Promocja mBank: 720 zł za założenie eKonta i do 6,5% dla oszczędności

Aktualizacja - 2024.04.10

Łącząc kilka promocji konta osobistego mBanku, można zyskać nawet 720 zł. Warunki zdobycia nagród i premii pieniężnych są łatwe do spełnienia i – co najważniejsze – pokrywają się ze sobą. Przy okazji korzystnie ulokujemy oszczędności na koncie oszczędnościowym.

Chyba każdy lubi dostawać prezenty. Gorzej, gdy otrzymamy coś, co nie przypadnie nam do gustu albo będzie bezużyteczne. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się gotówka albo jej ekwiwalenty. Tę możemy spożytkować, jak chcemy.

Jak dostać 720 zł w promocjach mBanku

Dlatego warto wziąć udział w promocji mBanku i zdobyć nawet 720 zł. W tej kwocie 520 zł stanowi gotówka, natomiast 200 zł to bony zakupowe do wykorzystania w Biedronce  (z darmowym dostępem do usługi Allegro Smart! przez miesiąc).

Jakby tego było mało, mBank umożliwia otwarcie konta oszczędnościowego do regularnego oszczędzania z oprocentowaniem 5,3-6,5% w skali roku. Obecnie to jedne z wyższych stawek na rynku.

Trwająca do 5 czerwca 2024 r. akcja specjalna skierowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że są nimi osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Ważne! W akcji obowiązuje limit 3000 zgłoszeń! Warto się pospieszyć, by okazja nie przeszła nam koło nosa. Nie wiadomo, kiedy znów mBank zorganizuje akcję z tak dużą premią.
powrót do menu ↑

Jak dostać 600 zł na start?

Jak dostać 400 zł + 200 zł krok po kroku?

1Do 5 czerwca 2024 r. lub wyczerpania puli nagród zapisać się do promocji.

W tym celu na stronie promocji, należy kliknąć w przycisk “Zapisz się do promocji”, a następnie wypełnić formularz i wybrać nagrodę w postaci bonów na 200 zł do Biedronki.

2Do 5 czerwca 2024 r. poprzez stronę promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o eKonto i kartę płatniczą.

Przejdź na stronę promocji

Na końcu wniosku trzeba zaakceptować odpowiednie oświadczenia z części “Moje Oświadczenia”.

Uwaga! Trzeba pamiętać, by wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje poprzez zaznaczenie na “tak” odpowiedniego checkboxa przy: “Oświadczenia dotyczące programu mOkazje”.

Umowę zawrzemy na kilka sposobów: w aplikacji metodą na selfie, z użyciem e-dowodu, przez kuriera,  bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Uwaga! Jedynie zawierając umowę z użyciem selfie lub e-dowodu, otrzymamy dodatkowe 200 zł – (szczegóły w dalszej części recenzji).

Jeśli jest taka możliwość, prosimy o wpisanie we wniosku identyfikatora polecającego: taniekonto1

Dziękujemy z góry 🙂

3W ciągu 7 dni od otwarcia ROR-u zasilić go jednorazowo min. 1000 zł

Jako wpływy uwzględniane są np. przelewy od innej osoby mającej konto w mBanku, ze swojego rachunku w innym banku oraz wpłaty we wpłatomacie.

4Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą lub Blikiem min. 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Do płatności Blikiem liczą się transakcje z wykorzystaniem kodu Blik w sklepach stacjonarnych oraz internecie. Jeśli więc umowę zawrzemy w kwietniu, wymagania spełniamy do końca maja.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymujemy  100 zł w gotówce i bon 100 zł do Biedronki.

5W drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta:

 • zasilić konto kwotą min. 1000 zł,
 • dokonać kartą albo Blikiem min. 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Jeśli więc rachunek otworzyliśmy w kwietniu, wymagania realizujemy w czerwcu i lipcu.

Nagroda za ten etap to kolejne 100 zł w gotówce i 100 w bonach do Biedronki (2 x 50 zł + 2 x 50 zł).

Jak zdobyć 200 zł za założenie konta przez aplikacje lub e-dowód?

Dodatkowymi 200 zł  nagradzane jest zawarcie umowy o ROR poprzez aplikację metodą:

 • Na selfie  (fotoweryfikacja) – w trakcie składania wniosku robimy smartfonem kilka zdjęć swojej twarzy i dowodu osobistego,
 • Z e-dowodem osobistym – przed złożeniem wniosku pobieramy aplikacją eDO App autorstwa Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Po wybraniu tej metody wprowadzamy numer wniosku albo skanujemy z ekranu kod QR. Następnie potwierdzamy swoje dane, wpisując numer CAN widniejący na dowodzie (pod małym zdjęciem) i podając PIN do e-dowodu (nadaliśmy go w urzędzie przy odbiorze dokumentu). Później przykładamy telefon tylną stroną do dowodu i czekamy na odczyt danych. Musimy jeszcze podać pozostałe dane i zatwierdzić umowę SMS-em.

Ważne! By otrzymać dodatkowy bonus 200 zł, należy spełnić wszystkie warunki uzyskania podstawowej premii – czyli zasilić konto w ciągu 7 dni od otwarcia kwotą min. 1000 zł oraz do końca miesiąca po otwarciu ROR-u zrealizować kartą albo Blikiem 8 płatności bezgotówkowych a następnie powtórzyć te czynności w kolejnych dwóch miesiącach (zasilenie konta min. 1000 zł + 8 transakcji karta/blikiem).

Kiedy otrzymamy nagrody?

Bony zakupowe  do Biedronki o łącznej wartości 200 zł (100 zł + 50 zł + 50 zł) otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.  Nagroda zostanie przekazana w bankowości elektronicznej w zakładce mOkazje.

Premia gotówkowa podzielona jest na cztery części: 200 zł, 100 zł i dwa razy po 50 zł. Łącznie do zyskania zatem jest 400 zł. Wszystkie części bank wypłaci do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to koniec czerwca, lipca i sierpnia.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 100 zł dla dziecka

By otrzymać kolejny bonus o wartości 120 zł, wystarczy do końca miesiąca po otwarciu eKonta osobistego zawrzeć umowę o eKonto Junior (dla dziecka poniżej 13 lat).

Możemy zrobić to z poziomu systemu transakcyjnego. Potrzebować będziemy jednego z dokumentów określających tożsamość latorośli (akt urodzenia, legitymacja, dowód osobisty, paszport).

Jeśli więc umowę o ROR dla siebie zawrzemy w kwietniu, konto dziecku powinniśmy otworzyć do końca maja.

Bonus bank wypłaci do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe do 6,5%

Nowy klient otwierający eKonto, zyskuje także prawo otwarcia jednego rachunku oszczędnościowego Moje Cele.

Rachunek Moje Cele to konto oszczędnościowe służące do regularnego odkładania w ramach usługi autooszczędznie. W promocji jego oprocentowanie wynosi 6,5% w skali roku (dla osób, które otworzyły konto przez selfie lub e-dowód) lub 5,3% w skali roku (konto otwarte w inny sposób) i obejmuje kwoty do 50.000 zł.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec listopada w stosunku do końca października) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele.

Stawka do 6,5% naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku kwietnia, i wpłacić zaraz kwotę maksymalną np. 49 000 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca lipca.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 10 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty powyżej 300 zł)
2,5 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty poniżej 300 zł)
5 zł - pozostałe bankomaty

eKonto osobiste prowadzone jest bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe (w tym te na numer telefonu).

Za kartę debetową mBank nalicza 10 zł miesięcznie. Opłaty unika się po wykonaniu plastikiem obrotów na 350 zł.

Klient ma bezpłatny dostęp do bankomatów mBanku i Planet Cash . Jednak zwolnienie z prowizji dotyczy tylko transakcji na co najmniej 300 zł. W przypadku podjęcia mniejszej kwoty organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego pobiera opłatę 2,5 zł. Każda wypłata w innym bankomacie wiąże się z 5-zł opłatą. Od 4 czerwca dotyczyć to będzie również operacji gotówkowych Blikiem.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Promocja mBanku to świetny sposób na zrobienie sobie  prezentu o wartości 720 zł, z czego 520 zł to gotówka, a 200 zł – bony zakupowe. Wystarczy otworzyć eKonto osobiste metodą na selfie albo z użyciem e-dowodu oraz wykazać się aktywnością (wpływ 1000 zł i osiem transakcji bezgotówkowych kartą albo Blikiem) w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Przy okazji możemy ulokować oszczędności na 5,3-6,5% na krótki i dłuższy termin.

Kosztów utrzymania ROR-u w mBanku łatwo uniknąć. W tym celu należy co miesiąc wydawać kartą debetową co najmniej 350 zł.

eKonto Osobiste

Kumulacja promocji

+ 720 zł premii i 6,5% na KO
6 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
28 opinie
Kumulacja promocji

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
70 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Grigorij 10 Kwiecień 2024 10:02
  Ocena promocji
  100

  Czyli jak teraz w kwietniu założę konto to muszę:
  1. wpłacić na nowe konto 1000 zł w ciągu 7 dni
  2. do końca maja mam wykonać 8 x zapłać kartą.

  PYTANKO 🙂
  Mogę w jeden dzień jeszcze w kwietniu podejść 8x do kasy?

  Czy jak to zrobie to dostanę te pierwsze nagrody ?

  + ZALETY: chyba będzie łatwo
  Pomocne(46) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 10 Kwiecień 2024 12:09

   Tak jak najbardziej te 8 płatności można zrobić jednego dnia 🙂

   Dlatego to banalnie prosty warunek wystarczy soobie np. jedne zakupy podzielić na 8 paragonów i 8 razy zapłacić za nie kartą … i mamy już warunek spełniony 🙂 banalnie proste

 2. Odpowiedz
  Mikro 8 Luty 2024 10:34
  Ocena promocji
  100

  Czy to promocyjne oprocentowanie 6,5% jest od momentu założenia celu czy od momentu założenia ekonta?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Kadka 16 Styczeń 2024 21:51

  Czy otrzymam jakieś potwierdzenie, że mój wniosek o przystąpienie do promocji zostało przyjęte? Zrobiłam wszystko zgodnie z podanymi krokami, ale nie ma żadnego śladu po promocji, żadnej informacji w aplikacji mobilnej. Miałam od początku utworzone konto Mój cel – wakacje, ale nie ma żadnych informacji na temat promocyjengo oprocentowania. Czy to normalne?

  • Odpowiedz
   Borys 17 Styczeń 2024 11:34

   Jak konto założyłaś ze strony promocji to na 100% bierzesz w niej udział.

   To promocyjne oprocentowanie 7% jest widoczne tylko na starcie na stronie promocji.

   Jeśli już założyłaś i szukasz po wejściu w założony Cel, to nie znajdziesz, stwierdzisz to dopiero po naliczeniu tych 7% na koniec stycznia.

   Może zapytaj konsultanta na czacie po zalogowaniu się na konto w bankowości internetowej (czat otwiera się po kliknięciu w niebieską ikonkę w prawym dolnym rogu)

   Jak ja pytałem na czacie , że nigdzie nie widzę tego promocyjnego oprocentowania, babka mi potwierdziła, że mam założone na 7%. Ale w bankowości tego nie widać.

   Także zapytaj się na czacie najlepiej i koniecznie napisz co ci w twoim przypadku napisali.

 4. Odpowiedz
  MARCIN 13 Styczeń 2024 16:18

  Czy zaraz gdy otrzymam wszystkie premie mogę zamknąć konto. Czy trzeba dłużej trzymać rachunek?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 15 Styczeń 2024 15:17

   Zgarniamy nagrody i zamykamy konto 🙂 – przynajmniej ja tak przeważnie robię – no chyba, że bank mnie zaskoczy jakąś fajną lokata czy innym bonusikiem.

 5. Odpowiedz
  Boryso 12 Styczeń 2023 16:19

  Na dzień dzisiejszy mbank ma wg mnie najlepsze konto bankowe i to z kliku względów:
  – chyba najlepsza promocja na start po względem wysokości nagrody i łatwości warunków (w uproszczeniu co miesiąc trzba zasilić konto 1000 zł i zrobić 8 płatności – wystarczy kupić jednego dnia np. 8 bułek na osobnych paragonach i warunek spełniony )
  – bardzo fajnie oprocentowane lokaty na krótki i długi okres ok. 8% w skali roku
  – fajna aplikacja mobilna (bez porównania lepsza od apki bnp paribas i credit agricole)
  – po założeniu konta w ramach bankowości internetowej możemy sobie łatwo otworzyć rachunek maklerski (do zakupu akcji i obligacji) i miec go zintergrowane z kontem osobistym
  – oprócz tradycyjnej fizycznej karty debetowe, można sobie za darmo wyrobić kartę wirtualną (ekarta), służącą do płatności w internecie – jest ona super bezpieczna dzięki temu, że przy płaceniu za zakupy podajemy jej numer i doładowujemy ją dowolną kwotą jak telefon na kartę. super sparawa

  • Odpowiedz
   Filo 20 Wrzesień 2023 14:28

   Dla mnie wręcz przeNie czaje jak skorzystać z tego konta oszczędnościowego 8%.
   Założyłem konto pod koniec sierpnia i wypełniam wszystkie kroki by dostać 600 zł.
   Przy zakładaniu konta chyba było coś o odkładaniu końcówek kwot transakcji, no i mam tam jakieś utworzone subkonto z celem “Wakacje” (nie ja ustawiałem taki cel, ale może to domyślnie się tak ustawiło) i coś tam na tym koncie sie już odłożyło.
   Czy to tam mam przelać te środki, które chce by były na 8%?
   Jeśli chcę skorzystać z maksymalnej kwoty 50000zł to nie będzie problemu z tym, że muszę co miesiąc dorzucać tam przynajmniej 100zł? Czy kwoty, które same się odkładają wliczają się w te 100zł? Odsetki, które będą dochodzić też nie wpływają na limit 50000zł?ciwnie. Wszystko jest nieczytelne

   • Odpowiedz
    Boryso 20 Wrzesień 2023 15:33

    Przelewasz oszczędności jak najszybciej na to subkonto, dalej by mieć to promocyjne oprocentowanie to każdego miesiąca musisz na nie dorzucać min. 100 zł.

    Przykład:

    Załóżmy, że twoje środki na subkoncie z celem “wakacje” na 31 sierpnia to 5000 zł

    Teraz gdy stan twoich środków wzrośnie do minimum 5100 zł na 30 września – bank naliczy Ci promocyjne oprocentowanie.

    Z kolei jeśli stan twoich środków na tym koncie na 30 września nie zmieni się lub wzrośnie mniej niż 100 zł np. do 5099 zł – bank NIE naliczy Ci promocyjnego oprocentowania.

    Dlatego warto to PILNOWAĆ, by nie być zaskoczonym później.

 6. Odpowiedz
  Aga 1978 6 Styczeń 2023 12:09

  Otworzyłam konto przez aplikację metoda Selfi
  Pytanie
  Jakie warunki muszą być spełnione?
  nie do końca jest to zrozumiałe ponieważ trzeba spełnia warunki pierwszej premii
  Czyli w ciągu 7 dni przelać min 1000 zł plus 8 transakcji karta/ blik do końca następnego miesiąca ( taki jest pierwszy warunek ) czy do końca miesiąca jak jest opisane z selfi ?

  • Odpowiedz
   Roberto 8 Styczeń 2023 20:34

   Promocje mbanku są banalnie proste.

   Przykład.

   Zakładasz konto w mbanku załóżmy 9 stycznia.

   Co potem:
   1. Do 16 stycznia przelewasz sobie na konto w mbanku 1000 zł
   2. Do końca lutego robisz 8 płatności kartą lub blikiem na dowolną kwotę (można sobie np. podzielić jedne zakupy na 8 płatności)

   Za spełnieni powyższych warunków (za zasilenie konta 1000 zł i wykonanie 8 płatności) otrzymujesz pierwsze 100 zł w gotówce. Jeśli konto było otwarte przez selfie lub e-dowód dochodzi dodatkowe 150 zł. Czyli razem 100 zł + 150 zł

   Potem w marcu i kwietniu powtarzasz te same czynności czyli w danym miesiącu zasilasz sobie konto ponownie 1000 zł i robisz 8 płatności.

   Dzięki temu dostajesz kolejne 100 zł (50 zł za marzec + 50 zł za kwiecień).

 7. Odpowiedz
  Sami 4 Styczeń 2023 11:19

  A czy jeśli w oświadczeniach nie wyraziłam zgody na kontakt telefoniczny to nie mogę otrzymać tego bonusu ? Bo doczytałam warunki potrzymania binusu po fakcie założenia konta i teraz nie wiem czy dalej się gimnastykować z spełnianiem warunków 🙂

 8. Odpowiedz
  Monika 31 Grudzień 2022 21:52
  Ocena promocji
  100

  Promocja wydaje się dość prosta i łatwa do przejścia. Czy jako transkacje kartą liczą się też płatności online np. przez PayPal, PayU, na Allegro, Siepomaga itp? Czy tych 8 transakcji kartą liczy się razem dla płatności w sklepie stacjonarnym, internetowym i BLIKIEM?

  + ZALETY: Jasne przejrzyste warunki, duża kwota do dostania
  Pomocne(8) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Paulina 28 Grudzień 2022 19:13
  Ocena promocji
  80

  Czy jeśli otworzyłam konto za pomocą selfi i bank potrzebował dodatkowej weryfikacji to nie otrzymam żadnego z bonusów?

  + ZALETY: Konto bez wychodzenia z donu
  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   ja 26 Maj 2023 11:23

   no i jak? bo mam to samo? wysyłają kuriera po złożeniu wniosku przez selfie

 10. Odpowiedz
  Izabela 17 Grudzień 2022 16:42

  Czy warunek 8 płatności trzeba spełnić w miesiącu otwarcia konta czy kolejnym?Bo w regulaminie jest taki zapis:”Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz warunki:
  • • zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia,
  • • zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu “

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 18 Grudzień 2022 23:02

   Czas na realizację pierwszych 8 płatności (kartą lub blikiem) masz do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.
   Czyli jeśli konto otworzysz w grudniu, te 8 płatności musisz zrobić do końca stycznia – oczywiście jeśli chcesz możesz, je zrobić już w grudniu.

   Potem musisz jeszcze te 8 płatności zrobić w lutym (drugi miesiąc po założeniu konta) i marcu (trzeci miesiąc po założeniu konta).

 11. Odpowiedz
  Agata 13 Grudzień 2022 12:58

  dzień dobry, czy starczy np. 5 razy w miesiącu zapłacić karta i 3 raz telefonem przez blika (tak by razem było 8 płatności) oraz zapewnić 1000 zł wpływu, żeby dostać to pierwsze 100 zł w gotówce i 200 zł na allegro?

  Czy kwota płatności jest dowolna?
  Czy Blikiem mogę sobie płacić za zakupy w Internecie np. na allegro i to będzie zaliczone?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 14 Grudzień 2022 18:01

   Razem tych płatności bezgotówkowych w miesiącu musi być minimum 8.

   Może je robić kartą lub blikiem. Podział dowolny: może to być np. 8 transakcji kartą lub 5 kartą/3 blikiem itp. ważne by na koniec miesiąca “uzbierać” min. 8 płatności.

   Kwota płatnosci dowolna.

   Blikiem oczywiście jak najbardziej można płacić za zakupy w internecie.

 12. Odpowiedz
  Mikolin 29 Wrzesień 2022 16:07
  Ocena promocji
  100

  Odnośnie konta oszczędnościowego, to oznacza, że najpierw wpłacić 50000 i co miesiąc po 100 zł dopłacać, czy też można np. 80000zł i po prostu dorzucać na to konto oszczędnościowe conajmniej 100?

  + ZALETY: niezła premia na start niezłe oprocentowanie
  - WADY: małą kwota objęta oprocentowaniem 8% - zaledwie 50000 zł
  Pomocne(20) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dociekliwy 29 Wrzesień 2022 17:11

   Najlepiej zaraz na początku sobie wpłacić całą kwotę maksymalną czyli 50000 zł, a potem by spełnić warunek promocji dopłacać po to 100 zł miesięcznie.
   Nie warto wpłacać więcej niż 50 000 zł, bo nadwyżka ponad tą kwotę daje śmieszne 0,5 % czyli praktycznie zero.

   • Odpowiedz
    Agata 20 Grudzień 2022 13:13

    Mąż właśnie zakłada konto z promocji w Mbanku. Pytanie mam takie. Czy jeśli ja zamknęłam swoje konto w MBanku i przy okazji rowniez dzieci (zamknięcie 27.11.22) , to czy teraz mąż może założyć konto dziecku u siebie w bankowości i dostanie za to te dodatkowe 100zl? Czy że wzgląd na to że konto dziecka zostało zamknięte miesiąc temu to nie przejdzie ?

    • Dociekliwy 20 Grudzień 2022 14:50

     W regulaminie promocji nie ma tego bezpośrednio napisane.

     Jest tylko definicja “Nowego Klienta”, ale to chyba się tyczy jedynie głównego bonusu?

     Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
     • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
     • rachunku oszczędnościowego
     o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

     Pytanie czy dziecko też musi być “nowym klientem?” Tego w regulaminie nie znalazłem. Jest tylko to definicja konta dla dziecka:

     Konto dla dziecka – eKonto Junior, którego jesteś właścicielem otwarte dla dziecka poniżej 13 r.ż. lub eKonto możliwości, które otworzy Twoje dziecko poniżej 18 r.ż. dla którego jesteś przedstawicielem ustawowym podanym we wniosku.

     i warunki zdobycia premii dla dziecka:

     …Bonus za otwarcie konta dla dziecka otrzymasz, jeżeli łącznie spełnisz warunki:
     • otworzysz eKonto osobiste,
     • następnie otworzysz konto dla dziecka do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.
     Bonus za otwarcie konta dla dziecka otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego…

 13. Odpowiedz
  Andrzej 22 Sierpień 2022 19:59

  Czy składając wniosek o konto z debetową kartą wirtualną też kwalifikuję się do promocji? Nie potrzebuję fizycznego plastiku.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 30 Sierpień 2022 23:07

   Chyba tak możesz zrobić.

   Na stronie promocji masz wyraźnie napisane:

   Aby skorzystać z promocji, nie zapomnij, otwierając konto zamówić kartę.

   Możesz wybrać:
   – klasyczną kartę do konta z plastikiem
   – lub w pełni eko, bo bez plastiku, kartę Mastercard Mobilna

 14. Odpowiedz
  An 1 Sierpień 2022 15:38

  Podczas składania wniosku nigdzie nie widze aby zapisać się do programu mokazje jak to sprawdzić czy wniosek jest poprawnie złożony aby dostać bon na Allegro 200 zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2022 10:41

   Takie informację otrzymaliśmy.

   Na końcu wniosku powinien być checkbox “Zaakceptuj wszystkie oświadczenia” i wśród nich to odnośnie mokazji, które trzeba zaznaczyć:

   mbank mokazje biedronka

 15. Odpowiedz
  Adam 22 Luty 2022 16:08

  Mam pytanko jak w mbanku zamkąłem konto 21.01.2019 to czy zalape sie na ta promocje???

  Bo nie rozumiem stwierdzenia- Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku Z gory dziekuje za odpowiedz

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 23 Luty 2022 14:22

   Trzeba sobie zadać pytanie czy w jakimkolwiek okresie od 1 stycznia 2019 roku miało się konto w mbanku.
   Nie miałeś konta – możesz wziąć udział.
   Miałeś konto – nie możesz wziąć udziału.

   Z twojego opisu wynika, że zamknąłeś konto dopiero 21 stycznia 2019. Zatem, niestety nie załapiesz się na tą promocję – bo w okresie od 1 do 21 stycznia 2019 jeszcze miałeś konto w mbanku.

   • Odpowiedz
    Adam 23 Luty 2022 15:41

    Dziekuje za odpowiedz

 16. Odpowiedz
  plokuj123 28 Listopad 2021 18:55

  Czy można założyć takie konto w placówce banku czy promocje te obowiązują tylko przy otwieraniu konta przez internet?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 28 Listopad 2021 23:23

   Pamiętaj o najważniejszym! Jeśli chcesz zdobyć ten bonus na start wniosek o konto musi być wypełniony przez internet ze strony promocji. Pracownicy banków do części promocji bankowych wogole nie maja dostępu.

   Natomiast samą umowę o konto możesz zawrzeć na kilka sposobów: m. in. przez kuriera bądź w placówce (jako finalizacja procesu). Tzn. wtedy jak wypełnisz wniosek przez internet to do placówki banku podchodzisz tylko by potwierdzić swoją tożsamość, podpisać umowę i złożyć wzór podpisu.

   Czyli tak to powinno wyglądać, zrobione w takiej kolejności:

   1. Przechodzisz na stronę promocji.
   2. Klikasz na stronie promocji “chcę otworzyć konto” by otworzyć wniosek.
   3. Następnie w drugim kroku tego wniosku wybierasz opcję:
   “Wpisze dane samodzielnie”
   “W kolejnych krokach wybierzesz czy umowę podpiszesz w placówce, czy u kuriera.”

   4. No i dalej wypełniasz wniosek swoimi danymi. Na podstawie tego zostanie wygenerowana umowa. Umowę może ci dostarczyć do podpisu kurier lub może czekać ona na Ciebie do podpisu w wybranej placówce banku.

 17. Odpowiedz
  Wioll 1 Lipiec 2021 16:03

  Konto założyłam w maju i wpłaciłam 6000 zł, w czerwcu zrobiłam 8 transakcji, ale zapomniałam włacuic 1000 zl, w lipcu znowu wpłaciłam 1000 zl, czy otrzymam cokolwiek?

 18. Odpowiedz
  klaudia 10 Styczeń 2021 17:21
  Ocena promocji
  90

  Dzień Dobry,

  nie doczytałam warunków promocji i wpłaciłam dwa razy po 500 zł przelewem BLIK zamiast jednorazowo 1000. Czy można jeszcze coś zrobić, żeby otrzymać jednak jakiś bonus za otwarcie konta?

  Pomocne(0) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Styczeń 2021 23:52

   Niestety, regulamin promocji wyraźnie mówi, że ten 1000 zł musi być wpłacony na konto jednorazowo.

 19. Odpowiedz
  JOANNA 26 Listopad 2020 16:10

  Należy mieć na uwadze, że już druga wypłata środków z konta oszczędnościowego “Moje cele” kosztuje klienta 9 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Listopad 2020 17:08

   Tak jest niemal w każdym banku.
   Pierwsza wypłata w miesiącu z konta oszczędnościowego jest darmowa, natomiast kolejne są płatne.
   Dlatego należy pilnować by wypłaty z konta oszczędnościowego realizować maksymalnie raz w miesiącu.

   • Odpowiedz
    Monika 24 Styczeń 2021 09:44

    Na szczęście nie w ING.

 20. Odpowiedz
  Marek 1 Październik 2020 18:29

  Witam !!! Jeżeli założę konto 20.10.2020 r. to czy w listopadzie np. 10-tego będę dalej mógł otworzyć lokatę 2% czy tylko w czasie trwania promocji tj. do 30.10.2020 R ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Październik 2020 12:44

   Promocja trwa także do 30 października.

   Zatem do końca października musisz otworzyć konto do oszczędzania Moje Cele by z niej skorzystać (o konto moje cele 2% wnioskujesz, już na etapie otwierania ekonta promocyjnego).

   W regulaminie mamy taki zapis:

   Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10000 zł będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec października, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i do końca stycznia).

 21. Odpowiedz
  róża 27 Lipiec 2020 17:29
  Ocena promocji
  10

  nie rozumiem, było napisane że można założyć osiem takich kont a będąc w banku zostałam poinformowana że wyższe oprocentowanie może być tylko na jednym koncie do 20000….reszta kont ma jakieś mizerne oprocentowanie….nabieranie ludzi

  Pomocne(41) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Lipiec 2020 18:38

   W artykule jest wyraźnie napisane, że promocyjne oprocentowanie (2,5%) obejmuje jedno konto z kwotą maksymalną do 20 000 zł. Możesz o nie zawnioskować podczas składania wniosku o ekonto promocyjne.

   Na dzień dzisiejszy jest to jedna z ostatnich takich ofert – większość banków obniżyła już oprocentowanie do ok. 1% na kontach oszczędnościowych. A będzie jeszcze mniej.

 22. Odpowiedz
  Marzena 3 Czerwiec 2020 19:42
  Ocena promocji
  100

  Jak wygląda opłata za wplatomaty ? Euronet i inne ? ,jaki jest koszt wplatomatu?

  Pomocne(26) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 28 Maj 2020 10:04

  Dzisiaj 28 maja wystartowała kolejna – IX edycja promocji “ekonto z premią”.

  W porównaniu do poprzedniej edycji premia została obniżona o 10 zł do 140 zł.

  Warunki do uzyskania bonusu pozostały takie same.

  Pierwsze 100 zł:
  – otwieramy eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasilamy je jednorazową kwotą min. 1 000 zł
  – wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

  Dodatkowe 40 zł:
  – w kolejnym miesiącu ponownie zasilamy swoje konto kwotą min. 1 000 zł
  – ponownie wykonujemy min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

 24. Odpowiedz
  Piotr 8 Kwiecień 2020 01:16
  Ocena promocji
  100

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

  Pomocne(0) Niepomocne(26)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 25. Odpowiedz
  Damian 14 Luty 2020 21:52

  Czy aby spelnic warunek zasilenia konta w kwocie 1000zl mozna tego dokonac za pomoca wplatomatu?

 26. Odpowiedz
  Dawid 6 Luty 2020 16:01

  Czy jeśli złożyłem wniosek przed 30 stycznia, a umowę podpiszę teraz na dniach to przystępuję do promocji na nowych warunkach, starych, czy wcale?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Luty 2020 21:18

   W styczniu obowiązywała 7 edycja promocji z premią 140 zł – jeśli w styczniu wypełniłeś wniosek i przystąpiłeś do promocji to obowiązują Ciebie warunki właśnie z tej edycji.

   Aktualna 8 edycja promocji obowiązuje dla wniosków o konto złożonych od 31 stycznia.

 27. Odpowiedz
  Asia 26 Styczeń 2020 07:34

  Witam, czy do 30.01.2020 wystarczy zarejestrować się i złożyć wniosek, czy trrzba też do tego dnia podpisać umowę? Pytam bo zastanawiam się czy jeśli zarejestruje się jutro tj. 27.01. to czy zdąży podjechać kurier z umową?

  • Odpowiedz
   wg 26 Styczeń 2020 19:17

   Wg mnie do 30 stycznia masz czas by przystąpić do promocji, czyli musisz do tej daty złożyć wniosek o ekonto osobiste z kartą

 28. Odpowiedz
  Kasia 3 Styczeń 2020 17:57

  – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta…..mam pytanie,czy można zasilić konto w euro ?

  • Odpowiedz
   archie 26 Styczeń 2020 19:06

   1000 w złotych ma wpłynąć na ekonto, które założyłaś w promocji. w regulaminie masz:

   …na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo
   pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku
   w mBanku
   , którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem….

   możesz pewnie i przelać bezpośrednio euro na konto złotówkowe, ale zapewne przewalutują ci to po mało korzystnym kursie…

 29. Odpowiedz
  Patryk 1 Styczeń 2020 19:51
  Ocena promocji
  60

  Te 2,5% do 20 tys na ile dni?

  Pomocne(13) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 14:06

   Wyższe oprocentowanie na koncie Moje Cele jest naliczane do 31 maja i przysługuje pod warunkiem comiesięcznego przyrostu salda o 100 zł. Innymi słowy: w każdym miesiącu suma wpływów musi o 100 zł przewyższyć sumę obciążeń tego rachunku.

   Posiadając ekonto w mbanku można jeszcze otworzyć ekonto oszczędnościowe w promocji na nowe środki2,3% do 500 000 zł na 4 miesiące:

 30. Odpowiedz
  Mariusz 27 Listopad 2019 12:02

  “Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 2,50 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.”

  Czy na pewno wypłaty powyżej 100zł w innych bankomatach są płatne? Proszę o potwierdzenie

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Listopad 2019 12:42

   Poprawiliśmy ten akapit oraz dodaliśmy tabelkę obrazującą podstawowe koszty.

   Zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji, wypłaty w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe pod warunkiem, iż są większe niż 100 zł.

   Jeśli z dowolnego bankomatu wypłacimy kwotę mniejszą niż 100 zł to zapłacimy 2,5 zł za każda taką wypłatę.

   Tak więc jeśli będziemy pilnować by zawsze wypłacać z bankomatu więcej niż 100 zł, to wypłaty będziemy mieć zawsze bezpłatne.

 31. Odpowiedz
  Adams 24 Wrzesień 2019 06:47

  Jak długo otwiera się to konto?
  Od momentu rejestracji do otrzymania karty i uruchomienia rachunku?

 32. Odpowiedz
  Adams 23 Wrzesień 2019 16:51

  Witam.
  Podpowiedzcie proszę.
  Jeśli dzisiaj (23.09) złożę wniosek o konto na stronie promocyjnej z opcją podpisania umowy w odziale banku,to czy zdołam uruchomić konto do końca września?
  Z doświadczenia wiem że to trwa różnie, od 2 dni nawet do 30.

 33. Odpowiedz
  Dariusz 20 Wrzesień 2019 09:33

  Skoro 100 zł jest za szybki przelew w ciągu 7 dni od otwarcia to po co w warunkach jest że trzeba zrobić 5 transakcji kartą?
  Żeby dostać te 100 zł wystarczy sam przelew w ciągu 7 dni czy jednak są wymagane te 5 transakcji kartą?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Wrzesień 2019 16:46

   Pierwsze 100 zł otrzymujemy za spełnienie obu warunków:
   – zasilenie konta kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
   – dokonanie 5 transakcji kartą do końca kolejnego miesiąca (jeśli konto zostało otworzone we wrześniu to musimy je wykonać do końca października)

 34. Odpowiedz
  Dariusz 6 Wrzesień 2019 08:17

  Czy te 5 transakcji kartą mogą być wykonane 1 dnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Wrzesień 2019 12:25

   Tak, jak najbardziej.

 35. Odpowiedz
  Damian 20 Sierpień 2019 14:25

  Czy mogę ze swojego konta np. z Alior przelać 1000zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:46

   Oczywiście, to najprostsza metoda na spełnienie tego warunku.

   • Odpowiedz
    olka 1 Wrzesień 2019 22:19

    Aleprzeciez w artykule jest napisena że nie mozna byc posiadaczem konta, z ktorego nastepuje zasilenie… to w koncu jak??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2019 11:14

     Nie możesz zasilić konta z innego swojego konta w mbanku.

     Zasilenie nowego konta poprzez przelew z innego swojego konta (z banku innego niż mbank) spełnia warunki promocji.

 36. Odpowiedz
  agn 30 Maj 2019 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

 37. Odpowiedz
  Mentor 29 Maj 2019 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z prostszych promocji, warunki można powiedzieć standardowe wpływy 1000 zł i transakcje kartą

  Pomocne(28) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0