mBank Konto Osobiste: premia 150 zł za transakcje

W IV edycji promocji konta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać nawet 150 zł premii za zasilenie konta i transakcje kartą. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki, czy warto z niej skorzystać.

Jeśli do 29 maja 2019 r. założysz w mBanku eKonto Standard, na które co miesiąc będą wpływać środki i z którego będziesz wykonywać transakcje bezgotówkowe, zbierzesz atrakcyjne bonusy. Promocja skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały żadnego rachunku w mBanku.

1

Nagroda dla nowych klientów mBanku za aktywność

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z intratną ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku. Każdy, kto po 1 stycznia 2017 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

Do oferty specjalnej mBanku pod hasłem „eKonto z premią – IV edycja” można dołączyć od 18 lutego 2019 r. do 29 maja 2019 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Standard  aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji w ciągu kolejnych 2 miesięcy uzyskać łączną premię 140 zł:

 • 100 zł za szybki wpływ,
 • 50 zł za transakcje.

100 zł za szybki wpływ

mbank promocja 100 złWarunkami uzyskania podstawowej premii 100 zł za tzw. “szybki wpływ” są:

 • jednorazowe zasilenie swojego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Premia będzie naliczana po upływie pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpiłeś do promocji w połowie lutego, to od połowy lutego do końca marca, będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia – pierwsze naliczenie premii nastąpi za marzec.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w marcu to bank wypłaci ją do końca kwietnia.

dodatkowe 50 zł za transakcje

mbank promocja 50 złJeśli, uda nam się spełnić warunki do uzyskania podstawowej premii 100 zł “za szybki wpływ”, możemy w kolejnym miesiącu starać się o dodatkową premię 50 zł “za transakcje”.

Warunki do spełnienia są bardzo zbliżone tzn.:

 • zasilenie swojego konta w kolejnym miesiącu  kwotą min. 1000 zł,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem  na dowolną kwotę.

Premia za transakcje będzie naliczana po upływie drugiego pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpiłeś do promocji w połowie lutego, to już od kwietnia, będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia tej części premii – pierwsze naliczenie premii nastąpi za kwiecień.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w kwietniu to bank wypłaci ją do końca maja.

 

Prosty przykład: Otwierasz konto 20.02.2019 r. Zasilasz je kwotą 1 000 zł do 27.02.2019 r. Do końca marca 2019 roku wykonujesz minimum 5 transakcji kartą. Odbierasz 100 zł premii. W marcu 2019 roku zasilasz konto kwotą 1 000 zł i wykonujesz minimum 5 transakcji. Odbierasz kolejne 50 zł.

Uwaga! Zasilenie konta nie może pochodzić z rachunku należącego do tej samej osoby – nie można być jego posiadaczem ani współposiadaczem.

 

2

Polecaj mBank i zyskaj nawet 100 zł

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i polecaj mBank znajomym, a możesz zyskać dodatkowe pieniądze.

Program PolecamBank edycja 1/2019 trwa od 1.03.2019 r. do 1.09.2019 r. Polega on na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto (i 150 zł za polecenie rachunku firmowego) klientowi, który skończył 18 lat.

Jak zyskać premię za polecanie?

 • Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 1/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
 • Zaproś Nowego Klienta do mBanku – wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.
 • Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego – zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).
 • Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 dowolnych transakcji.
3

Słowo o eKoncie Standard i eKoncie Plus

Zostając użytkownikiem eKonta Standard dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 4 zł. Możemy uzyskać z niej zwolnienie jeśli w ciągu miesiąca dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, BZ WBK i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 1,30 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta standard oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

W przypadku eKonta Plus płatności za użytkowanie rachunku przedstawiają się nieco inaczej. Prowadzenie konta kosztować nas będzie 0 zł, ale tylko pod warunkiem comiesięcznych wpływów na konto min. 1000 zł. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce zapłacimy 0 zł przy minimalnej kwocie wypłaty 100 zł (przy niższych wypłacanych kwotach zapłacimy 1,30 prowizji).

Opłata za kartę wynosi 0 zł, ale jeśli w ciągu miesiąca nie dokonamy co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK-em, bank pobierze 4 zł za kartę z naszego konta. Internetowe przelewy w PLN w eKoncie Plus są darmowe.

4

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 150 zł  jest bardzo dużym atutem, szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych.

Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

Warto wspomnieć , iż równolegle trwa promocja 120 zł mbanku, przeznaczona dla młodych osób (18-25 lat), które założą darmowe ekonto możliwości i wykonaja jeszcze prostsze aktywności.

eKonto Standard

PROMOCJA: eKonto z premią - IV edycja

+ 150 zł premii
3 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja "eKonto z premią - IV edycja"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Mentor 11 Wrzesień 2017 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z lepszych promocji, jesli chodzi o moneyback dla mających takie wpływy na konto (1000 zł)

  Pomocne(8) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Kasia 2 Sierpień 2017 23:47
  Ocena promocji
  90

  Mogliby w końcu coś zorganizować dla starych klientów, takie promocje tylko promują…zamykanie kont, aby załapać się na tego typu promocję za te 2 lata . Mnie przed zamknięciem powstrzymuje tylko to, że ekonto to moje konto do US i ZUS, ale w końcu można to zmienić.

  Pomocne(20) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Klient 18 Czerwiec 2017 23:54

  Na początku wszystko jest za darmo , potem trzeba za wszystko słono płacić. Najwidoczniej nie mają klientów dając takie warunki dla nowych klientów.

 4. Odpowiedz
  agn 20 Kwiecień 2017 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0