Santander: 50 zł za polecenie konta i 650 zł w innych promocjach – Ważny Kod Polecający, Regulamin

Aktualizacja - 2020.08.15

W programie poleceń Santander Banku, zarobić 50 zł za polecanie konta  mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Podajemy ważny i aktualny kod polecający. Sprawdzamy także regulamin akcji i zasady premiowania.

Rekomendowanie konta osobistego  w Santander może być atrakcyjnym sposobem na łatwy zarobek.

Banki dążą do tego, by klienci byli także ich ambasadorami. Chcą, by polecali ich usługi swoim bliskim i znajomym. Zdaniem speców od marketingu taka rekomendacja jest najbardziej efektywna.

Instytucje finansowe motywują do takiego działania różnymi nagrodami. Tak w skrócie działa program poleceń. W swojej ofercie ma go również Santander.

Program poleceń

Z akcji „Polecam mój Bank – edycja VIII” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 50 zł.

Przy czym nagroda dla nowego klienta ma postać kodu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł do wykorzystania w programie Mastercard Priceless Specials (www.bezcennechwile.pl)

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja VIII
Ile można zyskać? 50 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 października 2020 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 50 zł
 1. Do 31.10.2020 r. wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (można wykorzystać nasz sprawdzony kod: 1014625149)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności bezgotówkowych za min. 300 zł (min. 1 transakcja musi być wykonana blikiem) - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

W przypadku osób poleconych obowiązuje karencja. Z promocji wykluczone są osoby, które miały już konto W Santander Banku po 1 lipca 2019 r.

Możliwy jest też udział w promocji osoby małoletniej, która ukończyła 13 lat, pod warunkiem wyrażenia na to zgody przez jej przedstawiciela ustawowego (opiekuna prawnego, np. rodziców).

powrót do menu ↑

Warunki i regulamin

Osobie poleconej (nowemu klientowi) premia 50 zł przyznawana jest gdy:

 • Do 31 października 2020 zawrze umowę o konto z kartą
 • Przy składaniu wniosku poda kod polecający otrzymany od osoby polecającej (jeśli go nie posiadasz, możesz skorzystać z naszego kodu polecającego: 1016280483 ).
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 • Wyrazi zgodę na elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK)
 • Wyrazi zgodę zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 • Poda numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy choć raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
 • Do końca miesiąca po zawarciu umowy wykona płatności bezgotówkowe za zakupy o łącznej wartości min. 300 zł – z czego min. 1 płatność musi być wykonana Blikiem , pozostałe mogą zostać wykonane kartą.

Osobie polecającej (obecnemu klientowi) premia 50 zł przyznawana jest gdy:

 • Posiada lub otworzy konto osobiste w Santander
 • Zaakceptuje regulamin programu i wygeneruje kod polecającego w usłudze Santander Internet
 • Wyrazi zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 • Wyrazi zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 • Poda numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • Przekaże kod polecającego poleconemu (nowemu klientowi)
 • Do 31 października 2020 r. osoba polecona zawrze umowę o konto z kartą  i podczas składania wniosku wpisze kod otrzymany od osoby polecającej
 • Osoba polecona wyrazi wymagane powyżej zgody
 • Osoba polecona do końca miesiąca po zawarciu umowy zapłaci za zakupy min. 300 zł (min. 1 transakcja musi być wykonana Blikiem, pozostałe mogą być wykonane kartą).

Polecającemu przysługuje maksymalna nagroda 500 zł w danej edycji. Otrzyma on zatem wynagrodzenie jedynie za pierwszych 10 poleconych osób.

Jak zrealizować kod 50 zł przez nowego klienta?

By zrealizować kod Bezcenne Chwile o wartości 50 zł należy:

 • wejść na stronę bezcennechwile.pl
 • zarejestrować kartę Dopasowaną Mastercard wydaną w promocji w programie Mastercard® Priceless® Specials (Bezcenne® Chwile)

Kod Bezcenne Chwile w wysokości 3400 punktów o wartości 50 zł wymieniamy na nagrody (np. kartą podarunkowa na zakupy w Decathlon lub RTV Euro AGD)

Kod można wykorzystać do 28 lutego 2021 r.

powrót do menu ↑

Kod polecający Santander

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego sprawdzonego i aktualnego kodu: 1016280483

Zwolnione z podatku bonusy wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Potencjalny zysk a koszty utrzymania konta w Santander

W przypadku osoby polecającej możliwy do osiągnięcia zysk z programu poleceń tak naprawdę zależy od jej skuteczności i umiejętności przekonywania. Na jej premię wpływa bowiem zachowanie osoby poleconej.

Osoba polecona ma łatwiej. Kod polecający bez trudu zdobędzie w internecie, niekoniecznie od znajomego. Z drugiej strony zarobić może tylko 50 zł, chyba że później sama zacznie polecać.

Czy gra jest warta świeczki? Jak najbardziej, bo Konto Jakie Chcę może być całkowicie darmowe w utrzymaniu. Trzeba tylko odpowiednio często używać dołączonej do niego Karty Dopasowanej (warunek zwalniający z 3-zł opłaty za plastik w miesiącu to pięć transakcji bezgotówkowych lub łączne płatności bezgotówkowe na 500 zł).

Posiadacze Konta Jakie Chce muszą też uważać na wypłaty z obcych bankomatów. Standardowo za każdą taką operację zapłacą 5 zł. Mogą też za 7 zł wykupić miesięczny abonament na bezprowizyjne wypłaty. Jeśli natomiast do pobrania gotówki użyją Blika, w ogóle nie zostaną obciążeni kosztami.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 650 zł

Zakładając Konto Jakie Chcę (w ramach którego, możemy otworzyć Lokatę Mobilną) w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć łącznie nawet 550 zł premii.

Na początek, zakładając konto poprzez stronę promocji zgarniemy łatwe 200 zł na start. Kolejne 50 zł zyskamy w programie poleceń.  Wystarczy, że wpiszemy we wniosku o konto kod polecającego (można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 1016280483) i dokonamy kilku transakcji bezgotówkowych. Rejestracja karty w programie Mastercard Priceless Specials nagradzana jest punktami wymiennymi na bony o wartości 100 zł.  Osoby, które będą rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu w ciągu roku. Możemy także zdobyć 50 zł za założenie konta swojemu dziecku.

Szerzej o aktualnych promocjach piszemy tutaj:

Santander: od 50 do 700 zł premii i 2,0% na lokacie
+ do 700 zł premii i 2% na lokacie
5 dni do końca promocji

Czy warto?

Dla stałych klientów Santander jego program rekomendacyjny może stanowić atrakcyjny sposób na dodatkowy zarobek bez wysiłku. Premia jest atrakcyjna i przyznawana po spełnieniu niewygórowanych warunków. W dodatku uczestnictwo w akcji jest bezkosztowe, bo opłaty związane z utrzymaniem Konta Jakie Chcę można zredukować do zera.

Dodatkowo w innych promocjach santandera możemy zgarnąć dodatkowo 300 zł na start, 300 zł zwrotu za rachunki i skorzystać z lokaty mobilnej 2% w skali roku.

Konto Jakie Chcę

Ważny Kod Polecający: 1016280483

+ 700 zł premii w 3 promocjach
5 dni do końca promocji
8 opinii
 1. Odpowiedz
  uki 13 Luty 2020 17:15

  Mogę potwierdzić, że program polecający Santander jak najbardziej działa.
  Brałem udział w starej edycji polecam mój bank jak jeszcze premia wynosiła 80 zł – teraz to widzę że jest to 50 zł

  W styczniu wypłacili mi dwie premię:
  – pierwsze 80 zł za to, że założyłem rachunek przez tanie-konto.pl i wpisałem podany tutaj kod polecajacy
  – druga 160 zł za polecenie konta 2 osobom z rodziny (wpisali mój kod)

  Tak to wyglądało w historii rachunku:

  przelew polecam mój bank santander

  Także spoksik, łątwo można zarobić tutaj te pare zł.

 2. Odpowiedz
  Miggu 2 Luty 2020 13:57

  W poprzedniej edycji miałem 3 polecenia
  Czy teraz te polecenia wliczają się do tych maks. 10 poleceń w obecnej edycji czy nie? Mogę maks. polecić 7 czy 10 osób?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Luty 2020 14:05

   W obecnej 6 edycji, możesz konto polecić 10 osobom i zdobyć łącznie 500 zł (10×50 zł)

   Nie są wliczane do do tego limitu polecenia z poprzednich edycji.

   Pamiętaj tylko, że w przypadku kolejnej edycji promocji musisz ponownie zaakceptować nowy regulamin w usługach Santander internet (zakładka “program poleceń”).

 3. Odpowiedz
  Boga 2 Luty 2020 09:53

  1 lutego ruszyła kolejna VI edycja programu poleceń Santandera. Warunki programu poleceń dla osoby polecającej w tej edycji się nie zmieniły, natomiast premia została obniżona z 80 zł do 50 zł za jedno polecenie.

  Taki mail otrzymałam, po zaakceptowaniu na nowo regulaminu:

  Dzień dobry,

  Twój kod polecający jest już aktywny. Jesteś o krok bliżej od otrzymania nagrody!

  Przekaż kod dalej. Osoba polecona przez Ciebie powinna wpisać go podczas otwierania konta i spełnić poniższe warunki regulaminu:

  1. do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego Konta:

  a) zalogować się do aplikacji Santander mobile lub do Santander internet,

  b) zapłacić za zakupy kartą debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł,

  2. wyrazić zgodę na:

  a) otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną,

  b) elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK),

  c) ujawnienie tajemnicy bankowej,

  3. podać numer telefonu komórkowego do kontaktu i adres mailowy,

  4. nie mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
  Jeśli chodzi o Ciebie, pamiętaj by:

  1. mieć wyrażoną zgodę na:

  a) otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną,

  b) elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK),

  2. mieć podany numer telefonu komórkowego do kontaktu i adres mailowy,

  3. nie mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

  Ważne! W przypadku kolejnej edycji promocji należy ponownie zaakceptować nowy regulamin w usługach Santander internet.

  Po spełnieniu wszystkich warunków regulaminu, Ty i osoba polecona otrzymacie po 80 zł. Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym polecony spełnił warunki.

  Więcej szczegółów znajdziesz na stronie promocji.

  W załączniku znajdują się regulacje związane z przystąpieniem do programu „Polecam mój Bank”.

  Dziękujemy, że jesteś z nami!

  Santander Bank Polska S.A.

 4. Odpowiedz
  Konrad 1 Grudzień 2019 19:37

  300zł min jedna transakcja czy suma transakcji? W regululaminie jest mowa o min 300zł płatności kartą jako warunku otrzymania premi za plecenie. W waszych punktach piszenie o sumie 300zł. Chcialbym miec pewnosć.

  • Odpowiedz
   Archi 16 Styczeń 2020 18:58

   Miałem takie same wątpliwości jak Ty. Jedna transakcja za. min. 300 zł czy kilka transakcji , które w sumie dadzą to 300 zł?

   W regulaminie programu jest zapis, trochę nie precyzyjny:

   Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową (
   transakcje cashback nie są wliczane) albo za pomocą usługi BLIK (z wyłączeniem wypłat z
   bankomatu), do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o: Konto
   Jakie Chcę albo Konto Select.

   Zapytałem doradcę Santander na czacie i odpowiedział mi że, może być to kilka transakcji, ważne by łącznie do końca kolejnego miesiąca z płatności kartą “uzbierało” się to 300 zł.
   program poleceń jedna czy kilka płątności 300 zł

   Nawet sobie zrzut tego zrobiłem:

 5. Odpowiedz
  Basia 8 Sierpień 2019 11:24

  Bank robi wszystko, by nie wypłacić nagród za polecanie i w reklamacjach mija się z prawdą podając różne powody nie wypłacenia 80zl każdej ze stron.

 6. Odpowiedz
  Piotr 6 Lipiec 2019 14:14

  Obecnie dodatkowo oprócz programu poleceń, gdzie można zdobyć 80 zł jest możliwość zdobycia bonów do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 150 zł.
  Wystarczy po otwarciu konta zapewnić wpływy na łączną kwotę 1000 zł oraz wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0