Promocja zakończona

BZ WBK Polecam Mój Bank: nawet 100 zł nagrody za polecenie konta

Załóż online
+ 100 zł za polecanie
Promocja zakończona
Aktualizacja - 2018.08.09

W programie poleceń banku santander można zarobić 100 zł za skuteczne polecanie konta + nagrody dla najlepszych. Sprawdźmy regulamin akcji “Polecam Mój Bank” i zasady premiowania.

Rekomendowanie konta osobistego albo karty kredytowej w BZ WBK może być atrakcyjnym sposobem na łatwy zarobek.

Banki dążą do tego, by klienci byli także ich ambasadorami. Chcą, by polecali ich usługi swoim bliskim i znajomym. Zdaniem speców od marketingu taka rekomendacja jest najbardziej efektywna.

Instytucje finansowe motywują do takiego działania różnymi nagrodami. Tak w skrócie działa program poleceń. W swojej ofercie ma go również BZ WBK.

Program poleceń BZ WBK

Z akcji „Polecam mój Bank” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Ci pierwsi otrzymują 100 zł za każdą skuteczną rekomendację, drudzy – 50 zł lub nawet 150 zł.

Program poleceń BZWBK:Polecam mój Bank
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych BZ WBK
Do kiedy? do 31 sierpnia 2018 r.
Ile można zyskać? wielokrotność 100 zł + potencjalne nagrody dodatkowe 1-3 tys. zł (osoba polecająca)
do 150 zł (osoba polecona)
Jak łatwo / trudno uzyskać? średnio trudno
Warunki osoba polecająca
1. Posiadać lub otworzyć konto osobiste w BZ WBK
2. Zaakceptować regulamin programu
3. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
4. Do 31 sierpnia zawarcie umowy o konto z kartą lub kartę kredytową przez osobę poleconą i wpisanie przez nią otrzymanego od osoby polecającej kodu podczas składania wniosku wniosku o konto z kartą albo o kartę kredytową
5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną przez osobę poleconą 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej przez osobę poleconą do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
7. Wykonanie min. jednej płatności kartą lub Blikiem o łącznej wartości min. 200 zł przez osobę poleconą do końca miesiąca po miesiącu zawarcia przez nią umowy
osoba polecona
1. Do 31 sierpnia zawarcie umowy o konto z kartą lub kartę kredytową
2. Przy składaniu wniosku podanie kodu otrzymanego od osoby polecającej
3. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
4. Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy przynajmniej jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji
5. Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy wykonanie min. jednej płatności bezgotówkową kartą albo Blikiem o łącznej wartości min. 200 zł
6. Dodatkowe 100 zł – za złożenie w bankowości online dyspozycji przelewania wynagrodzenia i wpływ tegoż w wysokości min. 1 tys. zł przynajmniej raz w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy.

Oprócz tego osoby polecające nagradzane są za największą liczbę rekomendacji. Ten bonus przyznawany jest raz na kwartał i ma wartość: 3 tys. zł (najwięcej poleceń), 2 tys. zł (drugi najlepszy wynik) bądź 1 tys. zł (trzeci najlepszy wynik). Nagradzane jest skorzystanie z jednego z dwóch produktów:

 • konta osobistego lub
 • karty kredytowej.

W przypadku osób poleconych obowiązuje karencja. Z promocji wykluczone są osoby, które miały już dany produkt po 1 grudnia 2017 r. Jednak wciąż mogą one otrzymać premię w zamian za zawarcie umowy o drugi z promocyjnych produktów, tj. konto albo karta kredytowa.

Z tym że w przypadku tej drugiej jest jeszcze kwestia zdolności kredytowej. W przypadku jej braku umowa nie zostanie zawarta, a bonus nie zostanie wypłacony.

Jak zarabiać w programie rekomendacyjnym BZ WBK?

Osobie polecającej premia 100 zł przyznawana jest gdy:

 • Posiada lub otworzy konto osobiste w BZ WBK
 • Zaakceptuje regulamin programu
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Do 31 sierpnia osoba polecona zawrze umowę o konto z kartą lub kartę kredytową i podczas składania wniosku wpisze kod otrzymany osoby polecającej (można go pobrać w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej)
 • Osoba polecona wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Osoba polecona do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji
 • Osoba polecona do końca miesiąca po zawarciu umowy wykona min. jedną płatność bezgotówkową kartą albo Blikiem o łącznej wartości min. 200 zł.

 

Osobie poleconej premia 50 zł przyznawana jest gdy:

 • Do 31 sierpnia zawrze umowę o konto z kartą lub kartę kredytową
 • Przy składaniu wniosku poda kod otrzymany od osoby polecającej
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji
 • Do końca miesiąca po zawarciu umowy wykona min. jedną płatność bezgotówkową kartą albo Blikiem o łącznej wartości min. 200 zł
 • Dodatkowe 100 zł – za złożenie w bankowości online dyspozycji przelewania wynagrodzenia i wpływ tegoż w wysokości min. 1 tys. zł przynajmniej raz w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy.

Zwolnione z podatku bonusy wypłacane są obu osobom do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o dany produkt przez osobę poleconą.

Potencjalny zysk z programu poleceń a koszty utrzymania konta w BZ WBK

W przypadku osoby polecającej możliwy do osiągnięcia zysk z programu poleceń tak naprawdę zależy od jej skuteczności i umiejętności przekonywania. Na jej premię wpływa bowiem zachowanie osoby poleconej. Potencjalny zarobek jest jednak nieograniczony.

Osoba polecona ma łatwiej. Kod polecający bez trudu zdobędzie w internecie, niekoniecznie od znajomego. Z drugiej strony zarobić może tylko 50 lub 150 zł, chyba że później sama zacznie polecać.

Czy gra jest warta świeczki? Jak najbardziej, bo Konto Jakie Chcę może być całkowicie darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko odpowiednio często używać dołączonej do niego Karty Dopasowanej (warunek zwalniający z 3-zł opłaty za plastik w miesiącu to pięć transakcji bezgotówkowych lub łączne płatności bezgotówkowe na 500 zł).

Posiadacze Konta Jakie Chce muszą też uważać na wypłaty z obcych bankomatów. Standardowo za każdą taką operację zapłacą 5 zł. Mogą też za 7 zł wykupić miesięczny abonament na bezprowizyjne wypłaty. Jeśli natomiast do pobrania gotówki użyją Blika, w ogóle nie zostaną obciążeni kosztami.

Czy warto?

Dla stałych klientów BZ WBK jego program rekomendacyjny może stanowić atrakcyjny sposób na dodatkowy zarobek bez wysiłku. Premia jest nieograniczona i przyznawana po spełnieniu niewygórowanych warunków. W dodatku uczestnictwo w akcji jest bezkosztowe, bo opłaty związane z utrzymaniem Konta Jakie Chcę można zredukować do zera.

BZ WBK Polecam Mój Bank: nawet 100 zł nagrody za polecenie konta
Oceń ten artykuł
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0