Nest Bank Program Poleceń: do 100 zł za Numer Polecającego i Konto z Polecenia

Aktualizacja - 2024.05.25

W programie poleceń Nest Banku Nest Profit nowi klienci, którzy przy otwieraniu konta wpiszą numer polecającego mogą łatwo zdobyć 100-200 zł premii. Zyskują także darmowe konto  i dostęp do bardzo dobrze oprocentowanych depozytów (np lokata witaj 7,1%). Później sami mogą rekomendować usługi banku i zarobić na tym 2000 zł. Podajemy ważny i aktualny NUMER POLECENIA.

Każdy bank ma ambicję, by stać się większym i obsługiwać jeszcze więcej klientów. Stara się więc przekonać do siebie tych, którzy jeszcze nie korzystają z jego usług. W tym celu organizuje różne promocje. Mogą mieć one charakter doraźny lub stały.

Do drugich zalicza się program poleceń. W skrócie chodzi w nim o to, by obecni klienci zachęcali swoich bliskich i znajomych do zakładania kont z polecenia w danej instytucji. W zamian bank proponuje obu stronom, czyli polecającemu i poleconemu, nagrody.

Program poleceń Nest Banku

Swój program poleceń Nest Profit ma również Nest Bank. To jeden z najmniejszych banków na polskim rynku. Jego korzenie sięgają 1995 r. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, małych firm i klientów indywidualnych

Pod obecną nazwą funkcjonuje od 2016 r. Wówczas doszło do zmiany właścicielskiej, gdy wszystkie udziały ówczesnego FM Banku PBP przejął fundusz private equity AnaCap.

W swoim programie poleceń Nest Bank wynagradza, wszystkich nowych klientów, którzy założą dowolne konto z polecenia (może to być konto indywidualne, ale również firmowe).

Nowy klient, który założy konto z polecenia, czyli wpisze we wniosku o konto numer polecającego i spełni warunki aktywności, otrzyma:

 • 100 zł – w przypadku konta osobistego,
 • 200 zł – w przypadku konta firmowego.

Natomiast obecny klient za każdą skuteczną rekomendację zyska 100 zł (konto osobiste) lub 400 zł (rachunek firmowy). Dodatkowo bank, w obecnej edycji przewiduje również wypłaty za kolejny poziom poleceń tj. 50 zł (konto osobiste) lub 200 zł (rachunek firmowy).

powrót do menu ↑

Warunki i regulamin

Poniżej zostały przestawione najważniejsze warunki do spełnienia wg regulaminu Programu poleceń “Nest Profit” zarówno dla osoby poleconej (nowego klienta) jak i  osoby polecającej (obecnego klienta).

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę?

Osobie poleconej (nowemu klientowi) nagroda przyznawana jest gdy, spełni następujące warunki:

1Jest nowym klientem.

Chodzi o osoby i podmioty gospodarcze, które nie miały konta osobistego / firmowego od 1 stycznia 2023 r.

2Do 30 października 2024 r.  złoży wniosek online o konto osobiste lub konto firmowe

Uwaga! We wniosku należy wpisać numer polecającego oraz wyrazić zgody marketingowe oraz na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków wypłaty premii.

Ważne! Jeśli nie posiadasz numeru polecenia, to możesz wykorzystać nasz sprawdzony kod: 537740896

Zgodnie z regulaminem zgoda marketingowa to:

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu tj.: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

3W ciągu 14 dni zawrze umowę o konto.

Umowę o konto można zawrzeć przelewem weryfikacyjnym, za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z konsultantem (wideoweryfikacja).

4W przynajmniej jednym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewni wpływy łącznie 2000 zł w przypadku konta osobistego lub 5000 zł w przypadku otwarcia konta firmowego,
 • zrealizuje 5 dowolnych transakcji (płatność kartą, Blikiem, przelew wychodzący do innego banku)

Osoba polecająca (obecny klient) musi spełnić następujące warunki:

1Mieć konto osobiste lub rachunek firmowy w Nest Banku

Nowy klient po wygenerowaniu kodu sam może zarabiać na polecaniu kont Nest Banku.

2Dołączyć do programu poleceń.

Można to zrobić w bankowości elektronicznej (zakładka Oferty albo Centrum kontaktu i dyspozycji → nowy wniosek). Należy zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody marketingowe.

3Pobrać numer polecającego i przekazać go osobie zainteresowanej skorzystaniem z usług Nest Banku.

Poczekać na spełnienie warunków przez klienta zaproszonego.

Przekazanie nagród

Premia za każdą skuteczną rekomendację z danego miesiąca wypłacana jest do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Numer polecającego

W całym programie “Polecam Nest Bank” najważniejsze jest, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku numer polecającego uzyskany od obecnego klienta banku.

nest bank numer polecającego

Zrzut z miejsca we wniosku o konto, gdzie należy wpisać numer polecającego

Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego sprawdzonego i aktualnego numeru polecenia:  537740896

Jak wygenerować swój numer polecenia?

Aby, wygenerować swój numer polecenia w Nest Banku, należy najpierw zapisać się do programu poleceń.

kod polecenia nest bank

Można to zrobić w bankowości elektronicznej (zakładka Oferty albo Centrum kontaktu i dyspozycji → nowy wniosek).

Następnie należy zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody marketingowe. I to wszystko. Teraz należy przekazać osobie zainteresowanej otwarciem konta w Nest Banku swój numer polecającego.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

Zarówno konto osobiste (Nest Konto), jak i rachunek firmowy (BIZnest Konto) są bezwarunkowo darmowe. Klient nie płaci też za zwykłe przelewy internetowe (w PLN i EUR), obsługę karty płatniczej Visa ani wypłaty z bankomatów Euronet. Może również bez opłat korzystać z wpłatomatów Euronet.

Co z innymi bankomatami w kraju? Jeśli gotówkę pobiera się kartą, prowizja wynosi 6 zł. Opłata nie obejmuje operacji wykonywanych Blikiem. Zatem transakcje zrealizowane w ten sposób są wolne od kosztów.

powrót do menu ↑

Oszczędzanie

Nest Bank ma jedną z najlepszych ofert oszczędnościowych na rynku. Na sześciomiesięcznej Nest Lokacie Witaj płaci aż 7,1% w skali roku.

Aby tyle zarobić, należy wyrazić zgody marketingowe oraz zapewniać wpływy 2000 zł na ROR (5000 zł w przypadku klientów biznesowych) i realizować trzy transakcje bezgotówkowe (karta, Blik, przelew wychodzący) na dowolne kwoty w każdym z sześciu kolejnych miesięcy. Limit wpłat wynosi 25 tys. zł.

Nest Lokata Witaj dostępna jest też w wariancie na trzy miesiące. W tym przypadku nie trzeba spełniać opisanych warunków (prócz wyrażenia zgód), ale w zamian zarabia się 5,25.

Można też otworzyć konto oszczędnościowe Nest Oszczędności ze stawką 7,1% dla kwot do 100 tys. zł. Oprocentowanie jest naliczane przez 3 miesiące od otwarcia rachunku.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Jeśli szukamy w pełni darmowego konta osobistego albo firmowego i nie chcemy przejmować się limitami czy warunkami zwalniającymi z opłat, wybierzmy ofertę Nest Banku. Tam nie zapłacimy za żadne usługi podstawowe (konto, karta, przelewy internetowe, bankomaty i wpłatomaty Euronet).

Do tego możemy korzystnie ulokować oszczędności na 7,1% i łatwo zyskać premię 100-200 zł. Wystarczy, że zapewnimy wymagane wpływy (2000 lub 5000 zł) i zrealizujemy 5 dowolnych transakcji (karta, przelew, Blik).

Dodatkowo później możemy sami zarabiać. Wystarczy wygenerować swój numer polecającego, który otrzymamy po dołączeniu do programu, a następnie polecić komuś założenie rachunku osobistego lub firmowego banku. Pamiętajmy o tym, że nagroda trafi tylko do tych, którym uda się skutecznie przekazać swój kod polecającego i polecone przez danego klienta osoby faktycznie spełnią wszystkie wymogi.

Nest Konto

Ważny numer polecającego: 537740896

+ 100-200 zł premii
77 dni do końca promocji

Dokumenty do pobrania (pdf)

9.5 Ocena Łączna
3 opinie
Program poleceń: Polecam Nest Bank

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  mde 18 Lipiec 2022 15:37

  Mi kilka dni temu wpadła ta premia 100 zł za konto założone z polecenia 14.5, warunki spełnione do końca czerwca.

 2. Odpowiedz
  rokoko 15 Czerwiec 2022 14:43
  Ocena promocji
  100

  Podczas składaniu wniosku o dołączenie do programu poleceń Nest Banku, pojawiają się następujące zgody:

  – Zapoznałem się i akceptuję Regulamin promocji Polecam Nest Bank

  Zgadzam się, aby Nest Bank S.A. lub jego spółka zależna Faktoria Sp. z o.o. dostarczali mi informacje promujące usługi lub produkty banku:
  – za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS na podany przeze mnie numer telefonu
  w rozmowie telefonicznej na podany przeze mnie numer telefonu
  – za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przeze mnie adres e-mail
  – za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

  Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem działań, które wykonano na podstawie zgody przed jej odwołaniem.

  Czy trzeba wszystkie zaznaczyć?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Seba 16 Czerwiec 2022 15:35

   Chyba trzeba wszystkie zaznaczyć.

   Zgoda Marketingowa wg regulaminu programu poleceń Nest Banku ma taką definicję:

   Zgody Marketingowe – zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku:
   a) w przypadku osób fizycznych oraz jednoosobowej działalności gospodarczej: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
   b) w przypadku pozostałych form prawnych, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 2c: (1) w rozmowie telefonicznej oraz (2) za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS/MMS)

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0