Porównywarka Kont Bankowych 2024

Innowacyjna, codziennie aktualizowana Porównywarka Kont Bankowych (osobistych, firmowych, młodzieżowych). Porównaj opłaty i wybierz najtańsze konto bankowe!

Jesteś osobą, która szuka banku na swoje pierwsze konto bankowe? A może chcesz zmienić swój stary ROR na bardziej funkcjonalny i tani? Szukasz miejsca gdzie twoje pieniądze będą w 100% bezpieczne, a Ty będziesz miał do nich dostęp i podgląd 24h, jednocześnie będziesz czerpiąc zyski z ich oprocentowania? Oferta polskich banków jest duża, zwykłemu człowiekowi nieobeznanemu w świecie bankowości i finansów, czasami ciężko wybrać rodzaj konta bankowego, a co dopiero zdecydować się na ofertę rachunku w danym banku. W tym celu skonstruowana została nasza porównywarka kont bankowych.

Jeśli zastanawiamy się, jakie konto otworzyć i jakie będzie dla nas najlepsze, dobrze jest zrobić określone porównanie kont , dzięki któremu okaże się, jakie z kont bankowych jest dla nas najbardziej opłacalne. Warto także przed założeniem rachunku zdecydować się do jakich celów głównie będziemy wykorzystywać nasze konto, które opłaty będą dla nas najważniejsze czy też, która z dodawanych dodatkowych usług nam się przyda. Banki mają w swojej ofercie różne konta dostosowane do potrzeb różnych grup klientów. Dlatego przeprowadziliśmy kilka porównań w zależności od rodzaju konta bankowego.

Wybierz interesujące Ciebie porównanie kont:

1

Porównywarka kont osobistych

porównywarka kont osobistychPorównywarka kont osobistych zawiera porównanie ofert 18 banków, jeśli chodzi o najlepsze konta osobiste dla osób pełnoletnich (od 18 roku życia).

 

2

Porównywarka kont młodzieżowych

porównanie kont dla niepełnoletnichPorównywarka kont bankowych dla młodzieży, obejmuje porównanie podstawowych opłat kont młodzieżowych tzn. kont bankowych dla młodych (osób niepełnoletnich od 13 roku życia).

3

Porównywarka kont studenckich

porównanie kont studenckichPorównanie kont dla młodzieży i studentów: dla młodzieży pełnoletniej, osób studiujących na uczelniach wyższych oraz uczących się w szkołach pomaturalnych i policealnych (od 18 roku życia).

4

Porównywarka kont oszczędnościowych

porównanie oprocentowania kont oszczednościowychPorównanie kont oszczędnościowych, tj.  porównanie opłat i oprocentowania kont bankowych służących do oszczędzania.

 
5

Porównywarka kont firmowych

porównywarka kont firmowychPorównanie kont firmowych czyli opłat kont bankowych dla firm np. konto dla 1-osobowej dg, konto dla samozatrudniowego czy konto dla spółki  zoo, jawnej, cywilnej.

6

Porównywarka kont walutowych

porównywarka kont walutowychPorównanie kont walutowych, czyli rachunków prowadzonych w walutach obcych: EURO, USD, GBP

 

Patrząc na każde porównanie kont bankowych warto zwrócić uwagę na to, jakie są wysokości minimalnych wpływów, jakie musimy mieć na naszym koncie co miesiąc – najlepiej, jeśli nie ma określonego z góry limitu. Porównywarka kont bankowych to również możliwość sprawdzenia, czy są opłaty za prowadzenie konta i za przelewy oraz jak wysokie są opłaty manipulacyjne – najlepiej, aby były jak najniższe, dobrze jednak, jeśli opłata za prowadzenie konta nie istnieje w momencie, kiedy nasze wpływy przekraczają w momencie okresu rozliczeniowego pewną kwotę.

Kolejna ocena kont powinna być robiona pod kątem tego, jakie oprocentowanie jest proponowane do danego rachunku oraz jakie są – o ile nas to interesuje – warunki dla wzięcia karty kredytowej lub debetowej. To jest równie ważna kwestia jak i fakt, jak wygląda konkretnie otrzymanie i prowadzenie karty bankomatowej czy płatniczej, czyli podstawowych kart do rachunku, niejednokrotnie występujących w ramach jednej karty. Takie porównanie kont to podstawa przed otworzeniem jakiegokolwiek rachunku, która pozwala nam na wybranie najkorzystniejszej dla nas oferty.


Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0