Santander: 80 zł za polecenie konta i 750 zł w innych promocjach – Ważny Kod Polecający, Regulamin

Zobacz stronę promocji
+ 830 zł premii w 4 promocjach
7 dni do końca promocji
Aktualizacja - start nowej edycji - 2020.01.01

W programie poleceń Santander Banku, zarobić 80 zł za polecanie konta  mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Podajemy ważny i aktualny kod polecający. Sprawdzamy także regulamin akcji i zasady premiowania.

Rekomendowanie konta osobistego  w Santander może być atrakcyjnym sposobem na łatwy zarobek.

Banki dążą do tego, by klienci byli także ich ambasadorami. Chcą, by polecali ich usługi swoim bliskim i znajomym. Zdaniem speców od marketingu taka rekomendacja jest najbardziej efektywna.

Instytucje finansowe motywują do takiego działania różnymi nagrodami. Tak w skrócie działa program poleceń. W swojej ofercie ma go również Santander.

Program poleceń

Z akcji „Polecam mój Bank” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł. Przy czym wynagrodzenie polecającego jest ograniczone do maks. 800 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja V
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 stycznia 2020 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 31.01.2020 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz sprawdzony kod: 1016217695)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem za min. 300 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

W przypadku osób poleconych obowiązuje karencja. Z promocji wykluczone są osoby, które miały już konto W Santander Banku (BZ WBK) po 1 października 2018 r.

Możliwy jest też udział w promocji osoby małoletniej, która ukończyła 13 lat, pod warunkiem wyrażenia na to zgody przez jej przedstawiciela ustawowego (opiekuna prawnego, np. rodziców).

powrót do menu ↑

Warunki i regulamin

Osobie poleconej (nowemu klientowi) premia 80 zł przyznawana jest gdy:

 • Do 31 stycznia 2020 zawrze umowę o konto z kartą
 • Przy składaniu wniosku poda kod polecający otrzymany od osoby polecającej (jeśli go nie posiadasz, możesz skorzystać z naszego kodu polecającego: 1016217695 ).
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 • Wyrazi zgodę na elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK)
 • Wyrazi zgodę zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 • Poda numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji
 • Do końca miesiąca po zawarciu umowy  zapłaci za zakupy o łącznej wartości min. 300 zł kartą lub Blikiem

Osobie polecającej (obecnemu klientowi) premia 80 zł przyznawana jest gdy:

 • Posiada lub otworzy konto osobiste w Santander
 • Zaakceptuje regulamin programu i wygeneruje kod polecającego w usłudze Santander Internet
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 • Wyrazi zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 • Poda numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • Przekaże kod polecającego poleconemu (nowemu klientowi)
 • Do 31 stycznia 2020 r. osoba polecona zawrze umowę o konto z kartą  i podczas składania wniosku wpisze kod otrzymany od osoby polecającej
 • Osoba polecona wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 • Osoba polecona wyrazi zgodę na elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK)
 • Osoba polecona do końca miesiąca po zawarciu umowy zapłaci za zakupy min. 300 zł kartą lub Blikiem .

Polecającemu przysługuje maksymalna nagroda 800 zł w danej edycji. Otrzyma on zatem wynagrodzenie jedynie za pierwszych 10 poleconych osób.
powrót do menu ↑

Kod polecający Santander

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego sprawdzonego i aktualnego kodu: 1016217695

Zwolnione z podatku bonusy wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Potencjalny zysk a koszty utrzymania konta w Santander

W przypadku osoby polecającej możliwy do osiągnięcia zysk z programu poleceń tak naprawdę zależy od jej skuteczności i umiejętności przekonywania. Na jej premię wpływa bowiem zachowanie osoby poleconej. Potencjalny zarobek jest jednak nieograniczony.

Osoba polecona ma łatwiej. Kod polecający bez trudu zdobędzie w internecie, niekoniecznie od znajomego. Z drugiej strony zarobić może tylko 50 lub 150 zł, chyba że później sama zacznie polecać.

Czy gra jest warta świeczki? Jak najbardziej, bo Konto Jakie Chcę może być całkowicie darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko odpowiednio często używać dołączonej do niego Karty Dopasowanej (warunek zwalniający z 3-zł opłaty za plastik w miesiącu to pięć transakcji bezgotówkowych lub łączne płatności bezgotówkowe na 500 zł).

Posiadacze Konta Jakie Chce muszą też uważać na wypłaty z obcych bankomatów. Standardowo za każdą taką operację zapłacą 5 zł. Mogą też za 7 zł wykupić miesięczny abonament na bezprowizyjne wypłaty. Jeśli natomiast do pobrania gotówki użyją Blika, w ogóle nie zostaną obciążeni kosztami.

Dodatkowe 750 zł w 3 promocjach

Zakładając Konto Jakie Chcę (w ramach którego, możemy otworzyć Lokatę Mobilną) w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 830 zł premii.

Na początek, zakładając konto poprzez stronę promocji “Konto Jakie Chcę z bonusem” zgarniemy łatwe 300 zł na start. Kolejne 80 zł zyskamy w programie poleceń. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie i będą płacić kartą zyskają jeszcze 150 zł, a osoby opłacające rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

Szerzej o aktualnych promocjach piszemy tutaj:

Santander: od 80 do 830 zł premii i 2,5% na lokacie
+ do 830 zł premii i 2,5% na lokacie
4 dni do końca promocji

Czy warto?

Dla stałych klientów Santander jego program rekomendacyjny może stanowić atrakcyjny sposób na dodatkowy zarobek bez wysiłku. Premia jest nieograniczona i przyznawana po spełnieniu niewygórowanych warunków. W dodatku uczestnictwo w akcji jest bezkosztowe, bo opłaty związane z utrzymaniem Konta Jakie Chcę można zredukować do zera.

Dodatkowo w innych promocjach santandera możemy zgarnąć dodatkowo nawet 750 zł (300 zł na start, 150 zł za wynagrodzenie i 300 zł zwrotu za rachunki )

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1016217695 .
Konto Jakie Chcę

Ważny Kod Polecający: 1016217695

+ 830 zł premii w 4 promocjach
7 dni do końca promocji
3 opinie
 1. Odpowiedz
  Konrad 1 Grudzień 2019 19:37

  300zł min jedna transakcja czy suma transakcji? W regululaminie jest mowa o min 300zł płatności kartą jako warunku otrzymania premi za plecenie. W waszych punktach piszenie o sumie 300zł. Chcialbym miec pewnosć.

 2. Odpowiedz
  Basia 8 Sierpień 2019 11:24

  Bank robi wszystko, by nie wypłacić nagród za polecanie i w reklamacjach mija się z prawdą podając różne powody nie wypłacenia 80zl każdej ze stron.

 3. Odpowiedz
  Piotr 6 Lipiec 2019 14:14

  Obecnie dodatkowo oprócz programu poleceń, gdzie można zdobyć 80 zł jest możliwość zdobycia bonów do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 150 zł.
  Wystarczy po otwarciu konta zapewnić wpływy na łączną kwotę 1000 zł oraz wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0