Promocja mBank: 650 zł za założenie eKonta i 7% dla oszczędności

Aktualizacja - 2022.08.19

Wystartowała nowa limitowana promocja mBanku, w której można łatwo zarobić 550 zł na start oraz zdobyć kolejne 100 zł za otwarcie konta dziecku. Jest też możliwość ulokowania oszczędności na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 7% w skali roku.

Zewsząd słychać, że banki podnoszą opłaty za swoje usługi płacą małe odsetki za trzymanie u nich pieniędzy. Ale jeśli dobrze poszukać, można znaleźć bezpłatne konto osobiste i przyzwoicie oprocentowany rachunek oszczędnościowy.

Nie ma wątpliwości, że postęp technologiczny ułatwia nam życie. Sprzyja także instytucjom finansowym, ponieważ dzięki niemu uatrakcyjniają one swoją ofertę i przez to stają się bardziej konkurencyjne. Dlatego inwestują w innowacje, co w efekcie przekłada się na przyrost nowych klientów.

Nawet 650 zł do zdobycia w promocjach mBanku

Świetnym przykładem jest mBank. Otwierając tam konto osobiste, można pod łatwymi do spełnienia warunkami zyskać 200 zł w gotówce oraz 200 zł w formie karty podarunkowej do zrealizowania na Allegro.

Ale to nie koniec nagród. Organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego dorzuca dwa dodatkowe bonusy. Pierwszy 150 zł za zawarcie umowy w nowoczesny sposób (przez  e-dowód) oraz 100 zł za otwarcie rachunku swojemu dziecku. Zatem łącznie do zgarnięcia jest nawet  650 zł.

Ale uwaga! Klient bez małoletnich dzieci, który zawrze umowę w inny niż zalecany przez organizatora sposób, otrzyma maksymalnie 400 zł.

Jakby tego było mało, mBank umożliwia otwarcie konta oszczędnościowego  na nowe środki z oprocentowaniem 7% oraz konta do regularnego oszczędzania z oprocentowaniem 6,5%. Obecnie to jedne z najwyższych stawek na rynku.

Trwająca do 29 września 2022 r. akcja specjalna skierowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że są nimi osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego. Posiadanie innych produktów (również jako klient biznesowy) nie stanowi przeszkody do udziału w promocji.

Ważne! W akcji obowiązuje limit 2500 zgłoszeń! Warto się pospieszyć, by okazja nie przeszła nam koło nosa. Nie wiadomo, kiedy znów mBank zorganizuje akcję z tak dużą premią.
powrót do menu ↑

Łatwe 550 zł na start

Jak zdobyć 550 zł krok po kroku?

1Do 28 września na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o eKonto i kartę płatniczą.

Na końcu wniosku trzeba zaakceptować odpowiednie oświadczenia z części “Moje Oświadczenia”.

Uwaga! Trzeba pamiętać, by wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje poprzez zaznaczenie na “tak” odpowiedniego checkboxa przy: “Oświadczenia dotyczące programu mOkazje”.

Umowę zawrzemy na kilka sposobów: z użyciem e-dowodu, przez kuriera,  bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Uwaga! Zawierając umowę z użyciem e-dowodu, otrzymamy dodatkowe 150 zł – (szczegóły w dalszej części recenzji).

Jeśli jest taka możliwość, prosimy o wpisanie we wniosku identyfikatora polecającego: taniekonto

identyfikator polecenia mbank

Dziękujemy z góry 🙂

2W ciągu 7 dni od otwarcia ROR-u zasilić go jednorazowo min. 1000 zł

Jako wpływy uwzględniane są np. przelewy od innej osoby mającej konto w mBanku, ze swojego rachunku w innym banku oraz wpłaty we wpłatomacie.

3Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą lub Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Do płatności Blikiem liczą się transakcje z wykorzystaniem kodu Blik w sklepach stacjonarnych oraz internecie. Jeśli więc umowę zawrzemy we wrześniu, wymagania spełniamy do końca października.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 100 zł w gotówce i 200 zł na Allegro.

4W drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta:

 • zasilić konto kwotą min. 1000 zł,
 • dokonać kartą albo Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Jeśli więc rachunek otworzyliśmy w sierpniu, wymagania realizujemy w listopadzie i grudniu.

Nagroda za ten etap to kolejne 100 zł w gotówce (2 x 50 zł).

Jak zdobyć dodatkowe 150 zł?

Dodatkowymi 150 zł nagradzane jest zawarcie umowy o ROR:

 • Z e-dowodem osobistym – przed złożeniem wniosku pobieramy aplikacją eDO App autorstwa Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Po wybraniu tej metody wprowadzamy numer wniosku albo skanujemy z ekranu kod QR. Następnie potwierdzamy swoje dane, wpisując numer CAN widniejący na dowodzie (pod małym zdjęciem) i podając PIN do e-dowodu (nadaliśmy go w urzędzie przy odbiorze dokumentu). Później przykładamy telefon tylną stroną do dowodu i czekamy na odczyt danych. Musimy jeszcze podać pozostałe dane i zatwierdzić umowę SMS-em.

Ważne! By otrzymać dodatkowy bonus, należy spełnić warunki uzyskania pierwszej premii – czyli zasilić konto w ciągu 7 dni od otwarcia kwotą min. 1000 zł oraz do końca miesiąca po otwarciu ROR-u zrealizować kartą albo Blikiem 8 płatności bezgotówkowych.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Nagroda podzielona jest na kilka części:

 • premia za szybki wpływ i transakcje : 100 zł w gotówce,
 • premia za drugi miesiąc: 50 zł w gotówce,
 • premia za trzeci miesiąc: 50 zł w gotówce,
 • premia za zawarcie umowy przez selfie lub e-dowód: 150 zł w gotówce,
 • e-karta podarunkowa Allegro: 200 zł.

Razem daje to 550 zł. mBank wypłaca je w różnych terminach.

Premie gotówkowe za szybki wpływ i transakcje w pierwszym miesiącu (100 zł) oraz zawarcie umowy przez selfie/e-dowód (150 zł) otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Jeśli więc eKonto otworzymy w sierpniu, 250 zł (100 zł + 150 zł) otrzymamy do końca października.

Kod elektroniczny (200 zł) do wykorzystania na Allegro mBank przekaże w wiadomości w bankowości elektronicznej w tym samym terminie. Zrobi to w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje.

Natomiast bonusy za aktywność (wpływy + płatności) w drugim i trzecim miesiącu bank wypłacać nam będzie do końca kolejnego miesiąca po ich wykonaniu. Innymi słowy: za transakcje z października nagrodzi nas do końca listopada, a  z października – do końca grudnia.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 100 zł dla dziecka

By otrzymać kolejny bonus o wartości 100 zł, wystarczy do końca miesiąca po otwarciu eKonta osobistego zawrzeć umowę o eKonto Junior (dla dziecka poniżej 13 lat) lub eKonto Możliwości (dla dziecka od 13 lat).

Możemy zrobić to z poziomu systemu transakcyjnego. Potrzebować będziemy jednego z dokumentów określających tożsamość latorośli (akt urodzenia, legitymacja, dowód osobisty, paszport).

Jeśli więc umowę o ROR dla siebie zawrzemy w kwietniu, konto dziecku powinniśmy otworzyć do końca maja.

Bonus bank wypłaci do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

powrót do menu ↑

eKonto bardzo oszczędnościowe 7%

Jeśli już otworzymy eKonto osobiste w mBanku, będziemy mogli skorzystać także z atrakcyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego.

Kwota Oprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące
do 500 000 zł 7,0%

Stawka dla posiadaczy eKonta przez trzy miesiące wynosi 7,0% w skali roku i obejmuje nowe środki (nadwyżkę względem salda z 9 wrzęsnia) do 500 tys. zł.

Szczegóły w regulaminie konta.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe do 6,5%

Nowy klient otwierający eKonto, zyskuje także prawo otwarcia jednego rachunku oszczędnościowego Moje Cele.

Rachunek Moje Cele to konto oszczędnościowe służące do regularnego odkładania w ramach usługi autooszczędznie. W promocji jego oprocentowanie wynosi 6,5% (dla osób, które otworzyły konto przez selfie lub e-dowód) lub 6,0% (konto otwarte w inny sposób) i obejmuje kwoty do 20.000 zł.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec sierpnia w stosunku do końca lipca) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele.

Stawka do 6,5% naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku lipca, i wpłacić ok. 19700 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca października.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto osobiste prowadzone jest bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe (w tym te na numer telefonu).

Za kartę debetową mBank nalicza 7 zł miesięcznie. Opłaty unika się po wykonaniu plastikiem obrotów na 350 zł.

Organizowany od 1995 r. przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Festiwal Woodstock kilka lat temu przekształcił się w PolAndRock Festival. Partnerem fundacji i akcji został mBank. Przy okazji kolejnych edycji wydarzenia wypuszcza on limitowaną serię kart płatniczych. Różni się ona wizerunkiem od standardowych plastików dostępnych w mBanku. Warto wspomnieć, że od każdej płatności wykonanej tą kartą mBank przekazuje część środków na konto fundacji.

Klient ma bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Jednak zwolnienie z prowizji dotyczy tylko transakcji na co najmniej 100 zł. W przypadku podjęcia mniejszej kwoty organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego pobiera opłatę 2,5 zł. Wypłaty przy użyciu Blika są darmowe bez względu na wartość operacji.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Z punktu widzenia klienta promocja mBanku należy do najlepszych. Wystarczy, że otworzy on eKonto i będzie z niego korzystać przez trzy miesiące (wpływ 1000 zł i 8 płatności kartą albo Blikiem), a otrzyma premię  550 zł. Do tego będzie mógł korzystnie ulokować oszczędności.

Udział w akcji jak najbardziej się opłaca, ponieważ zwolnienie z kosztów utrzymania ROR-u następuje po wykonaniu kartą obrotów na min. 350 zł miesięcznie. Trzeba tylko pamiętać o wypłacaniu z bankomatów jednorazowo co najmniej 100 zł albo używać do tego Blika.

Rodzice małoletnich dzieci równie łatwo wzbogacą się o kolejne 100 zł. Wystarczy, że przez internet otworzą latorośli rachunek bieżący.

eKonto Osobiste

Kumulacja promocji

+ 650 zł premii i 7% na KO
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
10 opinie
Promocja eKonto plus premia - IV edycja

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
53 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Izabela 30 Sierpień 2022 16:42

  Czy warunek 8 płatności trzeba spełnić w miesiącu otwarcia konta czy kolejnym?Bo w regulaminie jest taki zapis:”Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz warunki:
  • • zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia,
  • • zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu “

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 30 Sierpień 2022 23:02

   Czas na realizację pierwszych 8 płatności (kartą lub blikiem) masz do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.
   Czyli jeśli konto otworzysz we wrześniu, te 8 płatności musisz zrobić do końca października – oczywiście jeśli chcesz możesz, je zrobić już we wrześniu.

   Potem musisz jeszcze te 8 płatności zrobić w listopadzie (drugi miesiąc po założeniu konta) i grudniu (trzeci miesiąc po założeniu konta).

 2. Odpowiedz
  Andrzej 22 Sierpień 2022 19:59

  Czy składając wniosek o konto z debetową kartą wirtualną też kwalifikuję się do promocji? Nie potrzebuję fizycznego plastiku.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 30 Sierpień 2022 23:07

   Chyba tak możesz zrobić.

   Na stronie promocji masz wyraźnie napisane:

   Aby skorzystać z promocji, nie zapomnij, otwierając konto zamówić kartę.

   Możesz wybrać:
   – klasyczną kartę do konta z plastikiem
   – lub w pełni eko, bo bez plastiku, kartę Mastercard Mobilna

 3. Odpowiedz
  Grigorij 2 Sierpień 2022 00:02
  Ocena promocji
  100

  Czyli jak teraz w sierpniu założę konto to muszę:
  1. wpłacić na nowe konto 1000 zł w ciągu 7 dni
  2. do końca września mam wykonać 8 x zapłać kartą.

  PYTANKO 🙂
  Mogę w jeden dzień jeszcze w sierpniu podejść 8x do kasy?

  Czy jak to zrobie to dostanę te pierwsze nagrody 100 zł w cashu i 200 zł na Allegro do wydania?

  + ZALETY: chyba będzie łatwo
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 30 Sierpień 2022 23:09

   Tak jak najbardziej te 8 płatności można zrobić jednego dnia 🙂

   Dlatego to banalnie prosty warunek wystarczy soobie np. jedne zakupy podzielić na 8 paragonów i 8 razy zapłacić za nie kartą … i mamy już warunek spełniony 🙂 bana;lnie proste

 4. Odpowiedz
  An 1 Sierpień 2022 15:38

  Podczas składania wniosku nigdzie nie widze aby zapisać się do programu mokazje jak to sprawdzić czy wniosek jest poprawnie złożony aby dostać bon na Allegro 200 zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2022 10:41

   Takie informację otrzymaliśmy.

   Na końcu wniosku powinien być checkbox “Zaakceptuj wszystkie oświadczenia” i wśród nich to odnośnie mokazji, które trzeba zaznaczyć:

   mbank mokazje biedronka

 5. Odpowiedz
  Adam 22 Luty 2022 16:08

  Mam pytanko jak w mbanku zamkąłem konto 21.01.2019 to czy zalape sie na ta promocje???

  Bo nie rozumiem stwierdzenia- Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku Z gory dziekuje za odpowiedz

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 23 Luty 2022 14:22

   Trzeba sobie zadać pytanie czy w jakimkolwiek okresie od 1 stycznia 2019 roku miało się konto w mbanku.
   Nie miałeś konta – możesz wziąć udział.
   Miałeś konto – nie możesz wziąć udziału.

   Z twojego opisu wynika, że zamknąłeś konto dopiero 21 stycznia 2019. Zatem, niestety nie załapiesz się na tą promocję – bo w okresie od 1 do 21 stycznia 2019 jeszcze miałeś konto w mbanku.

   • Odpowiedz
    Adam 23 Luty 2022 15:41

    Dziekuje za odpowiedz

 6. Odpowiedz
  Agata 21 Luty 2022 12:58

  dzień dobry, czy starczy np. 5 razy w miesiącu zapłacić karta i 3 raz telefonem przez blika (tak by razem było 8 płatności) oraz zapewnić 1000 zł wpływu, żeby dostać to pierwsze 100 zł w gotówce i 200 zł na allegro?

  Czy kwota płatności jest dowolna?
  Czy Blikiem mogę sobie płacić za zakupy w Internecie np. na allegro i to będzie zaliczone?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Luty 2022 18:01

   Razem tych płatności bezgotówkowych w miesiącu musi być minimum 8.

   Może je robić kartą lub blikiem. Podział dowolny: może to być np. 8 transakcji kartą lub 5 kartą/3 blikiem itp. ważne by na koniec miesiąca “uzbierać” min. 8 płatności.

   Kwota płatnosci dowolna.

   Blikiem oczywiście jak najbardziej można płacić za zakupy w internecie.

 7. Odpowiedz
  plokuj123 28 Listopad 2021 18:55

  Czy można założyć takie konto w placówce banku czy promocje te obowiązują tylko przy otwieraniu konta przez internet?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 28 Listopad 2021 23:23

   Pamiętaj o najważniejszym! Jeśli chcesz zdobyć ten bonus na start wniosek o konto musi być wypełniony przez internet ze strony promocji. Pracownicy banków do części promocji bankowych wogole nie maja dostępu.

   Natomiast samą umowę o konto możesz zawrzeć na kilka sposobów: m. in. przez kuriera bądź w placówce (jako finalizacja procesu). Tzn. wtedy jak wypełnisz wniosek przez internet to do placówki banku podchodzisz tylko by potwierdzić swoją tożsamość, podpisać umowę i złożyć wzór podpisu.

   Czyli tak to powinno wyglądać, zrobione w takiej kolejności:

   1. Przechodzisz na stronę promocji.
   2. Klikasz na stronie promocji “chcę otworzyć konto” by otworzyć wniosek.
   3. Następnie w drugim kroku tego wniosku wybierasz opcję:
   “Wpisze dane samodzielnie”
   “W kolejnych krokach wybierzesz czy umowę podpiszesz w placówce, czy u kuriera.”

   4. No i dalej wypełniasz wniosek swoimi danymi. Na podstawie tego zostanie wygenerowana umowa. Umowę może ci dostarczyć do podpisu kurier lub może czekać ona na Ciebie do podpisu w wybranej placówce banku.

 8. Odpowiedz
  Wioll 1 Lipiec 2021 16:03

  Konto założyłam w maju i wpłaciłam 6000 zł, w czerwcu zrobiłam 8 transakcji, ale zapomniałam włacuic 1000 zl, w lipcu znowu wpłaciłam 1000 zl, czy otrzymam cokolwiek?

 9. Odpowiedz
  klaudia 10 Styczeń 2021 17:21
  Ocena promocji
  90

  Dzień Dobry,

  nie doczytałam warunków promocji i wpłaciłam dwa razy po 500 zł przelewem BLIK zamiast jednorazowo 1000. Czy można jeszcze coś zrobić, żeby otrzymać jednak jakiś bonus za otwarcie konta?

  Pomocne(0) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Styczeń 2021 23:52

   Niestety, regulamin promocji wyraźnie mówi, że ten 1000 zł musi być wpłacony na konto jednorazowo.

 10. Odpowiedz
  Mikolin 4 Grudzień 2020 16:07
  Ocena promocji
  100

  Odnośnie konta oszczędnościowego, to oznacza, że najpierw wpłacić 10000 i co miesiąc po 100 zł dopłacać, czy też można np. 20000zł i po prostu dorzucać na to konto oszczędnościowe conajmniej 100?

  + ZALETY: niezła premia na start niezłe oprocentowanie
  - WADY: małą kwota objęta oprocentowaniem 2% - zaledwie 10000 zł
  Pomocne(16) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 6 Grudzień 2020 14:11

   Najlepiej zaraz na początku sobie wpłacić całą kwotę maksymalną czyli 10000 zł, a potem by spełnić warunek promocji dopłacać po to 100 zł miesięcznie.
   Nie warto wpłacać więcej ni ż 10 000 zł, bo nadwyżka ponad tą kwotę daje śmieszne 0,01 % czyli praktycznie zero.

 11. Odpowiedz
  JOANNA 26 Listopad 2020 16:10

  Należy mieć na uwadze, że już druga wypłata środków z konta oszczędnościowego “Moje cele” kosztuje klienta 9 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Listopad 2020 17:08

   Tak jest niemal w każdym banku.
   Pierwsza wypłata w miesiącu z konta oszczędnościowego jest darmowa, natomiast kolejne są płatne.
   Dlatego należy pilnować by wypłaty z konta oszczędnościowego realizować maksymalnie raz w miesiącu.

   • Odpowiedz
    Monika 24 Styczeń 2021 09:44

    Na szczęście nie w ING.

 12. Odpowiedz
  Marek 1 Październik 2020 18:29

  Witam !!! Jeżeli założę konto 20.10.2020 r. to czy w listopadzie np. 10-tego będę dalej mógł otworzyć lokatę 2% czy tylko w czasie trwania promocji tj. do 30.10.2020 R ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Październik 2020 12:44

   Promocja trwa także do 30 października.

   Zatem do końca października musisz otworzyć konto do oszczędzania Moje Cele by z niej skorzystać (o konto moje cele 2% wnioskujesz, już na etapie otwierania ekonta promocyjnego).

   W regulaminie mamy taki zapis:

   Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10000 zł będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec października, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i do końca stycznia).

 13. Odpowiedz
  róża 27 Lipiec 2020 17:29
  Ocena promocji
  10

  nie rozumiem, było napisane że można założyć osiem takich kont a będąc w banku zostałam poinformowana że wyższe oprocentowanie może być tylko na jednym koncie do 20000….reszta kont ma jakieś mizerne oprocentowanie….nabieranie ludzi

  Pomocne(39) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Lipiec 2020 18:38

   W artykule jest wyraźnie napisane, że promocyjne oprocentowanie (2,5%) obejmuje jedno konto z kwotą maksymalną do 20 000 zł. Możesz o nie zawnioskować podczas składania wniosku o ekonto promocyjne.

   Na dzień dzisiejszy jest to jedna z ostatnich takich ofert – większość banków obniżyła już oprocentowanie do ok. 1% na kontach oszczędnościowych. A będzie jeszcze mniej.

 14. Odpowiedz
  Marzena 3 Czerwiec 2020 19:42
  Ocena promocji
  100

  Jak wygląda opłata za wplatomaty ? Euronet i inne ? ,jaki jest koszt wplatomatu?

  Pomocne(25) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 28 Maj 2020 10:04

  Dzisiaj 28 maja wystartowała kolejna – IX edycja promocji “ekonto z premią”.

  W porównaniu do poprzedniej edycji premia została obniżona o 10 zł do 140 zł.

  Warunki do uzyskania bonusu pozostały takie same.

  Pierwsze 100 zł:
  – otwieramy eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasilamy je jednorazową kwotą min. 1 000 zł
  – wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

  Dodatkowe 40 zł:
  – w kolejnym miesiącu ponownie zasilamy swoje konto kwotą min. 1 000 zł
  – ponownie wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

 16. Odpowiedz
  Piotr 8 Kwiecień 2020 01:16
  Ocena promocji
  100

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

  Pomocne(0) Niepomocne(26)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Damian 14 Luty 2020 21:52

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

 18. Odpowiedz
  Dawid 6 Luty 2020 16:01

  Czy jeśli złożyłem wniosek przed 30 stycznia, a umowę podpiszę teraz na dniach to przystępuję do promocji na nowych warunkach, starych, czy wcale?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Luty 2020 21:18

   W styczniu obowiązywała 7 edycja promocji z premią 140 zł – jeśli w styczniu wypełniłeś wniosek i przystąpiłeś do promocji to obowiązują Ciebie warunki właśnie z tej edycji.

   Aktualna 8 edycja promocji obowiązuje dla wniosków o konto złożonych od 31 stycznia.

 19. Odpowiedz
  Asia 26 Styczeń 2020 07:34

  Witam, czy do 30.01.2020 wystarczy zarejestrować się i złożyć wniosek, czy trrzba też do tego dnia podpisać umowę? Pytam bo zastanawiam się czy jeśli zarejestruje się jutro tj. 27.01. to czy zdąży podjechać kurier z umową?

  • Odpowiedz
   wg 26 Styczeń 2020 19:17

   Wg mnie do 30 stycznia masz czas by przystąpić do promocji, czyli musisz do tej daty złożyć wniosek o ekonto osobiste z kartą

 20. Odpowiedz
  Kasia 3 Styczeń 2020 17:57

  – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta…..mam pytanie,czy można zasilić konto w euro ?

  • Odpowiedz
   archie 26 Styczeń 2020 19:06

   1000 w złotych ma wpłynąć na ekonto, które założyłaś w promocji. w regulaminie masz:

   …na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo
   pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku
   w mBanku
   , którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem….

   możesz pewnie i przelać bezpośrednio euro na konto złotówkowe, ale zapewne przewalutują ci to po mało korzystnym kursie…

 21. Odpowiedz
  Patryk 1 Styczeń 2020 19:51
  Ocena promocji
  60

  Te 2,5% do 20 tys na ile dni?

  Pomocne(13) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 14:06

   Wyższe oprocentowanie na koncie Moje Cele jest naliczane do 31 maja i przysługuje pod warunkiem comiesięcznego przyrostu salda o 100 zł. Innymi słowy: w każdym miesiącu suma wpływów musi o 100 zł przewyższyć sumę obciążeń tego rachunku.

   Posiadając ekonto w mbanku można jeszcze otworzyć ekonto oszczędnościowe w promocji na nowe środki2,3% do 500 000 zł na 4 miesiące:

 22. Odpowiedz
  Mariusz 27 Listopad 2019 12:02

  “Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 2,50 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.”

  Czy na pewno wypłaty powyżej 100zł w innych bankomatach są płatne? Proszę o potwierdzenie

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Listopad 2019 12:42

   Poprawiliśmy ten akapit oraz dodaliśmy tabelkę obrazującą podstawowe koszty.

   Zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji, wypłaty w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe pod warunkiem, iż są większe niż 100 zł.

   Jeśli z dowolnego bankomatu wypłacimy kwotę mniejszą niż 100 zł to zapłacimy 2,5 zł za każda taką wypłatę.

   Tak więc jeśli będziemy pilnować by zawsze wypłacać z bankomatu więcej niż 100 zł, to wypłaty będziemy mieć zawsze bezpłatne.

 23. Odpowiedz
  Adams 24 Wrzesień 2019 06:47

  Jak długo otwiera się to konto?
  Od momentu rejestracji do otrzymania karty i uruchomienia rachunku?

 24. Odpowiedz
  Adams 23 Wrzesień 2019 16:51

  Witam.
  Podpowiedzcie proszę.
  Jeśli dzisiaj (23.09) złożę wniosek o konto na stronie promocyjnej z opcją podpisania umowy w odziale banku,to czy zdołam uruchomić konto do końca września?
  Z doświadczenia wiem że to trwa różnie, od 2 dni nawet do 30.

 25. Odpowiedz
  Dariusz 20 Wrzesień 2019 09:33

  Skoro 100 zł jest za szybki przelew w ciągu 7 dni od otwarcia to po co w warunkach jest że trzeba zrobić 5 transakcji kartą?
  Żeby dostać te 100 zł wystarczy sam przelew w ciągu 7 dni czy jednak są wymagane te 5 transakcji kartą?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Wrzesień 2019 16:46

   Pierwsze 100 zł otrzymujemy za spełnienie obu warunków:
   – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
   – dokonanie 5 transakcji kartą do końca kolejnego miesiąca (jeśli konto zostało otworzone we wrześniu to musimy je wykonać do końca października)

 26. Odpowiedz
  Dariusz 6 Wrzesień 2019 08:17

  Czy te 5 transakcji kartą mogą być wykonane 1 dnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Wrzesień 2019 12:25

   Tak, jak najbardziej.

 27. Odpowiedz
  Damian 20 Sierpień 2019 14:25

  Czy mogę ze swojego konta np. z Alior przelać 1000zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:46

   Oczywiście, to najprostsza metoda na spełnienie tego warunku.

   • Odpowiedz
    olka 1 Wrzesień 2019 22:19

    Aleprzeciez w artykule jest napisena że nie mozna byc posiadaczem konta, z ktorego nastepuje zasilenie… to w koncu jak??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2019 11:14

     Nie możesz zasilić konta z innego swojego konta w mbanku.

     Zasilenie nowego konta poprzez przelew z innego swojego konta (z banku innego niż mbank) spełnia warunki promocji.

 28. Odpowiedz
  agn 30 Maj 2019 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

 29. Odpowiedz
  Mentor 29 Maj 2019 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z prostszych promocji, warunki można powiedzieć standardowe wpływy 1000 zł i transakcje kartą

  Pomocne(28) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
1