieci są zupełnie darmowe.

Nasza pełną recenzje Konta Przekorzystnego można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocje Banku Pekao można polecić tym, którzy szukają darmowego ROR-u oraz chcą dobrze i bezpiecznie ulokować oszczędności, a do tego w łatwy sposób zgarnąć dodatkowy bonus. Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu ROR-u wykażą się niewielką aktywnością (5 płatności kartą), a wzbogacą się o 200 zł.

A jeśli są rodzicami, zgarną kolejne 100 zł. Wystarczy, że zawrą umowę o pakiet produktów dla dzieci i wykonają proste aktywności.

Co z kosztami? Łatwo ich uniknąć. Zwolnienie z opłaty za plastik wymaga zapewnienia wpływu na ROR min. 500 zł i wykonania kartą min. jednej płatności bezgotówkowej. Dzięki tej aktywności zyskuje się też możliwość dwóch darmowych wypłat z obcych maszyn w miesiącu.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji Pekao, ale tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Do zyskania jest nawet 2000 zł w promocji Pekao dla firm.
Konto Przekorzystne + Konto Oszczędnościowe 7%

Kumulacja promocji

+ 300 zł premii i 7% na KO
1 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
23 opinie
Kumulacja promocji

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
69 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Jarek 1 Czerwiec 2024 19:24

  Witam. A jakie są limity przelewów do i z konta zwykłego, a jakie przez aplikację i także wewnętrzne przelewy. Jakbym chciał przelać 30000 z innego konta na oszczędnościowe to mogę czy nie?

 2. Odpowiedz
  Sylwester 16 Luty 2024 09:23
  Ocena
  80

  Czy ten przelew 500 zł ma być na konto przekorzystne czy może być od razu na konto oszczędnościowe? i wtedy jest liczone jako wpłata na konto.

  - WADY: Brak
  Pomocne(0) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 19 Luty 2024 14:19

   Przelew 500 zł robisz na konto przekorzystne (by być zwolnionym z opłaty za kartę), a potem przelewasz sobie z osobistego na oszczędnościowe.

 3. Odpowiedz
  Krzych 17 Marzec 2023 15:20
  Ocena
  100

  500 zł wpłaty co miesiąc dalej może być z własnego konta w innym banku? Na stronie promocji jest tak “Brak opłat za obsługę karty do konta (…) w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (Z WYŁĄCZENIEM WPŁAT GOTÓWKI, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów)

  Pomocne(27) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Marucha 18 Marzec 2023 19:12

   Tak , jak najbardziej może być to przelew 500 zł z konta w innym banku.
   Ja sobie do tego celu ustawiłem zlecenie stałe w santanderze by mi co miesiąc na konto w Pekao wpływało to 500 zł.

   • Odpowiedz
    Aero 5 Kwiecień 2023 07:41

    Opisane jest też żeby nie było tej opłaty za kartę należy wykonać operacje bezgotówkową, czyli jakbym zrobił przelew do innego banku (oczywiście swojego) to warunek zostanie spełniony ?

    • Ania - Tanie-Konto.pl 6 Kwiecień 2023 09:32

     Musisz conajmniej raz w miesiącu zrobić jedna płatność kartą na dowolną kwotę.

     Na stronie promocji masz to tak opisane:
     Brak opłat za obsługę karty do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą – w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. w kolejnym miesiącu kalendarzowym, bank nie pobierze opłaty. Do ukończenia 26. roku życia za ww. usługi dotyczące Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowe 0 zł.

 4. Odpowiedz
  Michał 5 Marzec 2023 17:30

  Rejestrując kartę kredytową w Bezcennych Chwilach (i mając też niezarejestrowaną debetówkę) była informacja, że transakcje z wszystkich kart na koncie Pekao liczą się do promocji “8000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile o wartości ok. 100 zł”.
  Teraz obowiązuje nowa promocja Bezcenne Chwile “odbierz 2 x 50 zł na nagrody u partnerów. Akcja promocyjna trwa od 15.02.2023 do 17.05.2023 r.”.
  Pytanie – czy zwykła karta debetowa (wydana do konta założonego w listopadzie ’22), którą zarejestrowałem właśnie w programie BCH będzie brała udział w tej promocji?

 5. Odpowiedz
  Dark 16 Listopad 2022 11:21
  Ocena
  100

  Należy zrealizować 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową – czy można to zrobić pójsciem do sklepu jednego dnia i kupnem przykładowo 5 czekolad i każdą jedną czekolade rozłożyć na jedną tranzakcje? I cały miesiąc mieć z głowy, nie martwiąc sie ile zrobiło sie tranzakcji?

  Pomocne(87) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 17 Listopad 2022 18:33

   Nie ma żadnych ograniczeń w tym temacie. Możesz zrobić 5 płatności jednego dnia i warunek zaliczony. Kwota dowolna – może to być 5 czekolad czy bułek osobno opłaconych kartą (5 paragonów) 🙂

 6. Odpowiedz
  Michał 15 Listopad 2022 19:25

  Czy u Was widnieje przy koncie oszczędnościowym informacja o oprocentowaniu? U mnie po ponad tygodniu od przelania środków nadal brak informacji.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 17 Listopad 2022 18:31

   W Pekao nie widać w szczegółach konta tego % lecz powinno ono być na umowie do konta oszczędnościowego, sprawdź.
   U mnie jak zakładałem tutaj konto oszczędnościowe z jakiś rok temu to tez tak było. Jak widac jeszcze tego nie poprawili.
   Tutaj też o tym było w opiniach:
   https://www.tanie-konto.pl/pekao/konto-oszczednosciowe-pkosa/#comments

   Jeśli chcesz konkretnej odpowiedzi to zapytaj się w bankowości internetowej przez “Wiadomości”.
   Tam ci konkretnie odpowiedzą.

   • Odpowiedz
    Michał 17 Listopad 2022 18:40

    Potwierdziłem na infolinii, faktycznie nie wpadłem na to, żeby sprawdzić w umowie, dzięki. Faktycznie są świadomi, że ta informacja się nie pojawia.

 7. Odpowiedz
  Grejson 5 Listopad 2022 17:28
  Ocena
  100

  To aż nieprawdopodobne, że państwowy bank jakim jest Pekao, daje dzisiaj wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i lokatach niż większość banków komercyjnych.

  + ZALETY: 8% na koncie oszczędnościowym do 200k nieograniczona liczba wypłat z konta oszczędnościowego przez apkę (w większości banków tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa) duży, bezpieczny bank kontrolowany przez Skarb Państwa (pośrednio przez PZU)
  Pomocne(14) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Lucyna 2 Wrzesień 2022 08:43

  Jak długo trzeba utrzymywać to konto, żeby zdobyć premię i kiedy ona wpłynie na konto?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2022 21:12

   Konto musi być aktywne conajmniej do daty wypłaty premii, gdyż wypłata premii nastąpi przelewem na nowo otwarte konto.

 9. Odpowiedz
  Budryk 1 Wrzesień 2022 09:24

  Chyba najłatwiejsza promocja ze wszystkich, warunki bardzo proste. Trochę jest zabawy z zakładaniem konta, ale da się to przejść.

 10. Odpowiedz
  Pablo 5 Czerwiec 2022 19:37

  Witam,
  Poróbowałem założyć konto metodą na selfi. Pomimo prawidłowej weryfikacji tożsamości nie mogłem dokończyć złożenia wniosku. Okazało się że w banku jest mój pesel gdyż ponad 10 lat temu byłem ich klientem. Czy jedynym rozwiązaniem jest wizyta w banku. Co z premią 200zł
  Pozdrawiam

  • Odpowiedz
   Zieciu 3 Sierpień 2022 12:47

   Witam. Tego nie pisza ani nie mówia …zakladssz konto (bo liczydz na 200 zl) przekorzystne i musisz do konta dodac pakiet Komfort. Bez tego nie licz na żadne bonusy. Ja sie przeliczylem. Pakiet Konfort nie oplaca sie woążesz sie umowa czyli płacac za pakiet przez caly okres zawarty w umowie te 200 bonusu co nivy oferyja bankowi 2 x sie zwraca . Pomyslcie -nie sie dalem nabrac

   • Odpowiedz
    Dociekliwy 3 Sierpień 2022 13:36

    Nie siej fermentu.
    W tej edycji promocji , nie musisz brać żadnego pakietu Komfort (chodzi o ubezpieczenia).
    Tak było w starych promocjach – ale z tego co pamiętam przez 6 miesięcy ten pakiet był bezpłatny, a potem można było z niego zrezygnowac (ja tak zrobiłem, więc nie wiem z czym masz problem mimo wszystko).

    W obecnej edycji musisz tylko założyć konto, nie musisz brać żadnych pakietów.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Czerwiec 2022 09:36

   Teoretycznie jeśli w oddziale dokończą twój wniosek, zaczęty przez selfie to powinno wszystko zostać spełnione

   W regulaminie promocji 200 z masz takie zdanie:

   …Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony…

   • Odpowiedz
    Pablo 10 Czerwiec 2022 14:38

    Witam,
    Tak jak pisałem weryfikacja jest pozytywna. System wykrył pesel i każe się logować do serwisu pekao (nie mam loginu) lub dzwonić na infolinię. Nie jestem dla banku nowym klientem co wyklucza mnie (chyba) z promocji.
    Pozdrawiam

 11. Odpowiedz
  Sebek 16 Maj 2022 00:02

  Ta lokata rentierska 6% na 3 lata to świetna lokata na długi okres. Do tego urosłe odsetki są wypłacane co kwartał.

  Chyba najlepsza lokata długoterminowa dostępna na rynku. Czy tutaj jest gdzieś haczyk?

  • Odpowiedz
   Rus 24 Październik 2022 18:22

   Tak, inflacja 18%

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Maj 2022 22:48

   Oprocentowanie rzeczywiście wysokie, szczegółowa tabela oprocentowania z warunkami jest tutaj.

   Jedyny haczyk jest taki, że nie opłaca się jej zerwać przed terminem, bo utracimy wszystkie urosłe już odsetki (zostaną potrącone z lokaty):

   Lokata Rentierska może być otwierana jako lokata odnawialna lub nieodnawialna, zgodnie z dyspozycją Klienta. Odsetki od Lokaty Rentierskiej są wypłacane na rachunek Klienta za 3-miesięczne okresy obrachunkowe. Jeżeli Klient złoży dyspozycję wypłaty środków z lokaty przed upływem 36-miesięcznego okresu lokaty, Bank odejmie od kwoty lokaty sumę wszystkich wypłaconych wcześniej odsetek.

 12. Odpowiedz
  Michal 8 Marzec 2022 13:18

  Czy bank pobiera jakieś opłaty przy zamykaniu konta?

  • Odpowiedz
   karo 17 Marzec 2022 13:40

   Byliśmy w banku i nie ma żadnych opłat związanych z zamknięciem konta. Niestety trzeba to zrobić w oddziale banku.

   • Odpowiedz
    Radosław 27 Marzec 2023 00:35

    Ja zamykałem konto przez aplikację bardzo łatwo i szybko.

 13. Odpowiedz
  Kart 30 Wrzesień 2021 22:43

  Czy, żeby uzyskać money-back muszę wydać pieniądze w sklepie czy istnieje jakiś sposób, żeby ten 1000 zł wydać na swoje konto? Na przykład doładować SkyCash na telefonie, a potem sobie zwrócić?

 14. Odpowiedz
  Marek 19 Luty 2021 10:55

  A jak te 1000 złotych w jednym miesiącu wydam kartą debetową to kiedy dostanę te 100 złotych

 15. Odpowiedz
  Ania W 3 Czerwiec 2020 12:30

  Jesli chodzi o wymog 1 platnosci w miesiacu dokonanej za pomoca apki, to czy musi to byc platnosc w sklepie, czy wystarczy przelew elektroniczny?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 3 Czerwiec 2020 14:15

   W regulaminie masz taki zapis:

   ..zrobisz jedną transakcję bezgotówkową czyli zapłacisz w sklepie stacjonarnym lub internecie, Kartą lub
   w aplikacji mobilnej PeoPay…

   Czyli trzeba raz w miesiącu zapłacić za zakupy kartą lub poprzez aplikację mobilną.
   Możesz zapłacić normalnie kartą w zwykłym sklepie stacjonarnym lub zrobić płatność blikiem z apki Peopay płacąc w sklepie internetowym za coś np. na allegro

 16. Odpowiedz
  Grzegorz 7 Kwiecień 2020 21:35

  Czy jeśli mam ustawioną tak zaznaczoną autoryzację to oznacza że moge dokonywać bezpłatnych przelewów przez aplikację PeoPay bez generowania płatnych kodów sms ?

  Aktywna metoda autoryzacji
  PeoPay + kody SMS [?]

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 10:43

   Musisz mieć aktywną autoryzację mobilną przez Peopay (operacje autoryzujesz za pomocą powiadomień Push w aplikacji).

   Jak zmienić obecną metodę autoryzacji na mobilną PeoPay?

   Zaloguj się do serwisu internetowego Pekao24 (www.pekao24.pl), przejdź do sekcji USTAWIENIA -> ZARZĄDZANIE AUTORYZACJĄ i w sekcji Alternatywne metody, w linii z PeoPay kliknij “Ustaw jako aktywną”.

   • Odpowiedz
    Grzegorz 8 Kwiecień 2020 10:51

    @ANIA – TANIE-KONTO.PL

    Dziękuje za odpowiedź, tak wiem bo zanim napisałem posta próbowałem tej metody ale mam tak jak poniżej :

    Aktywna metoda autoryzacji

    PeoPay + kody SMS [?]

    Alternatywne metody

    Kody SMS [?] Opłata za kod SMS zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji Ustaw jako aktywną

    Z tym że nie mogę w żaden sposób zmienić nic w lini Alternatywne metody — jedyny aktywny przycisk to ustaw jako aktywna ale wtedy ustawię “opłate za kod SMS ” tak ?

    Pozdrawiam

    • Ania - Tanie-Konto.pl 8 Kwiecień 2020 12:23

     Wg twojego opisu – wychodzi, że masz poprawnie wszystko ustawione tj. na autoryzację mobilną przez Peopay.

     Aktywna metoda autoryzacji

     PeoPay + kody SMS [?]

     Tu chodzi o to, że transakcje na kwotę do 120 zł są zatwierdzane w aplikacji Peopay PIN-em lub biometrią.

     Natomiast operacje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120 zł są zatwierdzane kodem SMS ale już bezpłatnym.

     Na 100% wszystko sprawdzisz jak dokonasz jakiegoś przelewu na drobną kwotę, jeśli w aplikacji wyskoczy Ci powiadomienie zamiast smsa to wszystko masz skonfigurowane poprawnie.

 17. Odpowiedz
  Adrianna 7 Kwiecień 2020 14:33

  Dobrze rozumiem, że jeśli założyłam konto 6.04, to pierwszy wpływ 500 zł (+reszta warunków promocji) może nastąpić do końca maja? Czy musi to być do końca kwietnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Kwiecień 2020 14:56

   Dokładnie tak.
   W regulaminie masz taki zapis:

   Warunki opisane …. Uczestnik powinien spełnić miedzy Dniem przystąpienia do Promocji a końcem kolejnego miesiąca kalendarzowego

   .

   Czyli w Twoim przypadku do końca maja:
   – zasilasz konto kwotą min. 500 zł,
   – robisz min. 1 transakcje bezgotówkową kartą,
   – logujesz się do aplikacji mobilnej.

   W czerwcu, lipcu i sierpniu powtarzasz powyższe czynności.

 18. Odpowiedz
  Krzysztof 2 Marzec 2020 11:18

  Witam serdecznie!

  Czy wystarczy tylko tyle, że przeleje 500 zł na konto Pekao SA z innego banku i od razu po przelaniu tej kwoty przeleje tą gotówkę na swoje konto z którego korzystam na codzień? Chodzi mi tutaj czy muszę trzymać te 500 zł na Pekao SA. 🙂

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Marzec 2020 17:57

   Ważne, by został zaksięgowany w historii twojego konta wpływ na kwotę min. 500 zł. Potem możesz z tymi pieniędzmi robić co chcesz. Możesz sobie je zaraz przelać gdzie chcesz. Nie ma żadnego wymogu by trzymać je w Pekao SA.

 19. Odpowiedz
  rfly 19 Luty 2020 15:24

  Witam.
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak długo jestem zobowiązany do utrzymania konta po jego założeniu aby uniknąć generowania kosztów związanych z zamknięciem rachunku ROR?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 17:14

   Jeśli chcemy zamknąć konto najlepiej to uczynić po wypłacie nagród. Ostatnia transza premii zostanie wypłacona 31 lipca – więc w siepniu można bez przeszkód zamknąc konto.

 20. Odpowiedz
  bolo 19 Luty 2020 13:09

  Nie wiem jak się to stało ale udało się zawrzeć umowę z domu biometrycznie. Super oby reszta promocja poszła tak dobrze:)

 21. Odpowiedz
  barbara 14 Luty 2020 09:47

  Witam, nie udalo mi się zalożyć konta biometrycznie , musialam udać się do banku , czy to znaczy że dostanę tylko część nagrody i czy muszę korzystać z konta oszczędnościowego , zalożyć zalożylam .

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 16:53

   Jeśli wypełniłaś wniosek online, ale nie udała się weryfikacja biometryczna i podpisałaś umowę w oddziale to powinnaś otrzymać cała nagrodę 200 zł (oczywiście jeśli spełnisz wymagane warunki).

   W regulaminie jest taki zapis na temat:

   do zawarcia umowy z Bankiem o Konto Przekorzystne wraz z Kartą iaplikacją PeoPay powinno dojść:
   – poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub
   – poprzez aplikację PeoPay (mobilnie).

   Warunek opisany powyżej uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku określonego w § 2 ust. 1 lit. b uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie….

   Z konta oszczędnościowego możesz nie korzystać jak nie chcesz

 22. Odpowiedz
  Klara 4 Luty 2020 20:26

  Jeśli założyłam konto pod koniec grudnia i spełniłam warunki promocji, do którego lutego powinnam dostać informację o pierwszej transzy nagrody?

 23. Odpowiedz
  Marcin 30 Styczeń 2020 15:31

  Czy wie ktoś czy jeśli przeleje 500 zł z mojego innego konta w innym banku i przeleje te pieniądze od razu na konto oszczędnościowe to biorę udział w promocji 200 zł?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 31 Styczeń 2020 12:35

   Ja jak startowałem w poprzedniej edycji to przelewałem zawsze to min. 500 zł ze swojego konta w innym banku na konto osobiste, a potem przelewem wewnętrznym na konto oszczędnościowe (jedno kliknięcie i przelew wykonany).

   Wszystko mi poprawnie zaliczyli i 200 zł wypłacili w terminie.

 24. Odpowiedz
  Maja 23 Styczeń 2020 11:35

  Promocja fajna i łatwa, a z kontem nie mam żadnych problemów, więc jak najbardziej na plus

 25. Odpowiedz
  Natalia 12 Grudzień 2019 17:56

  Konto założyłam sobie online, łatwo i prosto, wszystko w jasny sposób opisane, więc teraz czekam na nagrodę 😉

 26. Odpowiedz
  Jowisz 25 Wrzesień 2019 08:48

  obiecana premia z opoźnieniem ale jest. Żadnych niespodzianek więcej. proste procedury i konto. polecam

 27. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:22

  I jeszcze jedno pytanko, ile skasowali was na koniec miesiąca za sms-y autoryzacyjne.
  Tak sobie liczę, że powinno to być 2 smsy (podczas podpisywania umowy i zmiany na autoryzację mobilną) czyli 40 groszy (2x20gr).
  Dalej (po włączeniu autoryzacji mobilnej) już nie powinno być żadnych kosztów tak?

 28. Odpowiedz
  Greyson 13 Wrzesień 2019 11:14

  Co prawda konto pekao w promocji udało się założyć bez problemu z domu, karta doszła szybko, aplikacja na android działa całkiem sympatycznie, udało się założyć konto i przejść te biometryczne autoryzacje ale do tej pory ciężko mi się się zalogować…

  • Odpowiedz
   Paulina 31 Październik 2019 16:57

   Bo zakładając rachunek przez Biometrię, czy stronę internetową masz ograniczenia w bankowości. Aby ściągnąć blokady co do zmian np:limitów dziennych czy miesiacznych, albo wnioskowania o różne produkty należy udać się do oddziału w celu podpisania stosownego dokumentu

  • Odpowiedz
   Sara36 15 Wrzesień 2019 11:31

   Ja dostałam kartę po 5 dniach. Muszę też pochwalić pracowników oddziału Pekao w moim mieście.

   Młoda, sympatyczna pani bardzo szybko i sprawnie pomogła dokończyć mi zakładanie konta (po wypełnieniu wniosku na stronie promocji), sama zainstalowała mi aplikację i wytłumaczyła jak wszystko działa.

   Naprawdę obsługa pierwsza klasa.

 29. Odpowiedz
  BETI 12 Sierpień 2019 18:31

  Czy zapis w regulaminie w &2 :
  “zapewni jednorazowy wpływ….. kwoty min.500 zł (z wyłączeniem…………. przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów”
  nie wyklucza zasilenia tą kwotą z własnego konta w innym banku?

  • Odpowiedz
   Katalina 6 Kwiecień 2020 11:46

   Ta biometria to zrobienie zdjęcia twojego dowodu oraz proste polecenia przed kamerą/telefonem typu głowa w prawo / lewo / mrugnij.

 30. Odpowiedz
  SEBA 3 Sierpień 2019 14:48

  Czy jak nie chcę płacić za sms kody i w aplikacji zmienię na autoryzację właśnie poprzez ich apkę to już nie będzie obciążenia konta podczas przelewów jeśli będę je akceptować przez aplikacje ?

  • Odpowiedz
   Kristoffo 8 Sierpień 2019 13:29

   Zanim przejdziesz na mobilną autoryzację co najmniej 3 razy będziesz musiał użyć sms kodów:
   1. potwierdzenie umowy – 0,2 zł,
   2. potwierdzenie bankowości mobilnej – 0,2 zł,
   3. ustawienie autoryzacji mobilnej 0,2 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Sierpień 2019 23:57

   Tak włączenie mobilnej autoryzacji i płacenie poprzez aplikację Peopay to sposób na uniknięcie płacenia za sms kody (0,2 zł za 1 sms kod). Niestety, kilka sms kodów trzeba będzie odebrać już na start np. do potwierdzenia umowy czy właśnie aktywacji autoryzacji mobilnej

   • Odpowiedz
    Asia 21 Sierpień 2019 20:44

    Za te smsy płaci się ze swoich środków dostępnych na telefonie, czy pobiera to z konta bankowego? Bo szczerze mówiąc mam usługę telefoniczną, która uniemożliwia jakiekolwiek dodatkowe opłaty, a zakładając konto otrzymywałam smsy, ale no nie płaciłam za nie, bo to konto jeszcze nie istniało. Jestem ciekawa jak to działa.

    • Ania - Tanie-Konto.pl 13 Sierpień 2019 10:24

     Zauważ, że regulamin mówi o przelewach wewnętrznych.
     Czyli, zapis ten wyklucza jedynie przelewy z innych kont prowadzonych w Pekao SA (przelew wewnętrzny to przelew w ramach Pekao SA).
     Przelew wykonany ze swojego konta w innym banku, będzie oczywiście zaliczony do promocji gdyż jest to przelew zewnętrzny, a nie wewnętrzny.

     Dokładnie ten zapis brzmi:

     “…zapewni jednorazowy wpływ na Konto Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)”…

     Zasilenia ze swojego konta w innym banku są jak najbardziej prawidłowe.

 31. Odpowiedz
  Sebastian 1 Sierpień 2019 21:20

  Jeśli przeleje te 500zł jednorazowo na to konto w połowie sierpnia i wykonam transakcję kartą to czy w międzyczasie mogę z powrotem przelać kwotę na podstawowe konto, czy musi ona pozostać na tym koncie w pekao ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:18

   W regulaminie nie ma żadnych obostrzeń/ograniczeń co płatności bezgotówkowych kartą. Jedynie jest ogólny opis:

   …wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi….

 32. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 19:37

  Czy są jakieś obostrzenia odnośnie kodów MCC, aby płatność kartą została uznana w poczet promocji?

 33. Odpowiedz
  tomek 30 Lipiec 2019 14:37

  Czy płatność blikiem w sklepie zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku i zalicza się do spełnienia warunku nagrody wraz z przelewem 500zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:27

   Płatność wykonana poprzez aplikację mobilną Peopay (np. Blikiem czy Apple Pay) jak najbardziej zwalnia z opłaty i jest “zaliczna” jako 1 płatność w miesiącu wymagana do uzyskania nagród w promocji.

 34. Odpowiedz
  podlos 2 Październik 2019 21:55

  U mnie premia też doszła. Kilka dni po terminie ale podobno jakiś problem mieli wewnętrzny i stąd opóźnienie.

 35. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:20

  Jak najbardziej, po zaksięgowaniu tego 500 zł na koncie w Pekao (np. następnego dnia), możesz sobie spowrotem przelać tą kwotę na inne konto.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0