Nest Konto

Sprawdź
+ 400 zł premii i 7,1% na lokacie
62 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2024.05.16

Czy konto w Nest Banku oznacza zawsze 0 zł za wszystko? Są ukryte opłaty i haczyki? Czy istnieją jakieś ukryte opłaty i haczyki? Jak zdobyć 400 zł za założenie konta i 7,1% na lokacie witaj i koncie oszczędnościowym? Przeczytaj naszą recenzję i opinie użytkowników o rachunku Nest Konto.

Jaki to bank?

Nest Bank to organizacja, której korzenie sięgają 1995 r. Wtedy, jeszcze pod innym właścicielem, działalność rozpoczął Westdeutsche Landesbank Polska. W 2010 r. nastąpił jego rebranding na Polski Bank Przedsiębiorczości, który trzy lata później połączył się z FM Bankiem i przeorientował model biznesowy.

Jesienią 2016 r. wszystkie udziały w FM Banku PBP przejął angielski fundusz private equity AnaCap i zmienił jego nazwę na Nest Bank. Oczywiście nowy podmiot pozostał członkiem systemu ochrony depozytów w ramach BFG. Siedzibą rejestrową Nest Banku jest Warszawa.

Nest Bank jest bankiem w pełni wiarygodnym: jego działalność regulują przepisy polskiego prawa bankowego, podlega on także nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Bank Nest znajduje się na liście banków objętych gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co można łatwo sprawdzić na liście tutaj (pozycja “Nest Bank SA”). Oznacza to, że środki zgromadzone na dowolnym koncie lub lokacie  Banku Nest nieprzekraczające równowartości w złotych 100 000 euro są gwarantowane w całości.

Mimo przekształceń własnościowych profil instytucji nie zmienił się. Domeną Nest Banku pozostała obsługa mikroprzedsiębiorców, małych spółek oraz rodzin.

powrót do menu ↑

Opłaty

Nest Bank oferuje usługi finansowe również klientom indywidualnym. Wachlarz produktów dla tej grupy obejmuje m.in. konto osobiste o nazwie Nest Konto. To jedyny na rynku bezwarunkowo darmowy ROR z darmową kartą płatniczą.

Główne opłaty w Nest Banku zostały przedstawione w tabeli opłat poniżej.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Nest Bank
Nazwa
Nest Konto
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób powyżej 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
5 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
Bankomaty
0 zł / 6 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - Wszystkie w Polsce
(wypłata blikiem) 0 zł - Euronet (wypłata kartą)
6 zł - pozostałe (wypłata kartą)
Wypłaty z bankomatów za granicą
6 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
oddział: 10 zł
wpłatomat: 0 zł
Konto oszczędnościowe
do 7,1%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP
(0 zł za prowadzenie, karta V Pay, usługa korzystnych przewalutowań)

Nest Konto to propozycja skierowana do klientów indywidualnych. Na tle wielu innych ofert prezentuje się bardzo korzystanie i atrakcyjnie.

Klient nie płaci za:

 • prowadzenie rachunku,
 • obsługę karty Visa (dostępna w formie fizycznej i wirtualnej),
 • zwykłe przelewy internetowe,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty,
 • cashback.

Gotówkę może bez prowizji wypłacać w bankomatach Euronetu. Tak samo może ją deponować w urządzeniach tej firmy.

Jeśli pobierze środki w innym bankomacie, bank naliczy 6 zł od każdej takiej operacji. Jednak istnieje sposób na obejście tego ograniczenia. Jest nim użycie Blika. Dzięki temu systemowi klient Nest Banku bezpłatnie korzysta ze wszystkich obcych bankomatów w kraju.

Instytucja prowadzi też rachunki dla małoletnich. Chodzi o Nest Konto Samodzielne. Umowę w imieniu dziecka zawiera jego opiekun ustawowy.

Nest Konto może być prowadzone jako rachunek wspólny.

Konto wspólne

Nest Konto może być prowadzone jako rachunek wspólny. Jednak jeśli drugi współposiadacz zechce mieć swoją kartę płatniczą, będzie ponosić koszty jej obsługi.

Wynoszą one 25 zł rocznie (płatne jednorazowo). Plastik jest ważny pięć lat, co oznacza, że w sumie jego obsługa pochłonie 125 zł.

powrót do menu ↑

Lokaty do 7,1%

Produkty depozytowe to mocna strona Nest Banku. Od zawsze należy on do ścisłej rynkowej czołówki pod względem wysokości oprocentowania. Przy czym dotyczy to głównie oferty dla nowych klientów. Zakładając Nest Konto możemy założyć nie tylko wysokooprocentowane konto oszczędnościowe, ale także bardzo atrakcyjne lokaty. Lokaty w ramach Konta Nest Banku możemy założyć szybko i wygodnie za pośrednictwem bankowości internetowej jak i mobilnej.

Nazwa produktu Oprocentowanie Kwota maks. Okres Warunki
Nest Lokata Witaj 6M
7,1% 25 000 zł 6 miesięcy
 • otwarcie ROR (Nest Konto)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • zapewnienie w każdym miesiącu lokaty: wpływu min. 2000 zł oraz min. 3 dwolnych transakcji (płatność kartą, płatność blikiem lub przelew)
Nest Lokata Witaj 3M
5,25% 25 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Nest Konto)
 • udzielenie zgód marketingowych
Nest Konto Oszczędnościowe
7,1% 100 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Nest Konto)
 • po upływie okresu promocyjnego: 2,5
Nest Lokata Nowe Środki
3,75% - 4,75% 2 mln zł od 3 do 24 miesięcy
 • wpłata nowych środków

Nest Lokata Witaj 5,25% lub 7,1%

Nowemu klientowi, który wyrazi zgody marketingowe przysługuje prawo do założenia kwartalnej lub półrocznej lokaty Nest Lokata Witaj . To depozyt powitalny ze stawką 5,25% (lokata 3-miesięczna) lub 7,1% (lokata 6-miesięczna) i maksymalną kwotą 25 tys. zł.

Atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 7,1% jest dostępne w przypadku spełnienia dodatkowych warunków. W każdym z sześciu kolejnych miesięcy trwania lokaty należy:

 • zapewnić wpływ min. 2000 zł,
 • wykonać co najmniej trzy dowolne transakcje takie jak: płatność bezgotówkową kartą, płatność blikiem lub przelew.

Pełna analiza analiza Nest Lokaty Witaj 7,1% dostępna jest tutaj.

A co z klientami, którzy już nie są nowi? Również znajdą coś dla siebie, ale nie mogą liczyć na tak wysokie odsetki jak ci nowi.

W ramach Nest Lokaty na nowe środki Nest Bank płaci 4,5-5,2%. Największy kupon dotyczy depozytu na kwartał, najmniejszy – na 2 lata. Nowe środki wyliczane są względem stanu na wszystkich kontach i lokatach z określonego w regulaminie dnia.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 7,1%

W ramach Nest Konta możemy także otworzyć całkiem sensownie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Nest Oszczędności – konto oszczędnościowe wysoko oprocentowane

Nest Bank w swojej ofercie posiada także konto oszczędnościowe, które można pochwalić za wysokie oprocentowanie. Aktualnie wynosi ono 7,1% w skali roku do maksymalnego progu 100 000 zł oraz 2,5% w skali roku dla nadwyżki od 100 000 zł do 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje przez 90 dni od dnia otwarcia konta oszczędnościowego.

Prócz wysokiego oprocentowania zaletą NKO są nielimitowane przelewy wewnętrzne. Chodzi o to, że wszystkie transfery w miesiącu z rachunku oszczędnościowego na ROR są bezpłatne.

Ważne! Nest Bank uzależnia naliczenie wspomnianego oprocentowania od trzech warunków:

 • udzielenia i utrzymania zgód marketingowych,
 • comiesięcznych wpływów na ROR min. 2 tys. zł,
 • comiesięcznego realizowania trzech dowolnych transakcji spośród: płatność kartą, płatność Blikiem, przelew wychodzący.

Ponadto warto zwrócić uwagę na rachunek oszczędnościowy Nest Konto Twoje Cele ze stawką 6,9%. W tym przypadku limit wpłat wynosi 20 tys. zł, a okres naliczania oprocentowania – 90 dni. Konto można zasilać tradycyjnie i automatycznie, np. po każdej płatności kartą czy wykonaniu przelewu system sam będzie przesuwać określoną kwotę z ROR-u na KO.

powrót do menu ↑

Promocja 400 zł na start

nest bank 400 zł promocjaNowy klient, który w Nest Banku otworzy bezwarunkowo darmowe konta oraz ulokuje min. 5000 EUR, zyska premię 400 zł. Do tego otrzyma wysokie odsetki od oszczędności we wspólnej i krajowej walucie.

Łącznie można więc otrzymać 400 zł. Warunkiem jest comiesięczna aktywność (przewalutowanie 100 euro oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy: utrzymanie 5000 euro i trzy transakcje bezgotówkowe na koncie w PLN).

Pełna analiza promocji została przedstawiona w tym artykule.
powrót do menu ↑

Program Poleceń i 100 zł na start

W swoim programie poleceń Nest Bank wynagradza, wszystkich nowych klientów, którzy założą dowolne konto z polecenia (może to być konto indywidualne, ale również firmowe).

Nowy klient, który założy konto z polecenia w Nest Banku, czyli wpisze we wniosku o konto numer polecającego i spełni warunki aktywności, otrzyma:

 • 100 zł – w przypadku konta osobistego,
 • 200 zł – w przypadku konta firmowego.

Natomiast obecny klient za każdą skuteczną rekomendację zyska 100 zł (konto osobiste) lub 400 zł (rachunek firmowy). Łącznie w ramach jednej edycji akcji (obecna trwa do 31 stycznia 2024 r.) do zdobycia jest 2000 zł.

Więcej o programie dowiemy się tutaj: Nest Bank Program Poleceń: Ważny Numer Polecającego

powrót do menu ↑

Bankowość internetowa

Bankowość internetowa to jedna ze słabości Nest Banku. Zdarza się, że system pracuje dość ociężale. Od czasu do czasu się zawiesza. Potrafi kilka minut księgować przelewy między rachunkami klienta, a te zlecone po godz. 22 są realizowane dopiero następnego dnia.

Wadą jest też stosunkowo długi na tle konkurencji okres, po którego upływie transakcje kartą są widoczne w historii operacji. Przez kilka dni widnieją w zakładce blokady.

Zaletą systemu jest jego architektura. Zaraz po zalogowaniu mamy pełen obraz swoich finansów: stan kont (w tym walutowych), blokad oraz oszczędności. W osobnej zakładce możemy podejrzeć graficzne przedstawienie wszystkich wpływów i wydatków z ostatnich 30 dni.

Przydatną funkcjąsaszetki. To subkonta, które można wykorzystać do tego, by lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi, np. budżetem rodzinnym. Istnieje możliwość utworzenia i nazwania 20 saszetek. Środki na nich są zablokowane. Oczywiście można je pobrać w każdej chwili, ale wymaga do zdjęcia blokady. Ma to zapobiec impulsowemu wydawaniu pieniędzy.

Z poziomu systemu transakcyjnego złożymy wnioski w programach „Rodzina 500 plus” i „Dobry start”. Jednak nie potwierdzimy swojej tożsamości w kontaktach online z administracją państwową. Nest Bank nie udostępnia bowiem Profilu Zaufanego ani mojegoID.

powrót do menu ↑

Aplikacja mobilna

Równie przeciętnie na tle rynkowej konkurencji wypada aplikacja mobilna Nest Banku. Użytkownicy urządzeń z Androidem ocenili ją na 4,4, a sprzętów z iOS-em – na 4,0. W pierwszym przypadku wynik dał bankowi miejsce w środku stawki, w drugim – bliżej końca.

Niektórzy użytkownicy mogą narzekać na brak usług dodatkowych w aplikacji. Właściwie jest nią tylko doładowanie telefonu. Przykładowo nie można kupić biletu na przejazd komunikacją czy opłacić parkowania.

Za to dużą zaletą oferty Nest Banku jest bogaty wybór płatności mobilnych. Klienci mogą korzystać z:

 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • Garmin Pay,
 • FitBit Pay,
 • Blik (ale bez przelewów na telefon)
 • Swatch Pay,
 • Xiaomi Pay,
 • Visa Mobile.
powrót do menu ↑

Zakładanie Konta

Konto w Nest Banku może otworzyć każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Do założenia konta osobistego w Nest Banku potrzebujemy jedynie dowodu osobistego. Obcokrajowcy mający adres zamieszkania na terenie Polski muszą przedstawić paszport albo dowód osobisty wydany przez inny kraj UE.

Nest Konto zakładamy wypełniając formularz umieszczony na stronie internetowej banku:

Przejdź na stronę Nest Banku

Podczas zakładania konta należy posiłkować się danymi z dowodu osobistego.  Wniosek dla konta firmowego jest oczywiście stosownie poszerzony – bank będzie chciał znać m.in. nazwę firmy, regon, NIP oraz adres siedziby.

Umowę zawrzemy na trzy sposoby:

 1. W oddziale
  Wcześniejsze złożenie wniosku o konto przez internet, znacznie skróci formalności w oddziale. Wraz z umową otrzymamy dane niezbędne do aktywowania bankowości internetowej i aplikacji.
 2. Przelewem autoryzacyjnym
  Po wypełnieniu wniosku w internecie wybieramy przelew z innego banku jako sposób weryfikacji tożsamości. Potwierdzamy chęć zawarcia umowy kodem SMS. Następnie wysyłamy przelew na 1 zł ze swojego konta indywidualnego w innym banku. Dane w formatce uzupełnią się automatycznie. Musimy tylko zalogować się na konto w innej instytucji i zatwierdzić operację.
  Ważne! Opcja dostępna, jeśli mamy rachunek w: Banku Pekao, Santanderze, ING Banku Śląskim, mBanku lub Alior Banku.
 3. Podczas rozmowy wideo
  Po wypełnieniu wniosku wybieramy rozmowę wideo jako sposób zawarcia umowy. Potwierdzamy to kodem SMS. Następuje nawiązujemy połączenie wideo z konsultantem. W trakcie rozmowy do kamerki internetowej pokazujemy swoją twarz (różne ujęcia) oraz dowód osobisty.
  Ważne! Metoda dostępna w dni robocze w godz. 9-18. Wymagane są też odpowiednie warunki techniczne (komputer z kamerką, dobrze oświetlone pomieszczenie).
powrót do menu ↑

Zalety i wady

Nest Konto to dobre rozwiązanie dla osób o różnych potrzebach. Najbardziej zadowolone będą z niego osoby, które szukają darmowego ROR-u z bezpłatnymi bankomatami (Euronet lub – Blikiem – wszystkie). Darmowe jest nie tylko prowadzenie konta, ale i użytkowanie karty – wszystko w 100% za darmo bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Jest to dzisiaj naprawdę wielka rzadkość, gdyż inne banki w większości stosują haczyki i gwiazdki w stylu: minimalnego salda czy wpływów na konto lub określonych kwot transakcji kartą. W ten sposób ukrywają prawdziwe opłaty za konto czy kartę. NestBank jest jednak w 100% uczciwy w tym temacie, konto Nest Bank to ror bez żadnych ukrytych opłat.

Konto w Nest Banku ucieszy też miłośników płatności mobilnych. Coś dla siebie znajdą w nim też poszukiwacze dobrych lokat.

Jednak Nest Konto raczej nie nadaje się jako rachunek pierwszego wyboru. Wszystko przez dość archaiczną bankowość internetową, wolno działającą aplikację mobilną słabo dostępną infolinię (tylko dni robocze). No i nie otrzymamy żadnej premii za zawarcie umowy o ROR.

Opinie użytkowników

Tradycyjnie już, prosimy o ocenę Nest Konta, a także o Wasze opinie o Nest Bank. Czy warto mieć konto w tym banku? Może zauważyliście, jeszcze jakieś inne niedociągnięcia w Nest Banku? Może macie jakieś pytania? Prosimy o komentarze.

Nest Konto

PROMOCJA: Nest Konto + Lokata Witaj 7,1%

+ 400 zł premii i 7,1% na lokacie
62 dni do końca promocji
7.5 Ocena Łączna
94 opinie
Konto Nest Bank

Jedyne na rynku konto bezwarunkowo darmowe z nieźle oprocentowanym kontem oszczędnościowym (7,1%) i lokatami (do 7,1%).

8.8Ocena Redakcji
Wysokość opłat
10
Bankowość internetowa i mobilna
7.5
Promocje i bonusy
9
7Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8.7
Bankowość internetowa i mobilna
6.3
Promocje i bonusy
6.1
ZALETY
 • HIT: 7,1% na Lokacie Witaj
 • 7,1% na koncie oszczędnościowym
 • bezwarunkowe 0 zł za konto
 • bezwarunkowe 0 zł za kartę
 • bezwarunkowe 0 zł za zwykłe przelewy internetowe
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty Euronet
 • darmowe obce bankomaty (Blik)
 • oferta oszczędnościowa
 • premia za otwarcie
 • szeroki wybór systemów płatności mobilnych
 • możliwość założenia w pełni online
WADY
 • przeciętna aplikacja mobilna
 • długi okres księgowania transakcji
 • brak przelewów na telefon
 • krótko działająca infolinia (tylko dni robocze do godz. 20),
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
127 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Juri 26 Kwiecień 2022 21:19
  3.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  40

  Zakładałem w nim konto, gdy jeszcze nazywał się SmartBank. Jedyny minus jaki znalazłem to brak informacji o właściwym oprocentowaniu rachunku oszczędnościowego (widnieje 0%). Aktualna stawka pojawia się dopiero po wpłaceniu pieniędzy na to konto. Dopóki tego nie zrobisz, nie wiesz, czy warto to zrobić. Taki paradoks.

  + ZALETY: Zero opłat
  - WADY: Brak informacji o właściwym oprocentowaniu rachunku oszczędnościowego (widnieje 0%). Aktualna stawka pojawia się dopiero po wpłaceniu pieniędzy na to konto. Dopóki tego nie zrobisz, nie wiesz, czy warto to zrobić. Taki paradoks.
  Pomocne(7) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  MARIUSZ 31 Lipiec 2020 15:32

  Jeden z gorszych banków co z tego ze na koncie masz kilkanaście tysięcy jak w bankomacie pokazuje brak środków po telefonie na infolinię uzyskałem info ze jest problem techniczny i w każdej chwili to się może naprawić pani zapewniała ze pieniądze są na koncie jak najbardziej i co z tego jak nie mogłe ich użyć zagotowałem się w momencie jak zatankowałem auto i nie mogłem zapłacić kolejny tel do banku a pani mówi że mogę spróbować przelewem bo to działa WTF

 3. Odpowiedz
  Marcin 9 Lipiec 2020 22:43

  Pisałem opinię równo rok temu, wówczas dostałem oficjalne przeprosiny od banku, jednak moja cierpliwość się wyczerpała… w tym roku ponownie kredyt odnawialny, jaki miałem w tym banku z automatu przeszedł do windykacji i nikt na infolinii nie wie dlaczego. Tym razem chcę kredyt spłacić i zamknąć konto, bo skoro na infolinii słucham “nest bank dotrzymuje słowa”, od dwóch konsultantów słyszę że wg nich kredyt automatycznie powinien się odnowić, i osobiście zajmą się sprawą i poinformują mnie o dalszych ustaleniach (a zadzwonił do mnie robot z informacją, że kolejna rata jest w wysokości kredytu) i nikt nie zadzwonił poza windykatorem, to ten bank kłamie i w żadne słowo nie można mu wierzyć… Rok temu straciłem dziesiątki godzin, żeby wyjaśnić sprawę, dziś nie mam zamiaru składać nawet reklamacji, uciekam bo w tym banku pracują niepoważni ludzie sterowani źle napisanym algorytmem, którego mimo przeprosin w stosunku do mnie nie mają zamiaru naprawiać…NIE POLECAM, ODRADZAM, SZKODA CZASU I NERWÓW

 4. Odpowiedz
  klient NB 9 Lipiec 2020 13:56
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Najgorszy bank z jakimkolwiek miałem do tej pory doczynienia. Bankowość internetowa i mobilna na niskim poziomie funkcjonalności w stosunku do konkurencji. W placówkach banku niewiele można załatwić czy się dowiedzieć – odsyłają na infolinię. Na infolinii ludzie bez kompetencji, nic nie wiedzą, nie potrafią sprawdzić prostych rzeczy. Przelew wewnętrzny pomiędzy dwoma swoimi kontami w nest bank trwa od 1 do 2dni roboczych, gdzie w innych bankach standardem jest księgowanie natychmiastowe pomiędzy rachunkami tego samego banku. Naciągają i oszukują przy realizacji produktów w tym głównie chodzi o kredyty. Umowa podpisana na ściśle określone warunki i to niezmienne – zawarte to w umowie, a po uruchomieniu okazuje się, że do spłatu w sumie będzie o 100 zł więcej niż na podpisanej umowie. Złożenie reklamacji to szkoda czasu – oczywiście nie uznana, bo przecież można odrzucić i co po sądach się ciągać. Nie są wstanie podać wysokości rzeczywistych pobieranych odsetek w ratach spłacanego kredytu, w harmonogramach bałagan, raz widnieje zero raz kwota… Straszny chaos w tym banku panuje.

  + ZALETY: - konto darmowo jak nic nie chcemy z nim robić, za wszystkie dodatkowe informacje /operacej dotyczące produktów jest opłata,
  - WADY: - bankowość internetowa mało funkcjonalna - aplikacja mobilna się zawiesza + jw - obsługa banku mniej zorientowana od klienta - na infolinii niekometentna obsługa - gdy chcemy się czegoś dowiedzieć, to należy za to zapłacić! Pierwszy raz się spotykam w bankach z czymś takim, że za udzielenie informacji na temat posiadanego produktu w banku trzeba zapłacić - w bankowości przez jakiś czas nie było widać równocześnie przy zalogowaniu do banku konta osobistego i firmowego. - przelew wewnętrzny pomiędzy dwoma rachunkami w banku (i to swoimi) trwa dzień do dwóch dni roboczych! Ewenement... Inne banki realizują je natychmiastowo. - przy sprzedawaniu produktów, w tym głównie kredytów oszukują - wymagane opłaty są wyższe niż na umowie. - brak sensownych i korzystnych promocji typu cashback itp.
  Pomocne(9) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Sylwester 14 Czerwiec 2020 19:47

  Bezpieczny i godny polecenia bank. Aplikacji mobilnej nie używam to na jej temat się nie wypowiem.
  Prowadzenie konta nie do końca jest darmowe i mam tutaj na myśli np. potwierdzenia sms za które się płaci dodatkowo ale są to groszowe sprawy.
  Ogólnie po 3 latach jestem zadowolony i polecam.

 6. Odpowiedz
  User2020 26 Grudzień 2019 20:39
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  60

  Jak na razie roku 2019 działa wszystko jak należy byle tak dalej Co prawda nie jest rozbudowany ale wszystko za 0 zł Chodź konkurencja stawia twarde warunki jak nie będzie przelewu 500 -1000 zł i 5 – 10 razy ożycia karty to będą opłaty Wiec jeśli chodzi o ten bank to dla rodziny i dzieci z aplikacją jak ulał Mi to gra.
  PS mbank chcąc sprzedając swoje udziały konkurencji też wszedł w ten sam metodę za 0zł

  Pozdrawiam

  + ZALETY: - proste - aplikacja - 0 ZL bez zobowiązań - wszystkie bankomaty od 10 zl bez opłat
  - WADY: - blik - karty kredytowe
  Pomocne(6) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Andrzej 25 Grudzień 2019 13:28
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Jest to jeden z najgorszych banków z jakiego dotychczas korzystałem , konto nie nadaje się do codziennego użytku przez przesadne zabezpieczenia , nie da się go używać.
  Sama aplikacja czy to www, czy mobilna , jest tragiczna , nieczytelne nieprzejrzysta i niejednokrotnie się zawiesza ( iPhone)
  W zasadzie tylko lokaty.
  Konto trzecie lu dalszej potrzeby , nieużytkowe !!!!

  + ZALETY: Lokaty i ich oprocentowanie
  - WADY: Interfejs www, aplikacja mobilna, nieczytelna . Sposób autoryzacji tragiczny , uciążliwy, W dniach wolnych brak infolinia i pomocy a co najgorsze takowa jest niezbędna przy niektórych operacjach.
  Pomocne(7) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  DANUTA 4 Wrzesień 2019 00:17

  Założyłam tam konto, ponieważ karta płatnicza i konto osobiste są bezplatne. Oprócz dość kiepsko działającej i mało czytelnej bankowości online większych problemów nie było. Do czasu założenia lokaty. Skusilo mnie dobre oprocentowanie. Założyłam lokatę na 6 miesięcy, wplacilam pokaźna sumę. Pod koniec sierpnia 2019 lokata się skończyła i automatycznie odnowiła na niskim oprocentowaniu. Zdecydowałam się zakończyć lokatę. Jest taka opcja w bankowości internetowej. Lokata zmieniła status na oczekujący i tak zostało, pieniądze nie wróciły na konto bieżące. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinie, gdzie zostałam poinformowana, że są jakieś problemy techniczne, zosto to zgłoszone i moje pieniądze pojawią się wkrótce na moim koncie biezacym. Nie pojawiły się. Kolejnego dnia wysłałam zapytanie i reklamacje droga elektroniczną. Otrzymałam odpowiedź, że bank pracuje nad sprawą. Ponieważ moje pieniądze nadal były zablokowane, zadzwoniłam kolejny raz na infolinię, gdzie poinformowano mnie, że dyspozycję zakończenia lokaty mogę złożyć tylko dzwoniac
  do teleserwisu. Ciekawe, że nikt wcześniej nie wpadł na to, żeby mnie o tym poinformować. Wykonałam kolejny telefon do teleserwisu, opisałam problem, przyjęto moja dyspozycję z obietnicą, że jeszcze tego samego dnia odzyskam swoje pieniądze. Po paru minutach bank zadzwonił i potwierdził, że dyspozycję zakończenia lokaty została przyjęta i pieniądze zostaną przesłane. Po kolejnych 15 minutach bank zadzwonił, że wprowadzono mnie w błąd i jednak nie zrealizuje tej dyspozycji, muszę się udać do oddziału i osobiście złożyć dyspozycję. Dodam tylko, że regulamin lokaty mówi, że lokatę można zakończyć w każdej chwili dzwoniąc do teleserwisu. Tak więc bank bezprawnie przetrzymuje moje pieniądze, do których nie mam teraz dostępu i nie wiem kiedy raczy mi je oddać. Komentarz chyba zbędny. Nieuczciwe praktyki, ja nazywam to po imieniu zlodziejskimi praktykami. Unikać za wszelką cenę!

 9. Odpowiedz
  zbyszek 26 Sierpień 2019 14:35

  Mam konto już dwa lata, wcześniej miałem i nadal mam w innych bankach(PKO BP- naciągacze za wszystko trzeba bulić), i jak czytam te negatywne opinie to aż nie wierzę. Ja nigdy nie miałem żadnych ale to żadnych problemów w tym banku. Darmowe konto jest, Płatności telefonem są, kartą są, konto oszczędnościowe jest, lokaty są, miła obsługa jest, więc o co chodzi ?

  • Odpowiedz
   Reiven 22 Luty 2022 21:47

   Ma Pan rację pko za wpłatę w bankomacie bierze 2 zł. Mbank lepiej bo 5 zł. W jednym banku banku nie mieli pojęcia o płatności za pomocą smartwatch. mam nadzieję że w tym banku będzie lepiej

  • Odpowiedz
   Niushi 23 Październik 2019 16:08

   witam , właśnie natrafiłam na pana komentarz czytajac inne te złe.. Mam nadzieję że też będę mogła w przyszłości miło skomentować ten Bank. Zanoszę sie z zamiarem załozenia w Tym banku konta osobistego, gdyz zaczął mnie wkurzac mBank i chce od niego odejśc.

 10. Odpowiedz
  Arrrr 2 Sierpień 2019 13:46
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  90

  Mija rok jak korzystam z Nesta, było różnie, ale z ogólnego rozrachunku jestem zadowolony.
  Najpierw były przenosiny na nową aplikację i modernizacja serwisu www. Początkowo aplikacja pracowała ociężale, brakowało jej kilka funkcji względem poprzedniej(z tym był problem, bo nie ukrywam, aplikacja mobilna to podstawa przy używaniu tego banku). Ostatecznie w ogólnym rozrachunku modernizacja wyszła na plus, poprawiono działanie aplikacji, a limity na karcie i pin można zmienić w samym serwisie, bez potrzeby dzwonienia na infolinie. Księguje dość wolno, bo pieniądze potrafią pojawić się na koncie, a na liście nie ma jeszcze od kogo był ten przelew, lecz to mały mankament. Co do płatności kartą na razie brak zastrzeżeń, nie odrzuciło mi jeszcze transakcji ani razu, także na plus. Co do samej karty, to jej trwałość nie jest jakaś rewelacyjna(posrebrzane numerki szybko się wytarły, mini rysy na pasku magnetycznym). Jednak podsumowując mocno polecam. Bank próbuje ciągle poprawiać swoje usługi, małymi kroczkami nadrabiając swoje zaległości

  + ZALETY: -faktyczne zero za konto
  Pomocne(32) Niepomocne(23)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  Przemek 14 Lipiec 2019 14:27
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Jestem z Nest Bankiem od momentu kiedy jeszcze był dostępny pod marką Smart Bank.
  Jest to jeden z nielicznym banków, który przez tak długi okres nie wprowadził opłat za:
  – konto
  – kartę debetową
  – wypłatę bankomatów.
  Na przestrzeni lat miałem konta w wielu bankach i Nest Konto jako jedyne okazało się zachować początkowe warunki. Dodatkowo zakładając nowe Nest Konto można skorzystać:
  – lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% (do kwoty 10 000zł na 3 lub 6 miesięcy)
  – konta oszczędnościowego Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% (do kwoty 50 000zł i 2,0% po przekroczeniu tej kwoty, jeden darmowy przelew wychodzący na Nest Konto w miesiącu).
  Jest to też jeden z nielicznych banków, w którym obsługa bez problemu przyjmuje reklamację transakcji kartowych typu Chargeback. Bez zbędnych prób udowadniania, że się nie należy albo nie ma takiej opcji.

  Teraz czas na wady – bank stosunkowo wolno wprowadza nowości. Przez długi czas serwis transakcyjny był mocno ograniczony, np. comiesięczne wyciągi należało pobierać z innego serwisu. Również historia transakcji dostępna do interaktywnego przeglądania jest ograniczona do kilku miesięcy wstecz i trzeba posiłkować się wyciągiem w PDF
  Bank również nie funkcjonuje u wielu operatorów płatności typu PayU jako dostawca przelewu Pay-by-Link – musimy zapłacić kartą albo tradycyjnym przelewem. Nie jest to wielka wada
  , bo płacąc kartą mamy możliwość skorzystania z funkcji Chargeback.
  Na osłodę dla fanów nowości i płątności mobilnych mamy Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay. BLIK też gdzieś majaczy na horyzoncie, także jest szansa, że wkrótce się pojawi.

  + ZALETY: Największe zalety Nest Banku: - konto bez opłat - karta debetowa bez opłat - bezpłatne wypłaty z bankomatów - przyzwoite konto oszczędnościowe - wygodna aplikacja mobilna
  - WADY: Największe wady Nest Banku: - stosunkowo wolne wprowadzanie nowości - brak BLIKa - brak Pay-byLink w wielu miejscach - bank jest jeszcze mało znany i zmieniał w przeszłości markę
  Pomocne(24) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Marcin 12 Lipiec 2019 12:32
  3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  40

  A ja przestrzegam przed tym bankiem, dwa lata temu potrzebowałem dodatkowej gotówki na wakacje, znajoma (pracująca w bankowości) poleciła mi nesta jako, że “tam dają każdemu kredyt na starcie”. Kredyt odnawialny dostałem, minął rok, kredyt został odnowiony, jak wszędzie indziej. Gdzieś w międzyczasie albo w skutek nieudolnej przebudowy systemu albo ataku hakerskiego zmienili mi hasło. Poświęciłem z godzinę, żeby przejść proces jego zmiany i na koniec wyskoczył mi komunikat, że serwis niedostępny. W skutek tego przestałem korzystać z konta w nest banku i opłacałem jedynie raty. Ostatnio przyszedł mi sms o spłacie raty w wysokości całego kredytu (a byłem zainteresowany przedłużeniem umowy) pocztą nic nie przyszło, na maila nic nie porzyszło, tylko pan z windykacji zadzwonił i ustalił termin tygodniowy spłaty. Dzwoniłem na infolinię, tam jednak nikt nic nie wie i dziwią się, że wypowiedzenia umowy nie dostałem bo nie widzieli w systemie dyspozycji. A no nie dostałem, nie mam możliwości przedłużenia kredytu, infolinia nic nie wie, widnykacja nic nie wie, w kredytach dostali listę przedłużonych umów i “widocznie mnie tam nie było”. W przeciągu paru dni rodzi mi się córka, zaczęły się wakacje, jakbym nie miał odłożonej kasy na innym koncie to byłoby krucho, a tak spłacam dziś ten kredyt i likwiduję konto w tym banku. Podejrzewam że winę za to ponosi nieudolny system informatyczny pisany na szybko na kolanie, ale drugi raz im nie zaufam bo mnie jeszcze wprowadzą w bagno

  + ZALETY: Dają kredyt każdemu
  - WADY: Tykająca bomba - pracownicy nic nie wiedzą, a wszystkim zarządza wadliwy algorytm
  Pomocne(17) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Dawid 4 Maj 2019 19:26
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Nest bank polecam z tych przyczyn iż prowadzenie konta jest za bezwarunkowe 0zł. Konserwacja i udoskonalenie bankowości jest w godzinach północnych przez co nie jest to tak dużym utrudnieniem jak w innych bankach jeśli np. Zrobią przerwę w ciągu dnia.

  + ZALETY: Prowadzenie konta za 0zł Szybkość i sprawność bankowości brak awarii w ciągu dnia jak i wszelakie konserwacje/udoskonalenia bankowości są w godzinach nocnych.
  Pomocne(23) Niepomocne(36)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Dariusz 18 Kwiecień 2019 21:47
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Aplikacja mobilna to porażka nie do przyjęcia ,zagmatwana i nie zawsze działa ,jestem od 2015 r w tym banku jak jeszcze był Smart ,Wszystko było ok ,a teraz jest straszna lipa ,czas zrezygnować z tego banku .Najlepiej jakby zwolnili tego gościa co wymyślił tą aplikację

  + ZALETY: Brak zalet
  - WADY: brak zdefiniowania tytułu płatności brak blika
  Pomocne(10) Niepomocne(21)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  Darek 26 Marzec 2019 20:13
  3.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  100

  Brak BLIK – niestety w dzisiejszych czasach porażka.

  + ZALETY: Brak opłat. Korzystam kilka lat więc wiem co piszę.
  - WADY: Brak BLIK. Mój program do fakturowania nie komunikuje się z tym bankiem. Z innymi tak. Bardzo uboga bankowość internetowa.
  Pomocne(13) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Krzysiek 11 Kwiecień 2019 01:52

   BLIKa nie ma wiele banków w Polsce. Nie mówiąc o świecie, bo to taki polski śmieszny wynalazek. Z profesjonalnych rozwiązań bardziej zainteresowałbym się tymi obecnym na całym świecie jak Google Pay, Apple Pay itp.

 16. Odpowiedz
  adas 7 Marzec 2019 10:43
  1.3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Promocje i bonusy
  0

  Nestbank jest zabawny. Na każdą usługę czy operacje, nawet najmniejszą trzeba składać reklamacje, bo nic nie działa tak ja było umówione. Korzystne przewalutowanie mam włączone a i tak przewalutowuje niekorzystnie. Po wyłączeniu usługi nadal są pobieranie opłaty za nią. Wypłaty w bankomatach zagranicą są z prowizją, a miły być darmowe. Bank się tłumaczy ze to nie oni, ale co mnie to interesuje, miały być darmowe. Po reklamacji zwracają prowizję. Odpowiedzi na reklamacje raz przychodzą na maila innym razem pocztą, a to ciąg dalszy tej samej reklamacji. Bo trzeba pamiętać, żeby przy każdej odpowiedzi wspomnieć o tym, żeby odpowiedzieli na maila. Boje się odpisać na list bo mogę wysłać gołębia anie wiem czy nie będzie jakiś chory. Strasznie dużo dodatkowej pracy z nimi przy wyjaśnianiu wszystkiego bo nic się nie zgadza z ofertą i umową. Nowy panel to też przygoda, szukanie wszystkiego trochę zajmuje, zero intuicyjności. Jedna gwiazdka za to, ze konta walutowe są darmowe, na to nie składałem jeszcze reklamacji.

  + ZALETY: darmowe konto walutowe
  - WADY: konieczne reklamacje na każdą
  Pomocne(23) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Pawel 25 Luty 2019 22:57
  1.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Jedyne co wyróżnia ten bank na tle pozostałych, to całkowicie darmowe konto, cała reszta jest słaba. Jeżeli ktoś nie obsługuje banku przez internet, lub przez aplikację, to będzie zadowolony. Jeśli jednak komuś zależy na używaniu konta przez internet, to odradzam. Aplikacja bankowa nie umożliwia choćby ponowienia przelewu, nie ma płatności rachunków przez zeskanowanie kody kreskowego (stara aplikacja Nesta miała), aplikacja bardzo powolna. Brak BLIK jeszcze mogę zrozumieć, ale to, że przelewy wewnątrz Nesta potrafią wisieć w aplikacji cały dzień, to tego nie rozumiem.

  + ZALETY: Brak opłat
  - WADY: Bankowość elektroniczna leży i kwiczy
  Pomocne(27) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Rafał 11 Kwiecień 2019 01:54

   Też mnie to rozbraja. Jak można robić przelew wewnętrzy w ramach tego samego banku na drugie konto w tymże banku cały dzień? Inne banki robią to w mgnieniu oka.

 18. Odpowiedz
  olszak 22 Luty 2019 17:24
  1.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Uciekłem z tego banku co i tak nie było łatwe bo trzeba było udać się do oddziału.
  Księgowanie przelewów trwa bardzo długo co zaczyna dezorientować co do ilości środków na koncie.

  + ZALETY: Niemal darmowe
  - WADY: Długi czas księgowania przelewów. Ma się wrażenie jak by znikały pieniądze z konta. Problemy by załatwić cokolwiek w placówkach.
  Pomocne(23) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  Alek 9 Luty 2019 13:44
  2.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  0

  Gdzie tu rewolucja? Powstał kolejny zaśmiecony program bankowości internetowej. Koniec z czystą bankowością. Uwag jest dużo. Fajerwerki zakupowe w bankowości internetowej to jakaś chora pomyłka. Program rozrósł się dwukrotnie. W ogóle nie przetestowano funkcjonalności. Wszystko trzeba klikać dwa razy więcej. Usunięto przelewy własne z bankowości osobistej na firmową i na odwrót z bankowości firmowej na osobistą. Sądzę że za chwilę wprowadzą opłaty. Cały system trąci mBankiem – wiadomo te samo towarzystwo go wprowadza. Brak możliwości założenia kont walutowych w bankowości firmowej. W bankowości osobistej kontakty zniknęły – zmigrowano je do bankowości firmowej. Nie ma już wspólnej jednej listy odbiorców. Trzeba wklepywać podwójnie. Na składane reklamacje nie odpowiadają.
  No i życzyłbym sobie prostej bankowości bez saszetek i wodotrysków. Bank ma działać szybko sprawnie i bezpiecznie bez żadnych dodatkowych wyszukiwarek zakupów hoteli wydarzeń i dotacji.
  Na koniec pytanie. Robicie program bankowy dla użytkowników banku czy program dla programistów – informatyków? Odlepcie te wszystkie nakładki od banku.

  + ZALETY: darmowe konta, przelewy, karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą
  - WADY: wodotryski, system odchodzi od bankowości na rzecz sklepikarstwa
  Pomocne(26) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  Jacek 6 Luty 2019 21:46
  0.3
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  0

  Po ostatniej modernizacji systemu bankowości internetowej kompletna porażka! Ignorancja i lekceważenie klientów! Najprostszej czynnosci jak przelew itp. nie można wykonać! Kontakt z infolinią graniczy z cudem! Dziś dzwonilem i czekałem 15 minut nic nie osiagnawszy! Jutro do nich napiszę list i chyba napewno z tego Nest banku zrezygnuje! NIE POLECAM!

  + ZALETY: Darmowe? Tylko co i po co?
  - WADY: Kompletna ignorancja klientów!
  Pomocne(22) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  Łowczy1 13 Styczeń 2019 16:58
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Założyłem konto Nestbanku kierując sie promocją 4%. Załozenie bez problemu. Poniewaz karty nie zamówiłem od razu tylko za kilka tygodni czekałem na nią 28 dni. Podczas dwukrotnej informacji z konsultantami uzyskałem informację, że PIN przyjdzie pocztą. (Wiedziałem, że nie przyjdzie a mimo to uzyskałem taką informację). Konsultanci byli mili i pomocni. Kolory strony logowania sa koszmarne i rude ale ma to uzasadnienie. To bank częściowo anglosaski a oni takie kolory lubią. Dużo mylnych komunikatów odnośnie uruchomienia karty PINem i usług na stronie. Wszystko po kosztach – tłumacz też. W zamian za to mam wszystko za darmo. Przelewy zewnętrze przychodzą szybko. Jakośc karty – koszmarna – jakby lojalnościówka ze sklepu z tania odzieżą. Teraz w styczniu sa już trochę grubsze i i nie takie lipne. Łącznie 2 karty przychodziły kazda po miesiącu mimo, że to centrum miasta. Obsługa w oddziale w tatuazach i ze skaryfikacją w twarzy. Cóż. Były za to miłe a to dzisiaj już dość dużo. Ogólnie – wszystko na tak.

  + ZALETY: Najlepsza oferta lokaty na rynku. Sprawny serwis transakcyjny.
  - WADY: Koszmarne kolory. Nietypowe godziny prac technicznych banku i spowolnienie stron. Brzydka karta.
  Pomocne(23) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 22. Odpowiedz
  krystyna 8 Styczeń 2019 02:47
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  60

  posiadam konto od dwóch miesięcy, najpierw przeraziły mnie wygląd i organizacja stron ale po spokojnym zapoznaniu widzę same pozytywy, co najważniejsze nie czuję się wyzyskiwanym klientem, polecam.

  + ZALETY: bezpieczeństwo
  Pomocne(20) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  Aleksandra 31 Grudzień 2018 15:32
  2.15
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  10

  Rzeczywiście większość bez opłat i plus za % na koncie oszczędnościowym. I to tyle. Strona gorzej niż przeciętna/
  Obsługa konsultantów słaba i nieskuteczna. Realizacja prośby wystawienia zaświadczenia o zamknięciu linii kredytowej żadna. Pracownik banku jeśli nie jest ograniczony umysłowo to na pewno jest złośliwy. Prośba o przyspieszenie procedury ignorowana. Mijają tygodnie i nic się nie dzieje. Bank poprzez tego pracownika jest nie przyjazny, nie współpracujący na pewno nie jest godny zaufania. Jeśli naprawdę będzie potrzebna współpraca musicie się liczyć ze złośliwym blokowaniem procedur. Zaświadczenie było mi potrzebne do wypłaty kredytu więc sprawa była ważna i pilna. Tak więc w podbramkowej sytuacji Bank jest naszym wrogiem. Mimo wielokrotnych próśb, telefonów i obietnic mijają tygodnie a zaświadczenia nie ma. Oczywiście poradziłam sobie i jest ono już dla mnie bezwartościowym światkiem.

  + ZALETY: Rzeczywiście większość bez opłat i plus za % na koncie oszczędnościowym. I to tyle. Strona gorzej niż przeciętna/
  - WADY: obsługa, złośliwi pracownicy, nie realizowanie przyjętych dyspozycji i próśb o przyspieszenie procedur, blokowanie procedur.
  Pomocne(27) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 24. Odpowiedz
  rem 12 Grudzień 2018 16:40
  0.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Obsługa na infolinii tragiczna i niekompetentna. Konto internetowe mało przejrzyste i działające beznadziejnie. Księgowanie operacji z dużym opóznieniem. Wydłużona blokada środków na koncie. Procedura odblokowania karty – masakra. Absolutnie NIE POLECAM !!!!
  Niestety jak to zwykle – jeśli coś jest za darmo to znaczy beznadziejne.

  + ZALETY: wysokość opłat - na razie
  - WADY: obsługa infolinii obsługa internetowa , mało czytelna strona, słabe zabezpieczenie konta internetowego Obsługa na infolinii tragiczna i niekompetentna. Konto internetowe mało przejrzyste i działające beznadziejnie. Księgowanie operacji z dużym opóznieniem. Wydłużona blokada środków na koncie.
  Pomocne(23) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 25. Odpowiedz
  Anna 26 Październik 2018 21:58
  3.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  0

  Więcej minusów niż plusów dla mnie:
  Minusy
  – Nest Bank nie przyjmuje większości przelewów natychmiastowych
  – prawie nigdy nie można robić szybkich płatności przy zakupach przez internet – jest większość banków do wybou, ale nie Nest
  – szkaradne kolory
  Plusy
  – darmowe
  – bardzo dobra aplikacja mobilna

  + ZALETY: - darmowe - bardzo dobra aplikacja mobilna
  - WADY: - nie przyjmuje przelewów natychmiastowych
  Pomocne(35) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 26. Odpowiedz
  Stanisław 29 Wrzesień 2018 20:29

  Bank jest dobry, ale…..
  UWAGA!!!
  Jest sobota godzin. 20.25
  Od pół godziny próbuje dokonać płatności i nie mogę się zalogować.
  Tak jest często po południu, a w soboty, niedzielę TRAGEDIA.
  Kto musi robić przelewy w soboty, niedzieli lub w tygodniu, ale przed wieczorem, nie h się zastanowi .

 27. Odpowiedz
  Iza 28 Sierpień 2018 22:29
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Mam konto od czasów Smart Banku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko jest darmowe, jest to chyba jedyne takie konto. Aplikacja mobilna przejrzysta, intuicyjna, działa bardzo sprawnie. Przelewy księgowane bardzo szybko. Zakładanie dodatkowych rachunków czy lokat trwa 3 minuty. Prawdą jest, że obsługa w bankach stacjonarnych nie jest na najwyższym poziomie ale z infolinią nigdy nie miałam problemów. Naprawdę polecam.

  + ZALETY: Żadnych ukrytych oplat Przejrzysta aplikacja mobilna
  - WADY: Obsługa w bankach stacjonarnuch
  Pomocne(31) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ja 11 Kwiecień 2019 02:02

   Przelewy księgowane bardzo szybko? Chyba pomyliłeś ten bank z innym. Przelewy nawet ramach Nest Bank (wewnętrzne) trwają godzinami. Chyba największa porażka tego banku.

 28. Odpowiedz
  Alicja 21 Sierpień 2018 19:03
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  50

  Korzystam już jakiś czas z tego konta. Ogólnie bardziej zadowolona niż nie. Ukryta opłata była . Nie informowano mnie,że za korzystanie z korzystnego przewalutowania będzie co miesiąc pobierana niewielka opłata. NIe spodobało mi się to. Zrezygnuję z tego powodu z tej uslugi. Z konta w walucie amerykańskiej także zrezygnuję, bo nie mogę wpłacić w kasie pieniędzy a przelew z Millennium jest bardzo drogi.Opłaca mi się wypłacić w kasie i zanieść do kasy banku ale Nest Bank nie ma kasy walutowej. Pewnie zalożę konto walutowe w WBK. Millennium też ie wydaje karty do konta w walucie USA. Jeśli ktoś nie korzysta z kont walutowych to jak najbardziej polecam Nest Bank.

  + ZALETY: Brak opłat , szybkie przelewy za 1zł a nie 5zł. aplikacja mobilna ok, płatność telefonem ok. Karty do konta działają w Niemczech, Holandii bez problemu. Wcześniej mialam kartę w mBanku i nigdzie nie mogłam nią zapłacić. Wypłaty z bankomatu bez oplat. żadnych uwarunkowań.
  - WADY: Brak kasy do wpłat i wypłat . Brak możliwości wymiany złotowek na dolary w internetowym kantorze. To znaczy jest możliwość ale są duże opłaty przy przelewie na Nest Bank.. Takich problemów nie ma przy wymianie złotówek na dolary, nie pobierane są dodatkowe opłaty np. gdy po wymianie przelane są dolary do banku Millennium.
  Pomocne(26) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 29. Odpowiedz
  Toma 20 Sierpień 2018 15:18
  3.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  50

  Właśnie otworzyłem konto w Nest Banku ze względu na brak opłat .
  Bardzo miłai fachowa obsługa, Anię to w innych bankach np PKO SA , mania okazywania wyższości,śmiertelnie poważne miny,Polish face czyli usta w kształcie łuku wygiętego ku dołowi oraz wyraz pernamentnego bólu w niezadowolenia,pełno opłat ,za prowadzenie rachunku ,za wypłatę kasy z bankomatu ,za wpłatę w kasie itp.

  + ZALETY: Darmowa obsługa konta,wpłaty, wypłaty,miła obsługa klienta
  - WADY: Mała.liczba placówek, oddziałów.
  Pomocne(21) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 30. Odpowiedz
  Michał 9 Kwiecień 2018 20:35

  Witam, dnia 07.04.18r moje konto zostało w pełni zablokowane na wszystkich kanałach, tylko dlatego że nie znałem odpowiedzi na jedno z pytań banku, przy próbie kontaktu Państwo zablokowało mi dostęp we wszystkich kanałach, telefonicznych, internetowych i również karta stała się nieaktywna. Żeby było śmieszniej nie mam możliwości telefonicznie odblokować konta, dziś byłem w Oddziale banku w mieście obok, w tym którym mieszkam jest tylko placówka partnerska, Pani tam może wam co najwyżej kawę zaparzyć, ale wracając do sedna, Konto zostało zablokowane w taki sposób że nawet tam nie mogli mi pomoc i zlecenie poszło do centrali. Mam czekać na odpowiedź 4 dni robocze i ponownie udać sie do Oddziału, jest to po prostu cyrk na kółkach, NIE POLECAM nikomu tego para banku… Lepiej zapłacić te kilka zloty złoty za kartę albo spełnić kilka warunków żeby mieć konto za 0zł, niż brać TO…

  • Odpowiedz
   Dehw 27 Listopad 2018 23:18

   Dobrze że zablokowali to znaczy że pieniądze są bezpieczne źle się zweryfikowałeś i zablokowali Ja natomiast mam konto w CreditAgricole i ktoś wykonał transakcje moją kartą przez internet bez mojej autokryzacji na 258.74 zł i nie moge odzyskać od czerwca 2018 moich pieniedzy mimo uznania reklamacji to jest bank …. Przekonałeś mnie do Nestkonta jutro ide zakładać

 31. Odpowiedz
  adamol 8 Kwiecień 2018 18:29
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Wszystko za free,żadnych problemów w nawigacji.co więcej potrzeba?Konkurencja może NEST BANKOWI buty pucować.

  Pomocne(45) Niepomocne(80)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 32. Odpowiedz
  kamil 21 Marzec 2018 00:32

  Jedyny plus tego konta to brak opłat ale reszta sporo za konkurencją

 33. Odpowiedz
  kasia_g 20 Marzec 2018 23:00
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  90

  Tak niskie opłaty powinny być we wszystkich bankach

  Założenie konta trwa dosłownie chwilę.

  Do tej pory żadnych kłopotów z logowaniem i korzystaniem z aplikacji.

  Na pewno na plus jest darmowe prowadzenia konta, przelewy i wypłaty. Karta też jest bezpłatna.

  Na kartę czekałem ponad tydzień, ale taki czas oczekiwania to raczej standard również w innych bankach.

  System przelewów elektronicznych trochę mniej rozwinięty niż u konkurencji, za to pieniądze są przesyłane błyskawicznie.

  Do tego stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, porównując np z PKO kosmos na korzyśc nest banku.

  Warunki umowy klarowne, moim zdaniem bez kruczków. Polecam.

  Pomocne(64) Niepomocne(95)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 34. Odpowiedz
  Iwona 9 Marzec 2018 12:41
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Świetne konto całkowicie za darmo! Wszystkie bankomaty za Free bez ograniczeń. Polecam!!!

  Pomocne(22) Niepomocne(27)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 35. Odpowiedz
  Robert_s 5 Marzec 2018 16:04
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Nest Konto to jedyne konto za prawdziwe 0zł!

  Nest Bank zostawia konkurencję o lata świetlne w tyle patrząc na porównanie kont osobistych!

  Po ostatnich podwyżkach w wielu bankach (m. in. T-Mobile Usługi Bankowe, mBank) Nest Konto to aktualnie najtańsze konto osobiste, potwierdzają to opinie klientów a przede wszystkim tabela opłat i prowizji, w której sa same zera:

  – 0 zł prowadzenie konta,
  – 0 zł karta do konta (i to bez żadnych warunków do spełnienia!!!! inne banki uczcie się!!!),
  – 0 zł przelewy krajowe przez internet
  – 0 zł wypłaty z bankomatów
  – jeden z najkorzystniejszych kursów euro w bankach jaki widziałem (jak w kantorach internetowych niemalże),

  Do konta osobistego można sobie łatwo otworzyć:
  – darmowe konto walutowe w euro (m. in. darmowe przelewy sepa i wypłaty z bankomatów na całym świecie)
  – wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,25% środków do 50 tys

  Nest Bank jest o lata świetlne do przodu jeśli chodzi o zrozumienie potrzeb klienta (brak opłat, wysokie oprocentowanie).

  Dla mnie to konto nr 1 bez żadnych wątpliwości.

  + ZALETY: brak opłat za wszystko, bez żadnych warunków do spełnienia!!!! inne banki uczcie się!!! jeden z najkorzystniejszych kursów euro w bankach jaki widziałem (jak w kantorach internetowych niemalże) lokata na 4% konto oszczędnościowe 2,25% darmowe konto walutowe
  Pomocne(83) Niepomocne(248)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Dzidek 16 Styczeń 2018 14:27

   Podobnie jak Nest, prowadzenie konta za o zł ma Idea Bank

 36. Odpowiedz
  Małgorzata 27 Styczeń 2018 09:05
  3.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  90

  Wybrałam konto w Nest Banku ze względu na brak opłat – przesiadka z mBanku. Oraz na bliskość punktu bankowego od miejsca zamieszkania, co okazało się przydatne z uwagi na średnio wydolny internetowy i telefoniczny system obsługi klienta. To są plusy i priorytety. Rozczarowuje mnie bardzo brak możliwości płatności DotPay na większości internetowych serwisów i sklepów, nawet tak popularnych jak Groupon. Powiedziałabym, że możliwość szybkiego przelewu z tego banku to raczej wyjątek niż reguła, a nawet jak się uda, to płatność jest widoczna najwcześniej nazajutrz. To naprawdę OGROMNY MINUS i bank natychmiast powinien coś z tym zrobić. Wyłącznie z tej przyczyny nie zlikwidowałam starego konta w mBanku, żeby mieć możliwość zakupów przez internet. Z Nest Bankiem to porażka, naprawdę. Zgadzam się też z przedmówcami w kwestii oprawy graficznej strony internetowej, aplikacji mobilnej , logo i karty płatniczej. Kolory są zdechłe, a wzornictwo ubogie. Karta bankomatowa jest brzydka. Ale mimo wszystko warto mieć konto w tym banku, gdy brak opłat jest priorytetem

  + ZALETY: brak kosztów
  - WADY: utrudnienia w zakupach przez internet
  Pomocne(66) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 37. Odpowiedz
  K 18 Styczeń 2018 21:02

  Historia operacji na koncie – 30 dni max – to jakieś nieporozumienie
  Różnica między saldem a dostępnymi środkami – nie widać w historii, nie widać w blokadach – serwis telefoniczny twierdzi, że w godzinach wieczornych może się tak zdarzyć bo przesyłąją dane – kpina
  Reklamacje – zdecydowanie za długo

 38. Odpowiedz
  Jan 20 Grudzień 2017 09:24
  3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  60

  Chciałbym nieco ostudzić optymizm dotyczący zero złotych za kartę bank sprytnie ukrywa że karta dla współwłaściciela jest płatna i to niemało 25 zł. Wypłaty z bankomatów poza granicami Polski są obarczone są prowizją.

  - WADY: 25 zł opłaty za kartę dla współwłaściciela
  Pomocne(66) Niepomocne(27)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   wotecki 22 Grudzień 2017 10:42

   Jeśli chodzi o konta wspólne, w każdym banku druga karta do konta dla współwłaściciela jest płatna.

   Najważniejsze , że pierwsza karta do konta jest ZAWSZE DARMOWA BEZ WARUNKÓW.

   Dla mnie studenta konto jest super, całkowicie darmowe w użytkowaniu + nieźle oprocentowane. Na start jest lokata na 4%, a potem można se założyć konto oszczędnościowe (2,2%) + lokaty (nawet 2,7%)

 39. Odpowiedz
  adrian 3 Grudzień 2017 12:23
  1.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  20

  Poza darmowym korzystaniem z karty i wyższym oprocentowaniem konta oszczędnościowego większych zalet nie widzę a mam konto prawie od początku i to wystarczy. Czas się żegnać.Dlatego wszedłem na stronę rankingu banków.
  Utrudniony kontakt z bankiem. Telefonicznie horror, mailem ze strony swojego konta na odpowiedź trzeba czekać 30 dni. A praktycznie dłużej bo odpowiedź wysyłają pocztą w dniu upływu terminu. Przerabiałem to 2 razy i teraz też czekam. Zmieniają wysokość oprocentowania lokaty przed wypłatą bez powiadamiania klienta. Miałem lokatę na 3 m-ce bodajże na 2,5% a na 2 tygodnie przed wypłatą zmienili na 1% i palą głupa. Lokat trzeba pilnować bo przy odnowieniu lokaty nie dostajesz oprocentowania na jakie miałeś lokatę a na najniższe jakie mają.Pobierają też co prawda nie zawsze 5zł za przelew internetowy chociaż jak składasz zlecenie pisze, że masz go za darmo. W przeszłości pobrano mi 2 razy prowizję a odkręcenie sprawy trwało 3 miesiące. Na przelewy też długo się czeka.
  Zatem jeżeli korzystasz tylko z karty to polecam. W innym przypadku musisz pilnować kasy aby się nie pomylili na twoją oczywiście niekorzyść. Przy pierwszym problemie będziesz miał dość i skończysz z pozytywami.

  + ZALETY: darmowe konto darmowa karta
  - WADY: bardzo trudny kontakt zmiany wysokości oprocentowania w czasie trwania lokaty dziwne prowizje opłaty za przelewy przelewy trwają zbyt długo
  Pomocne(74) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 40. Odpowiedz
  Zdzisław 9 Październik 2017 19:47

  Bardzo ciekawa opcja z małymi niedociągnięciami do poprawy , najbardziej brakuje mi potwierdzeń operacji na koncie w formie sms lub maila.

 41. Odpowiedz
  Alicja 19 Wrzesień 2017 11:27
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  90

  Obserwuję ten bank od dłuższego czasu. Czytam opinie . Wczoraj 18.września 2017r. założyłam konto w oddziale. Bardzo miła obsluga, na infolinię dodzwaniam się bez problemu. Mam dwa konta winnych bankach mBank i główne w Millennium.Jednakże w żadnym z nich od dłuższego czasu nie zdecydowałam się na kartę płatniczą..Nie lubię, gdy ktoś mi stawia warunki ile mam zrobić płatności, bo inaczej trzeba płacić za kartę. W sumie robię sporo płatności, więcej niż 5, gdy jestem w Polsce. Ale tak się składa,że dwa miesiące jestem w Polsce, dwa w Niemczech. W Niemczech nigdzie nie mogłam zapłacić kartą , dlatego zrezygnowałam z kart w tamtych bankach. Często ,gdy potrzebowałam pieniądze lub gdy miałam zapłacić kartą za zakupy , przelew robiłam na córki konto i ona wypłacała albo płaciła kartą. Dlatego fakt ,że czy zrobię w jednym miesiącu 10 przelewów a w drugim zero Nest Bank nie pobiera platności jest dla mnie świetnym rozwiązaniem . Stopniowo będę wiedziala z czego będę korzystać w pośzczególnych bankach.Będą się one uzupełniać.Nie dość ,że nie ma żadnych opłat za kartę to nie płacę za wypłatę ze wszystkich bankomatów żadnej prowizji. Za szybki przelew w Millennium czy mBanku placę 5zl , tutaj 1zł..Z czego będę korzystać w Nest Banku w przyszłości , czas pokaże. Póki co uważam ,że Nest Bank ze względu na zero płatności za kartę i żadnych prowizji za wyplatę w bankomatach pozostałych jest dla mie idealnym rozwiązaniem . Należę do osób,że lubię przekonać się sama , jaki jest dany bank

  + ZALETY: Brak opłat za kartę płatniczą , brak prowizji czyli darmowe wyplaty ze wszystkich bankomatow , tylko 1zł za przelew natychmiastowy ( w innych bankach 5zl ). Jeszcze pełnej oceny nie mogę dokonać, bo jestem klientem drugi dzień. .
  - WADY: Jeszcze nie widzę żadnych wad
  Pomocne(48) Niepomocne(45)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 42. Odpowiedz
  janusz 3 Wrzesień 2017 21:32
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Jestem względnie zadowolony z możliwości technicznych banku (zwłaszcza z wprowadzenia Android Pay). Serwis transakcyjny przez przeglądarkę nie przypadł mi do gustu przez konieczność podawania długiego numeru (lepszy były własnoręcznie wybrany login).
  Oferta można powiedzieć bezkonkurencyjna. Wszystkie podstawowe rzeczy za darmo + najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe.
  Najgorszym elementem jest poziom obsługi via email (z obsługą w oddziale banku lub telefonicznie nie miałem do czynienia). Na odpowiedź czeka się kilka dni (ostatnio czekałem ich 9) i dostaje się lakoniczne odpowiedzi typu “kopiuj wklej” nieraz nie dotyczące poruszanego tematu.

  Generalnie polecam i nie życzę kontaktu z obsługą banku.

  + ZALETY: oferta bezkonkurencyjna cenowo
  - WADY: poziom obsługi via email
  Pomocne(39) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 43. Odpowiedz
  brak 1 Wrzesień 2017 17:05
  2.5
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  60

  Lista przedstawia moje uwagi oraz uwagi innych osób. Jakby Nest coś zmienił byłoby super, bo bank ma potencjał (m.in przez brak opłat).

  – o ile wygląd oddziałów wewnątrz wygląda przyjaźnie, o tyle na zewnątrz wygląda po prostu brzydko… Uważam (i nie tylko ja), że brązowy kolor nie wzbudza miłych skojarzeń a dodanie brązu do aplikacji mobilnej to już w ogóle porażka po całości. Wg mnie Nest powinien zmienić barwy na niebiesko-czarne, zamiast niebiesko brązowe jak teraz , dotyczy to nie tylko logo, ale też wyglądu karty debetowej, bankowości, aplikacji i w ogóle wszystkiego. Po prostu kolor brązowy nam się nie podoba jako klientom.

  – chcemy nowej i szybszej bankowości online oraz nowej aplikacji na androida i iOS!

  – brakuje możliwości zmiany limitów na karcie na własne (dotyczy to też płatności internetowych kartą i MO/TO)

  – brak BLIK

  – brak Nest w szybkich płatnościach, chyba jedynie w przelewach24 znalazłem ikonke Nest, ale poza tym nigdzie indziej. Rady, by doczepić kartę i nią płacić nie wystarczają, bo nie zawsze sklep udostępnia płatność kartą i trzeba albo zwykły przelew robić, albo bluecash.

  – zmiana pin i sprawdzenie salda 5 zł 😐

  – wyłączenie płatności internetowych kartą (płatność bez fizycznego przedstawienia) możliwa poprzez infolinię, uważam że nadanie limitu 0 zł powinno być możliwe również poprzez strone www

  – strona bankowości i aplikacja powinna być bardziej minimalistyczna, nie chcemy super-rozbudowanych stron z masą menu, przycisków, treści. Chociaż przyznam, że ta obecna bankowość jest nawet prosta.

  – dział FAQ na stronie również powinien być bardziej przejrzysty i skrócony.

  – brak czatu na stronie

  – wydłużony czas odpowiedzi e-mail, nawet do kilku dni.

  – system nie przetwarza zleceń od godz 20 do 24, a jedynie je zapisuje.

  – wchodząc w Historię i wybierając zakres dat sprzed np. roku, system powinien zapamiętywać nasz wybór przy następnym logowaniu, a tak nie jest i trzeba za każdym razem wybierać od nowa co jest dosyć irytujące

  – kolor przelewów wychodzących jest oznaczany kolorem czerwonym w Historii i to jest ok, ale wpływy na konto powinny być oznaczone np. na zielono, a tak nie jest…

  – wyciągi zamiast po zalogowaniu do bankowości, dostępne są na odrębnej stronie (porażka..).

  – nie da się usunąć wysłanych wiadomości ze skrzynki (ikona “Wiadomości” obok ustawień).

  – brakuje Nest w mediach społecznościowych (fb, instagram)

  – bardzo długo czekałem na kuriera z umową, ale to było 8 miesięcy temu, może coś się zmieniło na lepsze.

  – brak opcji powiadomień sms/e-mail o transakcjach na rachunku

  – brak możliwości nadania swojego nicku/loginu.

  Pomocne(45) Niepomocne(29)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 44. Odpowiedz
  kartky7 31 Sierpień 2017 11:23
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  80

  Mogę powiedziec, że dla mnie korzystającego z tego konta już dużo czasu ten bank jest idealny. Wysokość opłat zerowa, bankowość internetowa bez zarzutów

  Pomocne(19) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 45. Odpowiedz
  Patryk 14 Sierpień 2017 11:17
  4
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  80

  Posiadam Nest konto już 1,5 roku ( wcześniej Bank Smart) i mogę o tym koncie powiedzieć nieco więcej.

  Generalnie za prowadzenie konta nie ma żadnej opłaty nawet nie trzeba utrzymywać comiesięcznych wpływów na konto co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które wyjeżdżają co jakiś czas za granicę.

  Brak opłat za kartę bez żadnych haczyków nie trzeba pamiętać ile się wykonało transakcji bezgotówkowych jedyny minus tej karty jest taki że ma ustalone z góry limity i nie można ich zmienić w jakikolwiek sposób bo na dzień można wykonać tylko 20 transakcji bezgotówkowych do kwoty 20 000 zł i 10 wypłat z bankomatu do kwoty 10 000 zł ale dla każdego powinno tyle wystarczyć no chyba że ktoś bardzo lubi wydawać pieniądze i jest maniakiem płatności kartą.

  W marcu 2017 roku Nest Bank uruchomił Android Pay i dołączył do nielicznego grona posiadania zbliżeniowych płatności telefonem.

  Bank również ma Darmowe wpłatomaty sieci Euronet i darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w całej Polsce co jest bardzo dobre bo nie trzeba się martwić że zostanie nam pobrana jakaś prowizja.

  Oczywiście bank posiada opłaty ale tylko takie które wykonamy w oddziale banku:
  – przelew w oddziale do innego banku – 5 zł (przez internet 0 zł),
  – przelew SEPA w Euro w oddziale – 5 zł (przez internet 0 zł),
  – przelew zagraniczny SWIFT – 0,2% min 20 zł max 200 zł (przez internet 15 zł),
  – przelew natychmiastowy w oddziale – 5 zł (przez internet 1 zł),
  – zlecenia stałe w oddziale: zdefiniowanie /modyfikacja / odwołanie zlecenia – 5 zł za każdą operację (przez internet 0 zł)

  Z funkcji jakie to konto posiada to również: darmowe wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback, usługa 3D Secure, przelewy natychmiastowe to koszt 1 zł ale patrząc na konkurencję jest bardzo tanio jak za taki przelew.

  Ogólnie bank oceniam bardzo dobrze i za podstawowe czynności wykonywane przez internet nie zapłacimy zupełnie nic.

  Skoro jest tyle plusów tego konta to muszę teraz napisać o minusach:
  – Jeśli zechcemy zmienić numer PIN do karty to można to jedynie zrobić w bankomatach BZ WBK i koszt to 5 zł za każdą taką operację, moim zdaniem powinno być to rozwiązanie nieco inaczej
  – Brak płatności Blikiem. Bank nie posiada jeszcze czegoś, takiego miało to zostać dodane, ale nie wiadomo kiedy
  – Brak szybkich płatności przez internet. Oczywiście kartą da się płacić ale nie wszędzie się da i tutaj brakuje czegoś takiego jak np. mtransfer czy przelewy24
  – Brak ustalania limitów dla karty dodawanej do konta. Te limity są ustalone z góry i nie można ich zmienić
  – Wygląd serwisu transakcyjnego czy aplikacji mobilnej to już porażka na całości kolory wyglądają jak z domu pogrzebowego mam nadzieję że ktoś z Nest banku to przeczyta i w końcu posłucha się swoich klientów aby coś w tym kierunku zrobili druga sprawa to jak się loguje do serwisu transakcyjnego w przeglądarce to jest taki błąd że jak się naciśnie wstecz to wylogowuje się z całego serwisu i taki błąd już jest od początku założenia Banku Smart czegoś takiego nie powinno być, porównaniu z aplikacją mbanku to aplikacja nie ma tych wszystkich ficzerów oczywiście przez aplikację Nest Banku da się zrobić wszystko, ale taki serwis transakcyjny w dzisiejszych czasach powinien mieć już wszystko i moim zdaniem powinno to być zrobione w bardziej przemyślany sposób

  + ZALETY: - Darmowe prowadzenie konta bez żadnych haczyków - Darmowa karta bez żadnych opłat - Android Pay - Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce - Darmowe wpłatomaty sieci Euronet - darmowe wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback - Przelew ekspresowy 1 zł chodź dla niektórych może to być wada
  - WADY: - Brak płatności Blikiem - Brak szybkich płatności przez internet jak np. mtransfer czy przelewy24 - Brak ustalania limitów dla karty dodawanej do konta. (dzienna wartość wykonywanych transakcji bezgotówkowych to 20 do kwoty 20 000 zł oraz 10 wypłat z bankomatu do kwoty 10 000 zł) - Wygląd serwisu transakcyjnego czy aplikacji mobilnej naprawdę może przerażać
  Pomocne(96) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 46. Odpowiedz
  Wiesława 12 Sierpień 2017 15:44
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  60

  Dla mnie jest to konto idealne, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecilam je swojej rodzinie, znajomym i wszyscy są zadowoleni.

  Pomocne(6) Niepomocne(30)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 47. Odpowiedz
  pawel 8 Sierpień 2017 06:15
  1.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Zgadzam się z komentarzem dot. bankowości elektronicznej. Z tego się NIE DA KORZYSTAĆ !! ciągle wyskakuje ikonka ładowania, tak jakby wejście w każdą podstronę wymagało nie wiadomo jakich zasobów sprzętowych. Strasznie irytujące. Problem jest też z samą zakładką Historia, faktycznie często wyskakuje błąd połączenia z serwerem i przenosi nas do strony głównej (na szczęście bez wylogowania), nie da się ustawić limitów dziennych na karcie i wypłat z bankomatu, na e-maile odpisują kiedy im się podoba, ostatnio po tygodniu. Owszem Nest jest darmowy za podstawowe usługi, nie da się zaprzeczyć, ale zastanówcie się czy za cenę paczki chipsów warto. Ja osobiście uciekam z Nesta i nie zamierzam tu wracać, wolę płacić te kilka zł miesięcznie, ale być w dużym banku co działa od 50 lat a nie kilku miesięcy. Bankomatów też nie potrzebuję wszystkich, bo i tak i tak nie włoże karty do jakiegoś nieznanego.

  Pomocne(19) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 48. Odpowiedz
  york 7 Sierpień 2017 16:17
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Nest Bank to jedyny bank, który postępuje uczciwie wobec klienta, nie bawi się w żadne kruczki czy gwiazdki.
  Oferuje całkowicie darmowe konto i karte do konta bez żadnych wymogów – po prostu…
  Nie tak jak inne banki…
  Które reklamują swoje konta jako bezpłatne w reklamach…ale zaraz drobnym maczkiem dopisują dziesięć warunków jakie trzeba spełnić: obroty kartą, saldo na koncie czy minimalne wpłaty…

  Dziękuję za takie pseudodarmowe konta…

  Najlepszym przykładem jest Konto za Zero PKO BP reklamowane szeroko w TV jako całkowicie darmowe – proszę sobie spojrzeć na porównanie opłatto konto jest jednym z najdroższych w wersji podstawowej. Owszem, jak się pospełnia szereg warunkó z ich listy to opłaty maleją ale na pewno to konto nie jest “Za Zero”.

  Podsumowując polecam Nest Bank, za to, że nie traktuje klienta jak “głupiego”, tylko oferuje darmowe konto poprostu bez żadnych warunków prosto i zwięźle.

  Swoją drogą powinni zakazać reklamowania kont jako bezpłatnych bankom, które stosują gwiazdki i haczyki w ofertach tak jak trzeba podawać rzeczywiste oprocentowanie RRSO przy kredytach.

  + ZALETY: DARMOWY a nie pseudodarmowy jak w innych bankach
  Pomocne(43) Niepomocne(25)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 49. Odpowiedz
  wojtek 4 Sierpień 2017 09:47
  1.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Promocje i bonusy
  0

  Tragedia. Jestem klientem od czasów fmbanku, ale już nie wytrzymam i uciekam do konkurencji.

  1. Internetowy system transakcyjny prymitywny i anachroniczny. Jest mniej więcej tak samo szybki, wygodny, funkcjonalny i bezpieczny jak jazda osiołkiem po autostradzie. Myślałem, że to jakaś wersja beta, jakiś szablon i że to coś poprawią. Ale nie. Niepojęte, że to coś ktoś zatwierdził i wdrożył. W 1997 byłby to hit nowoczesności, ale teraz mamy 2017. Np. od trzech dni nie da się sprawdzić historii rachunku… (sic!) (dokładnie nie da się wejść do historii rachunku!) Dlaczego? Bo nie. Bo po 5 minutach od próby wejścia do historii pojawia się komunikat o błędzie. Jakaś informacja z przeprosinami i z terminami usunięcia usterki? Skądże.

  2. Nie mogę już patrzeć na tego upudrowanego “staruszka” i na te dzieciaki w rudych perukach. Chyba nie ma przekazu marketingowego tak bardzo rozjeżdżającego się z rzeczywistością: bo w ofercie banku nie ma NIC co by nawiązywało do leitmotivu. Za to oddziałach siedzą jakieś młode panie co nic nie wiedzą i nie potrafią w niczym pomóc, za to wyuczone banksterskich sloganów i sztuczek

  3. Wszystkie kanały kontaktu nie działają. Nawet z banalnym problemem, który powinien zostać załatwiony od ręki, człowiek nadziewa się na nieprzebyty mur z idiotów nie rozumiejących zdania złożonego z trzech wyrazów, za to bez mrugnięcia potrafiących wkleić dowolną, ale obowiązkowo zupełnie odklejoną od tematu formułkę z szablonu CtrlC+CtrlV. Np. skończyła mi się ważność karty płatniczej. Dostałem nową? Nie sądzę. Zgłaszałem sprawę kilka razy. Najbliżej była odpowiedź “kartę płatniczą otrzyma Pan na miesiąc (sic!) przed końcem terminu poprzedniej”. Karty od paru dni nieważna. Czy dostanę nową? Tak czy nie? Po prostu nie wiem.

  + ZALETY: tanio
  - WADY: - internetowy system transakcyjny - utrudniony, albo niemożliwy kontakt - placówki, w których nic nie idzie załatwić
  Pomocne(46) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 50. Odpowiedz
  tamarad 3 Sierpień 2017 23:48
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  na razie polecam, oby tylko się nie zepsuli

  Darmowe w 100% konto i karta z najlepszym kontem oszczędnościowym na rynku. Czego chcieć więcej?

  Oferta Nest Banku o lata świetlne do przodu w stosunku do takiego np molocha jak PKO BP – gdzie niby jest konto za zero, ale obawrowane licznymi haczykami, a o oprocentowaniu konta oszczędnościowego w pko bp nie wspominam bo to śmiech na sali.

  Oby tylko nest bank się nie zepsuł jak już trochę klientów do nich przejdzie.
  Na razie polecam zarówno szukającym darmowego konta jak i konta do oszczędzania.

  Pomocne(17) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 51. Odpowiedz
  Tito 3 Sierpień 2017 17:38
  1.15
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Wygląd interfejsu koszmarny, aplikacja od 2-3 miesięcy wykazuje błędy, bank nie reaguje na zgłoszenia, zapytania kierowane przez system komunikacyjny w koncie są ignorowane i nie udziela się odpowiedzi, problemy techniczne coraz częstsze bez żadnych komunikatów – po zalogowaniu automatyczne wylogowanie lub brak aktualizacji danych na koncie, brak autoryzacji karty w sklepie i jeszcze więcej problemów. W centrum telefonicznym pracują totalnie niedouczeni..

  + ZALETY: BRAK
  - WADY: Praktycznie same wady!
  Pomocne(16) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 52. Odpowiedz
  JA 7 Czerwiec 2017 14:23

  Żeby być uczciwym: Przedstawiony przeze mnie problem z prawidłowym działaniem karty po zmianie kodu PIN w bankomacie, czy nawet przy użyciu przesłanego przez bank kodu PIN został rozwiązany po wymianie karty na tzw. “nową kartę” (NIE duplikat).

 53. Odpowiedz
  JA 27 Maj 2017 15:51

  Witam,

  “aktualizuję” swój wyrażony już pogląd na temat Nest Banku.

  Po zmianie kodu PIN w bankomacie niemożliwym stało się dokonanie jakiejkolwiek płatności wymagającej autoryzacji PIN-em. Co więcej po zgłoszeniu problemu i przesłaniu przez bank “duplikatu” karty z nowym kodem PIN sytuacja się powtórzyła – system odrzuca “nowy” PIN. Tak, że obecnie oczekuję na “nową kartę” – z całkowicie nowym numerem.

  Doradzam zaznaczanie w rozmowie z konsultantem, że chcecie od razu “nową kartę”, a nie “duplikat”. Bo inaczej stracicie tylko czas (czas oczekiwania na kartę to do 14 dni).

  Jeśli niezrozumiały dla mnie problem techniczny znów się powtórzy, zamykam to konto jako niefunkcjonalne. Szkoda świecić oczami przed kasjerem bez jakiejkolwiek winy z mojej strony.

 54. Odpowiedz
  Michał 26 Maj 2017 22:32

  Przy zakładaniu konta trzeba “poświadczyć nieprawdę”. Trzeba wypełnić pola Adres zamieszkania, a jeśli nie to zrobi i adres zamieszkania różni się od adresu zameldowania (jak jeszcze w starych dowodach) to niestety system nie zaakceptuje przelewu autoryzacyjnego wymaganego do potwierdzenia rejestracji. Pan z infolinii nie widział nic zdrożnego w tym, żeby w pole adres zamieszkania wpisać dane niekoniecznie zgodne z prawdą. jak już tak uczyniłem faktycznie udało się założyć konto.

 55. Odpowiedz
  Michał 26 Maj 2017 22:23
  2
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Promocje i bonusy
  10

  Do zalet zaliczam jedynie całkowite darmowe konto.
  Jeśli chodzi o wady to interfejs przypomina naprawę zamierzchłe czasy. Do tego irytujący jest brak możliwości wyszukiwania wykonanej transakcji w okresie czasu dłuższym niż 30 dni. Jeśli chcę przejrzeć wybraną transakcję przez okres 1 roku muszę 12 razy zmieniać zakres dat. Do tego mniej więcej po godzinie 22 system nie przyjmuje zleceń przelewów, w ciągu miesiąca próbowałem kilkukrotnie w godzinach wieczornych zlecić przelew, system wyświetlał komunikat, że chwilowo jest niedostępny. Po moim telefonie miła Pani mnie poinformowała, że w tych godzinach są przetwarzane zlecenia z każdego dnia i dlatego blokowana jest możliwość zlecania nowych transakcji. To po prostu tragedia. Aplikacji mobilnej na Windows Phone. Przy próbie pracy w przeglądarce internetowej zawiesza stronę. To lata 90te a nie XXI wiek.
  Naprawdę jedyną zaletą jest to, że to naprawdę całkowicie darmowe konto.

  + ZALETY: darmowe konto
  - WADY: beznadziejny interfejs brak aplikacji mobilnej na Windows Phone; brak możliwości wykonania przelewu po godzinie mniej więcej 22; brak możliwości wyszukiwania transakcji w okresie dłuższym niż 30 dni
  Pomocne(35) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 56. Odpowiedz
  merry 10 Maj 2017 23:54
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  mam konto NESTBank

  od końca maja 2016 r. jak jeszcze nestbank był smart bankiem, jestem bardzo zadowolona, banalnie proste zakładanie konta, bez wychodzenia z domu, ciągle rozwijają usługi, NO I PRZEDE WSZYSTKIm WSZYSTKO ZA DARMO: konto, robienie przelewów, posaidanie karty, wypłata z dowolnego bankomatu – inne banki za to wszystko kasują opłaty.

  Miałam konto w mBanku, zrezygnowałam. Z tego nie zamierzam rezygnować i polecam najtańsze konto teraz.

  + ZALETY: za darmo
  Pomocne(15) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 57. Odpowiedz
  mni 10 Maj 2017 15:32
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  90

  Na początku obawiałem się, ale jak na razie jest w porządku.
  Karta przyszła po kilku dniach. Interfejs internetowy jest trochę ubogi, ale za to prosty i przejrzysty – ma najpotrzebniejsze funkcje. Co prawda trochę mnie zirytowało to, że wpisując tytuł przelewu nie można używać średników (bardzo często z nich korzystam robiąc przelewy), bo rozpoznaje je jako znaki niedozwolone. Przy pierwszym przelewie 15 minut się szarpałem, zanim się domyśliłem.
  Obsługa w placówce w Białymstoku na plus.
  Także, na razie generalnie jest dobrze.
  Polecam

  Pomocne(13) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 58. Odpowiedz
  lokaty 9 Maj 2017 13:53
  2.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  0

  Uwaga na lokaty w NESTBANKU, zmieniają sobie oprocentowanie lokat w trakcie ich trwania nie informując klienta!!! Miałem założona lokate na nowe srodki, na stały procent 2,4% na 3 miesiace, po miesiacu zauwazylem ze zmniejszyli mi oprocentowanie o polowe czyli do 1,2% nie informujac mnie o niczym, w dodatku w miedzy czasie zmienili sobie regulamin lokat, tak ze maja prawo zmieniac oprocentowanie nawet na drugi dzien po zalozeniu lokaty! Oczywiście złożyłem reklamacje, jednak Pan na infolini powiedzial ze maja 30dni na rozpatrzenie tej reklamacji, zabrałem wszystkie pieniadze z tego banku. Oszukują klienta!!!

  Pomocne(40) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 59. Odpowiedz
  ja 5 Maj 2017 18:23
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  100

  Powiem szczerze, że obserwowałem zmiany zachodzące jeszcze w SmartBanku i jawił mi się on bardziej jako dyskont finansowy, a niezbyt dobre wrażenie pogłębiały powszechnie znane przejścia z otrzymaniem karty i aktywacją konta. Ostatecznie kartę i PIN otrzymałem w tym samym momencie (po założeniu konta za pomocą przelewu autoryzacyjnego).

  W marcu postanowiłem zmienić mBank – z powodu zmian w Tabeli Opłat i Prowizji właśnie na Nest Bank i nie żałuję.

  Konto jak też kanał dostępu on-line posiada wszystkie niezbędne funkcje, estetyczny i minimalistyczny interfejs (i nie przypomina jak u konkurencji gierki dla nastolatków).

  Co do poziomu obsługi klienta na infolinii – nie mam jakichś zastrzeżeń – nie są to bankowcy mówiący po mandaryńsku, a raczej ludzie nakierowani na szybką pomoc klientowi według schematów, tak że nie wisisz na tej słuchawce w nieskończoność.

  Dostęp do konta możliwy jest przez smartphone’a za pomocą aplikacji na OS Android, mały minus to brak aplikacji na WindowsPhone.

  Co do zmiany kodu PIN – dziwne że nie można tego dokonać przez Internet, ale bez problemu da się to zrobić w bankomacie BZ WBK.

  Ogólnie polecam – jako niezłe konto. Nawet “główne”.

  Pomocne(12) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 60. Odpowiedz
  tamtam 2 Maj 2017 13:55
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  100

  ocena 4

  Procedura otwarcia konta bez problemów.

  Oferta jak dla mnie całkiem korzysta, większość usług, z których najczęściej korzystam jest darmowa.

  Co miesiąc maile z rozliczeniem, zawsze wszystko się zgadza. Nie maiłam nigdy przypadku, że pobrano niesłusznie opłaty czy czekałam długo na zaksięgowanie środków, co w moim poprzednim banku było standardem.

  Niestety NIE MA APLIKACJI NA MOJ TEL Z WINDOWSEM – spory minus, ale liczę, że to wkrótce się zmieni!

  W każdym bądź razie KONTO W 100% DARMOWE przy obsłudze przez internet, bije pod tym względem wszystkie inne banki.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 61. Odpowiedz
  klijent 29 Kwiecień 2017 23:57
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  100

  Witam.

  Wczoraj kolega wykonał przelew z poczty polskiej przelew na konto nest bank po 12.00 przelewem w tym samym dniu i przelew dotarł na moje konto około 16 także myślę że szybko i ja nie mam problemu z dodzwonieniem się na infolinię ,fakt trzeba chwila poczekać ale jak wszędzie bank musi zarabiać:):-)

  aplikacja mobilna może nie jest najpiękniejsza grafikowo ale ok.

  Jedyne konto za podstawowe usługi za darmo więc POLECam

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 62. Odpowiedz
  Baginski 28 Kwiecień 2017 11:50
  2.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  30

  Niepotrzebne utrudnienia w przeglądaniu historii

  Nie można jednorazowo obejrzeć więcej niż 30 dni historii operacji. Na dodatek predefiniowane ustawienie dotyczy tylko ostatnich 30 dni i nie ma opcji w rodzaju “wyświetl poprzednie 30 dni” albo “30 dni kończące się dnia “, tylko trzeba ręcznie ustawiać zakres dat. Ktoś kto to projektował miał chyba na celu jak najbardziej utrudnić obsługę konta.

  Pomocne(11) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 63. Odpowiedz
  Alan 26 Kwiecień 2017 18:18

  Witam, czy przy zakładaniu konta w nest bank muszę wyrazić zgodę aby pracownik banku do mnie zadzwonił o co to chodzi ?

  • Odpowiedz
   tk 25 Kwiecień 2017 19:19

   Po wypełnieniu wniosku pracownik banku dzwoni do Ciebie by potwierdzić dane, tak jest ze względów bezpieczeństwa. Większość banków tak robi.

 64. Odpowiedz
  edek 25 Kwiecień 2017 00:03
  3.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  70

  Konto założyli online przez przelew 1 zł w ciągu mniej niż 1 godziny.
  Karta przyszła po tygodniu, wzór i kolory mi się podobają.
  Aplikacje www i w telefonie wyglądają troszkę topornie, ale mają podstawowe funkcje i łatwo się je obsługuje.
  Fajna rzecz że mają zróżnicowane terminy lokat 7/14 dni 1/2/3/4/6/9/12/24/36 miesięcy, wszystkie można założyć online.
  Przelewy Elixir do/z obcych banków idą w normie. Przelew Express Elixir kosztuje tylko 1zł (inne banki biorą 5 zł).
  Zatwierdzony przelew do obcego banku można odwołać jeśli jeszcze nie został wysłany Elixirem (tego mi brakowało w ING).

  Minusy:
  Brak transakcji Blik – ale mają je podobno uruchomić w 1 kw. 2017r.
  Nie można online zmienić limitów transakcyjnych karty, trzeba dzwonić na infolinię.
  Wyciągi nie są dostępne wprost w głównej aplikacji, trzeba się zalogować do osobnej aplikacji (inny link, osobna aktywacja, inne hasło). Nie udało mi się tam zalogować, przy aktywacji był jakiś błąd. Dodatkowo z tego co piszą, wyciągi są dostępne maksymalnie do 12 miesięcy wstecz.

  Generalnie jest OK

  Pomocne(7) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 65. Odpowiedz
  Bigos 20 Kwiecień 2017 15:45
  3.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  60

  Konto rzeczywiście najtańsze na rynku, wszystko za darmo.

  Na minus bardzo ubogi interfejs i coraz niższe oprocentowanie konta oszczędnościowego teraz to już tylko 2%.

  + ZALETY: Rzeczywiście najtańsze
  - WADY: Ubogi interfejs
  Pomocne(5) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 66. Odpowiedz
  zab 19 Kwiecień 2017 22:13
  3.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  60

  Nie działają przelewy SEPA, zero jakiejkolwiek informacji. Czekam na wypłatę od pracodawcy i sam muszę dochodzić, że mój bank zwraca przelew. Co więcej z tego co czytam w internecie taka sytuacja trwa od kilku miesięcy ! Jak tylko wrócę do kraju zamykam konto. Jeszcze raz odradzam. Wyjątkowa niekompetancja i brak profesjonalizmu.

  - WADY: nie działają przelewy zagraniczne sepa
  Pomocne(10) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 67. Odpowiedz
  pawel 19 Kwiecień 2017 21:17
  3.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  50

  Dzisiaj zdecydowałem się otworzyć rachunek w Nest Banku. W tym celu wykorzystałem forsowaną przez bank metodę na przelew.

  Proces idzie sprawnie do momentu wykonania przelewu.

  Przelew wykonywany jest na rzecz odbiorcy BlueMedia co nieco obudziło moja podejrzliwość. Ale ponieważ Bluemedia jest pośrednikiem w przelewach szybkich zatwierdzam przelew.
  Tu pojawia się info, że konto będzie otwarte w ciągu 15 minut.

  Dalej dostaję pusty ekran i tyle. Żadnej informacji co dalej. Dzwonimy więc na infolinię. Tu na początku informacja, że jak się coś nie powiedzie otrzymamy zwrot przelewu w ciągu 30 dni. Dowiadujemy się że żadne 15 minut ale panie w Banku z ręki muszą zaaprobować mój wniosek. Wówczas w zależności od decyzji pań mam dostać maila na tak lub nie.

  Po 10 minutach odpytywania pani na infolinii dowiadujemy się że bank powinien przesłać bezzwłocznie maila po zakończeniu procesu rejestracji. Czego w moim przypadku nie uczynił. Chcę to zgłosić jako reklamację. Pracownik infolinii odmawia, bo … nie jestem klientem banku. Generalnie pracownik infolinii sprzedał mi tyle bzdur w trakcie rozmowy, że wiem wszystko na temat NestBanku.

  + ZALETY: niskie opłaty
  - WADY: infolinia problematyczne zakładanie konta przelewem
  Pomocne(8) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 68. Odpowiedz
  kkk 19 Kwiecień 2017 06:56

  lokaty w nestbank

  Zmieniają oprocentowanie lokaty w trakcje jej trwania, tak że nim się zorientujesz to już jest za późno na zerwanie. I wszystko zgodnie z ich regulaminem. Czas rozpatrzenia reklamacji – miesiąc i negatywnie.

 69. Odpowiedz
  alina_j 16 Kwiecień 2017 16:16
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Nie zgodzę się z żadnym negatywnym komentarzem na temat Nest Banku.

  Konto mam już od długiego czasu (założyłam je sobie jeszce jak nest nazywał się smart bank), więc moje obserwacje i ocena są obiektywne.

  Wszystko za darmo, żadnych ukrytych opłat, kontakt z obsługą wzorowy, a awarie systemu zdarzają się wszędzie.

  Czasem mam wrażenie, że ludzie naprawdę szukają dziury w całym.

  Przelewy dochodzą normalnie (ani szybko, ani wolno), nigdy nie zniknęły mi żadne środki z konta, a po otwarciu konta, karta dotarła do mnie w ciągu paru dni.

  Funkcjonalności są może mniej rozbudowane niż w innych bankach, ale do podstawowego korzystania są w zupełności wystarczające.

  Szukającym w 100% darmowego konta polecam.
  Marudzącym na wszystko i z wszystkiego nie zadowolonym nie.

  Pomocne(18) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 70. Odpowiedz
  Majki 12 Kwiecień 2017 19:18
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Nest konto potrzebne dokumenty?

  Jakie dokumenty potrzebuje do otworzenia konta osobistego w Nest Banku? Czy dowód wystarczy?

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 24 Kwiecień 2017 23:19

   Dokumentem niezbędnym do otwarcia konta w Nest Banku jest ważny dowód osobisty lub paszport.

 71. Odpowiedz
  domator 6 Kwiecień 2017 23:59

  Zdaje się, że system bankowości internetowej tego banku jest niedopracowany i dziurawy. Niedawno otrzymałem z systemu Nest Banku wiadomości z prośbą o autoryzację 3 przelewów po 500zł , których nie zlecałem. Niezwłocznie zgłosiłem ten fakt konsultantowi, który zablokował mi dostęp do konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie mogę też korzystać z karty bankomatowej.
  Przestrzegam obecnych i potencjalnych klientów banku, że mogą zostać bez dostępu do swoich pieniędzy.
  Czekam już 5 dni i nic się nie dzieje, spece od bezpieczeństwa nie mogą ustalić kto z ich systemu wysłał wiadomości.

 72. Odpowiedz
  ukasz 4 Kwiecień 2017 12:40

  Dzień dobry,

  Chciałem podzielić się moją opinią o tym banku, żeby przestrzec innych przed korzystaniem z ich usług. Mianowicie chciałem sobie otworzyć konto w banku więc przyjechał do mnie kurier z umową, którą podpisałem. Po kilku dniach dzwoni do mnie Pani, że jeszcze raz muszą mi wysłać umowę, bo niby zapomniałem zaparafować jednej strony ( oczywiście to nie prawda, kurier sprawdzał ze mną wszystkie miejsca ) ale, że nie miałem jakiejś nagłej potrzeby to się zgodziłem i poprosiłem o ponowne wysłanie umowy o otwarcie rachunku w tym banku. Po ponownym przyjedzie kuriera dowiedziałem się, że w jakiś magiczny sposób wszyscy zapomnieli coś zaparafować albo się podpisać, bo od rana jeździ z ponownymi umowami. Ale największym absurdem jest to, że po kilku dniach przyszedł mi email:

  Wiadomość od Nest Banku:

  Z przykrością informujemy, że nie możemy potwierdzić Twoich danych z uwagi na Zastrzeżenia do dokumentów, co nie pozwala nam ukończyć procesu otwarcia rachunku dla Twojego wniosku o numerze OTF202711035

  Po usunięciu problemu możesz złożyć wniosek ponownie, do czego serdecznie Cię zachęcamy.

  W razie pytań skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta pod numerami telefonów 22 438 41 41 lub 801 800 188.
  Godziny pracy infolinii dostępne są na stronie internetowej Banku.

  Czekamy na Ciebie,
  Nest Bank

  tel.:+48 22 438 41 41
  nestbank.pl

  No więc dzwonię na infolinie w celu wyjaśnienia powodów odrzucenia i pytam się Pani co było dokładnym powodem odrzucenia mojej reklamacji. Po 20 minutach oczekiwania dowiedziałem się, że nie dostanę odpowiedzi na to pytanie, bo Pani po prostu nie wie. Nie ma dostępu do takich informacji. No więc zapytałem się kto mi może udzielić odpowiedzi na takie pytanie no to mi powiedziała, że również tego nie wie i jedyne co może zrobić i do czego ma uprawnienia to do składania reklamacji.

  Oczywiście bank na wszyskie reklamacje niezależnie od treści reklamacji odpowiada:

  Szanowna Pani, W nawiązaniu do przesłanej wiadomości uprzejmie informuję, że wszystkie informacje można uzyskać podczas połączenia z Biurem Obsługi Klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klientów pod numerem 801 800 188 lub (22) 438 41 41, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 24.00 oraz w niedziele od 8.00 do 20.00, bądź najbliższym Oddziałem Banku lub Placówką Partnerską. Z poważaniem, Karolina Dębowska Biuro Obsługi Klientów Departament Operacji Infolinia: 801-800-188, (22) 438-41-41 e-mail: [email protected] Nest Bank ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa nestbank.pl

 73. Odpowiedz
  sławek 3 Kwiecień 2017 14:01
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  100

  nest bank niestety nie ma aplikacji na Windows Phone, co odkryłem dopiero po założeniu konta. Nie mają też NFC czy HCE i BLIKA.

  Jest więc to dobre konto dla tych, co korzystają z Androida lub iOS i nie zalezy im na nowoczesnych technologiach, a tylko na darmowym koncie. Według mnie lepszym rozwiązaniem jest bank, dla którego ważna jest mobilność.

  + ZALETY: DARMOWE bez opłat Dobre oprocentowanie lokat
  - WADY: Brak aplikacji mobilnej na Windows Phone Brak Blik i HFC
  Pomocne(2) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   dziadek 19 Kwiecień 2017 21:22

   przelewy sorbnet przechodzą tak jak normalne przelewy, a prowizje ściągają
   przelewy księgują się 2 dni
   nie pokazuje na bieżąco salda konta, czasem po 4-5 dniach dopiero ściąga środki

 74. Odpowiedz
  ewa 3 Kwiecień 2017 13:52
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  100

  konto nest banku jest rzeczywiście w 100% darmowe
  nie ma szans dodzwonić się z konsultantem, najpierw godzinę gadania ,wbijania cyferek ,a potem czekasz…..mnie się jeszcze nie udało porozmawiać ….masakra ,
  ciekawe ile kosztuję minuta połączenia …pewnie na tym zarabiają

  + ZALETY: - zero opłat za konto i kartę
  - WADY: - bardzo ciężko dodzwonić się do konsultanta
  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 75. Odpowiedz
  lsz 24 Marzec 2017 06:56

  oczekiwanie na kuriera

  Czekam już prawie 11 dni na kuriera od momentu wysłania wniosku internetowego. BANK NAWET NIE NADAŁ PRZESYŁKI. Jest ona ciągle w realizacji podobno. Kontakt telefoniczny działa prawidłowo, natomiast na odp email w Nest czeka się 7 dni lub więcej.

  Kto wie czym jest codzienne oczekiwanie na kuriera ten zrozumie jak takie emocje są nieprzyjemne… dzisiaj jest czwartek, jutro piątek. Jak dziś nie wyślą, to znowu zmarnowany cały weekend.

 76. Odpowiedz
  acidzuk 20 Marzec 2017 18:50
  3.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  50

  Jestem zawiedziony. Autoryzacja przelewu, który ma potwierdzić tożsamość nie udała się dwukrotnie! Robi to jakiś debilnie napisany automat. Sprawdziłem kilkukrotnie, ale nie doszedłem, gdzie był błąd. Z tej okazji proponują autoryzację przez kuriera (przywozi papiery do podpisu). Ok, Jeśli ktoś lubi takie zabawy, jest dostępny i ma czas. Ale wszelkie linki afiliacyjne, czyli pozwalające zarabiać za polecenie konta raczej nie będą działać przy tak prowadzonej autoryzacji. Ja zrezygnowałem. Szukam dalej “banku moich marzeń” 😉

  - WADY: autoryzacja przy otwieraniu konta przelewem
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 77. Odpowiedz
  greta 20 Marzec 2017 16:05
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  90

  Całkowicie za darmo, bez wymogu miesiecznych wpłat czy przelewów, dodatkowo pełnia obsługa internetowa. Nic dodać nic ująć. Niejedne konto przerobiłam, ale leprzego niż to nie znalazłam. Gorąco polecam 😉

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 78. Odpowiedz
  igor 19 Marzec 2017 15:56

  Nest Bank – zakładnie konta przez przelew z innego banku

  Założenie konta przez przelew ze starego konta nie powiodło sie stwierdzili ze mój bank w tytule przelewu nie podaje wystarczających danych więc zaproponowali kuriera z umową kurier dotarł po tygodniu umowa podpisana i oddana kurierowi czekam już 3 tygodnie i NIC!! dzwoniłem po 2 tygodniach i dowiedziałem się że jeszcze umowa nie dotarła do banku zadzwoniłem ponownie po tygodniu i pani poinformowała mnie że jest błąd systemowy i nie jest w stanie powiedzieć kiedy aktywują moje konto . TO JUŻ NIE JEST ŚMIESZNE TYLKO PRZYKRE!!!

 79. Odpowiedz
  Barbarian 14 Marzec 2017 23:52
  4.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  90

  Polecam konto w Nest Bank! Karta przyszła szybko, bo w zaledwie kilka dni. Większość usług darmowych. Zachęca także wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z logowaniem i przelewami elektronicznymi. Serwis jest intuicyjny i działa sprawnie, layout strony jest przyjazny dla użytkownika. Naprawdę często używam tego konto i jestem zadowolony. Jedyny spory minus to brak przelewów PayU. Mam nadzieję, że w przyszłości bank bardziej rozwinie dostępność do tego typu usług.

  - WADY: brak payu
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 80. Odpowiedz
  krychu 10 Marzec 2017 09:51
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  90

  Moim zdaniem naprawdę dobre warunki! Darmowa karta przyszła dosyć szybko. Nie ma limitów na przelewy.

  W porównaniu z konkurencją dosyć korzystne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Trzeba jedynie pamiętać, że z tego konta oszczędnościowego tylko pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny. a za kolejne ściągają 5 zł (w moim poprzednim banku ta opłata była większa).

  Na infolinii kompetentni i przyjaźnie nastawieni konsultanci. Jak na razie wszystko OK… oby tak dalej 🙂

  Pomocne(1) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 81. Odpowiedz
  doman 5 Marzec 2017 18:42

  Nie widnieje w żadnym systemie płatności elektronicznych takich jak PayU, dotPay czy przelewy24 ani też nie ma Blika co uniemożliwia łatwych zakupów w internecie. Dla mnie to zbyt duża cena za darmowość banku i z miejsca go dyskwalifikuje.

 82. Odpowiedz
  mysia 28 Luty 2017 23:33
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  80

  no to zaskoczyli mnie – to na pewno mogę napisać na początku mojej opinii po 3 miesiącach użytkowania konta w nest banku 🙂
  Nie sądziłam, że dostanę takie warunki na cały okres konta o jakich mowa była w reklamach i przed założeniem konta ale faktycznie WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PRAWDĄ.
  Konto nie dość, że w 100% darmowe to trochę wchodzę nowe udogodnienia i sa także za darmo. Najwygodniejsza opcja jest tymi bankomatami, bez problemu wypłacam kasę gdzie chce i nie muszę szukać swoje bankomatu 😀
  6+

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 83. Odpowiedz
  Mała mi 24 Luty 2017 23:46

  Witam.
  Założyłem sobie właśnie Nest Konto i się zastanawiam kiedy mogę się spodziewać kuriera z umową??
  Czy będzie najpierw dzwonił do mnie?
  Jak było u was?

  Z góry dzieki za odpowiedzi

  • Odpowiedz
   patto 19 Marzec 2017 14:06

   napisze Ci jak było u mnie.
   po wypełnieniu wniosku był u mnie po 3 dniach, oczywiście wcześniej do mnie zadzwonił i dokładnie się ze mną umówił na określoną godzinę.

   Co do samego konta nest bank nie mogę nic złego powiedzieć na razie, rzeczywiście konto jest zupełnie darmowe, nawet karta i to bez żadnych warunków.

   Pozdrawiam

  • Odpowiedz
   rob 1 Marzec 2017 16:47

   U mnie kurier od smarta był w czwartek po 4 dniach roboczych, od dnia złożenia wniosku.

 84. Odpowiedz
  Anonim 16 Luty 2017 11:41
  2.65
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  50

  nest bank ustanowienie współwłaściciela tragedia

  Ponad miesiąc od założenia konta nie udało się ustanowić współwłaściciela. Nie dział system potem bezsensowne procedury weryfikacji, które ktoś wymyślił i teraz sami nie umieją ich obsłużyć. Miałem trzy podejścia wszystkie nieskuteczne. Obsługa przez telefon mówi ze nie ma kompetencji i trzeba pisać maile, szkoda czasu. Finał – rezygnuje z konta i zakładam w innym banku gdzie procedury nie polegają na przerzucaniu ich problemów na klienta. Co będzie jak dojdzie do poważniejszych spraw jak pieniądze?
  Niby ciekawa oferta, ale co mi po niej – nie da się z niej skorzystać.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 85. Odpowiedz
  art 15 Luty 2017 23:49
  3.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  70

  opinia po 5 miesiacach

  Jestem już 5 miesiąc klientem Nest Banku (zakładałem jeszcze jak bank się nazywal Smart) i złego słowa nie mogę powiedzieć póki co.

  Karta przyszła szybko i jak do tej pory nie miałeś żadnego problemu z logowaniem czy przelewami. Każde zlecenie było realizowane niemal błyskawicznie. Korzystam również z aplikacji na Androida i nie zauważyłem żadnych problemów.

  Jeśli chodzi o ofertę to na pewno warto zaznaczyć, że umowa dotyczy darmowego prowadzenia konto i w 100% DARMOWEJ KARTY DO KONTA – czy jej używamy czy nie zawsze nas kosztuje 0 zł ). Nie tak jak np. w mbanku gdzie trzeba pamiętać by wmiesiącu wyrobić min. 5 transakcji.

  Co do obslugi w BOK infolinii mam mieszane uczucia – dzwoniłem chyba ze 4 razy i zawsze udzielono mi konkretnej odpowiedzi, ale DLUGO trzeba bylo czekac na polaczenie.

  Moze teraz po zmianie nazwy na Nest Bank w końcu coś z tym zrobią.

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 86. Odpowiedz
  niki 2 Luty 2017 22:37
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  100

  Cześć, mam konto osobiste w tym banku jak i moja siostra. Jeśli chodzi o opłaty za prowadzenie, kartę to jest faktycznie za darmo. Jednak ma ono swoje minusy:
  – długi czas realizacji przelewu (2-3 dni)
  – historia transakcji maks z 3 ostatnich miesięcy
  Jeśli zależy Ci na szybkich transakcjach poszukaj czegoś innego.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 87. Odpowiedz
  smart 29 Styczeń 2017 20:43

  podwójne księgowanie

  Maja przygoda z smart nest bankiem.
  Wypłacam z bankomatu 100PLN -bank odejmuje od salda konta 100PLN i dodatkowo blokuje 100PLN, czyli wypłaciłem 100 zblokowali 200 i tak jeszcze 4 inne transakcje kartą. Na infolinii jak bym rozmawiał z gimnazjalistką – zero profesjonalizmu. Teraz czekam na reklamacje (czas 30 dni). środki dostępne wg banku 0 wg mnie znacznie więcej.

 88. Odpowiedz
  jaaa 20 Styczeń 2017 18:29
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  100

  Zgadzam się z tym, że najlepszym bankiem jest Nest Bank. Sam posiadam w nim Nest Konto już od dłuższego czasu. Szczerze mówiąc nie wiem czy mam na co narzekać.

  Myślę, że nie jestem w stanie znaleźć żadnego haczyka ani przypomnieć sobie jakiś nieprzyjemnych sytuacji. Przelewy internetowe są za darmo, użytkowanie karty debetowej również darmowe no i wypłata gotówki z każdego bankomatu w Polsce także za 0zl. Czego tu chcieć więcej…

  Dla zwykłej osoby jak ja, taki bank jest najlepszy, a wręcz idealny.
  Polecam wszystkim 🙂

  + ZALETY: darmowy zero haczyków
  Pomocne(1) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 89. Odpowiedz
  hania09 19 Styczeń 2017 23:38
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  100

  Nest konto jest moim chyba najlepszym wyborem w ostatnim czasie 🙂 Miałam mały dylemat gdzie założyć swoje konto, ponieważ szłam do pracy i potrzebowałam przelewać gdzieś swoje wypłaty 🙂 Jeśli jest ktoś, kto ma podobny problem to powiem szczerze, że nie ma się nad czym zastanawiać. Nest Bank to strzał w dziesiątkę. Jest darmowy, nie ma (a przynajmniej nie dopatrzyłam się jeszcze) żadnych haczyków. Poza tym szukałam w internecie opinii o Nestt Koncie i były praktycznie same pozytywne. Mało kto na cokolwiek narzekał, raczej wszyscy zachwali Nest Konto. Mam nadzieje, że mój komentarz pomoże komuś dokonać dobrego wyboru 🙂

  Pomocne(3) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 90. Odpowiedz
  Kuba 19 Styczeń 2017 19:46
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  Konto jest genialne. wszystko za darmo!

  0 zł za wypłatę w każdym bankomacie w Polsce.
  0 zł za wszystkie przelewy.
  0 zł za posiadanie i używanie karty.
  0 zł za prowadzenie konta.

  Jak dla mnie doskonałe.

  Pomocne(1) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 91. Odpowiedz
  piotr 14 Styczeń 2017 10:15
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  100

  Konto w sumie otworzyłem z dnia na dzień (księgowanie przelewów).
  Co ciekawe – myślałem że kartę dostanę w ciągu 2 dni tj z zeszły piątek. Wczoraj dzwonie na infolinie – dodzwoniłem się z pierwszym razem – konsultantka zweryfikowała mnie we wszystkie strony – muszę przyznać że zaskoczeniem były pytania dodatkowe, po czym grzecznie i sympatycznie poinformowała mnie że karta może iść do 10 dni. Mi się nie pali. Co się okazuje dziś rano dotarła do mnie karta i pin w oddzielnych przesyłkach. Miodzio. 6 dni od momentu założenia, wliczając w to weekend.
  Swoja drogą rozśmieszył mnie typ który skasował sobie hasła startowe i ma pretensje do banku.

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 92. Odpowiedz
  marcin 10 Styczeń 2017 19:40
  2.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Promocje i bonusy
  30

  mało funkcjonalności

  Brak opłat, dobre oprocentowanie – to plusy. Dużym minusem jest to, że bank nie udostępnia płatności internetowych, szybkich przelewów jak mtransfer w mbanku

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 93. Odpowiedz
  tehmal 5 Styczeń 2017 09:41

  Karta ma limit

  Visa Paywave ma limit 20 zbliżeń na dzień i 10 wypłat na dzień.
  Taka ciekawostka.

 94. Odpowiedz
  fabian 30 Grudzień 2016 16:36
  3.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  60

  Widzę tutaj najróżniejsze opinie…moja jest taka mieszana. Niby fajnie że konto w Nest Banku jest darmowe, że karta nic nie kosztuje i wogle. Ale jak dla mnie ważna jest także miła i profesjonalna obsługa. A z tym jest tutaj o wiele gorzej. Miałem pewien problem, a mianowicie zapomniałem hasła do swojego konta. Zadzwoniłem wtedy do obsługi klienta i zawiodłem się okropnie. Odebrała Pani, po której głosie można było pomyśleć, że pracuje tam chyba za karę…a do tego była opryskliwa i nie potrafiła mi pomóc. Dopiero po dosyć długiej rozmowie, przełączyła mnie do kolejnej osoby i wtedy udało mi się dopiero uzyskać pomoc.

  - WADY: obsługa
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 95. Odpowiedz
  xyz 19 Grudzień 2016 10:24
  3.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  60

  Założyłem Nest Konto, jak T-Mobile uroczyście poinformował o wprowadzeniu opłat za kartę. Samo założeniu konta, a później przesyłka karty i PINu przebiegły bez żadnych problemów. Teraz trochę o serwisie internetowym, który jest przejrzysty i prosty. Niestety jest również trochę nie funkcjonalny. Dla przykłady wchodzę na konto i chcę sprawdzić ostatnie transakcje – brak wyników. Domyślnie historia jest ustawiona na dany dzień, więc za każdym razem trzeba zmieniać kryteria wyszukiwania, żeby cokolwiek zobaczyć.Niewygodne to i to bardzo. Gdy natomiast sprawdzamy transakcje, szczegóły danej transakcji wyskakują na nowej stronie, z której musimy wracać. Dużo wygodniej byłoby zrobić to na rozwijanej liście. To takie pierwsze, świeże uwagi. Mam niestety porównanie do serwisu T-Mobile, z którego nadal korzystam i na jego tle serwis nest banku wypada bardzo słabo. A jeszcze jedno – czasami serwis nest po prostu nie działa, wczytuje się i wczytać się nie może (sprawdzałem na różnych przeglądarkach). Zobaczymy jak będzie, może poprawią kilka rzeczy. Póki co bronią się jedynie brakiem opłat i dobrym oprocentowaniem konta oszczędnościowego.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 96. Odpowiedz
  Maciejski 20 Listopad 2016 16:32
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  80

  Zastanawiam się nad tym, czy założyć konto osobiste w Nest Bank. W tej chwili widzę bardzo wiele różnych ofert w innych bankach, ale jak tylko wczytuję się w regulaminy, to niestety znajduję bardzo wiele podchwytliwych rzeczy. Natomiast teoretycznie Nest Bank reklamuje się, jakby był całkowicie bezpłatny. Czy rzeczywiście tak jest? Czy może jednak trzeba spodziewać się jakichś ukrytych opłat? Nie za bardzo uśmiecha mi się takie skakanie z banku do banku. Więc tym razem zamierzam wybrać raz a dobrze. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to prośba o opinie.

  Pomocne(0) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 97. Odpowiedz
  niezadowolony 13 Listopad 2016 16:34

  Małżonce udało się założyć konto z aktywacją poprzez przelew z innego banku.
  Konto jest darmowe ale np. zmiana pinu jest płatna 5 zł. Próbowała zmienić pin do karty 3 razy i dopiero za trzecim się udało, oczywiście prowizję pobrało za wszystkie nieudane operacje. Minusem dużym jest brak szybkich przelewów i płatności w internecie.

  Ja próbowałem założyć konto kilka razy ale niestety aktywacja nie powiodła się ponieważ dostawałem odpowiedź że dane się nie zgadzają, co było bzdurą bo skopiowałem dane i sprawdziłem.
  Napisałem do nich z zapytaniem ale oni nie mają zwyczaju odpisywać na maile. Zadzwoniłem to odpowiedzieli że nie muszą udzielać odpowiedzi dlaczego bank odrzuca wniosek.
  Po takim potraktowaniu już wiem że nie jest to poważna bankowość i strach tam cokolwiek trzymać.
  Żona będzie zamykać u nich konto.

 98. Odpowiedz
  tok 24 Wrzesień 2016 23:35
  2.8
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  30

  Nie wszystko złoto co się świeci , to że mają konto za zero to pół sukcesu ale drugie pół to obsługa klienta i profesjonalizm , kontakt z ich BOK to jakaś porażka , średnio miła pani a do tego nie posiadająca kompletnie wiedzy na temat procedur i samego produktu ,ciągłe konsultacje z osobami trzecimi co i tak nie daje ostatecznej odpowiedzi na zadawane pytania. To wszystko jeszcze przed aktywacją konta , teraz tylko trzeba uruchomić wyobraźnię i pomyśleć co się stanie jak będą mieli już nasze pieniądze a my będziemy mieli jakiś problem do rozwiązania. Nie polecam i sobie odpuszczam a czas pokaże czy miałem rację. P.S Zakładanie konta miało być ekspresowe , u mnie trwał 3 tygodnie , a takich “smaczków” w mojej krótkiej smartbakowej przygodzie było więcej.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 99. Odpowiedz
  reksio 3 Wrzesień 2016 15:21
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  90

  Proste i fajne w obsludze, a do tego darmowe:))

  Tak jak w tytule, prostota ich strony internetowej az rzuca na kolana… ale.. mnie to akurat odpowiada.. Nie po to mam konto w banku, aby podziwiac fontanny i przedzierac sie przez mase zbytecznych reklam, produktow itp (patrz: mBank).

  Byc moze powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, ze wszystko robione jest wlasciwie pod smarfona. Dlatego wlasnie aplikacja na smartfona jest niesamowicie fajna. Logowanie jest proste a zarazem bepieczne (8 cyfrowy przez siebie ustalony kod), duza klawiatura do wpisywania swojego hasla sprawia, ze pierwszy raz w zyciu przyjemniej mi korzystac z banku na smartfonie, niz wchodzic na komputer.

  Wyraznie widac, ze bank dopiero startuje. Brak mozliwosci zalozenia lokaty z poziomu konta osobistego, brak karty kredytowej, brak mozliwosci doladowania komorki… Banku nie obsluguja w czasie rzeczywistym kantory internetowe, jest jeszcze chyba za “mlody” na rynku:) Czasem cos nawala z systemem. Ostatnio nie moglem przez 3 dni wycofac zlecenia z data przyszla.. Dobrze, ze chodzilo o zlecenie odlegle w czasie.. bo gdyby bylo cos naglego, no to po pieniadzach.. Na szczescie, kiedy w koncu udalo mi sie skontaktowac z bankiem, problem zostal szybko usuniety. Tej samej nocy miala miejsce krotka przerwa techniczna, system banku wystartowal ponownie i mozna juz bylo dokonywac usuwania “niechcianych” zlecen bez problemu. Pan z infoliniii grzecznie mnie poinformowal (naprawde wysoka kultura osobista!), ze w razie problemow, moge naprawic jakis blad rowniez telefonicznie, dzwoniac wlasnie na infolinie, ze po to oni tam wlasnie sa itp itd. Bylem pod wrazeniem:)

  Niestety, z tym skontaktowaniem sa pewne probleme jeszcze.. Na mojego maila nie odpowiedziano w ciagu 24 godzin.. Z dodzwonieniem tez nie wypalilo od razu… Bylem 3ci, 2gi w kolejce. Kiedy juz bylem 1szy i radosc malowala sie na mojej twarzy, pojawil sie niestety komunikat, ze dzwonie poza godzinami pracy infolinii (dziala normalnie do 20tej). Ja dzwonilem przed 15ta! Z niedowierzaniem zaczalem spogladac na zegarek:) Za drugim podejsciem tego problemu juz jednak nie bylo.

  Bank ma zatem nad czym pracowac, aby byc w pelni niezawodnym i dostepnym… ale to jest do poprawy wlasnie…. To, co sie jednak glownie liczy na tle konkurencji, to: darmowe konto, darmowa karta, darmowe wyplaty na calym swiecie, darmowy przelewy walutowe, bardzo wysoko oprocentowane oszczednosci (obecnie 3,2%), mila i efektywny obsluga na infolinii.

  Dlatego generalnie jestem bardzo zadowolony i polecam bank tym wszystkim, ktorzy cenia sobie posiadanie darmowego konta, prostego w obsludze.

  Karta do bankomatu z dzikim zwierzakiem tez mi sie podoba:)

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 100. Odpowiedz
  wandal 24 Sierpień 2016 18:29
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  80

  Nie jest idealnie, ale prawie idealnie.

  Aplikacja jest znakomita i zdecydowanie bardziej intuicyjna niż to, co poleca konkurencja, warunki przejrzyste, podczas zakładania konta się nie zmęczyłam, co jest również dużym plusem, ale gdzie są wpłatomaty?

  To już nie jest jakaś tam dodatkowa usługa oferowana nielicznym przez wybranych. To standard i jest mi nieco przykro, że jestem tego standardu pozbawiona.

  No, ale wieść niesie, że Bank Smart wprowadza nowe produkty, więc może się doczekam możliwości wpłacania moich pieniędzy na jakichś sensownych zasadach.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 101. Odpowiedz
  Anonim 6 Sierpień 2016 13:25
  2.8
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Promocje i bonusy
  40

  Taniocha to nie wszystko

  Jak większość (mam nadzieję) użytkowników olałem t-mobile UB i konto obecnie się zamyka. Mam konto w mBanku i płacę jedynie 25zł/rok za wirtualną kredytówkę (przydatna i rzadko spotykana opcja w koncie). Jeszcze jakiś czas temu mBank był po prostu drogi dla mało aktywnego użytkownika. Obecnie konkurencja dogoniła go z opłatami. Dla mnie istnieje potrzeba wypłaty pieniędzy w dowolnym bankomacie. Bank smart na razie zapewnia to za darmo. Interfejs ubogi, funkcjonalność mała, zmiana PIN-u w bankomacie za 5zł to zdzierstwo. Tym niemniej konto założyłem. W tej cenie może być, choć jako konto podstawowe nie wszystkim może wystarczyć.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 102. Odpowiedz
  plackowa 24 Lipiec 2016 23:34

  Mam takie oto pytanie. Czy rzeczywiście w Smart Banku można całkiem nieźle zaoszczędzić na produktach bankowych? Jestem ciekawa, ponieważ w moim obecnym banku jest ono na opłakanym poziomie. Mam dosłownie niecały jeden procent w skali roku. Tutaj widzę, że jest reklama nawet do 2,8 procent w skali roku na zwykłym koncie oszczędnościowym. Z pewnością jednak jest to efekt krótkotrwały, dlatego chciałabym się dowiedzieć, na jakim jest ono faktycznie poziomie, zaraz po skończonej promocji? Czy rzeczywiście nadal jest ono opłacalne?

 103. Odpowiedz
  dansomi 19 Lipiec 2016 23:27
  3.8
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  80

  Konto oszczednosciowe juz 2.8%, z kasa cos sie nie zgadza, jak robilem wyplate z procenta na konto to pisalo ze darmowe a nastepnego dnia pobralo 5zl, kolejne 10zl stracilem zeby zlozyc reklamacje(tak, infolinia platna chyba 200% niz normalnie), cokolwiek zalatwic z infolinia to minimum 5zl bo glupie komunikaty o nagrywaniu, super banku, wpisywanie telekodu ktory sie nie zgadza za pierwszym razem zawsze. Dzisiaj ukradli mi kolejne 5zl z konta smart procent tytulem “Korekta rejestru. Korekta opłaty REKL” czyli zaplacilem za rozpatrzenie reklamacji bo mam na czerwono napisane -5,00 a nie na niebiesko 5,00. Na dzien dzisiejszy stracilem juz jakies 40zl, taniej wyszedlby mnie mbank z oplata za karte ktora ostatnio i tak byn ominal. Syf i nic wiecej.
  A i mailowo to mozna sb pisac, pisalem kilkadziesiat razy a na infolini nie znajdowal nawet mojego emaila, ze nic do nich nie przyszlo. Czas na zmiane…

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 104. Odpowiedz
  Anonim 24 Czerwiec 2016 07:27
  3.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  80

  Problemy z aplikacją

  Od samego początku aplikacja mobilna nie widzi mojego rachunku. Wyświetla się komunikat, że nie można było pobrać informacji o rachunkach. Tak jest od kilku dni. Kompletnie bezużyteczna aplikacja.

  Wniosek o otwarcie konta złożyłam 3.06. Dostałam na maila informację, że kurier z umową pojawi się u mnie do 5 dni roboczych. Po 12 dniach (15.06) wykonałam telefon do banku. Obiecano mi skontaktować się z kurierem w tej sprawie.
  Kurier dotarł bodajże 16.06. Zapytany o datę nadania przesyłki odpowiedział mi, że została nadana 17.06 czyli 2 dni po mojej interwencji!

  Osobny pin do aplikacji mobilnej, osobny do serwisu www. Więcej do zapamiętania. W dodatku z tego co słyszałam pinu do bankowości internetowej nie można spersonalizować.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 105. Odpowiedz
  luiggi 20 Czerwiec 2016 20:31
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Promocje i bonusy
  80

  Ja smart bankiem a dokładnie kontem w smart banki jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie sądziłem, że te wszystkie pozytywne opinii na jego temat jakich pełno w necie okażą się w tak dużej mierze PRAWDĄ.
  Ale tak się stało i stąd moje pozytywne zaskoczenie – konto faktycznie jest w 100% za darmo – a bałem się że będa jakieś haczyki – przez 3 miesiące żądnej opłaty 🙂 Mam nadzieję że z czasem także ich nie wprowadzą bo to chyba największa obawa użytkowników tego konta – dodatkowo konto bardzo łatwe w obsłudze przez internet i na telefonie – to się ceni 🙂

  Pomocne(1) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 106. Odpowiedz
  darckoo 24 Marzec 2016 23:30
  3.3
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  60

  mysle sobie tak ze konto jest darmowe i tak jak kiedyś było one w embanku, wcześniej czy później wprowadza opłaty dziś jest kiepsko i bardziej kiepskawo, brak wplatomatow brak zasilenia telefonu gsm itp, strona jest tak uboga w usługi ze wygladaa jak demo dziecinnego bamnku z przedszkola, sporo problemów z ichniejsza karta kolega najczęściej musi placic gotowka, konto mam tez już chyba 3 mc ale jest bo jest karta w szufladzie z chwila gdy wprowadza oplate zrezygnuje, mysle ze wnet na stonie pojawie się możliwość rezygnacji, w moim miescie sa 2 placówki gdzie mogę wplacic pieniądze ale sa one oddalone wiec odpada, mam w innym banku darmowe konto a oplata za karte to 4 razy zakupy mogą być po 60 groszy nie ma limitu kwotowego, wplatomatow tez nie maja swoich a nie widze mozliwoasc zebym placil prowizje za swoje pieniądze wplacajac np. w euronecie, na szczęście ten bank mam 300-400 metrow od miejsca zamieszkania jedyny problem ze wplaty przyjmują do 16:30 ale trudno można się przyzwczaic
  konto jest normalne czyli mogę uzupelnic telefon ze strony itp, pozyjemy zobaczymy innym sposobem jest znalesc bank kolo domu i zrezygnoiwac z karty bo tak naprawdę to oplata dotyczy jej, bez urazu dla idiotow bankowych to pamiętam ze najwięcej wydawałem placac karta gdy za nia opłaty, potrafiłem wydac kilkaset złotych i więcej dziś wydaje mniejswiecj placac nia 3-7 zl miesięcznie bo nik nigdy mnie nie zmusi do wydatkowania kartya kilku stowek miesięcznie,tak olalem konto w mBanku i tak oleje kolejne, w końcu te pieniądze sa moje i jeśli je deponuje to one pracują nie dlamie a dla banku i nikt nikomu laski nie robi, gdyby ci co wiedzieli rok temu ze funt podrożeje o zlotowke a dolar o blisko nia to bym wszystkie oszczednosci wymienil zwczajne w kantorze na zielone lub brytujskie a nawet szwajcarskie franki i bym zarobil około 20% to jest zysk a nie jakies tam 3% z wymogami itp
  na koniec pozdrawiam i zycze lepszych banków i bankowości i żeby traktowali nas jako klientów a nie idiotow poz..:)… darcccko

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 107. Odpowiedz
  chriz 24 Luty 2016 11:29
  3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Promocje i bonusy
  30

  Mąż zgłosił mnie jako pełnomocnika do konta. Telefon od Smart Banku w celu potwierdzenia miałam otrzymać najpóźniej za trzy dni… Minęły około 2 tygodnie. Powiedziano mi, że w ciągu trzech dostanę maila z numerem konta, na który mam przesłać 1 grosz celem potwierdzenia danych. Minęły dwa miesiące i maila nie otrzymałam. Nie dopisano mnie jako pełnomocnika. Mąż kilkukrotnie nie mógł się dodzwonić na infolinię. Potwierdzam zatem, że kontakt ze Smart Bankiem jest tragiczny.

  - WADY: kontakt
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 108. Odpowiedz
  Adamski 18 Luty 2016 23:15
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Promocje i bonusy
  90

  Proszę o oceny konta i banku

  Smart Bank to nowość na polskim rynku. Czy warto założyć Smart Konto? Czy jest ono w 100% darmowe? Jakie są wg was największe minusy tego konta?

  Dzięki za wszelkie opinie.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Rycho 29 Kwiecień 2016 15:15

   Na razie do nich przechodzę, skusili mnie darmowym kontem, kartą, przelewami. Interfejs zarządzania kontem przez internet jest niedopracowany, ale mam nadzieję, że to się zmieni i będzie sobie można wiele rzeczy ustawić samemu, jak np. powiadomienia SMS-em, czy e-mailem, tak jest np. w Aliorze. Nie można tez ustawić konta domyślnego (czy gdzie indziej zwane jako główne) i za każdym razem, gdy chcemy dokonać przelewu musimy określać z jakiego konta ma on wyjść, co jest upierdliwe. Póki co nie widzę tez możliwości konfiguracji karty, np. określenia limitów dziennych, czy wielkości płatności zbliżeniowej, jak jest np. w syfilisie ALiorze, gdzie trzeba przyznać informatycznie jest wszystko nieźle dopracowane.

  • Odpowiedz
   guka 24 Kwiecień 2016 10:20

   Ja ostatnio założyłam to konto i chyba poszukam innego.Miałam już kilka problemów przy założeniu konta.Najpierw z kartą bo nie doszła,później znów czekałam na kolejną kartę 3 tygodnie i znów problem,bo ktoś sobie ją przywłaszczył(wysyłają zwykłą kopertą)i musiałam szybko zastrzec a teraz już drugi tydzień czekam na trzecią kartę!Paranoja.Koperta z PIN-em do karty też ledwo dotarła.Gdy dzwoniłam do nich to czekałam prawie godzinę za każdym razem a kilka razy było tak,że jak już odczekałam swoje to nagle połączenie zostało przerywane i czekaj sobie od nowa.Nie polecam!!!

  • Odpowiedz
   estera 24 Marzec 2016 23:16

   Próbowałam się przekonać do tego banku ale nie dałam rady.Już na starcie brak kontaktu,karta nie dotarła i musiałam składać wniosek o kolejną i o nowy pin.Łącznie doczekałam się na to po 2 miesiącach!!!Oczywiście kontakt z bankiem to tragedia!Czeka się przez godzinę,żeby w końcu się rozłączyli…Odradzam.Bałabym się trzymać tam pieniądze.

 109. Odpowiedz
  teme 24 Styczeń 2016 23:20
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Promocje i bonusy
  100

  bardzo fajne!

  Konto darmowe,korzystam z niego od niedawna ale jestem zadowolona.Proste w obsłudze,pieniądze z PayPal szybko dochodzą(co jest dla mnie bardzo ważne bo pracuję za granicą).Wszystko super póki co.Z T-Mobile zrezygnowałam jak zmienili opłaty za kartę.

  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 110. Odpowiedz
  liguu 30 Listopad -0001 00:00
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Promocje i bonusy
  80

  Konto Nest Bank faktycznie jest zwolnione z opłat czyli bezwarunkowo darmowe tak jak to opisywane jest w reklamach tego konta – ja korzystam z konta w nest banku już przeszło 5 miesięcy i nie miałem żadnej opłaty – dosłownie żadnej opłaty aż się dziwię jak oni zarabiają na tym, że oferuję te darmowe konta? 😀
  Mnie to oczywiście jak najbardziej opłaca i nie mam nic przeciwko (oby tylko nie zmienili tego, że konto jest darmowe), niech będzie darmowe dalej.
  U mnie na studiach nie tylko ja mam konto w nest banku – masa kolegów ma to konto – stąd widać że te pozytywne opinie i to co mówią w reklamach tego konta jest na pewno prawdą 🙂

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Nik 11 Kwiecień 2019 02:06

   Zarabiają na kredytach, jak większość banków. Nie mając olbrzymich kosztów obsługi stacjonarnej nie muszą pobierać opłat za wszystko.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0