Giga promocja od BNP Paribas: 600 zł za konto!

Aktualizacja - start nowej promocji - 2024.04.10

Takie promocje są rzadko dostępne, bo banki rzadko płacą aż 600 zł za otwarcie konta. Właśnie tyle proponuje BNP Paribas nowym klientom, którzy założą konto osobiste z kartą i wykażą się niewielką aktywnością. Trzeba się tylko pospieszyć z rejestracją w promocji, bo pula nagród jest ograniczona do 2000.

Ten, kto nie jest zorientowany, zapewne nie uwierzy, ale na promocjach bankowych można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Nie trzeba przy tym ponosić praktycznie żadnych kosztów. Kluczem jest odpowiednia selekcja propozycji.

Nawet 600 zł w promocji BNP Paribas

Do tych, którymi warto się zainteresować, należy akcja „Giga premia” BNP Paribas. W zamian za otwarcie tam konta osobistego i spełnienie prostych warunków bank nagradza dwoma bonusami. Są nimi 520 zł w gotówce i 80 zł na e-bonach podarunkowych do wykorzystania w sklepach Żabka. Razem daje to aż 600 zł premii!

Obecnie to jedna z wyższych premii na rynku.

Trwająca do 24 kwietnia 2024 r.  promocja skierowana jest do nowych klientów. Udział mogą wziąć w niej osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały – jako posiadacz ani współposiadacz – ROR-u w BNP Paribas.

Uwaga! Teoretycznie czas na przystąpienie do promocji upływa 24 kwietnia. Jednak obowiązuje w niej limit 2000 uczestników. Zatem nie warto zwlekać z rejestracją, bo możemy obejść się smakiem.

Łatwe 600 zł na start

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 24 kwietnia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy w ustawieniach cookies), a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą płatniczą.

Uwaga! Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrażenie zgody na wszystkie pliki cookie (analityczne, personalizacyjne, reklamowe) na stronie promocji.

Wniosek o konto należy złożyć wyłącznie przez link otrzymany mailem po rejestracji w promocji. We wniosku wpisujemy takie same dane jak w formularzu zgłoszeniowym.

Przejdź na stronę promocji

2Do 8 maja zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą.

Można to zrobić w aplikacji GOmobile (fotoweryfikacja, czyli wykonanie smartfonem kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego) lub za pośrednictwem kuriera. Aktywacja karty następuje z chwilą nadania jej PIN-u, co można zrobić np. w systemie transakcyjnym GOonline albo aplikacji.

Nagroda za otwarcie konta i aktywację karty to 8 e-bonów do sieci sklepów Żabka o łącznej wartości 80 zł.

3W maju:

 • zrealizować min. 4 transakcje Blikiem na dowolną kwotę (np. płatność w internecie, przelew na telefon),
 • wykonać  przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (np. przelewem ze swojego konta w innym banku).

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy  240 zł.

4W czerwcu:

 • zrealizować min. 6 transakcji Blikiem na dowolną kwotę,
 • wykonać  przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1200 zł (np. przelewem ze swojego konta w innym banku).

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy  280 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł lub 1200 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Kod Blik do płatności można wygenerować po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Kiedy otrzymamy nagrody?

Premia podzielona jest na 3 części: 8 e-bonów do sklepów Żabka o łącznej wartości 80 zł oraz 240 zł i 280 zł w gotówce. Łącznie daje to maksymalny bonus w wysokości 600 zł.

Bank przekaże nagrody do:

 • 31 maja – e-bony do Żabki o wartości 80 zł,
 • 30 czerwca – 240 zł w gotówce za aktywność w maju,
 • 31 lipca – 280 zł zł w gotówce za aktywność w czerwcu,

Przelewy trafią na nowo otwarty ROR. Bony zakupowe do sklepów Żabka w formie kodu elektronicznego BNP Paribas prześle SMS-em.

Ważne! By móc odebrać przelewy, trzeba będzie uzupełnić numer rachunku. Stosowną instrukcję znajdziemy w mailu z banku.

Powinniśmy otrzymać go do 21 czerwca. Wówczas będziemy mieć czas do 26 czerwca na zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru otwartego w promocji konta osobistego. Odebranie kolejnych nagród nie będzie wymagać już podejmowania żadnych czynności.

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie nic nie płacimy. Za Kartę Otwartą na Dzisiaj bank pobiera 7 zł lub 0 zł miesięcznie. Niższą opłatę nalicza, jeśli klient w danym miesiącu: wykona kartą debetową co najmniej trzy płatności bezgotówkowe o dowolnej wartości, raz zaloguje się do e-bankowości i wyrazi oraz utrzyma zgody marketingowe.

Uwaga! Co prawda od 1 kwietnia pojawi się opłata za ROR (2,5 zł), ale będzie można jej uniknąć na identycznych zasadach jak przy plastiku (trzy transakcje na dowolne kwoty + logowanie do e-bankowości + zgody marketingowe).

Wspomnianą kartą można pobierać gotówkę bez prowizji w maszynach własnych banku i sieci Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym bankomacie BNP Paribas inkasuje 7 zł.

Ważne! Osoby do 26 lat korzystają z karty i obcych bankomatów bez dodatkowych kosztów.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas można znaleźć tutaj.

Opinia o promocji

Promocja konta osobistego BNP Paribas  to dobra oferta. Chodzi nie tylko o wysokość premii, która wynosi 520 zł, ale też łatwe do spełnienia warunki jej otrzymania.

Co z kosztami? Tych, możemy całkowicie uniknąć. Wystarczy, jeśli co miesiąc będziemy logować się do bankowości elektronicznej i wykonamy kartą debetową min. trzy płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty. Musimy, mieć również wyrażone zgody marketingowe.

Warto także przypomnieć, iż do 17 maja 2024 r. możemy skorzystać z alternatywnej promocji konta BNP Paribas z premią do 430 zł. W akcji tej maksymalna nagroda do zdobycia jest mniejsza jednak warunki nieco łatwiejsze.

Konto Otwarte na Ciebie

Giga premia

+ 600 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
16 opinie
Kumulacja promocji

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.4Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.4
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
8 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  ewelina 24 Kwiecień 2024 11:32

  czy karta musi być dostarczona kurierem czy może być to karta wirtualna?

 2. Odpowiedz
  Katarin 11 Kwiecień 2024 23:02
  Ocena promocji
  100

  Witam. Ostatnie Konto w BNP Paribas zamknęłam 19.04.2023. Czy jesli zarejestruję się na stronie promocji teraz, przed 19.04.2024, a założę sam wniosek o konto i kartę w tym banku po 19.04.2024 np 20.04.1024, to czy w świetle regulaminu promocji po spełnieniu warunków będę mieć wypłacone premie?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Dark 11 Kwiecień 2024 08:19
  Ocena promocji
  100

  Pierwsze 80 zł w bonach do żabki za założenie konta i aktywację karty??.

  Kolejne 240 zł jeśli w maju: wpłacę sobie na konto w paribasie 1000 zł (np. przelewam sobie 1000 zł z mojego konta w pko bp na konto w bnp paribas), zrobie 4 płatności blikiem (np. płacąc na allegro czy przelewając na telefon) i zrobie przelew na 350 zł (np. za zakupy w internecie lub poprostu przeleję sobie to 350 zł spowrotem na moje konto w pko).

  W czerwcu robię podobnie tylę że wpłacam 1200 zł i robię 6 płatności blikiem.

  Czy te płatności blikiem mogą być zrobione w jednym dniu? Np. kupuje sobie 4 razy coś na allegro za prę zł i za każdę płace oddzielnie blikiem? Czy tak będzie ok?

  Ogólnie bardzo łatwa i przyjemna promocja.

  Konto sobie założyłem, zastanawiam się czy jeszcze na żonę nie założyć.

  + ZALETY: łatwe warunki, duża nagroda
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 11 Kwiecień 2024 20:54

   Jak najbardziej, możesz jednego dnia w maju kupić np. jakieś 4 drobne rzeczy na allegro i za każdą płacisz osobno blikiem. W ten sposób masz warunek spełniony za dany miesiąc.

 4. Odpowiedz
  Arek 21 Marzec 2024 12:35
  Ocena promocji
  100

  Brałem już udział w promocjach BNP Paribas jakieś 2 lata temu. Wszystko mi wtedy wypłacili (200 zł było tylko wtedy), a konto zamknąłem po otrzymjaniu przelewów. Więc się zastanawiam czy przy tak wysokiej nagrodzie znów nie założyć tutaj konta.

  Prosze o potwierdzenie, pierwszą nagrodę tj. 20 zł przelewem i 50 zł w bonie do Biedronki 1 otrzymuję się już za samo otwarcie konta i aktywację karty ??? A kartę aktywujemy poprostu jak nadamy jej pin?

  A w kolejnych miesiącach robię tylko płatności kartą na 1200 zł miesięcznie?

  Tak robie w maju, czerwcu i lipcu. Rozumiem, że może to być zarówno jedna płatność na 1200 zł jak i np. 4 płatności po 300 zł?

  Za każdym miesiąc w którym to wykonam to bank mi przelewa 160 zł. Dobrze to wszystko rozumiem?

  + ZALETY: wysoka nagroda
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 22 Marzec 2024 10:50

   Kartę aktywujesz np. podczas pierwszej płatności w sklepie, wpisując PIN na terminalu.
   W regulaminie promocji masz opisane kilka możliwości:

   Aktywacja Karty – dokonana przez jej posiadacza, zgodnie z Umową ramową:
   a) w Bankowości elektronicznej w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
   b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
   c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
   d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej
   lub
   e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

   ————————————————————–
   Tak pierwsza nagroda jest za otwarcie konta i aktywację karty.

   Co do płatności:
   – trzeba ich “uzbierać” na kwotę min. 1200 zł w miesiącu,
   – kwota pojedynczej płatności jest dowolna ważne aby ich suma za dany miesiąc wyniosła min. 1200 zł,
   – można je zrobić nawet jednego dnia (np. jedne zakupy na 1200 zł opłacone kartą) i mieć już ten warunek “odhaczony” 😉 można też oczywiście zrobić mniejsze zakupy kilka razy w miesiący ważby aby łacznie uzbierać płatności na te min. 1200 zł

 5. Odpowiedz
  Dociekliwy 17 Listopad 2023 07:19

  A zaakceptowałeś “Ustawienia cookies”? Bo to z tego co pamiętam od tego zależy.

  Na stronie promocji w prawym dolnym rogu masz przycisk zielone ciasteczko. Po jego kliknięciu sprawdzisz czy masz zaakceptowane cookies.

  Musisz mieć wyrażone zgody na:
  – analityczne pliki cookie
  – personalizacyjne pliki cookie
  – reklamowe pliki cookie

  Jak jej zaznaczysz powinien ci się pojawić przycisk “Zarejestruj się”

  Co do wyglądu samej strony promocyjnej. Wszystkie promocje dla BNP Paribas od wielu lat przeprowadza zewnętrzna agencja reklamowa. Ja sam skorzystałem już dwa razy z ich akcji promocyjnych (dwa razy otwierałem i dwa razy zamykałem konto po odebraniu bonusów) i zawsze wszystko było bez problemowe.

  • Odpowiedz
   Cris37 17 Listopad 2023 09:34

   Dokładnie jest tak jak opisał to “Dociekliwy”.

   Brak przycisku “Zarejestruj” jest wynikiem braku wyrażenia zgody na politykę prywatności. Bez niej nie można złożyć wniosku.

   Ja mam zaznaczone wszystkie cookies i przycisk zarejestruj jest.

   promocja bnp cookies zgody

   Daj znać czy to pomogło u Ciebie.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0