Megapremia od BNP Paribas: do 500 zł za założenie konta!

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.11.25

W BNP Paribas trwa promocja, dzięki której w łatwy sposób można zyskać 450 zł w gotówce i 50 zł na zakupy w Biedronce. Wystarczy otworzyć konto osobiste i korzystać z niego przez trzy miesiące. Trzeba też pospieszyć się z rejestracją, bo liczba uczestników akcji jest ograniczona.

Ten, kto nie jest zorientowany, zapewne nie uwierzy, ale na promocjach bankowych można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Nie trzeba przy tym ponosić praktycznie żadnych kosztów. Kluczem jest odpowiednia selekcja propozycji.

Dla kogo jest promocja i ile można zyskać?

Do tych, którymi warto się zainteresować, należy akcja „Kolory jesieni” BNP Paribas. W zamian za otwarcie tam konta osobistego i spełnienie prostych warunków zyskuje się nawet 500 zł! Z tego 450 zł to gotówka, a pozostała część – bon zakupowy do Biedronki. Obecnie to jedna z najwyższych premii na rynku.

Trwająca do 30 listopada promocja skierowana jest do nowych klientów. Udział mogą wziąć w niej osoby, które w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy nie miały – jako posiadacz ani współposiadacz – ROR-u w BNP Paribas.

Uwaga! Obowiązuje limit 3000 zgłoszeń. Zatem nie warto czekać z rejestracją.

Jak zdobyć 500 zł za otwarcie konta w BNP Paribas?

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 30 listopada  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą płatniczą.

Wniosek o konto należy złożyć wyłącznie przez link otrzymany mailem po rejestracji w promocji. We wniosku wpisujemy takie same dane jak w formularzu zgłoszeniowym

2Do 15 grudnia zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą.

Można to zrobić w aplikacji GOmobile (fotoweryfikacja, czyli wykonanie smartfonem kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego) lub za pośrednictwem kuriera. Aktywacja karty następuje z chwilą nadania jej PIN-u, co można zrobić np. w systemie transakcyjnym GOonline albo aplikacji.

3W styczniu:

 • wykonać jeden przelew internetowy na dowolną kwotę,
 • zrealizować dwie płatności telefonem – kartą zapisaną w Google Pay albo Apple Pay,
 • zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego konta);

4W lutym:

 • wykonać trzy transakcje z użyciem Google Pay albo Apple Pay,
 • zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego konta);

5W marcu:

 • zrealizować cztery transakcje z użyciem Google Pay albo Apple Pay,
 • zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego konta).

Kiedy otrzymamy nagrody?

Premia za otwarcie konta w BNP Paribas podzielona jest na cztery części, czyli: 50-zł voucher do Biedronki oraz trzy przelewy na kolejno: 100 zł, 150 zł i 200 zł.

Kod elektroniczny, którym można zapłacić za zakupy w dyskoncie, otrzymamy SMS-em 31 grudnia. Natomiast premie pieniężne trafią na nasze konto odpowiednio do:

 • 28 lutego,
 • 31 marca,
 • 30 kwietnia.
Ważne! By otrzymać transfery, będziemy musieli uzupełnić numer rachunku otwartego w promocji. O tym, jak i kiedy to zrobić, zostaniemy poinformowani mailem, którego spodziewajmy się 16 lutego. Numer konta będziemy musieli podać do 26 lutego.

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Przedmiotem promocji jest Konto Otwarte na Ciebie. Bank prowadzi je bezpłatnie. Za kartę debetową pobiera 5 zł miesięcznie. Zwalnia z opłaty, jeśli wykonamy plastikiem pięć transakcji bezgotówkowych miesięcznie na dowolne kwoty.

Karta Otwarta na Dzisiaj pozwala na bezpłatne wypłaty z bankomatów Planet Cash. Za każdą operację w innej maszynie BNP Paribas nalicza 5 zł.

Do wyboru są również karty w dwóch innych taryfach w cenie 6 zł i 10 zł miesięcznie. Jednak w tym przypadku opłaty są stałe. W zamian możemy korzystać ze wszystkich bankomatów bez dodatkowych kosztów.

Uwaga! BNP Paribas nie pobiera opłat za kartę debetową i obce bankomaty od klientów poniżej 26 lat.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia o promocji

Promocja BNP Paribas to obecnie jedna z najlepszych akcji specjalnych dostępnych na rynku bankowym. W zamian za aktywne korzystanie z konta osobistego przez trzy miesiące (łącznie do wykonania: jeden przelew, dziewięć płatności telefonem i trzykrotny wpływ po 1000 zł) otrzymuje się 450 zł w gotówce i 50 zł na zakupy w Biedronce.

Co z kosztami utrzymania ROR-u? Bardzo łatwo ich uniknąć. Wystarczy w każdym miesiącu pięciokrotnie zapłacić kartą debetową. Transakcje wykonywane plastikiem zapisanym w telefonie się w to wliczają.

Dodatkowo, w międzyczasie możemy postarać się o drugą nagrodę za kartę kredytową (300 zł na Allegro), w równoległej promocji karty kredytowej BNP Paribas. Wystarczy wyrobić kredytówkę banku i wydać nią odpowiednią kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie

Promocja: Kolory jesieni

+ 500 zł premii
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
7 opinie
Kolory jesieni

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
8.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.7
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0