Promocja mBank: 250 zł za założenie eKonta i 1,8% dla oszczędności (+ 50 zł dla dziecka)

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.09.29

Wystartowała nowa promocja mBanku, w której można łatwo zarobić 250 zł na start oraz zdobyć kolejne 50 zł za otwarcie konta dziecku. Jest też możliwość ulokowania oszczędności na rachunku Moje Cele z oprocentowaniem  – 1,8% na 3 miesiące.

Zewsząd słychać, że banki podnoszą opłaty za swoje usługi płacą małe odsetki za trzymanie u nich pieniędzy. Ale jeśli dobrze poszukać, można znaleźć bezpłatne konto osobiste i przyzwoicie oprocentowany rachunek oszczędnościowy.

Nie ma wątpliwości, że postęp technologiczny ułatwia nam życie. Sprzyja także instytucjom finansowym, ponieważ dzięki niemu uatrakcyjniają one swoją ofertę i przez to stają się bardziej konkurencyjne. Dlatego inwestują w innowacje, co w efekcie przekłada się na przyrost nowych klientów.

Nawet 300 zł do zdobycia w promocjach mbanku

Doskonale rozumieją to szefowie mBanku. Organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego jako jedna z pierwszych umożliwia otwarcie konta osobistego z wykorzystaniem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną, czyli e-dowodu.

By zachęcić klientów do tej nowinki, proponuje im premię 50 zł. Oprócz tego przyznaje 200 zł za aktywne korzystanie z ROR-u i 50 zł za otwarcie rachunku dziecku.

Jakby tego było mało, umożliwia otwarcie konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 1,8 proc. Obecnie to jedna z najwyższych stawek na rynku.

Trwająca do 8 lutego 2022 r. akcja specjalna skierowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że są nimi osoby, które od 1 stycznia 2018 nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego. Posiadanie innych produktów (również jako klient biznesowy) nie stanowi przeszkody do udziału w promocji.

powrót do menu ↑

Łatwe 200 zł lub 250 zł na start

Jak zdobyć 250 zł krok po kroku?

1Do 8 lutego na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o eKonto i kartę płatniczą.

We wniosku trzeba zaakceptować odpowiednie oświadczenia z części “Moje Oświadczenia”.

Umowę zawrzemy na kilka sposobów: metodą na selfie, z użyciem e-dowodu, przez kuriera,  bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Uwaga! Zawierając umowę na selfie albo z e-dowodem, otrzymamy dodatkowe 50 zł – (szczegóły w dalszej części recenzji).

2W ciągu 7 dni od otwarcia ROR-u zasilić go jednorazowo min. 1000 zł

Jako wpływy uwzględniane są np. przelewy od innej osoby mającej konto w mBanku, ze swojego rachunku w innym banku oraz wpłaty we wpłatomacie.

3Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą albo/i Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Do płatności Blikiem liczą się transakcje z wykorzystaniem kodu Blik w sklepach stacjonarnych oraz internecie. Jeśli więc umowę zawrzemy w październiku, wymagania spełniamy do końca listopada.

4W drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta:

 • zasilić konto kwotą min. 1000 zł,
 • dokonać kartą albo Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Jeśli więc rachunek otworzyliśmy w październiku, wymagania realizujemy w grudniu i styczniu.

Jak zdobyć dodatkowe 50 zł?

Dodatkowymi 50 zł nagradzane jest zawarcie umowy o ROR na jeden z dwóch sposobów:

 • Na selfie (fotoweryfikacja) – w trakcie składania wniosku robimy smartfonem kilka zdjęć swojej twarzy i dowodu osobistego
 • Z e-dowodem osobistym – przed złożeniem wniosku pobieramy aplikacją eDO App autorstwa Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Po wybraniu tej metody wprowadzamy numer wniosku albo skanujemy z ekranu kod QR. Następnie potwierdzamy swoje dane, wpisując numer CAN widniejący na dowodzie (pod małym zdjęciem) i podając PIN do e-dowodu (nadaliśmy go w urzędzie przy odbiorze dokumentu). Później przykładamy telefon tylną stroną do dowodu i czekamy na odczyt danych. Musimy jeszcze podać pozostałe dane i zatwierdzić umowę SMS-em.

Ważne! By otrzymać bonus, należy do końca miesiąca po otwarciu ROR-u zrealizować kartą albo Blikiem jedną płatność bezgotówkową. Może to być jedna z opisanych wyżej ośmiu transakcji.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Nagroda podzielona jest na kilka części: 100 zł i 3 x 50 zł.   Razem daje to 250 zł.

Premie za szybki wpływ i transakcje w pierwszym miesiącu (100 zł) oraz zawarcie umowy metodą na selfie/e-dowód (50 zł) otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Jeśli więc eKonto otworzymy w październiku, 150 zł (100 zł + 50 zł) otrzymamy do końca grudnia.

Natomiast bonusy za aktywność (wpływy + płatności) w drugim i trzecim miesiącu bank wypłacać nam będzie do końca kolejnego miesiąca po ich wykonaniu. Innymi słowy: za transakcje z grudnia nagrodzi nas do końca stycznia, a  ze stycznia – do końca lutego.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 50 zł dla dziecka

By otrzymać kolejny bonus o wartości 50 zł, wystarczy do końca miesiąca po otwarciu eKonta osobistego zawrzeć umowę o eKonto Junior.

Możemy zrobić to z poziomu systemu transakcyjnego. Potrzebować będziemy jednego z dokumentów określających tożsamość latorośli (akt urodzenia, legitymacja, dowód osobisty, paszport).

Jeśli więc umowę o ROR dla siebie zawrzemy w październiku, konto dziecku powinniśmy otworzyć do końca listopada

Bonus bank wypłaci do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

powrót do menu ↑

Konto Moje Cele na 1,8%

Nowy klient otwierający eKonto promocyjne, zyskuje także prawo otwarcia jednego rachunku Moje Cele.

Rachunek Moje Cele to konto oszczędnościowe służące do regularnego odkładania w ramach usługi autooszczędznie. W promocji jego oprocentowanie wynosi 1,8 proc. i obejmuje kwoty do 10.000 zł.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec listopada w stosunku do końca października) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele.

Stawka 1,8 proc. naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku października, i wpłacić ok. 9700 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca stycznia.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto osobiste prowadzone jest bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe (w tym te na numer telefonu).

Za kartę debetową mBank nalicza 7 zł miesięcznie. Opłaty unika się po wykonaniu plastikiem obrotów na 350 zł.

Klient ma bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Jednak zwolnienie z prowizji dotyczy tylko transakcji na co najmniej 100 zł. W przypadku podjęcia mniejszej kwoty organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego pobiera opłatę 2,5 zł. Wypłaty przy użyciu Blika są darmowe bez względu na wartość operacji.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Z punktu widzenia klienta promocja mBanku należy do najlepszych. Wystarczy, że otworzy on eKonto i będzie z niego korzystać przez trzy miesiące (wpływ 1000 zł i 8 płatności kartą albo Blikiem), a otrzyma premię pieniężną 250 zł. Do tego będzie mógł ulokować oszczędności na rachunku z drugą najwyższą stawką na rynku.

Udział w akcji jak najbardziej się opłaca, ponieważ zwolnienie z kosztów utrzymania ROR-u następuje po wykonaniu kartą obrotów na min. 350 zł miesięcznie. Trzeba tylko pamiętać o wypłacaniu z bankomatów jednorazowo co najmniej 100 zł albo używać do tego Blika.

Rodzice małoletnich dzieci równie łatwo wzbogacą się o kolejne 50 zł. Wystarczy, że przez internet otworzą latorośli rachunek bieżący.

 

eKonto Osobiste

PROMOCJA: eKonto osobiste plus premia

+ 250 zł premii i 1,8% na KO
103 dni do końca promocji
8.5 Ocena Łączna
9 opinie
Promocja eKonto plus premia - II edycja

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8.1Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.1
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
40 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Wioll 1 Lipiec 2021 16:03

  Konto założyłam w maju i wpłaciłam 6000 zł, w czerwcu zrobiłam 8 transakcji, ale zapomniałam włacuic 1000 zl, w lipcu znowu wpłaciłam 1000 zl, czy otrzymam cokolwiek?

 2. Odpowiedz
  Agata 24 Kwiecień 2021 18:58

  dzień dobry, czy starczy np. 5 razy w miesiącu zapłacić karta i 3 raz telefonem przez blika (tak by razem było 8 płatności) oraz zapewnić 1000 zł wpływu, żeby dostać 50 zł miesięcznie?

  Czy kwota płatności jest dowolna?
  Czy Blikiem mogę sobie płacić za zakupy w Internecie np. na allegro i to będzie zaliczone?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Maj 2021 12:01

   Razem tych płatności bezgotówkowych w miesiącu musi być minimum 8.

   Może je robić kartą lub blikiem. Podział dowolny: może to być np. 8 transakcji kartą lub 5 kartą/3 blikiem itp. ważne by na koniec miesiąca “uzbierać” min. 8 płatności.

   Kwota płatnosci dowolna.

   Blikiem oczywiście jak najbardziej można płacić za zakupy w internecie.

 3. Odpowiedz
  klaudia 10 Styczeń 2021 17:21
  Ocena promocji
  90

  Dzień Dobry,

  nie doczytałam warunków promocji i wpłaciłam dwa razy po 500 zł przelewem BLIK zamiast jednorazowo 1000. Czy można jeszcze coś zrobić, żeby otrzymać jednak jakiś bonus za otwarcie konta?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Styczeń 2021 23:52

   Niestety, regulamin promocji wyraźnie mówi, że ten 1000 zł musi być wpłacony na konto jednorazowo.

 4. Odpowiedz
  Mikolin 4 Grudzień 2020 16:07
  Ocena promocji
  100

  Odnośnie konta oszczędnościowego, to oznacza, że najpierw wpłacić 10000 i co miesiąc po 100 zł dopłacać, czy też można np. 20000zł i po prostu dorzucać na to konto oszczędnościowe conajmniej 100?

  + ZALETY: niezła premia na start niezłe oprocentowanie
  - WADY: małą kwota objęta oprocentowaniem 2% - zaledwie 10000 zł
  Pomocne(13) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 6 Grudzień 2020 14:11

   Najlepiej zaraz na początku sobie wpłacić całą kwotę maksymalną czyli 10000 zł, a potem by spełnić warunek promocji dopłacać po to 100 zł miesięcznie.
   Nie warto wpłacać więcej ni ż 10 000 zł, bo nadwyżka ponad tą kwotę daje śmieszne 0,01 % czyli praktycznie zero.

 5. Odpowiedz
  JOANNA 26 Listopad 2020 16:10

  Należy mieć na uwadze, że już druga wypłata środków z konta oszczędnościowego “Moje cele” kosztuje klienta 9 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Listopad 2020 17:08

   Tak jest niemal w każdym banku.
   Pierwsza wypłata w miesiącu z konta oszczędnościowego jest darmowa, natomiast kolejne są płatne.
   Dlatego należy pilnować by wypłaty z konta oszczędnościowego realizować maksymalnie raz w miesiącu.

   • Odpowiedz
    Monika 24 Styczeń 2021 09:44

    Na szczęście nie w ING.

 6. Odpowiedz
  Marek 1 Październik 2020 18:29

  Witam !!! Jeżeli założę konto 20.10.2020 r. to czy w listopadzie np. 10-tego będę dalej mógł otworzyć lokatę 2% czy tylko w czasie trwania promocji tj. do 30.10.2020 R ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Październik 2020 12:44

   Promocja trwa także do 30 października.

   Zatem do końca października musisz otworzyć konto do oszczędzania Moje Cele by z niej skorzystać (o konto moje cele 2% wnioskujesz, już na etapie otwierania ekonta promocyjnego).

   W regulaminie mamy taki zapis:

   Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10000 zł będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec października, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i do końca stycznia).

 7. Odpowiedz
  róża 27 Lipiec 2020 17:29
  Ocena promocji
  10

  nie rozumiem, było napisane że można założyć osiem takich kont a będąc w banku zostałam poinformowana że wyższe oprocentowanie może być tylko na jednym koncie do 20000….reszta kont ma jakieś mizerne oprocentowanie….nabieranie ludzi

  Pomocne(39) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Lipiec 2020 18:38

   W artykule jest wyraźnie napisane, że promocyjne oprocentowanie (2,5%) obejmuje jedno konto z kwotą maksymalną do 20 000 zł. Możesz o nie zawnioskować podczas składania wniosku o ekonto promocyjne.

   Na dzień dzisiejszy jest to jedna z ostatnich takich ofert – większość banków obniżyła już oprocentowanie do ok. 1% na kontach oszczędnościowych. A będzie jeszcze mniej.

 8. Odpowiedz
  Marzena 3 Czerwiec 2020 19:42
  Ocena promocji
  100

  Jak wygląda opłata za wplatomaty ? Euronet i inne ? ,jaki jest koszt wplatomatu?

  Pomocne(23) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 28 Maj 2020 10:04

  Dzisiaj 28 maja wystartowała kolejna – IX edycja promocji “ekonto z premią”.

  W porównaniu do poprzedniej edycji premia została obniżona o 10 zł do 140 zł.

  Warunki do uzyskania bonusu pozostały takie same.

  Pierwsze 100 zł:
  – otwieramy eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasilamy je jednorazową kwotą min. 1 000 zł
  – wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

  Dodatkowe 40 zł:
  – w kolejnym miesiącu ponownie zasilamy swoje konto kwotą min. 1 000 zł
  – ponownie wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

 10. Odpowiedz
  Piotr 8 Kwiecień 2020 01:16
  Ocena promocji
  100

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

  Pomocne(0) Niepomocne(25)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  Damian 14 Luty 2020 21:52

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

 12. Odpowiedz
  Dawid 6 Luty 2020 16:01

  Czy jeśli złożyłem wniosek przed 30 stycznia, a umowę podpiszę teraz na dniach to przystępuję do promocji na nowych warunkach, starych, czy wcale?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Luty 2020 21:18

   W styczniu obowiązywała 7 edycja promocji z premią 140 zł – jeśli w styczniu wypełniłeś wniosek i przystąpiłeś do promocji to obowiązują Ciebie warunki właśnie z tej edycji.

   Aktualna 8 edycja promocji obowiązuje dla wniosków o konto złożonych od 31 stycznia.

 13. Odpowiedz
  Asia 26 Styczeń 2020 07:34

  Witam, czy do 30.01.2020 wystarczy zarejestrować się i złożyć wniosek, czy trrzba też do tego dnia podpisać umowę? Pytam bo zastanawiam się czy jeśli zarejestruje się jutro tj. 27.01. to czy zdąży podjechać kurier z umową?

  • Odpowiedz
   wg 26 Styczeń 2020 19:17

   Wg mnie do 30 stycznia masz czas by przystąpić do promocji, czyli musisz do tej daty złożyć wniosek o ekonto osobiste z kartą

 14. Odpowiedz
  Kasia 3 Styczeń 2020 17:57

  – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta…..mam pytanie,czy można zasilić konto w euro ?

  • Odpowiedz
   archie 26 Styczeń 2020 19:06

   1000 w złotych ma wpłynąć na ekonto, które założyłaś w promocji. w regulaminie masz:

   …na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo
   pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku
   w mBanku
   , którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem….

   możesz pewnie i przelać bezpośrednio euro na konto złotówkowe, ale zapewne przewalutują ci to po mało korzystnym kursie…

 15. Odpowiedz
  Patryk 1 Styczeń 2020 19:51
  Ocena promocji
  60

  Te 2,5% do 20 tys na ile dni?

  Pomocne(13) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 14:06

   Wyższe oprocentowanie na koncie Moje Cele jest naliczane do 31 maja i przysługuje pod warunkiem comiesięcznego przyrostu salda o 100 zł. Innymi słowy: w każdym miesiącu suma wpływów musi o 100 zł przewyższyć sumę obciążeń tego rachunku.

   Posiadając ekonto w mbanku można jeszcze otworzyć ekonto oszczędnościowe w promocji na nowe środki2,3% do 500 000 zł na 4 miesiące:

 16. Odpowiedz
  Mariusz 27 Listopad 2019 12:02

  “Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 2,50 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.”

  Czy na pewno wypłaty powyżej 100zł w innych bankomatach są płatne? Proszę o potwierdzenie

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Listopad 2019 12:42

   Poprawiliśmy ten akapit oraz dodaliśmy tabelkę obrazującą podstawowe koszty.

   Zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji, wypłaty w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe pod warunkiem, iż są większe niż 100 zł.

   Jeśli z dowolnego bankomatu wypłacimy kwotę mniejszą niż 100 zł to zapłacimy 2,5 zł za każda taką wypłatę.

   Tak więc jeśli będziemy pilnować by zawsze wypłacać z bankomatu więcej niż 100 zł, to wypłaty będziemy mieć zawsze bezpłatne.

 17. Odpowiedz
  Adams 24 Wrzesień 2019 06:47

  Jak długo otwiera się to konto?
  Od momentu rejestracji do otrzymania karty i uruchomienia rachunku?

 18. Odpowiedz
  Adams 23 Wrzesień 2019 16:51

  Witam.
  Podpowiedzcie proszę.
  Jeśli dzisiaj (23.09) złożę wniosek o konto na stronie promocyjnej z opcją podpisania umowy w odziale banku,to czy zdołam uruchomić konto do końca września?
  Z doświadczenia wiem że to trwa różnie, od 2 dni nawet do 30.

 19. Odpowiedz
  Dariusz 20 Wrzesień 2019 09:33

  Skoro 100 zł jest za szybki przelew w ciągu 7 dni od otwarcia to po co w warunkach jest że trzeba zrobić 5 transakcji kartą?
  Żeby dostać te 100 zł wystarczy sam przelew w ciągu 7 dni czy jednak są wymagane te 5 transakcji kartą?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Wrzesień 2019 16:46

   Pierwsze 100 zł otrzymujemy za spełnienie obu warunków:
   – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
   – dokonanie 5 transakcji kartą do końca kolejnego miesiąca (jeśli konto zostało otworzone we wrześniu to musimy je wykonać do końca października)

 20. Odpowiedz
  Dariusz 6 Wrzesień 2019 08:17

  Czy te 5 transakcji kartą mogą być wykonane 1 dnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Wrzesień 2019 12:25

   Tak, jak najbardziej.

 21. Odpowiedz
  Damian 20 Sierpień 2019 14:25

  Czy mogę ze swojego konta np. z Alior przelać 1000zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:46

   Oczywiście, to najprostsza metoda na spełnienie tego warunku.

   • Odpowiedz
    olka 1 Wrzesień 2019 22:19

    Aleprzeciez w artykule jest napisena że nie mozna byc posiadaczem konta, z ktorego nastepuje zasilenie… to w koncu jak??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2019 11:14

     Nie możesz zasilić konta z innego swojego konta w mbanku.

     Zasilenie nowego konta poprzez przelew z innego swojego konta (z banku innego niż mbank) spełnia warunki promocji.

 22. Odpowiedz
  agn 30 Maj 2019 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

 23. Odpowiedz
  Mentor 29 Maj 2019 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z prostszych promocji, warunki można powiedzieć standardowe wpływy 1000 zł i transakcje kartą

  Pomocne(28) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0