Konto Otwarte na Ciebie

Sprawdź
+ 400 zł premii
3 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2019.11.13

Czy warto założyć Konto Otwarte w BNP Paribas? Czy jest to naprawdę konto za 0 zł bez haczyków? Jakie są prawdziwe opłaty?  Jak zdobyć dodatkowe 400 zł  premii w najnowszej promocji? Opinie i nasza analiza.

BNP Paribas – Bank zmieniającego się świata

Pod takim hasłem BNP Paribas reklamuje swoje usługi starając się poprzez różnorodność i elastyczność oferty dostosować do potrzeb swoich klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Paribas specjalizuje się między innymi w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej, przedsiębiorcom i korporacjom dostarcza rozwiązań finansowych niezbędnych na rynku krajowym i międzynarodowym, klientom indywidualnym służy szeroką gamą kredytów i produktami oszczędnościowo-inwestycyjnymi. Bezpieczeństwa depozytów strzeże zaś Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości przewidzianej ustawą.

Tabela opłat

Dawniej Konto Optymalne, obecnie Konto Otwarte, to jedna z lepszych propozycji na rynku usług bankowych, pod względem kosztów/korzyści. To klasyczne darmowe konto, z atrakcyjną promocją dla nowych klientów, propozycja dedykowana przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z karty płatniczej i płatności mobilnych.

Właściciel konta ma również do dyspozycji nowoczesną bankowość internetową Pl@net oraz wygodny dostęp do rachunku poprzez aplikację mobilną GOmobile. Oprócz tego osoby, które założą Konto Optymalne, mogą skorzystać z dodatkowych usług w postaci darmowego Konta Dobrze Oszczędnościowego, z możliwością wypłaty środków w dowolnym momencie i miesięczną kapitalizacją odsetek z oprocentowaniem 0,5% w skali roku, jak również dedykowanego podróżującym i pracującym bądź uczącym się za granicą konta walutowego.

Jak wyglądają najważniejsze opłaty jeśli chodzi o konto otwarte, prezentuje poniższa tabela.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
BNP Paribas
Nazwa
Konto Otwarte
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
6 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
3 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
dokonanie 1 transakcji kartą w miesiącu lub wiek poniżej 26 lat
Darmowe bankomaty
wszystkie w Polsce - osoby 18-25 lat
BNP Paribas, Planet Cash - osoby powyżej 26 lat
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
5 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
Wpłatomat: 0 zł
Oddział: 10 zł
Konto oszczędnościowe
Konto Dobrze Oszczędnościowe z oprocentowaniem 0,5%
Konto walutowe
EUR, USD

Klient, który otworzy konto otwarte w BNP Paribas nie zapłaci nic za:

 • uruchomienie i obsługę konta,
 • przelewy internetowe,
 • za użytkowanie karty “Otwartej na Dzisiaj” (do 26 roku życia lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu)
 • wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash w kraju
 • wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Global Alliance za granicą.

Za wypłaty z pozostałych bankomatów zapłacimy w kraju 5 zł, za granicą 10 zł.

powrót do menu ↑

Opłaty za kartę

Do Konta Otwartego możemy wybrać jedną z trzech dostępnych kart debetowych (karta Otwarta na Dzisiaj vs karta Otwarta na eŚwiat vs karta Otwarta na Świat). Porównanie opłat kart w BNP Paribas przedstawiono poniżej:

Karta Otwarta na DzisiajKarta Otwarta na eŚwiatKarta Otwarta na Świat
Opłata miesięczna

3 zł lub 0 zł

(0 zł po wyk. 1 transakcji kartą lub dla osób poniżej 26 lat)

6 zł

10 zł

Wypłaty z bankomatów w Polsce
Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby od 26 lat:
0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
5 zł - pozostałe
Dodatkowe bonusy
brak
 • bezpłatne ubezpieczenie "Cyber Pomoc"
 • bezpłatne ubezpieczenie "Rezygnacja z podróży"
 • brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych
 • bezpłatne Boingo Wifi

Karta Otwarta na Dzisiaj

W standardowym pakiecie otrzymujemy najtańszą kartę debetową Otwartą na Dzisiaj MasterCard gwarantującą szybkie i wygodne płatności w placówkach handlowo-usługowych i wypłaty gotówki w wielu z nich, płatności elektroniczne i wypłaty gotówki z bankomatów oraz liczne konkursy dla aktywnych. Użytkowanie karty jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 roku życia. Z kolei osoby mające więcej niż 26 lat muszą dokonać jednej transakcji kartą w miesiącu by mieć bezpłatną kartę (w innym przypadku zapłacą za jej obsługę 3 zł/miesiąc).

Karta Otwarta na eŚwiat

Nieco droższym rozwiązaniem jest wybór karty Otwartej na eŚwiat. Miesięczna opłata za użytkowanie tej karty wynosi 6 złotych. Nie ma żadnej możliwości bycia z niej zwolnionym. Co otrzymujemy za wyższe opłaty? W pakiecie całkowicie za darmo otrzymujemy ubezpieczenie  “Cyber Pomoc”, które zapewnia ochronę :

 • w przypadku bezprawnego rozporządzenia przez osobę trzecią środkami pieniężnymi z konta,
 • w przypadku braku lub niekompletnej dostawy towaru zakupionego w sklepie internetowym,
 • w przypadku awarii komputera, laptopa czy tabletu powodujących utratę danych,
 • reputacji internetowej,
 • tożsamości internetowej w przypadku kradzieży i bezprawnego wykorzystania jej w Internecie w celu oszustwa.

Karta Otwarta na Świat

Trzecią i jednocześnie najdroższą kartą jest  karta Otwarta na Świat. Jej obsługa kosztuje 10 zł na miesiąc. W zamian otrzymamy jednak kilka bonusów:

 • brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych,
 • darmowe ubezpieczenie podróżne „Rezygnacja z podróży” (możliwość zwrotu kosztów odwołania zarezerwowanej podróży),
 • darmowy dostęp do hotspotów Wifi Boingo w różnych miejscach na świecie

Wszystko to sprawia, iż najbardziej skorzystają z tej karty osoby,  które dużo podróżują i wykonują za granicą sporo transakcji kartą.

powrót do menu ↑

Aplikacja GOmobile

GOmobile to aplikacja mobilna banku BGŻ BNP Paribas. Z jej pomocą można wygodnie zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca.

Aplikacja GOmobile
Usługi
Google Pay
Apple Pay
Blik
Dodatkowe informacje
Metody logowania
 1. PIN
 2. Odcisk palca
Cechy wyróżniające
 • czasowa blokada kart,
 • przelewy do zaufanych odbiorców bez logowania

Aplikacja pozwala na wykonanie najważniejszych operacji. Można w niej sprawdzić saldo bez logowania, zrobić przelew, przejrzeć historię transakcji, doładować telefon, założyć lokatę. Nowością jest przelew z rachunku karty kredytowej.

Z ciekawszych rozwiązań warto wspomnieć o przelewach do zaufanych odbiorców bez logowania. W dodatku ich zdjęcia można umieścić na ekranie głównym.

Użytkownicy aplikacji mogą w niej także czasowo zablokować kartę płatniczą. Jednak brakuje jej niektórych przydatnych opcji, np. powiadomień push, autoryzacji mobilnej.

Klienci mogą za to płacić zbliżeniowo telefonem. BNP Paribas udostępnił bowiem płatności w systemach Google Pay i Apple Pay:

Jest też możliwość wygodnych płatności online oraz wypłat bez użycia karty – na to pozwala Blik. Niezbędne do tego kody da się wygenerować również bez konieczności logowania.

powrót do menu ↑

Promocja 400 zł

Akcja specjalna „Black Friday z Bankiem”, obowiązuje do momentu osiągnięcia liczby 2700 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 17.11.2019 r.

Otwierając Konto Otwarte jako nowy klient i aktywnie z niego korzystając możemy zyskać łącznie 400 zł premii (50 zł na Allegro i 350 zł w gotówce).

Jak zdobyć 400 zł krok po kroku?

 • do 17 listopada  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (podczas rejestracji zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości internetowej,
 • do 22 listopada podpisać umowę,
 • w dniach 29 listopada – 1 grudnia (weekend “black friday”) dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za łączną kwotę min. 1000 zł (otrzymujemy za to bonus 350 zł); gdy wydamy w tych dniach nieco mniej tj. min. 500 zł a maks. 999,99 zł otrzymamy bonus  w wysokości 250 zł

Pełna analiza warunków promocji została przedstawiona tutaj.

Uwaga! Promocja jest ograniczona do pierwszych 2700 rejestracji. By wziąć,  w niej udział konto musi być założone wyłącznie poprzez stronę promocyjną.
powrót do menu ↑

Promocja 350 zł

Warto dodać, iż możemy skorzystać z alternatywnej promocji BNP Paribas z premią 350 zł.

W akcji tej, by zgarnąć bonus 350 zł za otwarcie konta osobistego należy spełnić warunki aktywności w miesiącach grudzień 2019 – marzec 2020 (transakcje kartą i wpływy na konto).

Konto jest otwierane z dużo tańszą kartą “Otwartą na Dzisiaj”. Jej miesięczna obsługa kosztuje 3 złote, jednak można być z niej zwolnionym po dokonaniu 1 transakcji w miesiącu.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Zyskaj Jesienią

+ 350 zł premii
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Zalety i wady


ZALETY:

 • 400 zł premii dla nowych klientów;
 • bezwarunkowo darmowa karta do 26 roku życia (później wystarczy 1 transakcja miesięcznie);
 • dobra aplikacja mobilna (ocena 4/5 na Google Play), obsługująca płatności mobilne w trzech najważniejszych systemach: Google Pay, Apple Pay i BLIK;

WADY:

 • niskie oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego;


Konto Otwarte BNP Paribas to aktualnie jedno z lepszych kont bankowych na rynku. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy i można nim wygodnie zarządzać przez aplikację mobilną obsługującą wszystkie najnowsze systemy płatności (Google Pay, Apple Pay, BLIK). Do tego jego otwarcie pozwala na otrzymanie całkiem niezłych bonusów w często organizowanych promocjach.

Co do wad to niestety, ale bank nie zachwyca oprocentowaniem produktów oszczędnościowych. Oprocentowanie konta oszczędnościowego to marne 0,5% w skali roku. Nieco lepiej jest z lokatami – tutaj prym wiedzie 3-miesięczna Lokata na Start z oprocentowaniem 2,0% w skali roku, ale uwaga jest ona przeznaczona jedynie dla nowych klientów, którzy dodatkowo zadeklarują przelewanie wynagrodzenia na konto w BNP. Lokaty standardowe bez promocji mają już oprocentowanie sporo niższe.

powrót do menu ↑

Zakładanie konta

Aby założyć konto Otwarte w banku BNP Paribas i zdobyć jedną z nagród, należy:
1Zarejestrować się na stronie wybranej promocji – zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody.
Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Black Friday z Bankiem

+ 400 zł premii
3 dni do końca promocji
Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Zyskaj Jesienią

+ 350 zł premii
12 dni do końca promocji
2Przygotować dowód osobisty – będzie on potrzebny podczas wypełnienia wniosku, trzeba będzie załączyć zdjęcie dowodu lub wykonać je telefonem.
3Wypełnić wniosek – będzie trzeba uzupełnić niezbędne danych oraz załączyć zdjęcia dowodu osobistego (można je wykonać telefonem).
4Podpisać umowę elektronicznie lub w oddziale – za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku.
5Wizyta kuriera – w ciągu kilku dni przyjedzie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta.

Aby aktywować rachunek, należy nadać PIN do karty. Wskazówki otrzymasz w kopercie z kartą.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Black Friday z Bankiem

+ 400 zł premii
3 dni do końca promocji
7 Ocena Łączna
8 opinie
Konto Otwarte

8.3Ocena Redakcji
Wysokość opłat
8.5
Bankowość internetowa i mobilna
7.5
Dodatkowe korzyści
9
6.2Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
7.2
Bankowość internetowa i mobilna
6.5
Dodatkowe korzyści
5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotr 26 Luty 2019 10:53
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Konto za 0, często zdarzają się jakieś promocje, polecam! 🙂

  Pomocne(1) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Gabriel 19 Luty 2019 09:26
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  @Sylwia wypisałaś same wady, moim zdaniem to lekka przesada 🙂 Ja korzystam z aplikacji mobilnej i tam widzę stan swojego konta, bez potrzeby lecenia do bankomatu 🙂
  @Adamski ja mam konto optymalne od jakiegoś czasu i z żadnymi ukrytymi opłatami się nie spotkałem.

  Pomocne(1) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Przemek 2 Listopad 2018 22:13

  Mam pytanie czy za wysyłane kody autoryzacyjne SMS trzeba zapłacić ?

  • Odpowiedz
   Redakcja 11 Styczeń 2019 00:46

   SMS kody przesyłane przez bank do autoryzowania transakcji są bezpłatne.

 4. Odpowiedz
  JAB 21 Maj 2018 17:43

  Bank BGŻ BNP Paribas zablokował mi kwotę ok 1400 zł ,żeby spłacić moje zadłużenie. Po 4 dniach nie przekazał kwoty mojemu wierzycielowi , a po interwencji na infolinii stwierdził,że ma 30 dni na uwzględnienie reklamacji. Ciekawe, kto zapłaci odsetki karne za zwłokę.

 5. Odpowiedz
  dzwiedziu 23 Listopad 2017 18:40
  0.65
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jestem ich kilkuletnim klientem, i am już dość tego banku, z aktualizacji na aktualizacje ich system informatyczny ma coraz więcej bagów, ostanie np przestały się aktualizować dane o karcie płatniczej (już ponad miesiąc nie działa) . Plusem jest jedynie miła obsługa w oddziałach

  Pomocne(28) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Irena 17 Listopad 2017 16:06
  2.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  0

  Posiadam Konto Optymalne od ponad miesiąca. Moje zastrzeżenia to: trudne logowanie do własnego konta, muszę mieć kartkę z dokładną info o swoim login, aby się zalogować. Do tej pory mam trudność w płaceniu przelewem z własnego konta, objaśnienia są, ale zrozumiałe dla tych , co je pisali, w końcu po kilku próbach udaje mi się dokonać przelewu, ale czy tak powinno być? W poprzednim banku nie było takich problemów. Wszystko było oczywiste, jasne… Mało jest bankomatów do wypłaty gotówki. Nie ma karty kredytowej, tylko debitowa a to jest różnica. Zobaczymy , czy wywiąże się Planet z promocji 400 zł! Jak nie to są inne propozycje. Nie warto trzymać się kurczowo jednego Banku, tak jak było w moim przypadku, z poprzednim Bankiem -podobno największym- po 40 latach zero korzyści, opłaty za przelewy, prowadzenie konta i żadne odsetki z kapitału! Żenada.

  + ZALETY: Brak opłat za przelewy, prowadzenie konta, za kartę...
  - WADY: Karta tylko debitowa, bez marginesu na przekroczenie stanu konta, mało zrozumiała dla mnie opcja przelewów z własnego konta...Dodatkowe korzyści są na razie obietnicą, zobaczymy, czy spełnioną.
  Pomocne(15) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Bartek 30 Październik 2017 15:17
  1.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  0

  kiepska intuicyjna strona,wysokie opłaty za wypłaty z innych bankomatów,niekompetentność ludzi tam pracujących jedna konsultantka twierdzi ,że mam 2 wypłaty z innych bankomatów w m- cu za darmo kolejna ,że tylko z ich bankomatów ,a innych nie ,ogólnie kiepskie konto

  Pomocne(15) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Anonim 13 Czerwiec 2017 08:18
  2
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jestem klientem tego banku już 18 lat – wiek pełnoletności osiągnięty więc czas na zmiany.
  Przez lata obserwowałem zmiany dokonujące się w tym banku, zmiana loga, wystroju, kolorystyki, systemu, no i “Paribas” – nawet nie mam już podglądu do historycznych transakcji z przed “reaktywacji”. Generalnie coraz gorzej. Choć jest plus, ostatnio nie nękają mnie propozycjami telefonicznymi, wręcz przeciwnie, w urodziny zadzwonili złożyć mi życzenia – bezinteresownie!?
  Swego czasu dostawałem korespondencyjnie oferty na wzięcie kredytu gotówkowego bez zaświadczeń – zaczęło się od kwoty bardzo imponującej jak na owe czasy ok 60 tysięcy złotych i tak co roku kwota ta topniała, topniała i topniała, chociaż moje dochody i zarazem wpływy na konto rosły.W zeszłym roku dowiedziałem się że mogę wziąć już tylko 18 tysięcy, przy regularnych wpływach 4-5 tysięcy/ miesięcznie -trochę to żałosne.
  Z mojego doświadczenia z tym bankiem – nie liczcie na jakikolwiek program lojalnościowy dla stałych klientów. Wszelkie promocje dotyczą nowych klientów i to takich co nie byli w tym banku przynajmniej pół roku.
  Informacja telefoniczna? Masakra, wczoraj próbowałem dodzwonić się do dwóch różnych oddziałów, była godzina 9:40, bezskutecznie. Dopiero infolinia, po ok. 5 minutach oczekiwania pozwoliła mi porozmawiać z “kompetentną” osobą. I tu konkretnie:
  – Karta kończy mi się w czerwcu – nowa jeszcze nie zrobiona – a tu połowa miesiąca – no ale może zdążą do końca miesiąca.
  – Rok temu w sierpniu otworzyłem sobie tak zwany debet w rachunku bieżącym 10 tys. zł. Na pytanie kiedy mi się odnawia – bo to liczy się z opłatą 2,2%, Pan poinformował mnie, że on w systemie widzi “debet” od 10.11.2016 r. – no i tak, racja – zmiana nazwy i systemu bankowego spowodowała zablokowanie historii z przed tej daty – czy oni wiedzą w ogóle kiedy mają mi pobrać te 2,2%. A może nie pobiorą ;), no chyba że w listopadzie z odsetkami 🙁
  Przez kilka innych wpadek na przełomie ostatnich lat zastanawiałem się nad zmianą banku i nadszedł wreszcie ten czas.
  Czy polecam – tak, dla nowych klientów promocje, oferty atrakcyjne są. Dla mnie, już nie.

  + ZALETY: Stosunkowo tanie kredyty mają. Promocyjne oferty dla nowych klientów.
  - WADY: Informacja, brak historii transakcji sprzed zmiany systemu, opłaty za konto i kartę, tylko kilka (chyba 3) wypłat z bankomatu w miesiącu jest darmowych.
  Pomocne(32) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  marstaw 5 Czerwiec 2017 20:44

  Właśnie posiadam tu konto od dwóch lat i szukając lepszego trafiłem tutaj. Nie dajcie się ponieść emocją że jest to darmowe konto. Jest darmowe ale “chała” jest zawsze tania.

  Bank posiada bardzo nieintuicyjną bankowość internetową. Trudno jest się połapać co i gdzie jest ukryte.

  Kontakt z Bankiem z zakładki “wiadomości” chyba nie istnieje. Bank ten mnie “chwycił” bo brałem kredyt hipoteczny jeszcze kiedy był tylko BGŻ-tem i wtedy miałem trochę mniejszą ratę, którą bank sobie pobiera z mojego konta w określonym umową terminie. I jednego dnia nie pobrał raty w tym terminie i pobrał sobie później, a mnie obciążył odsetkami za zwłokę.

  Były to grosze ale straciłem zaufanie bo Bank może sobie robić takie przelewy kiedy chce, a reklamacje dostałem chyba po czwartym moim monicie na stronie internetowej mojego konta w zakładce “wiadomości”. Po blisko miesiącu zwrócili mi te karne odsetki ale słowa “sorki” nigdy nie usłyszałem. Innym razem robiąc internetowe przelewy, z czterech tylko trzy były widoczne jako obciążające konto. Informacji o pozostałych trzech nigdzie nie znalazłem. I co? nie mając potwierdzenia że pieniądze zeszły z konta zwykle robi się przelew ponownie, ale zaczekałem do dnia następnego i dopiero wtedy widniała informacja o jego obciążeniu. To kolejny brak pewności jaką bank powinien gwarantować.

  Ponadto dość często się zdarza, że trzeba czekać bardzo długo na otwierające się strony aż w końcu pojawia się informacja o przekroczeniu czasu i trzeba się ponownie logować. Jednym słowem bank co do którego nie można mieć zaufania i nie ma pewności czy złożone w nim pieniądze się nie zapodzieją.

 10. Odpowiedz
  Adamski 28 Maj 2017 20:55
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  To konto reklamuje na stronie jako “konto za 0 zł”, czy rzeczywiście wszystko jest za darmo, gdzie tu są haczyki?

  Sam dużo nie znalazłem. Może ktoś coś jeszcze doda

  + ZALETY: bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie, kartę i przelewy przez neta premia do 300 zł za płacenie kartą (powoli moneyback robi się standardem, podobnie ma ekonto mbank czy konto 360 millenium)
  - WADY: mało darmowych bankomatów jedynie własne banku i planet cash drogie wypłaty z innych bankomatów (5 zł)
  Pomocne(44) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0