Promocje Getin Bank: 150 zł za założenie konta i 2% do 10000 zł (na ROK!)

Aktualizacja - 2021.02.05

Łącząc kilka promocji Getin Banku, można wzbogacić się o 150 zł i ulokować oszczędności na ponadprzeciętnie oprocentowanych kontach oszczędnościowych (2% do 10000 zł i 0,7% do 200 000 zł).

Banki to instytucje, które – ogólnie rzecz ujmując – zarabiają na pożyczaniu pieniędzy. Jednak w dobie pandemii, gdy konsumenci i firmy zadłużają się mniej, podmioty te szukają innych źródeł przychodów. Jednym z nich są płacone przez sklepy prowizje za przyjmowanie płatności bezgotówkowych, czyli kartami i telefonami.

Bezcenne Chwile i 100 zł w bonach

Właśnie dlatego banki motywują klientów do używania tych instrumentów. Świetnym przykładem jest Getin Bank, który zachęca konsumentów do przystąpienia do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile.

Ten polega na gromadzeniu punktów po każdym użyciu karty płatniczej z logo Mastercard. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można wymieniać je na nagrody, np. drobną elektronikę, kosmetyki, vouchery zakupowe, doładowania, darmowe subskrypcje popularnych usług jak Tidal, Xbox Game Pass czy Storytel.

Standardowo za każde wydane 50 zł użytkownik plastiku otrzymuje 1 pkt. Za zakupy u partnerów akcji zdobywa więcej punktów, tj. od 2 do 8 za każde 5 zł.

Jednak prawdziwą kopalnią punktów są premie powitalne przyznawane za zgłoszenie danego instrumentu do programu. Przykładowo rejestrując kartę debetową Getin Banku, po spełnieniu prostych warunków można otrzymać aż 6800 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to 100 zł.

Z trwającej do 31 marca promocji „Punkty powitalne” mogą skorzystać wszyscy klienci instytucji zarządzanej przez Artura Klimczaka bez względu na staż. Mogą wziąć w niej udział nawet ci, którzy już są członkami Bezcennych Chwil. Chodzi o to, by zarejestrowali w programie nowy instrument płatniczy wydany przez Getin Bank.

Ważne! W promocji obowiązuje limit 4200 uczestników.

Jak zdobyć 6800 punktów Bezcennych Chwil za rejestrację karty debetowej Getin Banku?

1Do 31 marca zarejestrować w programie kartę Getin Banku.

Należy to zrobić na stronie akcji, na swoim koncie użytkownika. Nowi członkowie muszą wcześniej je założyć.

2Wyrazić zgody marketingowe na min. jeden kanał komunikacji, tj. numer telefonu komórkowego lub adres e-mail
3W ciągu 30 dni od zgłoszenia karty wykonać nią trzy transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł

Przekazanie darmowych punktów powitalnych

Mastercard zasili wartymi 100 zł punktami powitalnymi konto uczestnika w ciągu 15 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków, czyli wykonania ostatniej wymaganej płatności.

Ważne! Przyznawane na start punkty są ważne dwa miesiące od ich dopisania do konta uczestnika.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 50 zł z programu poleceń

W promocji „Punkty powitalne” mogą wziąć udział wszyscy klienci. Natomiast bonus 50 zł w formie karty podarunkowej Empik , Decathlon lub Allegro za otwarcie konta osobistego przysługuje tylko tym nowym.

Chodzi o osoby, które nie miały ROR-u w Getin Banku od 29 lutego 2020 r. Okres karencji jest więc stosunkowo krótki.

 Jak zdobyć 50 zł w bonach?

1 Do 31 marca na stronie promocji złożyć wniosek o prowadzenie Konta Proste Zasady z kartą.

Uwaga! Podczas wypełniania wniosku trzeba pamiętać by podać kod polecenia – można wykorzystać nasz sprawdzony i ważny kod: W48Q42 

2Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe dla banku.

Wymagana jest :

 • zgoda na marketing banku,
 • zgoda na marketing SMS i telefoniczny banku,
 • zgoda na marketing elektroniczny banku,
 • zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z bankiem (w tym przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz urządzeń telekomunikacyjnych).
 • zgoda na profilowanie na potrzeby marketingu.

Czy mamy zaznaczone wszystkie wymagane zgody można sprawdzić w ustawieniach (Ustawienia -> Zgody i oświadczenia marketingowe).

3Do 31 marca zawrzeć umowę i aktywować konto.

Może to zrobić za pośrednictwem kuriera lub metodą na selfie. W tej drugiej chodzi o to, by podczas składania wniosku wykonać kilka zdjęć swojej twarzy i dowodu osobistego, które następnie są analizowane przez specjalne algorytmy sprawdzające ich prawdziwość.

4W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta zapewnić wpływ min. 1500 zł.

Takim wpływem może być przelew z innego banku lub rachunku firmowego prowadzonego przez Getin Bank

O spełnieniu warunków promocji, bank poinformuje nas wysyłając nam wiadomość na skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wtedy do 31 sierpnia 2020 r. będzie trzeba dokonać wyboru nagrody (bon do Allegro, Empiku czy Decathlonu). Będziemy mogli to zrobić w bankowości internetowej, bankowości mobilnej, na infolinii lub w placówce banku.

Po dokonaniu wyboru, bon podarunkowy (w postaci kodu) zostanie przesłany nam przez bank na skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail.

Do 800 zł za polecanie konta znajomym

Po założeniu konta w Getin Banku można wygenerować swój własny kod polecenia (za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej) i polecać bank swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże nam bon o wartości 80 zł.

Konto Proste Zasady w Getin Banku można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo można zarobić nawet 800 zł w bonach (10 x 80 zł).

powrót do menu ↑

2% do 10000 zł i 0,6% do 200 000 zł

Getin Bank od lat należy do tych, które dobrze płacą za oszczędności. Tak jest i dziś. W jego ofercie znajdziemy:

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Bonus za aktywność

2,0%

10 000 zł 12 miesięcy
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • comiesięczne zasilanie konta kwotą min. 1500 zł
Lokata Mobilna na start

2,0%

10 000 zł 2 miesiące
 • udzielenie zgód marketingowych
 • lokata możliwa do założenia przez 30 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Nowe Środki

0,6%

200 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków
Lokata na nowe środki

0,5%

300 000 zł 2 miesiące
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków

Jedną z największych korzyści wynikających z otwarcia konta osobistego w Getin Banku to podwyższone oprocentowanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego w promocji Bonus za Aktywność. Stawka ze standardowych 0,15% rośnie do 2% w skali roku i jest naliczana przez 12 miesięcy. Z tym że ponadprzeciętne odsetki obejmują kwoty do 10 tys. zł. Dodatkowym warunkiem ich naliczania jest zapewnianie comiesięcznego wpływu na konto osobiste min. 1,5 tys. zł.

Ciekawa jest także druga promocja „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” , w której to podwyższone oprocentowanie 0,6 proc. (do 200 tys. zł) naliczane jest przez 3 miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego oraz wyrażenie i nieodwoływanie zgód marketingowych.

By móc skorzystać z obu promocji (“Nowe środki” i “Bonus za Aktywność”) najpierw musimy założyć konto osobiste w Getin Banku.

Po aktywacji konta osobistego, elastyczne konto oszczędnościowe można otworzyć wypełniając wniosek w bankowości internetowej (klikamy ‘Oferta i wnioski’ -> “Oszczędzanie” -> “Elastyczne Konto Oszczędnościowe” -> “Złóż wniosek”).

Ostatni ciekawy produkt oszczędnościowy to Lokata Mobilna. Wysokość oprocentowania to  2,0 proc. w skali roku. Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po dwóch miesiącach. Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 10 tys. zł. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę.

Wszystkimi powyższymi produktami oszczędnościowymi możemy łatwo zarządzać w ramach bankowości internetowej Konta Proste Zasady.

Dla porównania dodajmy, że wg NBP średnie oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi obecnie 0,05 proc. Natomiast na statystycznej lokacie można zarobić 0,49 proc. Zatem oferty Getin Banku zdecydowanie przewyższają średnią rynkową.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł lub 9 zł
(zwolnienie: dokonanie min. 1 transakcji kartą lub blikiem w miesiącu)
Opłata za kartę
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce (wypłata blikiem)
0 zł - Planet Cash (wypłata kartą)
3,5% min. 5 zł - pozostałe (wypłata kartą)

ROR o nazwie Konto Proste Zasady kosztuje 9 zł miesięcznie. Ale opłaty łatwo unikniemy. Wystarczy, że choć raz w miesiącu zapłacimy bezgotówkowo kartą albo kodem Blik. Kwota nie ma znaczenia.

Karta debetowa Mastercard obsługiwana jest bezwarunkowo bezpłatnie. Zapewnia ona darmowy dostęp do urządzeń przyoddziałowych oraz maszyn Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie wiąże się z prowizją 3,5 proc. (min. 5 zł). Przy czym dotyczy ona tylko transakcji kartowych, gdyż wypłaty Blikiem są darmowe.

Nasza pełną recenzje Konta Proste Zasady oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Jeśli jesteśmy już klientami Getin Banku, to bez większego wysiłku (obroty kartą na 300 zł) zdobędziemy warte 100 zł punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które później wymienimy na wybrane przez siebie nagrody.

A jeśli nie korzystamy jeszcze z jego usług, to na otwarciu konta osobistego z wykorzystanie kodu polecającego i rejestracji karty debetowej, możemy zyskać dodatkowe 50 zł w formie karty podarunkowej. W tym celu musimy w każdym z trzech kolejnych miesięcy zasilać ROR min. 1,5 tys. zł.

Jako klienci Getin Banku zyskujemy też dostęp do atrakcyjnej oferty depozytowej. Proponowane na lokatach i konta oszczędnościowych oprocentowanie należy do najwyższych na rynku.

Utrzymanie Konta Proste Zasady nie musi się wiązać z kosztami. Warunkiem zwalniającym z opłat jest bowiem jedna płatność bezgotówkowa kartą albo Blikiem w miesiącu.

Konto Proste Zasady

Ważny Kod Polecający: W48Q42

+ 150 zł premii i 2% na KO
23 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
11 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
14 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  effre 7 Luty 2021 18:27

  Czy kod jest jeszcze aktualny W48Q42

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Luty 2021 18:46

   Tak ten kod jest aktualny i do 31 marca można z niego korzystać.

   Są wyrażone wszystkie wymagane zgody i spełnione wszystkie warunki.

   Trzeba tylko przypilnować by spełnić opisane w tekście powyżej warunki dla nowego klienta (zgody marketingowe + zasilenie konta osobistego kwotą min. 1500 zł w trzech kolejnych miesiącach)

 2. Odpowiedz
  KJ 1 Luty 2021 12:40

  Czy dobrze rozumiem, że aby spełnić wszystkie warunki promocji (łącznie z kontem oszczędnościowym) oraz konto było darmowe, wystarczy co miesiąc zasilić konto na kwotę 1,5tys. zł + jedna płatność kartą/blikiem? Nie trzeba wydawać jakiejś określonej kwoty co miesiąc?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 1 Luty 2021 13:24

   Ja mam konto osobiste z oszczędnościowym, wszystko zrobione tak jak jest tutaj opisane i wszystko działą.

   Czyli jeśli chcesz mieć darmowe konto osobiste robisz:
   – 1 transakcje kartą lub blikiem w miesiącu

   Jeśli chcesz mieć 2% na koncie oszczędnościowym przez rok:
   – zasilasz konto osobiste kwotą min. 1500 zł w każdym miesiącu (jeśli konto założysz w lutym, pierwsze zasilenie robisz do końca marca i potem każdego kolejnego miesiąca)
   – musisz zaznaczyć i utrzymać zgody marketingowe

   Jeśli chcesz dostać 50 zł za założenia konta osobistego z polecenia:
   – wpisujesz podany tutaj kod polecający we wniosku podaczas zakładania konta
   – w kolejnych trzech miesiącach zasilasz konto 1500 zł (warunek pokrywający się z poprzednim odnośnie konta oszcz)
   – musisz mieć zaznaczone zgody marketingowe.

   Ja tak zrobiłem i rzeczywiście za to dostałem kod 50 zł na allegro (można też było wybrać empik lub decathlon)

   Ostatnie 100 zł w bonach (6800 punktów do wymiany na nagrody) dostajesz za rejestrację karty w na stronie bezcennechwile.mastercard.pl
   Musisz też zrobić kartą w ciągu 30 dni (od rejestracji karty) min. 3 transakcje na łączną kwotę min. 300 zł

   Punkty te naliczają bardzo szybko, z tego co pamiętam już po kilku dniach były naliczone i można było je wymienić sobie na nagrody z katalogu (ja se wymieniłem na 2 bony po 50 zł do Eurortvagd ) .

  • Odpowiedz
   Denio 1 Luty 2021 12:58

   Tak, by mieć darmowe konto osobiste + oszczędnościowe 2% na rok robisz jedną płatność kartą/miesiąc + zasilasz osobiste kwotą 1500 zł/miesiac. Musisz mieć też wyrażone zgody marketingowe dla banku.

 3. Odpowiedz
  Abc 1 Styczeń 2021 13:28

  Cchcialbym zapytac, czy skorzystanie z tego kodu poleceń W48Q42 jest możliwe przy zakładaniu nowego konta by otrzymać ten bon 50 zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Styczeń 2020 13:53

   Tak ten kod jest ważny. Można z niego korzystać do 31 marca 2021 r.

 4. Odpowiedz
  Denio 15 Grudzień 2020 18:24
  Ocena promocji
  100

  Rzeczywiście wszystko opisane tutaj działa, po rejestracji karty na stronie mastercarda i wykonaniu 3 transakcji kartą, po 3 dniach naliczyli mi 6800 punktów. Tak to wygląda u nich:

  getin 6800 punktów bezcenne chwile

  Punkty wymieniłem sobie na 2 bony po 50 zł do Decathlona. I już zakup zrobione 🙂
  Także spoko łatwo, szybko i przyjemnie.

  Teraz jeszcze czekam na to ostatnie 50 zł w bonie za wpisanie kodu polecenia i trzykrotne zasilenie konta po 1500 zł.

  No i bardzo mi się podoba to konto oszczędnościowe 2% na rok – chyba już żaden inny bank nie ma czegoś takiego.

  + ZALETY: 6800 punktów naliczone bez problemu (i wymineione na 2 bony do Decathlona :) ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, że po kilku dniach miałem już wszystko naliczone; konto oszczędnościowe 2% na rok (inne banki mają zero)
  - WADY: na razie brak, jeszcze czekam na ostatnia nagrodę
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Jagoda212 19 Listopad 2020 08:27
  Ocena promocji
  100

  Bardzo pozytywnie oceniam odzew banku. Konto bylo aktywne juz po 2 dniach od złożenia wniosku. Karta dolaczona do umowy. Nie trzeba czekac na doslanie 🙂 Pozdrawiam

  + ZALETY: Jasne i latwe do spelnienia warunki Konto oszczednosciowe 2% do 10 000 na caly rok, przy wplywach 1500 zl miesiecznie
  - WADY: Brak
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Majka 20 Wrzesień 2020 14:53

  Witam.
  Założyłam sobie konto osobiste w Getin Banku zgodnie z powyższą instrukcją (wpisując wasz kod polecenia dla tych 50 zł dodatkowych) i teraz mam pytanie jak mogę sobie teraz utworzyć to subkonto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na rok?

  Czy dobrze rozumiem, że by mieć to wysokie oprocentowanie to muszę mieć przez kolejnych 12 miesięcy:
  – założone konto osobiste proste zasady (zrobione)
  – mieć wyrażone zgody marketingowe (zrobione)
  – zasilać konto osobiste kwotą 1500 zł (pierwszy przelew poszedł)

 7. Odpowiedz
  mikolin 6 Luty 2020 14:01

  Dokładnie tak. Wszystko się zgadza.

 8. Odpowiedz
  Mendraś 5 Luty 2020 20:50
  Ocena promocji
  100

  Czyli tak by zgarnąć to 100 zł do Decthlona i 50 zł za wpisaniu kodu polecającego to:

  1. Wypełniam wniosek o konto załóżmy 17 lutego, wpisuję w polu kod polecającego: 1RT35Y , od razu też wypełniam sobie formularz przystąpienia do promocji Decathlon
  2. Po aktywacji konta zasilam go 1000 zł z mojego konta w PKO
  3. Ściągam sobie aplikację mobilna i robię sobie przelew 1 zł z Getin do PKO
  4. W MARCU:
  – zasilam konto 1000 zł
  – robię transakcje kartą w sklepach za min 200 złotych
  5. W KWIETNIU:
  – zasilam konto 1000 zł
  – robię transakcje kartą w sklepach za min 200 złotych
  6. W MAJU:
  – zasilam konto 1000 zł

  Jednocześnie jak zrobię to co wyżej napisałem to:
  – mam konto osobiste całkowicie darmowe (bo wystarczy jedna transakcja kartą/miesiąc)
  – mam oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 3,5% do 10000 zł

  Może mi ktoś potwierdzić czy dobrze rozumuję

  + ZALETY: chyba najlepsze oprocentowanie ze wszystkich banków (konto oszczędnościowe 3,5% do 10 tys. zł i 2,7% do 100000 zł)
  - WADY: będę pisał jak znajdę
  Pomocne(7) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Mendraś 15 Luty 2020 00:23

   Wszytko się jak na razie zgadza.

   7 lutego zasiliłem sobie konto w getinie 1000 zł. 8 lutego wykonałem przelew kilku złotych za pomocą aplikacji mobilnej Getin Bank – przelałem poprostu sobie cześć tej kwoty spowrotem.

   11 lutego w skrzynce kontaktowej w bankowości internetowej pojawiła się wiadomość o tytule: “Nagroda w promocji Konto Proste Zasady z premią” a w niej link do strony z pierwszą e-kartą podarunkową na 20 zł.

   Poniżej zrzut dla niedowiarków – sam sceptycznie podchodziłem do tego :), ale wszystko jest tak jak opisują (oczywiście dane wrażliwe zamazałem):

   getin 20 zł decathlon

   Tak więc jak najbardziej ta promocję polecam, jak będą spływać kolejne bony będą informował.

   • Odpowiedz
    Mendraś 10 Kwiecień 2020 10:36

    Ciąg dalszy mojej prezentacji 🙂
    Udało mi się spełnić wszystkie warunki promocji z Decathlonem i 7 kwietnia dostałem ostatni bon.
    Każdy bon na 20 zł Getin przesyłał w skrzynce z wiadomościami w bankowości internetowej:

    100 zł Decathlon promocja getin bank

    Także, wszystko gra 🙂 Promocja wg mnie łatwa i przyjemna 🙂

    Ogólnie Getin Bank polecam, konto darmowe przy jednej płatności, fajnie oprocentowane konta oszczędnościowe (chyba najwyżej ze wszystkich banków), apka mobilna też jest całkiem spoko.

    Aha i taka ciekawostka: Bank nawet nam przypomina przez SMS o tym by zrobić 1 płatność kartą, żeby było konto darmowe. Robi to pod koniec miesiąca jeśli nie robiliśmy żadnych transakcji kartą. Także całkiem uczciwe podejście.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0