mBank Konto Osobiste: premia 140 zł za transakcje

Zobacz stronę promocji
+ 140 zł premii
23 dni do końca promocji

W III edycji promocji konta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać nawet 140 zł premii za zasilenie konta i transakcje kartą. Sprawdźmy dokładnie regulamin i warunki, czy warto z niej skorzystać.

Jeśli do 14 lutego 2019 r. założysz w mBanku eKonto Standard, na które co miesiąc będą wpływać środki i z którego będziesz wykonywać transakcje bezgotówkowe, zbierzesz atrakcyjne bonusy. Promocja skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały żadnego rachunku w mBanku.

1

Nagroda dla nowych klientów mBanku za aktywność

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z intratną ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku. Każdy, kto po 1 stycznia 2017 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

Do oferty specjalnej mBanku pod hasłem „eKonto z premią – III edycja” można dołączyć od 13 grudnia 2018 r. do 14 lutego 2019 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Standard  aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji w ciągu kolejnych 2 miesięcy uzyskać łączną premię 140 zł:

 • 100 zł za szybki wpływ,
 • 40 zł za transakcje.

100 zł za szybki wpływ

Warunkami uzyskania podstawowej premii 100 zł za tzw. “szybki wpływ” są:

 • jednorazowe zasilenie swojego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Premia będzie naliczana po upływie pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpiłeś do promocji w połowie stycznia 2019 r., to od połowy stycznia do końca lutego, będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia – pierwsze naliczenie premii nastąpi za luty 2019.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w lutym 2019 r. to bank wypłaci 100 zł ją do końca marca 2019 r.

dodatkowe 40 zł za transakcje

Jeśli, uda nam się spełnić warunki do uzyskania podstawowej premii 100 zł “za szybki wpływ”, możemy w kolejnym miesiącu starać się o dodatkową premię 40 zł “za transakcje”.

Warunki do spełnienia są bardzo zbliżone tzn.:

 • zasilenie swojego konta w kolejnym miesiącu  kwotą min. 1000 zł,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem  na dowolną kwotę.

Premia za transakcje będzie naliczana po upływie drugiego pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Przykładowo, jeżeli przystąpiłeś do promocji w połowie stycznia 2019 r., to już od marca 2019 r., będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia tej części premii – pierwsze naliczenie premii nastąpi za marzec 2019.

Premia zostanie wypłacona bezpośrednio na eKonto w kolejnym miesiącu, w którym została naliczona premia np. jeżeli premia została naliczona w marcu 2019 r. to bank wypłaci ją do końca kwietnia 2019 r.

Schematycznie, procedura uzyskania premii 140 zł wygląda następująco:

mbank promocja ekonto

Prosty przykład: Otwierasz konto 20.01.2019 r. Zasilasz je kwotą 1 000 zł do 27.01.2019 r. Do końca lutego 2019 roku wykonujesz minimum 5 transakcji kartą. Odbierasz 100 zł premii. W lutym 2019 roku zasilasz konto kwotą 1 000 zł i wykonujesz minimum 5 transakcji. Odbierasz kolejne 40 zł.

Uwaga! Zasilenie konta nie może pochodzić z rachunku należącego do tej samej osoby – nie można być jego posiadaczem ani współposiadaczem.

 

2

Polecaj mBank i zyskaj do 100 zł

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i polecaj mBank znajomym, a możesz zyskać dodatkowe pieniądze.

Program PolecamBank edycja 2/2018 trwa od 1.09.2018 r. do 28.02.2019 r. Polega on na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto klientowi, który skończył 18 lat.

Jak zyskać premię za polecanie?

 • Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2018 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
 • Zaproś Nowego Klienta do mBanku – wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.
 • Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego – zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).
 • Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 dowolnych transakcji.
3

Słowo o eKoncie Standard i eKoncie Plus

Zostając użytkownikiem eKonta Standard dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 4 zł. Możemy uzyskać z niej zwolnienie jeśli w ciągu miesiąca dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, BZ WBK i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 1,30 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta standard oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

W przypadku eKonta Plus płatności za użytkowanie rachunku przedstawiają się nieco inaczej. Prowadzenie konta kosztować nas będzie 0 zł, ale tylko pod warunkiem comiesięcznych wpływów na konto min. 1000 zł. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce zapłacimy 0 zł przy minimalnej kwocie wypłaty 100 zł (przy niższych wypłacanych kwotach zapłacimy 1,30 prowizji).

Opłata za kartę wynosi 0 zł, ale jeśli w ciągu miesiąca nie dokonamy co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK-em, bank pobierze 4 zł za kartę z naszego konta. Internetowe przelewy w PLN w eKoncie Plus są darmowe.

4

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 140 zł  jest bardzo dużym atutem, szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych.

Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

eKonto Standard

PROMOCJA: eKonto z premią - II edycja

+ 140 zł premii
23 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja "eKonto z premią - I edycja"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Mentor 11 Wrzesień 2017 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z lepszych promocji, jesli chodzi o moneyback dla mających takie wpływy na konto (1000 zł)

  Pomocne(4) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Kasia 2 Sierpień 2017 23:47
  Ocena promocji
  90

  Mogliby w końcu coś zorganizować dla starych klientów, takie promocje tylko promują…zamykanie kont, aby załapać się na tego typu promocję za te 2 lata . Mnie przed zamknięciem powstrzymuje tylko to, że ekonto to moje konto do US i ZUS, ale w końcu można to zmienić.

  Pomocne(15) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Klient 18 Czerwiec 2017 23:54

  Na początku wszystko jest za darmo , potem trzeba za wszystko słono płacić. Najwidoczniej nie mają klientów dając takie warunki dla nowych klientów.

 4. Odpowiedz
  agn 20 Kwiecień 2017 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0