Moje Cele

Sprawdź
+ 2,5% i 140 zł premii
58 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki

mBank zachęca do systematycznego oszczędzania, proponując wyższe oprocentowanie konta Moje cele. W dodatku pomaga wytrwać w postanowieniu, gdyż odkładanie odbywa się automatycznie.

Oprocentowanie

Regularne odkładanie pieniędzy to bardzo pożądany nawyk, ale trudno go w sobie wyrobić. Tym, którzy mają z tym problem, w postanowieniu pomoże wytrwać nowa oferta specjalna mBanku. Dzięki niej można zyskać 2,5 proc. odsetek na koncie oszczędnościowym do automatycznego oszczędzania – Moje Cele.

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
mBank
Nazwa
Moje Cele
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
9 zł
Oprocentowanie promocyjne
2,5% do 20 tys. zł na 4 miesiące
Oprocentowanie standardowe
0,1%
powrót do menu ↑

Promocja – Moje Cele 2,5% do 20 000 zł

Promocja „Moje cele z oprocentowaniem 2,50%” trwa do 31 stycznia 2021 r. Jednak czas na przystąpienie do niej upływa już 30 września br.

Mogą to zrobić nowi oraz dotychczasowi klienci. W przypadku tych drugich obowiązuje warunek, że na dzień 30 kwietnia 2020 r. stan ich lokat i rachunków oszczędnościowych w mBanku był mniejszy niż 1000 zł.

Jak uzyskać wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego w mBanku?

Trzeba:

1do 30 września uruchomić w ramach ekonta konta usługę automatycznego oszczędzania Moje cele (po zalogowaniu zakładka Moje Finanse -> Moje Cele)
2co miesiąc odkładać o minimum 100 zł więcej, niż wynosi suma obciążeń rachunku oszczędnościowego (w porównaniu do poprzedniego miesiąca saldo musi być wyższe o min. 100 zł – czyli co miesiąc musi nam przyrasatć przysłowiowa “stówka”).
powrót do menu ↑

Automatyczne oszczędzanie

W mbanku do wyboru mamy cztery metody automatycznego oszczędzania pieniędzy:

1Zaokrąglanie do pełnych kwot każdej płatności (przelewy, transakcje kartą, wypłaty z bankomatów),
2Stała kwota (3-10 zł) od płatności
3Stały procent (1-15) od płatności
4Comiesięczne zlecenie stałe.

Można zdecydować się na jedną z nich lub czwartą i dowolną z pozostałych.

Ważne! Mechanizm autooszczędzania działa przy operacjach opiewających na min. 10 zł.

Odsetki na rachunku Moje cele kapitalizowane są co miesiąc.

Uwaga! Bez względu na liczbę kont oszczędnościowych (tych można otworzyć osiem) wyższą stawką objęte są kwoty do 20.000 zł. Bonusowe oprocentowanie przysługuje przez 4 miesiące od daty otwarcia konta Moje Cele.

powrót do menu ↑

Cel oszczędnościowy

Konto Moje Cele to rachunek do automatycznego i regularnego oszczędzania w mBanku. Jak możemy stworzyć i aktywować swój przykładowy cel oszczędnościowy?

Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej mbank, a następnie kliknąć zakładkę MOJE FINANSE – > MOJE CELE . Następnie po kliknięciu w przycisk OTWÓRZ WŁASNY CEL , zostajemy przekierowani do specjalnego wniosku, który wygląda tak:

mbank cel oszczędnościowy jak założyć

 

powrót do menu ↑

eKonto w mBanku + 140 zł na start

Rachunek Moje cele prowadzony jest bezpłatnie. Co miesiąc można z niego wykonać jeden darmowy przelew wewnętrzny. Każdy następny to koszt 9 zł.

Oczywiście samo konto oszczędnościowe nie wystarczy. Trzeba mieć również konto osobiste w mBanku. To także jest darmowe. Tak samo jak przelewy.

Za kartę organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego pobiera 7 zł miesięcznie. Lecz po wykonaniu przez klienta jednej transakcji na dowolną kwotę opłata nie jest naliczana.

Wypłata z dowolnego bankomatu w kraju jest bezpłatna, o ile opiewa na min. 100 zł. Za każde pobranie mniejszej kwoty płaci się 1,3 zł. Nie dotyczy to operacji Blikiem ani cash-backu, które są bezpłatne.

Na nowych klientów, którzy otworzą eKonto osobiste, czeka dodatkowo premia w promocji 140 zł wypłacany w dwóch częściach (100 + 40). Pierwszą otrzymają w zamian za wpływ 1 tys. zł w ciągu siedmiu dni od zawarcia umowy oraz wykonanie pięciu płatności kartą lub Blikiem najpóźniej do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy. Druga transza zostanie wypłacona po spełnieniu identycznych warunków w kolejnym miesiącu. Akcja trwa również do 30 września.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Konto Moje Cele mBanku to świetny sposób na to, by bezboleśnie nauczyć się systematyczności w odkładaniu pieniędzy i wytrwać w tej postawie. Wystarczy uruchomić usługę automatycznego oszczędzania i zapewnić przyrost salda o min. 100 zł. W zamian zyskuje się względnie atrakcyjne odsetki. Z uniknięciem podstawowych opłat też nikt nie powinien mieć problemu (1 płatność kartą oraz wypłacanie od 100 zł lub używanie Blika).

eKonto Osobiste + Moje Cele

PROMOCJA: eKonto z premią - IX edycja

+ 2,5% i 140 zł premii
58 dni do końca promocji

 

9 Ocena Łączna
Moje Cele

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Marco 18 Lipiec 2020 15:02

  Witam
  Max osiem kont ale czy wszystkie oprocentowane na 2.5% do 20.000zł?

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0