mBank: 140 zł za założenie eKonta Osobistego

W V edycji promocji ekonta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać 140 zł premii za zasilenie konta i transakcje kartą. Czy warto skorzystać z tej akcji?  Nasza analiza regulaminu i warunków promocji.

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z ciekawą ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku.

Każdy, kto po 1 stycznia 2017 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

1

Warunki promocji – eKonto z premią

Do oferty specjalnej mBanku pod hasłem „eKonto z premią – V edycja” można dołączyć od 30 maja 2019 r. do 9 sierpnia 2019 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Osobiste,  aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji w ciągu kolejnych 2 miesięcy uzyskać łączną premię 140 zł:

 • 100 zł za szybki wpływ,
 • 40 zł za transakcje.

100 zł za szybki wpływ

mbank promocja 100 złWarunkami uzyskania podstawowej premii 100 zł za tzw. “szybki wpływ” są:

 • jednorazowe zasilenie swojego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Premia będzie naliczana po upływie pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpimy do promocji na koniec maja, to od końca maja do końca czerwca, będziemy dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia – pierwsze naliczenie premii nastąpi za czerwiec.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w czerwcu to bank wypłaci ją do końca lipca.

dodatkowe 40 zł

Jeśli, uda nam się spełnić warunki do uzyskania podstawowej premii 100 zł “za szybki wpływ”, możemy w kolejnym miesiącu starać się o dodatkową premię 40 zł “za transakcje”.40 zł promocja

Warunki do spełnienia są bardzo zbliżone tzn.:

 • zasilenie swojego konta w kolejnym miesiącu  kwotą min. 1000 zł,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem  na dowolną kwotę.

Premia za transakcje będzie naliczana po upływie drugiego pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpimy do promocji na koniec maja, to już od lipca, będziemy mogli dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia tej części premii – pierwsze naliczenie premii nastąpi za lipiec.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w lipcu to bank wypłaci ją do końca sierpnia.

Prosty przykład: Otwierasz konto 31.05.2019 r. Zasilasz je kwotą 1 000 zł do 30.06.2019 r. Do końca czerwca 2019 roku wykonujesz także minimum 5 transakcji kartą. Odbierasz 100 zł premii w lipcu. W lipcu 2019 roku zasilasz konto kwotą 1 000 zł i wykonujesz minimum 5 transakcji. Odbierasz kolejne 40 zł w sierpniu.

Uwaga! Zasilenie konta nie może pochodzić z rachunku należącego do tej samej osoby – nie można być jego posiadaczem ani współposiadaczem.
3

Ile kosztuje eKonto Osobiste?

Zostając użytkownikiem eKonta Osobistego dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 7 zł. Możemy jednak zostać łatwo z niej zwolnieni dokonując nią 1 transakcji bezgotówkowej.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 1,30 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 140 zł  jest bardzo dużym atutem, szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych.

Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

Warto wspomnieć , iż równolegle trwa promocja 120 zł mbanku, przeznaczona dla młodych osób (18-25 lat), które założą darmowe ekonto możliwości i wykonaja jeszcze prostsze aktywności.

eKonto Osobiste

PROMOCJA: eKonto z premią - V edycja

+ 140 zł premii
20 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja "eKonto z premią - V edycja"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  agn 30 Maj 2019 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

 2. Odpowiedz
  Mentor 29 Maj 2019 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z prostszych promocji, warunki można powiedzieć standardowe wpływy 1000 zł i transakcje kartą

  Pomocne(13) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0