Promocja zakończona

ING Poleć Konto Znajomemu: do 1000 zł za polecenie i 140 zł na start

Sprawdź
+ 140 zł premii i 1000 zł za polecanie
Promocja zakończona
Aktualizacja - 2018.08.09

W programie poleceń banku ING zarobić można nawet 1 000 zł za polecanie kont ING znajomym. Dodatkowo można zdobyć 140 zł za otwarcie konta. Sprawdźmy regulamin akcji i zasady premiowania.

Jak niemal w każdej instytucji finansowej, również w ING Banku Śląskim można zarabiać na polecaniu kont osobistych. Organizacja kierowana przez Brunona Bartkiewicza nagradza za skuteczną rekomendację ROR-u w taryfach: Direct, Mobi i Komfort. Premię może zgarnąć zarówno osoba polecająca, jak i przez nią zaproszona.

Nagrody za polecanie konta

Program poleceń ING Banku Śląskiego nazywa się „Poleć konto znajomemu”. Jego obecna edycja trwa do 11 grudnia br.

Bonusy otrzymuje się za skuteczne polecenie i otwarcie ROR-u. W pierwszym przypadku jest to 100 zł, w drugim – 50 zł.

Uwaga! W całym okresie trwania promocji obecny klient może uzyskać maksymalnie 1 000 zł.

Premie wypłacane będą na konto osobiste od stycznia do 25 kwietnia 2019 r. W imieniu klienta instytucja, na czele której stoi Brunon Bartkiewicz, opłaci zryczałtowany podatek dochodowy.

Poleć Konto Znajomemu – regulamin

Program poleceń ING Banku:Poleć Konto Znajomemu
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego mających konto osobiste
Do kiedy można przystąpić? do 11 grudnia 2018 r.
Ile można zyskać? osoba polecająca:100 zł (za jedno konto)
max 1000 zł
nowy klient:50 zł
Jak łatwo / trudno uzyskać? dość trudno
Najważniejsze warunki osoba polecająca
1. Do 11 grudnia br. wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łącznie min. 300 zł
osoba polecona
1. Status nowego klienta (karencja 12 miesięcy)
2. Wykonanie płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem na łącznie min. 300 zł w każdym z dwóch miesięcy po otwarciu konta (najpóźniej: do 28.02.2019 r.)

By móc zarabiać na polecaniu kont ING Banku Śląskiego, obecny klient musi:

 • Posiadać tam dowolny ROR przez przynajmniej 30 dni przed przystąpieniem do programu (akcesu do promocji dokonuje się poprzez wypełnienie formularza w bankowości online lub w oddziale)
 • Wyrazić i nie odwoływać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Warunkiem wypłaty premii 100 zł za polecenie konta ING Banku Śląskiego jest wykonanie kartą debetową lub Blikiem przez osobę polecającą płatności bezgotówkowych na łącznie min. 300 zł w terminie do 11 grudnia br.

karta wielowalutowa ingDrugim wymogiem przyznania gratyfikacji osobie polecającej jest spełnienie warunków przez osobę zaproszoną. Są to:

 • Status nowego klienta (brak ROR-u w ING Banku Śląskim 12 miesięcy przed otwarciem nowego)
 • Podanie we wniosku o konto kodu promocji otrzymanego od obecnego klienta
 • Wyrażenie i nieodwoływanie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • Przystąpienie do promocji (w bankowości online lub placówce)
 • Wykonanie kartą debetową lub Blikiem transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 300 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarciu umowy.

W momencie spełnienia wymagań przez nowego klienta bank przyznaje 100 zł osobie polecającej i 50 zł osobie zaproszonej.

Potencjalny zysk z programu poleceń a koszty utrzymania konta w ING Banku Śląskim

Widzimy więc, że zarabianie na polecaniu kont ING Banku Śląskiego jest dość trudne. Wymóg wydania po 300 zł przez osobę rekomendującą i zapraszaną jest tu decydujący. Wydaje się, że spełnią go tylko te osoby, które zechcą związać się na dłużej z podmiotem kontrolowanym przez Grupę ING.

A co z kosztami? Na szczęście tych można całkowicie uniknąć, wykazując się aktywnością lub – w przypadku młodych klientów – wybierając odpowiedni ROR.

Konto Direct i Konto Mobi są prowadzone bezpłatnie. Ich posiadacze nie płacą również za przelewy internetowe. Ponadto ci drudzy (osoby w wieku 13-26 lat) nie płacą za kartę debetową. Od posiadaczy Konta Direct wymagane jest wydanie plastikiem min. 300 zł w miesiącu.

Klienci ING Banku Śląskiego mogą nieodpłatnie korzystać z maszyn własnych oraz Planet Cash. Poza tym w co miesiąc przysługuje im jedna darmowa wypłata w obcym bankomacie. Mogą też zdecydować się na miesięczny abonament na bezprowizjne wypłaty w cenie 5 zł.

Posiadacze Konta Mobi tych opłat unikną, jeśli będą pobierać gotówkę przy pomocy Blika.

Pod względem cenowym najgorzej wypada Konto Komfort. Za jego prowadzenie płaci się 12 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia. Do tego dochodzi warunkowa danina (7 zł) za kartę debetową. Jednak wszystkie bankomaty krajowe są wtedy darmowe.

Czy warto polecać konta ING?

Na tle innych programów rekomendacyjnych inicjatywa ING Banku Śląskiego prezentuje się mało korzystnie. Po pierwsze, limituje do 1 tys. zł możliwą do uzyskania premię za polecanie kont. Po drugie, stawia dość duże wymagania dotyczące przyznania bonusów.

Z drugiej strony nagradza obecnych i nowych klientów. Oprócz tego – przy umiejętnym korzystaniu z rachunku – nie wiąże się z żadnymi stałymi kosztami.

To wszystko sprawia, że promocja „Poleć konto znajomemu” wydaje się atrakcyjna jedynie dla tych, którzy zechcą na dłużej związać się z ING Bankiem Śląskim, czyli są lub zostaną jego stałymi klientami.

140 zł za założenie konta

Na koniec warto przypomnieć, że zakładając konto w ING Banku Śląskim do 31.10.2018 r. zyskać możemy 140 zł na start. Wystarczy, że założymy konto przez internet i spełnimy warunki promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct”. Dokładna analiza tej promocji jest przedstawiona tutaj.

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0