Moje Cele

Sprawdź
+ 2% i 160 zł premii
93 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki

mBank zachęca do systematycznego oszczędzania, proponując wyższe oprocentowanie konta Moje cele. W dodatku pomaga wytrwać w postanowieniu, gdyż odkładanie odbywa się automatycznie.

Oprocentowanie

Regularne odkładanie pieniędzy to bardzo pożądany nawyk, ale trudno go w sobie wyrobić. Tym, którzy mają z tym problem, w postanowieniu pomoże wytrwać nowa oferta specjalna mBanku. Dzięki niej można zyskać 2% odsetek na koncie oszczędnościowym do automatycznego oszczędzania – Moje Cele.

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
mBank
Nazwa
Moje Cele
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
9 zł
Oprocentowanie promocyjne
2% do 10 tys. zł na 3 miesiące
Oprocentowanie standardowe
0,1%
powrót do menu ↑

Promocja – Moje Cele 2% do 10 000 zł

Promocja „Moje cele z oprocentowaniem 2%” trwa do 30 kwietnia 2021 r. Jednak czas na przystąpienie do niej upływa już 27 stycznia 2021 r.

Mogą to zrobić nowi oraz dotychczasowi klienci. W przypadku tych drugich obowiązuje warunek, że na dzień 31 sierpnia 2020 r. stan ich lokat i rachunków oszczędnościowych w mBanku był mniejszy niż 1000 zł.

Jak uzyskać wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego w mBanku?

Trzeba:

1do 27 stycznia 2021 r. uruchomić w ramach ekonta konta usługę automatycznego oszczędzania Moje cele

Uwaga! W przypadku nowych klientów, korzystających z promocji “eKonto z premią 160 zł” o ten rachunek należy zawnioskować wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego .

W przypadku starych klientów należy skorzystać z tego wniosku.

2co miesiąc odkładać o minimum 100 zł więcej, niż wynosi suma obciążeń rachunku oszczędnościowego (w porównaniu do poprzedniego miesiąca saldo musi być wyższe o min. 100 zł – czyli co miesiąc musi nam przyrasatć przysłowiowa “stówka”).

Odsetki na rachunku Moje cele kapitalizowane są co miesiąc.

Uwaga! Na warunkach promocyjnych (2%) możemy otworzyć tylko jeden rachunek Moje Cele.  Wyższą stawką objęte są kwoty do 10.000 zł. Bonusowe oprocentowanie przysługuje do końca miesiąca od daty otwarcia konta oraz przez kolejne 3 miesiące .

powrót do menu ↑

Automatyczne oszczędzanie

W mbanku do wyboru mamy cztery metody automatycznego oszczędzania pieniędzy:

1Zaokrąglanie do pełnych kwot każdej płatności (przelewy, transakcje kartą, wypłaty z bankomatów),
2Stała kwota (3-10 zł) od płatności
3Stały procent (1-15) od płatności
4Comiesięczne zlecenie stałe.

Można zdecydować się na jedną z nich lub czwartą i dowolną z pozostałych.

Ważne! Mechanizm autooszczędzania działa przy operacjach opiewających na min. 10 zł.
powrót do menu ↑

Cel oszczędnościowy

Konto Moje Cele to rachunek do automatycznego i regularnego oszczędzania w mBanku. Jak możemy stworzyć i aktywować swój przykładowy cel oszczędnościowy i skorzystać z promocji 2,5?

Nowi klienci:

W przypadku nowych klientów, korzystających z promocji “eKonto z premią 140 zł” o ten rachunek należy zawnioskować wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego.

Obecni klienci:

“Starzy” klienci mbanku mogą skorzystać z promocji, posiadali na rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach w Banku dnia 31.08.2020 mniej niż 1000 zł.

Wtedy by założyć konto “Moje Cele” w promocji z oprocentowaniem 2% do 10000 zł, po zalogowaniu się na swoje konto osobiste, należy wypełnić ten wniosek

Zostajemy wtedy przekierowani do specjalnego formularza, który wygląda tak:

mbank cel oszczędnościowy jak założyć

powrót do menu ↑

eKonto w mBanku + 160 zł na start

Rachunek Moje cele prowadzony jest bezpłatnie. Co miesiąc można z niego wykonać jeden darmowy przelew wewnętrzny. Każdy następny to koszt 9 zł.

Oczywiście samo konto oszczędnościowe nie wystarczy. Trzeba mieć również konto osobiste w mBanku. To także jest darmowe. Tak samo jak przelewy.

Za kartę organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego pobiera 7 zł miesięcznie. Lecz po wykonaniu przez klienta jednej transakcji na dowolną kwotę opłata nie jest naliczana.

Wypłata z dowolnego bankomatu w kraju jest bezpłatna, o ile opiewa na min. 100 zł. Za każde pobranie mniejszej kwoty płaci się 1,3 zł. Nie dotyczy to operacji Blikiem ani cash-backu, które są bezpłatne.

Na nowych klientów, którzy otworzą eKonto osobiste, czeka dodatkowo premia w promocji 160 zł wypłacany w dwóch częściach (100 + 30 + 30). Pierwszą otrzymają w zamian za wpływ 1 tys. zł w ciągu siedmiu dni od zawarcia umowy oraz wykonanie pięciu płatności kartą lub Blikiem najpóźniej do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy. Druga i trzecia transza zostanie wypłacona po spełnieniu identycznych warunków w dwóch kolejnych miesiącach. Akcja trwa również do 27 stycznia 2021 r.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Konto Moje Cele mBanku to świetny sposób na to, by bezboleśnie nauczyć się systematyczności w odkładaniu pieniędzy i wytrwać w tej postawie. Wystarczy uruchomić usługę automatycznego oszczędzania i zapewnić przyrost salda o min. 100 zł. W zamian zyskuje się względnie atrakcyjne odsetki. Z uniknięciem podstawowych opłat też nikt nie powinien mieć problemu (1 płatność kartą oraz wypłacanie od 100 zł lub używanie Blika).

eKonto Osobiste + Moje Cele 2%

PROMOCJA: eKonto z premią - X edycja

+ 2% i 160 zł premii
93 dni do końca promocji

 

9 Ocena Łączna
Moje Cele

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
13 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 1 Październik 2020 18:31

  Promocja została przedłużona na minimalnie gorszych warunkach.

  Teraz mamy 2% do 10000 zł na 3 miesiące (poprzednio było 2,5% do 20000 zł na 4 miesiące)

 2. Odpowiedz
  Adam 26 Wrzesień 2020 03:17

  W regulaminie promocji jest jeszcze warunek “zaakceptują treść tego Regulaminu na wniosku o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele.” tego = regulaminu promocji.
  Zakładając rachunek przechodzac kolejno FINANSE – > OSZCZĘDNOŚCI -> Nowe oszczędności -> Moje Cele -> Wybieram -> Złóż wniosek nie pojawia się opcja “Akceptuję regulamin promocji ” i rachunek otwierany jest w ofercie standardowej.
  Opcja ta pojawia się gdy klikniemy Otworz cel na stronie promocji
  https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/. i wówczas w parametrach rachunku w potwierdzeniu widnieje 2,5%.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 28 Wrzesień 2020 15:21

   Ty opisujesz tylko jeden przypadek dla starych klientów banku (jesli mieli na koncie mniej niż 1000 zł)

   Nowi klienci mogą wnioskować o rachunek Moje Cele już na etapie wypełniania wniosku o promocyjne ekonto zgodnie z tym regulaminem:

   W ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele. Rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o ten rachunek wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego w terminie określonym w części „III. Kiedy możesz przystąpić do Promocji?”.

 3. Odpowiedz
  Mazi 22 Wrzesień 2020 17:07

  czyli jak mam wplacic kase na to konto? czy mogę jednorazowo wplacic 20 tys by skorzystac z oprocentowania 2,5%?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 22 Wrzesień 2020 22:59

   Jakie ustawienia nowego celu przyjąć, aby jak najlepiej wykorzystać promocję z oprocentowaniem 2,5% do 20 000 zł?

   Poniżej kilka moich podpowiedzi co wpisać we wniosku o założenie konta:

   “Wpisz nazwę” – dowolna nazwa np. Mój cel

   “Wybierz kategorie” – dowolna kategoria

   “Ile chcesz oszczędzić”: 20000 zł (maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem)

   “Do kiedy chcesz oszczędzić?”: 4 miesiące od daty otwarcia konta, czyli np. 23-01-2021 zakładając, że konto otwieramy 23-10-2020

   “Sposób realizacji”: klikamy “zmień” i zaznaczamy jedynie opcję “stałą kwotę miesięcznie”

   “składka miesięczna”: 100 zł (zgodnie z regulaminem promocji suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń)
   – “dzień pobrania”: np. 1

   Po wprowadzeniu wszystkich ustawień klikamy “Wyślij”.

   Po chwili klikając w górną zakładkę Finanse -> Oszczędności -> Wszystkie powinniśmy zobaczyć nasze nowo utworzone konto.

   Po prawej stronie mamy opcję “Zasil”. Klikamy ją i przelewamy sobie zaraz np. 19600 zł na to konto. W ten sposób to przelane 19600 zł powinno być już oprocentowane na 2,5% .

   Zgodnie z ustawieniami wcześniejszymi 1 dnia każdego miesiąca automatycznie na to konto “Mój cel” będzie też przelewane 100 zł z konta osobistego (by spełnić warunek promocji o co miesięcznym zasilaniu go min. 100 zł).

   I to wszystko. Warto pamiętać, że tylko pierwsze konto “Moje Cele” jest objęte promocją 2,5%

   Jak masz jakieś pytania jeszcze to śmiało pytaj.

   • Odpowiedz
    Mazia 23 Wrzesień 2020 10:00

    Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz!

 4. Odpowiedz
  Lelo7 9 Wrzesień 2020 19:14

  I tak oto brak zapisu – ostrzeżenia, w reklamach samego banku, powoduje, że otrzymujesz od banku 0,1 procent na koncie Moje cele. Okazało się, że z automatu jest otwierane konto promocyjne “Wakacje” i ono jest na warunkach promocyjnych. Każde inne ma oprocentowanie standardowe. Ja niestety otworzyłem swoje cele i tam ulokowałem kasę.

 5. Odpowiedz
  Lelo7 9 Wrzesień 2020 02:12

  Po spełnieniu warunków po pierwszym pełnym miesiącu zostało mi dopisane 0,1 procenta. Czy te 2,5 procent zostanie wyrównane po spełnienie warunków dopiero po czterech miesiącach?

  • Odpowiedz
   Maciek 9 Wrzesień 2020 13:56

   Powinni normalnie naliczać już to 2,5%, jesli spełniłeś wszystkie warunki.
   Jesteś nowym klientem czy starym?

   Najlepiej zaloguj się na konto i odpal czata z pracownikiem mBanku (Pomoc->Czat), wtedy dokładnie przeanalizują twoją sytuację.

   Koniecznie podziel się wynikami, sam jestem ciekaw dlaczego u ciebie tak jest

   • Odpowiedz
    Lelo7 9 Wrzesień 2020 19:22

    Już zostałem uświadomiony – patrz wpis poniżej.

 6. Odpowiedz
  Xupi 4 Sierpień 2020 10:53

  Uczestnik Promocji może założyć tylko jeden rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele na warunkach
  promocyjnych. – zapis z regulaminu

 7. Odpowiedz
  Marco 18 Lipiec 2020 15:02

  Witam
  Max osiem kont ale czy wszystkie oprocentowane na 2.5% do 20.000zł?

  • Odpowiedz
   Lelo7 9 Wrzesień 2020 19:21

   Nie, tylko jedno promocyjne. Przekonałem się na własnej “skórze”.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0