Promocje Getin Bank: 100 zł do Decathlon, 50 zł w programie poleceń i 3,5% do 10000 zł

Łącząc kilka promocji Getin Banku i spełniając niewygórowane warunki, można zdobyć 100 zł do sklepu Decathlon, 50 zł w gotówce oraz zyskać dostęp do wysokooprocentowanych produktów oszczędnościowych.

W promocjach bankowych do zdobycia są różne nagrody. Dominuje gotówka, ale są oferty, w ramach których instytucje finansowe przyznają bony zakupowe.

Promocja 100 zł do Decathlon

Taką promocją jest np. akcja Getin Banku „Konto Proste Zasady z premią”. W zamian za zawarcie umowy o ROR i spełnienie warunków organizacja kierowana przez Artura Klimczaka nagradza klientów bonami do zrealizowania w sieci Decathlon.

Każdy opiewa na 20 zł. To, ile voucherów otrzyma konsument, zależy od tego, ile warunków promocji spełni. Maksymalnie można otrzymać pięć e-kart podarunkowych.

Oferta skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są nimi osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały i nie posiadają żadnych czynnych produktów w Getin Banku. Z tym że dostęp do bankowości elektronicznej nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga! Akcja trwa do wyczerpania puli 2000 wniosków. Po wyczerpaniu limitu, możliwość rejestracji na stronie promocji zostanie zablokowana. Warto więc się pospieszyć!

Jak zdobyć 100 do Decathlona krok po kroku?

1Na stronie promocji złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z kartą i zawrzeć umowę.
2Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe i na otrzymywanie od banku informacji handlowych.
3W ciągu siedmiu dni od aktywacji rachunku zarejestrować się w promocji przez specjalny formularz.
4Do końca miesiąca następującego po otwarciu rachunku wykonać w aplikacji mobilnej banku zwykły przelew.

Za wykonanie tego kroku otrzymamy bon o wartości 20 zł.

5W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po zawarciu umowy o ROR wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 200 zł.

Za wykonanie tego kroku otrzymamy również bon o wartości 20 zł.

6W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta zapewnić wpływ min. 1 tys. zł.

Za wykonanie tego kroku otrzymamy dwa bony o wartości 20 zł, czyli razem 40 zł.

7Jeśli uda się nam spełnić wszystkie opisane wymogi, otrzymamy na koniec ostatni bon wart 20 zł.
O czym warto pamiętać?

 1. Pamiętajmy, aby podczas wypełniania wniosku, zaznaczyć wymagane zgody marketingowe dla banku (zgody na rzecz podmiotów powiązanych nie są wymagane):

zgody marketingowe getin bank

Zgód tych możemy także udzielić w bankowości internetowej, po aktywowaniu konta. Pamiętajmy, by je utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii.

2. Warto we wniosku podać również kod polecenia – można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: KF521H – zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 50 zł (o czym więcej w dalszej części).

3. Jako wpływy bank traktuje przelewy z innych banków lub kont firmowych prowadzonych przez Getin Bank. Nie będą uznawane wpłaty własne w oddziałach, transakcje we wpłatomatach ani przelewy z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Getin Bank.

Przekazanie nagrody w promocji Getin Banku

Każdą z przyznanych z e-kart podarunkowych bank przekazuje w ciągu siedmiu dni roboczych od spełnienia przez klienta odpowiednich warunków. Link do ich pobrania przesyła w wiadomości przez bankowość internetową lub mobilną.

Wszystkie bony są ważne do 13 stycznia 2022 r.

Prosty przykład.

Konto wraz z kartą zakładamy w styczniu. Jednocześnie zaznaczamy wszystkie wymagane zgody i wypełniamy formularz rejestracji do promocji.

W lutym wykonujemy 1 przelew poprzez aplikacje mobilną. Po siedmiu dniach roboczych otrzymujemy pierwszą e-kartę podarunkową o wartości 20 zł.

Transakcje kartą za min. 200 zł dokonujemy w lutym oraz w marcu. Na początku kwietnia otrzymujemy kolejny bon o wartości 20 zł.

Zapewniamy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł w lutym, marcu i w kwietniu, kolejne dwa bony o wartości 20 zł każdy otrzymujemy na początku maja.

Wtedy także, powinniśmy zostać nagrodzeni ostatnim bonem 20 zł za spełnienie wszystkich warunków promocji.

powrót do menu ↑

Promocja 50 zł w programie poleceń

Prócz bonów zakupowych do Decathlona do zdobycia jest 50 zł w gotówce w VI edycji programu poleceń Getin Banku („Polecam Proste Zasady”).

By otrzymać tę premię, należy:

 • we wniosku o konto i kartę podać kod polecenia – można w tym celu wykorzystać nasz sprawdzony kod: KF521H
 • wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od zawarcia umowy zapewnić jednorazowy wpływ 1 tys. zł z konta w innym banku lub rachunku firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Jak widać ostatni warunek z wpływem 1000 zł jest niemal identyczny jak w promocji z Decathlonem. Tak więc przelewając sobie min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach z własnego konta w innym banku – jednocześnie spełniamy wymóg aktywności z programu poleceń.

powrót do menu ↑

Wysokie oprocentowanie kont i lokat

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Konto Oszczędnościowe

3,5%

10 000 zł 12 miesięcy
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • comiesięczne zasilanie konta kwotą min. 1000 zł
Lokata Mobilna

3%

10 000 zł 3 miesiące
 • lokata możliwa do założenia tylko z aplikacji mobilnej
Elastyczne Konto Oszczędnościowe

2,7%

100 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków

Kolejna korzyść wynikająca z otwarcia konta osobistego w Getin Banku to podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego. Stawka ze standardowych 0,5 proc. rośnie do 3,5 proc. w skali roku i jest naliczana przez 12 miesięcy. Z tym że ponadprzeciętne odsetki obejmują kwoty do 10 tys. zł. Dodatkowym warunkiem ich naliczania jest zapewnianie comiesięcznego wpływu na konto osobiste min. 1 tys. zł.

Niezłe oprocentowanie ma także Elastyczne Konto Oszczędnościowe.  W ramach promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” podwyższone oprocentowanie 2,7 proc. (do 100 tys. zł) i 2 proc. (od 100 tys. zł do 400 tys zł) naliczane jest przez 3 miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego oraz wyrażenie i nieodwoływanie zgód marketingowych.

Ostatni ciekawy produkt oszczędnościowy to Lokata Mobilna. Wysokość oprocentowania to aż 3 proc. w skali roku. Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po trzech miesiącach. Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 10 tys. zł. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę. Jednak można ją wielokrotnie ponownie zakładać.  Wówczas znów przysługuje nam stawka 3 proc.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł lub 8 zł
(zwolnienie: dokonanie min. 1 transakcji kartą lub blikiem w miesiącu)
Opłata za kartę
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł

Opłata za prowadzenie konta osobistego w Getin Banku wynosi 8 zł miesięcznie. Ale wystarczy wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub aplikacją, by uniknąć tej daniny.

Sama obsługa plastiku i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Nasza pełną recenzje Konta Proste Zasady oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Jeśli ktoś szuka bezpłatnego konta z darmowymi bankomatami, a do tego chciałby zrobić darmowe zakupy w znanym sklepie sportowym, zarobić 50 zł i jeszcze ulokować oszczędności na wysoki procent, powinien przyjrzeć się trzem promocjom Getin Banku.

Wszystkie te bonusy otrzyma w zamian za zawarcie umowy o ROR oraz korzystanie z niego (przelew, transakcje kartą, wpływy).

Konto Proste Zasady

PROMOCJA: Konto Proste Zasady z premią

+ 150 zł premii i 3,5% na KO
35 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0