Santander: 80 zł za polecenie konta – Ważny Kod Polecający, Regulamin

Załóż Konto w promocji
+ 80 zł za polecanie
9 dni do końca promocji
Aktualizacja - 2018.12.17

W programie poleceń Santander Banku, zarobić 80 zł za polecanie konta  mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Podajemy ważny i aktualny kod polecający. Sprawdzamy także regulamin akcji i zasady premiowania.

Rekomendowanie konta osobistego  w Santander może być atrakcyjnym sposobem na łatwy zarobek.

Banki dążą do tego, by klienci byli także ich ambasadorami. Chcą, by polecali ich usługi swoim bliskim i znajomym. Zdaniem speców od marketingu taka rekomendacja jest najbardziej efektywna.

Instytucje finansowe motywują do takiego działania różnymi nagrodami. Tak w skrócie działa program poleceń. W swojej ofercie ma go również Santander.

Program poleceń

Z akcji „Polecam mój Bank” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł, przy czym polecający może pozyskać dla banku dowolną liczbę osób. Za każdych dziesięciu nowych klientów otrzyma dodatkowe 100 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja II
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 28 lutego 2019 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 28.02.2019 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1014625149)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 3. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 4. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

W przypadku osób poleconych obowiązuje karencja. Z promocji wykluczone są osoby, które miały już konto W Santander Banku (BZ WBK) po 1 grudnia 2017 r.

Możliwy jest też udział w promocji osoby małoletniej, która ukończyła 13 lat, pod warunkiem wyrażenia na to zgody przez jej przedstawiciela ustawowego (opiekuna prawnego, np. rodziców).

powrót do menu ↑

Warunki i regulamin

Osobie poleconej premia 80 zł przyznawana jest gdy:

 • Do 28 lutego 2018 r. zawrze umowę o konto z kartą
 • Przy składaniu wniosku poda kod polecający otrzymany od osoby polecającej. Jeśli go nie posiadasz, możesz skorzystać z naszego kodu polecającego: 1014625149.
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji
 • Do końca miesiąca po zawarciu umowy  zapłaci za zakupy o łącznej wartości min. 200 zł kartą lub Blikiem

Osobie polecającej premia 80 zł przyznawana jest gdy:

 • Posiada lub otworzy konto osobiste w Santander
 • Zaakceptuje regulamin programu
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Do 28 lutego 2018 r.  osoba polecona zawrze umowę o konto z kartą  i podczas składania wniosku wpisze kod otrzymany od osoby polecającej (można go pobrać w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej)
 • Osoba polecona wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Osoba polecona do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji
 • Osoba polecona do końca miesiąca po zawarciu umowy zapłaci za zakupy o łącznej wartości min. 200 zł kartą lub Blikiem .

Polecającemu przysługuje nagroda 80 zł za każde polecenie bez limitu liczby poleceń.
powrót do menu ↑

Kod polecający Santander

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego sprawdzonego i aktualnego kodu: 1014625149

santander kod polecający

Zwolnione z podatku bonusy wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Potencjalny zysk a koszty utrzymania konta w Santander

W przypadku osoby polecającej możliwy do osiągnięcia zysk z programu poleceń tak naprawdę zależy od jej skuteczności i umiejętności przekonywania. Na jej premię wpływa bowiem zachowanie osoby poleconej. Potencjalny zarobek jest jednak nieograniczony.

Osoba polecona ma łatwiej. Kod polecający bez trudu zdobędzie w internecie, niekoniecznie od znajomego. Z drugiej strony zarobić może tylko 50 lub 150 zł, chyba że później sama zacznie polecać.

Czy gra jest warta świeczki? Jak najbardziej, bo Konto Jakie Chcę może być całkowicie darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko odpowiednio często używać dołączonej do niego Karty Dopasowanej (warunek zwalniający z 3-zł opłaty za plastik w miesiącu to pięć transakcji bezgotówkowych lub łączne płatności bezgotówkowe na 500 zł).

Posiadacze Konta Jakie Chce muszą też uważać na wypłaty z obcych bankomatów. Standardowo za każdą taką operację zapłacą 5 zł. Mogą też za 7 zł wykupić miesięczny abonament na bezprowizyjne wypłaty. Jeśli natomiast do pobrania gotówki użyją Blika, w ogóle nie zostaną obciążeni kosztami.

Czy warto?

Dla stałych klientów Santander jego program rekomendacyjny może stanowić atrakcyjny sposób na dodatkowy zarobek bez wysiłku. Premia jest nieograniczona i przyznawana po spełnieniu niewygórowanych warunków. W dodatku uczestnictwo w akcji jest bezkosztowe, bo opłaty związane z utrzymaniem Konta Jakie Chcę można zredukować do zera.

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1014625149 .
Konto Jakie Chcę

PROMOCJA: Polecam mój Bank

+ 80 zł za polecanie
9 dni do końca promocji
Santander: 80 zł za polecenie konta – Ważny Kod Polecający, Regulamin
Ocena: 9 na podstawie 2 głosów.
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0