mBank: 150 zł za założenie eKonta Osobistego

W szóstej edycji promocji ekonta osobistego mBanku, nowy klient może zyskać 150 zł premii za zasilenie konta i transakcje kartą. Czy warto skorzystać z tej akcji?  Nasza analiza regulaminu i warunków promocji.

Po raz kolejny mBank występuje do nowych klientów z ciekawą ofertą, w ramach której rozdaje nagrody za założenie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz regularne korzystanie z rachunku.

Każdy, kto po 1 stycznia 2017 r. nie był posiadaczem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku, może wziąć udział w promocji.

1

Warunki promocji – eKonto z premią

Do oferty specjalnej mBanku pod hasłem „eKonto z premią – VI edycja” można dołączyć od 9 sierpnia do 30 października 2019 r. Właśnie w tym czasie należy złożyć wniosek o eKonto Osobiste,  aby po podpisaniu umowy z bankiem i dopełnieniu warunków promocji w ciągu kolejnych 2 miesięcy uzyskać łączną premię 140 zł:

 • 100 zł za szybki wpływ,
 • 40 zł za transakcje.

100 zł za szybki wpływ

Warunkami uzyskania podstawowej premii 100 zł za tzw. “szybki wpływ” są:

 • jednorazowe zasilenie swojego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia naliczona będzie po upływie pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji. Natomiast wypłacona zostanie w kolejnym miesiącu.

dodatkowe 50 zł za powtórkę

Jeśli, uda nam się spełnić warunki do uzyskania podstawowej premii 100 zł “za szybki wpływ”, możemy w kolejnym miesiącu starać się o dodatkową premię 50 zł “za transakcje”.

Warunki do spełnienia są bardzo zbliżone tzn.:

 • zasilenie swojego konta w kolejnym miesiącu  kwotą min. 1000 zł,
 • dokonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem  na dowolną kwotę.

Premia za transakcje będzie naliczana po upływie drugiego pełnego miesiąca od daty przystąpienia do promocji, a wypłacona w kolejnym miesiącu.

Proste przykłady:

1. Otwieramy konto 12 sierpnia. Zasilamy je kwotą 1 000 zł do 19 sierpnia. Do końca września wykonujemy także 5 transakcji kartą. 100 zł premii bank przelewa nam w październiku.  W październiku ponownie zasilamy konto kwotą 1 000 zł i wykonujemy minimum 5 transakcji. Odbieramy kolejne 50 zł w listopadzie.

2. Otwieramy konto 12 września. Zasilamy je kwotą 1 000 zł do 19 września. Do końca października wykonujemy także 5 transakcji kartą. 100 zł premii bank przelewa nam w listopadzie.  W listopadzie ponownie zasilamy konto kwotą 1 000 zł i wykonujemy minimum 5 transakcji. Odbieramy kolejne 50 zł w grudniu.

3. Otwieramy konto 12 października. Zasilamy je kwotą 1 000 zł do 19 października. Do końca listopada wykonujemy także 5 transakcji kartą. 100 zł premii bank przelewa nam w grudniu.  W grudniu ponownie zasilamy konto kwotą 1 000 zł i wykonujemy minimum 5 transakcji. Odbieramy kolejne 50 zł w styczniu 2020 r.

Uwaga! Zasilenie konta nie może pochodzić z rachunku w mbanku należącego do tej samej osoby – nie można być jego posiadaczem ani współposiadaczem.
3

Ile kosztuje eKonto Osobiste?

Zostając użytkownikiem eKonta Osobistego dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 7 zł. Możemy jednak zostać łatwo z niej zwolnieni dokonując nią 1 transakcji bezgotówkowej.

Prowizja za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander i Euronet wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł (w przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 2,50 zł prowizji). Natomiast za wypłaty z bankomatów innych sieci zapłacimy min. 5 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie jest godna uwagi i na pewno zainteresuje osoby, które poszukują taniego w eksploatacji, nowoczesnego i wygodnego konta internetowego. Możliwość uzyskania  premii 150 zł  jest bardzo dużym atutem, szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, iż wymogi, które należy spełnić, nie należą do wygórowanych.

Dla osoby mającej stabilne, przeciętnej wysokości dochody, która dość aktywnie korzysta z płatności bezgotówkowych, warunki te są praktycznie niezauważalne.

Warto wspomnieć , iż równolegle trwa promocja 120 zł mbanku, przeznaczona dla młodych osób (18-25 lat), które założą darmowe ekonto możliwości i wykonaja jeszcze prostsze aktywności.

eKonto Osobiste

PROMOCJA: eKonto z premią - VI edycja

+ 150 zł premii
43 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja "eKonto z premią - V edycja"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
8 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Dariusz 6 Wrzesień 2019 08:17

  Czy te 5 transakcji kartą mogą być wykonane 1 dnia?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Wrzesień 2019 12:25

   Tak, jak najbardziej.

 2. Odpowiedz
  Damian 20 Sierpień 2019 14:25

  Czy mogę ze swojego konta np. z Alior przelać 1000zł ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Sierpień 2019 22:46

   Oczywiście, to najprostsza metoda na spełnienie tego warunku.

   • Odpowiedz
    olka 1 Wrzesień 2019 22:19

    Aleprzeciez w artykule jest napisena że nie mozna byc posiadaczem konta, z ktorego nastepuje zasilenie… to w koncu jak??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2019 11:14

     Nie możesz zasilić konta z innego swojego konta w mbanku.

     Zasilenie nowego konta poprzez przelew z innego swojego konta (z banku innego niż mbank) spełnia warunki promocji.

 3. Odpowiedz
  agn 30 Maj 2019 15:54

  Jestem w mBanku ponad 10 lat i o tyle za długo. Podkąłem decyzję o zmianie, bo wkurza mnie to, że stałych klientów traktują po macoszemu. Te wszystkie zachęty sa tylko dla nowych klientow – dlaczego?

 4. Odpowiedz
  Mentor 29 Maj 2019 15:46
  Ocena promocji
  90

  Jedna z prostszych promocji, warunki można powiedzieć standardowe wpływy 1000 zł i transakcje kartą

  Pomocne(15) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0